Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2021 január 26 (kedd), 20:08

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 65 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 21:44 
Tollforgató

Claret írta:
A téma nem volt off, hiszen erősen érint és foglalkoztat. Az se zavarna, ha mindenki ide sírná ki a panaszait. :D Csöndes egyetértéssel fogadnám.

Tessék meglátogatni LJ-met (http://clarecer.livejournal.com/), ahol Claret kissé hosszúra nyúlt véleményét és kéréseit láthatják. Nem titok, csak hosszú ide. Köszönöm.

Komolyan nem látok semmit az LJ-dben. :-D Vagy én vok vak. :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 21:34 
Szárnybontogató

A téma nem volt off, hiszen erősen érint és foglalkoztat. Az se zavarna, ha mindenki ide sírná ki a panaszait. :D Csöndes egyetértéssel fogadnám.

Tessék meglátogatni LJ-met (http://clarecer.livejournal.com/), ahol Claret kissé hosszúra nyúlt véleményét és kéréseit láthatják. Nem titok, csak hosszú ide. Köszönöm.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 17:24 
Tollforgató

Claret, majd szólj, mikor feljössz az LJ-re, majd bebarizlak, jó? :-) :-h

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 10:42 
Zöldfülű

Hát Claret mikor láttam tűnni, ezt is a szívemhez kaptam (bár az új szabálynál az első amire gondoltam, hogy rapülni fog az a te fordításod)...
:cry:
Sok szép nagyon hentai írások... *szipog*

Észrevették már, hogy a legkiemelkedőbb irodalmi alkotások- a Moby Dick, a Hucklebery Finn, a Búcsú a fegyverektől, A skarlátbetű, A bátorság vörös kokárdája, az Iliász, a Bűn és bűnhődés, a Biblia és A könnyűlovasság támadása – mind arról szólnak, hogy mekkora szívás embernek lenni?

Kurt Vonnegut

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 7:01 
Szárnybontogató

Hi, sweety, gondoltam idejovok es megnezem, hogy hogy all a ficblogod...^.^
Szoval emberek: az uj rendszbalyok rengetegeket megremitettek, de pont a napokban gondolkoztam el azon, hogy vegulis a slashfic.hu-t pont erre talaltak ki. Mar ha vegul meg lesz valositva... Kitartas! En lelekben mindenkit tamogatok, meg ha nem is ertek vele sokat...

Kép
=((

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 1:05 
Zöldfülű

ani írta:
Baszzus, bárhová. Én olvasni fogom. :P Csak címet adj.
Fölpakoltam a véleményemet addminlandban. Valami lesz. Ha nem, akkor... legfeljebb sírok, és kiutáltattam magam mindenkivel. És nem lesz több Passziv, meg semmi, mert saját oldalam nincs, és nem is számdékozom csinálni. De akkor van 1000 olvasóm, akit érdekel és , szerintem rajtam kívül sok-sok író akit ugyan ilyen gárda vár. És ha nem kapja meg-mondjuk túl éli...*röhög*

Neeem, claret nem lehet morcos. Claret jó. Claret aranyos.... :wink: :wink: :wink:
ani: Passzív várólistás!!! Annyi jót hallottam róla, és már réges-rég kedvencek közt van a Lumoson, és el is fogom olvasni, csak StormBird Rules Number One: NO WIPs 8) 8) 8) ÉS az én fordításaim most az LJ-n gyülekeznek... be akarok törni az andol HP világba :roll: :roll: *szegény, naiv, őrült SB*
OFFOFFOFFOFFOFFOFF
ONONONONONONON
BDCQ is so coooool!!!!!
És én is beírtam az adminlandba, és most már akkor is kapni fogok levelet, ha eddig nem volt szándékukban :roll: :roll: :roll:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
*nem normál a csaj, bepánikolt, segítséééééég*
the end

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 0:43 
Fanficbúvár

StormBird írta:
ani írta:
Strom. Gyere velem harcolni a házimanók jogaiért. Tudom ez most off: de ha nem te, akkor valaki. Külön parcellát a pwp-nek. Indulok, majd távozom innen, ha nem. Vagyis, tudom, ez senkit nem rendít meg, de a bojkottnak súlya van. Vagyis? Ki velem, és ki ellenem? :-D

Veleeeeed!!! MOst csináltam egy PWP fordítást karácsonyra (micsoda egy perverz ajándék)... de hova rakjam fel?????

És nem tudtam, mert én mindenből kimaradok :shock: :shock: :shock:
Bah, megyek, KERESEK EGY JÓ PWPT!!!!!

Baszzus, bárhová. Én olvasni fogom. :P Csak címet adj.
Fölpakoltam a véleményemet addminlandban. Valami lesz. Ha nem, akkor... legfeljebb sírok, és kiutáltattam magam mindenkivel. És nem lesz több Passziv, meg semmi, mert saját oldalam nincs, és nem is számdékozom csinálni. De akkor van 1000 olvasóm, akit érdekel és , szerintem rajtam kívül sok-sok író akit ugyan ilyen gárda vár. És ha nem kapja meg-mondjuk túl éli...*röhög*
Tegyetek meg annyit, hogy helyeseljetek az adminlandban, ha már egyet értünk.
Köszönöm. És bocs Claret az offért.

morcos lesz. Ezt így nem szabad, nem lehet, tilos.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 0:22 
Zöldfülű

ani írta:
Strom. Gyere velem harcolni a házimanók jogaiért. Tudom ez most off: de ha nem te, akkor valaki. Külön parcellát a pwp-nek. Indulok, majd távozom innen, ha nem. Vagyis, tudom, ez senkit nem rendít meg, de a bojkottnak súlya van. Vagyis? Ki velem, és ki ellenem? :-D

Veleeeeed!!! MOst csináltam egy PWP fordítást karácsonyra (micsoda egy perverz ajándék)... de hova rakjam fel?????

És nem tudtam, mert én mindenből kimaradok :shock: :shock: :shock:
Bah, megyek, KERESEK EGY JÓ PWPT!!!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 0:16 
Fanficbúvár

Már megbocsáss, de te Hogyan nem tudtad?

Örök, tudom, kroaszon-csúnya fordításan.

De én azt hittem, amellett, hogy elszárnyaltál a manga élet nehezebb fordulatai közé, hát te biztos képbe vagy.

A kötelező olvasmányok között.

Más.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 0:07 
Zöldfülű

naravna írta:
heh. addig rugdoslak amíg meg nem csinálod az lj-t :D bédécékúúú :D holnap jav XD

ééééés nara, te sem szóltál, hogy claret ilyet fordít. most megyek duzzogni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 0:04 
Tollforgató

heh. addig rugdoslak amíg meg nem csinálod az lj-t :D bédécékúúú :D holnap jav XD

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 05 (hétfő), 0:00 
Zöldfülű

Olyan kegyetlen az élet...
ÉS claret: te tényleg azt a ficet fordítot??? Csak most tudtam meg :shock: Tök jó! A napokban olvastam el újra... Az uccsó fejit kétszer :lol: :wink:
Amúgy nem jelent semmit, ha nem kaptál még levelet, szerintem még nem mindenki kapott...
Ja, claret, és ha megvan az LJ oldalad, légyszi, vegyél fel barátnak, oké? :)))http://stormbird85.livejournal.com --> ez vagyok ééén[/url]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 04 (vasárnap), 22:54 
Szárnybontogató

ani írta:
Igen, láttuk, drága. :-(

Ez van. Kissé rémülten vettem tudomást én is ma este az új játékszabályokról. Rohantam megnézni az e-mailjaimat, de én megúsztam a kurtitást. Érthető. Százalékos arányban legalábbis biztosan.
Megkeresem majd az oldaladat és ott eszmecserélünk. :P
Esetleg küldj nekem egy linket, ha kész lsz.

Remélhetek?

Én számítottam rá, de örülök, hogy téged nem ért el ez a hullám :) bár nem is igazán lett volna miért. Igazából azt nem is hittem, hogy téged levennének.
Természetesen remélhetsz :) Kapsz linket... amint készen lesz. Először regisztrálnom kellene, és hasonló lényegtelenségek. :-D
Ne az eszmecserét, arról mindig a hülye véleménycserés vicc jut az eszembe :D (Mi a véleménycsere? Bemegyek a főnökhöz a véleményemmel, és az övével jövök ki...) Nevezzük sima beszélgetésnek :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 04 (vasárnap), 21:46 
Fanficbúvár

Igen, láttuk, drága. :-(

Ez van. Kissé rémülten vettem tudomást én is ma este az új játékszabályokról. Rohantam megnézni az e-mailjaimat, de én megúsztam a kurtitást. Érthető. Százalékos arányban legalábbis biztosan.
Megkeresem majd az oldaladat és ott eszmecserélünk. :P
Esetleg küldj nekem egy linket, ha kész lsz.

Remélhetek?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Claret ficblogja
HozzászólásElküldve: 2007 november 04 (vasárnap), 20:38 
Szárnybontogató

Na tehát. Lényegében csak közlemény.

Ha esetleg valaki elcsodálkozna, hová tűnt Big Dick, Come Quick nevezetű fordításom: az új szabály értelmében lekerült a Merengőről. Ez nem jelenti azt, hogy a fordítás abbamaradt; a következő fejezet készül, az eddigieket a drága Syn és nara bétázzák. :)

Jelenleg a fic máshol nem található meg, de ez nem sokáig marad így. Ahol a legvalószínűbben ráleltek majd:
- a saját livejournalomon (ami még nincs, de mindjárt lesz :roll: ),
- egyelőre előkészületben lévő (slash) fanfic oldalakon,
- vagy, rpg-sek, bizony a slashrpg-n is van már egy új modul. :) Mi meg elkezdhetünk gondolkodni, mit veszünk nara szülinapjára. :) Csak szólok: a pumpa nem jön be neki. :D

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Claret 2007 november 04 (vasárnap), 22:03-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 65 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra