Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 03 (péntek), 22:42

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 260 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 01 (vasárnap), 16:47 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Luciatus írta:
Gaeriel írta:
drága merengősök!

ez nem az én oldalam, csak ajánlom mindenkinek, mert errefelé sok a mesefanatikus :D jobb oldalon a rajzfilmsorozatok vannak, bal oldalon pedig a rajzfilmek :D remélem, legalább annyira örültök neki, mint én :D:D:D:D:D

http://mesekaneten.blogspot.com/


szeretlek :x Billy és Mandy :x


:D:D :x minden van, érted? MINDEN :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 01 (vasárnap), 16:42 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Gaeriel írta:
drága merengősök!

ez nem az én oldalam, csak ajánlom mindenkinek, mert errefelé sok a mesefanatikus :D jobb oldalon a rajzfilmsorozatok vannak, bal oldalon pedig a rajzfilmek :D remélem, legalább annyira örültök neki, mint én :D:D:D:D:D

http://mesekaneten.blogspot.com/


szeretlek :x Billy és Mandy :x

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 augusztus 01 (vasárnap), 16:26 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 21:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
drága merengősök!

ez nem az én oldalam, csak ajánlom mindenkinek, mert errefelé sok a mesefanatikus :D jobb oldalon a rajzfilmsorozatok vannak, bal oldalon pedig a rajzfilmek :D remélem, legalább annyira örültök neki, mint én :D:D:D:D:D

http://mesekaneten.blogspot.com/

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 június 19 (szombat), 21:44 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 13 (szerda), 20:55
Hozzászólások: 10
Kedves Írók!

Új akcióba kezd az Imagine, mely a beszédes "Üdvözlő kritika" névre hallgat.

Hogy mit fed ez pontosan?
Rendkívül egyszerű: június 15-től néhány hétig minden újonnan feltöltött fejezet, vers vagy novella számíthat legalább egy kritikára.

Mit kell ezért tenned?
Azon kívül, hogy feltöltöd az írásod? A világon semmit!

Kik fognak írni neked?
Az oldal íróinak egy kicsi, de annál lelkesebb tábora, melyhez - ha kedvet kapsz - te is csatlakozhatsz!

Szeretettel várunk mindenkit, régi és új tagokat egyaránt!

Imagine :: Képzeld el és váltsd valóra! (Bővebb információkat itt találsz.)

_________________
"Ahol most állunk, a romok között a vaksötétben, bármit felépíthetünk." /Chuck Palahniuk/

Imagine - Add magad!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 28 (péntek), 17:18 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 17 (hétfő), 15:44
Hozzászólások: 9
www.jakespromise.blogspot.com

A ficem itt is elérhető.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 19:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 12:31
Hozzászólások: 37
Sziasztok!

Elkészült a blogom amire az írásaimat töltöm fel... Tőlem megszokottan vámpírok minden mennyiségben varázslókkal boszorkányokkal rengeteg seprűvel és szerelemmel :)
Remélem benéztek és írtok véleményt....

www.bettympblackwood.blogspot.com
Vampire Girl - Betty

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 23 (vasárnap), 18:31 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 23 (szombat), 16:34
Hozzászólások: 6
szerkesztettem egy bejegyzést Scarlett Byrne-ről a Starityn, remélem tetszik. http://starity.hu/sztarok/scarlett-byrne/
És ha valaki tud valamilyen infót az életéről az légyszi írja meg nekem : florcyka@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 23 (vasárnap), 14:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 12:31
Hozzászólások: 37
Sziasztok!

Elindult a blogom ami az ide is feltöltött Betty Michelle P. Blackwoodról szól:) Hivatalos blogja. Más storymat is feltöltöm oda ha van kedvetek nézzteke be:)

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 április 13 (kedd), 15:27 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 23 (vasárnap), 11:21
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Föld bolygó
Sziasztok!

Ezúttal nem egy honlapot szeretnék reklámozni, viszont a segítségetekre van szükségem.

A diplomamunkámhoz készítenem kell egy kérdőíves felmérést, és elkélne még néhány válaszadó. Légyszi, essen meg rajtam a szívetek és válaszoljatok a rövidke (10 kérdéses) kérdőívemre. Köszöntem előre is:)

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/327207064/

_________________
Világmegváltó Szupervúmen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 28 (vasárnap), 8:47 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 11:58
Hozzászólások: 14
Regényt szeretnél írni? Vannak már kósza ötleteid, de fogalmad sincs, hogyan fogj hozzá? Vagy már elkeztél írni, esetleg kész is vagy egy kézirattal, amit azonban szörnyűnek és kaotikusnak vagy egysíkúnak találsz?

Randy Ingermanson egykori informatikus, ma sikeres regényíró szoftverfejlesztői tapasztalatai alapján dolgozta ki azt a módszert, amellyel regényeit felépíti, és ami sok más írónak is segített már.

Randy "How to Write a Novel: The Snowflake Method" c. cikkét, amely bemutatja elejétől a végéig a tízlépéses hópihe-metódust és hogy ennek segítségével hogyan írhatunk egyetlen mondatból kiindulva, egyszerű szabályok szerint építkezve egy regényt, elhoztam nektek a Szószedőre: "Hópihe-metódus - Hogyan írjunk regényt?" címmel.

Ezen kívül folyamatosan készül egy jegyzet, amely Fritz Gesing: Kreatív írás - Mesterfogások íróknak c. könyvét dolgozza fel, és számtalan elméleti tudnivalót és gyakorlati tippet tartalmaz írók számára, felölelve az írás teljes folyamatát, kezdve az első ötletek papírra firkantásától egészen az utolsó simításokig.

Ilyen és ehhez hasonló, az írással kapcsolatos tartalmakat találtok a Szószedőn:

Kép

Ha úgy érzed, szívesen elolvasnád, hozzászólnál, vagy éppen neked van valamid, amit más írók hasznosnak találhatnak és szívesen megmutatnád, ne habozz, regisztrálj a Szószedőn!

A Szószedőegyébként folyamatosan várja a támogatókat is: ha elhelyeznéd a Szószedőbannerét vagy linkjét a saját oldaladon, írj egy e-mailt a szoszedo(kukac)windowslive.com címre, hogy én is elhelyezhessem linkedet/banneredet a Szószedő támogatóinak oldalán, és ha elnyerte a tetszésedet az oldal, ajánld bátran barátaidnak a blogodon, chaten, msn-en, fórumokon vagy személyesen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 11 (csütörtök), 18:55 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 11:58
Hozzászólások: 14
Írnál, de nem tudod, mit? Ötleteket gyűjtenél? Van ötleted, de nem tudod, hogy fogj hozzá? Gond van a stílussal? Úgy érzed, van mit gyakorolnod?

Vagy ellenkezőleg: gyakorlott író vagy? Vannak olyan tippjeid, praktikáid, kreatív stratégiáid, amelyeket szívesen megosztanál másokkal?

És bármelyik csoportba is tartozol, szeretnéd megosztani nemcsak kész műveidet, de az alkotás folyamatát is másokkal? Ihletet, inspirációt, bíztatást, közösséget keresel?

Itt a helyed!

Nemrég indítottam útjára a Szószedőirodalmi oldalt, amely a kreatív írás módszerein keresztül szeretne segíteni nagyobb írói gyakorlatot szerezni. Az oldal lehetőséget nyújt, hogy megosszuk az írás mesterségével kapcsolatos tanácsainkat, ötleteinket, tippjeinket, a rendelkezésre álló elméleti anyagokat, ezzel segítve egymást és önmagunkat.

Ha úgy gondolod, ezek a praktikák nem neked, fanfiction írónak szólnak, tévedsz! Hiszen a fanfiction írás sem más, mint egy kreatív írói taktika, amely nemcsak önmaga öröméért jó, hanem a tanulás és gyakorlás nagyszerű terepe.

Ha felkeltettem az érdeklődésed, kattints!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 február 26 (péntek), 0:28 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 29 (szerda), 15:22
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: a gép előtt:)
Blurred Colors

A Blurred Colors egy a maga nemében
egyedülálló magyar fórum. A célja elsősorban,
hogy közösséget alakítson ki azok között, akik
szeretnek szerepjátékozni, illetve grafikákat
készíteni, utóbbiaknak versenylehetőséget
biztosítson, leírásokat, eszközöket, stb.
Egyrészt szeretnénk összegyűjteni a magyar
szerepjátékos oldalakat, illetve azoknak
szerkesztőit, hogy egymásnak tudjunk segíteni,
másrészt pedig talán így, az adott oldalakon kívül
jobban, könnyebben megismerhetjük egymást.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banjuli 2011 március 19 (szombat), 20:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Jégvirág- Szigetek
HozzászólásElküldve: 2010 február 23 (kedd), 17:32 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 16:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Sziasztok!

Nem régen indítottam el az oldalamat, ami a Merengőn is olvasható PD-s történetem sajátja.

Ez a történet nagyon sokat jelent számomra, személyes okokból. Egyfajta segítség volt nekem, hogy feldolgozhassam egy férfi és Vele együtt egy élet-egy álom elvesztését. Mindezek mellett író is vagyok, és szeretném, ha értékelnék azt, amit csinálok.
Azt tudni kell , hogy a történet néhány szereplője, helyszíne, eseménye valódi.

Igazából novellának indult, de aztán úgy éreztem nem elég pár oldal a történtek lejegyzéséhez, így kisregény lesz, amiben bármi megtörténhet, csak a történet vége biztos.

Remélem, elnyeri tetszéseteket, és megajándékoztok hozzászólásaitokkal! Számítok Rátok!

Az oldal címe: http://jegviragszigetek.blogspot.com

És még néhány apróság: a töri E/1-ben íródik, kicsit tinisztori beütése van, de komoly dolgokkal van körítve. Betekintést enged a főiskolások életébe (suli, bulik, koli...), de láthatjátok a szerelmes nőt, az odaadó gyereket, a hűséges barátot. A főszereplő 18 múlt, szóval a felnőttesebb írások kedvelői is olvasgathatják majd kedvükre.

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Reklám? Akkor én is!
HozzászólásElküldve: 2009 december 24 (csütörtök), 23:53 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 24 (csütörtök), 21:23
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: A felhők között.
Tisztelt állatkedvelő tagok!

Tudtátok-e, hogy a nyúl nem csak Húsvétkor, de egész életében egy nagyszerű kedvenc, TÁRSÁLLAT lehet? :-)

Hogy okos, kíváncsi, ragaszkodó és kedves állat?
Hogy kiállításokra viheted, "nyulomán" klubokba léphetsz be, akár sportolhattok is együtt? :-)

Ha érdekel a hobbinyulak, nyuszik érdekes és vidám világa, nézd meg a G-Portálomat :

http://hobbynyul.gportal.hu/

Szeretettel várok minden érdeklődőt! Makk!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 22 (vasárnap), 18:15 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 11:58
Hozzászólások: 14
Kedves érdeklődők!

Útnak indítottam saját honlapomat:
Eniel világa
Itt olvashatjátok majd saját írásaimat, fanfictionjeimet, mások írásait és fanfictionjeit, amik kedvesek számomra és az írók engedelmével felkerülnek az oldalra, valamint könyvajánlókat, írással kapcsolatos dolgokat, és mindenfélét, ami engem érdekel, és talán titeket is érdekelhet.

Ezen az oldalon csak az írásaim egy része jelenik meg, szinte minden publikált írásomat (elsősorban fanfiction-ök) olvashattok viszont az írásaimat összegyűjtő LiveJournal oldalon:
EnielFic

Továbbá, ha már Gilderoy-kodok ;), figyelmetekbe ajánlanám az általam alapított és gondozott kis közösséget, amely hetente váltakozó témák ihletésében várja a százszavas kis történeteket (ahogy Candlelight észrevételezte igen bölcsen a közösség indulásakor: "mert senkinek sincs túl sok ideje írni és olvasni :) )
Száz-szó-szép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 20 (péntek), 23:17 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Sziasztok!

Végre van sci-fi közösség az LJ-n! ^^

Gyertek és örömködjünk együtt Mr. Spockon és Luke Skywalkeren, robotokon és űrvadászokon, ezernyi bolygón és csillagon! Kalandra fel! ^^

Bárki csatlakozhat, aki szereti a tudományos-fantasztikus műveket, legyen az film vagy regény, képregény. Lehet írni, rajzolni, beszélgetni. Gyertek bátran!

http://community.livejournal.com/galaxis_hun/

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 20 (péntek), 18:01 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 május 20 (kedd), 16:31
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: a saját kis mesevilágában Herberttel
az Esme történetével foglalkozó történetem blogja:
http://vampstorys.blogspot.com
ide sokkal hamarabb felkerülnek a fejezetek és pályázatok, szavazások is vannak

_________________
"Amit védek elpusztul, amit áldok sorra elvész."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 14 (szombat), 20:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 14 (szombat), 20:23
Hozzászólások: 1
Harry Potter alapú szerepjáték, a következő generáció idejében. 2022-t írunk, minden peace, legyőztük Voldemortot és boldog időket élünk. Vagy mégsem? Rengeteg szabad canonuk van, köztük Albus Potter is!

    Kép
    JÁRTÁL VALAHA A ROXFORT FALAIN BELÜL? HALLOTTAD AZT A PLETYKÁT, AMELY A TANÁROK KÖZT TERJENG? ISMERED A TITKOT, AMELY ELLEN KÜZDENEK ÉS AMIT PRÓBÁLNAK MEGFÉKEZNI? HOGY IS, TE EGYSZERŰ MUGLI?! DE NEKED, CSAK NEKED TE VARÁZSTALAN LÉNY, ENGEDÉLYEZZÜK, HOGY BETEKINTÉST NYERHESS VILÁGUNKBA ÉS MEGISMERD, MI IS ZAJLIK AZ ISKOLÁBAN VALÓJÁBAN.

    AHOGY HALADSZ A FOLYOSÓKON, ELTÉVEDSZ. JAMES POTTER, AZ ÖRÖKÖS CSÁBÍTÓ ÉPP EGY ÚJABB LÁNY SZÍVÉT TÖRI ÖSSZE CSÓKJAIVAL. ÉSZREVESZ, RÁDNÉZ MAJD FELVONJA A SZEMÖLDÖKÉT ÉS INT FEJÉVEL, HOGY MOST JOBB LENNE, HA SZÉPEN LELÉPNÉL. ŐT SENKI NEM ZAVARHATJA MEG MUNKA KÖZBEN. GYORSAN ARRÉBB TOLATSZ A MÁSIK SAROKBA, LILY POTTER ÉPP EGY BARÁTNŐJÉVEL BESZÉLGET, MAJD KEDVESEN RÁDMOSOLYOG, MINDKETTEJÜKÖN GRIFFENDÉLES TALÁR VAN. EGY TRIÓ BUKKAN FEL A SEMMIBŐL. ALBUS POTTER MINDENNEL AZON VAN, HOGY SZÉTVÁLASSZA SCORPIUS MALFOY-T ÉS UNOKATESTVÉRÉT ROSE WEASLEY-T; AZOK ÉPPEN KÉSZÜLIK KIKAPARNI EGYMÁS SZEMÉT, AZ ÚJABB BÜNTETŐMUNKA MIATT NÉZETELTÉRÉSÜK ÓRÁT ZAVARÓ KIFEJEZÉSE MIATT..

    NINI! AZ OTT CSAK NEM JAMES POTTER ÚJRA? KARONÖLTVE FRED WEASLEY-VEL. AZ ESTI BEAVATÁSODRÓL BESZÉLGETNEK, HISZEN EGY ÚJ DIÁK NEM LÉPHETI ÁT A ROXFORT KAPUIT CSAK ÚGY. DE TE EBBŐL SEMMIT SEM HALLASZ. CSAK VISSZABICCENTESZ ELÉGEDETT VIGYORJUKRA. NEM MESSZE, A TÓ MELLETT AHOGY BEFORDULSZ, HUGO WEASLEY TÁRGYALJA KI ROXANNE-AL A LEGUTÓBBI KVIDDICS MECCSET.

    MOST AZT HISZED MINDENT TUDSZ, IGAZ? HOGY KÜLÖNLEGES VAGY ÉS HOGY ITT VÉGET IS ÉR MINDEN. ENNÉL NAGYOBBAT NEM IS TÉVEDHETNÉL. AMINT LEMEGY A NAP, KEZDŐDIK MINDEN.. JAMES POTTERNEK BŐVEN ELÉG VOLT EGYETLEN EGY PILLANTÁS A TEKERGŐK TÉRKÉPÉRE PÁR ÉVVEL EZELŐTT, HOGY MEGJEGYEZZE HOL TALÁLHATÓK A TITKOS ÁTJÁRÓK. A DIÁKOK ÉVRŐL ÉVRE VADABBAK, NEKIK NEM KELL HOLMI TUDJUKKIVEL TÖRŐDNIÜK, ŐK BELEVETHETIK MAGUKAT A SZÓRAKOZÁS TENGERÉBE. ÚJ SZABÁLYOK, ÚJ GENERÁCIÓ, ÚJ ÉLET. NÉZTÉL LE VALA SEPRŰDRŐL LE AZ UPPER EAST SIDRE ÉS VETETTÉL VALAHA PILLANTÁST AZ OTTANI DIÁKOK ÉLETÉBE? VALAMI HASONLÓ MŰKÖDHET ITT IS.

    A HÁTTÉRBEN VISZONT VALAMI KÉSZÜL. A GYILKOSSÁGOK EGYRE HALMOZÓDNAK, A MINISZTÉRIUM NEM HOZZA NYILVÁNOSSÁGRA; NINCS ÉRTELME PÁNIKOT KELTENI. HARRY POTTER AZ AUROR PARANCSNOK MINDEN EREJÉVEL AZON VAN, HOGY FÉNYT DERÍTSEN RÁ; MÉGIS KI ÁLL MINDEZEK MÖGÖTT?. TALÁN A MÚLT MEGISMÉTLI ÖNMAGÁT?

    ÁM EKKOR A KAPUK BEZÁRULNAK, TE ISMÉT OTT ÁLLSZ A ROXFORT ELŐTT. KÉSZEN ÁLL BELÉPNI ÉS BELEVETNI MAGAD AZ ÉJSZAKAI ÉLETBE? KÉSZEN ÁLLSZ ARRA, HOGY OLYAN TITKOT TÁRULJANAK FEL ELŐTTED, AMELYEK MÉG SOHA? TUDJUK, HOGY NEM TUDSZ ELLENÁLLNI, A KÍVÁNCSISÁG FELEMÉSZT.



Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 07 (szombat), 8:35 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 15 (csütörtök), 21:39
Hozzászólások: 145
http://www.vampire-fic.site11.com - Elsősorban vámpíros sztorikkal foglalkozó oldal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 01 (vasárnap), 0:35 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 20:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Esik a nap, vagy a süt a hó, Slasheket olvasni mindig jó!
Nem bánod meg, ha benézel erre a kreatív, folyamatosan fejlődő és tartalmas slash oldalra!

Vigyázat! Nyomokban Hetero ficeket is tartalmazhat!

http://www.siriusandremus.try.hu

Még mindig itt vagy?

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Fanfictionos oldal!
HozzászólásElküldve: 2009 október 30 (péntek), 12:43 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 12:31
Hozzászólások: 37
Sziasztok!

Ha szeretitek a romantikus történeteket vagy oda vagytok a kalandokért netán egy kis izgalomra vágytok ez az oldal nektek való. Ezenkívűl találhatok rajta képeket, könyvajánlókat ha unatkoznál és nem tudnád, hogy mit olvasnál szívesen itt megtalálhatod amire vágysz:)

Jah és mindenképp írj véleményt a vendégkönyvbe a történetekről:)

Köszönjük: Fanji és Betty

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 29 (csütörtök), 21:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 18 (hétfő), 12:02
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: in (W)Underland
Sziasztok!

Van egy közös oldalunk Stoobie-val, amelyre feltesszük a közös fanfictionünket (is), ami egy Lucius/Narcissa párosítású, romantikus (remélhetőleg nem cukormázas) történet.

Röviden a történet arról szól, hogy egy félresikerült felejtésátok miatt Cissy elveszíti az emlékeit egészen tizenegy éves koráig visszamenőleg. Mivel az asszonynak így megváltozik az addigi személyisége, Lucius és Narcissa új esélyt kapnak...

"– Exmemoriam! – sziszegte Draco, szikrázó tekintetét anyja riadt, kék szemeibe fúrva, s elégedetten figyelte, ahogy Narcissa elsápad a döbbenettől, majd ájultan esik össze a szalon közepén."

Ha érdekel a történet, kukkants be az oldalunkra, ahol ezen kívül még sok más, általunk írt fic olvasható! ;-)

www.pac.fw.hu

_________________
$star EKLE-tag $star


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 28 (szerda), 23:35 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Star Wars hírek rajongóktól rajongóknak

Kevesen vannak, akik nem ismerik valamilyen szinten az egyik – már hosszú évtizedek óta –, a legnépszerűbb sci-fik között számon tartott űreposz, a Star Wars világát. Az 1977-ben útjára indított saga mind a mai napig töretlen népszerűségnek örvend, és szinte heti szinten lehet hallani vele kapcsolatban friss híreket.

Honlapunk, a Jedi Rend (http://jedirend.net/) kis hazánk egyik legnaprakészebb SW-s oldala, melyen időnkhöz és energiánkhoz mérten igyekszünk összegyűjteni az SW világának legfrissebb híreit. Az aktuális hírek közzététele mellett jelentős információmennyiséget halmoztunk fel az oldalon. Olvashatsz nálunk ismert és kevésbé ismert Jedikről, a filmekben és a sorozatokban játszó sztárokról, és azok aktuális projektjeiről is.
Multimédia részlegünkben a legkülönbözőbb extrákkal találkozhatsz, az ikonoktól kezdve a kifestőkön és képregényeken át egészen a kvízekig. Képgalériánkban pedig több mint 2000 SW-hez köthető kép gyűlt össze, és fanfiction aloldalunkon is olvasható már néhány lelkes rajongó saját alkotása.

Ahhoz azonban, hogy még több Star Wars hír juthasson el a rajongókhoz, a ti segítségetekre van szükségünk. Az oldalt új funkcióval bővítettük, egy rövid regisztrációt követően bárki írhat hírt. Ezek a hírek természetesen egy szűrésen fognak átesni, és csak utána jelennek meg az oldalon.
Megtisztelnél, ha csatlakoznál. ;)

Jedi Rend Team

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 26 (hétfő), 13:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 18 (csütörtök), 9:16
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Egy kósza bárányfelhőn üldögélek, és vidáman lóbálom a lábam. :)
Tornerans Mágusképző Szakiskola

Kép

A Tornerans Mágusképző Szakiskola egy a szerepjátékos oldalak közül, mégis kitűnik valamivel. Aki itt kezd el játszani, észre fogja venni, hogy szerepjátéka, írás készsége, fogalmazás módja rohamosan javulni fog. Az oldal a minőségi, szép hozzászólásokat preferálja, amiben a képek az olvasó előtt elevenednek meg, és bele tudja élni magát a másik világába. Emellett mentorok fogadják a teljesen kezdőket is, akik segítenek az írás és a szabályok kuszasága között kiigazodni.

Az oldal a Harry Potter és a Gyűrűk Ura alapjait használta csak fel, minden más teljesen egyedi. Az iskola falai között vár rád barátság, szórakozás és sok kaland, amelybe ha igazán beleéled magad, te is részese lehetsz.

Közel kétszáz fős iskolánk aktív és erős magja barátságos közösséget alakított ki, ahol személyesen is többször találkoztunk már egy egy napos találkozó, vagy egy három napos kirándulás keretében.

Ha szeretnél egy új közösséget is megismerni, látogass el hozzánk, és ha tetszik, amit látsz, akkor regisztrálj nálunk. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 1:56 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 13:50
Hozzászólások: 84
Áh, igen, szeretném ha értékelnétek az oldalt, egy versenyre készült. :)

http://www.australia-gp.gportal.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Blogom
HozzászólásElküldve: 2009 október 23 (péntek), 12:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 október 23 (péntek), 12:09
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Magyarország
Látogassátok meg a honlapomat, ahol az írásaimatolvashatjátok. Ezek jelenleg főleg fanfictionök. Harry Potter, Twilight, Hyperversum stb. fanfiction!!!!
http://www.deszy-frommypen.blogspot.com
:wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 13:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 11:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Lily Potteri írta:
Ismét reklámozom kedves barátnémat!
Aki jó House&Wilsont akar olvasni, az menjen a http://www.hilson.tk oldalra!

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 17 (szombat), 10:01 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 15 (csütörtök), 21:39
Hozzászólások: 145
Ha már adott a lehetőség, én is élek vele :)

http://www.fanfic-sztorik.fw.hu

Természetesen még nem sok minden van rajta, nem rég indult.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 02 (péntek), 21:22 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 12 (péntek), 21:42
Hozzászólások: 69
Légyszíves nézzetek be! Könyörgöm! _U_

Harry Potter 654

_________________
You can't be old & wise if you were NeVeR young and crazy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 01 (csütörtök), 21:51 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 23 (vasárnap), 11:21
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Föld bolygó
Sziasztok!

Nemrég nyitottam meg legújabb honlapomat, ahová néhány hasznos cuccot pakolok fel azok számára, akik hozzám hasonlóan a német nyelvvel bajlódnak. Vannak cikke, szöveggyűjtemények, videók és egyéb finomságok. Légyszi kukkantsatok be, mert a sok Hanna Montana rajongói oldal között teljesen elvesztem :lol:

http://www.libelle.mlap.hu

Kép

_________________
Világmegváltó Szupervúmen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 01 (csütörtök), 21:08 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 13:50
Hozzászólások: 84
Na, csak a kedvemért hirdetem magam.

darkesz.gportal.hu

Légy szíves katt, mer' ám nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 20 (vasárnap), 19:21 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Tudom, hogy itt kevés a Star wars rajongó, de azért megpróbálkozom némi reklámmal... :)

A négy éve működő Star Wars alapú szerepjátékunk, a Threats Of Our Age újabb fordulópontjához érkezett. Egy kisebb ugrás után új történetsorozatba kezdünk, melyben tapasztalt szerepjátékosaink mellé szeretettel várunk új játékosokat is.
A történet kb 60 évvel az endori csata után játszódik. A galaxist ért külső támadás visszaverése után az egymással szövetségben harcoló Birodalom és Köztársaság egyaránt súlyos válságot él meg, és mindkét állam több részre szakad. Az így létrejövő öt államban folytatódik a galaxis lakóinak élete, teret és lehetőséget adva még több kalandnak.

Ha sikerült felkelteni valaki érdeklődését, szeretettel várunk mindenkit a http://www.corellian-run.hu/forum/index.php fórumon, ahol részletes felvilágosítással tudunk szolgálni a szabályokról és a "galaxis viszonyairól".

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 03 (csütörtök), 16:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 24 (péntek), 20:19
Hozzászólások: 2577
Tartózkodási hely: Dracoista szentély - Slash főosztály
Sirius&Remus minden mennyiségben, némi Brian&Justin és még heteroficek is találhatók idefent.

http://www.siriusandremus.try.hu

_________________
Kép
Dracoista főpapnő :x SLASH Főosztályvezető
When Albion's need is the greatest, Arthur will rise again


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 03 (csütörtök), 12:13 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 23 (vasárnap), 11:21
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Föld bolygó
Sziasztok!

Mivel szórakozásból néha készítgetek honlapdesign elemeket, úgy döntöttem, a sikerültebb darabokat felajánlom szabad felhasználásra. Készítettem is egy galériát, ahonnan nyugodtan el lehet vinni, ami tetszik. Nézzétek meg, ha gondoljátok;)

szerk: már eléggé ki is bővült a választék. Légyszi, jelezzétek valamilyen formában, ha meglátogattok.

http://hobagolydesign.mindenkilapja.hu/#

_________________
Világmegváltó Szupervúmen


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Késa 2009 szeptember 05 (szombat), 15:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 22:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 22:30
Hozzászólások: 1
Üdvözlet minden kedves felhasználónak!

Aki szereti a Harry Potter univerzumot, és kedve támad egy kis szerepjátékhoz, az bátran keresse fel nemrég beindult honlapomat.
http://avadakedavra.forumx.hu

Még rengeteg karakter közül választhatsz, vagy akár saját ízlésed szerint alkothatsz magadnak újakat. Gyere, és játssz egy jót a többiekkel! Nagyon szívesen látunk mindenkit! :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 augusztus 27 (csütörtök), 10:24 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 augusztus 24 (hétfő), 19:58
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Egy hatalmas, rózsaszínen gomolygó ködben lebegek...
http://robpattinsonfiction.blogspot.com/

TWILIGHT rajongó vagy? Szereted a szereplőket megformáló színészeket is? Érdekel egy olyan történet, amelyben minden megtörténhet, és nincsenek tabuk? Kíváncsi vagy néhány ismert és ismeretlen fiatal mindennapjaira, amely bulival, szenvedéllyel és szerelemmel van fűszerezve?

Ebben a sztoriban mindezt megtalálod, és hidd el, nem fogsz csalódni!

_________________
Üdvözlet, Candy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 27 (hétfő), 23:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Az oldalam megújult, bár ez csak annyit jelent, hogy a Harry Potter és a Twilight mellett más fandommal is foglalkozik majd, és twilightból kevesebb lesz. De! Főként a vámpírok lesznek előnyben. ;)

Egy cseppnyi csoda...
http://www.carina0001.gportal.hu

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 26 (vasárnap), 12:43 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
Sziasztok!

Létrehoztam enahma Csodaidők könyvsorozatával kapcsolatos communityt a livejournalon!

Ezt a communityt azért hoztam létre, hogy legyen egy hely, ahol a Csodaidők könyvsorozat rajongói megoszhatják egymással olvasás élményeiket, vagy egyéb könyvsorozathoz kapcsolódó híreket, észrevételeket, esetleg fanfictionöket, ha valaki szeretné az ilyen témájú írásait a többiekkel megosztani az ide bátran postolhatja. Remélem, ez az ötlet sokakat érdekelni fog és hamar megtelik az oldal ezzel a csodálatos könyvvel kapcsolatos dolgokkal.

Az oldal bannere:
Kép

Oldal linkje:
http://community.livejournal.com/wondertimes_fan

Üdv: LL

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 21 (kedd), 16:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Üdv!

www.pac.fw.hu

HP-s oldal, leginkább Piton és L. Malfoy rajongóknak :)

Igaz, még szerkesztés alatt...

Ha van kedved, kukkants be, és hagyj pár szót a vendégkönyvben/kritikákban/chatboxban :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 11:06 
Sziasztok! Nem saját honlapomat szeretném reklámozni, csak nem tudtam hova máshova írjam amit mondani szeretnék, szóval úgy döntöttem, hogy ide írom.:D

Gyalogló chaten ma este (07. 09., csütörtök) este 7-től (19:00) kvízversenyt tartunk a Harry Potter szobában! Aki szeretne egy jót játszani és megmérkőzni más HP fanokkal az jöjjön! :)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 04 (szombat), 13:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
G Lamaro írta:
Egy Star Wars szerepjátékra szeretném felhíni a figyelmét azoknak, akiket érdekel az ilyesmi. Történetünk fordulóponthoz érkezett, ahol szeretnénk újítani, és a folytatásban új karaktereket és új sztoriszálakat bevezetni a régiek helyett.
Ez remek alkalom új írótársak bekapcsolódására, amit nagy örömmel vennénk, az írói "vérfrissítés" miatt.

A szerepjáték itt található: http://www.corellian-run.hu/forum/index.php
Címe: Treats Of Our Age
A történet kb a yavini csata után 60 évvel játszódik, kizárólag saját karakterekkel, és csak a filmeket tekintjük felrúghatatlan alapnak.


Hű, érdekesnek hangzik, be is nézek az oldalra :-) Köszi az ajánlást:)

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 04 (szombat), 0:41 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Egy Star Wars szerepjátékra szeretném felhíni a figyelmét azoknak, akiket érdekel az ilyesmi. Történetünk fordulóponthoz érkezett, ahol szeretnénk újítani, és a folytatásban új karaktereket és új sztoriszálakat bevezetni a régiek helyett.
Ez remek alkalom új írótársak bekapcsolódására, amit nagy örömmel vennénk, az írói "vérfrissítés" miatt.

A szerepjáték itt található: http://www.corellian-run.hu/forum/index.php
Címe: Treats Of Our Age
A történet kb a yavini csata után 60 évvel játszódik, kizárólag saját karakterekkel, és csak a filmeket tekintjük felrúghatatlan alapnak.

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 23 (kedd), 9:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 11:58
Hozzászólások: 14
!!! HAMAROSAN INDUL !!!

Július 1-jétől lehet jelentkezni a II. Holdudvar Kihívásra!
A II. Holdudvar zenés kihívás lesz, amelyben a két csapat az Azkaban előtt és Azkaban után témákban mérheti össze tudását.

A jelentkezési időszakkal együtt várjuk az ötlet javaslatokat a dalokra is, így jövő héttől mind a leendő írók, mind az olvasók aktív részvételére számítunk!

Gyere el és légy részese az első magyar tematikus Remus/Sirius kihívás második versenyének!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 17 (szerda), 11:45 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 12:31
Hozzászólások: 37
Alkonyat rajongók figyelem!!!!! Ez az oldal az én átalam legjobbnak tekintett Twilightes oldal : www.twilightfansite.lapunk.hu mert egy kattintást megér! :wink:

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 06 (szombat), 22:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2008 október 02 (csütörtök), 16:02
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest, vagy a regényeim világában
Új honlap, Death Note témában! Mind fanficeket, mind szerepjátékozni, nyomozni vágyó játékosokat várunk!

http://lkira.uw.hu/index.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 09 (szombat), 17:16 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 18 (csütörtök), 9:16
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Egy kósza bárányfelhőn üldögélek, és vidáman lóbálom a lábam. :)
A Tornerans Mágusképző Szakiskola egy a szerepjátékos oldalak közül, de ha az oldalra tévedsz, elkalauzolunk téged egy olyan világba, amelyben még garantáltan nem jártál, és reméljük, hogy megszereted ezt az életformát és világot, hiszen a vezetőség csak a játékosokért hozta létre az oldalt. A falak között vár rád barátság, szórakozás és sok kaland, amelybe ha igazán beleéled magad, te is részese lehetsz. A Harry Potter és a Gyűrűk Ura csak az alapot adták meg az iskolának, minden más teljesen egyedi. Új varázslatok és tantárgyak várnak rád, itt megtalálhatod mindazt, amiről korábban álmodoztál. Ha te is szeretnél ehhez a csodálatos világhoz tartozni, akkor nem kell mást tenned, mint csatlakozni.

Kép



Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 02 (szombat), 13:46 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Egy cseppnyi csoda...

Minden ami:
- Twilight
- Harry Potter


És egyre több Anita Blake...


Nézz be te is!

http://carina0001.gportal.hu/gindex.php?pg=29955029

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 14 (kedd), 14:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 január 17 (csütörtök), 16:20
Hozzászólások: 18
http://www.praesys.uw.hu

Egy fórumos szerepjáték, ahol saját magad által kreált karakterek bőrébe bújhatsz, és megtapasztalhatod, milyen az élet a világok világában, Praesysben!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 március 15 (vasárnap), 22:49 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2008 április 12 (szombat), 11:58
Hozzászólások: 14
Figyelem!

Kezdetét vette az első magyar Remus/Sirius kihívás, a Holdudvar legizgalmasabb része - az írások publikálása.

Bárki jöhet olvasni, a szavazáshoz nem kell más, csak egy LiveJournal regisztráció, és aztán szabad a pálya. Lehet szavazni akár csak egy-egy történetre is, mivel a szavazatok átlagolva kerülnek kiértékelésre, ezért egyetlen szavazat sem veszik el.

A történetek publikálása közti szünetekben a résztvevőkkel olvashattok érdekes interjúkat.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Eniel
és a Holdudvar csapata


Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 február 09 (hétfő), 11:10 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 09 (hétfő), 10:59
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Mondhatni rendszeres olvasjóva vagyok a merengős fanfictionoknak.
Indítottam egy oldalt, igaz nem HP de könyv ill. film. Az Alkonyat.
Ezzel a témával kapcsolatos fanfictionakról fog szólni az oldalam. Viszont írókra lenne szükségem! Ha kedvet érez valaki ehhez nézzen be ide:

http://twilightfanfiction.gportal.hu

Üdv:Isa-bella


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 260 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség