Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2021 december 08 (szerda), 23:17

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2861 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 58  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Melyik történet volt?
HozzászólásElküldve: 2012 október 31 (szerda), 21:38 
Szárnybontogató

Sziasztok!
Ismét keresek egy történetet(SSHG)de szerepel még benne Draco és egy másik lány is. Hermione elront egy varázslatot aki a másik lány helyébe kerül. Draco pont azon a napon "próbál segíteni" Pitonnak. Draco és az a másik lány együtt laknak és a lány a kapott pénzt megosztja Dracoval. Végül Piton rájön, hogy ki is az a lány valójában és sikerül visszaváltozni.
Remélem sikerül valakinek megmondani a címét. :)

[Joanne Kathleen Rowling]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 31 (szerda), 10:17 
Írópalánta

Bellinda írta:
AlisonGlover írta:
Sziasztok!

Én is keresek egy történetet, talán severitus volt, de nem mondom biztosra, egy jelenetre emlékszem: Bájitaltanon ülnek Harry Neville párja (talán Ronnal összevesztek...) és valami történik az üstjükben ami miatt az előtte üllő lánynak a talárja kigyullad, aki el kezd szaladgálni a teremben. MIndenki próbálja eloltani de csak azt érik el, hogy az egész teremben káosz és kupi lesz, és a végén a lánynak teljesen elég a ruhája és a foszlányok leszakadnak róla. Ez a lány talán Lavander volt de nem biztos....

REmélem vki ráismer :-D

És Piton idegességében széttöri a pálcáját? :roll: Nekem a leírtak alapján Brigichan története ugrik be:
The boy with the piercing blue eyes
http://kreber.gportal.hu/gindex.php?pg=10348898

Igen ez az! Köszi! :x :x

"Vannak dolgok, melyeket csak az érez, kinek esze, s vannak dolgok, melyeket csak az ért, kinek szive van."

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 30 (kedd), 20:10 
Szárnybontogató

AlisonGlover írta:
Sziasztok!

Én is keresek egy történetet, talán severitus volt, de nem mondom biztosra, egy jelenetre emlékszem: Bájitaltanon ülnek Harry Neville párja (talán Ronnal összevesztek...) és valami történik az üstjükben ami miatt az előtte üllő lánynak a talárja kigyullad, aki el kezd szaladgálni a teremben. MIndenki próbálja eloltani de csak azt érik el, hogy az egész teremben káosz és kupi lesz, és a végén a lánynak teljesen elég a ruhája és a foszlányok leszakadnak róla. Ez a lány talán Lavander volt de nem biztos....

És Piton idegességében széttöri a pálcáját? :roll: Nekem a leírtak alapján Brigichan története ugrik be:
The boy with the piercing blue eyes
http://kreber.gportal.hu/gindex.php?pg=10348898

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 30 (kedd), 18:49 
Írópalánta

Sziasztok!

"Vannak dolgok, melyeket csak az érez, kinek esze, s vannak dolgok, melyeket csak az ért, kinek szive van."

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 24 (szerda), 12:59 
Könyvmoly

Chii chan írta:
Én is keresnék egy történetet, csak sajnos nem emlékszem belőle semmire.
Mindössze annyi maradt meg, hogy angol volt, Snarry, és Harry hermafrodita volt benne, még menstruált is.
Remélem, valaki felismeri... :D

Azért abból is van egy pár :)
Próbáld meg ezt vagy ezt

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 23 (kedd), 23:25 
Könyvmoly

Én is keresnék egy történetet, csak sajnos nem emlékszem belőle semmire.
Mindössze annyi maradt meg, hogy angol volt, Snarry, és Harry hermafrodita volt benne, még menstruált is.
Remélem, valaki felismeri... :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 21 (vasárnap), 22:37 
Szárnybontogató

dorina122 írta:
Hello keresek egy történetet anyi nyilván SS/HP volt, de nem biztos. Pitont üldözték a halálfalók, és,hogy ne találják meg kivágta a kerjáról a sötét jegyet, majd kiégette a helyét.Az arany trió épp Hagrid-nál volt és agyar találta meg Piton-t a földön fekve. Potterég aztán mentek oda mikor észrevették,hogy véres a fű. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi

Sajnálattal látom,hogy sajnos erre az emlékfoszlányomra se tudja senki a választ :( :( :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 21 (vasárnap), 9:26 
Szárnybontogató

