Merengő Fórum
https://merengo.hu/forum/

TNT ficblog
https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=835
Oldal: 1 / 1

Szerző:  TNT [ 2010 november 19 (péntek), 21:26 ]
Hozzászólás témája: 

Felkerült nemrégiben egy WVV-os történetem, Piton a középpontban címmel. Ez egy AU, ami nem kissé abszurd, őrült és nevetséges - persze mind jó értelemben;)
Egy tévéfilmsorozat forgatókönyvének is nevezhető, amit reklámok szakítanak meg. Mind saját, egyedi ötlet és átírás. :D
Ha van kedvetek beleolvasni, csak bátran! Kritikának örülnék pozitívanak, negatívnak egyaránt :D

Szerző:  TNT [ 2010 október 06 (szerda), 13:37 ]
Hozzászólás témája: 

Üdv mindenkinek, a nevem TNT :-)V

Itt egy Privet Drive-os történet, ami egy E/1-es személyben íródott VÁMPÍROS történet. Ha Twilight-ot túlontúl nyálasnak találod, akkor ezt olvasd el!
Ha kíváncsi vagy egy történetre, ami teljesen újonnan ismertet meg a VÁMPÍR-fogalommal, akkor olvasd el!
Ha szeretnéd megtekinteni az én ELSŐ NEM HP-s TÉMÁBAN ÍRÓDOTT TÖRTÉNETET, akkor olvasd el!

A történet itt található:

TNT - A Lesvous-sztori - A Vámpírok kora

Üdv, TNT :-)V

Szerző:  TNT [ 2010 augusztus 25 (szerda), 20:36 ]
Hozzászólás témája: 

Hello, Boys and Girls! :-)V

Rossz hírt kell közölnöm *néhány könnycsepp folyik le az arcán a drámai hatás kedvéért*
De előtte még köszönteném az összes kedves rajongómat: Szia Anyu!
*Drámai hatás és hegedűszó újra* A rossz hír: nincs Mónika-sh... izé... nincs mostanában feltöltött történetem. *elakadó lélegzetek, sírás, orrfújás, suttogás, pisztolylövések, rohadt paradicsomok*
De, mint mindenre, erre is van magyarázat: Az utóbbi Time alatt vagy húsz ficet keztem el, de nem tudtam befejezni egyet sem mivel, egyiket követte a másik. Jelenleg is három teljesen különböző ötlet pattant ki a fejembül... A lényeg, hogy egy kicsit szünetelek, ha nem gond... Úgyhogy né rakjanak ki a kedves és aranyos adminok *TNT-féle kerek és cuki szemek*

!!!!Egyenlőre, ennyi,, majd még jövök!!!!

TNT balra el :-)V

Szerző:  TNT [ 2010 június 28 (hétfő), 17:41 ]
Hozzászólás témája: 

Köszönöm.

És egyébként kész egy Twilightos versem, felraktam a La Pushba, elég vicces lett.

Írták, hogy olvasnának még ilyet, úgyhogy várom az ötleteket, hogy mi, vagy ki legyen a téma...

Addig is :-)V

Szerző:  amphetamin [ 2010 június 22 (kedd), 16:46 ]
Hozzászólás témája: 

*besunny*

Hopp, egy új merengős fiúcska! :) Üdv itt ^^
Ha lesz egy lélegzetvételnyi időm, majd benézek Hozzád (is) :twisted:
Addig is sok sikert és ihletet! ^^ :-*

*kisunny*

Szerző:  TNT [ 2010 június 22 (kedd), 13:23 ]
Hozzászólás témája: 

Még két új történeten is ügyködök:
Egy humorosat és egy Privet Drive-osat.

Címek:

Harry Potter a Gettóban
és
Wolf'N'Land


Egy hónap múlva, biztos, hogy fent lesznek :-? #-o :-SS [-( :-t

:-)V

Szerző:  TNT [ 2010 június 22 (kedd), 13:19 ]
Hozzászólás témája:  TNT ficblog

Üdv, minden kedves Olvasómnak! >:D< :-h
A nevem TNT, de hívhattok Norbertnek is, bár a TNT rövidebb! B-)
Nem rég regisztráltam az oldalra, 8-> emlékszem először háromféle történetet töltöttem fel mentés nélkül és... hát elvesztek... $fal
A negyediket, viszont háromszori feltöltés után felrakták és, mint első olvasott történetem, elég nagy sikert aratott :D (Alig egy hét alatt 130 olvasó! $D ) A címe: Viszlát, Voldemort!, elérése: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=72424
Ez egy novella-regény :-> és fent van az első két fejezete, ha van, akit érdekel olvassa el $pray
A harmadik úton van, az egy kicsit részletesebb lesz <:-P !

Közölhetsz itt velem kritikát, ötletet, ha valami nem tetszik és javíttatni szeretnéd hallgatlak $blah .

Addig is béke veletek! :-)V

Oldal: 1 / 1 Időzóna: UTC + 1 óra
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/