Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 18:08

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 22:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
ó, nem emlékszem sajnos :(
hmm, azért Mr Collins hasfala is figyelemreméltó lehet, nem? XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 22:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
jaj, nem az a fiatal srác, akinek levágták a fejét?

nem...ööö akire én gondolok annak hosszabb haja volt, és olyan hasfala, amilyet még nem láttam XD
és nem is fogok XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 22:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
jaj, nem az a fiatal srác, akinek levágták a fejét?

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 22:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
én csak a werkfilmet láttam, meg egy részletet a Thermopülai szorosról. Abszolút más a valóságban. ez nem tetszett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 22:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
ugye? sztem is jó volt :D
bár volt néhány jelenet, amitől felfordult a gyomrom XD

hát... sztem szar film XD
de az egyik csávókám basszus :x
olyan nyönyörűűűűű volt XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 22:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Belldandy írta:
ugye? sztem is jó volt :D
bár volt néhány jelenet, amitől felfordult a gyomrom XD

nekem maúgy kicsit olyan túlzottan animációsra siekredett de azért a sztori rendben volt... én a gyomrogorgáson túlttetem magam rég. rájöttem hogy töksaokat bírok (egyet kikvére: késalatt...na azt nehezen..:s)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 22:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
ugye? sztem is jó volt :D
bár volt néhány jelenet, amitől felfordult a gyomrom XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 22:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Belldandy írta:
köszi :D 300 rulez <3

én arra aszittem h tök szar lesz, olyan uncsi mint a trója csak még orli sincs benne de nem..egész jóvolt, mgé teccett is :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 22:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
köszi :D 300 rulez <3

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Amúgy nagyon durva az aláírás- képed, Bell :D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
bakker xD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:40 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
oh, köszönöm ;)
az IM-ben is ezt olvastam :D

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
aglarnis írta:
Belldandy írta:
nenene :( ne spoilerezzetek, légyszi :(
meg akarom őrizni a potterszüzességem :(


ne félj :)
ha rajtunk múlik megőrzöd



semmi nem történik amit nem akarsz :) XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
nenene :( ne spoilerezzetek, légyszi :(
meg akarom őrizni a potterszüzességem :(


ne félj :)
ha rajtunk múlik megőrzöd

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Kisera írta:
aglarnis írta:

Ja és írjuk már meg közösen a ZIGAZI HáPéHetet. Miccótok? XD

ez egy erősen jó ötlet XD
de tényleg
és ha már együtt vagyunk, nekem van egy rakat kérdésem, amire hátha ti tudtok jó magyarázatot


Mégse HáPéHetet akarok írni. Hanem gyalázós ficeket és verseket EGY BIZONYOS NÉMBERRŐL, a HáPé általam legutáltabb szereplőjéről. XD Vörös haj, kifejezéstelen arc... *nem szpojlerezik*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:32 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
nenene :( ne spoilerezzetek, légyszi :(
meg akarom őrizni a potterszüzességem :(

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Kisera írta:
Ja és írjuk már meg közösen a ZIGAZI HáPéHetet. Miccótok? XD

ez egy erősen jó ötlet XD
de tényleg
és ha már együtt vagyunk, nekem van egy rakat kérdésem, amire hátha ti tudtok jó magyarázatot

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
naked time ^^ az lesz

én írok Dracóról. a Szexuális Lúsösz a tied, Kisera :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
aglarnis írta:
akkor oksa :)
és fúúúú tényleg XD
olyan tali kéne, ami fúúúú XD
szal kirúgunk a hámból =))
de tényleg :D


Ó, jesssz, nagyot vadulunk. XD
Akkorát plázázunk, mint még soha....
Megmeg... megugatunk mindenkit, és...
FríííHágzKampányolunk....

Ja és írjuk már meg közösen a ZIGAZI HáPéHetet. Miccótok? XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
akkor oksa :)
és fúúúú tényleg XD
olyan tali kéne, ami fúúúú XD
szal kirúgunk a hámból =))
de tényleg :D

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Igen!!!

Én kicsi vagyok és könnyen kísértésbe eshetek mert mind befolyásolható felnőttek lesznek körülöttem. Kisera megvéd az alkoholtól... legvégső esetben mindet megissza előlem X)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
aglarnis írta:
most nem akarok itt picsulni XD
de én nagyon nemtom, hogy mikor lenne jó nekem, mer van vizsgám augusztusban...
szal ööö 24.-e után mindenkinek jó lenne még? *.*


Hátttööö... Nemt'om kihúzom-e még adddig :roll: , de ha igen, részemről nincs akadálya, teljes együttműködésre számíthattok. XD
Elmegyek, mint felelősségteljes felnőtt, ésés megint megvédem Szofit a zalkoholtól.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Nekem igen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 21:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
most nem akarok itt picsulni XD
de én nagyon nemtom, hogy mikor lenne jó nekem, mer van vizsgám augusztusban...
szal ööö 24.-e után mindenkinek jó lenne még? *.*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Kisera írta:
Mást se hallok... Emellett csodás szervező- és problémamegoldó készségemet is gyakorta méltatják.

szörnyülehet :)

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Rory írta:
Tehát augusztus ( mert nyári szünetben kéne lennie) és Miksolc.

Mugliktól nyüzsgő helyet akartok vagy valahol csendesebb közegben?


PLÁZAAA! XD

Vagy zarándokoljunk el mindenkihez szép sorban, ésés vendégeltessük meg magunkat. XD *nem csak kreatív, de pofátlan is*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Gaby írta:
Kisera írta:
Helyszín: Miskóóc - mitszóltok? XD

azta.. modnták már h menynire kreatív vagy? :D


Mást se hallok... Emellett csodás szervező- és problémamegoldó készségemet is gyakorta méltatják.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Tehát augusztus ( mert nyári szünetben kéne lennie) és Miksolc.

Mugliktól nyüzsgő helyet akartok vagy valahol csendesebb közegben?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
csövezésamekibe? :roll:

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Kisera írta:
Helyszín: Miskóóc - mitszóltok? XD

azta.. modnták már h menynire kreatív vagy? :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Gaby írta:
Agli (:)) LOL a képed nagyon :P


köszi :D

ésés DEEEEEEEEEEE!
Én szeretnék egy talit :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Helyszín: Miskóóc - mitszóltok? XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Kisera írta:
Skolcia népe!

Épp Szofi Sztréndzzsel értekezünk, és felmerült bennem egy nagy kérdés...

Nem akarunk valamikor még nyáron egy Skolci Nagy Talit? Vagy csak kicsit... Én azzal is beérem. XD

:roll: :roll: :roll:


Támogatandó javaslat - valaki valami ötlet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
aglarnis írta:
Kisera írta:

Apropó, ezzé vártam legjobban Merit. XD Hogy a Danelle-utánzat-paródia-nevetségesszlesss-perverziómat feltehessssem végre. :P


igeeeen :D
azt én is nagyon várom már :)



ÉN várom ezt a legjobban * perverz növendék... * melletetek eltanulom a rosszat x)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Skolcia népe!

Épp Szofi Sztréndzzsel értekezünk, és felmerült bennem egy nagy kérdés...

Nem akarunk valamikor még nyáron egy Skolci Nagy Talit? Vagy csak kicsit... Én azzal is beérem. XD

:roll: :roll: :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Agli (:)) LOL a képed nagyon :P

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Kisera írta:

Apropó, ezzé vártam legjobban Merit. XD Hogy a Danelle-utánzat-paródia-nevetségesszlesss-perverziómat feltehessssem végre. :P


igeeeen :D
azt én is nagyon várom már :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 20:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Kisera írta:
Szejasztoook Skolcijaim! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Ez a zelső hely, amit meglátogaték XD így visszatérvén szerény személyi számítógépemhez. :P Annyira nagyon jó, megin' lehet vandálkodni itt. XD XD XD

Csókolok mindenkit


:)
Végre mindenki itt van, aki számít (nekem) :)
:x
Imádok minden Skolcit és a nőszemélyt, akit Kiserának hívnak :) :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 19:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Belldandy írta:
juj, Mikamit én is nagyon bírom XD Teljesen behaltam azon a részen, amikor azokat a tévéseket ölte meg XD az az üvöltözés meg ugrabugrálás, amit írás közben levágott, majd' megfulladtam a röhögéstől XD De attól függetlenül jópasi XD
nekem még a Yotsubából Namikawa Reiji tetszett nagyon <3 kár, hogy a végén kinyírták :( (mint mindenkit XD)

jaj ú leeset...yostuba..aszittem egy másik animéről beszélsz :oops:
ha namikawa az akire gondolok akkor igen ő is tokjó pasi... és csak ő leeht namikawa mert más jó nem volt benne:D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 19:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Hello 'Skolc!


puszi minden miskolci és tiszteletbeli miskolcinak ^^
örülök h megint összeverődhetünk


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 18:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
yutsuba? az mi? miyen? mirőlszól?
amúgy jaj anynira bírtam volna ha legláabb a végén Neart sikerül kinyírni... :( márintoké h lájt emghal nade naaa... :(

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 17:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
juj, Mikamit én is nagyon bírom XD Teljesen behaltam azon a részen, amikor azokat a tévéseket ölte meg XD az az üvöltözés meg ugrabugrálás, amit írás közben levágott, majd' megfulladtam a röhögéstől XD De attól függetlenül jópasi XD
nekem még a Yotsubából Namikawa Reiji tetszett nagyon <3 kár, hogy a végén kinyírták :( (mint mindenkit XD)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 17:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Belldandy írta:
Gaby, most látom, hogy L-es avád van <3
ÁJ LÁV DESU NOTO XD
Nagyonnagyon szeretem L-t :x
meg Mellot is, főleg Mattel XD


hátigen, a legleslegjobb naime szentem :x
én ha Mellot nem is anynira, de L-t, lájtot, terüt (de csak akkor amikor nem őrül...annyira) meg van az a cuki kis SPK-s hapsi Giovanni :D
és így ebben az animében van a legtöbb cukipasi :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 17:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Gaby, most látom, hogy L-es avád van <3
ÁJ LÁV DESU NOTO XD
Nagyonnagyon szeretem L-t :x
meg Mellot is, főleg Mattel XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 17:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Belldandy írta:
jaj, ezt még nem hallottam XD nagyon poén XDD

én még ezt a képet imádom a témával kapcsolatban:
http://www.deviantart.com/deviation/50967378/
:D


LOL :D

a madness-es ittvan, de találtam jobbat is ott :P
http://thisissparta.extra.hu/

egyébként, Kis, énis elolvstam a veszedelmest :D iszonyat LOL :D szóval grat de tényleg :P
am énis várom h legyen meri, megint eláraszthatom a szemetemmell*muhahahahah*

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 17:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Kisera írta:

Vagy elolvasod a Veszdelmes Viszonyt. :roll:

Apropó, ezzé vártam legjobban Merit. XD Hogy a Danelle-utánzat-paródia-nevetségesszlesss-perverziómat feltehessssem végre. :P

(A Dacossal hogy állsz? :roll: :P :lol: :twisted: )


óó, tényleg! Biztos vagyok benne, hogy mindenki imádni fogja a VV-t. XD Még az eredeti mű ismerete nélkül is...:D

A Dacossal... remekül. XD Lehet, hogyha megint lesz meri, egy év elmúltával megjön az ihlet XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 17:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Belldandy írta:
igen, ő volt :)

ó, hát, remélem pszichiátriai kezelésre még nem szorulok, bár sose lehet tudni, hosszú távon miket hoz ki belőlem az aláírásod hiánya... ha nagyon eluralkodik rajtam a kétségbeesés, mondjuk átolvasgatom az idézeteket 'sajton. XD


Vagy elolvasod a Veszdelmes Viszonyt. :roll:

Apropó, ezzé vártam legjobban Merit. XD Hogy a Danelle-utánzat-paródia-nevetségesszlesss-perverziómat feltehessssem végre. :P

(A Dacossal hogy állsz? :roll: :P :lol: :twisted: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 17:29 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Gaby írta:
nekem spec. az a kedvecemh "hoztam pitét. kérsz?" "milyen pite?" "meggyes" "madness?"


jaj, ezt még nem hallottam XD nagyon poén XDD

én még ezt a képet imádom a témával kapcsolatban:
http://www.deviantart.com/deviation/50967378/
:D

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 17:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
igen, ő volt :)

ó, hát, remélem pszichiátriai kezelésre még nem szorulok, bár sose lehet tudni, hosszú távon miket hoz ki belőlem az aláírásod hiánya... ha nagyon eluralkodik rajtam a kétségbeesés, mondjuk átolvasgatom az idézeteket 'sajton. XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 02 (csütörtök), 17:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
kukucs
Bell, lol a képed :D
nekem spec. az a kedvecemh "hoztam pitét. kérsz?" "milyen pite?" "meggyes" "madness?"

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség