| Merengő Fórum https://merengo.hu/forum/ |
|
| TNT ficblog https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=835 |
Oldal: 1 / 1 |
| Szerző: | TNT [ 2010 november 19 (péntek), 21:26 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Felkerült nemrégiben egy WVV-os történetem, Piton a középpontban címmel. Ez egy AU, ami nem kissé abszurd, őrült és nevetséges - persze mind jó értelemben;) Egy tévéfilmsorozat forgatókönyvének is nevezhető, amit reklámok szakítanak meg. Mind saját, egyedi ötlet és átírás.
Ha van kedvetek beleolvasni, csak bátran! Kritikának örülnék pozitívanak, negatívnak egyaránt
|
|
| Szerző: | TNT [ 2010 október 06 (szerda), 13:37 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Üdv mindenkinek, a nevem TNT
Itt egy Privet Drive-os történet, ami egy E/1-es személyben íródott VÁMPÍROS történet. Ha Twilight-ot túlontúl nyálasnak találod, akkor ezt olvasd el! Ha kíváncsi vagy egy történetre, ami teljesen újonnan ismertet meg a VÁMPÍR-fogalommal, akkor olvasd el! Ha szeretnéd megtekinteni az én ELSŐ NEM HP-s TÉMÁBAN ÍRÓDOTT TÖRTÉNETET, akkor olvasd el! A történet itt található: TNT - A Lesvous-sztori - A Vámpírok kora Üdv, TNT
|
|
| Szerző: | TNT [ 2010 augusztus 25 (szerda), 20:36 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Hello, Boys and Girls!
Rossz hírt kell közölnöm *néhány könnycsepp folyik le az arcán a drámai hatás kedvéért* De előtte még köszönteném az összes kedves rajongómat: Szia Anyu! *Drámai hatás és hegedűszó újra* A rossz hír: nincs Mónika-sh... izé... nincs mostanában feltöltött történetem. *elakadó lélegzetek, sírás, orrfújás, suttogás, pisztolylövések, rohadt paradicsomok* De, mint mindenre, erre is van magyarázat: Az utóbbi Time alatt vagy húsz ficet keztem el, de nem tudtam befejezni egyet sem mivel, egyiket követte a másik. Jelenleg is három teljesen különböző ötlet pattant ki a fejembül... A lényeg, hogy egy kicsit szünetelek, ha nem gond... Úgyhogy né rakjanak ki a kedves és aranyos adminok *TNT-féle kerek és cuki szemek* !!!!Egyenlőre, ennyi,, majd még jövök!!!! TNT balra el
|
|
| Szerző: | TNT [ 2010 június 28 (hétfő), 17:41 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Köszönöm. És egyébként kész egy Twilightos versem, felraktam a La Pushba, elég vicces lett. Írták, hogy olvasnának még ilyet, úgyhogy várom az ötleteket, hogy mi, vagy ki legyen a téma... Addig is
|
|
| Szerző: | amphetamin [ 2010 június 22 (kedd), 16:46 ] |
| Hozzászólás témája: | |
*besunny* Hopp, egy új merengős fiúcska! Üdv itt ^^
Ha lesz egy lélegzetvételnyi időm, majd benézek Hozzád (is) Addig is sok sikert és ihletet! ^^
*kisunny* |
|
| Szerző: | TNT [ 2010 június 22 (kedd), 13:23 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Még két új történeten is ügyködök: Egy humorosat és egy Privet Drive-osat. Címek: Harry Potter a Gettóban és Wolf'N'Land Egy hónap múlva, biztos, hogy fent lesznek
|
|
| Szerző: | TNT [ 2010 június 22 (kedd), 13:19 ] |
| Hozzászólás témája: | TNT ficblog |
Üdv, minden kedves Olvasómnak!
A nevem TNT, de hívhattok Norbertnek is, bár a TNT rövidebb!
Nem rég regisztráltam az oldalra, emlékszem először háromféle történetet töltöttem fel mentés nélkül és... hát elvesztek...
A negyediket, viszont háromszori feltöltés után felrakták és, mint első olvasott történetem, elég nagy sikert aratott (Alig egy hét alatt 130 olvasó! ) A címe: Viszlát, Voldemort!, elérése: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=72424
Ez egy novella-regény és fent van az első két fejezete, ha van, akit érdekel olvassa el
A harmadik úton van, az egy kicsit részletesebb lesz !
Közölhetsz itt velem kritikát, ötletet, ha valami nem tetszik és javíttatni szeretnéd hallgatlak .
Addig is béke veletek!
|
|
| Oldal: 1 / 1 | Időzóna: UTC + 1 óra |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|