Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 5:29

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 21 (szombat), 17:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Hali! Hogy állol?
Remélem visszatért az életkedved, és jól :)
Várom/várunk új fejezetet, lesz mostanában?
Jó írást - olvasást - élést - nem depizést - stb. neked :D:D:D:D:D:D
És ÍRJ!!!!!!! valami Dinasztiás fejezetet :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 18 (szerda), 17:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Majd meglátjuk. :)
Jelenleg LOTR-os háttérképeket gyártok, meg olvasok, és hangolódom a valamikori íráshoz. Kicsit elfáradtam. :)
És igen. Szívem szerint, azt a jelenetet megírnám, de kicsit messze van még. :)


Írd csak meg! A gépen eláll, és talán a kedvedet is visszahozza, kicsivel gyorsabban. Vááááááááááááááááááááááááá, már megint leadás van :(:(:(

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 17 (kedd), 14:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

A pihenésre, Lelkem, a pihenésre :-P
Csak mértékkel, nehogy elkényelmesedj a végén, és nem lesz nekünk se ABD1-2, se AVD2. A jelenetedtől még két és fél könyv elválaszt :-P
Hihi!
:D:D:D


:-P

Majd meglátjuk. :)
Jelenleg LOTR-os háttérképeket gyártok, meg olvasok, és hangolódom a valamikori íráshoz. Kicsit elfáradtam. :)
És igen. Szívem szerint, azt a jelenetet megírnám, de kicsit messze van még. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 16 (hétfő), 22:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Mire gondolsz pontosan? :)


A pihenésre, Lelkem, a pihenésre :-P
Csak mértékkel, nehogy elkényelmesedj a végén, és nem lesz nekünk se ABD1-2, se AVD2. A jelenetedtől még két és fél könyv elválaszt :-P
Hihi!
:D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 16 (hétfő), 21:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Persze csak mértékkel :D:D:D

=)) =)) =))


Mire gondolsz pontosan? :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 16 (hétfő), 20:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Persze csak mértékkel :D:D:D

=)) =)) =))

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 15 (vasárnap), 17:51 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Semmi baj!
Nyugodtan pihend ki magad, regenerálódj!
Rengeteget írtál az utóbbi időben nekünk, rád fér egy kis pihi :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 14 (szombat), 20:29 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Nem baj.
Mindenkinek van egy ilyen korszak az életében.
Amint jól leszel, várjuk valamejik mű folytatását.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 14 (szombat), 13:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!
Bocsi az eltünésért. És azért is bocsi, mert egy hete teljes leállás van. :#-) :(
Hétvégén (múlt hétvégén) totális depi hangulatom volt, és azóta sem tudtam visszarázódni a regényírásba. Jelenleg filmet nézek, és olvasok. És igazság szerint jó lenne írni, csak most kicsit punnyadt vagyok hozzá. :(

Sajna nehéz, és szar az élet... 8-|

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 12 (csütörtök), 20:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Erre én is kíváncsacsai vagyok! :D:D:D
Vagy azt írtad, amit mondtál? Mert én arra is kíváncsi vagyok! :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 12 (csütörtök), 19:26 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Mizu? milyen heted volt? :)
mennyit haladtál a héten? :) (bocsi hogy megkérdezem)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 21:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Javítva. Egyéb óhaj-sóhaj? :-P


Nem tudom, legyen? :-P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 15:41 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Most amúgy az AVD2-t írod?:D ha igen, hol tartasz belőle?*.*
egyébként nagyon imádom a borítókat, és az ABD is jólett, bár nekem az AVD2 jobban tetszik, és jobban érdekel hogy mi lesz benne...:D
soksikert az íráshoz. :-)

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 14:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Ja! Azt elfeletettem, hogy a Beaumont 1-nél Alex nem jó! Nem őt hozza be a link :)


Javítva. Egyéb óhaj-sóhaj? :-P

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 14:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Ja! Azt elfeletettem, hogy a Beaumont 1-nél Alex nem jó! Nem őt hozza be a link :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 11:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Azért én beszólnék! :D:D:D

1. Daniel kimaradt az AVD2 felhozatalából
2. Na azt majd személyesen :-P

A többi meg: :D:D:D


Már ott van. És ne tessék haragudni, de tegnap nem voltam beszámítható állapotban. :-P

Most megpróbálok írni valamit. Mondjuk leírom azt, hogy: valami. :-P

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 08 (vasárnap), 1:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Azért én beszólnék! :D:D:D

1. Daniel kimaradt az AVD2 felhozatalából
2. Na azt majd személyesen :-P

A többi meg: :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 07 (szombat), 22:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Köszönöm. Örülök, hogy tetszenek. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 07 (szombat), 21:01 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
szerintem is nagyon jók, fantasztikusak a borítók!!
az állatkák nagyon arik :)
gratula!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 07 (szombat), 20:50 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
a borítók csodálatosak lettek. Nagyon sok dicséret érte. Nem győztem őket csodálni. Az állatok közül nekem Pontgó tetsztett a legjobban. Ahogy az nézett meg lehetett őt zabálni. Na szóval nagynagy gratula hozzá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 07 (szombat), 13:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok! Egy gyors bejelentkezés, mert lassan mennem kell itthonról, és csak este érek haza. :)

Ígértem, hogy beteszem a borítókat. Hát akkor itt vannak. Egy kedvencke még jön. :) Egy kutyus. :)

A Valiron dinasztia 1

Gabriela Sanchez Beaumont:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120954.jpg

Maximilian Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120955.jpg

Max:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 124217.jpg

Serena Elwood:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120955.jpg

Alexander Beaumont:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120953.jpg

A Beaumont dinasztia 1

Serena Elwood:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 194222.jpg

Alexander Beaumont:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120943.jpg

Gabriela Sanchez Beaumont Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120944.jpg

Maximilian Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120945.jpg

Gabriel Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120943.jpg

A Valiron dinasztia 2

Theresa Montana:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 105336.jpg

Gabriel Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 105206.jpg

Myla Rose Beaumont:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 105305.jpg

Marcus Mackenzie:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 105235.jpg

Pongó:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 134904.jpg

Daniel Beaumont:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 105113.jpg

Edward Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 105138.jpg

Victoria Anne Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 105409.jpg

A Beaumont dinasztia 2

Natasha Michailevna Alexeieva Romanova:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120951.jpg

Daniel Beaumont:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120946.jpg

Musi:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 130648.jpg

Victoria Anne Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 130649.jpg

William La Folia da Andorra:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120953.jpg

Tweety:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 155842.jpg

Kirsti Räikkönen:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120948.jpg

Edward Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 104953.jpg

Theresa Montana:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 105047.jpg

Gabriel Kenyon de Valiron:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120947.jpg

Myla Rose Beaumont:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 105019.jpg
(Ő valószínűleg változni fog, de még nem volt rá alkalmam változtatni rajta.)

Marcus Mackenzie:
http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/ ... 120949.jpg

A borítókon kívül még annyit, hogy az idő hiánya miatt még nem sokat tudtam írni, szóval nem hiszem, hogy a hétvégén jön az új fejezet. Azért holnap igyekszem. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Yenna 2009 november 08 (vasárnap), 14:20-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 06 (péntek), 23:52 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Eniko28 írta:
Október 14 vagy...nem is tudom hányszor, de DÁTUMRA benne van. És még nem házasok! Honnan jött a november?


nem tudom :):)

de így már tuti nem fogom elfelejteni mikor vagyunk :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 06 (péntek), 23:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Október 14 vagy...nem is tudom hányszor, de DÁTUMRA benne van. És még nem házasok! Honnan jött a november?

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 06 (péntek), 23:45 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:

Köszi a választ :)
hónapban kicsit későbbre tippeltem volna (október, november) :D


Nagyon szívesen. :)
Amúgy nem lett volna nehéz eltalálni a pontos dátumot. Csak kellett volna egy icipicit számolni. Annyi éjszakát vissza az esküvő időpontjától, amennyit Alex említ a második fejezetben. :))


ez eszembe se jutott... hogy visszaszámolhatnék :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 06 (péntek), 23:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:

Köszi a választ :)
hónapban kicsit későbbre tippeltem volna (október, november) :D


Nagyon szívesen. :)
Amúgy nem lett volna nehéz eltalálni a pontos dátumot. Csak kellett volna egy icipicit számolni. Annyi éjszakát vissza az esküvő időpontjától, amennyit Alex említ a második fejezetben. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 06 (péntek), 23:35 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:
Szia!

Elolvastam újra az ABD új fejezetét, és még mindig nagyon jó, sőt :) :)

és szöget ütött valami a fejemben :)
pontosan dátumilag körülbelül merre járunk? 2011?
mert erre utalást nem találtam, de lehet én nem vettem észre :)


Szia!
A tipped tökéletes. :D Egyébként utalás az AVD utolsó fejezetében van, miszerint 2011-ben vagyunk. Amúgy az ABD második fejezetében, Alex része pontosan 2011 szeptember 9-én játszódik. :))


Köszi a választ :)
hónapban kicsit későbbre tippeltem volna (október, november) :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 06 (péntek), 22:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Szia!

Elolvastam újra az ABD új fejezetét, és még mindig nagyon jó, sőt :) :)

és szöget ütött valami a fejemben :)
pontosan dátumilag körülbelül merre járunk? 2011?
mert erre utalást nem találtam, de lehet én nem vettem észre :)


Szia!
A tipped tökéletes. :D Egyébként utalás az AVD utolsó fejezetében van, miszerint 2011-ben vagyunk. Amúgy az ABD második fejezetében, Alex része pontosan 2011 szeptember 9-én játszódik. :))

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 06 (péntek), 22:10 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Elolvastam újra az ABD új fejezetét, és még mindig nagyon jó, sőt :) :)

és szöget ütött valami a fejemben :)
pontosan dátumilag körülbelül merre járunk? 2011?
mert erre utalást nem találtam, de lehet én nem vettem észre :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 05 (csütörtök), 10:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
domenico írta:
Az jó.
Akkor mikor kapunk AVD-t?


Nem tudom. :) És ezt ne kérdezzétek akkor, amikor még csak az előbb töltöttem fel az előző fejezetet. Majd ha már kicsit többet írtam, akkor tudok körülbelüli időt mondani. :)

Egyébként is. Lehet, hogy most a kívánságüstös novellámat fogom megírni, mert van egy jó ötletem rá. Mondjuk azzal gyorsan végzek, ha megy, mert nem kell sokat írni. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 04 (szerda), 22:37 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Az jó.
Akkor mikor kapunk AVD-t?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 04 (szerda), 21:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Köszönöm szépen a pozitív kritikákat. :D
Örülök, hogy tetszett, hogy hosszú volt. :D

Ma 3,5 oldalt körmöltem a vonaton. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 04 (szerda), 18:32 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
fúúú ez nagyon jó lett...le a kalappal előtted =)) jó hosszú lett meg izgi....azért az durva hogy ilyen cikket írtak...de sajna ez a való életben is így van..... nem tom h én eltudnám-e viselni... nah mindegy szuper volt....csak így tovább....

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 04 (szerda), 11:11 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Ez aztán ABD1 folytatása.
Leesett az állam, olyan jó lett.
Milőbb várjom a folytatást.
Akkor most AVD2 jön?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 04 (szerda), 9:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Hogy ti mennyire ráértek fórumozni! :-P

Hála dolgát köszönöm, szívesen csinálom. Yenna megfogalmazásában: Ezért tartanak :D:D:D
Jó fejezet, szeretem. :)
És szép hosszúra nyúlt :)

Akkor most a változatosság kedvéért megint 3 AVD2, aztán folyt köv ABD1? :-P Mert azért vicces, hogy van Dan, Ed, Vic és Myla, de lényegében még csak Gabriel született meg :D:D:D Ráadásul Dan születésének körülményeit már leírtad az AVD2-ben, uh jó lenne, ha megszületne az ABD1-ben :D:D:D Babát Serenának!!! Apás szülést nekik!!! :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 23:31 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:

Még egy gyors kérdés: múltkor mikor letörölted a borítókat, írtad, hogy majd vissza rakod. megmutatod majd valamikor az újakat, csak akkor ha van időd! :)


Megmutatom. :) Mondjuk legkorábban csütörtökön. Holnap egész nap tanítok, és csak későn érek haza. Csütörtökön este majd felteszem őket. :)


Ráér a hétvégén is :) És köszi!!!

De most megyek alukálni :)
Jó éjt! Szia


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 23:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:

Még egy gyors kérdés: múltkor mikor letörölted a borítókat, írtad, hogy majd vissza rakod. megmutatod majd valamikor az újakat, csak akkor ha van időd! :)


Megmutatom. :) Mondjuk legkorábban csütörtökön. Holnap egész nap tanítok, és csak későn érek haza. Csütörtökön este majd felteszem őket. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 23:26 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:

tényleg akkor 16 oldal lett a végleges változat?
mert akkor nagyon de nagyon ügyes vagy!!! (mint MINDIG) :)


A végleges változat 16 oldal, és 16 sor lett. :)
Ezért nem tudtam feltenni egyben a merire. Túl hosszú lett. :D


_U_ _U_ _U_ _U_ _U_ _U_ :D

Enikő előtt is _U_, hiszen ő meg gyorsan kijavította neked :D

Még egy gyors kérdés: múltkor mikor letörölted a borítókat, írtad, hogy majd vissza rakod. megmutatod majd valamikor az újakat, csak akkor ha van időd! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 23:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:

tényleg akkor 16 oldal lett a végleges változat?
mert akkor nagyon de nagyon ügyes vagy!!! (mint MINDIG) :)


A végleges változat 16 oldal, és 16 sor lett. :)
Ezért nem tudtam feltenni egyben a merire. Túl hosszú lett. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 23:19 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Yenna írta:
lilly írta:
Nagyon jó lett a fejezet! IMÁDOM!!! :)
Mint mindig, most is fantasztikus vagy :)

Csak te tudsz ilyet kitalálni, ilyen bulvárcikket :D De jó ötlet volt, bár a következmények miatt annyira nem :)


Hát igen. :#-) De az érdem nem csak az enyém. :D


tényleg akkor 16 oldal lett a végleges változat?
mert akkor nagyon de nagyon ügyes vagy!!! (mint MINDIG) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 23:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
lilly írta:
Nagyon jó lett a fejezet! IMÁDOM!!! :)
Mint mindig, most is fantasztikus vagy :)

Csak te tudsz ilyet kitalálni, ilyen bulvárcikket :D De jó ötlet volt, bár a következmények miatt annyira nem :)


Hát igen. :#-) De az érdem nem csak az enyém. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 23:16 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Nagyon jó lett a fejezet! IMÁDOM!!! :)
Mint mindig, most is fantasztikus vagy :) _U_

És én írtam az első kritit hozzá :) :)

Csak te tudsz ilyet kitalálni, ilyen bulvárcikket :D De jó ötlet volt, bár a következmények miatt annyira nem :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 22:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Na hát akkor. Nagy nehézségek árán (sajnos túlságosan belejöttem, és kicsit megszaladt a kezem a gépelésnél, és kicsit hosszúra sikeredett a fejezet :D ) sikerült feltöltenem. :)
Ketté kellett szednem, mert másképp nem fért fel.

Remélem tetszeni fog nektek, már csak azért is, mert NINCS benne függővég. :))

SZERK

Már fent is van a fejezet. :D

1. rész: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=62279&i=1
2. rész: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=62280&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 20:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Béta kész!!! :D:D:D
Mostmár Yennán a világ szeme. Anyám, ez a fejezet... :D:D:D
Nagggggggggggggggyon JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!! :D:D:D

lilly írta:
hogy sikerült a zh-d, Enikő? :)


csikigirl írta:
amúgy Eniko28 hogy sikerült a ZH-d???


Nem esek kétségbe, amíg él a PótZH reménye :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 20:03 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
olyan jó, hogy ilyen hosszú fejezetet kapunk majd :D

hogy sikerült a zh-d, Enikő? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 18:28 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
örülök h ilyen hosszú fejezetet kapunk majd XD...... amúgy Eniko28 hogy sikerült a ZH-d???

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 16:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Itt vok! Szóval... :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 14:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Hali mindenki! :-h

Még nem végeztem, de már látom a fényt az alagút végén. :D
És, hogy nektek még jobb legyen, már a TIZENHATODIK oldalt kezdtem el az előbb. Rekordot döntök. :))

SZERK:

15:25

Egyre jobb. :)) Elkezdtem a TIZENHETEDIK oldalt. :D

SZERK:

15:37

Eddig 16 oldal, 16 sor. Ez a legrosszabb eset. Elképzelhető, hogy még hozzájön valami, de az már nem biztos. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 03 (kedd), 9:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:

Gyerekek, ha Yenna előveszi a Superman-es sebességét, és még ma este készen is lesz, nekem holnap ZHm van, szóval max holnap délután 4-5 körül leszek javolni. Amit eddig elolvastam, az viszont SEHR GUT!!! Csak hogy húzzam az idegeiteket :-P

:D:D:D


Egyelőre nem Superman-es sebességben dolgozom, hanem mondjuk csak Gyalog kakukk sebességben. :))
Egyébként egy-két sor, és elkezdem a TIZENÖTÖDIK oldalt. :D
Fél kilóméter hosszúságú fejezetet fogtok kapni. :))

Szerintem holnap a délelőtt folyamán be tudom fejezni. :)


Izgatottan várom, ámbátor most megyek ZH-zni olyan dolgokból, amikről fogalmam se nincsen. :-B

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 21:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Gyerekek, ha Yenna előveszi a Superman-es sebességét, és még ma este készen is lesz, nekem holnap ZHm van, szóval max holnap délután 4-5 körül leszek javolni. Amit eddig elolvastam, az viszont SEHR GUT!!! Csak hogy húzzam az idegeiteket :-P

:D:D:D


Egyelőre nem Superman-es sebességben dolgozom, hanem mondjuk csak Gyalog kakukk sebességben. :))
Egyébként egy-két sor, és elkezdem a TIZENÖTÖDIK oldalt. :D
Fél kilóméter hosszúságú fejezetet fogtok kapni. :))

Szerintem holnap a délelőtt folyamán be tudom fejezni. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 02 (hétfő), 20:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
csikigirl írta:
én ennek nagyon örülök...és télleg ne haragudj de nem tudtam...meg azért kérdeztem mert én is nagyon fáradt vagyok és hogy érdemes még maradnom vagy nem lesz új fejezet...nah csak ennyi...és még egyszer boccsi...én megyek lassan fürödni meg feküdni...jóccakát.....


Gyerekek, ha Yenna előveszi a Superman-es sebességét, és még ma este készen is lesz, nekem holnap ZHm van, szóval max holnap délután 4-5 körül leszek javolni. Amit eddig elolvastam, az viszont SEHR GUT!!! Csak hogy húzzam az idegeiteket :-P

:D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség