| Merengő Fórum https://merengo.hu/forum/ |
|
| Rose Weasley írásai https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=864 |
Oldal: 1 / 1 |
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2012 április 12 (csütörtök), 17:15 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Hosszú szünet után újra itt! Spiritum Serpens friss jött most, de készül a Sötétben Tapogatózva vége is.......remélem ekkora kihagyás után lesz még egyáltalán olvasóm. Ui.: Azt is remélem, hogy SOHA többé nem kell hónapokig kajtatnom egy alaplap után, ami passzol a gépemhez, és suhan vele a Sims3... |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 május 31 (kedd), 10:48 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Frissült a ST! Vagy a következő, vagy az utána következő fejezetet szánom az utolsónak, de még nem tudom, mi lesz a végkifejlet. Már volt egy a fejemben, de az már korántsem áll olyan biztosan.....Lehet, hogy úgy lesz, hogy nyitva hagyom a következő fejezet végét, és a ti véleményeitek alapján írom meg a legutolsó fejezetet. jajj, de nem tudom, hogy mi legyen!!
|
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 május 30 (hétfő), 17:40 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Éssss...igen! 8 fejezet után végre megtörténik!!! Még íródik a ST következő fejezete, de már nem sok van hátra. A kérdésem a következő minden kedves olvasómnak: Az egyszerűbb utat válassza Hermione, vagy a boldogabbat? Könnyű út sajnos nincs! |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 május 28 (szombat), 21:42 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Frissült a SS!! |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 május 24 (kedd), 15:58 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Friss ST! (ami sajnos a végéhez közeledik....) Hamarosan lesz Spiritum Serpens is...... |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 április 18 (hétfő), 7:02 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Spiritum serpens remastered version feltöltve...... ![]() Bocsi, gyerekek, angolcsoportom lesz hamarosan..... Sötétben tapogatózva egyelőre háttérmunkára van ítélve......(olyan részhez értünk, amikor meg kell előre írni a szinopszist, nem tudok az eddigi módszeremmel dolgozni, mert akkor az egész megtelne közhelyekkel....szóval 2x is meggondolom, mit írok le), de tényleg jön hamarosan. |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 április 12 (kedd), 19:04 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Sötétben tapogatózva rendbeszedve, íródik a friss..... Spiritum Serpens teddyted által rendbekapva, újragondolva (kisebb változtatások estek csak)....annak is íródik a kövije.... Köszönet érte, Teddy!!!! |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 április 09 (szombat), 17:13 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Igen, folytatom, csak gondok akadtak a kronológiával...rendbe kapom, és robog tovább a szekér. |
|
| Szerző: | jellycrown [ 2011 április 09 (szombat), 16:45 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Rose_Weasley írta: Frissült a Spiritum Serpens!! Egyelőre kísérleti stádiumban van, tehát még képlékeny a dolog. A Sötétben tapogatózva sajnos parkolópályára került időrendi egyeztetés miatt. Pedig én nagyon szeretem a történetet. Remélem, hogy hamarosan folytatod! :ölel: |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 április 09 (szombat), 10:30 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
A Sötétben tapogatózva frisse félig megírva. Más: Ha befejeztem az egyik Ficet, szeretnék egy olyan töténetet, ami az ezeregy éjszaka meséihez hasonló....van már esetleg olyan? Szerintetek melyik páros kapja a főszerepet? Köszi előre is! |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 április 08 (péntek), 13:07 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Frissült a Spiritum Serpens!! Egyelőre kísérleti stádiumban van, tehát még képlékeny a dolog. A Sötétben tapogatózva sajnos parkolópályára került időrendi egyeztetés miatt. |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 április 05 (kedd), 9:58 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Rose Weasley írásai |
Sajnos pár napra eltűnök, így csúszni fog mindkét ficem, de igyekszem. |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 április 02 (szombat), 15:45 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Athenebaglya írta: Jah, és Nita is én vagyok... csak sosem tudom megjegyezni a felhasználó neveimet.
![]() Így én is elég sűrűn járok...pl. ezért nem voltam egy évig merengőn.... |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 április 02 (szombat), 15:06 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Új témába fogtam......a Spiritum Serpens első fejezete adminkézen. |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 április 02 (szombat), 9:04 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Elkezdtem egy nagyon icipicit angst snarryt, így kicsit lassul a Sötétben tapogatózva, de nem hanyagolom egyiket sem. |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 március 31 (csütörtök), 8:56 ] |
| Hozzászólás témája: | |
A Felismerés adminkézen.... (magyarul, aki nagyon kíváncsi, már sasolhatja) |
|
| Szerző: | Lana Devon [ 2011 március 30 (szerda), 12:32 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Természetesen nem akarlak siettetni, írd csak nyugodtan |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 március 30 (szerda), 6:57 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Lana Devon írta: Vártam már, hogy mikor lesz folytatása, remélem most már gyakrabban tudod frissíteni
Haladok, haladok, de nem szeretném összecsapni, pláne nem ezt a részt, mert épp most lesz izgi....Kicsit lassabban megy a vártnál. |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 március 30 (szerda), 6:53 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Szia, Kedves Nita! Köszi, igyekszem olyat írni, amihez hasonló még nem született. Remélem, tényleg nincs. Kész a következő fejezet 2/3-a....ez lesz a címe, h Felismerés és ezzel szerintem mindent elmondtam. Piton lebukik, Malfoy lebukik, Nev lebukik.....Ron pedig kiakad. |
|
| Szerző: | Athenebaglya [ 2011 március 24 (csütörtök), 17:49 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Szia! Nagyon tetszik a Sötétben tapogatózva, és alig várom a folytatásokat. A Piton-anyuka egyszerűen lenyűgöző. És az a megvakítós ötlet...
Remélem, most hogy a kihívás nem foglal le annyira, több időd lesz ezzel foglalkozni. Jah, és Nita is én vagyok... csak sosem tudom megjegyezni a felhasználó neveimet.
|
|
| Szerző: | Lana Devon [ 2011 március 22 (kedd), 13:18 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Szia! Én nagyon megszerettem a Sötétben tapogatózva c. ficed. Most hirtelen nem tudom, írtam-e kritikát, de ha nem, akkor itt mondom el, hogy nagyon tetszik a történet és szerintem nagyon izgalmas is. Vártam már, hogy mikor lesz folytatása, remélem most már gyakrabban tudod frissíteni |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 március 21 (hétfő), 18:54 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Köszönöm mindenkinek, aki a hosszú kihagyás után is velem tart! Úgy látom, azért vagytok még néhányan, akik nem adták fel... |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 február 08 (kedd), 9:35 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Újabb friss az adminoknál...kicsit béna lett a leírás, és a cím se az igazi, de a tartalom a régi
|
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 február 02 (szerda), 23:33 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Frissült a Sötétben tapogatózva...jobban mondva, az adminoknál van a Büntetőmunka |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2011 február 02 (szerda), 13:54 ] |
| Hozzászólás témája: | |
Új SS/HG ficet raktam fel, a címe Sötétben tapogatózva. Eddig úgy néz ki, tetszik az olvasóknak. Ha minden igaz, ma frissül. |
|
| Szerző: | Rose_Weasley [ 2010 október 12 (kedd), 10:23 ] |
| Hozzászólás témája: | Rose Weasley írásai |
Sziasztok! Befejeztem a Perselus titkait, és elkezdtem a Memories-t, de nem nagyon jönnek a kritikák, amit én nem igazán tartok egy folytatásra buzdító jelnek, pedig tele vagyok ötlettel... Valamint készülök egy olyan történettel, ami valóban megtörtént....velem. A vázlat már megvan, de elég döcögősen halad. Ha feltettem az első fejezetet, kérlek mondjatok valami bíztatót! Köszi! |
|
| Oldal: 1 / 1 | Időzóna: UTC + 1 óra |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|