Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 19:13

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1399 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Következő

Rendeltél TSS-könyvet?
Mi? Az micsoda? Ilyen is van? 21%  21%  [ 6 ]
Persze, már fenn vagyok a listán! 21%  21%  [ 6 ]
Még nem, de folyamatban az ügy, majd feliratkozom egyszer. 14%  14%  [ 4 ]
Sajna nincs nekem ilyenekre pénzem. 38%  38%  [ 11 ]
Nem, nem is fogok, és egyébkéntis. 7%  7%  [ 2 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 13 (szombat), 19:31 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Az előbb nem tudtam dönteni...
Most viszont Mitchre szavaztam.
Szerintem cukii lehet. És okos is.

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 13 (szombat), 19:30 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
banya13 írta:
háát..én máshogy képzeltem el Bubble-t. de ha ti ilyennek képzeltétek el :)

óóó, fejezet címe, hm... iiiimádom azt a számot :x

szerk.: szavaztam, és még mindig Chris fan vagyok :x :D


igen, nálunk ilyesmi :D szőke és őrült :)

óh igen, mi is, bár értékelném, ha Lovasi egyszer tudná a szövegét :D

na jó, bizton állíthatom, hogy 15 percen belül felteszem az új fejezetet :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 13 (szombat), 19:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
hát, nálam most Chris elvitte ezt a szavazatot, épp azért, ami oda ki van írva indoknak :)
*várakozó álláspontra helyezkedik a fejezetet illetően* 8->

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 13 (szombat), 19:27 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 27 (szombat), 17:14
Hozzászólások: 186
Tartózkodási hely: Itt-ott, leginkább Szegeden :)
háát..én máshogy képzeltem el Bubble-t. de ha ti ilyennek képzeltétek el :)

óóó, fejezet címe, hm... iiiimádom azt a számot :x

szerk.: szavaztam, és még mindig Chris fan vagyok :x :D

_________________
'You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.'
KépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 13 (szombat), 19:26 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Ha Reni nem jelentkezik egy 15 percen belül, akkor felrakom a következőt :) de azért remélem, jön :)

és csináltam új szavazást, most már kibővítve mellékszereplőkkel, tessék szavazni :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 13 (szombat), 19:15 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Luciatus írta:
Kép

ilyen, ha unatkozom XD

hamarosan felkerül az új fejezet is :) a címét elárulom: Ha én lennék



Óóóó! Ez nagyon jó hír. Várom ám!
A csajt különben én is valahogy hasonlóan képzeltem :roll:

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 13 (szombat), 19:13 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Kép

ilyen, ha unatkozom XD

hamarosan felkerül az új fejezet is :) a címét elárulom: Ha én lennék

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 13 (szombat), 15:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
jaj, shanon, annyira köszönjük *.* épp néztem, hogy hopp, hogy mnegugrottak a kritikáink, aztán megláttam *.* nagyon örülünk, hogy tetszett, ma estefelé friss is lesz :) és köszönjünk tényleg :x

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 13 (szombat), 15:01 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 07 (szombat), 21:23
Hozzászólások: 5171
Tartózkodási hely: itt vagyok:)
Halihó!


Elolvastam. Mindet. És imádom.
Haláli.
Oltári.
Mesteri.
_U_


EKLE-kritikára nem futotta sajna :roll: Majd kaptok egy átfogót a végén. De nem is hiszem, hogy szükség lenne rá.

Hagytam kritikát minden fejezetnél. Lehet olvasni az érzelmi kitöréseimet. :wink:
Hajrá a folytatással!
Pux

_________________
Írófigyelő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 17:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
de ezek nagyon durva véletlenek :D majd utólag elmondjuk, mire gondoltunk XDD de tényleg durva :D

szívesen :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 17:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Tania írta:
Luciatus írta:
de azért remélem, figyeltétek, az esküvő a prológust nem számolva épp a 13. fejezet XD a szerencsétlen 13as :D


lool igen XD és nem direkt csináltuk :D te Zsóka, ez nem az első eset, hogy így beletrafálunk dolgokba... XDDDD kezdek félni magunktól.


nincsenek véletlenek. *sejtelmesss..*

egyébként akkor megnyugtattatok, én is örülök magamnak. : D de most komolyan: megérdemlitek a szépes kritixet.

és Tania, köszi, hogy megnézted nekem.
üdv. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:57 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
akarom azt a lakást.

Ja, ez nem az a Brian, egyszerűen csak a név kötelez, tudjátok, hogy van ez :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Gaeriel írta:
szerintem Brian életével majdnem mindenki tisztában van xDD


hát ha mindenki nem is, az igaz, hogy egy egész sorozat szól róla XD de neeem, ez a brájen nem az a brájen, csak nagyon hasonlít ;;)

na igen, emberek, hamarosan betekinthettek Bubble lakásába is ;)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:25 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Luciatus írta:
Tania írta:
úgy érted, szombat :D szegényeket ne várassuk szerdáig. De ez annyira jó fejezet lesz *.*


ja, tényleg XD sz-sz, mindegy az :D

aha :D lesz benne egy kis "Bubble élete", bár lehet, Brian életére többen kíváncsiak :D


szerintem Brian életével majdnem mindenki tisztában van xDD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:24 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
szerintem Bubble is van olyan érdekes, vagy ha nem is, a lakását akarooom XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:22 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
úgy érted, szombat :D szegényeket ne várassuk szerdáig. De ez annyira jó fejezet lesz *.*


ja, tényleg XD sz-sz, mindegy az :D

aha :D lesz benne egy kis "Bubble élete", bár lehet, Brian életére többen kíváncsiak :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:16 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
úgy érted, szombat :D szegényeket ne várassuk szerdáig. De ez annyira jó fejezet lesz *.*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:12 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
Grófúr X'DDD Grófúr jobban teszi, ha elolvassa a történetet, és az alapján él, ennyiii. XD Na jó, pár dolog maradhat úgy, ahogy van... vagy ahogy lesz. XD


Grófúr jövendő naplója a TSS :D de ez persze neeeem róla szól ;;)

és emberek, mindjárt szerda, és jön egy kis Mitches rész is :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:08 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Grófúr X'DDD Grófúr jobban teszi, ha elolvassa a történetet, és az alapján él, ennyiii. XD Na jó, pár dolog maradhat úgy, ahogy van... vagy ahogy lesz. XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:05 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
Luciatus írta:
de azért remélem, figyeltétek, az esküvő a prológust nem számolva épp a 13. fejezet XD a szerencsétlen 13as :D


lool igen XD és nem direkt csináltuk :D te Zsóka, ez nem az első eset, hogy így beletrafálunk dolgokba... XDDDD kezdek félni magunktól.


igazából én már megmondtam, hogy médiumok vagyunk :D még jó, hogy nincsenek tisztában a Grófúr jelenlegi családi helyzetével, még a végén következtetéseket vonnának le a sztori végét illetően :D mert mi megmondtuk XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:04 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Luciatus írta:
de azért remélem, figyeltétek, az esküvő a prológust nem számolva épp a 13. fejezet XD a szerencsétlen 13as :D


lool igen XD és nem direkt csináltuk :D te Zsóka, ez nem az első eset, hogy így beletrafálunk dolgokba... XDDDD kezdek félni magunktól.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 15:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
de azért remélem, figyeltétek, az esküvő a prológust nem számolva épp a 13. fejezet XD a szerencsétlen 13as :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 14:41 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
off
ahéjjj, meg kellett néznem, mert már nem emlékeztem, de így e:
[ url=http://link][img]kép%20linkje[/img][/url]

on:
én speciel imádom a kritikáidat :D Mindig leírod, hogy mi tetszett, meg mi nem, meg miről mi a véleményed, és nem csak a sztorival kapcsolatban, de például most is írtad, hogy jól el lett találva a helye a történetben az esküvőnek, meg hogy mindennek van oka és következménye, és én ezeken tök meghatódtam, írtam is a válaszban, hogy ennek nagyon örültem, mert szerintem ez nagyon nagyon fontos, hogy legyen füle-farka a dolgoknak :D szóval továbbra is várjuk az ilyen szerinted "marhára értelmes" kritikákat :D

szerk.:
ideültem az ebédemmel, hogy válaszolgatok a kritikákra, és képzeljétek, mire végeztem, teljesen kihűlt *.* olyan szép az élet.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 14:11 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Villette, de még milyen kritikát írtál! *.* csak úgy néztem :x

amúgy azt el kell árulnunk, hogy Lucian úgy született, hogy "mégse hívhatjuk Luciusnak... keressünk valami hasonlót" - és lőn :D

Lovi-változatból egy fejezet hiányzik még, de az is meglesz hétvégén biztosan :D a TSS-póló meg azt hiszem, addigra már nem jön össze :? pedig de jó lenne :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 11 (csütörtök), 13:08 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Tania írta:
Azt azért el kell mondanunk, hogy ez talán a közös kedvenc fejezetünk, mert az egyik legszebb, legszomorúbb, legfontosabb, leg..leg..legebb :D és két nagyon édes, és fontos jelenet van benne, de majd rájöttök, mire gondolok XD


hát, nekem is a kedvencem lett. jelentem, kritikáltam is - már amennyiben a Nektek íródott hsz-eimet egy érdembeli kritikának lehet minősíteni.. XD színtiszta fanatizmus. :D
és Lucian..:x akármilyen egy dög, pont ezért sikerült engem is átvernie..XD nem is tudom, kire "hajaz" őszőkesége..XD nekem is kéne egy ilyen após.
na, leállok, csak gondoltam, itt is rajongok pár sor erejéig. meg persze: várom a frisset.

egyébként már kész van a lovasi-változatotok? : D fishingre is mehetnétek a TSS pólókban. 8)

OFF: nyomi kérdés, de Tania, milyen tagekkel tudod az aláírásodban a képet linkké avanzsálni? XD bocsi a hülyeségért. :D
*kipOFF*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 19:19 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
válaszolgattam a kritikákra. mármint, a nem üresekre XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 19:13 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
nyáá *.*
remélem, hogy negyedikén lesz és akkor én is megcsodálhatom :D
ha nem, akkor pózoljatok majd be valakinek, jó? XD
(de inkább maradjunk az előbbi lehetőségnél)

na jó, off vége xD (bár ahogy nézem, modnéni nem igyekszik innen kirúgni az offok miatt XD)

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:58 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
GYK írta:
hihi :D és mi lesz rajta? csak felirat? :D


elöl kb Reni aláírásképe, hátul pedig az Inspired dalszöveg :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
hihi :D és mi lesz rajta? csak felirat? :D

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:48 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
ha már ruhákról van szó, lesz ám TSS-es pólónk, majd abban megyünk júliusi talira :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
áhh, akkor jó XD

na jó, nem offolok, inkább húzok vissza olvasni és írok valami kritika-szerűt

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:34 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
GYK írta:
nem tudom, hol szoktatok ruhákat meg kiegészítőket venni

bocs, tudom, nem volt jó poén^^

amúgy látszani látszik, de hát na, ti írjátok a történetet :D


ugyan, nekünk is innen jött a poén anno :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Luciatus írta:
hát rajtunk nem látszik, hogy C & A fanok vagyunk? XD


nem tudom, hol szoktatok ruhákat meg kiegészítőket venni

bocs, tudom, nem volt jó poén^^

amúgy látszani látszik, de hát na, ti írjátok a történetet :D

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
GYK írta:
úgy értettem, hogy Alex meg Chris sztem egy fogalom xD vagy csak én vagyok ilyen őrült? XD


hát rajtunk nem látszik, hogy C & A fanok vagyunk? XD

jaj tényleg, Brian... szóval kép még nincs róla, első körben tessék odaképzelni Brian Kinneyt, amíg nem jön egy jobb jelölt XD rajta vagyunk az ügyön :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
úgy értettem, hogy Alex meg Chris sztem egy fogalom xD vagy csak én vagyok ilyen őrült? XD

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:14 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
na jóó, azt hadd döntse el, kit szeret jobban :D
Alex benne van a TSS-feliratban. ahogy Danny, meg Mitch is. xDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
és Alex hol maradt? :)

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:12 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
és még fel sem engedték a fejezetet, de már ketten elolvasták. <333 XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:11 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 27 (szombat), 17:14
Hozzászólások: 186
Tartózkodási hely: Itt-ott, leginkább Szegeden :)
*pironkodik* hát igazán nincs mit :D ez már tényleg a nagybetűs Fanatizmus... :D :x :-*

_________________
'You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.'
KépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:08 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
kedves hölgyek, és urak, A Fanatizmus. XD

http://i256.photobucket.com/albums/hh19 ... ris002.jpg

készítette banya13 :D egyébként marcipánból van, és készült egy TSS-felirat is, de azt nem engedi feltölteni a csúnya fotobákit. =(
de ezt nagyon szépen köszönjük *.*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 18:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
jézusom... ha szomorú, akkor nyomok hozzá egy jó kis bőgős számot, százas zsepi és :((

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 17:58 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
GYK írta:
áhh, végre valami jó is a mai napban. remélem, azért a fejezet végén is valami ilyesmit fogok gondolni *tűz olvasni*


háááát XDD
Azt azért el kell mondanunk, hogy ez talán a közös kedvenc fejezetünk, mert az egyik legszebb, legszomorúbb, legfontosabb, leg..leg..legebb :D és két nagyon édes, és fontos jelenet van benne, de majd rájöttök, mire gondolok XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 17:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
áhh, végre valami jó is a mai napban. remélem, azért a fejezet végén is valami ilyesmit fogok gondolni *tűz olvasni*

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 10 (szerda), 17:37 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
ha szerda, akkor TSS, reméljük, ezt az adminok is így gondolják majd :D

Cím: Tűkön táncol

Leírás: Chris élete hajtűkanyarhoz érkezett, és úgy tűnik, muszáj lesz végigmennie az úton. Bár majdnem kicsúszik a kanyarban, Alex végigviszi az úton. Aztán felbukkan Brian, aminek általában nincs jó vége. Utána pedig újabb meglepetés érkezik, ami aztán tényleg nem kellett volna, és Chris a tűkön táncolás után kész kipukkadni. De azért ezt mi nem hagyjuk.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luciatus 2009 június 11 (csütörtök), 15:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 09 (kedd), 15:40 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
ááá sziaa : DDD oké, oké, a nehezéhez gratulálok, a többihez sok sikert előre is ^.^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 09 (kedd), 15:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
heya!

jelentem, a nehezén túl vagyok a szóbeli-projektnek, sz'al habzó szájjal rohanok bepótolni a közben frissült fejezetet! XD

*nem bír magával*

:oops:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 07 (vasárnap), 17:04 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
szerda szombat, skunk skins... ^^ imádom az alliterációt. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 07 (vasárnap), 17:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
Luciatus írta:
GYK: köszönjük :D most tuti tartani fogjuk magunkat a dátumokhoz, nekem tetszik ez a szerda-szombat :D


és mindkettő sz betűvel kezdődik... kár, hogy nincs több sz betűs nap egy héten... :))

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 07 (vasárnap), 17:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
huuu mikor is kezdtük? :D március közepén volt a koncert, akkor jött az ötlet, meg az az egyoldalas kis szösszenet, de ezt mikor...? XDD


a merire április 14-én raktuk fel a prológust :) szóval kb két hónap telt el azóta, de akkor már megvolt az első pár fejezet :)

GYK: köszönjük :D most tuti tartani fogjuk magunkat a dátumokhoz, nekem tetszik ez a szerda-szombat :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 07 (vasárnap), 16:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 01 (szombat), 12:34
Hozzászólások: 613
Tartózkodási hely: otthon, Vele :)
tök jó, hogy a felét nem értem annak, amit mondtok, de a lényeget leszűrtem és vááááááááááááááááááááááá, imádom a szerdákat meg a szombatokat meg amikor friss van :x 8->

_________________
Imagine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1399 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség