Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 17:44

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1399 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Rendeltél TSS-könyvet?
Mi? Az micsoda? Ilyen is van? 21%  21%  [ 6 ]
Persze, már fenn vagyok a listán! 21%  21%  [ 6 ]
Még nem, de folyamatban az ügy, majd feliratkozom egyszer. 14%  14%  [ 4 ]
Sajna nincs nekem ilyenekre pénzem. 38%  38%  [ 11 ]
Nem, nem is fogok, és egyébkéntis. 7%  7%  [ 2 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 11:07 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 27 (szombat), 17:14
Hozzászólások: 186
Tartózkodási hely: Itt-ott, leginkább Szegeden :)
maa légysziii légysziii *rajongó zászlót lenget*

na megyek is infó dogát írni :shock:
páá

the skunk skins<3

_________________
'You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.'
KépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 10:30 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
anyuuu, imádom ezt a történetet, meg az olvasóinkat is. ^^ Megint kaptunk szép kritikákat <333 meddig várassuk őket a következő résszel? : DDD


látom, 11 kritikánk van *.* és még ha leszámítjuk mókuskám bénázását, akkor is sok :D hmm lehet, hogy feltesszük nekik akár ma este a következőt? Vagy várjunk holnap estig? :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 9:19 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
anyuuu, imádom ezt a történetet, meg az olvasóinkat is. ^^ Megint kaptunk szép kritikákat <333 meddig várassuk őket a következő résszel? : DDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 15 (péntek), 6:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 19:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Luciatus írta:
a következő fejezet meg kész, de sztem egy hétig váratunk titeket :D


Ne tegyétek ezt velünk!!!!

Annyira, de annyira várom a folytatást :)

Pussz!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 14 (csütörtök), 18:31 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
istenem, a föld alá olvadok tőlük ^^ annyira aranyosak :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 14 (csütörtök), 18:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
banya13 írta:
wáááá de jóóó :x :x :x
bár most egy kicsikét haragszom Dannyre.... na jó annyira nem tudok rá, de ez most :-D :-D
:x :x :x <--ez a lényeg :)


hidd el, leborulnak majd a srácok Danny lába elé :D

a következő fejezet meg kész, de sztem egy hétig váratunk titeket :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 14 (csütörtök), 18:13 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 27 (szombat), 17:14
Hozzászólások: 186
Tartózkodási hely: Itt-ott, leginkább Szegeden :)
wáááá de jóóó :x :x :x
bár most egy kicsikét haragszom Dannyre.... na jó annyira nem tudok rá, de ez most :-D :-D
:x :x :x <--ez a lényeg :)

_________________
'You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.'
KépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 14 (csütörtök), 16:48 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Az új fejezet adminkézre adva :D

A címe: A homlokom hozzád nyomom

A leírás pedig:

Srácok a fesztiválon, már el is érkezett a második nap, ami végre fordulatot hozhat. Alex ugyan többnyire megint csak alszik és zuhanyzik, Danny G meg pörög, végre elérkezett a pillanat, amikor a két jó barát úgy tűnik, kész kibékülni. Persze nem is ők lennének, ha ez simán menne, mindenesetre történik egy kis "baleset", ami után igyekeznek egymást elkerülni. És már marha közel a SLASH rész...

szerk: már fent is van ;)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 13 (szerda), 20:03 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
szija Aryanna!
Na majd nyáron... ^^ Remélem akkor elolvasod, és a többi része is tetszeni fog :D

Egyébként írtunk dalokat, illetve most lett kész kétségtelenül az egyik legszebb fejezet az egész történetben *.*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 13 (szerda), 13:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 17 (kedd), 7:55
Hozzászólások: 2044
A történet :x illetve az első fejezetet elolvastam, és nagyon nagyon tetszi, csak, nincsen idő, évvége, hajtás és :'-( meghalálozott a gépm, így most egy másikról írok, tehát nagyon esélyem sincsn olvasni... egyéni probléma :D csak anniyt akartam, hogy nagyon nagyon és mégjobban tetszik :x
:-*

_________________
Kép
Dracoista papnő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 13 (szerda), 12:24 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
ez nem off:
nézzétek csak, valaki már ennyire szereti őket *.*

*könnyekig meg van hatva*
csütörtööööök

(egyébként anyu, köszönöm a kritikát, túloztál kicsit, de imádlak <3333)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 13 (szerda), 7:55 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
anyuu szia,hát itt vagy?:D


közbe téged olvastalak és írtam kritikát, szal asszem lemaradtam rólad XDD

offbefejez XD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 13 (szerda), 7:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
anyuu szia,hát itt vagy?:D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 13 (szerda), 7:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
ígyvan, és csütörtökön felkerül :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 12 (kedd), 20:29 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Jelentem, tíz perccel ezelőtt befejeztük az egyik fejezetet, és elkezdtük a következőt rendesen megírni. Kábá három-négy már meg van írva nagyjából ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 12 (kedd), 17:38 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Sziaa

Szerintem ezen a héten felteszünk mégegyet, úgysem bírjuk ki XD
pussz ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 12 (kedd), 17:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 19:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Csak érdeklődnék, hogy a már kész fejezeteket mikor olvashatjuk mi is? :-D

Pussz!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 11 (hétfő), 18:05 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
óóó igen és az azutáni és félig készen van xD sőt, az azutáni is. ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 11 (hétfő), 17:04 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
banya13 írta:
:x :x :x <--az új fejezetre 8)

és a végén az a puszi, extra aranyos volt 8-> 8-> :x :x :x


óh köszönjük :D igazából mi is olvadunk össze-vissza, hát még majd a következő fejezetekben... ami egyébként aktívan készül, a fele megvan, szóval a hét közepére szerintem meg is leszünk vele :)

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 11 (hétfő), 16:19 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 27 (szombat), 17:14
Hozzászólások: 186
Tartózkodási hely: Itt-ott, leginkább Szegeden :)
:x :x :x <--az új fejezetre 8)

és a végén az a puszi, extra aranyos volt 8-> 8-> :x :x :x

_________________
'You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.'
KépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 11 (hétfő), 13:32 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
És íme a következő fejezet:

Elvonult a vihar

A srácok fesztiválra mennek - és idén már fel is lépnek, méghozzá fő műsorszámként. Mint fellépők, faházakat is kapnak, párosával egyet-egyet. Danny pedig hajthatatlan, nem engedi, hogy bárki más legyen Mitchcsel. Így Alexnek és Chrisnek esélye nyílik a békülésre - meg persze a szerencsétlenkedésre.

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 10 (vasárnap), 6:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 19:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Tania írta:
szijaaa
Ugye, nekünk is nagyon tetszik :x
Amúgy most itt ülünk egymás mellett, és rengeteg jó ötletünk támadt a délután folyamán, szóval reszkessetek ^^ olyan poénok, hogy le fogtok esni a széketekről, és olyan szép jelenetek, hogy kiestek a bugyitokból :D na de most nem szórakozunk itt, megyünk is írni ^^

puszii


Várom... 8-> 8-> 8-> 8-> 8-> 8-> 8-> 8-> 8-> 8-> 8-> 8->

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 09 (szombat), 19:42 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Luciatus írta:
Hoztunk még fotókat, avagy ahogyan mi képzeljük őket...

Mitch

Susan, és még egy Susan


hűűű *.* fura, én nem így képzeltem Mitch-et, és határozottan jobban néz ki, mint amire számítottam xDD :D valamiért úgy éreztem, hogy szegény csúnyácska xDD

Susan meg nagyon szépes *.*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 09 (szombat), 19:32 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
draco girl írta:
Hali!

Nagyon jók a képek :)

Továbbra is várom ám a folytatást :) 8-> 8-> 8-> 8->

Üdv!

D.G.


szijaaa
Ugye, nekünk is nagyon tetszik :x
Amúgy most itt ülünk egymás mellett, és rengeteg jó ötletünk támadt a délután folyamán, szóval reszkessetek ^^ olyan poénok, hogy le fogtok esni a széketekről, és olyan szép jelenetek, hogy kiestek a bugyitokból :D na de most nem szórakozunk itt, megyünk is írni ^^

puszii

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 09 (szombat), 9:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 19:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Hali!

Nagyon jók a képek :)

Továbbra is várom ám a folytatást :) 8-> 8-> 8-> 8->

Üdv!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 18:42 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Susan nagyon jó. :D Valahogy sikerül ráakadnunk pont olyanokra, akiket elképzeltünk, ez annyira jóóó. a sors is akarja ezt a sztorit, anyuu. <33

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 18:40 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Hoztunk még fotókat, avagy ahogyan mi képzeljük őket...

Mitch

Susan, és még egy Susan

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 16:55 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
az is meglesz most : DD szóval gyerkőcök, várhatóan három-négy fejezet előre készen lesz vasárnapig. de akkorse rakjuk fel egyszerre, hahahaaaaa. kivárunk egy bizonyos kritikamennyiséget XDDDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 14:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Alex lemaradt :D Danny viszont süvít felfele ^^

de jó, nem csak mi írunk ide :x

egyébként a következő fejezet már kész, szóval hétvégén mindenképp feltesszük :) aztán Reni, ugrottunk egy fejezetet, azt még meg kéne csinálni :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 9:25 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Én Alexre szavaztam, de nagyon nehéz volt a döntés... De Alex... *.* :x:x:x imádom. annyira cukii.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 08 (péntek), 4:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 19:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Tania írta:
Sziasztook!

HÉTVÉGÉN várható egy friss :D Aztán majd meglátjuk, mi lesz belőle. ^^


Nagyon remélem, hogy mi is látjuk majd :)) :)) :))

Várom nagyon!

Pussz!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 07 (csütörtök), 19:26 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 27 (szombat), 17:14
Hozzászólások: 186
Tartózkodási hely: Itt-ott, leginkább Szegeden :)
sziasztok:)

huhh most olvastam az új fejit, és ááá... és azzal az előzetessel, még kíváncsibbá tettetek :-D

Egyébként Chrisre szavaztam, de imádom Alexet is,meg mindenkit, meg az egész történetet imádom :x

Várom a hétvégét :D:D :x:x

_________________
'You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.'
KépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 07 (csütörtök), 11:32 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Sziasztook!

HÉTVÉGÉN várható egy friss :D Aztán majd meglátjuk, mi lesz belőle. ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 07 (csütörtök), 5:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 19:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Tania írta:
sziaaa ^^
Akkor képzeld el, milyen érzés ezt megírni *.* mi is csorgatjuk a nyálunkat, és még soha nem volt az msn-es beszélgetéseimben ennyi szívecske egymás után x'DD Örülünk, hogy sikerült ugyanezt a hatást kiváltani belőled is :D:D amúgy nemsokára jön az új fejezeeet *szemöldökrángatáás* meg jön nemsokára a slash is :D


Izgisen hangzik :) Nyami.....

:)

Pussz!

D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 6:45 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
sziaaa ^^
Akkor képzeld el, milyen érzés ezt megírni *.* mi is csorgatjuk a nyálunkat, és még soha nem volt az msn-es beszélgetéseimben ennyi szívecske egymás után x'DD Örülünk, hogy sikerült ugyanezt a hatást kiváltani belőled is :D:D amúgy nemsokára jön az új fejezeeet *szemöldökrángatáás* meg jön nemsokára a slash is :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 5:03 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 30 (szerda), 19:59
Hozzászólások: 1083
Tartózkodási hely: A Mardekárban:)
Sziasztok :)

Gondoltam beköszönök ide is, hogy elmondjam mennyire tetszik az írásotok .)
Általában olvadtan ülök egy egy újabb rész után a képernyő előtt és igencsak részletesen látom magam előtt....
Említettem már, hogy imádom? Nem?
Akkor most: IMÁDOM :)) :)) :))

Várom a folytatást!

Üdv D.G.

_________________
Éljen a Mardekár Ház! :)

Dracoista szakslasher papnő

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 05 (kedd), 20:00 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
már nem mindegy? Nóri leleplezett minket, csak a hülye nem tudta, hogy ezt mi írjuk XD


okés :D

még mindig nincs fent az új fejezet :(

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 05 (kedd), 19:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
már nem mindegy? Nóri leleplezett minket, csak a hülye nem tudta, hogy ezt mi írjuk XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 04 (hétfő), 10:52 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Tania írta:
pang a topicunk...

emberek, nemsokára jönnek a jó részek *.*
:x:x:x


hé, most lelepleztük magunkat? :D

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 04 (hétfő), 10:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
az a baj, hogy nem tudom eldönteni ki a kedvencem xDD na majdcsak eldöntöm :D egyszer x'DD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 02 (szombat), 12:02 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
pang a topicunk...

emberek, nemsokára jönnek a jó részek *.*
:x:x:x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 30 (csütörtök), 20:56 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:46
Hozzászólások: 7
Írtunk ki szavazást, egy kis közvéleménykutatás, avagy ki a kedvenc szereplőd :D

Közben majdnem készen van a következő fejezet, és hamarosan jönnek az izgalmak, egy kis slashsel vegyítve ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 24 (péntek), 8:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:46
Hozzászólások: 7
Lelkesedésünk nem ismer határokat :D Máris fent van a következő, olvassátok, élvezzétek, írjátok meg, hogy tetszett. ^^

http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=51130


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 17 (péntek), 14:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:46
Hozzászólások: 7
Most már olvasható is az első fejezet, avagy fel lett engedve merire (:x :D):

http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=51130

És akkor ígértünk képeket a szereplőkről, hát megmutatjuk, mi hogyan is képzeljük őket :)

Chris
Alex
Danny
Igazából Mitchről még nincs konkrét elképzelésünk, de igyekszünk őt is megtalálni :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 16 (csütörtök), 16:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:46
Hozzászólások: 7
Nooo tessék, egy szavatok nem lehet, hogy nem vagyunk elég szorgalmasak :D Első fejezet fent, a címe: Bujtogató.

Az előző csak prológus volt, innentől kezdve azonban véresen komolyra fordulnak a dolgok :twisted: Várjuk a véleményeket :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 14 (kedd), 18:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
TheSkunkSkins írta:
tally írta:
loool, de kis titkolózóak itt valakik... nem meritek vállalni, vagy úgy érzitek, egy a sejtelmesség menő? :D

amúgy meg hajrááá *rázza a.. pompomjait ^^*


ugyan, ugyan, a bűvész sem fedi fel a titkait, mi se ;) :D

és igyekszünk, igyekszünk :) Majd linkelünk képeket, hogy hogyan képzeljük a karaktereinket :)


... cöhöhö :D

jóóó *-*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 14 (kedd), 18:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:46
Hozzászólások: 7
tally írta:
loool, de kis titkolózóak itt valakik... nem meritek vállalni, vagy úgy érzitek, egy a sejtelmesség menő? :D

amúgy meg hajrááá *rázza a.. pompomjait ^^*


ugyan, ugyan, a bűvész sem fedi fel a titkait, mi se ;) :D

és igyekszünk, igyekszünk :) Majd linkelünk képeket, hogy hogyan képzeljük a karaktereinket :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 14 (kedd), 18:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
loool, de kis titkolózóak itt valakik... nem meritek vállalni, vagy úgy érzitek, egy a sejtelmesség menő? :D

amúgy meg hajrááá *rázza a.. pompomjait ^^*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: The Skunk Skins & Little Stars - A világsikerek
HozzászólásElküldve: 2009 április 14 (kedd), 17:11 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 21 (szombat), 21:46
Hozzászólások: 7
Ez történik, amikor két régi, nagy meris egyesül - de nem úgy ám, csak egy történet erejéig, ami minden bizonnyal bestseller lesz. Egyszer majd. Addig is, amíg ez bekövetkezik, merengőn olvashatjátok új regényünket, ami (minő meglepetés) a The Skunk Skins címet viseli (magyarul ez annyit tesz kábé, hogy... bűzösborz bőrök XD).

Várjuk kérdéseiteket, kritikáitokat, ne kíméljetek minket, kibírjuk :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1399 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Googlebot valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség