Merengő Fórum
https://merengo.hu/forum/

Bocsy szöszei
https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=762
Oldal: 1 / 4

Szerző:  bocsy [ 2010 november 20 (szombat), 19:19 ]
Hozzászólás témája: 

11. fejezet: olvasható :D

Szerző:  bocsy [ 2010 november 19 (péntek), 17:52 ]
Hozzászólás témája: 

10. fejezet ~ Sáros érzelmek vihara ---- Feltöltve :)

Szerző:  bocsy [ 2010 november 13 (szombat), 15:36 ]
Hozzászólás témája: 

9. fejezet ~ A sors foglyaként mára vártható.

Szerző:  bocsy [ 2010 november 08 (hétfő), 16:46 ]
Hozzászólás témája: 

8. fejezet - Múlt és jelen árnyai ma feltöltésre kerül.

Szerző:  bocsy [ 2010 október 28 (csütörtök), 17:15 ]
Hozzászólás témája: 

A gonosz bűvöletében 7. fejezet feltöltés alatt.

A friss fejezet címe: Fojtogató rabság

Szerző:  bocsy [ 2010 október 25 (hétfő), 14:31 ]
Hozzászólás témája: 

Save Room frissülés: X. novella: Harry ~ Voldemort

Szerző:  bocsy [ 2010 október 24 (vasárnap), 13:08 ]
Hozzászólás témája: 

Köszönöm :D

Szerző:  suzy [ 2010 október 23 (szombat), 18:00 ]
Hozzászólás témája: 

Fantörpicikus volt mind a kettő :D:D:D:D:D:D:D

Imádtam nagyon :x Tessen megtartani jó szokását és íííííííííííírni még ilyen szépségeket nekünk :-*:-*:-*

Pufacs :-*:-* :x:x

>:D<

Szerző:  bocsy [ 2010 október 23 (szombat), 15:21 ]
Hozzászólás témája: 

Save room frissítés folyamatban :)

IX. novella: Draco ~ Fleur

Szerző:  bocsy [ 2010 október 22 (péntek), 17:07 ]
Hozzászólás témája: 

A gonosz bűvöletében 6. fejezete feltöltés alatt :)

Szerző:  bocsy [ 2010 október 02 (szombat), 11:27 ]
Hozzászólás témája: 

Hosszú kihagyás után egy laza kis novellával tértem vissza: Bőrkabátos füstfelhő

Szerző:  bocsy [ 2010 augusztus 23 (hétfő), 13:08 ]
Hozzászólás témája: 

rendben, majd megpróbálok. :-*

Szerző:  suzy [ 2010 augusztus 18 (szerda), 12:50 ]
Hozzászólás témája: 

Én köszönöm >:D< Jo volt ismét olvasni Téged :x:x:x

Hiányoztál :( Ne tűnj el többé :-S

Szeri :x:x:x :-*:-*:-*

Szerző:  bocsy [ 2010 augusztus 18 (szerda), 10:09 ]
Hozzászólás témája: 

Megérte a sok nyaggatás. >:D<

Köszönöm! :-*

Szerző:  bocsy [ 2010 július 24 (szombat), 9:44 ]
Hozzászólás témája: 

Köszi :-*

Szerző:  suzy [ 2010 július 22 (csütörtök), 8:17 ]
Hozzászólás témája: 

Ó, dehogynem >:D< De persze ezt sosem fogjuk megtudni :-Ą
Itt leszünk mindig :x :-*

Szerző:  bocsy [ 2010 július 22 (csütörtök), 7:52 ]
Hozzászólás témája: 

Köszönöm a bíztatást! Nélkületed nem menne... _U_ :-*

Szerző:  suzy [ 2010 július 22 (csütörtök), 7:38 ]
Hozzászólás témája: 

*berobban a liter kávéjával* Wááááááááááááááááá :D:D:D:D:D:D:D:D

Deszeretlek :x >:D< Ilyen... ilyen mesés fejezetet összehozni, minden elismerésem Tiéd _U_ Látod, jönnek azok a szavak, csak ki kell várni türelmesen. És ha ennyire fantasztikus fejezetet kapunk, akkor várok, várok ameddig csak szükséges :-*
Gratulálok, csillagom, csodálatos volt $star :-*

Kiváncsian várom a folytatást 8-> :x

Szeri :x

Szerző:  bocsy [ 2010 július 21 (szerda), 23:00 ]
Hozzászólás témája: 

Nos, ami azt illeti, valamit mégiscsak sikerült összehoznom... ;;)

Szerző:  bocsy [ 2010 július 21 (szerda), 18:57 ]
Hozzászólás témája: 

köszönöm, tényleg.. de sajnos nem megy most.. nem jönnek a szavak, amik meg jönnek, túlságosan furcsák...

szeri <3 :-*

Szerző:  suzy [ 2010 július 19 (hétfő), 8:24 ]
Hozzászólás témája: 

Igen, nyuszu, azt én is nagyon remélem >:D< De kitartás és türelem, menni fog, csak várd ki a pillanatot :-*:-*:-*

Addig is nagyon sok ihletröfi :(:) :(:) :(:) :(:) :(:) és persze megszámlálhatatlan sok múszacsók :-*:-*:-*:-*:-*

Nagyon szeri :x:x:x Pusyka :-*

Szerző:  bocsy [ 2010 július 18 (vasárnap), 21:14 ]
Hozzászólás témája: 

jaj, cica, úgy írnék, de most nem megy... :roll: de remélem, hamar átlépek a saját korlátaimon, és ismét pötyögök. :)

szeri nagyon. pusza :-*

Szerző:  suzy [ 2010 július 18 (vasárnap), 13:16 ]
Hozzászólás témája: 

Szép napokat >:D<

Ha vmi csoda folytán cuttancs lennék, vagy esetleg vidám az kegyednek tudható be :x:x:x:x:x Életenergiával töltesz fel ;;) :x
Ahogy a sok sok jó és szép, csodás mestermű, amik abból a zseniális agyacskádból pattannak ki 8-> És... egyszerűen csak... nehéz az élet nélkületek... :-S

Én kitartó vagyok és türelmes, bár közel járok ahhoz, h feljelents zaklatásért :roll:

Szeretlek :x:x:x >:D< :-*:-*:-*

Szerző:  bocsy [ 2010 július 17 (szombat), 21:24 ]
Hozzászólás témája: 

de cuttancs vagy, meg az ihletröfi is. xDD :x:x:x

próbálok, csak nem megy most az írás, de igyekszem :) szeretlek :x:x

Szerző:  suzy [ 2010 július 16 (péntek), 15:38 ]
Hozzászólás témája: 

*kukk* Erre kóricáltam, gondoltam benézek :-*

Csak figyelmeztetném kegyedet, h türelmetlen és kiéhezett olvasók várják a legcsekélyebb morzsákat is, szóval tessék szépen szorgoskodni a hétvégén és sok sok sok fejezettel megörvendeztetni minket >:D< >:D< >:D<

Persze ehhez küldök reeeeeengeteg sok ihletmanyót :(:) Vagy... ihletröfit (olyan cuttancs ez a szmili :)) ) és persze megszámlálhatatlan sok múzsacsókot :-*:-*:-*:-*:-* Jó, okés, ezt meg lehet számolni, de... képzeld oda az ezerszeresét ;) Höh ^^

Na lelépek <):) Jó alkotást és sok türelmet hozzá :-*

Szeri nagyon :x:x:x:x:x

Pussssssz :-*:-*:-*

Szerző:  bocsy [ 2010 július 15 (csütörtök), 17:00 ]
Hozzászólás témája: 

Köszöööööm. >:D< :-*

Szerző:  suzy [ 2010 július 15 (csütörtök), 16:57 ]
Hozzászólás témája: 



És igen, frisssssss :D És milyen jóóó frissss >:D<

Én már azt sem tudom mit mondjak, sokkhatás alatt vagyok @-)

Gratulálok _U_ És kíváncsian várom a folytatást :lol:

Pussssz :-*:-*:-*

Szerző:  bocsy [ 2010 július 15 (csütörtök), 15:25 ]
Hozzászólás témája: 

Kéééész, megérte a sok-sok bíztatás. :) 3. fejezet feltöltve. :D

Szerző:  suzy [ 2010 július 14 (szerda), 16:14 ]
Hozzászólás témája: 

Lassan járj, tovább érsz >:D<

Nem köll csüggedni és sietned sem, befejezem a zaklatást :roll: Csak kíííííííváncsi vok nyaaaa ;;)

Múzsasmaccantás ismét röppen :-*:-*:-*:-*:-*

Szeretlek :x:x:x:x:x >:D<

Szerző:  bocsy [ 2010 július 14 (szerda), 13:56 ]
Hozzászólás témája: 

jól van, cica, már látom :D

írosgatok lassacskán... de nem igen haladok.. minden esetre, sietek nagyon. :D

pusszancs :-*

Szerző:  suzy [ 2010 július 14 (szerda), 7:24 ]
Hozzászólás témája: 

suzy írta:
U.I.: jaj, majdnem elfelejtettem: az aláírásod =P~ =P~ =P~ =P~ =P~


Na, na, na, ugye h ugye? >:D< És akkor ő akar engem megverni, fordítva fog ez működni, nyuszu :-* ;)

Viszont megint nyaggatlak, csak fel ne jelents zaklatásért :roll:
A délelőttöd ééén szabaddá teszem, kapsz egy kezdő löketet az íráshoz :-*:-*:-* Meg múzsasmaccantásokat :-* :x
Beindult itt a gépezet, egymás után két fejezet, most meg rágom a körmöm, lassan már az ujjam is, tudva h körmöm alig van alapból is, erre sehol semmi :-S Igen, tudom, nem jön az csak úgy magától, deee... ha mégis, azt nagy nagy nagy nagy szeretettel várjuk >:D<

Úgyh tessen mozgósítani ujjacskáit :-*

Szeri :x:x:x

Pusssssssssszzzzz :-*:-*:-*:-*:-*

Szerző:  bocsy [ 2010 július 13 (kedd), 8:19 ]
Hozzászólás témája: 

Na, cica, jó itt látni :D Folytatás készülget, lassan, de biztosan xD

Ígérem, hogy sieetek vele, ahogy csak tudok. :)

Köszi az érdeklődést, és pusssza :-*

Szerző:  suzy [ 2010 július 13 (kedd), 7:58 ]
Hozzászólás témája: 

*snoppys papucsában becsoszog és igyekszik nem leverni semmit a kómás mászkálásával*
Hát akkor jó reggelt... harmadszor is >:D<

Na kérem szépen, így nem sokkal ébredés után jöttem kegyedtől érdeklődni: hol a folytatás? :-w Kezdek frankón bepöccenni. Megverjelek? :)) Váááh, ezt nem hagyhattam ki ;)

De most viccet félretéve: merre kószál az a harmadik fejezet? ;;) Jó, jó, tudom, drága barátnénkkal nem könnyű írosgatni, minden ihletét és energiáját elszippantja az embernek, csak.. kiváncsi vadok és gondoltam megérdeklődöm >:D<

Remélem minél hamarabb olvashatok vmi sééépet tőjed :x

Addig is millió múzsacsók :-*:-*:-*:-*:-*
Szeri nagyon :x:x:x

Puszikaaaaa :-*

U.I.: jaj, majdnem elfelejtettem: az aláírásod =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

Szerző:  bocsy [ 2010 július 09 (péntek), 17:26 ]
Hozzászólás témája: 

Szióóó :)

Köszönöm szépen. :#-) ;;)

Igyekszem :D Pusz :-* :x:x:x

Szerző:  suzy [ 2010 július 09 (péntek), 13:27 ]
Hozzászólás témája: 

Csoki >:D<

Folytatás el vagyon olvasva :D:D:D És cicatappancsnyomokat is hagytam neked, bár közel sem lett akkora, mint az első, de azé igyekeztem ;;)

Gratulálok $rose Szeri nagyon :x
Puszika :-*

Szerző:  bocsy [ 2010 július 08 (csütörtök), 22:50 ]
Hozzászólás témája: 

Köszönöm, kicsim <3 a folytatás hamar fog érkezni, ezt garantálom. :)

Puszi :-*

Szerző:  suzy [ 2010 július 08 (csütörtök), 19:21 ]
Hozzászólás témája: 

És Én voltam az első aki véleményezte és olvasta :D *határtalanul büszke*

Na, most ha nem haragszol mindazt, ami kifejtettem kritiben ide nem írom le. Egyrészt mert elég hosszadalmas folyamat az én gyengécske agyamnak megint ennyi gondolatot összeszedni, másrészt meg fáj a karom ennyi gépeléstől :oops: :lol:

De azt elmondom itt is, h Gratulálok _U_ _U_ _U_
S ennek a csodás csillagnak a fénye túlragyogja az általam anynira, de anynira imádott Desire fényét is :x

Soha még ilyen kíváncsi nem voltam folytatásra... de, igen, csak az mind más tészta volt... ez... a legfinomabb krémtorta, amit valaha ettem :D

Sok sok sok ihletet és múzsasmaccantást a folytatáshoz :-*:-*:-*

A mielőbbi viszont látásra, mesterem _U_ :-*
>:D<

:x:x:x

Szerző:  bocsy [ 2010 július 08 (csütörtök), 18:49 ]
Hozzászólás témája: 

Történet olvashatóvá vált. :D

A gonosz bűvöletében

Szerző:  bocsy [ 2010 július 08 (csütörtök), 15:57 ]
Hozzászólás témája: 

Édes vagy, cica. :D <3

Szeretem, amikor azzal fenegyetsz, h megversz. :D Cuttancs vagy :-*

Örülök, h tetszik egyelőre, de arra leszek a legkíváncsibb, hogy mit szólsz majd, amikor magát a történetet olvasod. >:D<

Köszi, hogy benéztél. :D

Szerző:  suzy [ 2010 július 08 (csütörtök), 15:43 ]
Hozzászólás témája: 

:-O
Babuuuuu >:D< Nagyon kíváncsivá tettél! A cím :x, a leírás :x, a történet (aminek beleshettem a kulisszái mögé :D), mind-mind annyira csodás. És akkor and again megemlíteném a hölgyemény nevét, ami... ááá, szerelem :x 8->

Csalódást? :shock: Megverjelek? ßP Vicc volt, sose bántanálak, de ha ilyen butaságokat beszélsz, akkor bezony, h foglak. Nya ^^

Merin fogok lógni éjt nappallá téve, és imádkozom h le ne maradjak róla $pray

:x:x:x

Szerző:  bocsy [ 2010 július 08 (csütörtök), 15:37 ]
Hozzászólás témája: 

Új történetemből hoztam egy kis ízelítőt! :)

Cím: A gonosz bűvöletében

Leírás:

Cara Lafferty kénytelen halálfalóvá válni, hogy megvédje családját a haláltól, ám a lány ekkor még nem sejti, hogy Voldemortnak más tervei is vannak vele, ahogy azt sem tudja, hogy megtalálja egy sötét szerelem. Élete gyökeresen megváltozik, és angyali szemeiben talán idővel fellelhetővé válik a sátáni csillogás, és félő, azzá válik, amitől leginkább retteg. Valaki viszont képes lehet megmenteni őt; valaki, aki gyűlölt személyből válik a lány imádatának tárgyává.

Remélem, nem okozok vele csalódást. :D

Szerző:  bocsy [ 2010 július 06 (kedd), 18:32 ]
Hozzászólás témája: 

Én is remélem ;) Szeri <3

Szerző:  suzy [ 2010 július 02 (péntek), 17:18 ]
Hozzászólás témája: 

Kellemes időtöltés megvolt :-)V Igaz, szomorú időtöltés volt, de egyben kellemes is. Szerettem :x

Remélem a jövőben még több fem jön majd napvilágra tollad alól :)
De persze ha más jön is hűségesen olvaslak majd ;)

Gratulálok _U_ Szeri. Pusz :-*

Szerző:  bocsy [ 2010 július 01 (csütörtök), 19:05 ]
Hozzászólás témája: 

Köszönöm, baba!

Nem kellett sokat várnod! :)

Megérkezett a Save Room új novellája, amiben Pansy és Luna kap szerepet. :)

Kellemes időtöltést hozzá! :)

Szerző:  suzy [ 2010 június 30 (szerda), 16:38 ]
Hozzászólás témája: 

Ugyan, ugyan, ugyan >:D< >:D< >:D<
Én tartozom köszönettel, mint hűséges olvasód és első számú rajongód :D Mert senki nem üthet ki az első helyről :twisted:

Aztán tessék szépen frissel szolgálni, édesem :-* Tudom én, h nem mindig van ihlet meg minden, deeee... hozzászoktam h megint alkotsz, és... máris hiányzik :((
;;) :-* :x

Na megyek, nem vagyok épp józan elmeállapotomban :g

Szeri :x:x:x Aztán tessék szorgoskodni ;)

puszantlak :-*:-*:-*

Szerző:  bocsy [ 2010 június 30 (szerda), 14:26 ]
Hozzászólás témája: 

Köszönöm drágaságom... _U_

Szerző:  suzy [ 2010 június 29 (kedd), 16:54 ]
Hozzászólás témája: 

Cókojom >:D<

Tetszik tudni azért jöttem, h gratuláljak ahhoz a novellához, amit tetszett írni. Kápráztatos volt naon _U_ _U_ _U_ Gratulaaaaa $rose

Igaz, erős gondolkodásba ejtett, meg... össze is zavart rendesen. Volt benne valami félelmetes, valami misztikus... Még most sem találom a megfelelő szavakat rá, ennyire lenyűgöztél vele >:D<

Kiváncsian várom az elkövetkezendő alkotmányokat :-SS
Puszillak :-*

:x

Szerző:  bocsy [ 2010 június 27 (vasárnap), 17:29 ]
Hozzászólás témája: 

Nagyon szépen köszönöm :-*

Szerző:  suzy [ 2010 június 27 (vasárnap), 17:25 ]
Hozzászólás témája: 

Üdvözlet :)

Bár itt tetszett hagyni szerény kis hajlékát, én megint benézek gratulálgatni kegyednek $rose Nagyon jó kis fejezetet hoztál össze - megint ;) - mint kritikának nevezett értelmetlenségeimben is olvashattad, levett a lábamról :)

Tessék sietni a folytatással, mert kiváncsi vaok naon :D :-SS

Pusssszka :-* >:D<

Szerző:  suzy [ 2010 június 18 (péntek), 17:19 ]
Hozzászólás témája: 

Hello-belló :-* >:D<

Na, csöpszlit megkésve, de itt voook és gratulálgatok _U_ _U_ _U_ Eszelős egy sztorit rittyentettél össze, és belegondolva abba, hogy ez még csak a kezdet :D
Elismerésem $rose $rose $rose

Kiváncsian várom a folytatást :-*

Szeri :x:x:x Puszillak, édes nyuszikám :-*:-*:-*:-*:-*

:x

Oldal: 1 / 4 Időzóna: UTC + 1 óra
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/