Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 20:38

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 26 (szombat), 19:07 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2015 március 11 (szerda), 15:09
Hozzászólások: 482
Tartózkodási hely: A hátad mögött
*ide is bekukkant*
Halihó!
Hmm, látom adtál hírt a BSTS-ről, de picit elszontyolodtam tőle.
Szóval jöttem löketet adni: imádom az írásaidat, brutális Dramione-fan lettem, úgyhogy még nagyobb lelkesedéssel várom a hármas csapót! :) Hajrá-hajrá!
Rengeteg ihletet hozzá!
Pussz, Zsir

_________________
"Van abban bátorság, ha nem álcázzuk az állatot, akik történetesen vagyunk."
J. K. R.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 szeptember 08 (kedd), 19:55 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Jelentem, élek.

Sajnos azonban súlyos alkotói válságban szenvedek, aminek köszönhetően a BSTS soron következő részének jó háromnegyed részét a törlés gomb képzeletbeli kezei közé eresztettem. Szánnivalóan ganéj lett.

- sivalog.-

Viszont, kérdésem lenne tiszteletbeli, imádatig szeretett olvasóimhoz - Deadpoolt ismeri valaki? Ha nem, sürgősen tessék rákeresgélni. Nagy arc.

a fanfiction.net-en witchlikefeatures név alatt fellelhető szerény személyem, és az első angol nyelven gyártott irományom is. (körülbelül két hónapja követtem el, mielőtt valaki megkövezne, hogy bezzeg ide nem írok.)

- elkullog.-

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 03 (hétfő), 19:50 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok!

Ami a Pirulás című fordításomat illeti - folyamatosan adom át a kritikákat a kedves írónak, aki nagyon szépen köszöni a dicséreteket a magyar közönségnek :) (És örülne, ha tudna magyarul, látva az itt fellelhető fanficmennyiséget :D )

Legyetek jók és szobatiszták ;)

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 03 (hétfő), 19:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Hirondelle írta:
AnnaValentine írta:
Sziasztok :)

Felkerült egy újabb Drarry falatka :)

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122911

Minden kedves kíváncsit szeretettel várok :) ;)

Ezt is befalatoztam :Dbunny:



Kedves egészségedre ;)
Lehet készülni, lassan, de biztosan készül a többi is a kis boszorkánykonyhámban. :twisted:

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 03 (hétfő), 17:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 16:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
AnnaValentine írta:
Sziasztok :)

Felkerült egy újabb Drarry falatka :)

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122911

Minden kedves kíváncsit szeretettel várok :) ;)

Ezt is befalatoztam :Dbunny:

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 02 (vasárnap), 21:16 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok :)

Felkerült egy újabb Drarry falatka :)

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122911

Minden kedves kíváncsit szeretettel várok :) ;)

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 július 24 (péntek), 16:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok babákok!

Feltöltésre került a Szövevények kiegészítő története :)

Olvasgassátok, kritikálgassátok.

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 július 24 (péntek), 16:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
shanon widow írta:
én már hiányoltalak (magamban :oops: ), de jaaaj *-* örülök, hogy jobban vagytok akkor. óh, nyáron szerintem jóval egyszerűbb összeszedni az ilyesmit manapság! :-)P agyon klimatizált üzletek, majd ki a 40 fokra... csodálkozunk? :roll: na mindegy, a lényeg, hogy jeleztél :D várom a fejleményeket^^



Aranyos vagy :)
Na igen, teljesen igazad van, hülyét is kaptam múltkor, mikor bementem a gyerekkel a drogériába. :/ Pár napra rá meg is betegedett szegény. Alighogy kigyógyult, jöttem én. Meseszép. >>"

De mindegy, túl vagyunk rajta :)

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 július 20 (hétfő), 14:00 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
én már hiányoltalak (magamban :oops: ), de jaaaj *-* örülök, hogy jobban vagytok akkor. óh, nyáron szerintem jóval egyszerűbb összeszedni az ilyesmit manapság! :-)P agyon klimatizált üzletek, majd ki a 40 fokra... csodálkozunk? :roll: na mindegy, a lényeg, hogy jeleztél :D várom a fejleményeket^^

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 július 20 (hétfő), 9:11 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok!

Jelentem, élek, bár hozzá kell tegyem, hogy alig.

Eltűntem a porondról, ugyanis sikeresen belesétáltunk egy kis betegségbe - kisfiam mandulagyuszi, jómagam tüdőgyuszi. Nyáron.
KIssé alpárian kifejezve magam, örültem hogy lyuk van alattam és nem esem bele.

Most viszont gőzerővel vetem vissza magam az írásba és a bétázásba.

Elnézést mindenkitől :(

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 07 (vasárnap), 21:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Szióóóka!

Nem tudom, jár-e erre egy-egy kóbor lelkecske eme kései órán...

Jelentem elkészült a Szövevényekhez írt kiegészítő történet, újabb átírás után... öhöm.

Illetve az egyik tervezett fordításom is befejezésre került, ebből hoztam egy kis bakit, amin sírva röhögtem átolvasáskor.

"... belemosolygott a csóka."

Így van, Draco és Harry épp csókolóznak, jött egy csóka és belemosolygott. - slow clap -

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 05 (péntek), 13:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Hirondelle írta:
AnnaValentine írta:
Elkötelezett Drarrista vagyok, a Dramione csak egy mellékágam...

Akkor az az új, készülőben levő hosszúkás fordítás is ugye Drarry lesz? :D



Bizonyáááám :D ;)

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 04 (csütörtök), 19:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 16:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
AnnaValentine írta:
Elkötelezett Drarrista vagyok, a Dramione csak egy mellékágam...

Akkor az az új, készülőben levő hosszúkás fordítás is ugye Drarry lesz? :D

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 02 (kedd), 20:26 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
AnnaValentine írta:
Ami a fordítást illeti, nem találtam, bár az igazság az, hogy nem is kerestem :haha: Elkötelezett Drarrista vagyok, a Dramione csak egy mellékágam... nyo. De majd keresgélek :P


aaah, mindig kifogom :haha: mármint általában pont olyanoknak teszem fel a kérdéseimet, akik nem feltétlenül osztják a dramionés lelkesedésem... :D na de segond. azért köszönöm a nyitottságot, és ha netán mégis ráakadnál valamire, akkor azt teljes vállszélességgel támogatom ;)

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 02 (kedd), 18:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
shanon widow írta:
én dramione-fronton kezdek türelmetlen lenni (na jó, már az vagyok, de ez mellékes) :D
egyébként ebben a témában találkoztál már olyan fickel, amit megérné lefordítani? csak úgy kíváncsiságból :labi:



Ó, te kis huncut :P Nemsoká kész a Dramioném következő fejezete is, reményeim szerint a hét végére, vagy jövő hét elejére hozom.

Ami a fordítást illeti, nem találtam, bár az igazság az, hogy nem is kerestem :haha: Elkötelezett Drarrista vagyok, a Dramione csak egy mellékágam... nyo. De majd keresgélek :P
Pusz :xx:

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 02 (kedd), 9:17 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
én dramione-fronton kezdek türelmetlen lenni (na jó, már az vagyok, de ez mellékes) :D
egyébként ebben a témában találkoztál már olyan fickel, amit megérné lefordítani? csak úgy kíváncsiságból :labi:

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 01 (hétfő), 20:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Hirondelle írta:
AnnaValentine írta:
[...] az egyik egy nagyon aranyos kis szösz, Pirulás címmel. A másik egy kissé hosszabb hangvételű alkotás, több fejezetes - Hirondelle drága kívánságára :) :*

Hamarosan feltöltésre kerülnek.

Legyetek jó és szobatiszták!

- AnnaValentine

Jaj, de aranyos vagy, már nagyon várom őket :)
A szobatisztaság megy, de a másikat nem ígérem :D
És én is írtam egy kritit, én a Szövevényekhez :oops:


Drága Hirondelle!

Neeeem vagyok aranyos, ezt gyorsan tisztázzuk xD
A kritikára való nem-válaszolásért elnézésedet kell kérnem, mostanában nem jártam arra, amiért szégyellem magam :( Azonnal válaszolok!

:xx:

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 01 (hétfő), 20:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Zsiraf írta:
Sziaa! :)
Először is, nagyon várom már mindegyik újat (tűkön ülve).
A másik pedig, lehetséges, hogy elkerülte a figyelmemet az én szegény, árva kis nyomi kritikám, amit a "Csak ma éjjel"-hez írtam. Persze, nem muszáj válaszolnod rá, csak gondoltam jelzem, mert nem olyan leamortizáló, mint maga a fantasztikus történet. :3
Puszi! Zsiráf



Jajj, te drága, kedves Zsiráf!
Szégyenlem magam, de mostanság nem is néztem a kritikáimra :( Azonnal megpislogom! :xx:

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 01 (hétfő), 18:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 16:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
AnnaValentine írta:
[...] az egyik egy nagyon aranyos kis szösz, Pirulás címmel. A másik egy kissé hosszabb hangvételű alkotás, több fejezetes - Hirondelle drága kívánságára :) :*

Hamarosan feltöltésre kerülnek.

Legyetek jó és szobatiszták!

- AnnaValentine

Jaj, de aranyos vagy, már nagyon várom őket :)
A szobatisztaság megy, de a másikat nem ígérem :D
És én is írtam egy kritit, én a Szövevényekhez :oops:

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 01 (hétfő), 12:57 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2015 március 11 (szerda), 15:09
Hozzászólások: 482
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Sziaa! :)
Először is, nagyon várom már mindegyik újat (tűkön ülve).
A másik pedig, lehetséges, hogy elkerülte a figyelmemet az én szegény, árva kis nyomi kritikám, amit a "Csak ma éjjel"-hez írtam. Persze, nem muszáj válaszolnod rá, csak gondoltam jelzem, mert nem olyan leamortizáló, mint maga a fantasztikus történet. :3
Puszi! Zsiráf

_________________
"Van abban bátorság, ha nem álcázzuk az állatot, akik történetesen vagyunk."
J. K. R.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 június 01 (hétfő), 7:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok!

A szavazásra bocsátott kérdés sorsa eldőlt - a kiegészítő novella készen van (ötszöri átírás után elnyerte késznek nyilvánított formáját), a Better Sorry Than Safe Hármas csapó címre keresztelt fejezete félkész állapotban vár a finisre, ezenkívül két fordítás van a kezem alatt - az egyik egy nagyon aranyos kis szösz, Pirulás címmel. A másik egy kissé hosszabb hangvételű alkotás, több fejezetes - Hirondelle drága kívánságára :) :*

Hamarosan feltöltésre kerülnek.

Legyetek jó és szobatiszták!

- AnnaValentine

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 24 (vasárnap), 22:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2013 szeptember 09 (hétfő), 16:56
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Mezőcsát
Hirondelle írta:
AnnaValentine írta:
Sziasztok!

Szavazásra bocsátanék egy kérdést.
A szövevények című novellához formálódik a fejemben egy kiegészítő sztoricska, ami főképp (vagy kizárólagosan) Draco szemszögéből íródna, illetve valaki máséból, aki a Szövevényekben nem igazán jutott szóhoz.

Volna rá igény?

Mindenképp :Dbunny:


Nekem meg most esik csak le, hogy én azt már olvastam... :oops:
Jöhet :yes:

_________________
"Vigyázz az útra, melyre lépsz, mert az élet útja kétes és nehéz. Ha lépsz, fontold meg léptedet, mert visszalépni néha nem lehet!"
Kép

"Ha úgy érzed szürke és egyhangú a világ, fogj egy ceruzát és alkoss csodát."

MyAAList


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 24 (vasárnap), 20:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 16:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
AnnaValentine írta:
Sziasztok!

Szavazásra bocsátanék egy kérdést.
A szövevények című novellához formálódik a fejemben egy kiegészítő sztoricska, ami főképp (vagy kizárólagosan) Draco szemszögéből íródna, illetve valaki máséból, aki a Szövevényekben nem igazán jutott szóhoz.

Volna rá igény?

Mindenképp :Dbunny:

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 23 (szombat), 18:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok!

Szavazásra bocsátanék egy kérdést.
A szövevények című novellához formálódik a fejemben egy kiegészítő sztoricska, ami főképp (vagy kizárólagosan) Draco szemszögéből íródna, illetve valaki máséból, aki a Szövevényekben nem igazán jutott szóhoz.

Volna rá igény?

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 18 (hétfő), 21:33 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
S lőn, AnnaValentine (aki az előbb Valentinát írt... brazil szappanopera, ne kísérts.... ), fordítgatott vala, s ma, nem átallotta átolvasandani eddigi munkáját.

S eme kicsi elírás, pofáncsapkodta a nagybecsű írópalántát vala, nem törődvén a női személy tiltakozásával.

"tökk erőfeszítés"

I don't know about you
But I think that's a typo

Nem, Zanna, nem írsz át popslágereket. Nem, nem.

- diszkréten, s ütemesen veri a buksiját a klaviítúrába. -

- elszökdel egy szivárvány...birkán? -

:beee:

Elnézést. JUH.

nyanbirge.

...- beteget jelent.-

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 17 (vasárnap), 19:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Nohát nohát :)

Boldogságos szép estét, kedves erretévedők.

Kát fordításra az engedélyt megkaptam, neki is ülök este, miután a bétamunkám befejezettnek tekintem :P

A megtekintések szempontjából pedig --

A balfék (fordítás) - 146

Békében a szerelmet (fordítás) - 159

Better sorry than safe [ Egyes csapó ] (saját) - 522 (!!!)
Better sorry than safe [ Kettes csapó ] - 205

Nem megy ( saját) - 224

Ragaszkodás (fordítás) - 175

Szövevények (saját) - 304


KÖSZÖNÖM. :D :xx:

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 16 (szombat), 18:54 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
AnnaValentine írta:
Íme, kis meglepetésem drága olvasóimnak <3

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121770

Jó olvasást ;)




Őszintén szólva, nem tudom, sírjak-e vagy nevessek.

Pár óra alatt 157 megtekintés - ezt nagyon köszönöm. Ami elszomorít, hogy a 157 megtekintéshez összesen egyetlen egy kritika társul.

:(

Ne legyünk lusták.

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 16 (szombat), 12:19 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Íme, kis meglepetésem drága olvasóimnak <3

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121770

Jó olvasást ;)

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 15 (péntek), 14:10 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok!

Hohó, úgy látom, két kis huncut már idetévedt... - vigyorogva puszikat dobál Hirondelle-nek és shanon widow-nak-

Hoztam nektek egy kis meglepetést, egyenlőre adminkézen van.

Draco/Harry slash.
Pusz! :beee:

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 13 (szerda), 8:03 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Hirondelle írta:
AnnaValentine írta:
találtam egy pár naggggyon fincsi fordítanivalót is :pbunny:

Jeee, már kíváncsi vagyok :D


erre én is :taps:

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 12 (kedd), 20:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2013 június 23 (vasárnap), 16:56
Hozzászólások: 738
Tartózkodási hely: Elefántcsonttorony
AnnaValentine írta:
találtam egy pár naggggyon fincsi fordítanivalót is :pbunny:

Jeee, már kíváncsi vagyok :D

_________________
You are not a drop in the ocean, you are an entire ocean in a single drop.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 12 (kedd), 13:51 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok!

Jó hírek! A BSTS első fejezete 503, a második pedig 177 megtekintésnél jár. Nagyon köszönöm <3
És azoknak is HATALMAS köszönet, akik nyomot is hagytak maguk után - összesen tizenkét kis lenyomat. Az olvasók számához viszonyítva ez meglehetős karcsú, változtathatnátok rajta :P A múzsa kritikákkal táplálkozik.

A Csapó Hármas fejezete félkész állapotban van, emelett találtam egy pár naggggyon fincsi fordítanivalót is :pbunny:

Legyen mesés napotok!

- Zanna

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 07 (csütörtök), 15:52 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
-dobpergés-

Better Sorry Than Safe második, bővített fejezete adminkézen.

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 05 (kedd), 19:56 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Na, kedves olvasóim!

Better Sorry Than Safe-et ugyan nem hoztam, de gondoltam megvesztegetlek titeket egy kis szöszivel :)
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121586

Kellemes olvasást, és kritikakörmölést :P

- Zanna elsunnyog BSTS-t írni.-

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 május 03 (vasárnap), 21:57 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Sziasztok! - szétnéz a kopár ficblogban.-

A frissítés késett, amiért bocsánatot kérek :(
Életem kereken öt hónapos értelmének jön a kicsi fogacskája, borzasztó nyűgös, és csak anyu a jó. (főleg, hogy apu nincs XD)
A beígért fejezet félkész állapotban leledzik.

A hét elején mindenképp feltöltöm.

Pusz - Zanna, a zaklatott.

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 29 (szerda), 16:07 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Figyeleeem.

Better sorry than safe olvasók!

A második fejezet NEM került elfogadásra - több más hiba mellett - a terjedelem végett.
A javított verziót, kiegészítve a harmadik fejezet cselekményével, a héten töltöm fel.

Tehát, extrahosszú fejezetet várhattok!

Hatalmas köszönet annak, aki olvasta, és véleményezte is.

Pusz - AnnaValentine

Edit: a kíváncsi kritikálóm nak üzenném (úgyis tudja, hogy róla van szó :P ) a fenékrecsapós jelenetet lehetséges, hogy külön feltöltöm, "Ami a BSTS-ből kimaradt" címszó alatt :D

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 27 (hétfő), 10:53 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Better sorry than safe második fejezete adminkézen :)

Fordításhoz látok.

- Zanna elsunnyog a fórumról.-

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 26 (vasárnap), 10:36 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Jelentem, a Better Sorry Than Safe első fejezete felkerült :)
Kritikáknak borzasztóan örülék!

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 22 (szerda), 16:04 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Csókolomcsókolom!

Feltöltésre került a pár fejezetesre tervezett Dramione párosítású történetem, jelenleg moderálásra vár.

:beee:

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 22 (szerda), 10:17 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
AnnaValentine írta:
S lőn, egy borzasztóan felelőtlen, gyanútlan Anna betévedt a Fórum setét oldalára - Az Adminlét fénypontjai topicba. [ a képzavarért elnézést.] Eme botor leányzó nem riadt vissza az első pár rekeszizom-tornáztató, nyelvtani érzéket megremegtető, agysejteket tömegesen nyilkoló gyöngyszemtől, áh, dehogy; kis híján a teljes gyűjteményt végigböngészte. Valahol mélyen érezte, többé már semmi sem lesz ugyanolyan.

- pánikszerűen vetődik a konyha felé, s indul a vodkásüveg keresésére. -



Most nézem... új szót alkottam. Én nem GYilkolok, hanem nyilkolok. :yes:

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 21 (kedd), 21:22 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
S lőn, egy borzasztóan felelőtlen, gyanútlan Anna betévedt a Fórum setét oldalára - Az Adminlét fénypontjai topicba. [ a képzavarért elnézést.] Eme botor leányzó nem riadt vissza az első pár rekeszizom-tornáztató, nyelvtani érzéket megremegtető, agysejteket tömegesen nyilkoló gyöngyszemtől, áh, dehogy; kis híján a teljes gyűjteményt végigböngészte. Valahol mélyen érezte, többé már semmi sem lesz ugyanolyan.

- pánikszerűen vetődik a konyha felé, s indul a vodkásüveg keresésére. -

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 19 (vasárnap), 19:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Újdonság van készülőben... elég megosztó téma, de... nyamnyamnyam. Imádom írni.
Első fejezete 8 oldalra sikeredett - egyéni rekord.
:xx:

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 19 (vasárnap), 19:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
G Lamaro írta:
Kyraper írta:
AnnaValentine írta:
... az a felettéb kínos pillanat, amikor elbírálásra vársz, megjön a várva-várt e-mail, melyben szegény, valószínűleg tépett idegzetű admin közli, hogy elfelejtetted bemásolni a történet szövegét....

What more can I say?

-hides.-



:give:

Ha vigasztal, nem te vagy az első, akivel ez megesik, úgyhogy ne érezd rosszul magad. :) Meg így legalább veled gyorsan végeztem... >:)


Megsúgom, nekem sablon szövegem is van az ilyen esetekre. Szóval segáz, előfordul... :)




Pfűűű gonoszgombák vagytooook D:
:P

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 17 (péntek), 10:04 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 17:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Kyraper írta:
AnnaValentine írta:
... az a felettéb kínos pillanat, amikor elbírálásra vársz, megjön a várva-várt e-mail, melyben szegény, valószínűleg tépett idegzetű admin közli, hogy elfelejtetted bemásolni a történet szövegét....

What more can I say?

-hides.-



:give:

Ha vigasztal, nem te vagy az első, akivel ez megesik, úgyhogy ne érezd rosszul magad. :) Meg így legalább veled gyorsan végeztem... >:)


Megsúgom, nekem sablon szövegem is van az ilyen esetekre. Szóval segáz, előfordul... :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 17 (péntek), 7:55 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 16:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
AnnaValentine írta:
... az a felettéb kínos pillanat, amikor elbírálásra vársz, megjön a várva-várt e-mail, melyben szegény, valószínűleg tépett idegzetű admin közli, hogy elfelejtetted bemásolni a történet szövegét....

What more can I say?

-hides.-



:give:

Ha vigasztal, nem te vagy az első, akivel ez megesik, úgyhogy ne érezd rosszul magad. :) Meg így legalább veled gyorsan végeztem... >:)

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 16 (csütörtök), 20:38 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
... az a felettéb kínos pillanat, amikor elbírálásra vársz, megjön a várva-várt e-mail, melyben szegény, valószínűleg tépett idegzetű admin közli, hogy elfelejtetted bemásolni a történet szövegét....

What more can I say?

-hides.-

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: AnnaValentine magánzárkája
HozzászólásElküldve: 2015 április 16 (csütörtök), 20:35 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2015 április 15 (szerda), 14:57
Hozzászólások: 43
Na, innentől kezdve jelen vagyok itten is. :)

Jelenlegi munkáim

In progress

Részegen - Drarry falatka, egy nagyon illuminált Potter és egy nem túl boldog, idegileg erőteljesen megtépázott Draco főszereplésével

Better Sorry Than Safe - A Halestorm azonos című dala által inspirált, pár fejezetes kisregény. Egy megszállottan önmegvalósító Hermione, egy nagyon sunyi Draco, megspékelve a nagyon nagyon szenvedő, értetlen és kiállhatatlan Ronnal, és a békésen szemlélődő Kis Túlélővel.

Szerelemről szó sem volt - Semmi köze a Zanzibár dalához, igazából ez is egy Halestorm nótára fog íródni [ Nothing to do with love ]. Ebből sorozat lesz, mindegyik egy-egy számra specializálva :) Drarry!

The Twit - Fordítás, szintén Drarry, ezúttal kőkeményen humor kategóriában.

_________________
Hold the S, 'cause I am an Ain't.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség