| Merengő Fórum https://merengo.hu/forum/ |
|
| Online! gyülekezőhely https://merengo.hu/forum/viewtopic.php?f=98&t=1447 |
Oldal: 1 / 1 |
| Szerző: | Farago [ 2020 május 06 (szerda), 9:49 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Online! gyülekezőhely |
Ezúton is gratulálok a nyerteseknek, és minden pályázónak a beküldött művekhez. Köszönöm a szervezést is, nagyon hasznosnak tartom az ilyen tematikus pályázatokat, amik rezonálnak a világ, nos, dolgaira. Még több ilyet a jövőben is. Mármint nem járványt, azt ne ne. De tematikus felhívásokat!Üdvi! |
|
| Szerző: | Lilyana [ 2020 április 26 (vasárnap), 20:26 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Online! gyülekezőhely |
Hamarosan A meris csapat egy része a Discordon van, azért is ilyen csendes itt.
|
|
| Szerző: | Farago [ 2020 április 26 (vasárnap), 16:52 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Online! gyülekezőhely |
Sziasztok! Nagyon csendes ez a pályázat. Gondoltam magamra vállalom a vélhetően tömeges érdeklődés kifejezését, miszerint toporgunk már, izgulunk az eredményhirdetés kapcsán. Hajrá mindenkinek!
|
|
| Szerző: | birokatalin [ 2020 április 10 (péntek), 19:52 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Online! gyülekezőhely |
Remélhetőleg csak egy-két nap. |
|
| Szerző: | G Lamaro [ 2020 április 10 (péntek), 19:43 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Online! gyülekezőhely |
birokatalin írta: Halihó! Esetleg nem lehet meghosszabítani a novellapályázat leadási határidejét? Nem tudom, hogy ki hogy áll vele, de én még sehogy sem. Pedig nagyon részt akarok venni rajta, de alig van időm vele foglalkozni. Pedig ma direkt ötkor keltem, hogy írjak egy kicsit. Mennyi időre lenne szükséged? |
|
| Szerző: | birokatalin [ 2020 április 10 (péntek), 15:44 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Online! gyülekezőhely |
Halihó! Esetleg nem lehet meghosszabítani a novellapályázat leadási határidejét? Nem tudom, hogy ki hogy áll vele, de én még sehogy sem. Pedig nagyon részt akarok venni rajta, de alig van időm vele foglalkozni. Pedig ma direkt ötkor keltem, hogy írjak egy kicsit. |
|
| Szerző: | Chris [ 2020 március 19 (csütörtök), 17:46 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Online! gyülekezőhely |
birokatalin írta: Sziasztok! Egy kérdésem máris lenne. Az adminok lesznek a zsűritagok? Közülünk biztosan kerülnek ki zsűritagok, de még várunk visszajelzést "külsős" felkértektől is.
|
|
| Szerző: | birokatalin [ 2020 március 18 (szerda), 18:08 ] |
| Hozzászólás témája: | Re: Online! gyülekezőhely |
Sziasztok! Egy kérdésem máris lenne. Az adminok lesznek a zsűritagok? |
|
| Szerző: | Chris [ 2020 március 18 (szerda), 9:59 ] |
| Hozzászólás témája: | Online! gyülekezőhely |
Itt van lehetőség a pályázattal kapcsolatos eszmecserére, témafelvetésre, beszélgetésre. Valamint a Merengő Discord szerverén szerverén is lehet zsizsegni. |
|
| Oldal: 1 / 1 | Időzóna: UTC + 1 óra |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|