Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 04 (szombat), 20:06

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 267 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 április 02 (szerda), 10:01 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
DaeMoon írta:
A Melletted leszek soron következő, harmadik fejezete olvasható státuszba került az oldalon)

Ezaaaaz! Amint lesz egy hosszabb szünetem, megyek is olvasni :wink: A drabble-párbaj is nagyon jól hangzik, figyelem majd, hogy mikor kerülnek fel az első szösszenetek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 április 01 (kedd), 22:39 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Sziasztok!

A Melletted leszek soron következő, harmadik fejezete olvasható státuszba került az oldalon, ide kattintva máris belekukkanthattok. A következő részletre egyetemi ügyek miatt kicsit többet kell majd várni, de igyekszem azon sem szöszmögni túl sokat és bétázásra küldeni Clareyhez még a hétvége előtt, hogy mielőbb publikálható formába kerüljön. :)

Egyéb hírek is vannak ám, a „drabble párbaj” hamarosan kezdetét veszi, csupán napok (vagy ha rólunk van szó inkább hetek...) kérdése és felkerülnek az első szösszenetek. Addig is íme egy kis ízelítő, hogy miről is szól ez az egész.

„Harminc nap, harminc kifejezés, harminc félpillanatnyi szilánk.
Avagy mi történik, ha Nagisa és DaeMoon elszabadulnak és kihívják egymást egy drabble-párbajra, hogy szórakozzanak, szórakoztassanak és nagyokat nevessenek.
Két drabble gyűjteménybe kerülnek fel minden nap a történetek, a kulcsszavakat felváltva adtuk egymásnak, de hogy érdekesebb legyen (és ne csak a másikkal toljunk ki), a saját kulcsszavainkra is írnunk kell. Az eredmény részemről egy nagy halom jégszilánk lesz főként Lucius és Draco főszereplésével prezentálva, míg Nagisa egy csokorra való szössznyi csodával lep meg mindenkit, aki Scorpusról, Lilyről és a Harry Potter fandom méltatlanul mellőzött karaktereiről szívesen olvasna rövid kis meséket.”


Jelenleg ennyivel szolgálhattam, jó szórakozást mindenkinek a felkerült fejezethez, a további készülő művekről pedig – amint időm engedi – hozom a friss híreket. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 30 (vasárnap), 11:57 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
DaeMoon írta:
Kép

Coming soon! 8->


Wow :-)

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 30 (vasárnap), 11:10 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Kép

Coming soon! 8->


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 28 (péntek), 15:30 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Sziasztok!
Felkerült a Melletted leszek soron következő fejezete. :) Igyekszem eljuttatni hamarosan a folyatást is bétázásra, emellett jövőhéten (ha nem jön közbe semmi) egy kis meglepetést is útjára indítunk Nagisával karöltve. ;) Bővebb hírekkel hamarosan fárasztok minden kedves erre tévedő olvasót. ;)

~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~

Luthien Lovemagic írta:
Az újváltozatot is el fogom olvasni :D

Remélem az is tetszeni fog. :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DaeMoon 2014 március 30 (vasárnap), 11:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 21 (péntek), 15:21 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
DaeMoon írta:
Sziasztok!
A rengeteg hasznos tanácsért, amit a kihívás alatt és után kaptam Luthien Lovemagicnek


Szívesen :)

Az újváltozatot is el fogom olvasni :D

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 21 (péntek), 14:23 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Sziasztok!
Olvasható állapotba került az V. Mindenízű Drazséra készült drarry történetem első fejezete, hála Cleraynek. :) Akik esetleg a kihíváson már találkoztak vele, azok is számíthatnak újdonságokra, mivel a történt jelentős átalakuláson megy át ezekben a napokban is. A rengeteg hasznos tanácsért, amit a kihívás alatt és után kaptam Luthien Lovemagicnek és Rex 'Power' Coltnak tartozok köszönettel. :x
Akinek sikerült felkeltenem az érdeklődését, az ide kattintva máris olvashatja az első fejezetet.
Jó szórakozást hozzá! :)

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 18 (kedd), 1:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Sziasztok!
Örömmel jelentem, hogy a Holdforduló utolsó fejezete extra gyorsan admin kézre került Cleray jóvoltából. :D Rövidebb ugyan, mint az eddigiek, de azért remélem, hogy élvezni fogjátok. Ez a kisregény ezennel véget ért, de ahogy már feszegettem, talán még születik majd folytatása. Ha megszán a Múzsa (és elég ideig macerál érte Nagisa...)
Addig is jó szórakozást a záró fejezethez! :x

Kedvcsináló:
„Zakatolva vágtatott be a vonat, az állomás fölé szürkült, meleg füsttakaró terült, puhán nyelte el a hópelyheket, míg csikorogva sikoltottak a fékező kerekek. Sirius felneszelt, zavartan húzta ki magát, szórakozottan seperte le a haján pihenő pelyheket. Felettük az óra tizenegyet ütött. Csupán öt perc – ennyi ideje maradt, alig elég valamire, mégis végtelenül hosszú idő.”


Kép

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 17 (hétfő), 0:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Szia Eddy!

Elnézést, elkapott az Időfaló Szörnyeteg, nem tudtam túl sok mindent megmenteni előle, azt meg elvitte a suli. ^^" Szóval... Igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy ha csak egyszerűen hagyom, akkor írja magát a történet, a meg ő úgysem akarja, akkor nem fog megszületni, hiába erőlködök. :D (Erre remek példa volt az MD-s ficcem vége. XD)

Egyébként most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy lesz folytatás a jövőben, de még hagyom, hogy motoszkáljon, érlelődjön a gondolat a buksimban egy ideig. 8->

Csók,
Dae

~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~

Közben örömmel jelentetem, hogy ma este végre volt kedve Luciusnak és segített megírni a történet végét, úgyhogy az utolsó fejezetet szállító bagoly nemrég szárnyra kapott, remélhetőleg gond nélkül eltalál Clareyhez.
Következő projekt a Mindenízű Drazséra született, Melletted leszek című drarry átdolgozása. :-B

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 11 (kedd), 11:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Ha lesz rá időm (és mivel elég hosszú egy fejezet, bőven kell rá időt szánnom, hogy úgy végig tudjam olvasni, hogy meg is értsek mindent), akkor még ma megyek tovább a második fejezetre :)
A befejezéshez meg kitartást, ha nem görcsölsz rá, menni fog az, de addig tényleg nem érdemes kiadni a kezedből, amíg te sem vagy vele teljesen elégedett.
És a meris válaszodra válaszolva: én örülnék, ha lenne ezzel a párossal egy hosszabb regény is ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 10 (hétfő), 19:28 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Szia Eddy!
Igen, láttam, sőt már válaszoltam is rá (egész regényt írtam, azt hiszem elragadott a hév, bocsi. :g ), nagyon örültem, hogy valaki mégiscsak olvassa azt a regényt. Igaz már a kezdetek kezdetén sem számítottam annál az írásnál visszajelzések özönére. X) Már csak a szereplőfelhozatal miatt sem, a hangulatról nem is beszélve. Bár úgy láttam, mostanában azért eléggé megszaporodtak a komorabb hangulatú írások merin, azért én is úgy vettem észre, hogy az ilyen téma még mindig elriasztja az olvasók jelentős hányadát. ^.^"
Azért örülök, hogy neked tetszik, remélem, a második részt is annyira fogod élvezni, mint az elsőt. :) Az egész egyébként három fejezetes lesz, már napok óta csak az utolsó jelenten tipródok, de még nem mertem kiadni a kezemből. :-Ą
A héten azonban mindenképp be szeretném fejezni, hogy aztán az MDre írt történetek csinosítgatására tudjak koncentrálni. :D

Csók,
Dae

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 10 (hétfő), 15:19 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szia DaeMoon! :)

Itt is megjegyezném, hogy én személy szerint imádtam a Holdforduló első fejezetét (a másodikig még nem jutottam el, de ami késik, nem múlik ;) ), és nem is értem, miért nem kaptál még rá kritikát (én írtam :mrgreen: ), bár talán az magyarázat, hogy nem egy mindennapi párost választottál, illetve maga a történet is elég komornak tűnik, és ez sokakat elriaszt, de nekem nagyon tetszik. Lehet már tudni, hogy hány fejezetes lesz? Esetleg kész is vagy az egésszel? Láttam lentebb, vagy talán a Gilderoyban, hogy "rövid" történetként mutattad be, de hát kinek mi számít rövidnek... :D

Ó, és a Sirius/Dracónál is számíthatsz rá, hogy hagyok magam után nyomot a napokban :)

További szép napot!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 10 (hétfő), 12:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Sziasztok!
Ezúttal egy rövid, sötét hangulatú kis „félresiklást” hoztam, egészen pontosan egy Sirius/Draco párosítású ajándék novellát, ami Just Tonight címen olvasható. Remélem, a szokatlan páros ellenére akad majd köztetek, aki élvezni fogja. :D
Ihletet a Pretty Reckless - Just Tonight című számából merítettem, a bétázásért ezúttal Nagisát illeti köszönet. :x

Kedvcsináló:
„Sirius idegennek érezte magát a pult mellett üldögélve, a keserűséget nem tudták már feledtetni az egymás után legurított italok. Persze… Eltelt vagy tizenöt év, egy egész élet, ha valaki a véleményét kérdezte volna. A fiatal, gondtalan és ostobán optimista fiú, aki azt hitte, hogy mindent megtehet mára halott volt. Valahol ott maradt a múltban, a vidám iszogatások emlékével, elvesztett barátokkal együtt szállt sírba. Hogy az Azkaban ölte-e meg őt végleg, vagy csupán a valóság vértől bűzlő pofonjai… Nehéz lett volna megmondani. Egy kicsit meghalt, árnymása maradt csupán hátra, önmaga megkeseredett halovány lenyomata.”

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 04 (kedd), 11:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Sziasztok!
Olvasható a Holdforduló második része! :D Jó szórakozást hozzá! :roll:

Kedvcsináló:
„Sirius arca derengett elő a megannyi emlék közül, sápadtan és gyámoltalanul, lázban égő égszínkék szemek fantomképe. Vajon mit gondolt volna a férfi, ha tudja, milyen közel vannak hozzá azok, akik rosszabb sorsra szánják, mint a halál?
Lucius elrejtette a veszélyes gondolatot, engedte, hogy a mágia kutassa titkait, a felszínen kaparjon ott, ahol csupán a muglik és sárvérűek iránti megvetése rejlett, a belé nevelt eszmék légvárai. Egy pillanatig még érezte a kíváncsiskodó jelenlétet, aztán elrebbent, Voldemort lustán hevert el a széles kereveten, mely egykor aranyvérű hercegek pihenőhelye volt. Korcs teste méltatlanul mocskolta a nemes ősök hagyatékát.
Mit gondolt, mikor gyermekfejjel elhitte apja rajongó szavait, ostoba illúziókból épített légvárait? Mit hitt, mikor egy korcsra bízta családja jövőjét, és hajlongva kegyeit kereste egy szörnyetegnek?”


Kép

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 március 03 (hétfő), 1:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Sziasztok!
Egy kis késő esti híradással jelentkezem, ezúttal a közeli és picit távolabbi jövő terveiről, frissítéseiről. :)

1.) Bétánál van a Holdforduló következő fejezete, bár eddig nem keltett nagy érdeklődést a történet, azért reménykedek benne, hogy legalább néhányan élvezitek majd a folytatást. ;;)

2.) Mostantól beszélhetünk a Mindenízű Drazsé Kihívásra írt történetekről, úgyhogy jelentem, hamarosan az a két mű is fel fog kerülni a Merengőre. Előtte azonban még néhány, a kihívás alatt kapott tanács alapján csinosítgatom mindkettőt, de ígérem, próbálom mielőbb publikálható állapotba hozni őket. ;)

3.) Black Night hangulatom mostanában világgá ment, de a Sin city visszahozta. Más szóval, ha az MD történetek javítását befejeztem, akkor ahhoz is szélsebesen hozzákezdek megint, hogy annak a folytatására se kelljen olyan nagyon sokat várni. :-Ą

4.) Végül de nem utolsó sorban: néhány hete beleszerettem egy angol fanfictionbe és hirtelen felindulásból megkérdeztem az írót, hogy lefordíthatom-e, ő pedig nemrég engedélyt is adott erre. Még soha nem csináltam ilyesmit, de mindent bele fogok adni, hogy jól sikerüljön, mert szerintem igazán jó kis történet, szeretném ha legalább annyira élveznétek a magyar változatot, mint amennyire én élveztem az angolt. 8-> Hamarosan elkezdem azt is feltölteni, addig egyelőre csak annyit súgok meg, hogy egy slash történetről van szó (mily' meglepő... ;) ), ami hét fejezet hosszú lesz és az egyik főszereplője egy bizonyos, imádnivalóan szexi sárkányidomár.

Kép
A kép innen származik. :)

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DaeMoon 2014 március 04 (kedd), 20:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 február 25 (kedd), 14:04 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Halihó! :)
Clarey és az adminok áldásos közreműködése révén máris olvasható új, három fejezetesre tervezett kisregényem első része Holdforduló címen. :) Remélem legalább annyira fogjátok élvezni, mint amennyire én élvezem írni. :D

Kedvcsináló:
„Lucius Malfoy szeretett volna dühösen szitkozódni, a haját tépni vagy épp toporzékolni, mint egy kisgyermek. Igazság szerint bármi olyasmi megfelelt volna, ami teljességgel malfoytalan, de legalább a benne tomboló tehetetlen dühöt és az abból fakadó feszültséget enyhíti.
Ehelyett tökéletes nyugalommal és a lehető legkifejezéstelenebb, jeges csendbe burkolózva állt a szoba csukott ajtaja előtt, és azt figyelte, miként próbálja Narcissa finom érintésekkel és halk szavakkal csitítani az ágyon vergődő, lázban égő férfit. Kész szerencse, hogy a szobán a legerősebb némító és védelmi bűbájokat helyezte el, amint Narcissa értesítette arról, hogy ki érkezett éjnek évadján a kúriába.”


Kép

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DaeMoon 2014 március 04 (kedd), 20:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Tollforgatás Alapfokon ~ DaeMoon apróságai
HozzászólásElküldve: 2014 február 23 (vasárnap), 21:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 október 19 (szombat), 23:44
Hozzászólások: 295
Tartózkodási hely: Felnőttkor felé félúton
Sziasztok!

Gondoltam végre összeszedem a bátorságomat és felületet teremtek, hogy a fenekemet ne csak Nagisa drágám rugdalhassa, ha épp alul motivált vagyok letenni egy vízszintes felületre és digitalizálni, amit órán firkálok, a héven kiötlök vagy épp lustaságból csak a kis buksimban forgatok. ;)

Magamról nem álmodtam meg, mit is írhatnék ide, úgyhogy a nyilvánvalóra szorítkozom ezúttal: Mióta tudom, hogyan kell a betűket papírra vetni, azóta imádok írni, úgy is mondhatnám, hogy súlyos grafomániában szenvedek. Írnom kell vagy megőrülök és mindez még jó adag exhibicionizmussal is társul, így nem csak firkálok, de büszkén meg is mutatom valakinek, általában Nagisának. :D Aki aztán úgyis addig nyüszögtet, hogy nagyközönség felé is felvállaljam. :-P

A lelkem nincs porcelánból, kritikát mindig tárt karokkal fogadok, kaptam én már hideget-meleget egyaránt az olvasóktól, abból tanultam, attól fejlődtem eddig is. Úgyhogy ha felém tévedsz és olvasol, nyugodtan írj véleményt, nem csak a szép szavaknak örülök, hanem az építő jellegűeknek is. Segíts tanulni, fejlődni és remélhetőleg még jobb történetek írásával fogom tudni meghálálni. :-)V

Eddig publikált műveim itt olvashatóak, jó szórakozást hozzájuk! Hamarosan jelentkezem, addig is: :-h

_________________
Sanctuary of Dae - angol nyelvű írásaim lelőhelye
Szentély a Sírok közt - livejournal oldal mindenféle írásokkal
Tintacseppek - Réka, avagy az "Original Dae" lelőhelye


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 267 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség