Merengő Fórum
https://merengo.hu/forum/

Naiare - SLASH fordítások & írások
https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=748
Oldal: 1 / 1

Szerző:  Naiare [ 2009 december 20 (vasárnap), 19:27 ]
Hozzászólás témája: 

No kérem, fent van az új fejezet :)

Szerző:  Shanee [ 2009 december 16 (szerda), 17:58 ]
Hozzászólás témája: 

Szia! Örülök, várom! :)

Szerző:  Naiare [ 2009 december 16 (szerda), 13:27 ]
Hozzászólás témája: 

hali mindenki!
Jó hír, a következő fejezet már a bétámnál van,pár napon belül lesz friss ^^

Szerző:  Naiare [ 2009 november 27 (péntek), 15:59 ]
Hozzászólás témája: 

Hello mindenki,

Ne haragudjatok, de a frissítés kérdéses, most hétvégén valószínűtlen, mert a jövőheti vizsgáim száma 6ra emelkedett. Sajnálom :(

Szerző:  Naiare [ 2009 október 25 (vasárnap), 17:53 ]
Hozzászólás témája: 

meichan írta:
Sziasztok lányok!
Bocsi,hogy beleszólok de én tudok segíteni.A véla engima fordítását megtaláljátok a stormbird85.livejournal.com oldalon és sajnos még csak a 10-ig fejezetig van kész.Nagyon elfoglalt de szerintem befogja fejezni.Remélem tudtam segíteni.

A vélagyermek holdgyermek fordítása nagyon szuper.Nem rég találtam rá de még nem jutottam odáig,hogy írjak is kritikát de majd bepótolom.Addig is itt elmondom,hogy imádom.Igazán jó történetet választottál ki,Én még nem olvastam hasonlót sem.Pont emiatt tetszik.Imádom,hogy itt Harry teljesen más mint általában a fanficcekben.Már nagyon várom a folytatását.
További sok sikert!


Szia! Hű, nagyon köszi az infót! :) Köszi szépen a bátorítást :))

Szeretném ha tudnátok, hogy hamarosan elutazok egy hétre külföldre, ami alatt egész biztosan nem lesz frissítés, (vagyis nem haltam meg, nem azért nem lesz :) de előtte készülök egy kis kárpótlással :) Remélem összejön.

Szerző:  meichan [ 2009 október 25 (vasárnap), 1:03 ]
Hozzászólás témája: 

Sziasztok lányok!
Bocsi,hogy beleszólok de én tudok segíteni.A véla engima fordítását megtaláljátok a stormbird85.livejournal.com oldalon és sajnos még csak a 10-ig fejezetig van kész.Nagyon elfoglalt de szerintem befogja fejezni.Remélem tudtam segíteni.

A vélagyermek holdgyermek fordítása nagyon szuper.Nem rég találtam rá de még nem jutottam odáig,hogy írjak is kritikát de majd bepótolom.Addig is itt elmondom,hogy imádom.Igazán jó történetet választottál ki,Én még nem olvastam hasonlót sem.Pont emiatt tetszik.Imádom,hogy itt Harry teljesen más mint általában a fanficcekben.Már nagyon várom a folytatását.
További sok sikert!

Szerző:  Naiare [ 2009 október 24 (szombat), 21:29 ]
Hozzászólás témája: 

Nilo írta:
Szia!
Nagyon tetszenek a fordításaid! Már alig várom az új részét a vgy-hgy-nek:D
Kiváncsi vagyok Draco meddig bírja a "szenvedést" xD
Én is imádom a Drarryket:D
Láttam, hogy a Véla enigma című írásból idéztél..szeretném megkérdezni, hogy hol olvastad? Én régen megtaláltam, de akkor még nem volt befejezve..csak sajnos már nem emlékszem, hogy hol..meg a fordítójára sem... ha jól emlékszem egy Livejournalos oldalon volt. Tudsz segíteni?
Nagyon tetszett az az írás..lehet, hogy azóta már elkészült a fordítás végig.:D
köszi
További sok sikert!


Szia! Nagyon köszi, a VCMC hamarosan frissül:) A szöszit is kemény fából fargaták :)

A véla enigma, hm, eredetileg a köddé vált Jennavere írta (a merin Drachiss tartotta vele a kapcsolatot összeköttetésen keresztül asszem), de ha emlékeim nem csalnak, a Véla Enigmát pont nem Drachiss fordítja, hanem a "Stormbird and Dragonfly" vagy hasonló név alatt tevékenykedő fordító/írópáros (vagy lehet hogy csak simán Stormbird? meg nem mondom, rég volt :S), és talán a 6-7. fejezetig jutottak el mikor még én is figyelemmel kísértem. Próbáltam most megkeresgetni, de nem találom sehol, Stormbird oldala 2007ben bezárt. Nem tudom sajnos, max az angol fellelhetőséget :(

Szerző:  Nilo [ 2009 október 23 (péntek), 22:08 ]
Hozzászólás témája: 

Szia!
Nagyon tetszenek a fordításaid! Már alig várom az új részét a vgy-hgy-nek:D
Kiváncsi vagyok Draco meddig bírja a "szenvedést" xD
Én is imádom a Drarryket:D
Láttam, hogy a Véla enigma című írásból idéztél..szeretném megkérdezni, hogy hol olvastad? Én régen megtaláltam, de akkor még nem volt befejezve..csak sajnos már nem emlékszem, hogy hol..meg a fordítójára sem... ha jól emlékszem egy Livejournalos oldalon volt. Tudsz segíteni?
Nagyon tetszett az az írás..lehet, hogy azóta már elkészült a fordítás végig.:D
köszi
További sok sikert!

Szerző:  Naiare [ 2009 október 23 (péntek), 15:25 ]
Hozzászólás témája: 

Shanee írta:
Szia! Akkor kezdem én :D Imádom azokat a töriket, amiket lefordítasz nekünk, köszönöm! :D Várom a Vgy-Hgy-t :) Puszi: Shanee


Ó, köszi szépen!! :) a frissítést most nyomtam fel, remélem átmegy ^^

Szerző:  Shanee [ 2009 október 21 (szerda), 22:05 ]
Hozzászólás témája: 

Szia! Akkor kezdem én :D Imádom azokat a töriket, amiket lefordítasz nekünk, köszönöm! :D Várom a Vgy-Hgy-t :) Puszi: Shanee

Szerző:  Naiare [ 2009 október 21 (szerda), 21:23 ]
Hozzászólás témája:  Naiare - SLASH fordítások & írások

Oké, nem tudom hogy működik ez az egész, de azt hiszem mostantól itt lehet piszkálni ha valami kérdés, óhaj, sóhaj, panasz van, vagy ajánlani szeretnétek valamit lefordításra :o

Oldal: 1 / 1 Időzóna: UTC + 1 óra
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/