Merengő Fórum
https://merengo.hu/forum/

Online! gyülekezőhely
https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=98&t=1447
Oldal: 1 / 1

Szerző:  Farago [ 2020 május 06 (szerda), 9:49 ]
Hozzászólás témája:  Re: Online! gyülekezőhely

Ezúton is gratulálok a nyerteseknek, és minden pályázónak a beküldött művekhez.
Köszönöm a szervezést is, nagyon hasznosnak tartom az ilyen tematikus pályázatokat, amik rezonálnak a világ, nos, dolgaira.

Még több ilyet a jövőben is. :) Mármint nem járványt, azt ne ne. De tematikus felhívásokat!
:taps:

Üdvi! :china:

Szerző:  Lilyana [ 2020 április 26 (vasárnap), 20:26 ]
Hozzászólás témája:  Re: Online! gyülekezőhely

Hamarosan :D A meris csapat egy része a Discordon van, azért is ilyen csendes itt.

Szerző:  Farago [ 2020 április 26 (vasárnap), 16:52 ]
Hozzászólás témája:  Re: Online! gyülekezőhely

Sziasztok!

Nagyon csendes ez a pályázat. :labi:
Gondoltam magamra vállalom a vélhetően tömeges érdeklődés kifejezését, miszerint toporgunk már, izgulunk az eredményhirdetés kapcsán.
:yes:

Hajrá mindenkinek! :pbunny:

Szerző:  birokatalin [ 2020 április 10 (péntek), 19:52 ]
Hozzászólás témája:  Re: Online! gyülekezőhely

Remélhetőleg csak egy-két nap.

Szerző:  G Lamaro [ 2020 április 10 (péntek), 19:43 ]
Hozzászólás témája:  Re: Online! gyülekezőhely

birokatalin írta:
Halihó! Esetleg nem lehet meghosszabítani a novellapályázat leadási határidejét? Nem tudom, hogy ki hogy áll vele, de én még sehogy sem. Pedig nagyon részt akarok venni rajta, de alig van időm vele foglalkozni. Pedig ma direkt ötkor keltem, hogy írjak egy kicsit.

Mennyi időre lenne szükséged?

Szerző:  birokatalin [ 2020 április 10 (péntek), 15:44 ]
Hozzászólás témája:  Re: Online! gyülekezőhely

Halihó! Esetleg nem lehet meghosszabítani a novellapályázat leadási határidejét? Nem tudom, hogy ki hogy áll vele, de én még sehogy sem. Pedig nagyon részt akarok venni rajta, de alig van időm vele foglalkozni. Pedig ma direkt ötkor keltem, hogy írjak egy kicsit.

Szerző:  Chris [ 2020 március 19 (csütörtök), 17:46 ]
Hozzászólás témája:  Re: Online! gyülekezőhely

birokatalin írta:
Sziasztok! Egy kérdésem máris lenne. Az adminok lesznek a zsűritagok?

Közülünk biztosan kerülnek ki zsűritagok, de még várunk visszajelzést "külsős" felkértektől is. :)

Szerző:  birokatalin [ 2020 március 18 (szerda), 18:08 ]
Hozzászólás témája:  Re: Online! gyülekezőhely

Sziasztok! Egy kérdésem máris lenne. Az adminok lesznek a zsűritagok?

Szerző:  Chris [ 2020 március 18 (szerda), 9:59 ]
Hozzászólás témája:  Online! gyülekezőhely

Itt van lehetőség a pályázattal kapcsolatos eszmecserére, témafelvetésre, beszélgetésre.

Valamint a Merengő Discord szerverén szerverén is lehet zsizsegni. :mrgreen:

Oldal: 1 / 1 Időzóna: UTC + 1 óra
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/