Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2021 január 26 (kedd), 19:40

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 38 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 13 (hétfő), 11:48 
Tollforgató

nahát, ismét meri, és még én sem adtam fel eme kissé esetlen történetet. a harmadik fejezet visszakerült, ha valaki annó olvasta, és még emlékszik, nyugodtan megkritizálhat, van mit fejlődnöm! :-P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 14 (csütörtök), 19:05 
Tollforgató

fenn a harmadik fejezet. soha nem hittem volna, hogy idáig eljutok! majdnem nem is sikerült... :-P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szeptember 06 (szerda), 20:13 
Tollforgató

nem vesztem el! *lelkesen jelentkezik* janom, ha julcsi visszaküldte a 3. fejezetet, megkapod, és átrághatod magad rajta kiélve lektori perverzitásodat (értsd: vonzódás a hibakeresés iránt) :) mit is tennék nélküled? :oops:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 10 (szombat), 18:02 
Tollforgató

jan collie írta:
köhömm... érdekődnék, nara szívem :) valami lesz a nyáron?

ooh, defintli, máj görl, definitli *ötös lett az angolvizsgája, írásbelin 90ből két pontot vesztett XD*
igen, lesz. nagyon is sokmindent tervezek a nyárra. az a gond, hogy csak június 21-én kezdhetek el ilyeneken gondolkodni, addig vizsga + tábor. de utána.................. :D :D :D :D
umm.. és lenne egy kérdésem. vagy azt inkább pü-ben? inkább pü-ben. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 június 09 (péntek), 18:22 
Fanfic-faló

köhömm... érdekődnék, nara szívem :) valami lesz a nyáron?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 május 13 (szombat), 10:55 
Tollforgató

bátorkodom ismét ideírni: annak ellenére, hogy ötszázmillió éve nem frissítettem, mégis kaptam nem is egy kritikát (!!!) amit ezúton is nagyon köszönök :D :x
javítgatok, tökéletetesítek, és aztán újra jöhet lektorom lézertekintete :D
annyi mindent csinálok egyszerre, ami a Cabellera rovására megy, hogy meg se próbálom felsorolni :? főleg azért, mert biztos lenne, aki fejbe verne, hogy mi miatt hanyagolom szegény pici történetemet :D
ezt nem is tudom, miért írtam. talán csak azért, mert kivételesen, hetek óta, van egy cseppnyi időm XD
na pussz mindenkinek, és aki véletlenül várná a folytatást, KITARTÁS! :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 13 (csütörtök), 9:09 
Könyvmoly

Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
naravna írta:
igenis parancsnokasszony! *haptákba vágja magát*
:D

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 12 (szerda), 19:53 
Tollforgató

igenis parancsnokasszony! *haptákba vágja magát*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 12 (szerda), 18:02 
Könyvmoly

naravna írta:
I :x YOU ^^
az túlzás, hogy jól írni, de fogjuk rá, hogy írni :D:D:D
márpedig igenis jól írsz! megértetted?

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 11 (kedd), 17:23 
Tollforgató

I :x YOU ^^
az túlzás, hogy jól írni, de fogjuk rá, hogy írni :D:D:D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 09 (vasárnap), 11:53 
Könyvmoly

látom, te is jan ficeiből tanulsz jól írni :D hátigen, az én ikertesóm!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 08 (szombat), 10:39 
Tollforgató

oké, a tévét csak hűjeségből írtam XD *igazából nagyjából soha nem néz tévét* és köszönöm a tanácsot, meg mint már mondtad, h jó módszer lenne, ami az ÉMKOV-ban van, majd azt átböngészem még egyszer ^^ csak most el leszek utazva, utána meg rögtön tali, aztán koncert, aztán megin el leszek utazva.. és én még azt hittem, lesz időm a szünetben! ha-ha-ha... szóval az a hamarosan nem tudom, milyen hamarosan lesz :P :D :x

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 07 (péntek), 20:30 
Fanfic-faló

naravna írta:
a szenvedélyes szex leírva is olyan mint a tévében? :D olyanban ugyanis nem volt részem ^^ :P

ööööööööööööööööööö... hááááát.... :D :D vicces, mert én sem tudom olyan igazából, nem vagyok én olyan könnyűvérű, hogy ezt sok mindenkivel megélhettem volna, de vannak elképzeléseim. én azt javaslom nara, hogy ne a tévére hagyatkozz (mint kiderült a javítandó fejidből, az nem a legjobb megoldás. sok esetben a film nem hiteles). sztem hagyd a tévét, ne arra asszociálj, hanem a fantáziádra. hogy TE milyennek képzeled el. ez persze így intim dolog, elárulod az olvasóknak, hogy mi jár a fejedben, de mivel minden ficben ezt tesszük, ebben nincs semmi ciki. ellenkezőleg, szép dolog, ha valamit gyönyörűre tudsz elgondolni, és még le is tudod írni. na, nara: HAJRÁ!! aztán most már hamarosan lássak egy fejit a mail-boxomban, okés? ;)

jah, és még valami: ne a mozzanatokra menj majd rá, oké? nem az a lényeg, hogy mindent percre pontosan rögzíts, hogy most ide tette a kezét, most oda tette, most itt csókolta, most ott, közben Jan ilyen vagy olyan szögben tartotta a kezét... kit izgat? nem ez a fontos! az érzelmeket próbáld meg ábrázolni! írd meg, hogy: Jan gátlásos lány, alapvetően soha meg sem fordult a fejében, hogy ilyesmit tegyen egy fiúval ilyen rövid idő után, de... akkor miért érzi ennyire helyesnek a dolgot? ezt kell tennie, érzi, akarja... és nem szégyenlős előtte, tudja félelem nélkül szeretni, és nem érdekli, hogy mik lennének a "szabályok"... érted? :D valami ilyesmit. ÉRZELMEK!!

na pussz: :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 07 (péntek), 18:13 
Tollforgató

okéoké, majd jobban vázolom a körülményeket :D
SPOILER!!! aki jót akar magának, és nem jan collie, az ne olvassa el! :twisted: (na jó, talán Writnek megbocsátanám.. rajtuk kívül úgyse jár erre senki :D)
Idézet:
a szenvedélyes szex leírva is olyan mint a tévében? :D olyanban ugyanis nem volt részem ^^ :P

SPOILER!!! vége

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára naravna 2006 április 08 (szombat), 10:41-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 07 (péntek), 17:57 
Fanfic-faló

naravna írta:
szerinted ha egy icipicit belepiszkálok a második fejezetbe (ami már föl van téve), az baj? összesen annyit, hogy ne két hét legyen a sulikezdésig, hanem három vagy négy, és akkor van idő ismerkedni, tehát az is segít abban, hogy hihetőbbek legyenek a dolgok.

spoiler, csak narának!!

sztem nem szükséges. van olyan, hogy az embert elkapja a hév, és akkor nem érdekel, mennyi idő telt el, ideje van-e már bárminek is két ember között. nem azzal van a baj, hogy nem elég az idő, hogy összejöjjenek, hanem hogy nem írtad megfelelően a körülményeket.
de ha úgy csinálod, ahogy tanácsoltam, akkor nem lesz baj. csak a legvégén - mikor echte történik valami -, írd szenvedélyesre. hogy érezzék az olvasók, hogy: igen, alapvetően ilyen rövid idő után még nem kellene stb, de ha egyszer NEM számít egyiküknek sem, mert akarják?!?!
érted :D

ez a lényeg.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 07 (péntek), 10:28 
Könyvmoly

*örülne, ha értene egy szót is, de majd fenn lesz a feji, és akkor kárpótlódik* Nara, én nem értelek... bocs, hogy belepofázok, de valahogy úgy tűnik, mintha alapból úgy ültél volna le elkezdeni, hogy "na, akkor most írok egy ficet." nálam valahogy úgy van, hogy még, ha ihletem vagy hangulatom volna is, addig úgyse tudom elkezdeni, amíg az alapsztori nincs meg. ha pedig már megvan, akkor jön az egész magától. én spec néha a suliban is ezeket irkálom, már két füzetem tele van a különféle novirészletecskékkel, de sohasem ugyanúgy gépelem be őket. Az alapsztori és a cselekmény előre megvan, de ezen kívül annyi de annyi mindent lehet még összevissza variálni, nem? én sose írok vázlatot, csak akkor, ha egy történetet hosszabb időre félre akarok tenni, mert különben még a főmozzanatokat is elfelejteném. *igen, ez Writ... :oops: * :D naszal, egyszerűen csak képzeld el magadban a kedvenc jelenetedet az egész regényből, még akkor is, ha csak sokkal később jön, vagy ha már leírtad is. Ez valahogy megdobja az embert, ráhangolódik, és a többi jön magától. Nálam bevált. :wink:

azt még hozzátenném halkan, hogy a vázlat hiányából adódóan nálam a kész töri totál másképp szokott kinézni, mint amilyennek legelőször lekörmöltem, és sajnos (bár ezt eddig csak egy, nem HP-s sztorimnál tapasztaltam) nem mindig előnyére változik. De hát ez az én stílusom, és nyilván nem ez a tökéletes megoldás. Általában beválik.

pussza: Writ

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 20:17 
Tollforgató

szerinted ha egy icipicit belepiszkálok a második fejezetbe (ami már föl van téve), az baj? összesen annyit, hogy ne két hét legyen a sulikezdésig, hanem három vagy négy, és akkor van idő ismerkedni, tehát az is segít abban, hogy hihetőbbek legyenek a dolgok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 20:11 
Tollforgató

nem tudom :D lehet hogy beiktatok egy halálfaló-támadást, és kinyírok mindekit :twisted: áhh, nem.. szerintem azt, hogy csak részletekben írom át, mint eddig, mert az úgy tényleg működött. és akkor természetesen két részre bontom, de még a kettő közé be fogok iktatni valamit, hogy a vége is megmaradhasson, de ne legyen elsietett

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 19:55 
Fanfic-faló

na, akkor most melyik verziót fogod megcsinálni? :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 19:48 
Tollforgató

jó, igen, ismét állatságot mondtam :D fuh.. komolyan mondom, ez nem az én hetem. hülyeséget hülyeségre halmozok. miután átnézted, én elolvastam amiket írtál, és utána kvázi a sarokba dobtam a dolgot, mert teljesen depresszióba taszultam, hogy én nem vettem észre, mennyire irreális a dolog. és utána az volt meg a fejemben, hogy nem jó, át kell írnom, és ez egy idő után úgy alakult, hogy TELJESEN át kell írnom. azt hiszem beutalót kérek a Hárs-hegyre... *elássa magát*

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 19:41 
Tollforgató

hát.. valójában most nem vagyok képben. most gyorsan átnézem az egészet, hogy hol mit írtál, mert lehet, hogy nagyon nagy hülyeség előtt állok jelen pillanatban, és teljesen félreértettem mindent.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 19:36 
Fanfic-faló

de drágám, most nem értelek... át akarod írni az egészet?

szíved joga, ahogy gondolod, ha így érzed a leghelyesebbnek, akkor tedd ezt, de én nem ezt tanácsoltam. ezért állok itt értetlenül, mert azt hittem, csak átírod kicsit azt a fejit, amit nekem egyszer már elküldtél. csak ott kellett volna belenyúlni, ahol megjelöltem: kihagyni ezt-azt, ide meg oda kicsit hozzáírni. ez a múltkor olyan szépen ment neked, el voltam ájulva a kiegészítéseidtől. veled most csak az a baj, hogy még nem érzed az arányokat. én ebben segítek: megmutatom, mi, hova való. ha úgy csinálnád, ahogy írtam (mert MINDENT leírtam és bejelöltem), akkor nem lehetne komoly baj az írással...

szóval, most kompletten át akarod írni? az sokkal nagyobb meló.

ha csak azokat javítanád ki, amit mondtam, akkor is tökéletes lenne a fejezet. ha meg most írsz egy tök újat, lehet, hogy azzal is elköveted azokat a hibákat, amiért az első nem volt kifogástalan.

a tiéd a döntés.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 19:26 
Tollforgató

nem elkedvetlenedtem, hanem egyszerűen nem tudok mit kitalálni. igazából már ezen agyalok napok óta, hogy hogy lenne JÓL megoldható, mert ugye ha csinálok valamit, akkor az OLYAN legyen. tehát ha tudnám, mit akarok írni, akkor írnám lelkesen. és egyáltalán nem vagy ellenszenves, inkább hasonlítasz egy erélyes anyára, aki annyira jót akar a gyerekének, hogy ennek érdekében még kellemetlenséget is képes okozni neki. bár ez nem kellemetlenség, hogy biztatsz! :) szóval most egy lökés kéne, egy ötlet, amivel kezdhetek valamit, ami úgy változtatja meg az eredeti (általam eddig eltervezett) cselekményt, hogy csak ott kelljen belenyúlnom, ahol tényleg nem jó. de azt tudom, hogy ötletet másoktól nem kérhetek.. szóval itt magamra maradok, és talán ez is eltántorít, és persze a több órás agyalásnak sincs meg az eredménye, tehát lelombozódtam, és EKKORA akaraterőm nincsen. mármint hogy kipréseljek magamból valami eredeti ötletet, mert az kényszer hatására SEM megy. az előbb hülyeséget írtam, hogy abszolút semmi vázlatom ninmcsen - a fő cselekményszál úgy-ahogy megvan, de abból is hiányoznak (helyenként elég fontos) részletek. mint most például ahol elakadtam. de ez van, és köszönöm a szóbeli seggberugdosást, mert nekem TÉNYLEG az kell ilyenkor :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 19:11 
Fanfic-faló

naravna írta:

aha, majd megpróbálom, de odáig el kell jutni *mély sóhaj* most k*rvára nincs kedvem ezzel foglalkozni, igazából mással se.. de érdekes amit mondasz, szóval még megpróbálom mielőtt elutaznék.. de ehhez nekem olyan szintű lelkesedés kell, hogy csak erről tudjak beszélni, ami most nincs meg. és különben is, abszolút nincs vázlatom, semmi ilyesmim, szóval.. elég reménytelen a helyzet. vagy csak én látom annak? :roll:

nara, mivel nagyon lassan haladsz az írással, az már sztem mindenki számára világossá vált, hogy a lelkesedésed hiányzik. épp ezért mondom, hogy akkor ülj le írni MUSZÁJból. tudom, hogy ez az egész merire írás nem olyan véresen komoly, mégis, én úgy gondolom, hogy ha már elkezdtél egy sztorit, és magad mellé állítottál embereket, akik elismerik a munkádat, akkor kutya kötelességed dolgozni vele, és legalább megpróbálni. ennyivel tartozol nekik.

meg neked is biztos jól esnek a kritikák, nem hiába kezdtél el írni. nézd csak a sztoridat: kevés első fices emberke kap ennyi szép és biztató kritikát a ficére. ezt értékelned és becsülnöd kell. most papolok, biztos ellenszenves vagyok kicsit, de ez van, nara! én próbállak biztatni, hajtani, hogy gyerünk, ügyes vagy (mert az vagy, ezt nem leht tagadni). nem tudom, hogy most elkedvetlenedtél azon, hogy azt tanácsoltam, variáld meg a cselekményt, és ezért nem akaródzik írni, vagy szimplán csak az a baj, hogy nincs kedved... remélem, hogy az első verzió a helyes, mert ha pusztán azért nem írsz, mert nem, mert van jobb dolgod, akkor - kemény leszek, előre szólok - nem fogod sokra vinni a merin.

nem tudom, mik a szándékaid az írással, de én olyan író-palántákat akarok a szárnyaim alá venni, akikben van elszántság és elkötelezettség. próbálkozz, nara.

jan

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 16:55 
Tollforgató

jan collie írta:
figyu nara.

nem tudom, hogy kinek milyen a hozzáállása, nem tudom, melyik az az embertípus (mint pl én), akinél lehet erőltetni az írást. lehet, hogy nálad nem működik az, hogy: na most leülök, és AKKOR IS írok!

de lehet, hogy meg kéne próbálnod. nem fair, hogy már hónapok óta egyetlen sort sem tettél fel a ficedhez. oké, persze ebben én is ludas vagyok, elvégre, ha nincs lektorod, akkor simán felmehetett volna a feji, de van lektorod, aki egy véreskezű, vasszigorú görény (:D), és igyekszik olyan jó íróvá segíteni téged, amennyire csak lehet.

és nézd csak! az olvasók várják a kövi fejezetet. ha sok időd van, és sokat gondolkodsz, akkor csak az akaraterővel van gond. hidd el, nekem is van olyan, hogy nincs kedvem írni, de mivel én is sokat agyaltam a sztorimon, és megvan a vázlat a fejemben, így rászánom magam, és leülök. néha muszájból.

azt tanácsolom, mint a lektorod, olvasód, támogatód stb, hogy ÜLJ LE írni. ha kell, akkor kedvetlenül, de ülj le. semmi sem zárja ki, hogy nem fog menni, sőt. sztem meglepően simán fogsz alkotni.

jan vótam

aha, majd megpróbálom, de odáig el kell jutni *mély sóhaj* most k*rvára nincs kedvem ezzel foglalkozni, igazából mással se.. de érdekes amit mondasz, szóval még megpróbálom mielőtt elutaznék.. de ehhez nekem olyan szintű lelkesedés kell, hogy csak erről tudjak beszélni, ami most nincs meg. és különben is, abszolút nincs vázlatom, semmi ilyesmim, szóval.. elég reménytelen a helyzet. vagy csak én látom annak? :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 16:36 
Fanfic-faló

figyu nara.

nem tudom, hogy kinek milyen a hozzáállása, nem tudom, melyik az az embertípus (mint pl én), akinél lehet erőltetni az írást. lehet, hogy nálad nem működik az, hogy: na most leülök, és AKKOR IS írok!

de lehet, hogy meg kéne próbálnod. nem fair, hogy már hónapok óta egyetlen sort sem tettél fel a ficedhez. oké, persze ebben én is ludas vagyok, elvégre, ha nincs lektorod, akkor simán felmehetett volna a feji, de van lektorod, aki egy véreskezű, vasszigorú görény (:D), és igyekszik olyan jó íróvá segíteni téged, amennyire csak lehet.

és nézd csak! az olvasók várják a kövi fejezetet. ha sok időd van, és sokat gondolkodsz, akkor csak az akaraterővel van gond. hidd el, nekem is van olyan, hogy nincs kedvem írni, de mivel én is sokat agyaltam a sztorimon, és megvan a vázlat a fejemben, így rászánom magam, és leülök. néha muszájból.

azt tanácsolom, mint a lektorod, olvasód, támogatód stb, hogy ÜLJ LE írni. ha kell, akkor kedvetlenül, de ülj le. semmi sem zárja ki, hogy nem fog menni, sőt. sztem meglepően simán fogsz alkotni.

jan vótam

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 06 (csütörtök), 10:58 
Könyvmoly

naravna írta:
áh, én már az öngyilkosságon gondolkodom a témával kapcsolatban =)) sehogy nem jön össze h jó legyen a... a hihetőség, meg ne legyen kusza a sztori :? és most tök lusta vagyok.. de rengeteg időm van, szal csak összehozom vmikorra! ^^ de az már gáz ha folyton ezen gondolkodom, mégis inkább fordítok meg olvasok? :oops:
pedig én már várom egy ideje a folytit... ^^

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 04 (kedd), 11:53 
Tollforgató

áh, én már az öngyilkosságon gondolkodom a témával kapcsolatban =)) sehogy nem jön össze h jó legyen a... a hihetőség, meg ne legyen kusza a sztori :? és most tök lusta vagyok.. de rengeteg időm van, szal csak összehozom vmikorra! ^^ de az már gáz ha folyton ezen gondolkodom, mégis inkább fordítok meg olvasok? :oops:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 02 (vasárnap), 14:35 
Fanfic-faló

jan collie mesterasszony (heh, ez tetszett :#-) ) kérdezi, hogy mikor készülsz el a javítással? lassan fel kéne pakolgatni egy fejit, nara ;)

pussz: jan

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 02 (vasárnap), 13:10 
Tollforgató

Writ írta:
cija Nara ^^

mán meg akartam kérdni egy ideje, h ki lektorálja neked? egyébként ma tök röhejeset álmodtam, de ez nem az a topic, úgyh majd PÜ-ben. pussz: Writ

jan collie a lektorom. jan collie mesterasszony :D a szárnyai alá vett *párás, ábrándozó tekintet* nekem megérte... :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 02 (vasárnap), 12:37 
Könyvmoly

cija Nara ^^

mán meg akartam kérdni egy ideje, h ki lektorálja neked? egyébként ma tök röhejeset álmodtam, de ez nem az a topic, úgyh majd PÜ-ben. pussz: Writ

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 21 (kedd), 23:26 
Tollforgató

hát ez vicces! :D na most megfogadom, hogy konkrétan nem ígérgetek! a folytatás még igényel egy "kis" munkát, de ha fenn lesz, cserébe pár napon belül két fejezetet rakok fel (nem olyan hosszút, mint eddig, de együtt hosszabbak lesznek :) ) még csak most tanulom a történet-beli kapcsolatalakítást/fejlesztést, szóval itt volt némi bibi, és a fic fennakadt a szigorú lektori hálón. ezzel azonban garantálni tudom, hogy sokkal élvezetesebb lesz! én élvezem :D pussz: nara

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 20 (hétfő), 20:33 
Tollforgató

na, csak hogy gyakoroljuk a ficblog-írást (:D): jelentem, holnap lesz a harmadik fejezet, janom ZH-írási okaiból :) (már ha érdekel valakit. esetleg. :wink: ) pusziii, szép hétfő estét, és majdan éjfél után, szép keddet is! *Cloud 9-t fütyörészve, dúdolgatva eltáncikál* :-Ą :-Ą :-Ą

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 20 (hétfő), 17:12 
Tollforgató

SzJ írta:
HÁLELLÚÚÚÚJÁ! Imáim meghallgattatásra találtak! *megy vissza megköszönni $pray :wink: * Kíváncsian várom a következő fejezetet :D 8->

hm.. ma keresztbe tettek nekem *morci :?*, mert még öt előtt be akartam gépelni a maradékot, és elküldeni az én dárga jan collie lektoromnak, erre nővéremékhez kellett menni... ez van. szóval csak hét után érek haza, és csak majd azután lesz elküldve, és majd jantól függően valamikor felrakva.. *sóhaj* ez az én sorsom, ha végre véghezvinnék valamit, és nem saját magamat akadályozom, akkor jön más, és segít az akadályképzésben :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 20 (hétfő), 17:10 
Tollforgató

Kisera írta:
Én várom a harmadik részt... :roll:
Igaz, az első kettőről már csak halvány emlékfoszlányaim vannak, de annyi rémlik, hogy nagyon tetszettek. :wink:

"Jó munkához idő kell!" - A hosszú szüneted tükrében tehát ez a fejezet valami hiperszupergigamegajó lesz! :P

képzeld, most ez hosszabb lesz, mint a többi, és történik is benne valami, kezdem szövögetni a drámai-romantikus pókhálót, és szorongatni a szereplők nyakát :D de ha nagyon nem emlékszel, olvasd újra :D:D:D
köcci h írtál, megható, komolyan! :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 20 (hétfő), 16:43 
Szárnybontogató

HÁLELLÚÚÚÚJÁ! Imáim meghallgattatásra találtak! *megy vissza megköszönni $pray :wink: * Kíváncsian várom a következő fejezetet :D 8->

Létezik egy olyan pillanat, amikor kettesben maradunk egy férfival, és ennek mindketten tudatára ébredünk. Ketten együtt, és ez mindig lehetőségeket rejt magában. Belénk hasít egymás jelenléte. Ez zavarhoz, szexhez vagy félelemhez vezethet, pasastól és helyzettől függően. / az egyetlen, az igazi: Anita Blake/

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 20 (hétfő), 12:53 
Könyvmoly

Én várom a harmadik részt... :roll:
Igaz, az első kettőről már csak halvány emlékfoszlányaim vannak, de annyi rémlik, hogy nagyon tetszettek. :wink:

"Jó munkához idő kell!" - A hosszú szüneted tükrében tehát ez a fejezet valami hiperszupergigamegajó lesz! :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: naravna - Cabellera
HozzászólásElküldve: 2006 március 20 (hétfő), 0:08 
Tollforgató

hát akkor, csinálok egy kis önmutogató topikot: egyetlen-kedvenc-pici regénykémről, ami eléggé kezdeti stádiumban van, mert lusta dög vagyok. örömmel jelenthetem be azonban, hogy holnap küldöm lektorálásra a harmadik fejezetet! szóval, akinek van az eddigiekről véleménye, illetve lesz az ezutániakról, bátran pötyögje be akárhova, ahol elérhető vagyok. a továbbiakban itt szeretném részletezni szenvedéseimet a történettel kapcsolatban, illetve kimagyarázni (reménykedve, hogy legalább egy embert érdekel) hosszú elmaradásomat, egyebek. puszi mindenkinek: nara (~akiből író biztos nem lesz :D)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 38 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra