Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 23 (kedd), 8:26

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 626 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 01 (szombat), 16:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Egy esélyt. Át is olvasom mindjárt az egészet, hátha ki lehet belőle még valami értelmeset is hozni :) Addig is elfoglalom magam (ahelyett, hogy az Eséllyel foglalkoznék).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 01 (szombat), 14:45 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 14 (kedd), 22:03
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Budapest
Egy Esélyt? ;)[/i]

_________________
.avatar. by me.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 01 (szombat), 14:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Köszi. Adok egy esélyt a történetnek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 01 (szombat), 9:58 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 14 (kedd), 22:03
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Budapest
Drága!

Én mindenféleképpen azt javasolnám, hogy folytasd azt a történetet is majd, mert az összefoglalód alapján elég igéretes a történet! Meg, majd, ha gondolod, azt is szívesen bétázom Neked ;)

Puszillak,
Lex :twisted:

_________________
.avatar. by me.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 01 (szombat), 9:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Köszi a kritikákat :) Örülök, hogy tetszett a fejezet.

A másik ficet csak akkor teszem fel, ha ezt befejeztem. Nem tudom, hogy a karakterem tökély-e, de azt hiszem nem mondható annak, ha egyszer vannak probblémái. Nos a történet nagyjából:

Grisha Rhode középszerű mugliként él, mert a múltjában történt egy "kis" baleset. Halálfalók megölték a vőlegényét és annak családját, egyedül ő menekült meg. Dumbledore elbújtatta, ezért az egyik helyi rendőrkapitányságon dolgozik, ahol egy szemtanú furcsa dolgokat mesél, persze senki nem hisz neki. Grisha megtudja, hogy Voldi halott és az egyik munkatársa kvibli. Jupí, visszatérhet a saját világába, mint tanár és persze, mint bájitaltan tanár. Neki köszönhetően Piton meghaphatja az SVK állást. De mikor először találkoznak, Grisha rögtön tudja, ki ő. Hogy honnan, azt nem akarom leírni, mert elrontanám a poént. Minden esetre ennek a férfinak köszönheti, hogy fenekestül felfordult az élete és ismét neki, hogy visszafordul.

Valószínűleg az egész átírásra kerül, ha egyszer oda jutok, hogy felteszem. Nem befejezett, úgyhogy azt is ki kell találni. Ha viszont van rá igény, ráfordítok némi időt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 01 (szombat), 9:25 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 március 30 (csütörtök), 18:42
Hozzászólások: 28
hm... nekem is nagyon tetszik az új fejezeted! nagyon jó! én is azt mondom rakdd fel a másik sztorid! :-)
----------------------------------------------------------------------------------------
az én folytatásom ma felkerül, ha minden jól megy. nem akarok semmit sem elkiabálni. különben is most még tiszta hulla vagyok mert kettőig az éjjel azt csináltam! :-)V


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 31 (péntek), 23:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Új fejezet nagyszerű, és bármilyen Pitonos sztori jöhet, amit írtál :D

Esetleg írhatnál róla egy kis kedvcsinálót... Milyen új karakter? Mary/Marty Sue? HP6 kompatibilis? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 31 (péntek), 17:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 március 30 (csütörtök), 18:42
Hozzászólások: 28
yes!!!! tök király! már alig várom! :-) de most megyek írni azt hiszem az lesz most a legjobb!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 31 (péntek), 16:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Felkerült ma egy újabb fejezet. Remélem nem fogtok meglincselni, hogy megint kínozok... :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 31 (péntek), 14:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Én annyira nem szeretek :D

Örülj, hogy neked nincs szükséged bétára. Ha nekem nem segítene Lexy, már elbuktam volna :D

Tényleg nem ártana a merengőnek egy csetelőhely. Jó a fórum, de nem az igazi :)

Ja, egy kérdés. Van egy Pitonos storym, de saját szereplővel. Nincs befejezve, de ha van rá igény, befejezem és azt is felteszem, ha ezzel készen vagyok. Mi a véleményetek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 31 (péntek), 9:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Én imádok programozni! (Ismerőseim szerint tudok is, nem tudom miért hiszik ezt... talán mert néha hozzám rohannak egy kis kötelező program "segítségért"? :wink: ) Ha olyan feladat volt, ami "kifogott" rajtam egy kicsit, hajnalig püfföltem a billentyűzetet, míg meg nem oldottam... Csak az a baj, hogy az én szakomon mostanában a gazdasági tárgyak voltak többségben, és már alig kell néha programozni, érzem is, ahogy visszafejlődök. Anno volt olyan, amikor ötfős csapatokban kellett komolyabb progit írni, és azt másfelen csináltuk meg, sok melóval. Majd beleszakadtam, de nagyon jó volt! *mazo*

Nekem sohasem volt bétám, bár így legalább ötletszerűen irogathatok, senki sem szíd meg érte :wink: Tök jó, hogy ezen az oldalon így összeismerkedtetek Lexyvel.
Nekem is olyan jó érzés, ahogy megjegyzek egy csomó nevet, és most már nem mindig ötletszerűen olvasgatok, hanem az ismerősöknek az alkotásait nézem meg, mostanában főleg a rövidekre vadászva. Na és nem utolsósorban nagyon jókat lehet itt beszélgetni, csak ált. olyan hülye időpontokban netezek, amikor senki sincs itt élőben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 31 (péntek), 8:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Köszi a bíztatást.

Nálunk is dimatból hulltak az emberek. Az nekem is rosszul sikerült, de túl vagyok rajta. Azt hiszem, nekem is lesznek ilyen tantárgyaim, mint neked, majd csak túl élem valahogy. Szerdán Java-ból írtam, de ez még a könnyebb téma volt. Ettől csak nehezebb lesz, de majd odafigyelek. Engem a matek jobban érdekel, mint a programozás. Számomra a programozás jó szórakozás, meg tudom hasznosítani a matlogot, de annyira nem köt le, mint a matek.

Lexyvel nem vagyunk évfolyamtársak. Ő még középsuliba jár. Itt találkoztunk a Merin. Azóta át szoktuk nézni egymás írásait. Nagyon sokat segít nekem. Egyébként 300 km-re lakunk egymástól :) Ő Pest én Nyíregyháza közelében :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 31 (péntek), 1:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Annyi érdekeset írtál, lehet hogy nem is sikerül mindenre reagálni, amire akartam.

Az, hogy AU lesz, egyáltalán nem probléma (pont én beszélnék? A PÁF egy nagy halom AU :wink: )

A feltöltési sebességedre nem lehet panaszunk, sajnos úgysem tudok minden nap az oldalon lógni, inkább a hét vége felé...

A suliról: nekem anno ennél sokkal több matekom volt (dimat és kalkulus 2-2 félév, linalg, aztán numat, valszám, matstat, logika stb.), pedig én egyáltalán nem vagyok oda érte, én csak programozni szerettem volna :-) Kül. nálunk aki kibukott (akkor még nem volt kreditrendszer :roll: ), az főleg dimatból tette.

De különben Te vagy a zseni, biztos vagyok benne :lol: (nálunk a nehezebb programozás másodiktól jött, de akkor nagy volt a hirtelen ugrás, így aki elsőben hülye volt a programozáshoz, az végleg az is maradt )

Lexyvel évfolyamtársak is vagytok, vagy csak ismerősök/barátok? Csak mert egy kritikánál mintha zh-król írtál volna *kiváncsi*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 30 (csütörtök), 21:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 március 30 (csütörtök), 18:42
Hozzászólások: 28
:lol: köszike
nyugi foglak az biztos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 30 (csütörtök), 20:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Nyugodtan zaklass :) Legalább tudom, hogy valakit érdekel az írásom :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 30 (csütörtök), 19:30 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2006 március 30 (csütörtök), 18:42
Hozzászólások: 28
na szal én írtam az előzőt!
szal: :twisted: most már itt sem lesz nyugtod tőlem! hi-hi :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 30 (csütörtök), 19:11 
hihi :twisted: most már itt sem lesz nyugtod tőlem!!! [img]


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 29 (szerda), 15:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Jah, elfelejtettem: igen, elsős vagyok. Annyira nincs sok matekom. Múlt félévben volt: diszkrét matek, matek logika (a kettő kitett 10 kreditet) ebben a félévben meg kalkulus és kombinatorika. Amúgy sokkal több a programozás, mint a matek. Bár név szerint nem, de oprendszeren, javan, interneten és adatszerkezeteken is progamozunk.

Amúgy annyira egyszerűek, tanulás nélkül meg lehet ütni egy 3-as, 4-es szintet. Jó, van, amelyik kicsit húzósabb, de én kicsit többet vártam ettől a szaktól. Vagy én vagyok ilyen zseni? :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 29 (szerda), 15:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Oh, ne aggódj, nem fogom elkapkodni. Nehéz lesz, ha már készen van 15 fejezet :) Egyébként elfelejtettem írni az elején és remélem nem köveztek meg érte, de eléggé el fog térni az egész a Rowling világtól. Hogy is szokták ezt mondani? AU?
Amúgy nem hiszem, hogy ritkán frissítek, inkább csak hétvégenként. De akkor rakásra:D Azt hiszem másfél hét alatt(11 nap) 6 fejezet nem olyan rossz arány, vagy igen?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 29 (szerda), 10:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Dracy írta:
Örülök, hogy nyaggatsz :D És a kritikáidnak is örülök. Hála Lexynek, még ma felkerül a hatodik fejezet is. *meghajol Lexy előtt* Nekem ez az egyik kedvenc fejezetem. De nagyon gonosz leszek és elárulom, hogy nagyon szeretem még a 9 és 12. fejezet is. Úgy érzem, jól sikerültek :) Jó olvasást :)


Most másoltam át szövegfájlba a következő fejezetet, hogy az internetnélküli sivár albiban legyen mit olvasni (kül. nagyon jó kis hely). Kritikát így csak 1-2 nap múlva kapsz majd, remélem nem baj :-) Most, hogy tudom,ez az egyik kedvenced, még gondosabban fogom olvasni :-D

És ha addigra folytatás is lesz, külön öröm :wink:

Egyik kritikádban olvastam, hogy túl lassan haladsz, szerintem ez hülyeség. Ha valami jó, akkor azt a végtelenségig is olvasom akár, lásd pl. Aspentől az "Egy páratlan év"-et... (olyan hosszú fejezeteket én képtelen lennék írni)

Szóval nehogy elkapkodd nekem 1-2 kritika hatására! Jó írást! Meg jó tanulást, ha neked is kell olyat csinálnod néha :wink: Kül. elsőéves vagy? Mert akkor dúskálhatsz a kedvenc tantárgyadban, a matekban... 8)

Pussz: Lillia


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 27 (hétfő), 16:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Örülök, hogy nyaggatsz :D És a kritikáidnak is örülök. Hála Lexynek, még ma felkerül a hatodik fejezet is. *meghajol Lexy előtt* Nekem ez az egyik kedvenc fejezetem. De nagyon gonosz leszek és elárulom, hogy nagyon szeretem még a 9 és 12. fejezet is. Úgy érzem, jól sikerültek :) Jó olvasást :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 27 (hétfő), 8:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 2:36
Hozzászólások: 554
Az előbbi én voltam, csak kidobott a rendszer...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 27 (hétfő), 8:14 
Ötödik fejezet? De hisz akkor van fenn negyedik is :-D :-D
Mindjárt rohanok olvasni <:-P

És örülök, hogy tényleg nyitottál ficblogot. Így most már semmi sem gátol abban, hogy mindig az írással nyaggassalak :wink:


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 26 (vasárnap), 14:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Az új fejezetet elküldtem, remélem még ma fel fog kerülni. Mindenkinek jó olvasást.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 25 (szombat), 20:19 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 14 (kedd), 22:03
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Budapest
Örülök, hogy végre te is nyitottál magadnak egy topicot! =) Na de tessék javítgatni az ötödik fejezetet! =)

_________________
.avatar. by me.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Dracy
HozzászólásElküldve: 2006 március 25 (szombat), 20:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 25 (szombat), 19:06
Hozzászólások: 688
Javasolták, hogy nyissak egy témát magamnak, úgyhogy megtettem. A negyedik fejezet a mai napon felkerült, mindenkinek jó olvasást :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dracy 2006 április 02 (vasárnap), 19:20-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 626 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség