Merengő Fórum
https://merengo.hu/forum/

Charmine fiókja
https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=1218
Oldal: 1 / 1

Szerző:  Hellscythe [ 2015 november 29 (vasárnap), 16:30 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Szia. Tetszik a történet még nem olvastam ilyet. Érdekel a folytatás. Ugye tovább fogod írni?

Szerző:  Twyla [ 2014 május 23 (péntek), 18:52 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Sziasztok!

A Kizárólagos jog ötödik fejezete hosszú kihagyás után felkerült. Itt olvashatjátok: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=114921&i=1

Véleményeket a szerző továbbra is örömmel fogad! :D

Szerző:  Eleanoro [ 2014 január 11 (szombat), 19:35 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Szia!

Mikor lesz folytatás? :) Ma találtam meg a történetet és el is olvastam mind a 4 fejezetet, és nagyon tetszik, ezt nem szabad abbahagyni, ezt folytatni kell, régen olvastam ilyen jó történetet! :)
Eleanoro

Szerző:  nomchy [ 2013 december 21 (szombat), 15:52 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Szia!

Remélem még folytatod a Kizárólagos jog-ot... *kiskutya szemeket mereszt* Olyan hetente rákukkantok mindig, hátha jön a kövi fejezet. :D Most nem is olvasok semmi mást Merengőn, szóval az egész aktivitásomat Neked köszönhetik. :P
Kellemes Ünnepeket, remélem januárra már tutira kipihened magad és ihletben is bővelkedsz majd, mert az olvasóid hajcsárkoni fognak! ;;)

Szerző:  shanon widow [ 2013 december 17 (kedd), 18:59 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

szia!

mikor lesz folytatás a Kizárólagos jogból? :)
remélem, minden rendben amúgy... elég rég jelentkeztél :) na persze, kinek mi a "rég", nem igaz? :D

Szerző:  stoobie [ 2013 november 29 (péntek), 8:58 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Hello!

Elolvastam az eddigi három fejezetet (igen, csak hármat, türelmes vagyok, és nem szokásom feltörni a történeteket), hagytam összesen egyetlen véleményt. Cserébe viszont bekedvenceltem és kiemeltnek is ajánlottam.

Szerző:  Charmine [ 2013 november 28 (csütörtök), 22:54 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Breaking News: Felkerült a Kizárólagos jog harmadik fejezete, Lord Walcott címmel. Itt találhatjátok! (Hálás köszönet az adminnak, aki felengedte! :) )

Szerző:  Charmine [ 2013 november 28 (csütörtök), 22:02 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Dolly írta:
Szia!
Meg vallom bűnöm, elolvastam a 4 fejezetet, de hagytam szép hosszú kritikát. Itt is szeretném jelezni, hogy nagyon tetszik a történet, és én nem bánom hogy ilyen gyorsan frissítesz. :D :D


Szia! :)

Engem személy szerint nem zavar, ha elolvassátok felkerülés előtt, maximum abból a szempontból aggaszt, hogy esetleg csúnyán beégek valami hibával, amit nem vettem észre, de az adminok jelzik majd. :)
Nagyon örülök, hogy tetszik a történet, ez nagyon jó érzés nekem. :) A frissítésekkel mindig igyekszem, ahogy időm és ihletem engedi, írom a sztorit (ill. lassan már sikerül rászánnom egy délutánt, hogy válaszoljak a kritikákra is, gyanús, hogy hétfő lesz a napja).

Köszönöm szépen, hogy véleményezted a történetet, és hogy itt is jelentkeztél! :)
Kellemes estét:
Charmine

Szerző:  Dolly [ 2013 november 28 (csütörtök), 21:32 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Szia!
Meg vallom bűnöm, elolvastam a 4 fejezetet, de hagytam szép hosszú kritikát. Itt is szeretném jelezni, hogy nagyon tetszik a történet, és én nem bánom hogy ilyen gyorsan frissítesz. :D :D

Szerző:  Charmine [ 2013 november 28 (csütörtök), 20:55 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

A Kizárólagos jog harmadik fejezete még mindig nem lett engedélyezve, ettől függetlenül úgy döntöttem, kockáztatok, és alig egy perccel ezelőtt feltettem a negyedik fejit is. Őszintén remélem, hogy nem lesz semmi gond, és mindkét fejezet rendben felmehet, mert nagyon meg van csúszva jelenleg a kritikák szempontjából a történet. :S
A kritikákra mellesleg igyekszem mielőbb válaszolni, sajnos a kistesók/suli/munka mellett örülök, ha írni van időm, de azért nagyon próbálkozom, a jövő hét kicsit nyugisabb lesz. :)
Újabb rajzon is dolgozom mellesleg - már ha érdekel valakit, mert még az előzőről sem hallottam egyetlen szót sem, bár még reménykedem, hogy valaki pöcköl ezzel kapcsolatban valamit, ha felkerül a harmadik fejezet -, a negyedik feji egyik szereplőjét próbálom papírra vetni, egyelőre kevesebb, mint több sikerrel. :)

Szerző:  Charmine [ 2013 november 28 (csütörtök), 10:31 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Sziasztok!

Sajnos a harmadik fejezet még mindig nem került az adminnénik/bácsik látókörébe, ennek ellenére már a negyedik fejezethez is csupán 2-3 oldal kell, ami azt jelenti, hogy valamikor ma délután kerül befejezésre. Végre kicsit felpörögnek az események, és elkezd kialakulni a történet cselekményének vázlata. :) Ha jó tempóban haladok, lehet, hogy még ahhoz is sikerül ma alakítanom egy rajzot (a harmadikhoz is készült, ahogy azt a feltörős-üres kritikát hagyós olvasók már láthatták). :)
Amint felkerül a harmadik fejezet, hírt adok róla, addig is mindenkinek szép napot!

Szerző:  Charmine [ 2013 november 26 (kedd), 12:30 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Ma befejeztem a Kizárólagos jog harmadik, nagyon hosszú, sokszor átszerkesztett fejezetét. A délutáni órákban (három óra után kicsivel) töltöm majd fel, onnantól kezdve az adminokon múlik, hogy mikor lesz olvasható. :)

Szerk.: A fejezet már feltöltésre került, remélem, mihamarabb engedélyezik. :)

Szerző:  Charmine [ 2013 november 22 (péntek), 21:39 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Már fel is került a Kizárólagos jog második fejezete, itt találhatjátok! :)

Szerző:  Charmine [ 2013 november 22 (péntek), 11:41 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

Szia!

Jajj, köszönöm! :) >:D<

Igen, láttam... kicsit idegesítő (hiába, jobban szeret az ember lánya szép hosszú, értelmes kritikákat kapni), de láttam, hogy egy kedves nénibácsi már törölte - igaz, azóta újra született vagy három. :)

Szerző:  shanon widow [ 2013 november 22 (péntek), 10:00 ]
Hozzászólás témája:  Re: Charmine fiókja

és már törik, s zúzzák a következő fejezetet is :D ez hízelgő, de nem szép dolog :?

mindegy, csak azért jöttem, hogy szóljak: a törzsolvasód lettem :)

Szerző:  Charmine [ 2013 november 22 (péntek), 9:47 ]
Hozzászólás témája:  Charmine fiókja

Sziasztok! :)

Ezentúl itt is hírt kaphattok a története(i)m frissítéseiről. A profilomat itt találhatjátok.

A mai napon felkerült a Kizárólagos jog című Bill/Hermione regényem második fejezete is, engedélyezésre vár.

Oldal: 1 / 1 Időzóna: UTC + 1 óra
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/