Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 20:46

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 21:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
mikor lesz kész a 21. fejezet??? *bociszemekkelnéz* mondjuk hnap estére.... ugye nem szenvedsz alkotói válságban??? abba beleőrülnék....


Öööööööööö... :D

Eddig megírtam 1 oldalt, szóval nem tudom. Nem garantálom. :)
Azért megpróbálom a lehetetlent, de nem tudom. Hétfőre szerintem tutira meg lesz, ha így haladok. :)

Ui.: Most eltűnök, mert megyek fürödni, de ha még vagy, akkor utána még beszélhetünk. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 21:25 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
mikor lesz kész a 21. fejezet??? *bociszemekkelnéz* mondjuk hnap estére.... ugye nem szenvedsz alkotói válságban??? abba beleőrülnék....

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 21:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
húúú te ezt most nem gondolod komolyan??? rövidebb fejezetet írsz mint általában(vagy már csak én kezdek túl gyorsan olvasni nem tom) de hogy emellé még ilyen véget adj..... tudod te h milyen kis...... izé vagy??? de azért marha jó volt.....nagyyonnaggyon jó volt :-D :lol: :wink:


Kérlek szépen ez a fejezet hosszabb volt, mint az előző.
És tudom, hogy izé vagyok. :))
Bocsi, de imádok úgy írni, hogy kikészüljön az olvasó. :))
És örülök, hogy tetszett. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 21:12 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
húúú te ezt most nem gondolod komolyan??? rövidebb fejezetet írsz mint általában(vagy már csak én kezdek túl gyorsan olvasni nem tom) de hogy emellé még ilyen véget adj..... tudod te h milyen kis...... izé vagy??? de azért marha jó volt.....nagyyonnaggyon jó volt :-D :lol: :wink:

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 21:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
sawa-chan írta:
Lassan nekem is mennem kell. Azért jól írogattunk egymásnak :-D Jövök holnap is, hogy a 21 fejezettel nyagasalak ha már ilyen véget írtál :D


Rendben. :)
Én még vagyok, és írok. :D Holnap várlak szeretettel. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 21:05 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Lassan nekem is mennem kell. Azért jól írogattunk egymásnak :-D Jövök holnap is, hogy a 21 fejezettel nyagasalak ha már ilyen véget írtál :D

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 21:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
sawa-chan írta:
Nem hiszem el, hogy pont itt fejezted be.


:)) *vadul vihog*
Bocsi. :D

De imádok így írni. Úgy befejezni, hogy az olvasó készüljön ki tőle. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Nem hiszem el, hogy pont itt fejezted be.

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Már fent is van a 20-as fejezet. :)

AVD 19. fejezet: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=58977&i=1

AVD 20. fejezet: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=59103&i=1

A 20-as fejezet még részben nincs átjavítva, de utólag majd javítok, ha talál benne valamilyen hibát a bétám. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Örök hálám....kösszi :-D


Szívesen. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:43 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Örök hálám....kösszi :-D

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Azt látom, hogy kinn van az új feltöltések című hasábban de maga a rész miért nincs kinn??? és miért azt írja ki h feltöltés alatt?? most már télleg sírni fogok..... :(( könyörgöm legyen már elérhető az új fejezet nekem is $pray


Küldtem neked üzenetet. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:36 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Azt látom, hogy kinn van az új feltöltések című hasábban de maga a rész miért nincs kinn??? és miért azt írja ki h feltöltés alatt?? most már télleg sírni fogok..... :(( könyörgöm legyen már elérhető az új fejezet nekem is $pray

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Drágaságaim, tessék olvasni. :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Ha ez megnyugtat lassan nekem is menni kell....valszeg én is csak hnap tudok majd jönni újra....ráadásul csak este..... *hüpp-hüpp*


Én igazán sietek. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Én most már megvárom. Azért remélem tényleg csak pár perc :D

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:27 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Ha ez megnyugtat lassan nekem is menni kell....valszeg én is csak hnap tudok majd jönni újra....ráadásul csak este..... *hüpp-hüpp*

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
háááát...már elmúlt az a pár perc...és a türelmem is fogyni kezd...kezdek öregedni...... :cry:


Éééééééééééééééééééés most! :D
Csak még kérek egy-két másodpercet, hogy feltöltsem. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
És most el kell mennem, mert mennem kell, és holnapig nem is tudok majd olvasni... :(( Összetörtem :((


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
csikigirl írta:
háááát...már elmúlt az a pár perc...és a türelmem is fogyni kezd...kezdek öregedni...... :cry:


Nem vagy egyedül... :roll: én is várom már nagyon, de nem akar jönni :-(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:17 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
háááát...már elmúlt az a pár perc...és a türelmem is fogyni kezd...kezdek öregedni...... :cry:

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 20:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Azt a pár prcet még talán. :-D

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Az előbb mintha be lettél volna jelentkezve: Dobod akkor a fejezetet? Már nagyon izgulok! :shock:


Bocccccsssssánat. :)
De előtte még át kell néznem. Ezt a pár percet már kibírjátok. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:

Én nekem ált akkor szokott megjönni az ihlet, de az mostanában mintha váratna magára... :?


Igen, nálam is néha az van, hogy éjszaka jön rám az ihlet. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Az előbb mintha be lettél volna jelentkezve: Dobod akkor a fejezetet? Már nagyon izgulok! :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
csikigirl írta:
Mi élvezzük a művedet és jót alszunk helyetted is..... te dolgozz meg álmodban is érte :twisted: ...... na jó ez nem volt szép tőlem...... inkább pihenj sokat hogy extra hiper szuper részekkel tudj minket ellátni :P :lol:


:))
Amúgy általában éjfélig mindig fent vagyok. Anyám nem is rajong érte. :D


Én nekem ált akkor szokott megjönni az ihlet, de az mostanában mintha váratna magára... :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Addig képes vagy írni?? :shock: vagy csak szimplán fenn vagy?? mondjuk általában én is fenn vagyok 11-12-ig :S Sok sikert továbbra is :lol:


Én a nyáron mást sem csináltam, mint írtam. :)
De hát, megírtam vagy 220-on valahány oldalt. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:48 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Addig képes vagy írni?? :shock: vagy csak szimplán fenn vagy?? mondjuk általában én is fenn vagyok 11-12-ig :S Sok sikert továbbra is :lol:

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Mi élvezzük a művedet és jót alszunk helyetted is..... te dolgozz meg álmodban is érte :twisted: ...... na jó ez nem volt szép tőlem...... inkább pihenj sokat hogy extra hiper szuper részekkel tudj minket ellátni :P :lol:


:))
Amúgy általában éjfélig mindig fent vagyok. Anyám nem is rajong érte. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:39 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Mi élvezzük a művedet és jót alszunk helyetted is..... te dolgozz meg álmodban is érte :twisted: ...... na jó ez nem volt szép tőlem...... inkább pihenj sokat hogy extra hiper szuper részekkel tudj minket ellátni :P :lol:

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
sawa-chan írta:
Drukkolunk. Bár gyakorlatilag csak pár órát kell kibírni, ha ma már nem engedik fel, mivel mikor alszok nem izgulok :D


No igen. Múltkor megkaptam, hogy álmomban is írnom kell, akkor te is izgulhatsz álmodban. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Drukkolunk. Bár gyakorlatilag csak pár órát kell kibírni, ha ma már nem engedik fel, mivel mikor alszok nem izgulok :D

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Kösszi..... assszem rendes leszek és megvárom míg fenn lesz...majd akkor szólok ha már nem lesz köröm az ujjamon vagy lyuk lesz az oldalamon esetleg megöregszem idő előtt....ez mondjuk majd holnap reggelig következik be :lol: :wink:


Most kaptam meg, szóval gyorsan átnézem, és teszem fel. Aztán már csak drukkolnotok kell, hogy a modik hamar felengedjék. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:26 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Kösszi..... assszem rendes leszek és megvárom míg fenn lesz...majd akkor szólok ha már nem lesz köröm az ujjamon vagy lyuk lesz az oldalamon esetleg megöregszem idő előtt....ez mondjuk majd holnap reggelig következik be :lol: :wink:

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Gaeriel írta:

de jajj, csak egy kicsit lepődtem meg, hogy hogy kerül ide a nevem xD de ez tök vicces :D na, nem rontom itt tovább a levegőt :)


Semmi baj. :)
A név abból a listából van, ahol magyar nevek tündéül vannak. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Eddig mindig túléltem, hogy kivártam. De azért kíváncsi lennék rá egyáltalán hogyan lehet, elképzelésem sincs róla.

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Az tök jó lenne ha már ma fenn lenne.... :-D

Lehet, hogy én vagyok hülye ehhez de mit jelent az h csalva elolvasni?? :?: :?


Na végre vagyok rendesen. Eddig vacsoráztam. :)

Szóval csalva elolvasni tulajdonképpen annyit tesz, hogy azelőtt elolvasod a fejezetet, hogy a modik felengednék. A kritikákkal lehet így ügyeskedni. :)
Ha tényleg szeretnétek előre elolvasni, akkor üziben elküldöm, hogyan kell (habár én még sosem csináltam :) ). Ide nem írnám le. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:21 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Yenna írta:
Gaeriel írta:

jajj, bocsánat, hogy bepofátlankodom, de egy néven megakadt a szemem xDD azt hiszem, kitalálod melyiken xD


Persze. :))
Már amikor először megláttam a nevedet, már akkor feltűnt, hogy ugyanaz, mint a szereplőm neve. :)


de jajj, csak egy kicsit lepődtem meg, hogy hogy kerül ide a nevem xD de ez tök vicces :D na, nem rontom itt tovább a levegőt :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Gaeriel írta:

jajj, bocsánat, hogy bepofátlankodom, de egy néven megakadt a szemem xDD azt hiszem, kitalálod melyiken xD


Persze. :))
Már amikor először megláttam a nevedet, már akkor feltűnt, hogy ugyanaz, mint a szereplőm neve. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 19:05 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Yenna írta:
Szia!
Jelentem, elkezdtem a következő fejezetet. :)

Egy kis tartalom? Hm...
Íme:

Caladion királynője úgy dönt, hogy lemond a trónról, és legidősebb lányát Gaerielt választja utódjául. De az örökléshez egy feltételt szab, miszerint feleségül kell mennie a szomszédos ország, Endoril hercegéhez. De ezt az egészet nem nézi jó szemmel a legkisebbik lány, Morwen, aki bosszút esküszik.

Asszem ennyi. :) Többet nem írok, mert akkor lelövöm a poénokat. :D


jajj, bocsánat, hogy bepofátlankodom, de egy néven megakadt a szemem xDD azt hiszem, kitalálod melyiken xD

mellesleg csalva elolvasni azt jelenti, hogy elolvasod a fejezetet mielőtt még felengedik. ez egy nagyon csúnya szokás, amit az adminok nem szeretnek, és nem is áruljuk el a módját. amúgy az ilyen csalásra utalnak az üres kritikák, amikkel bizonyára már ti is találkoztatok.

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 18:50 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Biztos bennem van a hiba, de hogy lehet csalva elolvasni valamit? Bocs de én még ilyenről nem hallottam pedig már olvasom a merit egy ideje.

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 18:48 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Az tök jó lenne ha már ma fenn lenne.... :-D

Lehet, hogy én vagyok hülye ehhez de mit jelent az h csalva elolvasni?? :?: :?

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 18:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
sawa-chan írta:
Juppi!! Szerinted felengedik még ma? Mert akkor addig nem fekszem le amíg nem olvastam el. :D :-D


Hát... :-?
Ha csalva akarod elolvasni, akkor biztos eltudod. De szerintem véglegesen nem hiszem, hogy felengedik. Eddig csak kétszer volt olyan szerencsé, hogy szinte rögtön fent volt.

De drukkoljatok, hogy a modik könyörüljenek meg rajtatok, vagy csaljál. Úgyis annyian csalnak, hogy már megszoktam. :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 18:32 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Juppi!! Szerinted felengedik még ma? Mert akkor addig nem fekszem le amíg nem olvastam el. :D :-D

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 18:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Kösszi a tartalmat:)

Látom szereted a hercegnős storykat.....én is... :wink:

Sztem nekem is tecceni fog....csak kezdenéd már feltölteni :twisted: :-D


Aha. :D
És akik Caladionban laknak, tündérek. :)

És bocsi, de szerintem csak akkor kedzem el feltölteni, ha ezt befejeztem. De hát ebből már csak három fejezet van hátra. És hála Lilykének, már ma este megkapjátok a 20-as fejezetet. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 18:17 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Kösszi a tartalmat:)

Látom szereted a hercegnős storykat.....én is... :wink:

Sztem nekem is tecceni fog....csak kezdenéd már feltölteni :twisted: :-D

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 18:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
sawa-chan írta:

Még nem is olvasom, de már tetszik :D


:))
Csak aztán ez így is maradjon, ha elkezdted olvasni. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 18:09 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 26 (csütörtök), 21:06
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Debrecen
Yenna írta:
csikigirl írta:
Szia!

Tudom rég írtam de nem vesztem el.....:P naggyon teccik az új fejezet..... és már várom a holnapot..... esetleg nem kaphatnánk vmi kis tartalom félét az új regényedből??? :wink:

Ha megjelenik a könyvben ez a regényed mint már írtam én is megveszem... :wink:

Amúgy már előre is arra szavazok hogy írjál hozzá 2. könyvet is...... azután egy harmadikat is :P XD

Nah várom már a bétád jelentkezését.... addig is írd a kövi fejezetet!! :-D


Szia!
Jelentem, elkezdtem a következő fejezetet. :)

Egy kis tartalom? Hm...
Íme:

Caladion királynője úgy dönt, hogy lemond a trónról, és legidősebb lányát Gaerielt választja utódjául. De az örökléshez egy feltételt szab, miszerint feleségül kell mennie a szomszédos ország, Endoril hercegéhez. De ezt az egészet nem nézi jó szemmel a legkisebbik lány, Morwen, aki bosszút esküszik.

Asszem ennyi. :) Többet nem írok, mert akkor lelövöm a poénokat. :D


Még nem is olvasom, de már tetszik :D

_________________
„A valóság és a vírtualitás közti különbség nagyon egyszerű. Egy szimulációban tudod, hogy mindent egy nagy teljesítményű gép futtat. A valóságban nincs ilyenről szó, ezért könnyen támad az embernek olyan tévképzete, mintha ő irányítana.”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 18:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
csikigirl írta:
Szia!

Tudom rég írtam de nem vesztem el.....:P naggyon teccik az új fejezet..... és már várom a holnapot..... esetleg nem kaphatnánk vmi kis tartalom félét az új regényedből??? :wink:

Ha megjelenik a könyvben ez a regényed mint már írtam én is megveszem... :wink:

Amúgy már előre is arra szavazok hogy írjál hozzá 2. könyvet is...... azután egy harmadikat is :P XD

Nah várom már a bétád jelentkezését.... addig is írd a kövi fejezetet!! :-D


Szia!
Jelentem, elkezdtem a következő fejezetet. :)

Egy kis tartalom? Hm...
Íme:

Caladion királynője úgy dönt, hogy lemond a trónról, és legidősebb lányát Gaerielt választja utódjául. De az örökléshez egy feltételt szab, miszerint feleségül kell mennie a szomszédos ország, Endoril hercegéhez. De ezt az egészet nem nézi jó szemmel a legkisebbik lány, Morwen, aki bosszút esküszik.

Asszem ennyi. :) Többet nem írok, mert akkor lelövöm a poénokat. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szeptember 05 (szombat), 17:52 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 augusztus 30 (vasárnap), 20:45
Hozzászólások: 151
Szia!

Tudom rég írtam de nem vesztem el.....:P naggyon teccik az új fejezet..... és már várom a holnapot..... esetleg nem kaphatnánk vmi kis tartalom félét az új regényedből??? :wink:

Ha megjelenik a könyvben ez a regényed mint már írtam én is megveszem... :wink:

Amúgy már előre is arra szavazok hogy írjál hozzá 2. könyvet is...... azután egy harmadikat is :P XD

Nah várom már a bétád jelentkezését.... addig is írd a kövi fejezetet!! :-D

_________________
,,Én mindent tudok, csak nem mindig jut eszembe."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség