| Merengő Fórum https://merengo.hu/forum/ |
|
| Bocsy szöszei https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=762 |
Oldal: 1 / 4 |
| Szerző: | bocsy [ 2010 november 20 (szombat), 19:19 ] |
| Hozzászólás témája: | |
11. fejezet: olvasható
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 november 19 (péntek), 17:52 ] |
| Hozzászólás témája: | |
10. fejezet ~ Sáros érzelmek vihara ---- Feltöltve
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 november 13 (szombat), 15:36 ] |
| Hozzászólás témája: | |
9. fejezet ~ A sors foglyaként mára vártható. |
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 november 08 (hétfő), 16:46 ] |
| Hozzászólás témája: | |
8. fejezet - Múlt és jelen árnyai ma feltöltésre kerül. |
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 október 28 (csütörtök), 17:15 ] |
| Hozzászólás témája: | |
A gonosz bűvöletében 7. fejezet feltöltés alatt. A friss fejezet címe: Fojtogató rabság |
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 október 25 (hétfő), 14:31 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Save Room frissülés: X. novella: Harry ~ Voldemort |
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 október 24 (vasárnap), 13:08 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Köszönöm
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 október 23 (szombat), 18:00 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Fantörpicikus volt mind a kettő :D:D:D:D:D:D
Imádtam nagyon :-*:-*
Pufacs :-*
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 október 23 (szombat), 15:21 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Save room frissítés folyamatban
IX. novella: Draco ~ Fleur |
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 október 22 (péntek), 17:07 ] |
| Hozzászólás témája: | |
A gonosz bűvöletében 6. fejezete feltöltés alatt
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 október 02 (szombat), 11:27 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Hosszú kihagyás után egy laza kis novellával tértem vissza: Bőrkabátos füstfelhő |
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 augusztus 23 (hétfő), 13:08 ] |
| Hozzászólás témája: | |
rendben, majd megpróbálok.
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 augusztus 18 (szerda), 12:50 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Én köszönöm Jo volt ismét olvasni Téged Hiányoztál Ne tűnj el többé
Szeri :-*:-*
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 augusztus 18 (szerda), 10:09 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Megérte a sok nyaggatás.
Köszönöm!
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 24 (szombat), 9:44 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Köszi
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 22 (csütörtök), 8:17 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Ó, dehogynem De persze ezt sosem fogjuk megtudni
Itt leszünk mindig
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 22 (csütörtök), 7:52 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Köszönöm a bíztatást! Nélkületed nem menne...
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 22 (csütörtök), 7:38 ] |
| Hozzászólás témája: | |
*berobban a liter kávéjával* Wááááááááááááááááá :D:D:D:D:D:D:D
Deszeretlek Ilyen... ilyen mesés fejezetet összehozni, minden elismerésem Tiéd Látod, jönnek azok a szavak, csak ki kell várni türelmesen. És ha ennyire fantasztikus fejezetet kapunk, akkor várok, várok ameddig csak szükséges
Gratulálok, csillagom, csodálatos volt
Kiváncsian várom a folytatást Szeri |
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 21 (szerda), 23:00 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Nos, ami azt illeti, valamit mégiscsak sikerült összehoznom...
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 21 (szerda), 18:57 ] |
| Hozzászólás témája: | |
köszönöm, tényleg.. de sajnos nem megy most.. nem jönnek a szavak, amik meg jönnek, túlságosan furcsák... szeri <3
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 19 (hétfő), 8:24 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Igen, nyuszu, azt én is nagyon remélem De kitartás és türelem, menni fog, csak várd ki a pillanatot :-*:-*
Addig is nagyon sok ihletröfi és persze megszámlálhatatlan sok múszacsók :-*:-*:-*:-*
Nagyon szeri
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 18 (vasárnap), 21:14 ] |
| Hozzászólás témája: | |
jaj, cica, úgy írnék, de most nem megy...
szeri nagyon. pusza
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 18 (vasárnap), 13:16 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Szép napokat
Ha vmi csoda folytán cuttancs lennék, vagy esetleg vidám az kegyednek tudható be Ahogy a sok sok jó és szép, csodás mestermű, amik abból a zseniális agyacskádból pattannak ki És... egyszerűen csak... nehéz az élet nélkületek...
Én kitartó vagyok és türelmes, bár közel járok ahhoz, h feljelents zaklatásért Szeretlek :-*:-*
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 17 (szombat), 21:24 ] |
| Hozzászólás témája: | |
de cuttancs vagy, meg az ihletröfi is. xDD próbálok, csak nem megy most az írás, de igyekszem szeretlek |
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 16 (péntek), 15:38 ] |
| Hozzászólás témája: | |
*kukk* Erre kóricáltam, gondoltam benézek
Csak figyelmeztetném kegyedet, h türelmetlen és kiéhezett olvasók várják a legcsekélyebb morzsákat is, szóval tessék szépen szorgoskodni a hétvégén és sok sok sok fejezettel megörvendeztetni minket
Persze ehhez küldök reeeeeengeteg sok ihletmanyót Vagy... ihletröfit (olyan cuttancs ez a szmili ) és persze megszámlálhatatlan sok múzsacsókot :-*:-*:-*:-* Jó, okés, ezt meg lehet számolni, de... képzeld oda az ezerszeresét Höh ^^
Na lelépek Jó alkotást és sok türelmet hozzá
Szeri nagyon Pussssssz :-*:-*
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 15 (csütörtök), 17:00 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Köszöööööm.
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 15 (csütörtök), 16:57 ] |
| Hozzászólás témája: | |
És igen, frisssssss És milyen jóóó frissss
Én már azt sem tudom mit mondjak, sokkhatás alatt vagyok
Gratulálok És kíváncsian várom a folytatást Pussssz :-*:-*
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 15 (csütörtök), 15:25 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Kéééész, megérte a sok-sok bíztatás. 3. fejezet feltöltve.
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 14 (szerda), 16:14 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Lassan járj, tovább érsz
Nem köll csüggedni és sietned sem, befejezem a zaklatást
Múzsasmaccantás ismét röppen :-*:-*:-*:-*
Szeretlek
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 14 (szerda), 13:56 ] |
| Hozzászólás témája: | |
jól van, cica, már látom
írosgatok lassacskán... de nem igen haladok.. minden esetre, sietek nagyon.
pusszancs
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 14 (szerda), 7:24 ] |
| Hozzászólás témája: | |
suzy írta: U.I.: jaj, majdnem elfelejtettem: az aláírásod
![]() Na, na, na, ugye h ugye? És akkor ő akar engem megverni, fordítva fog ez működni, nyuszu
Viszont megint nyaggatlak, csak fel ne jelents zaklatásért A délelőttöd ééén szabaddá teszem, kapsz egy kezdő löketet az íráshoz :-*:-* Meg múzsasmaccantásokat Beindult itt a gépezet, egymás után két fejezet, most meg rágom a körmöm, lassan már az ujjam is, tudva h körmöm alig van alapból is, erre sehol semmi Igen, tudom, nem jön az csak úgy magától, deee... ha mégis, azt nagy nagy nagy nagy szeretettel várjuk
Úgyh tessen mozgósítani ujjacskáit
Szeri Pusssssssssszzzzz :-*:-*:-*:-*
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 13 (kedd), 8:19 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Na, cica, jó itt látni Folytatás készülget, lassan, de biztosan xD
Ígérem, hogy sieetek vele, ahogy csak tudok.
Köszi az érdeklődést, és pusssza
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 13 (kedd), 7:58 ] |
| Hozzászólás témája: | |
*snoppys papucsában becsoszog és igyekszik nem leverni semmit a kómás mászkálásával* Hát akkor jó reggelt... harmadszor is
Na kérem szépen, így nem sokkal ébredés után jöttem kegyedtől érdeklődni: hol a folytatás? Kezdek frankón bepöccenni. Megverjelek? Váááh, ezt nem hagyhattam ki
De most viccet félretéve: merre kószál az a harmadik fejezet? Jó, jó, tudom, drága barátnénkkal nem könnyű írosgatni, minden ihletét és energiáját elszippantja az embernek, csak.. kiváncsi vadok és gondoltam megérdeklődöm
Remélem minél hamarabb olvashatok vmi sééépet tőjed Addig is millió múzsacsók :-*:-*:-*:-*
Szeri nagyon Puszikaaaaa
U.I.: jaj, majdnem elfelejtettem: az aláírásod
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 09 (péntek), 17:26 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Szióóó
Köszönöm szépen.
Igyekszem Pusz |
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 09 (péntek), 13:27 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Csoki
Folytatás el vagyon olvasva :D:D És cicatappancsnyomokat is hagytam neked, bár közel sem lett akkora, mint az első, de azé igyekeztem
Gratulálok Szeri nagyon Puszika
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 08 (csütörtök), 22:50 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Köszönöm, kicsim <3 a folytatás hamar fog érkezni, ezt garantálom.
Puszi
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 08 (csütörtök), 19:21 ] |
| Hozzászólás témája: | |
És Én voltam az első aki véleményezte és olvasta *határtalanul büszke*
Na, most ha nem haragszol mindazt, ami kifejtettem kritiben ide nem írom le. Egyrészt mert elég hosszadalmas folyamat az én gyengécske agyamnak megint ennyi gondolatot összeszedni, másrészt meg fáj a karom ennyi gépeléstől De azt elmondom itt is, h Gratulálok
S ennek a csodás csillagnak a fénye túlragyogja az általam anynira, de anynira imádott Desire fényét is Soha még ilyen kíváncsi nem voltam folytatásra... de, igen, csak az mind más tészta volt... ez... a legfinomabb krémtorta, amit valaha ettem
Sok sok sok ihletet és múzsasmaccantást a folytatáshoz :-*:-*
A mielőbbi viszont látásra, mesterem
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 08 (csütörtök), 18:49 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Történet olvashatóvá vált.
A gonosz bűvöletében |
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 08 (csütörtök), 15:57 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Édes vagy, cica. <3
Szeretem, amikor azzal fenegyetsz, h megversz. Cuttancs vagy
Örülök, h tetszik egyelőre, de arra leszek a legkíváncsibb, hogy mit szólsz majd, amikor magát a történetet olvasod.
Köszi, hogy benéztél.
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 08 (csütörtök), 15:43 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Babuuuuu Nagyon kíváncsivá tettél! A cím ), mind-mind annyira csodás. És akkor and again megemlíteném a hölgyemény nevét, ami... ááá, szerelem
Csalódást? Vicc volt, sose bántanálak, de ha ilyen butaságokat beszélsz, akkor bezony, h foglak. Nya ^^
Merin fogok lógni éjt nappallá téve, és imádkozom h le ne maradjak róla
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 08 (csütörtök), 15:37 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Új történetemből hoztam egy kis ízelítőt!
Cím: A gonosz bűvöletében Leírás: Cara Lafferty kénytelen halálfalóvá válni, hogy megvédje családját a haláltól, ám a lány ekkor még nem sejti, hogy Voldemortnak más tervei is vannak vele, ahogy azt sem tudja, hogy megtalálja egy sötét szerelem. Élete gyökeresen megváltozik, és angyali szemeiben talán idővel fellelhetővé válik a sátáni csillogás, és félő, azzá válik, amitől leginkább retteg. Valaki viszont képes lehet megmenteni őt; valaki, aki gyűlölt személyből válik a lány imádatának tárgyává. Remélem, nem okozok vele csalódást.
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 06 (kedd), 18:32 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Én is remélem Szeri <3
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 július 02 (péntek), 17:18 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Kellemes időtöltés megvolt Igaz, szomorú időtöltés volt, de egyben kellemes is. Szerettem Remélem a jövőben még több fem jön majd napvilágra tollad alól
De persze ha más jön is hűségesen olvaslak majd
Gratulálok Szeri. Pusz
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 július 01 (csütörtök), 19:05 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Köszönöm, baba! Nem kellett sokat várnod!
Megérkezett a Save Room új novellája, amiben Pansy és Luna kap szerepet.
Kellemes időtöltést hozzá!
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 június 30 (szerda), 16:38 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Ugyan, ugyan, ugyan
Én tartozom köszönettel, mint hűséges olvasód és első számú rajongód Mert senki nem üthet ki az első helyről Aztán tessék szépen frissel szolgálni, édesem Tudom én, h nem mindig van ihlet meg minden, deeee... hozzászoktam h megint alkotsz, és... máris hiányzik
Na megyek, nem vagyok épp józan elmeállapotomban
Szeri
puszantlak :-*:-*
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 június 30 (szerda), 14:26 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Köszönöm drágaságom...
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 június 29 (kedd), 16:54 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Cókojom
Tetszik tudni azért jöttem, h gratuláljak ahhoz a novellához, amit tetszett írni. Kápráztatos volt naon Gratulaaaaa
Igaz, erős gondolkodásba ejtett, meg... össze is zavart rendesen. Volt benne valami félelmetes, valami misztikus... Még most sem találom a megfelelő szavakat rá, ennyire lenyűgöztél vele
Kiváncsian várom az elkövetkezendő alkotmányokat
Puszillak
|
|
| Szerző: | bocsy [ 2010 június 27 (vasárnap), 17:29 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Nagyon szépen köszönöm
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 június 27 (vasárnap), 17:25 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Üdvözlet
Bár itt tetszett hagyni szerény kis hajlékát, én megint benézek gratulálgatni kegyednek Nagyon jó kis fejezetet hoztál össze - megint - mint kritikának nevezett értelmetlenségeimben is olvashattad, levett a lábamról
Tessék sietni a folytatással, mert kiváncsi vaok naon
Pusssszka
|
|
| Szerző: | suzy [ 2010 június 18 (péntek), 17:19 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Hello-belló
Na, csöpszlit megkésve, de itt voook és gratulálgatok Eszelős egy sztorit rittyentettél össze, és belegondolva abba, hogy ez még csak a kezdet
Elismerésem
Kiváncsian várom a folytatást
Szeri :-*:-*:-*:-*
|
|
| Oldal: 1 / 4 | Időzóna: UTC + 1 óra |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|