Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 03 (péntek), 20:17

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 626 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 21:39 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Yatze írta:
hozsp írta:
Például végig olvastam Enahmától a Where Your Mother's Blood Dwells-t, ami nincs lefordítva, de a SZTAKI közben végig meg volt nyitva... :oops:
A Szótár V8 jobb! Szerintem :-D Meg nem árt a HP-szótár sem...

Annak mi a webcíme? *izgatottan várja drága Yatze válszát és eszébe se jut a google-t használni* :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 21:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 23 (csütörtök), 2:19
Hozzászólások: 603
hozsp írta:
Például végig olvastam Enahmától a Where Your Mother's Blood Dwells-t, ami nincs lefordítva, de a SZTAKI közben végig meg volt nyitva... :oops:
A Szótár V8 jobb! Szerintem :-D Meg nem árt a HP-szótár sem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 21:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 23 (csütörtök), 2:19
Hozzászólások: 603
Dracy írta:
Nincs valami jó ötletek, hogy mivel vehetném magam rá, hogy többet olvassak angolul? Mert megérteni megértem, de nagyon sokminden nem jön le belőle. Mármint bizonyos dolgokat nem értek meg és ez felettébb zavaró :( Egy éve elolvastam az Aylno felét angolul (kb 50 fejezetet :D ) De azóta sem bírom rávenni magam az olvasásra :( :((
Van, amennyiben olvasol Snarry történeteket. Most épp van pár ajánlat a tarsolyomban :-D Az egyiket már elküldtem Lilliának. A készülő íráshoz is lehet, hogy használható ötletként...
Egyébként őszintén bevallom, AYLNO nekem is sok angolul. Meg sokkal jobban élvezem GuessLess stílusában magyarul :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 21:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Dracy írta:
hozsp írta:
Akkor marad Trelawney, mert ebbe is beleolvastam! :-P :twisted: De tényleg nem végig. Részleteket. :-D


Úgy lehet a legnagyobb poénokat lelőni :D Egyszer tanultam meg, hogy ne tekerjek bele a filmekbe, maximum az elejébe :D

Li: most is azt fogom írni... amúgy holnap rakok fel új fejezetet. Remélem lesz hozzá energiám.


*örömében ugrál és tapsikol*
Egyébként igazad van... így löttem le az 5. könyv "poénját" (Sirius) és a Darran Shan-ben Gavner Purl meggyilkolását... Túl kíváncsi vok... :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 21:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
hozsp írta:
Akkor marad Trelawney, mert ebbe is beleolvastam! :-P :twisted: De tényleg nem végig. Részleteket. :-D


Úgy lehet a legnagyobb poénokat lelőni :D Egyszer tanultam meg, hogy ne tekerjek bele a filmekbe, maximum az elejébe :D

Li: most is azt fogom írni... amúgy holnap rakok fel új fejezetet. Remélem lesz hozzá energiám.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 21:09 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Dracy írta:
hozsp írta:
:-D :-D :-D Tudom, de direkt nem olvastam belőle sokat. Inkább megvárom magyarul, mert az egyszerűbb és rövidebb... :oops: *tudja magáról, hogy lusta dög, de nem tud kibújni a bőréből*


Ugye, hogy nem olvastad végig? :D Tudtam, éreztem... *Trelawney helyére pályázik*


Akkor marad Trelawney, mert ebbe is beleolvastam! :-P :twisted: De tényleg nem végig. Részleteket. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 20:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 március 30 (csütörtök), 18:42
Hozzászólások: 28
Szia!
Milyen régen is írtam ide! :oops:
No comment! :-D Csak annyit akarok kérdezni, hogy mikor folytatod a sztorid? 8->

_________________
Az élet rossz és kegyetlen, és ez csak rosszabb lesz...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 20:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
hozsp írta:
:-D :-D :-D Tudom, de direkt nem olvastam belőle sokat. Inkább megvárom magyarul, mert az egyszerűbb és rövidebb... :oops: *tudja magáról, hogy lusta dög, de nem tud kibújni a bőréből*


Ugye, hogy nem olvastad végig? :D Tudtam, éreztem... *Trelawney helyére pályázik*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 20:09 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
:-D :-D :-D Tudom, de direkt nem olvastam belőle sokat. Inkább megvárom magyarul, mert az egyszerűbb és rövidebb... :oops: *tudja magáról, hogy lusta dög, de nem tud kibújni a bőréből*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 20:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
hozsp írta:
Yatze írta:
hozsp írta:
Akkor hamarosan a befejező részt is várhatjuk??? *reménykedve néz*
Csak Etán múlik, de szerintem hétvégéig valószínűleg felkerül a 20. is :-D


Köszike! Kár hogy vége... kár, h ilyen szomorú... :cry:


Ebből gondoltam, hogy nem olvastad :) Én se vagyok jó angolos, de a lényege lejött :) Ha olvastad a TTW-t VÉGIG, akkor jelöld csak ki>>A végén annyira aranyos Perselus, de Hermione se semmi :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 16:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Dracy írta:
...


Dracynek üzenem: :-P :D Az igazság az, h nem bírtam ki, hogy ne olvassak bele angolul. Mert tudok valamennyire, de nem valami jól. Például végig olvastam Enahmától a Where Your Mother's Blood Dwells-t, ami nincs lefordítva, de a SZTAKI közben végig meg volt nyitva... :oops: Az egyik AFT fejezetet is elolvastam angolul és meg is értettem, de lusta vok fordítgatni. De már nagyjából tudom mi a vége, úgyhogy kéretik nem cikizni... *megpróbál morcosnak látszani, de nem tudja elrejteni idétlen vigyorát*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 13:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Yatze írta:
Olvastad már esetleg angolul?


Én igeeen *kacag és körtáncot jár, mert már ő tudja, hogyan végződik*. Egyébként Yatze, szerintem hozsp nem olvasta :D Látszik az elbambult arcán :D Najó, csak poénkodok. Amúgy tuti, hogy nem olvasta :D Ugye, hogy igazam van hozsp? Azt hiszem most már nagyon örülök, hogy (ha a fél éjszakám rá is ment, de) elolvastam. Grat a fordításhoz Yatze :wink:

Nincs valami jó ötletek, hogy mivel vehetném magam rá, hogy többet olvassak angolul? Mert megérteni megértem, de nagyon sokminden nem jön le belőle. Mármint bizonyos dolgokat nem értek meg és ez felettébb zavaró :( Egy éve elolvastam az Aylno felét angolul (kb 50 fejezetet :D ) De azóta sem bírom rávenni magam az olvasásra :( :((

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 24 (hétfő), 0:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 23 (csütörtök), 2:19
Hozzászólások: 603
Olvastad már esetleg angolul?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 22:11 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Yatze írta:
hozsp írta:
Akkor hamarosan a befejező részt is várhatjuk??? *reménykedve néz*
Csak Etán múlik, de szerintem hétvégéig valószínűleg felkerül a 20. is :-D


Köszike! Kár hogy vége... kár, h ilyen szomorú... :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 21:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 23 (csütörtök), 2:19
Hozzászólások: 603
hozsp írta:
Akkor hamarosan a befejező részt is várhatjuk??? *reménykedve néz*
Csak Etán múlik, de szerintem hétvégéig valószínűleg felkerül a 20. is :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 17:46 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Dracy írta:
hozsp írta:
:oops: Hupsz, most elszóltam magam??? :roll:


=)) Akkor megnyugodtam. Mikor lesz befejezve? (de ha mégis Pitont nyírtad ki... :evil: )


Nem szokásom sunyulni * szusszant, felhúzza az orrát, majd túllép a dolgon és mosolyogva folytatja* Nem tudom, mikor fejezem be. Még nem, az biztos, de nem akarok semmit se elárulni. Még se időm, se erőm *tudja magáról, hogy lusta dög, ezért behúzza a nyakát* nem volt, de talán jövő hét közepéren fenn lesz a következő fejezet... Hogy utána... :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 17:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
hozsp írta:
:oops: Hupsz, most elszóltam magam??? :roll:


=)) Akkor megnyugodtam. Mikor lesz befejezve? (de ha mégis Pitont nyírtad ki... :evil: )

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 17:16 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
:oops: Hupsz, most elszóltam magam??? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 17:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Dracy írta:
hozsp írta:
:shock: Hűha! Ilyen híres lettem??? 8) Hát én nem mondanék semmit... De azért megnyugtatlak, Piton nem csak a te gyengéd... :#-) :x


Neee, ugye őt nyírtad ki? :(( Nagyon gonosz hozsp :((


Nem! Nem őt! Mondom, hogy Piton az én gyengém is... Nem nyírom ke, ne félj... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 17:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
hozsp írta:
:shock: Hűha! Ilyen híres lettem??? 8) Hát én nem mondanék semmit... De azért megnyugtatlak, Piton nem csak a te gyengéd... :#-) :x


Neee, ugye őt nyírtad ki? :(( Nagyon gonosz hozsp :((

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 15:12 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Dracy írta:
hozsp írta:
Hú... Köszi, hogy olvastad a storym és nagyon örülök, hogy tetszik... A kétoldalas kritikás kijelentéssel meg vigyázz, mert szavadon foglak... :lol:
És ne mondd, h nem vagy olyan jó, mert az vagy! :D
Már izgatottan várom *csillogó szemek és hevesen bólogat* a folytatást és a Lilliával közös alkotást. Jó vadászatot!!! :-D


Nyugodtan fogj szavamon.
Szavahihető Szószátyár vagyok,
szavamat adom. :D

Egyébként mintha valami ilyesmit csiripelnének a hipogriffek, hogy valakit leadaváztál a töridben. Ígérd meg, hogy nem Pitont, mert akkor nem olvasom el végig :D *ragaszkodik Pitonhoz és mindenkinek ott fáj, ahol a leggyengébb(nekem pedig Piton a gyengém :) )*




:shock: Hűha! Ilyen híres lettem??? 8) Hát én nem mondanék semmit... De azért megnyugtatlak, Piton nem csak a te gyengéd... :#-) :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 14:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
hozsp írta:
Hú... Köszi, hogy olvastad a storym és nagyon örülök, hogy tetszik... A kétoldalas kritikás kijelentéssel meg vigyázz, mert szavadon foglak... :lol:
És ne mondd, h nem vagy olyan jó, mert az vagy! :D
Már izgatottan várom *csillogó szemek és hevesen bólogat* a folytatást és a Lilliával közös alkotást. Jó vadászatot!!! :-D


Nyugodtan fogj szavamon.
Szavahihető Szószátyár vagyok,
szavamat adom. :D

Egyébként mintha valami ilyesmit csiripelnének a hipogriffek, hogy valakit leadaváztál a töridben. Ígérd meg, hogy nem Pitont, mert akkor nem olvasom el végig :D *ragaszkodik Pitonhoz és mindenkinek ott fáj, ahol a leggyengébb(nekem pedig Piton a gyengém :) )*

Lillia_hun írta:
Nagyon belelendültél a felrakásba, nekem meg most nincs időm olvasni De kedden akkor majd két fejezet vár!

Nagyon helyes, ha írással töltöd az idődet, az Esély meg minél hosszabb lesz, annál jobb lesz nekünk!

Jövő héten én is jegyzetgyűjtő körútra megyek *szerinte is: órára bejárni luxus*


Lustaság, mint én :) A felrakásba nem volt nehéz. Inkább azt mondanám, Lexy hozza be a lemaradást. Olyan édes volt :D Egyszercsak küld nekem három kijavított részt "ráértem" jeligével. Én csak 8-> , _U_ és :-D vagyok.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 12:15 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Dracy írta:
Köszi hozsp, de nem hiszem, hogy én olyan jó író lennék :) Én régen olvastam a te írásodat is, de mostanában valahogy lekorlátozódtam két vagy három írásra és csak azokat követem. A tied valahogy sohasincs ebben a két-háromban, pedig szeretem a storyd. Ha egyszer befejezed, ígérem elolvasom az első fejezettől a végéig és írok neked rá két oldalas kritikát :D

Az a baj velem mostanában, hogy olvasás helyett is írok(vagy az nem baj?). Hol az Esélyt, hol azt, amit Lilliával írunk közösen. Már abból is kész az első fejezet :D Csakhogy legyen min izgulni :)

A következő fejezet keddre várható, mert már ki van javítva Lexy által, csak még én nem néztem át., de ma már tuti nem lesz időm és kedvem hozzá. Holnap meg jegyzetvadászó-körűtra megyek :D *órára bejárni luxus*

Csakhogy örüljetek, elkezdtem írni a 24. fejezetet és szerintem még ma megírom a 25. is. De nagyon úgy tűnik, hogy több lesz, mint 25, mert még sehol sem járok a történettel :D Kb 30 + epilógus :D Ez jó?



Hú... Köszi, hogy olvastad a storym és nagyon örülök, hogy tetszik... A kétoldalas kritikás kijelentéssel meg vigyázz, mert szavadon foglak... :lol:
És ne mondd, h nem vagy olyan jó, mert az vagy! :D
Már izgatottan várom *csillogó szemek és hevesen bólogat* a folytatást és a Lilliával közös alkotást. Jó vadászatot!!! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 10:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Nagyon belelendültél a felrakásba, nekem meg most nincs időm olvasni :cry: De kedden akkor majd két fejezet vár! :-D

Nagyon helyes, ha írással töltöd az idődet, az Esély meg minél hosszabb lesz, annál jobb lesz nekünk!

Jövő héten én is jegyzetgyűjtő körútra megyek :D *szerinte is: órára bejárni luxus*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 23 (vasárnap), 7:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
hozsp írta:
Köszönjük!!! Imádtam!!! Remélem hamar lesz a folytatás, mert ez egy igazán eredeti story... És a luthienek... :D HG/SS-ben te, Lexy és persze Lillia vagytok a legjobbak! _U_ :-)V 8-> Remélem egyszer majd engem is a nagyok között emlegetnek... De azt hiszem, hosszú az út addig még... :-<


Köszi hozsp, de nem hiszem, hogy én olyan jó író lennék :) Én régen olvastam a te írásodat is, de mostanában valahogy lekorlátozódtam két vagy három írásra és csak azokat követem. A tied valahogy sohasincs ebben a két-háromban, pedig szeretem a storyd. Ha egyszer befejezed, ígérem elolvasom az első fejezettől a végéig és írok neked rá két oldalas kritikát :D

Az a baj velem mostanában, hogy olvasás helyett is írok(vagy az nem baj?). Hol az Esélyt, hol azt, amit Lilliával írunk közösen. Már abból is kész az első fejezet :D Csakhogy legyen min izgulni :)

A következő fejezet keddre várható, mert már ki van javítva Lexy által, csak még én nem néztem át., de ma már tuti nem lesz időm és kedvem hozzá. Holnap meg jegyzetvadászó-körűtra megyek :D *órára bejárni luxus*

Csakhogy örüljetek, elkezdtem írni a 24. fejezetet és szerintem még ma megírom a 25. is. De nagyon úgy tűnik, hogy több lesz, mint 25, mert még sehol sem járok a történettel :D Kb 30 + epilógus :D Ez jó?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 22 (szombat), 23:51 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Yatze írta:
Anonymous írta:
Te fordítottad le a 18. fejezetét az FT-nek? Ha igen, gratula, mert ügyike vagy :)
A 18-19-20. fejezetet. De volt vele dolga Etának is bőven... :oops:

Most megyek, és bepótolom a háromnapos kihagyást
:-D


Akkor hamarosan a befejező részt is várhatjuk??? *reménykedve néz*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 22 (szombat), 22:12 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 17 (hétfő), 18:50
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Budapest
Dracy írta:
Lexy volt olyan édi, hogy kijavított nekem egy újabb fejezetet <:-P _U_ , úgyhogy, ha az adminok felengedik, olvasható lesz a 14. fejezet: Felfedezések címmel.


Köszönjük!!! Imádtam!!! Remélem hamar lesz a folytatás, mert ez egy igazán eredeti story... És a luthienek... :D HG/SS-ben te, Lexy és persze Lillia vagytok a legjobbak! _U_ :-)V 8-> Remélem egyszer majd engem is a nagyok között emlegetnek... De azt hiszem, hosszú az út addig még... :-<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 22 (szombat), 21:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 23 (csütörtök), 2:19
Hozzászólások: 603
Anonymous írta:
Te fordítottad le a 18. fejezetét az FT-nek? Ha igen, gratula, mert ügyike vagy :)
A 18-19-20. fejezetet. De volt vele dolga Etának is bőven... :oops:

Most megyek, és bepótolom a háromnapos kihagyást
:-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 22 (szombat), 17:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Lexy volt olyan édi, hogy kijavított nekem egy újabb fejezetet <:-P _U_ , úgyhogy, ha az adminok felengedik, olvasható lesz a 14. fejezet: Felfedezések címmel.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 21 (péntek), 17:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Fent van a 13. fejezet, hála Lexynek(és rosszallásának ellenére ;)) Egy hétig most pihi lesz, mert nem ér rá, de olyan helyen maradt abba, hogy senki nem fog nagyon izgulni :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 21 (péntek), 8:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Lillia_hun írta:
Nagyszerű volt! Hála neked, és Lexynek is, aki átnézte!

Pusszancs mindkettőtöknek :-*


Köszi *pirul*. Tudtam én, hogy szeretni fogjátok :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 23:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Dracy írta:
Fent lesz a 12. fejezet A halál órája címen, ha az adminok elfogadják :twisted:

Mindenkinek jó olvasást :twisted:


Nagyszerű volt! Hála neked, és Lexynek is, aki átnézte!

Pusszancs mindkettőtöknek :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 22:47 
Yatze írta:
Már megyek is!
De előbb bevallom, hogy Enahma engem nem csak a HDH trilógiával, hanem a Bolonddal, és a Gardróbbal is képes megríkatni... Pedig már kívülről tudom őket. Lillia pedig a PÁF-fal, bár ott a nevetéstől folynak a könnyeim
:-D


Te fordítottad le a 18. fejezetét az FT-nek? Ha igen, gratula, mert ügyike vagy :)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 20 (csütörtök), 19:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Fent lesz a 12. fejezet A halál órája címen, ha az adminok elfogadják :twisted:

Mindenkinek jó olvasást :twisted:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 18 (kedd), 8:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Lillia_hun írta:
*- Dilidrazsét Dracynak! - kiabál. :D*
Kiváncsian várom, sikerül-e bőgésre venned *boldog, mert szünet van*


Köszi Lillia, tudtam, hogy rád számíthatok :D Egyébként nem mások megríkatása a célom, csak saját magamra hatok ilyenekkel. De, hogy ez miért jó, azt nem tudom. Minden esetre nem akarom már az első fejezetnél bőgősre fogni, mert mi lesz később? Maradjunk annál, hogy szomorúra írom és majd lesz valahogy :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 17 (hétfő), 23:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Dracy írta:
Nem tudom, mikor lesz új fejezet, Lexy lustálkodik :D De én is azt teszem. A megríkatásról csak annyit Yatze, hogy mostanában kezdek nagyon érzelgőssé válni. Ahogy gondolkoztam az új ficen, amit írni fogunk Lilliával, teljesen kiborultam. Értsd úgy, hogy elkezdtem gondolkozni, hogy hogy kéne kezdeni és úgy megsajnáltam Harryt, hogy majdnem elbőgtem magam :D Szerintem ez már nagyon kóros. Valami dilidrazsét kéne rá szednem, nem?


*- Dilidrazsét Dracynak! - kiabál. :D*
Kiváncsian várom, sikerül-e bőgésre venned *boldog, mert szünet van*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 17 (hétfő), 20:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 23 (csütörtök), 2:19
Hozzászólások: 603
Á, dehogy! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 17 (hétfő), 20:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Nem tudom, mikor lesz új fejezet, Lexy lustálkodik :D De én is azt teszem. A megríkatásról csak annyit Yatze, hogy mostanában kezdek nagyon érzelgőssé válni. Ahogy gondolkoztam az új ficen, amit írni fogunk Lilliával, teljesen kiborultam. Értsd úgy, hogy elkezdtem gondolkozni, hogy hogy kéne kezdeni és úgy megsajnáltam Harryt, hogy majdnem elbőgtem magam :D Szerintem ez már nagyon kóros. Valami dilidrazsét kéne rá szednem, nem?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 16 (vasárnap), 18:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 23 (csütörtök), 2:19
Hozzászólások: 603
Már megyek is!
De előbb bevallom, hogy Enahma engem nem csak a HDH trilógiával, hanem a Bolonddal, és a Gardróbbal is képes megríkatni... Pedig már kívülről tudom őket. Lillia pedig a PÁF-fal, bár ott a nevetéstől folynak a könnyeim
:-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 16 (vasárnap), 1:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Lexy írta:
Sziasztok!

Na, hála Zsuzsa írói tehetségének és nekem *ego,ego* és az adminoknak felkerült Zsuzsa 11 fejezete.
Kellemes olvasgatást! =)


=D> =D>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 15 (szombat), 15:02 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 14 (kedd), 22:03
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Na, hála Zsuzsa írói tehetségének és nekem *ego,ego* és az adminoknak felkerült Zsuzsa 11 fejezete.
Kellemes olvasgatást! =)

_________________
.avatar. by me.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 14 (péntek), 20:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Yatze írta:
Megyek pótolni a lemaradást :-D
Jól láttam, hogy Enahma oldalán te is hagytál "kritikát"?


Muszáj volt, ezt a befejezést nem lehetett szó nélkül hagyni... De tegnap éjszaka nagyon ki voltam készülve. Alig tudtam olvasni a könnyeimtől. Gondoltam írok pár sort Enahmának, hogy megköszönjem, hogy megkönnyeztetett :D Erre nem sok fic volt képes, az biztos. Enahma előtt csak Aspen ;)

*Szerencsétlen, gyenge, bőgőmasina*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 14 (péntek), 19:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 23 (csütörtök), 2:19
Hozzászólások: 603
Megyek pótolni a lemaradást :-D
Jól láttam, hogy Enahma oldalán te is hagytál "kritikát"?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 13 (csütörtök), 10:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Leeexxxxxxyyyyyyyy :(( Sírunk érted :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 13 (csütörtök), 9:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Dracy írta:
Múlt héten csak egyet töltöttem fel, úgyhogy megértem a kívánságotokat :D

Lillia, fent leszel ma msn-en?


Késő este... csak este érek haza, aztán anyu az internet előtt, majd ha mindenki alszik, jövök én! :twisted:

Remélem tudod, hogy folnap nem lesz feltöltés, így vagy ma, vagy szombaton rakhatsz fel új fejezetet... de a szombat biztos zsúfolt lesz, így ajánlom figyelmedbe a mai napot :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 13 (csütörtök), 9:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Múlt héten csak egyet töltöttem fel, úgyhogy megértem a kívánságotokat :D

Lillia, fent leszel ma msn-en?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 13 (csütörtök), 9:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
*Örül, hogy új fejezetek a láthatáron*
8-> <:-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 12 (szerda), 20:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Remélem most már látszani is fog :oops:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 12 (szerda), 20:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Ja, és új aláírásom is van, bibibí ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 12 (szerda), 20:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Yatze írta:
Dracy írta:
Nagggyon gonosz vagyok
Tényleg :twisted: A 20. fejezettel húzol minket, amikor még csak a 10. olvasható :cry:


Lexy megígérte, hogy a szünetben többet javít, úgyhogy ne búsúlj, meg fogod tudni, hogy mitől vagyok úgy oda ;)

Yatze írta:
Dracy írta:
Remélem ti is úgy fogjátok élvezni az olvasását, mint én a megírását :D
Bízhatsz benne :-D


Én tényleg nagyon szeretem ezt írni. Néha vannak nehezebb fejezetek és események, amik között nehéz áthidalnom dolgokat... szal hogy ne rakásra írjam a történéseket, de igyekszem. Sőt, merem állítani még ezeket is élvezem, mert ez benne a kihívás :D Meg jó, hogy ilyen hűséges olvasóim vannak, mint te ;)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dracy 2006 április 13 (csütörtök), 9:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 626 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség