Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 23:52

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 52031 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 27 (csütörtök), 9:03 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 29 (szombat), 19:29
Hozzászólások: 232
Tartózkodási hely: Tibolddaróc XD Igen, elfoglaltam egy falut
Lol, eddig tartott a topic :D Már másnapra meghalt :D

_________________
:x Luvz Greyback Fenrir :x
Meg luvz minden szőrös állat :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
My Girl meg nagyon XD Jó lesz az :D Na jól van én léptem Gravitation-t nézni :x

Ha nem jönnék holnap, akkor az azért van, mert még mindig nem sikerült felkaparnom magam a padlóról :)

Cupp! :-*

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Juuuuj Mena :D Mindjárt SZIGET :x :x :x

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
mena írta:
én direkt nem jelöltem be messzi helyeket :D csak közeli helyeken érzi jól magát


hol laksz mena?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Ott sajna nincs... csak szegeden meg Miskolcon meg Pécsen.

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 20:02 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 29 (szombat), 19:29
Hozzászólások: 232
Tartózkodási hely: Tibolddaróc XD Igen, elfoglaltam egy falut
Én már vadul szállást keresek Egerben :D

Amúgy Regi... ott véletlenül nincs tudakozó plusz? =)) Hátha tudnék suli mellett dolgozni.

_________________
:x Luvz Greyback Fenrir :x
Meg luvz minden szőrös állat :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Pláne nekem, mert ha jövőre se vesznek fel, érettségizhetek ujra mindenből, aztat meg nagyon nagyon nem szeretném

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:58 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
My Girl írta:
Én jövőre már mindent bejelölök ami bölcsész és angol, még ha mucsaröcsögén is van...


teljesen igazad van, szerintem is minnél több helyet be kell jelölni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:56 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Anonymous írta:
mena írta:
egerbe felvettek volna... a postán gondoltam meg magam, ott huztam ki a jelentkezési lapról :D


hát ez nagyon kár, pedig akkor Zsu közelében lehettél volna :)


én voltam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Én jövőre már mindent bejelölök ami bölcsész és angol, még ha mucsaröcsögén is van...

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:55 
mena írta:
egerbe felvettek volna... a postán gondoltam meg magam, ott huztam ki a jelentkezési lapról :D


hát ez nagyon kár, pedig akkor Zsu közelében lehettél volna :)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
ja igen Te is bölcsész... hajj...

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
My Girl írta:
Én angolból megyek emeltre... Hova is felvételiztél lányom?


de jó akkor fogtok velem szolidalítani :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Én angolból megyek emeltre... Hova is felvételiztél lányom?

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Tudom :) Gyere Te is Potterlandbe :D

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:43 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
My Girl írta:
Hát úgy akarok menni hogy novembertől-márciusig kb...


szóval úgy fél év?jah én is fogok menni valahova meg lett ígérve, mert ugyebár tseóm is volt, szóval nekem is jár :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Hát úgy akarok menni hogy novembertől-márciusig kb...

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:41 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
My Girl írta:
jajj már szeretnék menni :x láv England :x


mennyi időre mész?lehet, h már mondtad de én elfelejtettem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
jajj már szeretnék menni :x láv England :x

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:56-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Világlátás, mi? XD

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Aztán megkereseük Daniel Radcliffet meg Tom Feltont meg a fiatal Jamest és megerőszakoljuk őket jól XD

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Novembertől ha minden igaz... szal ha van elég bátorságod hozzá, akkor tarts velem :)

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:29 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 29 (szombat), 19:29
Hozzászólások: 232
Tartózkodási hely: Tibolddaróc XD Igen, elfoglaltam egy falut
My Girl írta:
Amugy meg Zsu, gratulálok :D MAjd megyünk hozzád és iszunk bort :D

Annyira mondjuk nem kell gratulálni, jövőre át akarok menni Pestre :D Csak most a kiszemelt suli ponthatára 135 volt...

_________________
:x Luvz Greyback Fenrir :x
Meg luvz minden szőrös állat :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
mena írta:
sztem nem mériszús. :D
1 ponton múlt. éljen, munkanélküli vagyoooooooooooook! :D


Mena drága, várunk a Tudakozó plusznál :D Vagy gyere ki velem Angliába :D

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
purple írta:
My Girl írta:
Paris tényleg Amandás, de én szeretem Amandát, mert mégis csak én találtam ki :D Mena, szted Amanda Mériszú?


én is szeretem Amandát, nagyon jó negatív figura, és szerintem nem Mériszú, bár nem engem kérdeztél :oops:


Téged már kérdeztelek :D De én néha megijedek ettől XD

Amugy meg Zsu, gratulálok :D MAjd megyünk hozzád és iszunk bort :D

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 29 (szombat), 19:29
Hozzászólások: 232
Tartózkodási hely: Tibolddaróc XD Igen, elfoglaltam egy falut
És nem hiszem el =))

Felvettek volna a Pécsre meg Szegedre és Debrecenbe is :D De ezekre nem jelentkeztem, mert úgy gondoltam, h ezek már nagyon messze vannak =))

_________________
:x Luvz Greyback Fenrir :x
Meg luvz minden szőrös állat :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:24 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Holnap írta:
Hááát gyerekek =))

Költözök Egerbe :D Az Eszterházy TTK-ra vettek fel biosz szakra. Kicsit messze leszek tőletek, de majd max szervezek egri talikat :D


Gratulálok és megyünk az egri-talikra :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:24 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
My Girl írta:
Paris tényleg Amandás, de én szeretem Amandát, mert mégis csak én találtam ki :D Mena, szted Amanda Mériszú?


én is szeretem Amandát, nagyon jó negatív figura, és szerintem nem Mériszú, bár nem engem kérdeztél :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:23 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 29 (szombat), 19:29
Hozzászólások: 232
Tartózkodási hely: Tibolddaróc XD Igen, elfoglaltam egy falut
Hááát gyerekek =))

Költözök Egerbe :D Az Eszterházy TTK-ra vettek fel biosz szakra. Kicsit messze leszek tőletek, de majd max szervezek egri talikat :D

_________________
:x Luvz Greyback Fenrir :x
Meg luvz minden szőrös állat :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Paris tényleg Amandás, de én szeretem Amandát, mert mégis csak én találtam ki :D Mena, szted Amanda Mériszú?

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Bezony bezony, Paris már nem tud mit kezdenni magával, de megkímélhetett volna minket ettől... Tömény borzalom...

Amugy Mena, hát még jó hogy :) Te vagy az egyik szemem fénye :D

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:19 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
My Girl írta:
Okés^^

Jajj ez a Paris Hilton is inkább fojtotta volna vízbe magát mielőtt énekelni kezdett volna... Eddig sikeresen elkerültem ezt a borzalmat de most szembe kellett sülnöm vele az MTVn :S


amikor ezt a klippet néztem akkor jutott eszembe, hogy Amanda hasonlít Parisre, olyan vízbefojtandóóó :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 13 (szombat), 8:28
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
mena írta:
kellkell :D :D :D


hajrááááááááááá tesóóóóóóóóóóó, hajrá nagynéni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 július 26 (szerda), 19:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 05 (vasárnap), 15:54
Hozzászólások: 642
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mena 2012 augusztus 02 (csütörtök), 17:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 52031 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség