Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 április 25 (csütörtök), 1:53

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 73 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2017 október 30 (hétfő), 23:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2013 május 11 (szombat), 10:54
Hozzászólások: 5
Szia! Nem tudom valaha ránézel e még erre a fórumra, de érdeklődnék, hogy a Macska - egér játék című fanficeteket utol lehet még valahogyan érni? :) Ha Fortuna kegyes hozzám és mégis elér hozzám az üzeneted, kérlek itt keress fel: h.hedi05@gmail.com Előre is köszönöm! :3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 június 04 (csütörtök), 16:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 26 (péntek), 12:40
Hozzászólások: 758
candlelight írta:


Hú, ez de durva volt :D

_________________
A blogom, ahol a Könyvmolyképzőről, Aranymosásról, írásról általában lesz, van szó. ;-)

"Draco vihogni kezdett.
- Nektek szóvivőtök van szex-ügyben? – kérdezte – Ráadásul Potter?
- Hah, nem is tudod, mit hagysz ki! - kukorékolta Seamus.
- Harrynek vannak a legjobb szex-beszámolói – tette hozzá Ron önelégülten." (Vorabiza: Unalom)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 június 04 (csütörtök), 13:41 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Szia!

Lehet, hogy csak én vagyok béna, de még mindig nem találom a Bard/Thranduil gyönyörűséget az oldalon. :-(
Remélem, minden oké veled.

Szeretettel küldöm ezeket, hogy jó kedved legyen: http://lordoftheelvess.tumblr.com/post/119321361526/bonusdaily-life-with-thrandy-leggy-and-friends-tm :mrgreen:

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 28 (csütörtök), 0:10 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
SlytHay írta:
Sajnos én is csak az anonimon olvasható részlettel rendelkezem. :) De ma :D már hátha felengedik, és utána a friss jeleneteket is fürgén lesznek felpakolva. (Igen, ez célozgatás volt, lex. ;;)


Tényleg, ma már holnap van. :-D *örül*
(És én is beszállok a célozgatásba. ;) )

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 28 (csütörtök), 0:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
candlelight írta:
SlytHay írta:
Írt hozzá, folytatja a sztorit, csak ugye első fejezetként nem sok esély lesz még új részt kapni. (hú de szép magyar mondat lett x))


Majdnem ide írtam neked Lex háta mögött, hogy akkor küld már el nekem mélbe, ami megvan eddig. :-D

Sajnos én is csak az anonimon olvasható részlettel rendelkezem. :) De ma :D már hátha felengedik, és utána a friss jelenetek is fürgén lesznek felpakolva. (Igen, ez kissé sem burkolt célzás volt, lex. ;;))

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 27 (szerda), 23:59 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
SlytHay írta:
Írt hozzá, folytatja a sztorit, csak ugye első fejezetként nem sok esély lesz még új részt kapni. (hú de szép magyar mondat lett x))


Majdnem ide írtam neked Lex háta mögött, hogy akkor küld már el nekem mélbe, ami megvan eddig. :-D

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 27 (szerda), 23:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
candlelight írta:
SlytHay írta:
Én is itt nézegetem a feltöltéseket az oldalon, pedig az anonimra megírt rész még nálam is megvan dokuban, szóval bármikor elolvashatnám szó szerint egy kattintásra, de hát mégis csak más itt olvasni. :mrgreen:


Hát, ja. :-D Meg ha már akár csak egy mondatot is írt hozzá pluszban Lex, már akkor is megérné. :x

Írt hozzá, folytatja a sztorit, csak ugye első fejezetként nem sok esély lesz még új részt kapni. (hú de szép magyar mondat lett x))
Ó, és még ott lesz majd Maxi és Thrandy kalandjai is. ^^ 8->

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 27 (szerda), 23:54 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
SlytHay írta:
Én is itt nézegetem a feltöltéseket az oldalon, pedig az anonimra megírt rész még nálam is megvan dokuban, szóval bármikor elolvashatnám szó szerint egy kattintásra, de hát mégis csak más itt olvasni. :mrgreen:


Hát, ja. :-D Meg ha már akár csak egy mondatot is írt hozzá pluszban Lex, már akkor is megérné. :x

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 27 (szerda), 23:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
candlelight írta:
Tök szomi vagyok, hogy még mindig nem engedték fel, annyira olvastam volna már. :-(

Én is itt nézegetem a feltöltéseket az oldalon, pedig az anonimra megírt rész még nálam is megvan dokuban, szóval bármikor elolvashatnám szó szerint egy kattintásra, de hát mégis csak más itt olvasni. :mrgreen:

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 27 (szerda), 23:42 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Tök szomi vagyok, hogy még mindig nem engedték fel, annyira olvastam volna már. :-(
De amúgy írtál hozzá még, ugye? ;) Mármint, na, hogy vannak-e új részek az anon óta? :)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 27 (szerda), 15:57 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
lex írta:
candlelight írta:
Nagyon várom már a szülői értekezletes történet folytatását, remélem, készülget. ;;) :x


Jé, működik a telepátia? :D Épp most töltöttem fel Merire az első fejezetet, várom az elbírálást, és igen, közben már készülget a folytatás is (most, hogy végre realizáltam, hogy mi miatt nem jött eddig az ihlet, úgy érzem, fel is oldottam a blokkot), plusz adott egy löketet az is, hogy jelentkeztem a Gyűrűk Ura/Hobbit Kihívásra és annyi jó kulcs és idézet van ott is, hogy a versenyen kívül is biztosan fogok lopni onnan alapanyagokat egy újabb Hobbit sztorihoz :)

Amúgy ne röhögd szét magad, de végül tényleg Szülői Értekezlet címen fogunk futni XD


Jézusom, kajakra nem tudtam! :D De örülök! :beee:

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 27 (szerda), 15:44 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
candlelight írta:
Nagyon várom már a szülői értekezletes történet folytatását, remélem, készülget. ;;) :x


Jé, működik a telepátia? :D Épp most töltöttem fel Merire az első fejezetet, várom az elbírálást, és igen, közben már készülget a folytatás is (most, hogy végre realizáltam, hogy mi miatt nem jött eddig az ihlet, úgy érzem, fel is oldottam a blokkot), plusz adott egy löketet az is, hogy jelentkeztem a Gyűrűk Ura/Hobbit Kihívásra és annyi jó kulcs és idézet van ott is, hogy a versenyen kívül is biztosan fogok lopni onnan alapanyagokat egy újabb Hobbit sztorihoz :)

Amúgy ne röhögd szét magad, de végül tényleg Szülői Értekezlet címen fogunk futni XD

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 27 (szerda), 15:15 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Nagyon várom már a szülői értekezletes történet folytatását, remélem, készülget. ;;) :x

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 14 (csütörtök), 16:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Heteira írta:
candlelight írta:
Hú, hát én aztán végképp címadási analfabéta vagyok, de amúgy a "még" frappánsabb :-D Szülői értekezlet címet javasolnám. Azt látják, hogy Bard/Thranduil, és szerintem ebből a címből már lehet következtetni az őrületre. ^^


Ha én is beszállhatok, én valamiért azt választanám, hogy Füstbomba, habár még nem készült füstbomba. Na mindegy, alig várjuk mind a folytatást ;-)


Új cím is versenybe szállt: "Sutaságom története, avagy ha nem lennék ennyire béna, jobb címet is kitalálhattam volna" x) De komolyan, még mindig semmi épkézláb ötletem nincs. Egyelőre kivárok, próbálom írogatni tovább, aztán hátha jön az isteni sugallat.

Na jó, tényleg az lesz a legjobb, ha beleásom magam a történetbe, addig sem a címen kattogok. Talán Gandalf kezébe adok egy füstbombát ;)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 14 (csütörtök), 16:18 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Hola :)

A héten visszatértem a rendes kerékvágásba és a Kaleidoszkópban a már jól megszokott (unalmas?) Sterek történettel jelentkeztem Válóok: CSBM címmel.

Vettem egy mélyebb lélegzetet is és átrendeztem a profilomat, mivel a legelső történeteimet több mint kilenc éve pakoltam fel az oldalra, és ennyi idő elteltével már sok mindent nem éreztem aktuálisnak, odavalónak. A történeteket és a kritikákat természetesen lementettem magamnak, egyébiránt törlésre kerültek. Készítettem egy viszonylag részletes leírást is a fent lévő műveimről, ha esetleg valaki kifejezetten fandomot vagy párost keres, ne kelljen végiggörgetnie az egész oldalon :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 05 (kedd), 22:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2010 február 26 (péntek), 12:40
Hozzászólások: 758
candlelight írta:
Hú, hát én aztán végképp címadási analfabéta vagyok, de amúgy a "még" frappánsabb :-D Szülői értekezlet címet javasolnám. Azt látják, hogy Bard/Thranduil, és szerintem ebből a címből már lehet következtetni az őrületre. ^^


Ha én is beszállhatok, én valamiért azt választanám, hogy Füstbomba, habár még nem készült füstbomba. Na mindegy, alig várjuk mind a folytatást ;-)

_________________
A blogom, ahol a Könyvmolyképzőről, Aranymosásról, írásról általában lesz, van szó. ;-)

"Draco vihogni kezdett.
- Nektek szóvivőtök van szex-ügyben? – kérdezte – Ráadásul Potter?
- Hah, nem is tudod, mit hagysz ki! - kukorékolta Seamus.
- Harrynek vannak a legjobb szex-beszámolói – tette hozzá Ron önelégülten." (Vorabiza: Unalom)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 05 (kedd), 22:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Drágaság! *előveszi legjobb Gollam-hangját*

Megérkezett a második mogyoróvajas tortacsoda, vagy egy újabb delikvenst kell mogyorómegvonásos büntetés súlyával tömlöcbe vetnem, amiért nem teljesítette az elrendelt küldetést?

És... lehet, hogy önként kellene levonulnom a birodalom odúbörtönébe, mert estére ígértem az első ajándékod, de... nos :labi: azt a kis időt, amíg nem egy hegyi troll dörömbölt a koponyámban, azt macskázással töltöttem, utána meg véletlenül leültem Konyhafőnököt nézni... és ott ragadtam a tv előtt... És engedelmeddel, az ajándékozási mulasztás felelősségét félig rád hárítanám, mivel te hoztad fel először mailben Séf úr rejtelmes tekintetét... ^^ x')) Szerdán tudjuk, hogy Ultron bá'val lesz találkozóm, szóval eltolnám az ajándékeső eleredését csütörtökre. ;;)

Uppsz, el is felejtettem, hogy "Az értekezlet"-hez ötletelnem kellett volna nekem is címügyben, sorry. X'D

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 05 (kedd), 21:49 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
lex írta:
candle, én is úgy tervezem, hogy Merire külön kerül fel, nem akarom bekeverni a gyűjteménybe, mert egyrészt nagyon elveszne ott, másrészt mivel még nincs kész és nem tudom, hogy milyen hosszú lesz, nem akarok ott a Kaleidoszkópban szenvedni az adminisztrációval :D
Az első etap már mehetne is Merire, csak olyan suta vagyok, hogy semmilyen épkézláb cím nem jutott még eszembe ~x( Az egyetlen opció egyelőre a sokatmondó és rendkívül frappáns "Az értekezlet" lenne #-o
Ha neked beugrik valami, ne habozz megosztani :)


Hú, hát én aztán végképp címadási analfabéta vagyok, de amúgy a "még" frappánsabb :-D Szülői értekezlet címet javasolnám. Azt látják, hogy Bard/Thranduil, és szerintem ebből a címből már lehet következtetni az őrületre. ^^

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 05 (kedd), 21:40 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! >:D<

candlelight írta:
Jaaaaj, azt a Bard/Thraduilt mindenképp folytasd, mert zseniális, és amellett abszolút hiánypótló! :x Én nem is tudom, hogy láttam-e más Bard/Thranduilt magyarul, de az biztos, hogy ennyire jó amúgy sincs még egy. ^^

Azt esetleg majd felteszed ide is? :wink: Meg szerintem azt érdemes lenne különállóként, hogy könnyebben megtalálhassák mások is.


candle, én is úgy tervezem, hogy Merire külön kerül fel, nem akarom bekeverni a gyűjteménybe, mert egyrészt nagyon elveszne ott, másrészt mivel még nincs kész és nem tudom, hogy milyen hosszú lesz, nem akarok ott a Kaleidoszkópban szenvedni az adminisztrációval :D
Az első etap már mehetne is Merire, csak olyan suta vagyok, hogy semmilyen épkézláb cím nem jutott még eszembe ~x( Az egyetlen opció egyelőre a sokatmondó és rendkívül frappáns "Az értekezlet" lenne #-o
Ha neked beugrik valami, ne habozz megosztani :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 05 (kedd), 19:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Boldog szülinapot, lex! <:-P >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 05 (kedd), 12:03 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Boldog Szülinapot, Isten éltessen sokáig! :) :flower:

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 03 (vasárnap), 14:24 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
lex írta:

Na jó, akkor mostantól átnevezem magam candlelight kéréseit teljesítő bizottságra :D Jaj, ne is mondd azt a tökéletes Chris/Petert, mert megint kedvet kaptam hozzá, hogy elolvassam. Imádom <3 * -- *

A Steterre még nem jelentkezett be senki, a macskásat Sly kérte, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy a Bard/Thranduilt te kérted :-h Mindenképpen hozok még belőle folytatást, egyszerűen nem hagy nyugodni az az univerzum :D Ha eszedbe jut egy hasonló szuper prompt Barduil fronton, ne tartsd majd magadban! :)


xD Hát, továbbra is nagyon örülök, hogy ennyire tetszett az a kis rövid izé. ^^

Jaaaaj, azt a Bard/Thraduilt mindenképp folytasd, mert zseniális, és amellett abszolút hiánypótló! :x Én nem is tudom, hogy láttam-e más Bard/Thranduilt magyarul, de az biztos, hogy ennyire jó amúgy sincs még egy. ^^

Azt esetleg majd felteszed ide is? :wink: Meg szerintem azt érdemes lenne különállóként, hogy könnyebben megtalálhassák mások is.

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 03 (vasárnap), 10:31 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Ahogy már Herakleitosz is megmondta: "Az egyetlen állandó a változás maga." Ez nálam most annyiban csúcsosul ki, hogy megrögzött Sterekesként elkövettem egy Stetert. Én magam sem értem teljesen, hogy hogyan történt. 18+-os merengés.

Enjoy!

the thirst (is taking over)[Kaleidoszkóp]

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 03 (vasárnap), 10:25 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
candlelight írta:

Csak úgy jelzem itt is (mert én csak most értem az anonim mémhez), hogy az összes(!) fic, amit írtál a mémre áprilisban, az én kérésem volt, úgyhogy te... nagyon elkényeztetsz engem! :-D :x Nem is tudom, mit szóljak. :beee:
(De örülök, hogy legalább most én is tudtam neked valamit adni, mert én írtam a Chris/Petert, amit kértél, nagyon örülök, hogy tetszett.^^)

UPDATE: oké, kicsit azért elszámoltam magam, mert a Stetert, meg a macskás Thranduilt nem én kértem, na de a többit igen. :-D És persze a szülői értekezletes Bard/Thranduilt is az én kérésem volt, amit meg egyszerűen zseniálisan írtál meg, és azt remélem, majd folytatod. 8-> :x


Na jó, akkor mostantól átnevezem magam candlelight kéréseit teljesítő bizottságra :D Jaj, ne is mondd azt a tökéletes Chris/Petert, mert megint kedvet kaptam hozzá, hogy elolvassam. Imádom <3 * -- *

A Steterre még nem jelentkezett be senki, a macskásat Sly kérte, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy a Bard/Thranduilt te kérted :-h Mindenképpen hozok még belőle folytatást, egyszerűen nem hagy nyugodni az az univerzum :D Ha eszedbe jut egy hasonló szuper prompt Barduil fronton, ne tartsd majd magadban! :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 01 (péntek), 19:03 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
lex írta:
Üdv!

Elseje van, ez tehát memés frissítést jelent :) Először is elnézést azért, mert a kezdetben beígért sokféle és színes történetek kezdenek egy eléggé egysíkú Sterek felé elmenni, de áprilisban egész aktív voltam, így a már alapnak számító Sterek mellett hozok majd még Teen Wolfot más párosítással, és egészen új fandomot is, amiben eddig nem írtam :)

Addig is élvezzétek a legújabb fogfájdító kis fluffot Derek és Stiles főszereplésével :)

blue sky holiday [Kaleidoszkóp]


Csak úgy jelzem itt is (mert én csak most értem az anonim mémhez), hogy az összes(!) fic, amit írtál a mémre áprilisban, az én kérésem volt, úgyhogy te... nagyon elkényeztetsz engem! :-D :x Nem is tudom, mit szóljak. :beee:
(De örülök, hogy legalább most én is tudtam neked valamit adni, mert én írtam a Chris/Petert, amit kértél, nagyon örülök, hogy tetszett.^^)

UPDATE: oké, kicsit azért elszámoltam magam, mert a Stetert, meg a macskás Thranduilt nem én kértem, na de a többit igen. :-D És persze a szülői értekezletes Bard/Thranduilt is az én kérésem volt, amit meg egyszerűen zseniálisan írtál meg, és azt remélem, majd folytatod. 8-> :x

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 01 (péntek), 19:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
A konyha-katasztrófaként álcázott sütisütős cukorborsó is felkerül ma? ;;) Már elküldésre vár a kritikának álcázott agymenésem. x)

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlytHay 2015 május 01 (péntek), 19:06-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 május 01 (péntek), 18:24 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Üdv!

Elseje van, ez tehát memés frissítést jelent :) Először is elnézést azért, mert a kezdetben beígért sokféle és színes történetek kezdenek egy eléggé egysíkú Sterek felé elmenni, de áprilisban egész aktív voltam, így a már alapnak számító Sterek mellett hozok majd még Teen Wolfot más párosítással, és egészen új fandomot is, amiben eddig nem írtam :)

Addig is élvezzétek a legújabb fogfájdító kis fluffot Derek és Stiles főszereplésével :)

blue sky holiday [Kaleidoszkóp]

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 április 10 (péntek), 21:11 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Athenodora írta:
:xx: :xx: :xx: Awwwww, reklámozod a kisbabámat *ölel*

Bár az általad írt párosokban én nem vagyok otthon, de zaklass, ha valamit olvassak, mert merin ritkaságszámba megy, ha olvasok bármit is, inkább angolul tolom a dolgot. Úgyhogy bármi van és kritikára vágysz, dobj egy pü-t és várd a csodát ;)


Még jó, hogy reklámozok egy ilyen remek dolgot! :D Őszintén mondom, hogy bearanyozza a napjaimat, és nagyon örülök, hogy a részese lehetek (csak azt sajnálom, hogy későn ébredtem, de már visszafelé is olvasgatom a promptokat, úgyhogy... :Dbunny: )

A csodákkal kapcsolatban sohasem szabad feladni a reményt (általában úgyis akkor történnek, nem?), de még simán előfordulhat, hogy új párosok/fandomok felé veszem az irányt, és akkor neked sem kell erőszakot tenned magadon :D

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 április 07 (kedd), 19:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 28 (hétfő), 20:09
Hozzászólások: 3378
:xx: :xx: :xx: Awwwww, reklámozod a kisbabámat *ölel*

Bár az általad írt párosokban én nem vagyok otthon, de zaklass, ha valamit olvassak, mert merin ritkaságszámba megy, ha olvasok bármit is, inkább angolul tolom a dolgot. Úgyhogy bármi van és kritikára vágysz, dobj egy pü-t és várd a csodát ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 április 07 (kedd), 13:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Üdv mindenkinek! *méretes porfelhőt ver fel*

Mostanában nem sok időm jutott Merengőzni (szakdolgozatírás, államvizsga, költözés, meg egyéb nyalánkságok okán), meg amúgy is szeretem konzekvensen elhallgatni a frissítéseket, de elkezdtem egy új gyűjteményt, amelynek a Kaleidoszkóp nevet adtam. Szerényen azt állítottam, hogy az idekerülő - egyébiránt Anonim Meme Mókára íródott - szösszenetek színesek és sokfélék lesznek; erre statisztikailag rácáfolni látszik, hogy az öt sztoriból három Sterek párosítású. Pedig nem is nézem a sorozatot. Hm.

Anyway. Ahogy a való élet engedi, ezt a gyűjteményt minden hónapban igyekszem gazdagítani majd, így legalább hó elején várható némi friss a házam tájáról. Voltak mindenféle nagyszabású Destiel terveim még januárban, bár most úgy érzem, hogy a kreatív energiáim a Kívánság Üstre készített történetem elkészültével huss! Elszálltak. Ó, igen, sikerült ugyanis Zajecet megajándékoznom egy (Madách után szabadon) Ádám/Lucifer slash-sel, ami itt olvasható. És ha már szóba került - mert szóba hoztam -, a csodálatos kritikákat még nem volt érkezésem megválaszolni; egy, mert utálatos kis rókamanguszta vagyok; kettő, mert akárhányszor rágondolok arra a történetre és a rá érkező véleményekre I'm feeling thoroughly overwhelmed :beee: (látjátok? Még magyarul is elfelejtek :huh: )


Semmi konkrétat nem szeretek ígérni írás terén, pláne azért nem, mert újabban szinte kizárólag Hannibal/Will Graham, valamint James Bond/Q párosítást olvasok, de ha érdemi közlendőm lesz, mindenképpen bepötyögöm :)



Ui: gyertek írni/olvasni/kérni/adni Anonim Meme Mókára, mert remek szórakozás a szürke hétköznapokat feldobni egetrengető promptokkal! :D

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 február 24 (kedd), 19:34 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Szia!

Válaszoltam a p.ü.-re. ;)
(Bocsi, csak nem kapok róla mélt, ha itt üzen valaki, és nem gyakran jövök fel, de remélem, még nem nagyon késő. *ég*)

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 február 02 (hétfő), 12:41 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
cica19 írta:
hali
szeretném elkérni a macskaegér ficit
merengőn nem találom
köszi


Szia! Írtam PÜ-t :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 február 02 (hétfő), 11:32 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2010 július 06 (kedd), 18:42
Hozzászólások: 96
hali
szeretném elkérni a macskaegér ficit
merengőn nem találom
köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2015 január 01 (csütörtök), 18:27 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Először is BUÉK mindenkinek! Nem túl aktuális a hír, de nyáron részt vettem a Heroes In The Maze Kihíváson, ahol sikerült második helyet elérnem a Muspelheim csapat színeiben írt frostiron történetemmel. Ma végre erőt vettem magamon és megcsináltam a formázást és htlm-kódolást, aztán feltettem a Merire :)

Kellemes olvasást hozzá!


Aki bújt, aki nem

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 december 13 (szombat), 16:43 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Kyraper írta:
lex írta:
És a közlendőm: felkerült a Merengőre életem első saját írása Destiel témában. Semmi világmegváltó, semmi egetrengető, de ez a kép nem hagyott nyugodni: Dean, Castiel és egy kádnyi buborék.

Némi filozofikus felhanggal, Dean stílusában prezentálva: Szappanbuborék



Sziaaa! ^^


áh, úristen! Annyira örülök, hogy írtál egy destielt, rá is vetettem magam, épp most olvastam el, és muszáj itt is elmondanom, mennyire aranyos lett. Köszönöm az élményt! >:D< *szalad vissza kritikát írni*


Szia Kyra!

Válaszoltam a kritikádra, itt is köszönöm még egyszer, hogy írtál, és örülök, hogy ennyire elnyerte a tetszésedet ez a kis szösz :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 december 11 (csütörtök), 15:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2010 december 01 (szerda), 17:04
Hozzászólások: 3408
Tartózkodási hely: In my dreams
lex írta:
És a közlendőm: felkerült a Merengőre életem első saját írása Destiel témában. Semmi világmegváltó, semmi egetrengető, de ez a kép nem hagyott nyugodni: Dean, Castiel és egy kádnyi buborék.

Némi filozofikus felhanggal, Dean stílusában prezentálva: Szappanbuborék



Sziaaa! ^^


áh, úristen! Annyira örülök, hogy írtál egy destielt, rá is vetettem magam, épp most olvastam el, és muszáj itt is elmondanom, mennyire aranyos lett. Köszönöm az élményt! >:D< *szalad vissza kritikát írni*

_________________
Fórumszabályzat

Kép
Csillámnyusz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 december 10 (szerda), 15:10 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
És a közlendőm: felkerült a Merengőre életem első saját írása Destiel témában. Semmi világmegváltó, semmi egetrengető, de ez a kép nem hagyott nyugodni: Dean, Castiel és egy kádnyi buborék.

Némi filozofikus felhanggal, Dean stílusában prezentálva: Szappanbuborék

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 december 10 (szerda), 9:54 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
*bejön és lefújja a háromcentis porréteget a felületről*

Sziasztok! Sikerült elvesznem a való világ útvesztőiben egy időre, de ez nem jelenti azt, hogy teljesen tétlen lettem volna :) Még a nyáron indultam a Heroes in the Maze Kihíváson, ahol második helyezést sikerült elérnem; a kihívásra íródott történetemet hamarosan feltöltöm, csak el kell szórakoznom kissé a html-kódokkal.

A Teen Wolf és Avengers fandomoktól kissé tovább sodródtam, ugyanis a Pandora Szelencéje Kihívás olvasójaként sikeresen megfertőződtem a Destiel vírussal, hála a jobbnál-jobb sztoriknak :x Az utóbbi időszakban minden szabadidőmben csak Dean/Castiel párosítást olvasok - emiatt kissé eltávolodtam egyelőre a frostirontól és a Sterektől, másrészt viszont kezdenek gyűlni a fordítanivalók Supernatural fronton :)

És persze nem bírtam magammal, jelentkeztem a Kívánság Üstre, így most minden szabad gondolatom a megvalósítandó kívánság körül forog. :D

Nem mehetek el szó nélkül az Aranypenna mellett sem: iszonyúan meglepődtem már a jelölésen is, de amikor harmadik helyezett lehettem a Golyóállóval a Teen Wolf kategóriában... hú @-) Azért is nagy szó ez számomra, mert egy fordítást találtatok méltónak annyira, hogy szavazzatok rá. Meghatódtam és természetesen már az írót is tájékoztattam a fejleményről :)

Amint érdemi közlendőm lesz, jelentkezem (elvileg nem is túl sokára), és a vizsgák és zh-k túlélése után szeretnék belevágni két Destiel projektbe is, de ezekről majd később ;)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 25 (hétfő), 23:40 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Gratula a kiemeléshez! =D> =D> =D> :x $rose

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 25 (hétfő), 22:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Ohh, tökéletes választás, én Lokit hívtam el kísérőmül. Hm-hm, "kísér"... /:) Jó kis mókának nézünk elébe, úgy gondolom. Az év partija lesz. Legalábbis számunkra. Minden szempontból... :-> Meg persze a kísérőink számára. :g

Hahh, micsoda furfangos felkérés ez a béta munkakörre... szimplán kijelentéssel. Jól van, jól van, látom, sikeresek a Lokitól vett pofátlansági óráid. XD De mivel a cél szentesíti az eszközt, mint mondották volt az édesmókus bölcsek, nem kell tiszteletlenséged okán büntetésként mogyorón térdelned. Egy királynő mindig tudja, mikor kell a saját érdekét szem előtt tartania. >:) XD

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 25 (hétfő), 19:44 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Jelentem, láttam! :D Nem tudom, hogy ki volt olyan cuncimókus, hogy gondolt rám a kiemelésnél, de hálám üldözni fogja! ;;)

A lakomára már elő is készítettem az őszi bunda-estélyimet (jövő téli divat szerint tervezve, persze x)), ha lehet, akkor kísérőként pedig Tonyt szeretném magammal vinni, mert imádom, ha egy férfi tudja viselni az öltönyét 8-> Meg persze nélküle nem lehetnék kiemelt sem ^^

Ígérgetni nem szeretek, de ha téged tudhatlak bétámnak, akkor szeretném még augusztusban befejezni a folytatást (nagy szavak, mi?! XD) :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 25 (hétfő), 10:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
Láttad már, láttad?!

Ha igen, ha nem, gratulálok!!! =D> :D
*a királynő mókuskadétja nyakába akasztja a kitüntetést jelképező mogyorófüzért*

Mikor is érkezik a Kísértés 2.0? ;;)

A tiszteletedre pedig az Édesmókus Birodalomban lakomát rendezünk, mindenféle mulatsággal egybekötve, úgyhogy fésüld be fülbojtjaid, bajszocskáid peckesítsd ki. B-)

[És most eszembe jutott a lokis kispárna, amire olyan szipiszupiszupeeeer (igen, a Lego Movie egyetlen "értelmes" húzása ez a csodadal) lenne lehajtani esténként kis kobakomat egy ördögi kacaj elhahotázása után. 8-> :twisted: ]

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 19 (kedd), 8:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
lex írta:
Ez pedig szerencsésen megtörtént a múlt hét folyamán, így elvileg elgördült mindenféle akadály, hogy néhány újabb fordítással kedveskedjek Nektek <3

Gratula neked is! <:-P Ügyes vagy, nem is kételkedtem benne, hogy esetleg nem leszel kész időre a történettel. Megyek majd olvasni, ha elkezdődik az olvasói szakasz :)
lex írta:
Most viszont jelentem, hogy nagy erőkkel olvasom a Pandora kihívás történeteit, és bár sosem gondoltam volna, hogy így lesz, a Destiel csapattól egyelőre jobban le vagyok nyűgözve ;;)

Na, te akkor jobban állsz mint én, mert én még egyik történetet se olvastam el. Megvárom, hogy felkerüljön az összes, és majd akkor egyszerre. De örülök, hogy ennyire tetszenek a destieles sztorik ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 18 (hétfő), 20:37 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Sziasztok!

Jelentem, nem tűntem ám el az univerzum sötétebb sarkaiban, mindössze arról van szó, hogy az elmúlt heteket arra szántam, hogy a SlytHay által indított Heroes in The Maze kihívásra elkészüljek a frostiron sztorimmal. Ez pedig szerencsésen megtörtént a múlt hét folyamán, így elvileg elgördült mindenféle akadály, hogy néhány újabb fordítással kedveskedjek Nektek <3

Rövidesen hozok nektek egy öt mikroficből álló kis szöszgyűjteményt Tonyról és Lokiról, valamint folyamatban van egy Sterek fordítás is.

És persze mondanom sem kell, de gyertek olvasni és véleményezni a kihívásra, mindannyian nagyon várjuk a véleményeket/pontokat! :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 12 (kedd), 10:03 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
candlelight írta:
Jaj, amúgy ha már erre jártál...
Vak!Stiles fic magyar fordítása? *szépen néz* ;;) 8->


Töredelmesen bevallom, hogy egy ideje félkészen stagnál a gépemen :-Ą Olyan fokú száműzetésbe vonultam, hogy mostanában az volt az egyetlen fordítás, amihez hozzányúltam - még a Sterek olvasással is lemaradtam kissé, hogy ne vonja el semmi a figyelmem a Frostironról. Sőt, még az Amerika Kapitány 2-t se néztem meg a zurammal, nehogy ihletet kapjak egy kis Bucky/Steve-hez XDD

De a hét második felében már felszabadulok, és lesz itt minden: olvasás, kritizálás, fordítás, írás <:-P

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 augusztus 11 (hétfő), 21:36 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 22:18
Hozzászólások: 338
Jaj, amúgy ha már erre jártál...
Vak!Stiles fic magyar fordítása? *szépen néz* ;;) 8->

_________________
Meris profilom | Weboldalam sok-sok fanficcel :)
icon by Nupao


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 július 10 (csütörtök), 9:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 05 (csütörtök), 22:10
Hozzászólások: 1243
Tartózkodási hely: Quantico, Roxfort pincéje, Yggdrasil ágaira függesztett hintán lábat lóbálva
lex írta:
Jelentem: Gyermekek olvasható, és ezúton érdeklődnék, hogy van-e igény hasonló drabble fordításokra? :)


Akkor ezzel meg is válaszoltad a mailben feltett kérdésem. ^^ Figyeld az erdei talajt okosságoknak álcázott imádatkifejező igék által hagyott eltorzult lábnyomok és felfordult kavicsok után kutatva. ;)
Azt meg szerintem tudod, hogy kérdezned sem kell ilyesmit, pff. x) Hozzad csak, hozzad a drágaságokat. >:D< :twisted: (Remélem, hogy te is gyakoroltál reggel...)

_________________
KépKép

"I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist."
There's no such thing as proper immortality. The universe will always take care of its nutcases.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 július 09 (szerda), 22:02 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
lex írta:
van-e igény hasonló drabble fordításokra? :)

Van! :mrgreen: A kritikákkal elmaradtam, de csak most jutottam el oda, hogy el tudjam őket olvasni, a táborban nem volt rendes net, de a napokban bepótolom a kritikákat is ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 július 09 (szerda), 21:45 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
lex írta:
Megismerés útjainak negyedik fejezete Teremtés néven olvasható!

Holnap pedig érkezik a drabblefüzért lezáró ötödik rész, Gyermekek fedőnév alatt :)


Jelentem: Gyermekek olvasható, és ezúton érdeklődnék, hogy van-e igény hasonló drabble fordításokra? :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: lexikon
HozzászólásElküldve: 2014 július 09 (szerda), 14:38 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 03 (péntek), 21:23
Hozzászólások: 491
Tartózkodási hely: keresem azokat az embereket, akik keresnek engem
Már olvasható a Sterek fordításom, Golyóálló néven. A történet főleg angst és hurt/comfort, és +18-as a durva nyelvezet és a téma miatt. Véleményeket most is szívesen várok; többek között azt is, hogy hozzak-e még Stereket, vagy maradjak a Frostironnál :)

_________________
KépKépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 73 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség