Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 04 (szombat), 11:40

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 660 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Milyen szereplős történeteket olvasnátok tőlem leginkább?
Hagyjuk a drarryket, próbálkozzunk most mással -- Snarry, Perselus/ Lucius, Siremus 25%  25%  [ 19 ]
Miért nem írsz mást? Példának okáért nem slash párosítású műveket. 29%  29%  [ 22 ]
Próbálj meg a Harry Potter világán túl gondolkodni! Privet Drive. 5%  5%  [ 4 ]
Drarryt írjál! Azt szeretjük. 41%  41%  [ 31 ]
Szavazatok száma : 76
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 28 (szombat), 12:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
shanon widow írta:
Itt is heló! 8) Hát...írtam kritikát is, de gondoltam, itt is hagyok nyomot...Húha. Tehát tetszett a fejezet, mint már írtam és azt is írtam már, hogy kíváncsivá tettél nagyon. Lehet, hogy a kövi fejezetben ki se fog derülni, ki lesz Harry választottja, de én már most tűkön ülök...Ki is fejtettem a véleményem Ginnyről... Őt nem kedvelem és Ront se, de ez az én gondom... Ennek ellenére, ha őt választod, akkor is jó lesz...csak. Na mindegy. Az is lehet, hogy bemutatsz nekünk egy saját szereplőt...Hm...Jaj olyan kíváncsi és türelmetlen vagyok...Éljen A herceg szolgája ! És a kedves alkotó... Pápáá :-h :)


Szia!

Már a kritikáknál is írtam, hogy nagyon örülök, hogy ennyire magával ragadott a történet! Borzasztóan jól esik:) Harry választottjára még jó pár fejezetet várni kell, még kicsit meghagyom őt Dracónak:) De ha el is vesz valakit, csakis az ő szőke hercegét fogja szeretni és viszont:) És mire a végére érünk, még akár boldogok is lehetnek:) Remélem a pozitív véleményed végig kitart a történet folyamán:) Köszönöm! Szió:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 27 (péntek), 13:19 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Szia!

Készülj, hamarosan megleplek egy írással! :twisted: Nem tudom, mikor, úgyhogy szorgalmasan nézegesd a frisseket, vagy a ficblogomat :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 27 (péntek), 10:44 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Itt is heló! 8) Hát...írtam kritikát is, de gondoltam, itt is hagyok nyomot...Húha. Tehát tetszett a fejezet, mint már írtam és azt is írtam már, hogy kíváncsivá tettél nagyon. Lehet, hogy a kövi fejezetben ki se fog derülni, ki lesz Harry választottja, de én már most tűkön ülök...Ki is fejtettem a véleményem Ginnyről... Őt nem kedvelem és Ront se, de ez az én gondom... Ennek ellenére, ha őt választod, akkor is jó lesz...csak. Na mindegy. Az is lehet, hogy bemutatsz nekünk egy saját szereplőt...Hm...Jaj olyan kíváncsi és türelmetlen vagyok...Éljen A herceg szolgája ! És a kedves alkotó... Pápáá :-h :)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 20 (péntek), 17:25 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Jaj,de aranyos vagy!Kösz! :mrgreen: :mrgreen: Hát igen, azok a bokros teendők... ~x( Engem is a sírba visznek.Tudom, miről van szó.Különben nem olyan életbevágóan fontos, csak szeretem olvasni! :-D :-h

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 20 (péntek), 17:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
shanon widow írta:
Ááá!Heló!Gondoltam itt is írok!Most találtalak meg itt.... :oops: Nem tudtam, hogy fönt a vagy a fórumon.. :oops: DE mit is gondoltam?Mikor annyira jókat írsz! 8-> Na, csak azt akartam, hogy holnap péntek=A herceg szolgája friss.Nekem legalább is, meg a többi rajongónak, akik olvassák ezt a műved.És...annyira jó lenne, ha hetente többször lenne friss!Nem csak én örülnék neki nagyon... :-D :-D :-D


Szia!

Hát igen vagyogatok:) Örülök, hogy tetszik a történet! Igyekszem a pénteki frissítéseket betartani, főleg mert megígértem:) A heti több frissítés? Hát, őszintén szólva lehet, de még nem biztos. A bétám jelenleg elfoglalt kicsit és én megvárom, míg újra teljesen a történeteimre tud koncentrálni. De ígérem, ha lehetséges lesz heti két frissítés, és azt is, hogy időben szólni fogok valószínűleg itt:)

Puszi!

Draco Girl


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 19 (csütörtök), 15:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 22:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Ááá!Heló!Gondoltam itt is írok!Most találtalak meg itt.... :oops: Nem tudtam, hogy fönt a vagy a fórumon.. :oops: DE mit is gondoltam?Mikor annyira jókat írsz! 8-> Na, csak azt akartam, hogy holnap péntek=A herceg szolgája friss.Nekem legalább is, meg a többi rajongónak, akik olvassák ezt a műved.És...annyira jó lenne, ha hetente többször lenne friss!Nem csak én örülnék neki nagyon... :-D :-D :-D

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 november 24 (hétfő), 15:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 19:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Áhh, már alig váárom :wink: :wink: :) Puszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 november 23 (vasárnap), 23:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Szia! Jelentem hamarosan:)

Már készen van az új rész, át is adtam bétázásra:) Amint meglesz elkezdem feltölteni. Annyit elárulok, hogy az új rész címe: A nyolcadik

Örülök, hogy ennyire tetszik neked ez a történet! Nekem is a szívem csücske:)

Szió:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 november 23 (vasárnap), 21:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 23 (szerda), 19:06
Hozzászólások: 2140
Tartózkodási hely: ahol ő is(L)
Kérdés: Mikor lesz fejezet a M&P-be? :D :)
Imádom,imádom,imádom. :) :D :D 8-> :x
Gyorsan legyen vagy tíz fejezet :P
Tényleg nagyon jó és várom a folytatást.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Draco girl írásai
HozzászólásElküldve: 2008 november 23 (vasárnap), 19:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 20:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Azért hoztam létre ezt a kis blogot, hiy itt nyugodtan kérdezhessetek, már ha van kérdésetek a történeteimmel kapcsolatosan:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 660 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség