Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2021 január 26 (kedd), 12:50

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Mi a véleményetek erről a "regényről"?
1. Pocsék. Nyújtod, mint a rétestésztát. Inkább ne is folytasd! 8%  8%  [ 1 ]
2. Tűrhető, szódával elmegy. Olvastam már rosszabbat is. 0%  0%  [ 0 ]
3. Gyenge közepes... se nem rossz, se nem jó. 15%  15%  [ 2 ]
4. Nem éppen a kedvencem, de egyszer el lehet olvasni... 0%  0%  [ 0 ]
5. Tetszik. Tényleg tetszik. (már ha lesz ilyen ) 77%  77%  [ 10 ]
Szavazatok száma : 13
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 19:46 
Billentyűzetgyilkos

varga niki írta:
Rory írta:
Nem én vagyok stréber, hanem ti vagytok túl hülyék.

Ez jó :-)

:)) Azért nálunk jobb a helyzet, mint nálad, Rory. Rólam már mindenki tudja, hogy önző dög vagyok és meg se próbálják elkérni a leckémet. Nem adom oda, hogy lemásolják. Régebben folyton azon aggódtam, elrontottam rajta valamit és nagy égés lesz a vége... Csak magyarázni vagyok hajlandó. Azt szívesen már ha tudom, hogy lesz is foganatja. Elvenni meg se próbálják, csaptam én már "patáliát" amiért a megkérdezésem nélkül lefénymásolták a kidolgozott tételeimet X-( , amit egy! valaki elkért, és neki odaadtam.

Én a nyelveket szeretem. :x

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 18:14 
Írópalánta

Rory írta:
Nem én vagyok stréber, hanem ti vagytok túl hülyék.

Ez jó :-)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 18:12 
Írópalánta

OOh,hát nekem akkor még jó osztályom van...Sőt szerintem a suliból mi vagyunk a legjobb osztály....
Nekem volt két pasim,aztán kész....sőt az egyikkel 2 napig ha jártunk :) nem illettünk össze,de még időben kiderült...a másik meg,jófej volt,meg minden,de valahogy 3 hét után már....nem tudom megmondani,hogy miért mentünk szét..csak úgy szétmentünk...
Kiveszik a táskádból a leckét??Hát tényleg elég szar az osztály...
Nálam csak az volt,hogy megváltoztam azt mondták....(ja ez egy éve volt)Hogy csendesebb lettem,meg hogy többet tanulok,vagy hogy megkomolyodtam....0.éven mit kellett tanulni??Semmit!!!!Csak a nyelvet,akkor meg.....Én szeretem a matekot,meg a törit(jajj,azt nagyon-->vagyis csak Görögországot szerettem nagyon meg Rómát,de Görögország a legjobb....vagyis én az Ókort bírom),irodalmat..

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 16:53 
Fanficbúvár

Igen, én a stréber, ó hányszor hallottam már... Eleinte dühített, de kitaláltam erre egy frappáns választ : Nem én vagyok stréber, hanem ti vagytok túl hülyék. Erre persze többnyire a felelet csak egy "Mivaaan?" volt, vagy gúnyosan ciccegtek, mint akinek beakadt a lemez. A házim nem szoktam ott rögtön megírni, mert előfordult már nem egyszer, hogy kiszedték a táskámból és lemásolták, amíg egy tanárral beszéltem, vagy csak szimplán "magára hagytam" a cuccaim. Regényt csak olvasni merek a suliban, mert nem akarom nekik megmutatni az írásaim. Kinevetnének úgy a Lestat, mint a NO. vagy a Szemelvények miatt. Discmant nem hordok, mert kölcsön kell adni és nem kapom vissza.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 16:29 
Billentyűzetgyilkos

Rory írta:
Én is így vagyok vele. Alig váltok velük pár szót, de amit látok, azok alapján őszintén megmondom, nem is akarom őket megismerni. a Legtöbbje deviánsnak, flúgosnek tart, én meg őket nem nézem semmibe. Azt mondják, azért ilyenek, mert vámpír könyveket olvasok, nem szeretek napozni, táolságtartó vagyok, és milyen dolog az, h 15-16 éves létemre még nem volt pasim. Magyarán különcnek tartanak. Pedig a valódi ok az, hogy annak idején hetedikben (hatosztályos gimibe járok) volt 2-3 nagyhangú egyén, akiket ki nem állhattam, és nem álltam be utánuk a sorba bégetni. Soha nem volt bennem ez a nyájszellem... és semmilyen késztetést nem érzek arra, hogy cipeljem xy-kácska táskáját, írjam helyette a háziját vagy menjek le helyette a büfébe, és vásároljam meg az uzsonnáját a saját pénzemen. Marhára elegem van a kpsuliból; egyetemre akarok menni, mert ott nem abból áll a bvilág, h pletykálnak, hülyeségeket terjesztenek a másik emberről. Ennyi... huh, nem kenyerem a lelkizés, de ez jólesett :roll: :oops: :-D

Engem meg strébernek. :roll: Csak mert ott megcsinálom rögtön matek után a házit, amíg még értem, meg a szünetekben regényeket bújok. Illetve újabban írogatok is már. :) Felteszem a zenét a fülemre, aztán mindegyik mondhat, amit akar. :) Stimmel, szerintük is én nem vagyok elég nyitott rájuk. Nekem (napokon belül 18) se volt még pasim, bár ezt nem tudják felfogni. :roll:
Engem egyik napról a másikra dobtak az állítólagos "barátaim". Persze egy pasi miatt. mert egyikőjüknek ugyanaz a srác tetszett, mint nekem. Pedig ha tudta volna, hogy úgyse tettem volna neki keresztbe. :roll: (Igen, most a Hercegemről van szó.) Hát, sose értékeltek eléggé :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 16:23 
Fanficbúvár

Ez az "idézet" még mindig gyatrán sikerül... hol jól sül el, hol nem... :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 16:21 
Fanficbúvár

Luna Aurora írta:
varga niki írta:
Miért nem szeretnek az osztálytársaid?? És utálod az a szót,hogy osztálytárs??Te se szereted őket??

Engem se szeretnek. Na jó, nem is utálnak, csak úgy vagyunk egymás mellett. Vannak olyanok, nem is egy, akikkel a hét! év alatt két mondatnál többet nem is váltottam.
quote]

Én is így vagyok vele. Alig váltok velük pár szót, de amit látok, azok alapján őszintén megmondom, nem is akarom őket megismerni. a Legtöbbje deviánsnak, flúgosnek tart, én meg őket nem nézem semmibe. Azt mondják, azért ilyenek, mert vámpír könyveket olvasok, nem szeretek napozni, táolságtartó vagyok, és milyen dolog az, h 15-16 éves létemre még nem volt pasim. Magyarán különcnek tartanak. Pedig a valódi ok az, hogy annak idején hetedikben (hatosztályos gimibe járok) volt 2-3 nagyhangú egyén, akiket ki nem állhattam, és nem álltam be utánuk a sorba bégetni. Soha nem volt bennem ez a nyájszellem... és semmilyen késztetést nem érzek arra, hogy cipeljem xy-kácska táskáját, írjam helyette a háziját vagy menjek le helyette a büfébe, és vásároljam meg az uzsonnáját a saját pénzemen. Marhára elegem van a kpsuliból; egyetemre akarok menni, mert ott nem abból áll a bvilág, h pletykálnak, hülyeségeket terjesztenek a másik emberről. Ennyi... huh, nem kenyerem a lelkizés, de ez jólesett :roll: :oops: :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 16:01 
Billentyűzetgyilkos

varga niki írta:
Miért nem szeretnek az osztálytársaid?? És utálod az a szót,hogy osztálytárs??Te se szereted őket??

Engem se szeretnek. Na jó, nem is utálnak, csak úgy vagyunk egymás mellett. Vannak olyanok, nem is egy, akikkel a hét! év alatt két mondatnál többet nem is váltottam.

Én ügyesen elmenekültem a drágáktól. A padsorban én vagyok az egyedüli lány. :) Az én majdnemvezetéknévrokonomról (különbözőképp írjuk a nevünket és másképp is ejtjük, de ezt senki sem veszi figyelembe) is azt hitték, hogy a testvérem. :roll: Fiú, bunkó, lusta és még hülye is. Rossz párosítások.

Ismerem azt a típust, akik alakjuk ellenére írtó menőnek akarnak látszani a nem éppen nekik tervezett rucikban. :roll: :roll: És ha ez még bunkósággal is párosul! :roll: Alsóban osztálytársam volt a csaj, ma nem egy szekrény mondjuk, de olyan, mint egy kétajtós kredenc. Magas és rettenetesen túlsúlyos. De nagyon. Ő meg nagyon el van szállva magától. :roll: Alsóban is folyton macerált, nem is köszönök neki a folyosón! Pedig ha hallanátok a gúnyos hangját! Sziaa Dóriii! Na azért sem! X-(

Én a matekkal úgy vagyok (mint oly sok más tárggyal) értem, de nem szeretem.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 15:42 
Írópalánta

Rory írta:
Nos, mit ne mondjak... a volt magyartanárunk, aki végre belátta, hogy kiöregedett a szakmából - sztem letekerte magáról a gyolcsot és megszökött egy piramisból -, arcra ment, csak a nyalizósok meg a buzgómócsingok kaptak jó jegyet, na meg én - velem nem tudott mit kezdeni, mert nem hagytam h lealázzon, "csakazértis" megtanultam az anyagot, így ha kínja volt feleltetéskor, nem tudott rossz jegyet adni. Persze nem mulasztott el beszólogatni a vén banya az osztálytársaim *utálom ezt a szót* előtt, akik nem szívlelnek engem, így mindannyiszor jót nevettek rajtam. Persze már elment a víz alá kapálni, remélem nem látom soha többet. :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 15:29 
Fanficbúvár

Nos, mit ne mondjak... a volt magyartanárunk, aki végre belátta, hogy kiöregedett a szakmából - sztem letekerte magáról a gyolcsot és megszökött egy piramisból -, arcra ment, csak a nyalizósok meg a buzgómócsingok kaptak jó jegyet, na meg én - velem nem tudott mit kezdeni, mert nem hagytam h lealázzon, "csakazértis" megtanultam az anyagot, így ha kínja volt feleltetéskor, nem tudott rossz jegyet adni. Persze nem mulasztott el beszólogatni a vén banya az osztálytársaim *utálom ezt a szót* előtt, akik nem szívlelnek engem, így mindannyiszor jót nevettek rajtam. Persze már elment a víz alá kapálni, remélem nem látom soha többet. :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 12:51 
Írópalánta

Alexia írta:
A miénk totál nem tud magyarázni. Sőt, nem is igazán magyaráz. Fogja felírja és értsd meg, ha tudod... Ennyiből áll az óra. :?

Ja,hát úgy nehéz!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 12:15 
Szárnybontogató

A miénk totál nem tud magyarázni. Sőt, nem is igazán magyaráz. Fogja felírja és értsd meg, ha tudod... Ennyiből áll az óra. :?

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 11:55 
Írópalánta

Alexia írta:

Nem vagyok rá büszke, de matekból én is s*** hülye vagyok, mert nagyon rossz tanárt fogtunk ki. Csak azért nem húzott meg, mert az osztályfőnököm, meg szeret minket. Én még nem is panaszkodhatok, hogy két 1-essel átengedett, van akit öttel. :roll: Nem tudom hogy fogok leérettségizni amellett a nő mellett. Marad a magántanár. :?

Nekünk még általánosban két évig volt egy olyan matektanárunk,aki plusszokat meg mínuszokat adott(ezzel nincs is semmi baj)de nekünk kellett írni....és egy plussz ütött egy mínusz,szóval bármikor kihúzhattad vagy írhattál még hozzá....de pl olyanokért adott 3 vagy 5 plusszt,hogy letörölted a táblát...és 15 plussz volt egy 5ös (3 tábla törlés egy ötös)Jó volt,csak visszafejlődtünk :-S Aztán amikor megkaptuk az újat....hát gondolhatjátok....Mondjuk a matek olyan hogy azt nem lehet megtanulni,vagy érted vagy nem.Oks van olyan rész,amit meglehet/megkell,de nagyrészt nem.Még jó,hogy én értem,különben...viszont matekra utálok tanulni..Én pl azt utálom,hogyha vki mondja órán,hogy tanárnő nem értem!!Aztán amikor magyaráz nem is figyel....

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 11:40 
Szárnybontogató

Az én osztályomban is vannak olyanok... :shock: Ráadásul az egyik cicababa még vezetéknév-rokonom is, és azt hitték tesók vagyunk. wáááá De már szerencsére nem hiszik ezt. Annak a csajnak viszont a legjobb barátnője is olyan igyekszik lenni, mint a ő. (remélem ez eddig értelmes) És a legszörnyűbb az az egészben, hogy a kis picsa bűn ronda. Se nem csinos, se nem szép... Az egész lány gáz, ahogy van. Ráadásul a hája csak úgy bugyog a csípőnadrágjából, meg látszik a tangája. $sick L-) Aztán még ők vannak kiakadva, ha leszólják őket, mert tesisek. (tesi tagozat) Minket humánosokat is jócskán ver a sors, hogy velük osztottak össze. Régen meg a reállal voltak a humánosok asszem. Az jobb lett volna. :evil:
Nem vagyok rá büszke, de matekból én is s*** hülye vagyok, mert nagyon rossz tanárt fogtunk ki. Csak azért nem húzott meg, mert az osztályfőnököm, meg szeret minket. Én még nem is panaszkodhatok, hogy két 1-essel átengedett, van akit öttel. :roll: Nem tudom hogy fogok leérettségizni amellett a nő mellett. Marad a magántanár. :?

Akkor legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, hogy sohasem lehet a tiéd.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 9:14 
Írópalánta

Luna Aurora írta:
*hevesen bólogat* Nálunk is amint kilépnek a teremből, kígyót-békát kiabálnak rájuk. :roll: De előttük csak a fiúk mondják meg. :twisted: De azok nagyon. :twisted: Van egy osztálytársam (természetesen fiú az illető és a cica becenév ihletője) akivel mikor mondanak valami épületes baromságot, csak összenézünk és tudjuk mit gondol a másik. :D :twisted:

Mi a barátnőmmel nézünk össze,és néha már fennakad a szemem,annyira megforgatom.Az a legidegesítőbb,hogy mögöttünk ülnek és,amikor elkezdenek vihogni!!! Mondjuk ők nem is,hogy buták (mert azért a 4egészes átlag megvan,de hogy!!!??Puskáznak,na mind1),hanem picsák,de nagyon!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 9:00 
Billentyűzetgyilkos

varga niki írta:
Hülye libák!!!Pfff....
Habár nálnunk sokan utálják őket az osztályból,de szerintem azt hiszik,hogy szeretik. (hát nagyon rosszul gondolják!!)
Meg ők arra büszkék,hogy minden héten elmennek bulizni és leisszák magukat,és örülnek a fejüknek,hogy nem emlékeznek semmire. SZÁNALMAS!!! (És ezt mind vigyorogva mesélik!!) Meg azt mondják,hogy ha nem isznak akkor nem élvezik a bulit.A sz*rt nem!!Én úgyis tudok szórakozni,ha nem rugok be!!!

*hevesen bólogat* Nálunk is amint kilépnek a teremből, kígyót-békát kiabálnak rájuk. :roll: De előttük csak a fiúk mondják meg. :twisted: De azok nagyon. :twisted: Van egy osztálytársam (természetesen fiú az illető és a cica becenév ihletője) akivel mikor mondanak valami épületes baromságot, csak összenézünk és tudjuk mit gondol a másik. :D :twisted:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 8:59 
Írópalánta

Sztárok közül tudjátok kit utálok??PARIS HILTONT!!!!!És ők szeretik,meg szépnek tartják!!!Szeirntem nagyon csúnya...
Tényleg az hallottátok,hogy 1 évig nem fog sexelni?Pont a kis botrányhős cicababa...Szerintetek meddig bírja??1 hét??Ezt azért csinálja,hogy megint a középpontban legyen...(ő mondta,ugye azt,hogy szeretem Európát,csak kár,hogy franciául beszélnek!! paff...amikor ezt meghallottam,sikítani tudtam volna!!!)
Na mind1 szerintem hagyjuk ezt a témát..Vannak hülye csajok és lesznek is,nem is kevesen...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 8:54 
Írópalánta

Luna Aurora írta:
varga niki írta:
...

Te szegény! Azt bírom bennük a legjobban, hogy doga előtt félórás szünetben leülnek mellém (egyébként egy sziára és mikor írunk dogát?-ra korlátozódik a kapcsolatunk), rámnéznek és azt várják, magyarázzam, meséljem el nekik az egész leckét fél óra (esetleg tíz perc) alatt, amit én előző nap vagy két óráig magoltam!!! X-( Azért a pofátlanságnak is van határa!!!

Hülye libák!!!Pfff....
Habár nálnunk sokan utálják őket az osztályból,de szerintem azt hiszik,hogy szeretik. (hát nagyon rosszul gondolják!!)
Meg ők arra büszkék,hogy minden héten elmennek bulizni és leisszák magukat,és örülnek a fejüknek,hogy nem emlékeznek semmire. SZÁNALMAS!!! (És ezt mind vigyorogva mesélik!!) Meg azt mondják,hogy ha nem isznak akkor nem élvezik a bulit.A sz*rt nem!!Én úgy is tudok szórakozni,ha nem rugok be!!!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára varga niki 2006 augusztus 10 (csütörtök), 9:00-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 8:44 
Billentyűzetgyilkos

varga niki írta:
...

Te szegény! Azt bírom bennük a legjobban, hogy doga előtt félórás szünetben leülnek mellém (egyébként egy sziára és mikor írunk dogát?-ra korlátozódik a kapcsolatunk), rámnéznek és azt várják, magyarázzam, meséljem el nekik az egész leckét fél óra (esetleg tíz perc) alatt, amit én előző nap vagy két óráig magoltam!!! X-( Azért a pofátlanságnak is van határa!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 8:38 
Írópalánta

Luna Aurora írta:
Süt bizony! Föcidogába az egyik drága villantott egyet. Észak-Amerika vaktérképébe kellett beírnunk a városokat+ USA-t és Kanadát. Erre mit csinált? Bevágta Kanadát az USA kellős közepére. :roll: Sőt, olyan is volt, hogy (táblánál) két négyzetes taggal kellett valamilyen műveletet elvégeznie, erre a szentem nem kiemelte csak a négyzetet?! Azt hittem, kiesek a padból. És még az ilyeneknek van mindig pasijuk. :roll: Az élet igazságtalan!

Igazságtalan ám....
Az sulimnak lett egy cserekapcsolata egy francia és egy német sullival.Nyelvből nem vagyok vmi jó,vagyis 5ös vagyok(németből),de mégis...És a csaj is ötös volt németből és akkor azt mondta a némettanárom,hogy döntsön az angol tudás... Az angolt nem nagyon bírom a kiejtés miatt,de akkor nekem egy 5ösöm volt,a csajszinak meg egy 4ese...de az angoltanár utált engem (lövésem sincs,hogy miért) és azt mondta,hogy mennyen az a csaj,mert hogy ő jobb!!!Ja,minden bizonnyal a jegyek is azt mutatják,meg az a lány mindig másolta a leckéket,pfff. volt amikor tőlem kérte el...de persze ő ment, Most meg nyáron elment középfokúzni és nem lett meg neki.(ezzel nem magamat akarom fényezni,csak azt mondani,hogy milyen igazságtalan az élet)

Még lejjebb volt,hogy 98% az nem semmi...A némettanárom angol felsőt 100%ra írta meg,de mondta is,hogy ilyet mégegyszer nem tudna..mert olyan nincs,hogy minden hibátlan és még a levélért se vonnak le pontot.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 8:24 
Billentyűzetgyilkos

varga niki írta:
Legyen Lucius!!!!!
A cicababákra visszatérve: tavaly az egyik legjobb barátnőm volt egy csaj az osztályból,és a nyáron annyira megváltozott,hogy hú.... Akkor azokat utálta,aki lett belőle,gáz,de sebaj. Már én is utálom...
Matekból ketessel kell átmenni??Ajjaj,süt az értelem??!!

Süt bizony! Föcidogába az egyik drága villantott egyet. Észak-Amerika vaktérképébe kellett beírnunk a városokat+ USA-t és Kanadát. Erre mit csinált? Bevágta Kanadát az USA kellős közepére. :roll: Sőt, olyan is volt, hogy (táblánál) két négyzetes taggal kellett valamilyen műveletet elvégeznie, erre a szentem nem kiemelte csak a négyzetet?! Azt hittem, kiesek a padból. És még az ilyeneknek van mindig pasijuk. :roll: Az élet igazságtalan!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 10 (csütörtök), 8:19 
Írópalánta

Rory írta:
Különben tudom, h ez nem Noblesse Oblige, de kiről szóljon a 3. novella a Szemelvények a Sötét Oldalról c. összefüggsételen dark-HP novellafüzéremben? (Igen, Xia, tudom, hogy sikítozol, hogy Dracótól, róla is lesz, talán róla a legtöbb :wink: ) De most más halálfalóra gondoljatok.

Legyen Lucius!!!!!
A cicababákra visszatérve: tavaly az egyik legjobb barátnőm volt egy csaj az osztályból,és a nyáron annyira megváltozott,hogy hú.... Akkor azokat utálta,aki lett belőle,gáz,de sebaj. Már én is utálom...
Matekból ketessel kell átmenni??Ajjaj,süt az értelem??!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 21:17 
Szárnybontogató

Haggyál már! Te kérdezted, hogy Draco vagy Piton... :oops: Én csak megmondtam a véleményem. De akkor Lucius! :twisted: :wink: :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 20:58 
Fanficbúvár

Különben tudom, h ez nem Noblesse Oblige, de kiről szóljon a 3. novella a Szemelvények a Sötét Oldalról c. összefüggsételen dark-HP novellafüzéremben? (Igen, Xia, tudom, hogy sikítozol, hogy Dracótól, róla is lesz, talán róla a legtöbb :wink: ) De most más halálfalóra gondoljatok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 20:58 
Billentyűzetgyilkos

Rory írta:
Ott vannak ezek mindenhol... egy különálló szubkultúra, melybe VIPtikettet nyújt a minuszban lévő IQ, a pofázmányra kent több kiló vakolat és a tizenöt centis sarkú cipő, no meg a rózsaszín csillivilli rucikák. Ez az állatfaj sajnos a kelleténél túlzottabban elharapódzott. Írtsuk őket! (megszólalt a szadista énem :wink: )

:)) Teljesen igazad van! Írtsuk őket! :twisted: Sajna mindkettőt átengedték kegyelemkettessel matekból (már megint) X-(

Idézet:
Tenisz? Az tök jó! Máris szimpatikus. Megfordult párszor a fejemben, hogy kipróbálom - a közelünkben van egy teniszpálya - , de túl lusta vagyok a fizikai megerőltetésekhez, így maradtam inkább a 4x100-as mélyalvásnál és a hosszútávú távolbanézésnél. De főleg szörfözök a neten Éjjó Garfield! Az a macsek sem csinál semmi hasonlót, mégis boldog...

Hát még nekem... :-S =(( És még csak nem is láttad... Én is mindig teniszezni akartam, de valahogy kimaradt az életemből. :(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 20:42 
Fanficbúvár

Tenisz? Az tök jó! Máris szimpatikus. Megfordult párszor a fejemben, hogy kipróbálom - a közelünkben van egy teniszpálya - , de túl lusta vagyok a fizikai megerőltetésekhez, így maradtam inkább a 4x100-as mélyalvásnál és a hosszútávú távolbanézésnél. De főleg szörfözök a neten :-) Éjjó Garfield! Az a macsek sem csinál semmi hasonlót, mégis boldog...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 20:37 
Fanficbúvár

Luna Aurora írta:
Rory írta:
Igen, ilyen typische agyonsminkelt, fullextrás-tűsarkús plázastüncik, akiknek az IQ-ja fordítottan arányos a mellbőségükkel, és ide-oda tipegnek a folyosón, kislányosan affektálva.

:)) Te ismered az osztálytársaimat? :shock: Úgy látszik nem csak engem vert meg velük az Ég! :roll: Ezek már mindenütt ott vannak! :lol:

Ott vannak ezek mindenhol... egy különálló szubkultúra, melybe VIPtikettet nyújt a minuszban lévő IQ, a pofázmányra kent több kiló vakolat és a tizenöt centis sarkú cipő, no meg a rózsaszín csillivilli rucikák. Ez az állatfaj sajnos a kelleténél túlzottabban elharapódzott. Írtsuk őket! (megszólalt a szadista énem :wink: )

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 20:26 
Szárnybontogató

Az én hercegem pedig szintén focista (ami nem látszik annyira az eszén, különben nem lett volna 98%-os a nyelvvizsgája :oops: ). Kb. egy hónapja volt egy apróbb balesete, amiben részleges bokaszalag-szakadást szenvedett (ha jól emlékszem). :-( De már helyrejött a lába. :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 19:46 
Billentyűzetgyilkos

Rory írta:
Igen, ilyen typische agyonsminkelt, fullextrás-tűsarkús plázastüncik, akiknek az IQ-ja fordítottan arányos a mellbőségükkel, és ide-oda tipegnek a folyosón, kislányosan affektálva.

:)) Te ismered az osztálytársaimat? :shock: Úgy látszik nem csak engem vert meg velük az Ég! :roll: Ezek már mindenütt ott vannak! :lol:

Nem fogod elhinni, az én Hercegem meg teniszezik. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 18:59 
Fanficbúvár

varga niki írta:
Rory írta:
Tudtam, hogy egy szemét alak, mert láttam, miként bánik az aktuális és hetente cserélt barátnőivel, akik jobbnál jobb cicababák voltak.

Cicababák??Nem bírom a kis tünci csajokat... :-S akik mindig nyávognak és az a legnagyobb problémájuk,hogy letörött a körmük.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 18:38 
Írópalánta

Rory írta:
Tudtam, hogy egy szemét alak, mert láttam, miként bánik az aktuális és hetente cserélt barátnőivel, akik jobbnál jobb cicababák voltak.

Cicababák??Nem bírom a kis tünci csajokat... :-S akik mindig nyávognak és az a legnagyobb problémájuk,hogy letörött a körmük.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 18:02 
Fanficbúvár

Luna Aurora - Temészetesen olvastam a válaszod, amit a kritikámra írtál. Elhiheted, amit írtam, azt komolyan is gondolom. Szerelmi ügyben sajnos nem tudok tanácsot adni, én is csak "távolról rajongtam" az illetőrért, aki akkor volt végzős, mikor én hatosztályos gimibe kerültem. :-( Tudtam, hogy egy szemét alak, mert láttam, miként bánik az aktuális és hetente cserélt barátnőivel, akik jobbnál jobb cicababák voltak. Beértem annyival, hogy visszamosolygott, vagy előreengedett a büfében, esetleg levett egy könyvet a polcról, ha nem értem el. De ennyiben ki is merült az egész. :wink: Mentségére váljon, hogy piszkosul helyes pasi és jól focizik. :oops: :wink: :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 16:11 
Billentyűzetgyilkos

varga niki írta:
Mindig Luna Aurora ficblogjába rakom a képeket.Most akkor ide rakok 2 Dracot...remélem nem baj :oops:
Itt nagyon szép,kis édes:
http://www.kepfeltoltes.hu/060809/draco_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Hermione+Draco (Hermione nem kellene oda)
http://www.kepfeltoltes.hu/060809/nekozumi1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A második pont olyan, mint ami az én történetemben volt. :D Csak nem Hermionéval, természetesen. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 14:37 
Írópalánta

Mindig Luna Aurora ficblogjába rakom a képeket.Most akkor ide rakok 2 Dracot...remélem nem baj :oops:
Itt nagyon szép,kis édes:
http://www.kepfeltoltes.hu/060809/draco_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Hermione+Draco (Hermione nem kellene oda)
http://www.kepfeltoltes.hu/060809/nekozumi1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 12:50 
Szárnybontogató

Nem vagyok egy nagy Piton-rajongó, de azért kíváncsi leszek, ki fogja alakítani a fiatal verziót. :P Hátha feltűnik egy új helyes srác a láthatáron. 8) Bár Draco nyomába akkor se érhetne. :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 10:09 
Írópalánta

Luna Aurora ficblogjába raktam új forgatási képeket, ha esetleg vkit érdekel. Fiatal Piton!!!! :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 09 (szerda), 8:24 
Írópalánta

Elolvastam,kritizáltam,várom a folytatást.....nagyon jó lett.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 20:10 
Billentyűzetgyilkos

Rory (arra az esetre, ha nem olvasnád el a történetnél) itt is szeretném megköszönni neked elsősorban azt, hogy elolvastad kálváriámat az én Hercegemmel. Komolyan, nagyon jól estek a szavaid. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 19:36 
Szárnybontogató

Na nekem elég a két unokabátyám. Az egyik 4, a másik 8 évvel idősebb tőlem. A nagyobbikkal folyton nyúzzuk egymást. :lol:
Én a filmre azért még emlékszem, a lényegre úgy nagyjából, de én képtelen vagyok ilyen részleteket megjegyezni belőle. Bezzeg azt szinte szó szerint az agyamba vésem, mit mond a szerelmem, vagy az apja. De erről nem mondok semmit, mert Rory nem kedveli őket.
Amúgy azért neki is van kivel veszekednie, még ha verekedi nem is szoktak... Igaz Rory? :wink: :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:19 
Billentyűzetgyilkos

varga niki írta:
Most a verekedésnél tartok,sajna abba kellett hagynom ott,de most folytatom....testvéri balhé miatt,na ezért jó,hogy nincs tesód,nem tudsz kivel veszekedni.

Tökéletesen meg tudlak érteni :)) és maximálisan osztom a véleményed.
Én mindig is egy lánytestvért szerettem volna. :-(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 17:17 
Írópalánta

Most a verekedésnél tartok,sajna abba kellett hagynom ott,de most folytatom....testvéri balhé miatt,na ezért jó,hogy nincs tesód,nem tudsz kivel veszekedni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 16:19 
Billentyűzetgyilkos

Jaj, egyszerűen ennivalóan édes abban a filmben! :x
Én a kis fanatikus, csak őt figyeltem, mikor először láttam, nem is emlékeztem, miről is szól a film valójában. :))
Láttam fenn van a fejezet, megyek nekiesek. Előzetes dícséret a majd hétezer szóért. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:36 
Szárnybontogató

Rory írta:
Anna és a Király - ez volt benne a legjobb rész: "A tanár fia tojik a király fiára!" Imádtam ezt e megjegyzést.

Akkor jövőhét vasárnap nézdd meg újra! :wink: :-D :P Én is imádtam.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 12:25 
Fanficbúvár

Anna és a Király - ez volt benne a legjobb rész: "A tanár fia tojik a király fiára!" Imádtam ezt e megjegyzést.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 11:08 
Szárnybontogató

Igen, engem is zavar. Dan nagyon béna, és ahogy már az 5-ben fog kinézni, az valami katasztrófa. Tom is csak akkor igazán Draco, ha úgy van sminkelve, de kétségtelen, hogy azt a szerepet neki írták. De az Anna és a királyban és a Csanőmanókban meg olyan cuki. Én azonban inkább maradok a rosszfiús verziójánál. 8)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 10:50 
Fanficbúvár

Roryt? Hm... Jó kérdés. Rakhatok fel képeket, ha gondoljátok. Véleményem szerint, azonban - rám legalábbis -, illúziórombolóan hat, ha megszabják egy képpel vagy egy filmmel, hogyan képzeljem el az adott karaktert/karaktereket. Nekem ne mondják már meg, hogyan kell kinéznie pl Harry Potternek; ez mindenkinek a saját kis világa. Talán ezért volt olyan csalódás a Daniel Radcliffe által alakított Harry. Persze mindenkinek szíve joga eldönteni - kereshetek képeket.
Mindazonáltal Tom Felton... nos Ő Draco Mafoy, egyértelműen. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 5:45 
Írópalánta

Ki adott gyenge közepest?? $? :-S :shock: Jó,ami tetszik nekem,lehet,hogy nem tetszik másnak,de....
Lehet,hogy már kérdeztem, de te,hogy képzeled el Roryt??Meg a kitalálta szereplőket??Nagyszülők??Idegesítő csajok a mardekárból??Nem raksz be képet róluk??Bocsi,ha már kérdeztem Luna Aurorat is ezzel zaklattam még a múltkor.... :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 08 (kedd), 5:29 
Írópalánta

Fent van az új fejezet!!De jó!!Vagyis még nem jött át :( 8 után nem lehet feltenni??Mert akkor 2 órát késtél :P Bocs,hogy tegnap csak úgy leléptem msnről,de szétkapcsolt...mondtam a tesómnak(bátyám),hogy ne má' légyszi,legalább még hagy írjak vmit...de nem engedte...győzött a fizikai fölény,kor,nem...egy srác pont akkor lépett be hozzám,írtunk kb 2őt....neki még azt se tudtam írni,hogy csá vagy vmi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 20:58 
Fanficbúvár

Mondanom sem kell, hogy ez is én voltam, csak már megint elfelejtettem bejelentkezni... :roll: A fejezettel kapcsolatban - hát, jócskán elmúlt nyolc óra, nem tudom, merjem-e hergelni az adminokat...
Na jó, bátraké a szerencse! :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 augusztus 07 (hétfő), 20:54 
Luna Aurora írta:
Nekem két bátyám van, de az idősebb már meg is házasodott, el is költözött. A mellettünk levő kisvárosba! :)

Legalább szemmel tudjátok tartani a fiatalurat! :)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra