Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 06 (hétfő), 16:48

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 506 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 07 (szerda), 19:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2007 november 05 (hétfő), 18:36
Hozzászólások: 25
Szia ani és persze mindenki! :)

Először is én szívesen segítek az ötletek összegyüjtésében. Igaz én meg dolgozok, zéhára készülök, de a köz érdekében találok rá időt. :)

Másodsorban az én ötleteim a következőek: Legyen egy társoldal, Merengő 18+ (Vagy ha Kristie nem adja a nevet, amit persze megértenék, akkor valamilyen más névű oldal), ahova a felnőtt tartalmú történetek felkerülhetnek.

Viszont, ha ez megvalósul, akkor a merin tényleg konkrét szabályokat kell hozni, hogy mi kerülhet be a 18-as írások közé. Gondolok ezekre többek között: részletes erőszakot, kínzást, családtagok közötti szexuális viszonyt, erőszaktételt részletező történetek. Viszont bekerülhetnek a szexuális jelenetet (hetero, slash stb) tartalmazók. Ezt persze konkrétan ki kell találni, hogy ne legyen belőle vita.

A meglévő tiltott kategóriába tartozó történeteket sem kell így törölni, hanem át lehet autómatikusan pakolni a másik oldalra.

Persze nem tudom, hogy ez mennyire kivitelezhető, de laikus szemmel úgy gondolom, hogy igen.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd még biztos lesznek ötleteim. Először az lenne úgyis a lényeg, hogy elinduljunk valamilyen úton.

Macs


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 07 (szerda), 19:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 31 (péntek), 0:59
Hozzászólások: 533
Ó, dehogy nem. Nekem is ez volt az első gondolatom. Felvettem. első ötletként.
Bár én már azzal indítottam volna, hogy ne is írhasson olyan 18+-ot, aki nem töltötte be. De ez sajnos nem ellenőrizhető.
Köszönöm, hogy törődsz a dologgal. Nekem, és még sok más embernek igenis fontos.
Köszönet, és üdvözel:
ani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 07 (szerda), 19:03 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Szia Ani!

Azt hiszem, én semmiben sem vagyok kompetens, mert írni alig, tudok, feljárni is alig szoktam. Csak hátha mások is kedvet kapnak ötletelni, ha van egy már. :wink:

Nem tudom, hogy technikailag kivitelezhető-e ez, de ha meg lehet csinálni, akkor talán ettől jobb lesz a rendszer: a 18+os írásokat csak beregisztrált felhasználók, és csak bejelentkezve olvashatják. Ez valamivel jobban megnehezítené a felnőtt tartalmú írások elolvasását. Hát nem egy bomba ötlet, tudom... és valószínűleg nem lehet megcsinálni ezen az oldalon, mert akkor szerintem már így lett volna az elejétől, és nemcsak az "oké"-ra kattintás. Mindegy, azért leírtam...

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 07 (szerda), 18:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 31 (péntek), 0:59
Hozzászólások: 533
Renden, köszönöm. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 november 07 (szerda), 18:37 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
A témát a megfelől topikba helyeztem.

A másik topik az adminoknak, moderátoroknak van fenntartva, hogy fontosabb bejelentéseiket közzétehessék.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Ötletház.
HozzászólásElküldve: 2007 november 07 (szerda), 18:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 31 (péntek), 0:59
Hozzászólások: 533
Ide várom azokat a lelkes jelentkezőket, akik hajlandóak kész érvekkel és megoldásokkal szolgálni, hogy hogyan lábaljunk ki az elbúrjázó, és nehezen kezelhető ficek áradatából.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 506 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség