| Merengő Fórum https://merengo.hu/forum/ |
|
| AnnaValentine magánzárkája https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=1282 |
Oldal: 1 / 1 |
| Szerző: | Zsiraf [ 2015 szeptember 26 (szombat), 19:07 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
*ide is bekukkant* Halihó! Hmm, látom adtál hírt a BSTS-ről, de picit elszontyolodtam tőle. Szóval jöttem löketet adni: imádom az írásaidat, brutális Dramione-fan lettem, úgyhogy még nagyobb lelkesedéssel várom a hármas csapót! Hajrá-hajrá!Rengeteg ihletet hozzá! Pussz, Zsir |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 szeptember 08 (kedd), 19:55 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Jelentem, élek. Sajnos azonban súlyos alkotói válságban szenvedek, aminek köszönhetően a BSTS soron következő részének jó háromnegyed részét a törlés gomb képzeletbeli kezei közé eresztettem. Szánnivalóan ganéj lett. - sivalog.- Viszont, kérdésem lenne tiszteletbeli, imádatig szeretett olvasóimhoz - Deadpoolt ismeri valaki? Ha nem, sürgősen tessék rákeresgélni. Nagy arc. a fanfiction.net-en witchlikefeatures név alatt fellelhető szerény személyem, és az első angol nyelven gyártott irományom is. (körülbelül két hónapja követtem el, mielőtt valaki megkövezne, hogy bezzeg ide nem írok.) - elkullog.- |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 augusztus 03 (hétfő), 19:50 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziasztok! Ami a Pirulás című fordításomat illeti - folyamatosan adom át a kritikákat a kedves írónak, aki nagyon szépen köszöni a dicséreteket a magyar közönségnek (És örülne, ha tudna magyarul, látva az itt fellelhető fanficmennyiséget ) Legyetek jók és szobatiszták
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 augusztus 03 (hétfő), 19:35 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Hirondelle írta: AnnaValentine írta: Sziasztok ![]() Felkerült egy újabb Drarry falatka ![]() http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122911 Minden kedves kíváncsit szeretettel várok ![]() Ezt is befalatoztam ![]() Kedves egészségedre Lehet készülni, lassan, de biztosan készül a többi is a kis boszorkánykonyhámban. |
|
| Szerző: | Hirondelle [ 2015 augusztus 03 (hétfő), 17:31 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
AnnaValentine írta: Sziasztok ![]() Felkerült egy újabb Drarry falatka ![]() http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122911 Minden kedves kíváncsit szeretettel várok ![]() Ezt is befalatoztam
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 augusztus 02 (vasárnap), 21:16 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziasztok ![]() Felkerült egy újabb Drarry falatka ![]() http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122911 Minden kedves kíváncsit szeretettel várok
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 július 24 (péntek), 16:10 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziasztok babákok! Feltöltésre került a Szövevények kiegészítő története Olvasgassátok, kritikálgassátok. |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 július 24 (péntek), 16:07 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
shanon widow írta: én már hiányoltalak (magamban agyon klimatizált üzletek, majd ki a 40 fokra... csodálkozunk? várom a fejleményeket^^ Aranyos vagy Na igen, teljesen igazad van, hülyét is kaptam múltkor, mikor bementem a gyerekkel a drogériába. :/ Pár napra rá meg is betegedett szegény. Alighogy kigyógyult, jöttem én. Meseszép. >>" De mindegy, túl vagyunk rajta
|
|
| Szerző: | shanon widow [ 2015 július 20 (hétfő), 14:00 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
én már hiányoltalak (magamban agyon klimatizált üzletek, majd ki a 40 fokra... csodálkozunk? várom a fejleményeket^^
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 július 20 (hétfő), 9:11 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziasztok! Jelentem, élek, bár hozzá kell tegyem, hogy alig. Eltűntem a porondról, ugyanis sikeresen belesétáltunk egy kis betegségbe - kisfiam mandulagyuszi, jómagam tüdőgyuszi. Nyáron. KIssé alpárian kifejezve magam, örültem hogy lyuk van alattam és nem esem bele. Most viszont gőzerővel vetem vissza magam az írásba és a bétázásba. Elnézést mindenkitől
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 június 07 (vasárnap), 21:57 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Szióóóka! Nem tudom, jár-e erre egy-egy kóbor lelkecske eme kései órán... Jelentem elkészült a Szövevényekhez írt kiegészítő történet, újabb átírás után... öhöm. Illetve az egyik tervezett fordításom is befejezésre került, ebből hoztam egy kis bakit, amin sírva röhögtem átolvasáskor. "... belemosolygott a csóka." Így van, Draco és Harry épp csókolóznak, jött egy csóka és belemosolygott. - slow clap - |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 június 05 (péntek), 13:51 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Hirondelle írta: AnnaValentine írta: Elkötelezett Drarrista vagyok, a Dramione csak egy mellékágam... Akkor az az új, készülőben levő hosszúkás fordítás is ugye Drarry lesz? ![]() Bizonyáááám
|
|
| Szerző: | Hirondelle [ 2015 június 04 (csütörtök), 19:59 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
AnnaValentine írta: Elkötelezett Drarrista vagyok, a Dramione csak egy mellékágam... Akkor az az új, készülőben levő hosszúkás fordítás is ugye Drarry lesz?
|
|
| Szerző: | shanon widow [ 2015 június 02 (kedd), 20:26 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
AnnaValentine írta: Ami a fordítást illeti, nem találtam, bár az igazság az, hogy nem is kerestem aaah, mindig kifogom na de segond. azért köszönöm a nyitottságot, és ha netán mégis ráakadnál valamire, akkor azt teljes vállszélességgel támogatom
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 június 02 (kedd), 18:19 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
shanon widow írta: én dramione-fronton kezdek türelmetlen lenni (na jó, már az vagyok, de ez mellékes) egyébként ebben a témában találkoztál már olyan fickel, amit megérné lefordítani? csak úgy kíváncsiságból Ó, te kis huncut Ami a fordítást illeti, nem találtam, bár az igazság az, hogy nem is kerestem Pusz
|
|
| Szerző: | shanon widow [ 2015 június 02 (kedd), 9:17 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
én dramione-fronton kezdek türelmetlen lenni (na jó, már az vagyok, de ez mellékes) egyébként ebben a témában találkoztál már olyan fickel, amit megérné lefordítani? csak úgy kíváncsiságból |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 június 01 (hétfő), 20:07 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Hirondelle írta: AnnaValentine írta: [...] az egyik egy nagyon aranyos kis szösz, Pirulás címmel. A másik egy kissé hosszabb hangvételű alkotás, több fejezetes - Hirondelle drága kívánságára :* Hamarosan feltöltésre kerülnek. Legyetek jó és szobatiszták! - AnnaValentine Jaj, de aranyos vagy, már nagyon várom őket ![]() A szobatisztaság megy, de a másikat nem ígérem ![]() És én is írtam egy kritit, én a Szövevényekhez Drága Hirondelle! Neeeem vagyok aranyos, ezt gyorsan tisztázzuk xD A kritikára való nem-válaszolásért elnézésedet kell kérnem, mostanában nem jártam arra, amiért szégyellem magam Azonnal válaszolok!
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 június 01 (hétfő), 20:05 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Zsiraf írta: Sziaa! Először is, nagyon várom már mindegyik újat (tűkön ülve). A másik pedig, lehetséges, hogy elkerülte a figyelmemet az én szegény, árva kis nyomi kritikám, amit a "Csak ma éjjel"-hez írtam. Persze, nem muszáj válaszolnod rá, csak gondoltam jelzem, mert nem olyan leamortizáló, mint maga a fantasztikus történet. :3 Puszi! Zsiráf Jajj, te drága, kedves Zsiráf! Szégyenlem magam, de mostanság nem is néztem a kritikáimra Azonnal megpislogom!
|
|
| Szerző: | Hirondelle [ 2015 június 01 (hétfő), 18:39 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
AnnaValentine írta: [...] az egyik egy nagyon aranyos kis szösz, Pirulás címmel. A másik egy kissé hosszabb hangvételű alkotás, több fejezetes - Hirondelle drága kívánságára :* Hamarosan feltöltésre kerülnek. Legyetek jó és szobatiszták! - AnnaValentine Jaj, de aranyos vagy, már nagyon várom őket ![]() A szobatisztaság megy, de a másikat nem ígérem ![]() És én is írtam egy kritit, én a Szövevényekhez |
|
| Szerző: | Zsiraf [ 2015 június 01 (hétfő), 12:57 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziaa! Először is, nagyon várom már mindegyik újat (tűkön ülve). A másik pedig, lehetséges, hogy elkerülte a figyelmemet az én szegény, árva kis nyomi kritikám, amit a "Csak ma éjjel"-hez írtam. Persze, nem muszáj válaszolnod rá, csak gondoltam jelzem, mert nem olyan leamortizáló, mint maga a fantasztikus történet. :3 Puszi! Zsiráf |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 június 01 (hétfő), 7:35 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziasztok! A szavazásra bocsátott kérdés sorsa eldőlt - a kiegészítő novella készen van (ötszöri átírás után elnyerte késznek nyilvánított formáját), a Better Sorry Than Safe Hármas csapó címre keresztelt fejezete félkész állapotban vár a finisre, ezenkívül két fordítás van a kezem alatt - az egyik egy nagyon aranyos kis szösz, Pirulás címmel. A másik egy kissé hosszabb hangvételű alkotás, több fejezetes - Hirondelle drága kívánságára :* Hamarosan feltöltésre kerülnek. Legyetek jó és szobatiszták! - AnnaValentine |
|
| Szerző: | Nezumi [ 2015 május 24 (vasárnap), 22:51 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Hirondelle írta: AnnaValentine írta: Sziasztok! Szavazásra bocsátanék egy kérdést. A szövevények című novellához formálódik a fejemben egy kiegészítő sztoricska, ami főképp (vagy kizárólagosan) Draco szemszögéből íródna, illetve valaki máséból, aki a Szövevényekben nem igazán jutott szóhoz. Volna rá igény? Mindenképp ![]() Nekem meg most esik csak le, hogy én azt már olvastam... Jöhet |
|
| Szerző: | Hirondelle [ 2015 május 24 (vasárnap), 20:38 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
AnnaValentine írta: Sziasztok! Szavazásra bocsátanék egy kérdést. A szövevények című novellához formálódik a fejemben egy kiegészítő sztoricska, ami főképp (vagy kizárólagosan) Draco szemszögéből íródna, illetve valaki máséból, aki a Szövevényekben nem igazán jutott szóhoz. Volna rá igény? Mindenképp
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 23 (szombat), 18:57 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziasztok! Szavazásra bocsátanék egy kérdést. A szövevények című novellához formálódik a fejemben egy kiegészítő sztoricska, ami főképp (vagy kizárólagosan) Draco szemszögéből íródna, illetve valaki máséból, aki a Szövevényekben nem igazán jutott szóhoz. Volna rá igény? |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 18 (hétfő), 21:33 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
S lőn, AnnaValentine (aki az előbb Valentinát írt... brazil szappanopera, ne kísérts.... ), fordítgatott vala, s ma, nem átallotta átolvasandani eddigi munkáját. S eme kicsi elírás, pofáncsapkodta a nagybecsű írópalántát vala, nem törődvén a női személy tiltakozásával. "tökk erőfeszítés" I don't know about you But I think that's a typo Nem, Zanna, nem írsz át popslágereket. Nem, nem. - diszkréten, s ütemesen veri a buksiját a klaviítúrába. - - elszökdel egy szivárvány...birkán? - Elnézést. JUH. nyanbirge. ...- beteget jelent.- |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 17 (vasárnap), 19:04 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Nohát nohát Boldogságos szép estét, kedves erretévedők. Kát fordításra az engedélyt megkaptam, neki is ülök este, miután a bétamunkám befejezettnek tekintem A megtekintések szempontjából pedig -- A balfék (fordítás) - 146 Békében a szerelmet (fordítás) - 159 Better sorry than safe [ Egyes csapó ] (saját) - 522 (!!!) Better sorry than safe [ Kettes csapó ] - 205 Nem megy ( saját) - 224 Ragaszkodás (fordítás) - 175 Szövevények (saját) - 304 KÖSZÖNÖM.
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 16 (szombat), 18:54 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
AnnaValentine írta: Íme, kis meglepetésem drága olvasóimnak <3 http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121770 Jó olvasást ![]() Őszintén szólva, nem tudom, sírjak-e vagy nevessek. Pár óra alatt 157 megtekintés - ezt nagyon köszönöm. Ami elszomorít, hogy a 157 megtekintéshez összesen egyetlen egy kritika társul. Ne legyünk lusták. |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 16 (szombat), 12:19 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Íme, kis meglepetésem drága olvasóimnak <3 http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121770 Jó olvasást
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 15 (péntek), 14:10 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziasztok! Hohó, úgy látom, két kis huncut már idetévedt... - vigyorogva puszikat dobál Hirondelle-nek és shanon widow-nak- Hoztam nektek egy kis meglepetést, egyenlőre adminkézen van. Draco/Harry slash. Pusz!
|
|
| Szerző: | shanon widow [ 2015 május 13 (szerda), 8:03 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Hirondelle írta: AnnaValentine írta: találtam egy pár naggggyon fincsi fordítanivalót is Jeee, már kíváncsi vagyok ![]() erre én is |
|
| Szerző: | Hirondelle [ 2015 május 12 (kedd), 20:58 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
AnnaValentine írta: találtam egy pár naggggyon fincsi fordítanivalót is Jeee, már kíváncsi vagyok
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 12 (kedd), 13:51 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziasztok! Jó hírek! A BSTS első fejezete 503, a második pedig 177 megtekintésnél jár. Nagyon köszönöm <3 És azoknak is HATALMAS köszönet, akik nyomot is hagytak maguk után - összesen tizenkét kis lenyomat. Az olvasók számához viszonyítva ez meglehetős karcsú, változtathatnátok rajta A Csapó Hármas fejezete félkész állapotban van, emelett találtam egy pár naggggyon fincsi fordítanivalót is Legyen mesés napotok! - Zanna |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 07 (csütörtök), 15:52 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
-dobpergés- Better Sorry Than Safe második, bővített fejezete adminkézen. |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 05 (kedd), 19:56 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Na, kedves olvasóim! Better Sorry Than Safe-et ugyan nem hoztam, de gondoltam megvesztegetlek titeket egy kis szöszivel ![]() http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121586 Kellemes olvasást, és kritikakörmölést - Zanna elsunnyog BSTS-t írni.- |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 május 03 (vasárnap), 21:57 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Sziasztok! - szétnéz a kopár ficblogban.- A frissítés késett, amiért bocsánatot kérek Életem kereken öt hónapos értelmének jön a kicsi fogacskája, borzasztó nyűgös, és csak anyu a jó. (főleg, hogy apu nincs XD) A beígért fejezet félkész állapotban leledzik. A hét elején mindenképp feltöltöm. Pusz - Zanna, a zaklatott. |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 29 (szerda), 16:07 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Figyeleeem. Better sorry than safe olvasók! A második fejezet NEM került elfogadásra - több más hiba mellett - a terjedelem végett. A javított verziót, kiegészítve a harmadik fejezet cselekményével, a héten töltöm fel. Tehát, extrahosszú fejezetet várhattok! Hatalmas köszönet annak, aki olvasta, és véleményezte is. Pusz - AnnaValentine Edit: a kíváncsi kritikálóm nak üzenném (úgyis tudja, hogy róla van szó
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 27 (hétfő), 10:53 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Better sorry than safe második fejezete adminkézen ![]() Fordításhoz látok. - Zanna elsunnyog a fórumról.- |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 26 (vasárnap), 10:36 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Jelentem, a Better Sorry Than Safe első fejezete felkerült ![]() Kritikáknak borzasztóan örülék! |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 22 (szerda), 16:04 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Csókolomcsókolom! Feltöltésre került a pár fejezetesre tervezett Dramione párosítású történetem, jelenleg moderálásra vár.
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 22 (szerda), 10:17 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
AnnaValentine írta: S lőn, egy borzasztóan felelőtlen, gyanútlan Anna betévedt a Fórum setét oldalára - Az Adminlét fénypontjai topicba. [ a képzavarért elnézést.] Eme botor leányzó nem riadt vissza az első pár rekeszizom-tornáztató, nyelvtani érzéket megremegtető, agysejteket tömegesen nyilkoló gyöngyszemtől, áh, dehogy; kis híján a teljes gyűjteményt végigböngészte. Valahol mélyen érezte, többé már semmi sem lesz ugyanolyan. - pánikszerűen vetődik a konyha felé, s indul a vodkásüveg keresésére. - Most nézem... új szót alkottam. Én nem GYilkolok, hanem nyilkolok. |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 21 (kedd), 21:22 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
S lőn, egy borzasztóan felelőtlen, gyanútlan Anna betévedt a Fórum setét oldalára - Az Adminlét fénypontjai topicba. [ a képzavarért elnézést.] Eme botor leányzó nem riadt vissza az első pár rekeszizom-tornáztató, nyelvtani érzéket megremegtető, agysejteket tömegesen nyilkoló gyöngyszemtől, áh, dehogy; kis híján a teljes gyűjteményt végigböngészte. Valahol mélyen érezte, többé már semmi sem lesz ugyanolyan. - pánikszerűen vetődik a konyha felé, s indul a vodkásüveg keresésére. - |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 19 (vasárnap), 19:34 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Újdonság van készülőben... elég megosztó téma, de... nyamnyamnyam. Imádom írni. Első fejezete 8 oldalra sikeredett - egyéni rekord.
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 19 (vasárnap), 19:32 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
G Lamaro írta: Kyraper írta: AnnaValentine írta: ... az a felettéb kínos pillanat, amikor elbírálásra vársz, megjön a várva-várt e-mail, melyben szegény, valószínűleg tépett idegzetű admin közli, hogy elfelejtetted bemásolni a történet szövegét.... What more can I say? -hides.- Ha vigasztal, nem te vagy az első, akivel ez megesik, úgyhogy ne érezd rosszul magad. Meg így legalább veled gyorsan végeztem... Megsúgom, nekem sablon szövegem is van az ilyen esetekre. Szóval segáz, előfordul... ![]() Pfűűű gonoszgombák vagytooook D: |
|
| Szerző: | G Lamaro [ 2015 április 17 (péntek), 10:04 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
Kyraper írta: AnnaValentine írta: ... az a felettéb kínos pillanat, amikor elbírálásra vársz, megjön a várva-várt e-mail, melyben szegény, valószínűleg tépett idegzetű admin közli, hogy elfelejtetted bemásolni a történet szövegét.... What more can I say? -hides.- Ha vigasztal, nem te vagy az első, akivel ez megesik, úgyhogy ne érezd rosszul magad. Meg így legalább veled gyorsan végeztem... Megsúgom, nekem sablon szövegem is van az ilyen esetekre. Szóval segáz, előfordul...
|
|
| Szerző: | Kyraper [ 2015 április 17 (péntek), 7:55 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
AnnaValentine írta: ... az a felettéb kínos pillanat, amikor elbírálásra vársz, megjön a várva-várt e-mail, melyben szegény, valószínűleg tépett idegzetű admin közli, hogy elfelejtetted bemásolni a történet szövegét.... What more can I say? -hides.- Ha vigasztal, nem te vagy az első, akivel ez megesik, úgyhogy ne érezd rosszul magad. Meg így legalább veled gyorsan végeztem...
|
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 16 (csütörtök), 20:38 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: AnnaValentine magánzárkája |
... az a felettéb kínos pillanat, amikor elbírálásra vársz, megjön a várva-várt e-mail, melyben szegény, valószínűleg tépett idegzetű admin közli, hogy elfelejtetted bemásolni a történet szövegét.... What more can I say? -hides.- |
|
| Szerző: | AnnaValentine [ 2015 április 16 (csütörtök), 20:35 ] |
| Hozzászólás témája: | AnnaValentine magánzárkája |
Na, innentől kezdve jelen vagyok itten is. ![]() Jelenlegi munkáim In progress Részegen - Drarry falatka, egy nagyon illuminált Potter és egy nem túl boldog, idegileg erőteljesen megtépázott Draco főszereplésével Better Sorry Than Safe - A Halestorm azonos című dala által inspirált, pár fejezetes kisregény. Egy megszállottan önmegvalósító Hermione, egy nagyon sunyi Draco, megspékelve a nagyon nagyon szenvedő, értetlen és kiállhatatlan Ronnal, és a békésen szemlélődő Kis Túlélővel. Szerelemről szó sem volt - Semmi köze a Zanzibár dalához, igazából ez is egy Halestorm nótára fog íródni [ Nothing to do with love ]. Ebből sorozat lesz, mindegyik egy-egy számra specializálva Drarry!The Twit - Fordítás, szintén Drarry, ezúttal kőkeményen humor kategóriában. |
|
| Oldal: 1 / 1 | Időzóna: UTC + 1 óra |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|