Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 19:05

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 52 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: DoroThya ficblogja
HozzászólásElküldve: 2012 december 09 (vasárnap), 21:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 26 (hétfő), 17:38
Hozzászólások: 1277
Tartózkodási hely: A második csillagnál jobbra és egyenest reggelig!
De Te is nyitottál egyet, ennek örülök!! Nagyon tetszik ez a rajz, remélem a többi ficedhez is lesz! 8->
És ha már itt van, akkor meg is ragadom az alkalmat, hogy nyafoghassak Aranyló hópelyhek frissért! *nyaf-nyaf*, mikor lesz??
;;)
:-*
C

_________________
PROFIL | FICBLOG | KRITIKA KLUB
Kép
- She did not succumb to a disease precisely.
- Of what did she succumb?
- I drove a stake through her heart and cut off her head.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: DoroThya ficblogja
HozzászólásElküldve: 2012 december 08 (szombat), 21:03 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2012 július 08 (vasárnap), 10:06
Hozzászólások: 95
Tartózkodási hely: Roxfortban, Sirius másik karjában... ^.^
Sziasztok!

Hát, azt hiszem, én is kicsit "Gilderoykodom", és nyitok egy ficblogot azoknak, akiket érdekelnek az irományaim.
Rólam röviden annyit, hogy 2012 tavaszán csatlakoztam a Merengőhöz, pedig már 10 éve rendszeresen olvasom a HP könyveket, stb.
Szeretem a nem hétköznapi párosokat, de ez szerintem a ficeimen meg is látszik (azért a túlságosan lehetetlen párosoknak én sem vagyok híve, azért ha lehet, megmaradok a realitás talaján).

Elsőként szeretném bemutatni a legelső írásomat, amit tavasszal kezdtem el írni.

A címe: Az ezüst hattyú

George Weasley/Hermione Granger párosítású történet, közvetlenül a roxforti ütközet után játszódik. George mély gyászából nehezen gyógyulva próbál visszazökkenni a régi kerékvágásba, több-kevesebb sikerrel. Lényének egy része meghalt testvérével együtt, a nevetés szinte idegenné vált számára. Hiába volt ott neki a családja, egyedül maradt. Hermione próbálja visszahozni az életbe, és ahogy a lány kezdi megismerni a komolyabb George-ot, más is kialakul.
23 fejezetes, ebből az utolsó fejezet alternatív befejezés.
A történetet itt találjátok:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=96448

Kép
(saját rajz)

_________________
"If you want to know what a man's like, take a good look at how he treats his inferiors, not his equals." - Sirius Black

<3 Fred, George, Sirius, Remus <3 - imádó ^^

Profil||Ficblog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 52 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség