| Merengő Fórum https://merengo.hu/forum/ |
|
| Charmine fiókja https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=1218 |
Oldal: 1 / 1 |
| Szerző: | Hellscythe [ 2015 november 29 (vasárnap), 16:30 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Szia. Tetszik a történet még nem olvastam ilyet. Érdekel a folytatás. Ugye tovább fogod írni? |
|
| Szerző: | Twyla [ 2014 május 23 (péntek), 18:52 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Sziasztok! A Kizárólagos jog ötödik fejezete hosszú kihagyás után felkerült. Itt olvashatjátok: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=114921&i=1 Véleményeket a szerző továbbra is örömmel fogad!
|
|
| Szerző: | Eleanoro [ 2014 január 11 (szombat), 19:35 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Szia! Mikor lesz folytatás? Ma találtam meg a történetet és el is olvastam mind a 4 fejezetet, és nagyon tetszik, ezt nem szabad abbahagyni, ezt folytatni kell, régen olvastam ilyen jó történetet! ![]() Eleanoro |
|
| Szerző: | nomchy [ 2013 december 21 (szombat), 15:52 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Szia! Remélem még folytatod a Kizárólagos jog-ot... *kiskutya szemeket mereszt* Olyan hetente rákukkantok mindig, hátha jön a kövi fejezet. Most nem is olvasok semmi mást Merengőn, szóval az egész aktivitásomat Neked köszönhetik. Kellemes Ünnepeket, remélem januárra már tutira kipihened magad és ihletben is bővelkedsz majd, mert az olvasóid hajcsárkoni fognak!
|
|
| Szerző: | shanon widow [ 2013 december 17 (kedd), 18:59 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
szia! mikor lesz folytatás a Kizárólagos jogból? remélem, minden rendben amúgy... elég rég jelentkeztél na persze, kinek mi a "rég", nem igaz?
|
|
| Szerző: | stoobie [ 2013 november 29 (péntek), 8:58 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Hello! Elolvastam az eddigi három fejezetet (igen, csak hármat, türelmes vagyok, és nem szokásom feltörni a történeteket), hagytam összesen egyetlen véleményt. Cserébe viszont bekedvenceltem és kiemeltnek is ajánlottam. |
|
| Szerző: | Charmine [ 2013 november 28 (csütörtök), 22:54 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Breaking News: Felkerült a Kizárólagos jog harmadik fejezete, Lord Walcott címmel. Itt találhatjátok! (Hálás köszönet az adminnak, aki felengedte! )
|
|
| Szerző: | Charmine [ 2013 november 28 (csütörtök), 22:02 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Dolly írta: Szia! Meg vallom bűnöm, elolvastam a 4 fejezetet, de hagytam szép hosszú kritikát. Itt is szeretném jelezni, hogy nagyon tetszik a történet, és én nem bánom hogy ilyen gyorsan frissítesz. ![]() Szia! ![]() Engem személy szerint nem zavar, ha elolvassátok felkerülés előtt, maximum abból a szempontból aggaszt, hogy esetleg csúnyán beégek valami hibával, amit nem vettem észre, de az adminok jelzik majd. ![]() Nagyon örülök, hogy tetszik a történet, ez nagyon jó érzés nekem. A frissítésekkel mindig igyekszem, ahogy időm és ihletem engedi, írom a sztorit (ill. lassan már sikerül rászánnom egy délutánt, hogy válaszoljak a kritikákra is, gyanús, hogy hétfő lesz a napja).Köszönöm szépen, hogy véleményezted a történetet, és hogy itt is jelentkeztél! ![]() Kellemes estét: Charmine |
|
| Szerző: | Dolly [ 2013 november 28 (csütörtök), 21:32 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Szia! Meg vallom bűnöm, elolvastam a 4 fejezetet, de hagytam szép hosszú kritikát. Itt is szeretném jelezni, hogy nagyon tetszik a történet, és én nem bánom hogy ilyen gyorsan frissítesz.
|
|
| Szerző: | Charmine [ 2013 november 28 (csütörtök), 20:55 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
A Kizárólagos jog harmadik fejezete még mindig nem lett engedélyezve, ettől függetlenül úgy döntöttem, kockáztatok, és alig egy perccel ezelőtt feltettem a negyedik fejit is. Őszintén remélem, hogy nem lesz semmi gond, és mindkét fejezet rendben felmehet, mert nagyon meg van csúszva jelenleg a kritikák szempontjából a történet. :S A kritikákra mellesleg igyekszem mielőbb válaszolni, sajnos a kistesók/suli/munka mellett örülök, ha írni van időm, de azért nagyon próbálkozom, a jövő hét kicsit nyugisabb lesz. Újabb rajzon is dolgozom mellesleg - már ha érdekel valakit, mert még az előzőről sem hallottam egyetlen szót sem, bár még reménykedem, hogy valaki pöcköl ezzel kapcsolatban valamit, ha felkerül a harmadik fejezet -, a negyedik feji egyik szereplőjét próbálom papírra vetni, egyelőre kevesebb, mint több sikerrel.
|
|
| Szerző: | Charmine [ 2013 november 28 (csütörtök), 10:31 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Sziasztok! Sajnos a harmadik fejezet még mindig nem került az adminnénik/bácsik látókörébe, ennek ellenére már a negyedik fejezethez is csupán 2-3 oldal kell, ami azt jelenti, hogy valamikor ma délután kerül befejezésre. Végre kicsit felpörögnek az események, és elkezd kialakulni a történet cselekményének vázlata. Ha jó tempóban haladok, lehet, hogy még ahhoz is sikerül ma alakítanom egy rajzot (a harmadikhoz is készült, ahogy azt a feltörős-üres kritikát hagyós olvasók már láthatták). Amint felkerül a harmadik fejezet, hírt adok róla, addig is mindenkinek szép napot! |
|
| Szerző: | Charmine [ 2013 november 26 (kedd), 12:30 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Ma befejeztem a Kizárólagos jog harmadik, nagyon hosszú, sokszor átszerkesztett fejezetét. A délutáni órákban (három óra után kicsivel) töltöm majd fel, onnantól kezdve az adminokon múlik, hogy mikor lesz olvasható. ![]() Szerk.: A fejezet már feltöltésre került, remélem, mihamarabb engedélyezik.
|
|
| Szerző: | Charmine [ 2013 november 22 (péntek), 21:39 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Már fel is került a Kizárólagos jog második fejezete, itt találhatjátok!
|
|
| Szerző: | Charmine [ 2013 november 22 (péntek), 11:41 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
Szia! Jajj, köszönöm! Igen, láttam... kicsit idegesítő (hiába, jobban szeret az ember lánya szép hosszú, értelmes kritikákat kapni), de láttam, hogy egy kedves nénibácsi már törölte - igaz, azóta újra született vagy három.
|
|
| Szerző: | shanon widow [ 2013 november 22 (péntek), 10:00 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Charmine fiókja |
és már törik, s zúzzák a következő fejezetet is ez hízelgő, de nem szép dolog mindegy, csak azért jöttem, hogy szóljak: a törzsolvasód lettem
|
|
| Szerző: | Charmine [ 2013 november 22 (péntek), 9:47 ] |
| Hozzászólás témája: | Charmine fiókja |
Sziasztok! ![]() Ezentúl itt is hírt kaphattok a története(i)m frissítéseiről. A profilomat itt találhatjátok. A mai napon felkerült a Kizárólagos jog című Bill/Hermione regényem második fejezete is, engedélyezésre vár. |
|
| Oldal: 1 / 1 | Időzóna: UTC + 1 óra |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|