Merengő Fórum
https://merengo.hu/forum/

Ormosi Zoltán(Fekete Kutya) Might and Magic vállalkozása
https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=1048
Oldal: 1 / 1

Szerző:  Fekete Kutya [ 2012 január 22 (vasárnap), 1:59 ]
Hozzászólás témája:  Re: Ormosi Zoltán(Fekete Kutya) Might and Magic vállalkozása

Tisztelt adminok! Előre bocsájtom, az újonnan feltöltött fejezet nem a történet továbbvitele, hanem annak, és a világ megértéséhez nyújtott alapszintű segédanyag. Egyenlőre nem éreztem szükségét ezen témában annál többet írni, mint amennyit írtam. Amennyiben ennek ellenére is keveslitek a hosszát, szívesen regélek részletesebben is a világról, de túl sok poént lelőni nem kívánok.
Jó olvasást, és boncolgatást. :D

Szerző:  Fekete Kutya [ 2012 január 18 (szerda), 10:34 ]
Hozzászólás témája:  Ormosi Zoltán(Fekete Kutya) Might and Magic vállalkozása

Kép

Aki már játszott a Heroes of Might and Magic sorozat első három részével, ne adj isten a Might and Magic 6-8-al, annak nem lesz ismeretlen vállakozásom tárgya. Időrendileg a történet az Armageddon's Blade történései után játszódnak, de a Might and Magic 8 előtt még, a borítón tisztán látható kontinensen.
Erről az átmeneti időszakról nem sok információt adott a 3DO, így az űrt kitöltendő, tollat ragadtam kezembe. Lesz itt minden. High Fantasy, High Fantasy, és csipetnyi, de meghatározó science fiction. :D Might and Magic módon. :)

Oldal: 1 / 1 Időzóna: UTC + 1 óra
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/