Merengő Fórum
https://merengo.hu/forum/

Rose Weasley írásai
https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=864
Oldal: 1 / 1

Szerző:  Rose_Weasley [ 2012 április 12 (csütörtök), 17:15 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Hosszú szünet után újra itt! Spiritum Serpens friss jött most, de készül a Sötétben Tapogatózva vége is.......remélem ekkora kihagyás után lesz még egyáltalán olvasóm.

Ui.: Azt is remélem, hogy SOHA többé nem kell hónapokig kajtatnom egy alaplap után, ami passzol a gépemhez, és suhan vele a Sims3... :mrgreen:

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 május 31 (kedd), 10:48 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Frissült a ST!
Vagy a következő, vagy az utána következő fejezetet szánom az utolsónak, de még nem tudom, mi lesz a végkifejlet. Már volt egy a fejemben, de az már korántsem áll olyan biztosan.....Lehet, hogy úgy lesz, hogy nyitva hagyom a következő fejezet végét, és a ti véleményeitek alapján írom meg a legutolsó fejezetet. jajj, de nem tudom, hogy mi legyen!! :D

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 május 30 (hétfő), 17:40 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Éssss...igen! 8 fejezet után végre megtörténik!!!
Még íródik a ST következő fejezete, de már nem sok van hátra.
A kérdésem a következő minden kedves olvasómnak:
Az egyszerűbb utat válassza Hermione, vagy a boldogabbat?
Könnyű út sajnos nincs!

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 május 28 (szombat), 21:42 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Frissült a SS!!

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 május 24 (kedd), 15:58 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Friss ST! (ami sajnos a végéhez közeledik....)

Hamarosan lesz Spiritum Serpens is......

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 április 18 (hétfő), 7:02 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Spiritum serpens remastered version feltöltve...... :D

Bocsi, gyerekek, angolcsoportom lesz hamarosan.....

Sötétben tapogatózva egyelőre háttérmunkára van ítélve......(olyan részhez értünk, amikor meg kell előre írni a szinopszist, nem tudok az eddigi módszeremmel dolgozni, mert akkor az egész megtelne közhelyekkel....szóval 2x is meggondolom, mit írok le), de tényleg jön hamarosan.

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 április 12 (kedd), 19:04 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Sötétben tapogatózva rendbeszedve, íródik a friss.....
Spiritum Serpens teddyted által rendbekapva, újragondolva (kisebb változtatások estek csak)....annak is íródik a kövije....
Köszönet érte, Teddy!!!! :mrgreen:

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 április 09 (szombat), 17:13 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Igen, folytatom, csak gondok akadtak a kronológiával...rendbe kapom, és robog tovább a szekér.

Szerző:  jellycrown [ 2011 április 09 (szombat), 16:45 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Rose_Weasley írta:
Frissült a Spiritum Serpens!! Egyelőre kísérleti stádiumban van, tehát még képlékeny a dolog.
A Sötétben tapogatózva sajnos parkolópályára került időrendi egyeztetés miatt.


Pedig én nagyon szeretem a történetet. Remélem, hogy hamarosan folytatod! :ölel:

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 április 09 (szombat), 10:30 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

A Sötétben tapogatózva frisse félig megírva.

Más: Ha befejeztem az egyik Ficet, szeretnék egy olyan töténetet, ami az ezeregy éjszaka meséihez hasonló....van már esetleg olyan? Szerintetek melyik páros kapja a főszerepet? Köszi előre is!

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 április 08 (péntek), 13:07 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Frissült a Spiritum Serpens!! Egyelőre kísérleti stádiumban van, tehát még képlékeny a dolog.


A Sötétben tapogatózva sajnos parkolópályára került időrendi egyeztetés miatt.

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 április 05 (kedd), 9:58 ]
Hozzászólás témája:  Re: Rose Weasley írásai

Sajnos pár napra eltűnök, így csúszni fog mindkét ficem, de igyekszem.

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 április 02 (szombat), 15:45 ]
Hozzászólás témája: 

Athenebaglya írta:
Jah, és Nita is én vagyok... csak sosem tudom megjegyezni a felhasználó neveimet. :D


Így én is elég sűrűn járok...pl. ezért nem voltam egy évig merengőn....

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 április 02 (szombat), 15:06 ]
Hozzászólás témája: 

Új témába fogtam......a Spiritum Serpens első fejezete adminkézen.

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 április 02 (szombat), 9:04 ]
Hozzászólás témája: 

Elkezdtem egy nagyon icipicit angst snarryt, így kicsit lassul a Sötétben tapogatózva, de nem hanyagolom egyiket sem. :-D

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 március 31 (csütörtök), 8:56 ]
Hozzászólás témája: 

A Felismerés adminkézen.... (magyarul, aki nagyon kíváncsi, már sasolhatja) :-D

Szerző:  Lana Devon [ 2011 március 30 (szerda), 12:32 ]
Hozzászólás témája: 

Természetesen nem akarlak siettetni, írd csak nyugodtan :wink:

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 március 30 (szerda), 6:57 ]
Hozzászólás témája: 

Lana Devon írta:
Vártam már, hogy mikor lesz folytatása, remélem most már gyakrabban tudod frissíteni :-D




Haladok, haladok, de nem szeretném összecsapni, pláne nem ezt a részt, mert épp most lesz izgi....Kicsit lassabban megy a vártnál. :oops:

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 március 30 (szerda), 6:53 ]
Hozzászólás témája: 

Szia, Kedves Nita!
Köszi, igyekszem olyat írni, amihez hasonló még nem született. Remélem, tényleg nincs.

Kész a következő fejezet 2/3-a....ez lesz a címe, h Felismerés és ezzel szerintem mindent elmondtam.
Piton lebukik, Malfoy lebukik, Nev lebukik.....Ron pedig kiakad.

Szerző:  Athenebaglya [ 2011 március 24 (csütörtök), 17:49 ]
Hozzászólás témája: 

Szia!

Nagyon tetszik a Sötétben tapogatózva, és alig várom a folytatásokat. A Piton-anyuka egyszerűen lenyűgöző. :) És az a megvakítós ötlet...
Remélem, most hogy a kihívás nem foglal le annyira, több időd lesz ezzel foglalkozni.

Jah, és Nita is én vagyok... csak sosem tudom megjegyezni a felhasználó neveimet. :D

Szerző:  Lana Devon [ 2011 március 22 (kedd), 13:18 ]
Hozzászólás témája: 

Szia!

Én nagyon megszerettem a Sötétben tapogatózva c. ficed. Most hirtelen nem tudom, írtam-e kritikát, de ha nem, akkor itt mondom el, hogy nagyon tetszik a történet és szerintem nagyon izgalmas is. Vártam már, hogy mikor lesz folytatása, remélem most már gyakrabban tudod frissíteni :-D

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 március 21 (hétfő), 18:54 ]
Hozzászólás témája: 

Köszönöm mindenkinek, aki a hosszú kihagyás után is velem tart! Úgy látom, azért vagytok még néhányan, akik nem adták fel... :-D

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 február 08 (kedd), 9:35 ]
Hozzászólás témája: 

Újabb friss az adminoknál...kicsit béna lett a leírás, és a cím se az igazi, de a tartalom a régi :D

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 február 02 (szerda), 23:33 ]
Hozzászólás témája: 

Frissült a Sötétben tapogatózva...jobban mondva, az adminoknál van a Büntetőmunka :-D

Szerző:  Rose_Weasley [ 2011 február 02 (szerda), 13:54 ]
Hozzászólás témája: 

Új SS/HG ficet raktam fel, a címe Sötétben tapogatózva. Eddig úgy néz ki, tetszik az olvasóknak. Ha minden igaz, ma frissül. :-D

Szerző:  Rose_Weasley [ 2010 október 12 (kedd), 10:23 ]
Hozzászólás témája:  Rose Weasley írásai

Sziasztok!

Befejeztem a Perselus titkait, és elkezdtem a Memories-t, de nem nagyon jönnek a kritikák, amit én nem igazán tartok egy folytatásra buzdító jelnek, pedig tele vagyok ötlettel...

Valamint készülök egy olyan történettel, ami valóban megtörtént....velem. A vázlat már megvan, de elég döcögősen halad. Ha feltettem az első fejezetet, kérlek mondjatok valami bíztatót!

Köszi!

Oldal: 1 / 1 Időzóna: UTC + 1 óra
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/