Sziasztok!
Keresek egy ss/hg történetet. Amire emlékszem belőle az 18 karikás rész úgyhogy csak finoman írom le.
Hermione a fürdőben van és éppen(csinál valami) xD Piton pedig hallja a hangokat és ara gondol, hogy átlátszóvá teszi a falat,de végül mégse mert Hermione okos boszorkány és észrevenné.
Tudom elég hülyén írtam le és elég kevés, de remélem valaki tud segíteni. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 16 (kedd), 22:04 
Ó-nagy-admin "backstage"

oxkmkxo írta:
Sziasztok!
Én is keresek egy történetet. Ancy15 írta, a címe: A legnagyobb ellenségem. Nem találom a honalpon az írt, szerintem letörölte magát (vagy csak figyelmetlen vagyok). Valaki el tudná küldeni nekem a történetet? Szeretném elolvasni. E-mail címem: oxkmkxo@citromail.hu

Letörölte a történetet, de mailben vagy itt tudsz érdeklődni a szerzőnél: http://ancyblogja.blogspot.co.uk/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 16 (kedd), 21:57 
Zöldfülű

Sziasztok!
Én is keresek egy történetet. Ancy15 írta, a címe: A legnagyobb ellenségem. Nem találom a honalpon az írt, szerintem letörölte magát (vagy csak figyelmetlen vagyok). Valaki el tudná küldeni nekem a történetet? Szeretném elolvasni. E-mail címem: oxkmkxo@citromail.hu

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 16 (kedd), 9:08 
Zöldfülű

Sziasztok!
Egy hosszabb történetet keresek a történet tartalma amire emlékszem:
Egy magyar aranyvérű arisztokrata lányt hozzáadnak Dracóhoz.
A lány családjának magyar neve van. és jóval gazdagabbak mint a Malfoyok.
Piton bele van esve a lány egyik családtagjába akitől ritka növényeket is kap.
A Malfoyokról kiderül hogy nem valódi aranyvérűek (muglik is vannak az ősei közt)
Harryt Dracót és a többieket a lány családi birtokán képzik
Dracót a lány újra aranyvérűvé teszi.
Nagyjából ennyire emlékszem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 12 (péntek), 19:39 
Szárnybontogató

kikaro írta:
Sziasztok!
Régen olvastam egy történetet, (ami nem Harry Potteres,) amiben egy farkasfalka vezére egy fiatal fiút vérfarkassá változtat, és a fiú az ő párja, de ezt a férfi még önmaga előtt is tagadja. A falkavezér elég bruálisan bánik a fiúval és a falkatagok sem kedvelik eleinte. A fiú gyermekkönyveket ír v. rajzol - erre már nem emlékszem. A későbbiekben a falkavezér a vámpírokkal köt talán szövetséget, de elárulják. A fiú menti meg, vagy fordítva a végén. A harcok közben a falkavezér elbújtatja a fiút egy eldugott házba.
Sajnos hiába keresem, nem találom. Előre is köszönet érte, ha valaki tud segíteni!

Nekem nagyon úgy rémlik, hogy ez egy befejezett szerepjáték, William a vérfarkas és Timo.
Itt találod, be kell jelentkezni azt hiszem hozzá.
http://animeszerepjatek.hu/fanfiction.asz?id=1377

Lásson ártatlan virágnak, s légy a kígyó alatta

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 12 (péntek), 17:18 
Zöldfülű

Sziasztok!
Régen olvastam egy történetet, (ami nem Harry Potteres,) amiben egy farkasfalka vezére egy fiatal fiút vérfarkassá változtat, és a fiú az ő párja, de ezt a férfi még önmaga előtt is tagadja. A falkavezér elég bruálisan bánik a fiúval és a falkatagok sem kedvelik eleinte. A fiú gyermekkönyveket ír v. rajzol - erre már nem emlékszem. A későbbiekben a falkavezér a vámpírokkal köt talán szövetséget, de elárulják. A fiú menti meg, vagy fordítva a végén. A harcok közben a falkavezér elbújtatja a fiút egy eldugott házba.
Sajnos hiába keresem, nem találom. Előre is köszönet érte, ha valaki tud segíteni!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 08 (hétfő), 20:29 
Zöldfülű

Köszönöm AdaBella!
Erre gondoltam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 08 (hétfő), 18:44 
Szárnybontogató

dalamar írta:
Sziasztok!
Pár éve olvastam egy olyan Harry Potteres történetet amiben Harry világos/fehér mágiája eltűnik/megsemmisül és csak a mágikus magja/varázserőközpontja a legbelső/legbensőbb mágiája maradt meg ami fekete/sötétmágia (erről magyaráznak neki a körülötte állók).
A másik emlék az, hogy még Voldemort sem képes ezt a mágiát tudatosan irányítani.
körülbelül ennyire emlékszem a történetből. Köszönöm a segítséget!

nekem erről egyből az egy páratlan év jutott eszembe. de ott párszanyelven tanul Harry, és külön szótár kell neki hozzá.

A jó kislányok egy hercegről álmodoznak, a rosszak kettőről egymáson.

Dirty minded? Me?! I like to call it imaginative!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 08 (hétfő), 18:42 
Betűmániákus

nekem mellons - Titokba zárt tudat c. műve ugrott be, de nem biztos, hogy ugyanarra gondolunk. mindenesetre ha nem is az, szerintem tetszeni fog ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 08 (hétfő), 17:55 
Zöldfülű

Sziasztok!
Pár éve olvastam egy olyan Harry Potteres történetet amiben Harry világos/fehér mágiája eltűnik/megsemmisül és csak a mágikus magja/varázserőközpontja a legbelső/legbensőbb mágiája maradt meg ami fekete/sötétmágia (erről magyaráznak neki a körülötte állók).
A másik emlék az, hogy még Voldemort sem képes ezt a mágiát tudatosan irányítani.
körülbelül ennyire emlékszem a történetből. Köszönöm a segítséget!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 06 (szombat), 21:37 
Zöldfülű

Fairy írta:
Eddy_ írta:
Sziasztok!

Pár éve olvastam egy történetet, ha jól emlékszem, snarry vagy severitus volt (akkoriban szinte csak ilyeneket olvastam). Harry (talán?) hetedéves volt, készült a végső csatára Voldemorttal. Annyira emlékszem belőle, hogy a Titkok Kamráját Harry átfésülte újra, és megtalálta benne Mardekár régi szobáját. Ha jól emlékszem, mindegy alapítóról volt benne egy-egy képmás, és ők segítettek Harrynek felkészülni a harcra, Harry jóformán beköltözött a szobába.

Valakinek ennyiből esetleg beugrik? :)

Ez nem Tanin: Árnyékból a Fénybe írása? Amit az első WS kihívásra írt? Csak tippelek, de abban is valami ilyesmi van :)

Szija szeritnem te ezt keresed
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=71812

- Cica… cicc... gyere ide… – édesgette magához az apróságot, mire egy panaszos nyávogás volt a válasz. – Te meg ki vagy? Nagyon aranyos vagy, ugye tudod? Én meg lassan elmebeteg, mert veled beszélgetek…

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 05 (péntek), 17:26 
Fanficbúvár

kikaro írta:
Keresek egy snarryt, amiben Piton egy vámpír klám vezetőjének (királyának?) a fia, és Dumbledore túszként tartja az iskolában. Harry Potterről kiderül, hogy a párja, és közösen a vámpírokkal legyőzik az igazgatót. Amennyiben jól emlékszem, akkor az alapítók tanítják Harryt, aki Malazár kiköpött mása a történetben.

Ez Tanintól az Árnyékból a fénybe című írása.Ha jól emlékszem akkor az első WS olimpiára írta.,De fent van a töviskapun is :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 05 (péntek), 16:36 
Zöldfülű

Keresek egy snarryt, amiben Piton egy vámpír klám vezetőjének (királyának?) a fia, és Dumbledore túszként tartja az iskolában. Harry Potterről kiderül, hogy a párja, és közösen a vámpírokkal legyőzik az igazgatót. Amennyiben jól emlékszem, akkor az alapítók tanítják Harryt, aki Malazár kiköpött mása a történetben.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 03 (szerda), 20:41 
Fanficbúvár

Fairy írta:
meichan írta:
Sziasztok!
Keresek egy Drarry mperg törit.Amit tudok belőle az az,hogy Piton felvilágosítást tart Harryéknek ahol elmondja,hogy milyen egy férfi terhesség és miként jön világra a baba.Közben a saját újszülöttje ott van mellette. Harry belesápad a hallottakba.Kiderül,hogy Harry terhes és a szükség szobájába megy a barátaival.Hermione vizsgálja meg és a végén mikor eljön az ideje akkor a szükség szobájában Hermi segítségével jön világra Harry és Draco babája.Valamiért nem mondta el Draconak,hogy gyereket vár és a végén a szőke utánuk megy és ott marad velük.
Valaki tudja,hogy melyik töri ez és hol találom meg?
Előre is köszönöm a segítséget.

Ez moon: Érzelmek játéka c. írása.

Itt megtalálod: http://fanfiction.csodaidok.hu/viewstory.php?sid=6154

Edit: Elnézést most látom, hogy itt nincs befejezve. Máshol így hirtelen nem találtam, de ha kell szólj és elküldöm.

Fairy drága azt nagyon megköszönném ha el tudnád küldeni az email címemre
hálásan köszönöm :)

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára meichan 2016 április 01 (péntek), 2:07-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 03 (szerda), 20:03 
Szárnybontogató

meichan írta:
Sziasztok!
Keresek egy Drarry mperg törit.Amit tudok belőle az az,hogy Piton felvilágosítást tart Harryéknek ahol elmondja,hogy milyen egy férfi terhesség és miként jön világra a baba.Közben a saját újszülöttje ott van mellette. Harry belesápad a hallottakba.Kiderül,hogy Harry terhes és a szükség szobájába megy a barátaival.Hermione vizsgálja meg és a végén mikor eljön az ideje akkor a szükség szobájában Hermi segítségével jön világra Harry és Draco babája.Valamiért nem mondta el Draconak,hogy gyereket vár és a végén a szőke utánuk megy és ott marad velük.

Ez moon: Érzelmek játéka c. írása.

Itt megtalálod: http://fanfiction.csodaidok.hu/viewstory.php?sid=6154

Edit: Elnézést most látom, hogy itt nincs befejezve. Máshol így hirtelen nem találtam, de ha kell szólj és elküldöm.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 03 (szerda), 18:16 
Fanficbúvár

Sziasztok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 03 (szerda), 9:22 
Ó-nagy-admin "on stage"

Igaz, most, hogy írod, nekem is rémlik, hogy olvastam ilyen infót. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 03 (szerda), 6:47 
Írópalánta

G Lamaro írta:
Szia!
A sorozat valóban három részes, itt találod a részeit:
A főnix éneke, avagy Hermione Granger és a Félvér Herceg
Főnixkönny, avagy Hermione Granger és a Halál ereklyéi
Főnixtűz, avagy Hermione Granger és a bodzapálca

Ami a második kérdésedet illeti nem tudok róla, hogy meglenne valahol a harmadik rész teljes fordítása. De nem hiszem, hogy le lenne teljesen fordítva, hisz Elwyng kapott engedélyt a fordításra, így más elvileg nem publikálhatja azt, még ha esetleg le is fordítaná. Szóval szerintem nem tehetünk mást, mint várunk Elwyngre (esetleg nyaggatjuk őt, hogy már nagyon várjukk a folytatást). :)

Én úgy emlékszem, hogy a harmadik rész írása folyamatban van, tehát nincs kész, így nem Elwyngre, hanem az íróra kell várni. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 02 (kedd), 22:40 
Ó-nagy-admin "on stage"

Szia!
A sorozat valóban három részes, itt találod a részeit:
A főnix éneke, avagy Hermione Granger és a Félvér Herceg
Főnixkönny, avagy Hermione Granger és a Halál ereklyéi
Főnixtűz, avagy Hermione Granger és a bodzapálca

Ami a második kérdésedet illeti nem tudok róla, hogy meglenne valahol a harmadik rész teljes fordítása. De nem hiszem, hogy le lenne teljesen fordítva, hisz Elwyng kapott engedélyt a fordításra, így más elvileg nem publikálhatja azt, még ha esetleg le is fordítaná. Szóval szerintem nem tehetünk mást, mint várunk Elwyngre (esetleg nyaggatjuk őt, hogy már nagyon várjukk a folytatást). :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 október 02 (kedd), 21:47 
Szárnybontogató

Sziasztok!
Két kérdésem is lenne:$
1. A Főnixtűz, avagy Hermione Granger és a bodzapálca első része melyik volt? Úgy tudom 3 részes.
2. Van olyan oldal ahol a Főnixtűz, avagy Hermione Granger és a bodzapálca végig le van fordítva?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 28 (péntek), 9:55 
Billentyűzetgyilkos

Fairy írta:

Ez nem Tanin: Árnyékból a Fénybe írása? Amit az első WS kihívásra írt? Csak tippelek, de abban is valami ilyesmi van :)

Nem, de köszönöm :) Azóta már meglett a történet: Ismerj meg! a címe, de sajnos 2011 óta nem volt frissítve, de azért újra olvastam a kész fejezeteket :)
De mindjárt utána olvasok, hogy ez melyik történet :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 28 (péntek), 9:38 
Írópalánta

Fairy írta:
Scale írta:
Halihó!

3. Ez egy snarry, aminek a linkjét vagy itt, vagy Van valami jó fic?-ben olvastam, de nem találom. Harry és Perselus már idősek, és Harryt kifejezetten zavarja, hogy őszül a szőrzete, így megpróbálja befesteni (?), de amikor Perselus szeretkezni akar vele, akkor ez kiderül, és Piton megijed, hogy Harry esetleg beteg. Végül Harry elmondja, hogy félt, hogy Perselus már nem akarja őt őszen, öregen, mert hogy állandóan kölyöknek hívja.

Ugye tudtok segíteni? :D

Előre is köszi! :)

Nem tudom, hogy mennyire segítség, de én egy olyat ismerek, amiben Harry és Perselus házasok már 30 éve, megőszültek, és Perselus nem tud beszélni Nagini harapása miatt. Harry sokszor nézegeti Perselus egy régi hajtincsét és szeretné újra hallani a férje hangját, míg egy nap Perselus százfűlé főzetet iszik, akkori hajszálaival és újra tud beszélni.

Ez Tothem fordításában a Tovatűnt ifjúság c. történet. Az LJ oldalán van fent.

Nem, ez tuti, hogy nem az. Elolvasni ugyan nem tudom, mivel ahogy látom barátnak kéne jelölni őt, de már ahogy így meséled a tartalmát is tudom, hogy ez nem az. :(

„− Nevetséges, Dudley még egy teát sem tud megfőzni, hogy tudna elkészíteni egy akármilyen kotyvalékot? Minek akarnak ezek gyufából tűt csinálni? Ha annyira kell nekik egy tű, vegyenek egy varrószaküzletben! Önvédelmi kalauz?! Petunia, ezek meg akarják támadni Dudleyt?! Vagy azt akarják, hogy Dudley harcoljon? De hát ő a légynek sem tudna ártani! Mibe akarják ezek belekeverni a mi fiunkat, heh? Ő is úgy fogja végezni, mint a semmirekellő nővéred, meg a munkanélküli férje!”
FELVÉVE

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 27 (csütörtök), 19:41 
Szárnybontogató

Scale írta:
Halihó!

3. Ez egy snarry, aminek a linkjét vagy itt, vagy Van valami jó fic?-ben olvastam, de nem találom. Harry és Perselus már idősek, és Harryt kifejezetten zavarja, hogy őszül a szőrzete, így megpróbálja befesteni (?), de amikor Perselus szeretkezni akar vele, akkor ez kiderül, és Piton megijed, hogy Harry esetleg beteg. Végül Harry elmondja, hogy félt, hogy Perselus már nem akarja őt őszen, öregen, mert hogy állandóan kölyöknek hívja.

Nem tudom, hogy mennyire segítség, de én egy olyat ismerek, amiben Harry és Perselus házasok már 30 éve, megőszültek, és Perselus nem tud beszélni Nagini harapása miatt. Harry sokszor nézegeti Perselus egy régi hajtincsét és szeretné újra hallani a férje hangját, míg egy nap Perselus százfűlé főzetet iszik, akkori hajszálaival és újra tud beszélni.

Ez Tothem fordításában a Tovatűnt ifjúság c. történet. Az LJ oldalán van fent.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 27 (csütörtök), 19:32 
Szárnybontogató

Eddy_ írta:
Sziasztok!

Pár éve olvastam egy történetet, ha jól emlékszem, snarry vagy severitus volt (akkoriban szinte csak ilyeneket olvastam). Harry (talán?) hetedéves volt, készült a végső csatára Voldemorttal. Annyira emlékszem belőle, hogy a Titkok Kamráját Harry átfésülte újra, és megtalálta benne Mardekár régi szobáját. Ha jól emlékszem, mindegy alapítóról volt benne egy-egy képmás, és ők segítettek Harrynek felkészülni a harcra, Harry jóformán beköltözött a szobába.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 27 (csütörtök), 11:48 
Könyvmoly

Scale írta:

Tudom, hogy olvastam, de nem jut eszembe. Ha jól emlékszem, fordítás volt. Nem lehet Tothem egyik fordítása?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 27 (csütörtök), 9:51 
Billentyűzetgyilkos

Sziasztok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 25 (kedd), 21:12 
Írópalánta

Assa írta:
Scale írta:
1. Harry valahogy visszakerült a múltba, és Tom Denemmel együtt nevelkedik az árvaházban. Legjobb barátok lesznek, szétválaszthatatlanok, és Harry mindig visszafogja Tomot, ha az valami őrültségbe akarna kezdeni. Nem slash, szimplán barátok. Ha jól emlékszem, Harry soha nem jut haza.

mellons: Átírt múlt

Scale írta:
2. Szintén a múltba, Tom idejébe keveredik Harry, itt viszont már a Roxfortban vannak. Tom idősebb nála, és Dumbledore ráveszi Dippet igazgatót (remélem, jól írtam le a nevét), hogy bízza Harryt Tomra, ő majd eligazgatja az új fiút. Tom eleinte nem örül ennek, nem is nagyon foglalkozik Harryvel, de aztán jóban lesznek, és amikor Tom mégis arra vetemedik, hogy kinyitja a Titkok kamráját, akkor Harry megmenti őt is, és Myrtlet is. Harry később elveszi a lányt, a fiúknak pedig Tom lesz a keresztapja, aki egyébként SVK tanári posztot tölt be a Roxfortban.

Nem tudom, ki vagy

A harmadikat passzolom.

Ó, köszönöm szépen! >:D< És a másodikat ráadásul te is írtad. :) Most beteszem szépen mindkettőt a kedvencekbe, nehogy elveszítsem megint. :)

„− Nevetséges, Dudley még egy teát sem tud megfőzni, hogy tudna elkészíteni egy akármilyen kotyvalékot? Minek akarnak ezek gyufából tűt csinálni? Ha annyira kell nekik egy tű, vegyenek egy varrószaküzletben! Önvédelmi kalauz?! Petunia, ezek meg akarják támadni Dudleyt?! Vagy azt akarják, hogy Dudley harcoljon? De hát ő a légynek sem tudna ártani! Mibe akarják ezek belekeverni a mi fiunkat, heh? Ő is úgy fogja végezni, mint a semmirekellő nővéred, meg a munkanélküli férje!”
FELVÉVE

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 25 (kedd), 21:06 
Ó-nagy-admin "on stage"

Scale írta:
1. Harry valahogy visszakerült a múltba, és Tom Denemmel együtt nevelkedik az árvaházban. Legjobb barátok lesznek, szétválaszthatatlanok, és Harry mindig visszafogja Tomot, ha az valami őrültségbe akarna kezdeni. Nem slash, szimplán barátok. Ha jól emlékszem, Harry soha nem jut haza.

mellons: Átírt múlt

Scale írta:
2. Szintén a múltba, Tom idejébe keveredik Harry, itt viszont már a Roxfortban vannak. Tom idősebb nála, és Dumbledore ráveszi Dippet igazgatót (remélem, jól írtam le a nevét), hogy bízza Harryt Tomra, ő majd eligazgatja az új fiút. Tom eleinte nem örül ennek, nem is nagyon foglalkozik Harryvel, de aztán jóban lesznek, és amikor Tom mégis arra vetemedik, hogy kinyitja a Titkok kamráját, akkor Harry megmenti őt is, és Myrtlet is. Harry később elveszi a lányt, a fiúknak pedig Tom lesz a keresztapja, aki egyébként SVK tanári posztot tölt be a Roxfortban.

Nem tudom, ki vagy

A harmadikat passzolom.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 25 (kedd), 20:24 
Írópalánta

Halihó!

Három történetet jöttem felkutatni, reménykedem benne, hogy tudtok segíteni. :)

FELVÉVE

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 23 (vasárnap), 13:22 
Zöldfülű

Fairy

Nagyon szépen köszönöm! Már napok óta kerestem. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 23 (vasárnap), 9:53 
Szárnybontogató

Losztrisz

Ez Heidi: Apja fia c. írása.
Itt megtalálod: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=73366

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 23 (vasárnap), 8:42 
Zöldfülű

Sziasztok!
Egy Harry/Draco párosítású történetet keresek. Arra emlékszem, hogy Voldemort legyőzése előtt Harry terhes lesz Dracótól. Volt talán egy évzáró buli, ahol Harry már eléggé ittas állapotban volt, és arra ébredt, hogy Draco ágyában fekszik. Harry se szó, se beszéd nélkül lelép, és később elkezd fogyni az ereje. Ilyenkor jön rá Dambludore-val, hogy babát vár. Az öreg elküldi Franciaországba, mert a terhessége ideje alatt nem volt ereje. Harry több évet is ott tölt, és egy fantasztikus kisfia-, talán Trisztán? - születik. Végül hazahívják. És ott kiderül, hogy Lupinéknak is született egy gyermeke. Draco végig a jó oldalnak kémkedett az évek során, és hogy Ginny Weasley lesz a legjobb barátja. Majd kiderül, hogy Draco Trisztan apja. A végére már nem teljesen emlékszem, de ha minden igaz akkor Draco bajba kerül, és Harry elmegy megmenteni. Legyőzi a Sötét Nagyurat, és a végére még Dracóval is össze jön.
Valaki meg tudná mondani, hogy mi a címe ennek a történetnek? Már napok óta keresem, és szívesen elolvasnám újra.
Előre is köszönöm!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 18 (kedd), 21:00 
Fanfic-faló

Lau, ez Naiare ~ Véla gyermek, Hold gyermek című fordítása, én is a múlt héten olvastam el újra, nagyszerű történet. :) (Küldöm azért pü-ben is a linket. ;) )

Kép
Csillámnyusz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 18 (kedd), 20:47 
Írópalánta

Sziasztok!

Segítség kellene, hogy megtaláljak egy ficet, amit pár éve olvastam, és teljesen váratlanul ráébredtem újra szeretném olvasni. Amit biztosan tudok a történetről:

slash, drarry, AU és fordítás.

Tartalom:
Harry különleges a történetben ( ha jól emlékszem valamiféle sárkány, de az biztos, hogy szárnyai vannak, ha akarja tud repkedni is), és különlegessége miatt Japánba küldik, hogy ott a többi „különleges” gyerek között nevelődjön. Mielőtt elmegy külföldre a gyerek Dracóval eléggé édesen búcsút vesznek egymástól. Igen ebben a történetben a két család között jó a kapcsolat. Annyira, hogy Harry „húgát” el is jegyzik Dracóval. Pár év múlva visszatér Roxfortba, és újra találkozik a meglehetősen morcos szöszivel A cselekmény folyamán kiderül ,hogy Harry párja Dracó, aki eléggé nehezen akarja elfogadni az alávetett szerepet. Van még benne gonosz Voldemrt is stb.

Na ennyire emlékszem nagy vonalakba a történetből, amit a Merengőn olvastam. Ha valaki tud segíteni küldjön kérem egy PÜ-t, mert ritkán fórumozok, és lehet nem venném észre a választ. Előre is köszi, ha tud valaki segíteni. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 17 (hétfő), 20:33 
Ó-nagy-admin "on stage"

Ez Agatha Rovenna Monn: Macska - Kiképzés című műve. :) Azt nem tudom, megtalálható-e a neten olvasásra, próbálkozz a google-lal. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 17 (hétfő), 20:10 
Zöldfülű

Szijasztok. Egy történetet keresek amit még itt találtam. Úgy emlékszem egy gportálos oldalon volt. És ki is lett adva könyvben. A történet maga az hogy háború van és középiskolából visznek már katonákat 2 különféle kiképzésre. és a csaj akit elvisznek az első akik azt a programot képes teljesíteni. de ha szabályt szeg megkínozták meg küldetésre küldik őket meg ilyesmi. valaki nem tudja a címet és h hol van?

- Cica… cicc... gyere ide… – édesgette magához az apróságot, mire egy panaszos nyávogás volt a válasz. – Te meg ki vagy? Nagyon aranyos vagy, ugye tudod? Én meg lassan elmebeteg, mert veled beszélgetek…

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 16 (vasárnap), 13:36 
Szárnybontogató

Hello keresek egy történetet anyi nyilván SS/HP volt, de nem biztos. Pitont üldözték a halálfalók, és,hogy ne találják meg kivágta a kerjáról a sötét jegyet, majd kiégette a helyét.Az arany trió épp Hagrid-nál volt és agyar találta meg Piton-t a földön fekve. Potterég aztán mentek oda mikor észrevették,hogy véres a fű. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 11 (kedd), 16:41 
Fanfic-faló

sámli írta:
Hello egy történetet keresek ami azt hiszem Darry. Maga a történet megvan csak a címe nincs...Mindenki a nagyteremben van és perselus és harry együtt lépnek be. Odamennek az igazgatóhoz majd közlik h Voldi halott. Harry és Piton jól szórakoznak az egész jeleneten majd a végén kiderül h harry Draco pálcájával ölte meg Voldit és hogy szeretik egymást azt hiszem az az utolsó mondtad h Gyere Draco nézzük meg együtt a tűzijátékot vagy valami ilyesmi

Ez mellons ~ Sokkhatás című fordítása, szerintem. :)

Kép
Csillámnyusz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 11 (kedd), 16:37 
Zöldfülű

Hello egy történetet keresek ami azt hiszem Darry. Maga a történet megvan csak a címe nincs...Mindenki a nagyteremben van és perselus és harry együtt lépnek be. Odamennek az igazgatóhoz majd közlik h Voldi halott. Harry és Piton jól szórakoznak az egész jeleneten majd a végén kiderül h harry Draco pálcájával ölte meg Voldit és hogy szeretik egymást azt hiszem az az utolsó mondtad h Gyere Draco nézzük meg együtt a tűzijátékot vagy valami ilyesmi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 22:14 
Betűmániákus

Voldika írta:
Egy Snarryt keresek, régen olvastam és körülbelül az elsö fejezetre emlékszem, Harry erős varázsló lett, éjszaka titokban egy bájitalt főz aztán beszél Hermionével miközben Piton a láthatatlanná tévő köpenyben hallgatja őket.
Nem tudjátok melyik történet lehet ez?

Herika fordítása, a Megfogni és Megszerezni. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 21:18 
Zöldfülű

Egy Snarryt keresek, régen olvastam és körülbelül az elsö fejezetre emlékszem, Harry erős varázsló lett, éjszaka titokban egy bájitalt főz aztán beszél Hermionével miközben Piton a láthatatlanná tévő köpenyben hallgatja őket.
Nem tudjátok melyik történet lehet ez?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 15:59 
Szárnybontogató

Szívesen :)

És, ha már itt járok. A napokban megtaláltam egy régi történet egy részét a gépemen és érdekelne, hogy van-e folytatása, be van-e fejezve vagy felejtsem el.

Ez egy Drarry és a címe: Tagadni ész nélkül. Nem tudom ki írta és honnan van és kőkemény egy fejezet van belőle. A lényeg, hogy Draco és Harry már együtt vannak, de Harry nagyon tagadja a dolgot, ezért mindig úgy néz ki mintha verekednének. Valaki?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 szeptember 10 (hétfő), 14:00 
Fanficbúvár

Fairy írta:
meichan írta:
Sziasztok!

Én egy Harry/Piton történetet keresek. Nem sokra emlékszem belőle,csak arra,hogy Piton elviszi Harryt egy kupiba ahol aztán megcsodálhatja,Pers tudását a nőkkel szemben,de persze a fiú sem marad ki a jóból.Tudom,hogy nem sok de csak ez az egy jelent villog állandóan az agyamban.Talán még annyi,hogy Pers és a kupiból a nő ismerték egymást vagyis volt már nála Piton,de ez annyira nem biztos.Ha valaki tudja,hogy melyik ez töri és hol találom annak nagyon hálás lenék.
Előre is köszi.

Hmmm... nekem egy olyan történet ugrik be, amiben együtt mennek egy prostihoz, méghozzá
Barbarella: Mágikus tinédzserek gondozása c. történetben volt, amit Herika fordított és A fiú, aki élt egy kicsit történet folytatása.
Az említett jelenet a 18. fejezetben van.

Nem tudom erre gondoltál-e, de remélem segíthettem. :)

Igen,erre gondoltam :) Hálásan köszönöm a segítséget :)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2861 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 58  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]