Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 1:46

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 15:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
aglarnis írta:
Gaby írta:

na ez márcsak azért se okés szerintem mert én a nézőpontok embere vagyok tehát tea saját szemszövebgből mindig jót cisnálsz mert uygebár alavetően az emreb azért tesz dolgokat emrt szerinte az jó, az helyes...

uff ez nagyon nem így van XD sztem...
dehogy csinálok a saját szemszögemből mindig jót XD vááá
de lehet én vagyok defektes


Nem csak te vagy defektes xD

Hm, egy százlábún lábain meg tudnám számolni hogy mikor cselekedtem jót úgy, hogy tudtam hogy az jó... bár talán a saját kezemen is menne ez az összeadogatás.

Éshát vegyünk mondjuk egy őrültet... bár az őrület fiktív fogalom, maradjunk az átlagostól eltérő gondolkodású embernél - ha azt hiszi a gyilkos, hogy jól teszi, hogy megöli a feleségét (vagy csak "szimpl" veri) mert "pimasz" volt vele, akkor az helyes?

Sz'al azért izé... keh, mit pofázok én itt? xD
*kipof*

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 15:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
aglarnis írta:
Gaby írta:

na ez márcsak azért se okés szerintem mert én a nézőpontok embere vagyok tehát tea saját szemszövebgből mindig jót cisnálsz mert uygebár alavetően az emreb azért tesz dolgokat emrt szerinte az jó, az helyes...

uff ez nagyon nem így van XD sztem...
dehogy csinálok a saját szemszögemből mindig jót XD vááá
de lehet én vagyok defektes

oké max 10 mp-cel később rájössz h ez nem legjobb ötelt volt..de amikro egmtsezd akkor igenis azt kell gondolnod h jó, különben nem tennéd meg ..(hacsak nem kényzserítenek...)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 15:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Gaby írta:

na ez márcsak azért se okés szerintem mert én a nézőpontok embere vagyok tehát tea saját szemszövebgből mindig jót cisnálsz mert uygebár alavetően az emreb azért tesz dolgokat emrt szerinte az jó, az helyes...

uff ez nagyon nem így van XD sztem...
dehogy csinálok a saját szemszögemből mindig jót XD vááá
de lehet én vagyok defektes

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 15:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
húha... hát nem!
igaza van Lunának, jobb esetben... de az a bizonyos jobb eset k*rva ritka

itt minden a pénzről szól gyerekek *megszólal az okostojááás XD :roll: *

ahamm, szal a 'jó' itt nem azonos a helyessel,csak mert először úgy értelmeztem, amit írtál, Gaby, csak aztán láttam a másik hsz-t XD
és abban meg az van, hogy: úgy csinálom, hogy jó legyen, és kapjak pénzt...
hmmm bakker...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 14:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Luna Aurora írta:
Gaby írta:
...mert uygebár alavetően az emreb azért tesz dolgokat emrt szerinte az jó, az helyes...


Jobb esetben... Vagy önös érdekből, haszonért, elismerésért, hatalomért, pénzért. :roll:

hát ja de ha pénzétz cisnálom akkoris úgy cisnálom h jó legyen és kapjak pénzt :D öö ez nemtom menynire volt érthető :oops:

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 14:42 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Gaby írta:
...mert uygebár alavetően az emreb azért tesz dolgokat emrt szerinte az jó, az helyes...


Jobb esetben... Vagy önös érdekből, haszonért, elismerésért, hatalomért, pénzért. :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 13:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
aglarnis írta:
nagyon sokáig abban a biztos hitben éltem, hogy én jó ember vagyok és jól csinálom a jóra való törekvést...
de tuti tévedek, mint mindig


na ez márcsak azért se okés szerintem mert én a nézőpontok embere vagyok tehát tea saját szemszövebgből mindig jót cisnálsz mert uygebár alavetően az emreb azért tesz dolgokat emrt szerinte az jó, az helyes...

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 13:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Luna Aurora írta:
Ide tartozik, hogy felismerem tetteim okát és okozóját, döntéseim miértjét.


na egen, itt kezdődik a baj...mert én péel rohadtul nem ismerem fel :S

Luna Aurora írta:
Igen, napról napra változunk, jobb esetben fejlődünk, törekszünk minél jobb embernek lenni, minél értékesebbé válni, ezért változunk és sosem befejezett az önismeret, mert a magunk egy változó. De azért lehet biztos pontokat találni. Ilyen lehet pl a hit, céljaink, alapvető tulajdonságaink (pl törekvés a jóra) *ez az én vesszőparipám XD *


neked is? :D nekem is ez a vesszőparipám...
nagyon sokáig abban a biztos hitben éltem, hogy én jó ember vagyok és jól csinálom a jóra való törekvést...
de tuti tévedek, mint mindig


Luna Aurora írta:
De ezt fel lehet fogni másképp is: itt vagy Te, folyton változva, tulajdonképp nyitva a lehetőség, hogy azzá válj, amivé szeretnél, mert semmi sem fix.


ahhoz, hogy azzá váljak, amivé szeretnék nincs elég erőm :S

agli személyes drámáját hallhattuk XD
szorri

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 0:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
aglarnis írta:
váó XD asszem be is álmosodtam azon gondolkodván, hogy kiajófranc vagyok én tulképp XD XD

jó éjtet Neked Luna :)


XD nem csodállom, amúgy nagyon édi az avád. :x Szép álmokat.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 0:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
*vártam amúgy is az atlétikai vb közvetítést :) *

Az, hogy elismerem bizonyos tulajdonságaimat sztem egy nagyon fontos lépés az önismerethez. Mert mindenkinek vannak olyan tulajdonságai, amiket maga előtt is rejtegetni próbál. Az, hogy ismerem önmagam, sztem nem csak és kizárólag tulajdonságfelsorolásból áll. Ide tartozik, hogy felismerem tetteim okát és okozóját, döntéseim miértjét.
Igen, napról napra változunk, jobb esetben fejlődünk, törekszünk minél jobb embernek lenni, minél értékesebbé válni, ezért változunk és sosem befejezett az önismeret, mert a magunk egy változó. De azért lehet biztos pontokat találni. Ilyen lehet pl a hit, céljaink, alapvető tulajdonságaink (pl törekvés a jóra *ez az én vesszőparipám XD *
Szerintem viszont -persze zavarbaejtő- az hogy változunk az jó dolog. Minden nap, az események, a találkozások, a beszélgetések hatással vannak ránk, formálnak minket és mi is formáljuk őket. Aztán már csak rajtunk múlik, hogy ezt hogyan használjuk fel, pl egy negatív visszajelzést.
De ezt fel lehet fogni másképp is: itt vagy Te, folyton változva, tulajdonképp nyitva a lehetőség, hogy azzá válj, amivé szeretnél, mert semmi sem fix.

Mások szeretnek mindenkit elkönyvelni "valamilyennek", amihez hozzátársítják, hogy az "olyan" embertől mit várhatnak el. Szeretik "jó emberismerő"-ként feltűntetni saját magukat és általában a többi ember az, aki nem fogékony az egyén változására. Amilyen volt, olyan is amrad a szemükben. És ez szerintem nagyon rossz.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 23:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
váó XD asszem be is álmosodtam azon gondolkodván, hogy kiajófranc vagyok én tulképp XD XD

jó éjtet Neked Luna :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 23:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
dehogynem :)
csomó dolgot vetettél fel, amin elgondolkodtam...
*jól elfilozofálnak itt 00:44kor XD*

az, hogy elismerem bizonyos tulajdonságaimat, és elfogadom, hogy mások is ilyennek vagy olyannak látnak, vajon azt is jelenti egyben, hogy ismerem önmagam?...

mert napról napra változik a viszonyulásom a saját hülyeségeimhez és másokhoz is, szal tulképp sosincs egyetlen biztos pont sem XD
és ez nagyon zavarbaejtő asszem...
az egyetlen, amit állíthatok, hogy: létezem, de innentől kezdve nekem semmi más nem tiszta...

na és ha még én sem ismerem önmagam, akkor mások honnan veszik a bátorságot, hogy azt higgyék, hogy ők igenis ismernek? XD
itt dolgozok azon, hogy minél bonyolultabb legyek és aztán meg próbálom ezt a kuszaságot kioldani...
erre jön vki, aki lazán beszól, hogy: Ó, én már olyan jól ismerlek...
hát kötve hiszem...
lehet, hogy úgy tűnik, semmi köze a hsz-edhez XD de mindez arról jutott eszembe :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 23:38 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
*most próbál vmi értelmeset válaszolni*
Sztem az egy dolog, hogy az ember tisztában van azzal, milyen is. Persze most nem lekicsinyíteni akarom, igenis nagy érdem, ha vki ismeri önmagát. rossz és jó oldalát egyaránt. De mindig másabb azt hallani is. Szóval szembesülni azzal, hogy mások ilyennek vagy olyannak látnak, ahogy próbálnak vmilyen kategóriába elhelyezni, címkéket aggadni rám. Még akkor is, ha tudom, hogy rám illik. Hogy "ennyire átmegy", milyen is vagyok? Néha én is megállok egy kicsit ezen csodálkozni.
A másik meg... az biztos, hogy senki sem fog annyira ismerni, mint én önmagamat. Egyrészt mert ehhez minden hozzátartozik, a legalapvetőbb döntéstől kezdve minden. Összegészében kellene hozzá nézni minden egyes tulajdonságom, amihez senki sem veszi a fáradságot, nameg nem is engednék senkit sem olyan közel.
*hát asszem mégse sikerült XD*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 23:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
de én ezt amúgy annyira nem értem magammal kapcsolatban...
ha tudom, milyen vagyok, miért fáj másoktól hallani?

lehet, hogy ez is csak önzőség :S őrizgetem itt magam a nagy semminek XD és ha vki kicsit is megismer, azonnal megijedek...
asszem ez beteges, totál görcs vagyok...

vagy nemtom, mások valahogy nem úgy ismernek, ahogy én magam, és ez is félelmetes XD

*hülye**idióta**mindentől fél**és nevet magán*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 23:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Én is tisztában voltam azzal, mit mondhat, de hallani látva pár soros írásom, nagyon durva.
Felmenni. :) És tényleg nagyon jó kis csapat. :x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 22:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
ó, és nagyon örülök, hogy megérte lejönni :) vagy fel vagy nemtom XD
jó kis csapat a 'skolci :x a tiszteletbeli tagok pedig csak színesítik :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 22:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
azta ez nagyon durva...
én tuti szétbőgtem volna az agyam, ha az arcomba mondja vki, milyen vagyok XD
mert tudom én, de... másoktól fájóbb :S

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 22:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Persze, hogy megérte, nagyon is. :)
A grafológia nekem nagyon bejött, nem bántam meg. Nagyon durva volt, még azt is megmondta, hogy hónapok óta fáradt vagyok. El is pityeregtem magam rajta, annyira megdöbbentő volt az egész, hogy pár sorból lényegében MINDENT ki tud olvasni.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 22:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Luna Aurora írta:
Eléggé messze XD Szarvason, laza 200 km-re Miskolctól. 4 és fél óra busszal, de megéri. :)


úúú, ez nem semmi...
a tali előtt abban a hitben voltam, hogy valahol 'skolc környékén laksz...
remélem valóban megérte lemászni hozzánk :)

ó, még annyit akartam kérdezni, jó is, hogy eszembe jutott...
neked bejött az a grafológia dolog? mer' Kis aszonta nekem, hogy Gaby anyukája kb mindenre rátapintott...
azért ez nagyon durva...
én sztem nem merném bevállalni XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 22:23 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Eléggé messze XD Szarvason, laza 200 km-re Miskolctól. 4 és fél óra busszal, de megéri. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 22:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
jajj amúgy nekem tök későn esett le, hogy te tök messze laksz...
ugye messze laksz? :D
*totál szétszórt*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 22:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
aglarnis írta:
hogyne felelnééél :)
igen, és ne haragudj, nagyon hebrencs voltam nagy nemtom XD pedig igyekeztem mindenkire odafigyelni...
óóó, teccik nekem az aváink XD :x


:x nekem is nagyon tetszenek. Semmi baj, majd legközelebb. ^^ Feltéve ha Sofie-ék befogadnak. XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 22:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Sofie Strange írta:
Agli ótaa - én vagyok :)


csak elkerüljük egymást vagy mi :D...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 22:12 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Luna Aurora írta:
aglarnis írta:
müüüü de nagyon ki vagyunk halva :((
valaki beszélgessen velem ;;)


Én vagyok, ha megfelelek. :oops: A talin sajna nem tudtunk beszélgetni.


hogyne felelnééél :)
igen, és ne haragudj, nagyon hebrencs voltam nagy nemtom XD pedig igyekeztem mindenkire odafigyelni...
óóó, teccik nekem az aváink XD :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 20:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Agli ótaa - én vagyok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 20:29 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
aglarnis írta:
persze, mer' megállás nélkül adminkodsz XD
azér' besegítettem ma egyszer-kétszer :)


Ma nemigazán... honlapot szerkiztem, most meg számolok. XD

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 20:17 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
aglarnis írta:
müüüü de nagyon ki vagyunk halva :((
valaki beszélgessen velem ;;)


Én vagyok, ha megfelelek. :oops: A talin sajna nem tudtunk beszélgetni.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 20:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
persze, mer' megállás nélkül adminkodsz XD
azér' besegítettem ma egyszer-kétszer :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 19:54 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
aglarnis írta:
müüüü de nagyon ki vagyunk halva :((
valaki beszélgessen velem ;;)


Én vagyogatok... csak hébe-hóba. :oops:

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 19:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
müüüü de nagyon ki vagyunk halva :((
valaki beszélgessen velem ;;)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 18:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Üdv újra itthon Tökmag :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 13:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Zsófi Ősátánsága visszatért XD Jó utat Cara és jó Siófokot, Tonks :) >:D< :-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 23 (csütörtök), 19:44 
Mindenkinek jóóó időtöltést mindenhol :) :x
Sok-sok puszker :)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 23 (csütörtök), 19:34 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
*integet mindenkinek, és búsul, hogy egyedül marad*

:(( :(( :((

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 23 (csütörtök), 19:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
na én is gyüttrem búcsúzkodni T_T ...mivel én meg holnap megyek Solymárra fesztiválra (:D) és 9:33kor már gurul a vonatom Pest felé *hajnalok hajnala ruuulz -.-* szal legyetek rosszgonocak :twisted: (ahogy én szoktam volt mondani, ahogy említette előttem Zsófia Ősátánsága) és vigyázzatok magatokra!!
szeresselek titeket
pás :x :-*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 23 (csütörtök), 9:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Rólatok semmi jót ne halljak, csak rosszat, mialatt távol vagyunk Anyu :D
Legyetek rosszgonoszak, ahogy Cara Őrévészasszonysága _U_ szokta volt mondogatni. ;;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 23 (csütörtök), 8:42 
egennn...
mindenki vigyázzon magára és érezze jól magát itt-ott...
debrecenben és Pesten :) :x


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 23 (csütörtök), 8:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Köszi szépen!:)

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 21:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Kösziii :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 19:17 
Höh, na fenn vagyunk, Léjdíííz! XD
Tessön reklámozni minket. XD *röhög*

Na, más téma: tisztelettel kívánok jó utat ma ill. holnap, Debrecenbe ill. Budapestre Bellnek ill. a Szofi & Alexa - kettősnek.

Cupp
:x :*


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 13:01 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
szuper lett a kis vers XD az utolsó sor... fájdalmasan igaz XDD

A Tudjátokmelyik kvíz :x szerintem egyszer rendezek második fordulót. XD azóta olyan sok információt gyűjtöttem XDD

a néni olyan aranyos volt a buszon XD ahogy szépen elmagyarázta aaaa Tudjátokmizést XDD de én már elfelejtettem, hogy kell.. na majd megkérdezem Tudjukkit :)
rejtélyeskedés vége XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 12:50 
Wóóóóóó :D
kvízműsorban taroltunk 8->

ésés voltunk olyan jók, mint a Tudodmilyen kvízben, amit Bell vezetett msn-en XD ?...

óóó! alig várom már, hogy a Tudjukkiről szóló Tudjukmit feltedd :x


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 11:44 
T. Köcsög Triumvírek!

Jelentem, tegnap écccaka rólunk álmodtam (kvízműsorban taroltunk Triumvirátus néven XD, q. pojén volt XD), ennek hatására regeltem Tudjátokhova Tudjátokmilyennéven. *szóóó misztériösz*

Tervezem, hogy belátható időn belül a Tudjátokkiről szóló Tudjátokmit is felpakolom. :)

Nem kötelezek, inspirálok, erőltetek, kényszerítek, nyomatok, tukmálok, buzdítok senkit semmire, tudom, hogy úgyis reménytelen minden próbálkozás, csak gondoltam tudatom veletek a történteket...


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 9:54 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Alexa Tonks írta:
Lily, jó átszokok rá!XD
De így is írtad alá, asszem... Azért gondoltamXD


Egen, ha netán majd "anyázni" támad kedve valakinek, legalább tudja, kihez beszél. :D

Köszi... :)

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 9:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
500! Ezt nem hagyhattam kiXD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 9:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Lily, jó átszokok rá!XD
De így is írtad alá, asszem... Azért gondoltamXD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 9:27 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Alexa Tonks írta:
Ja! És Judith! Te engedted fel az elmebeteg agyunk szüleményét? Mert nekem úgy tűntXD Ja és akkor köszi!XD


Öööö... nem tudom... Annyi minden volt ben reggel, hogy azt figyeltem, hogy okés-e a dolog. :#-)

És Lily! X-(

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 9:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Ja! És Judith! Te engedted fel az elmebeteg agyunk szüleményét? Mert nekem úgy tűntXD Ja és akkor köszi!XD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 9:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Agli! Nem te tehetsz a piszkos fantáziánk kialakulásáról! Az már jó régen kialakult...Talán még hamarabb, h Sirius megjelentXD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 21:33 
zsofiy írta:
Aglarnis (tudom, hogy ide be szoktál nézni ^^), hogy bírtad ezt épp ésszel egyben elolvasni? *könnyezős szmájli*
Nagy-nagy köszönet, hogy ajánlottad :)


nem is tudtam egyben XD... pedig akartam, de nem ment :) majd szép fokozatosan...
és nincsen mit :) (L)


Vissza a tetejére
  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség