Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 20:19

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 27 (csütörtök), 15:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Nem azt mondtad, hogy egy fejezetes lesz? Akkor miért kezdted el már most feltenni? O.O Hát én nem értelek...


Azt mondtam, hogy rövid lesz, nem egy fejezetes. És úgy döntöttem, hogy elkezdem feltenni. Egyébként max 3 részben fent lesz az egész. És ezért is teszem fel, mert egyben meg szerintem hosszú lenne.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 27 (csütörtök), 14:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Nem azt mondtad, hogy egy fejezetes lesz? Akkor miért kezdted el már most feltenni? O.O Hát én nem értelek...

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 27 (csütörtök), 11:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:

Hát, utánanézhetnék, de nem lőném le azzal a poént...? Inkább várok.... meddig is várok? :D


Hát... Már az ötödik részt írom, és a 12. oldalt. :) Ha összegyűlik kb 10 oldal (még kell 8), felrakom a merire. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 27 (csütörtök), 10:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Köszííí! :D Egy évvel vénebb lettem (ma).

Hát, utánanézhetnék, de nem lőném le azzal a poént...? Inkább várok.... meddig is várok? :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 27 (csütörtök), 10:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
És saját nevemben (mivel én vagyok ilyen kis kunyis dög...) köszönöm szépen, hogy fel is töltötted! :) :x Kis előszülinapi ajándék... Jó volt. :) És írtam is.
:-* [/color]


Akkor boldog előszületésnapot! :D

Egyébként csak úgy mellékesen megjegyezném, hogy ha utánanézel a neten a szereplőknek, rájöhetsz egy-két dologra (ugyanis létező személyek). Pl, hogy én mennyiben tértem el a valóságtól, és mi várható a regényben. De persze ezt csak mellékesen említem. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 27 (csütörtök), 10:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Yenna írta:
Na! Nem szoktam én mindig aranyos lenni???? Hiszen a kedvességemről vagyok híres!!!

Mondom; aranyosABB! :) Mintha tegnap egy kicsit jobb napod lett volna. Vagy csak én voltam morcosabb, és akkor hozzám képest volt jobb... Na mind1. :D

És saját nevemben (mivel én vagyok ilyen kis kunyis dög...) köszönöm szépen, hogy fel is töltötted! :) :x Kis előszülinapi ajándék... Jó volt. :) És írtam is.

:-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 21:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Feltöltöttem Az idő rózsakertje első adagját a merire. Most már az adminok kezében van a dolog. :D

SZERK:
Ez gyors volt. :D
Az idő rózsakertje I. adag: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=71682

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 19:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Ma ráadásul még a szokásosnál is aranyosabb volt. :)


Na! Nem szoktam én mindig aranyos lenni???? Hiszen a kedvességemről vagyok híres!!! :D:D:D

*kiscsillag* írta:
Sikerült írni a vonaton? :)


És igen. Ma írtam 5 oldalt. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 19:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Akor ezzel a rózsakrtes témával elleszel addig, amíg lebétulom a többi fejit? mmint azt hiszem a 18-19? (mert hogy a 20 most van írás alatt... ) :D


Azt hittem, ezt ki lehet hámozni a szavaimból. :D:D
De: IGEN! :D:D Már a 10. oldalt írom. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 19:35 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Eniko28 írta:
Akkor hívd TANÁRNÉNInek

Nem, azt nem szereti, szóval ezentúl Tanárnőnek hívom. :) Ma ráadásul még a szokásosnál is aranyosabb volt. :)
Viszont Te Béta néni leszel. (itt) :D :x

Sikerült írni a vonaton? :)

Hú, wow, elérzékenyülök itt mellettetek. :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 19:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Akor ezzel a rózsakrtes témával elleszel addig, amíg lebétulom a többi fejit? mmint azt hiszem a 18-19? (mert hogy a 20 most van írás alatt... ) :D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 19:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Oh, te aszott, ráncos, kriptaszökevény bőrdíszmű!
:D


Igen. Lassan már a hamut is mamunak mondom, pedig még alig éltem valami. :D
Vannak dolgok, amikhez sajna nem volt szerencsém... :-S Pedig lassan kifutok az időből. Tik-tak tik-tak tik-tak...

Eniko28 írta:
Yenna írta:
A cím: Az idő rózsakertje
És természetesen tökéletesen tudom már, hogy mi lesz benne, és mint már mondtam, a 8. oldalt kezdtem el. Azt, hogy mikorra készül el, nem tudom, mert nem tudom, hogy pontosan milyen hosszú lesz.


Hogy lehet így fogalmazni? :-/



Azt hittem, ismersz már. :D:D:D

Eniko28 írta:
Yenna írta:
Egyébként nem tanító néni vagyok, mert a tanító az ált.isk. alsóban tanít, én meg csellót tanítok. Én Tanárnő vagyok. Cselló tanárnő.


És főleg szerény! :-P
És akit én fogok zongorán kísérni...



Ez a fő erényem. :D:D Hogy szerény vagyok. :D
Meg büszke, hogy veled játszhatok majd. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 17:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Azért nekem annyira nem tetszik a néni. Így is elég öreg vagyok már. :D


Oh, te aszott, ráncos, kriptaszökevény bőrdíszmű!
:D

Yenna írta:
A cím: Az idő rózsakertje
És természetesen tökéletesen tudom már, hogy mi lesz benne, és mint már mondtam, a 8. oldalt kezdtem el. Azt, hogy mikorra készül el, nem tudom, mert nem tudom, hogy pontosan milyen hosszú lesz.


Hogy lehet így fogalmazni? :-/

Yenna írta:
Egyébként nem tanító néni vagyok, mert a tanító az ált.isk. alsóban tanít, én meg csellót tanítok. Én Tanárnő vagyok. Cselló tanárnő.


És főleg szerény! :-P
És akit én fogok zongorán kísérni...

*kiscsillag* írta:
A tanító néni jobban tetszik, mert benne van a néni...


Akkor hívd TANÁRNÉNInek :-P

Béta meg egyszercsak! :D

És SORRY, hogy egy kicsit OFFra sikerült ez a hsz :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 16:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Jóóó. :D
Mit kérdezzek még...? Nem jut eszembe semmi más. Szóval elhallgatok, mielőtt kikapunk... :D

Nem vagy öreg! Bizti nem vagy! :) Tanárnő. :x
Várom! :)


Pedig épp most jó hangulatban vagyok. :D De ha nem kérdezel... :D

Háááááát... Nem vagyok öreg, de hol vannak már a boldog diákéveim. Olyan régen érettségiztem, hogy szinte már nem emlékszem rá. :D

Amúgy lassan vonatozom haza. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 16:08 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Jóóó. :D
Mit kérdezzek még...? Nem jut eszembe semmi más. Szóval elhallgatok, mielőtt kikapunk... :D

Nem vagy öreg! Bizti nem vagy! :) Tanárnő. :x
Várom! :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 15:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Gondoltam... :D
Húsz oldal? @-) Úúú! :D


Azért 20 oldal még nincs, de 8 már van, és hazafelé a vonaton is fogok írni egy-kettőt. :D

*kiscsillag* írta:
Bocsánat. :) A tanító néni jobban tetszik, mert benne van a néni... :D


Azért nekem annyira nem tetszik a néni. Így is elég öreg vagyok már. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 15:40 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Yenna írta:
Azért ez a cím, mert nagy szerepe van az időnek, és a rózsakertnek is.
Egyébként ha összegyűlt egy-két oldal, úgy kb 20, akkor lehet, hogy feltöltöm. Egybe az egész szerintem úgysem fér fel.

Egyébként nem tanító néni vagyok, mert a tanító az ált.isk. alsóban tanít, én meg csellót tanítok. Én Tanárnő vagyok. Cselló tanárnő.


Gondoltam... :D
Húsz oldal? @-) Úúú! :D

Bocsánat. :)
A tanító néni jobban tetszik, mert benne van a néni... :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 15:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Hm... Az idő rózsakertje... Tetszik. :) Bár semmit sem tudok kiszűrni belőle. :D
Nem baj, akkor csak hajrá! Jobb a nem tudom, mikor lesz kész, mint a soha. :D :x
Tanító néni. :x


Azért ez a cím, mert nagy szerepe van az időnek, és a rózsakertnek is. :)
Egyébként ha összegyűlt egy-két oldal, úgy kb 20, akkor lehet, hogy feltöltöm. Egybe az egész szerintem úgysem fér fel. :)

Egyébként nem tanító néni vagyok, mert a tanító az ált.isk. alsóban tanít, én meg csellót tanítok. :-P Én Tanárnő vagyok. Cselló tanárnő. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 15:10 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Yenna írta:
Oké.

A cím: Az idő rózsakertje
És természetesen tökéletesen tudom már, hogy mi lesz benne, és mint már mondtam, a 8. oldalt kezdtem el. Azt, hogy mikorra készül el, nem tudom, mert nem tudom, hogy pontosan milyen hosszú lesz.

Nekem sajna van mit csinálnom, mert tanítok De azért közben csurran-cseppen egy kis internetezés.

Hm... Az idő rózsakertje... Tetszik. :) Bár semmit sem tudok kiszűrni belőle. :D
Nem baj, akkor csak hajrá! Jobb a nem tudom, mikor lesz kész, mint a soha. :D :x
Tanító néni. :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 14:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Jóóó. :) Akkor kérem szépen a címet. :D
És érdeklődnék, hogy mikorra készül el. Tudod már, mit szeretnél írni, vagy van még min gondolkodnod? Csak mert nem tudok mit kezdeni magammal... a tanuláson kívül. $sick


Oké. :)

A cím: Az idő rózsakertje
És természetesen tökéletesen tudom már, hogy mi lesz benne, és mint már mondtam, a 8. oldalt kezdtem el. Azt, hogy mikorra készül el, nem tudom, mert nem tudom, hogy pontosan milyen hosszú lesz. :)

Nekem sajna van mit csinálnom, mert tanítok :) De azért közben csurran-cseppen egy kis internetezés. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 14:36 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Jóóó. :) Akkor kérem szépen a címet. :D
És érdeklődnék, hogy mikorra készül el. Tudod már, mit szeretnél írni, vagy van még min gondolkodnod? Csak mert nem tudok mit kezdeni magammal... a tanuláson kívül. $sick

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 14:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Nézd, tudok rendesen idézni!!! :D Köszííí! Ez egy apró öröm az életemben... :D [/color]


Gratula! :D

*kiscsillag* írta:
Jó, legyen izgalmas... :D Úgysem tudunk meggyőzni. :D
Kis szünet az AVD-ben? :D
Akkor a szokásos: Telihold??? :D :x


A szünetet ti nem érzitek, mert még mindig van két bétázandó fejezet. :D
És most nincs Telihold, hanem ez az új. És mondom, ha érdekel, és kéritek, elárulom a címet. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 13:54 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Yenna írta:
Sziasztok!
Az a jó, ha nem tudjátok, miről szól, mert akkor annál izgalmasabb lesz nektek.

Egyébként a cím már megvan, és ha szeretnétek tudni, akkor elárulom.
Ezen kívül pedig már a negyedik részt (nem fejezetekből áll) fogom elkezdeni, és már a 8. oldalnál járok. Szerintem nem lesz hosszú, mert nem akarom nagyon húzni. Azért persze egészségesen mindent elmagyarázok benne.


Nézd, tudok rendesen idézni!!! :D Köszííí! Ez egy apró öröm az életemben... :D
Jó, legyen izgalmas... :D Úgysem tudunk meggyőzni. :D
Kis szünet az AVD-ben? :D
Akkor a szokásos: Telihold??? :D :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 13:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!
Az a jó, ha nem tudjátok, miről szól, mert akkor annál izgalmasabb lesz nektek. :D:D

Egyébként a cím már megvan, és ha szeretnétek tudni, akkor elárulom. :D
Ezen kívül pedig már a negyedik részt (nem fejezetekből áll) fogom elkezdeni, és már a 8. oldalnál járok. :) Szerintem nem lesz hosszú, mert nem akarom nagyon húzni. Azért persze egészségesen mindent elmagyarázok benne. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 13:05 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
A novella, amihez a neveket adtad??? :D Tudjuk. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 26 (szerda), 13:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Csak hogy ledöbbenjetek: GŐZÖM SINCS MIRŐL SZÓL :-S

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 17:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
tanyacullen írta:
Hahóóó!
Beszállok a címekhez:
Egyszerre
Két hely
Ikrek (csak úgy lehet egyszerre két helyen a kettő van belőle XD )
Kettős érzelem

Hirtelen ennyi jut eszembe (csak tudnám, hogy honnan szültem ezt a kettős érzelmet XD :D :D :D :D :D :D ) Mondjuk könnyebb lenne címet találni ha tudnánk miről szól a történet :P :D :D :D :D :D


Köszönöm az ötleteket, de sajna egyik sem közelíti meg a valóságot, viszont többet meg nem akarok elárulni. :) És nem fejezetes lesz, ezért szerintem csak akkor olvashatjátok, ha befejeztem. Ez persze nem tudom, mikor lesz, de annyit mondhatok, hogy sok-sok izgalom lesz benne. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 15:33 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hahóóó!
Beszállok a címekhez:
Egyszerre
Két hely
Ikrek (csak úgy lehet egyszerre két helyen a kettő van belőle XD )
Kettős érzelem

Hirtelen ennyi jut eszembe (csak tudnám, hogy honnan szültem ezt a kettős érzelmet XD :D :D :D :D :D :D ) Mondjuk könnyebb lenne címet találni ha tudnánk miről szól a történet :P :D :D :D :D :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 25 (kedd), 11:47 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Wow! Enikő tud valamit. :D Én sosem tudok dönteni, főleg nem, ha nevekről van szó. :D
(Nekem a Charles jobban tetszik. :x )
Egy király lesz a főszereplő, vagy mire fel mondtad, hogy "annak idején sok Henrik király volt" ??? :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 22:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Beszállok! Charles, Anna, Edward (:) ), Marie, Viktoria (:) ), Henrik, Elisabeth, Giselle, Sarah, Luis...

Na most nemjut több eszembe :-S *Vissza tanulni és jajjgatni*


Csak nyugodtan. :D Az Elisabeth nagyon szimpi. :) Az lesz akkor a főcsajszi neve, és a főpasi neve pedig legyen a Henrik. :) Annak idején sok Henrik király volt. :D

Már egy cím is megvan, de valószínűleg ez csak a tartalék, mert asszem erre nagyon sokan néznének bambuló tekintettel, ha ezt adnám. :D:D:D

SZERK:

Egyébként, ha még segíteni akartok, mondjatok olyan címet, amivel azt tudom kifejezni, hogy egyszerre van két helyen. Most jobban nem akarom elmagyarázni ezt, mert ezzel lelőném a történet lényegét. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 21:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Beszállok! Charles, Anna, Edward (:) ), Marie, Viktoria (:) ), Henrik, Elisabeth, Giselle, Sarah, Luis...

Na most nemjut több eszembe :-S *Vissza tanulni és jajjgatni*

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 20:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Idézet:
Szeretnél bővebbet tudni róla, vagy inkább írjam meg novellaként, amivel esetleg hamar végzek? :D

Igen, és igen. :D NEkem bármelyik opció megfelel. :D


Akkor egyelőre írok valamit. Neveket kell hozzá kitalálnom. Ha ennyire ráérsz, mondhatnál pár olyan nevet, ami gyakori volt a középkorban, és olyan fenségesek. :D:D
Na meg címet is kellene hozzá kitalálni. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 20:25 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Szeretnél bővebbet tudni róla, vagy inkább írjam meg novellaként, amivel esetleg hamar végzek? :D

Igen, és igen. :D NEkem bármelyik opció megfelel. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 20:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Ezzel. :D


Szeretnél bővebbet tudni róla, vagy inkább írjam meg novellaként, amivel esetleg hamar végzek? :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 20:18 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Na meg az éjjel eszembe jutott egy nagyon jó regényötlet. Habár akár novella is lehetne, mert nem fontos nagyon húzni. Egy olyan, amiben tökéletesen keverhetem a mai világot a középkorral, és nagyon izgis.

Ezzel. :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 20:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Én pedig írtam is. :D Elég hosszú is lett... :D
Elő az ötletekkel, ihlettel, és kedvvel!!! :)

Most megint felpiszkáltad a fantáziámat, és itt hagytál ennyi (KEVÉS) infóval... :D

:x


Már válaszoltam is. :D

Mire gondolsz? Mivel piszkáltam fel a fantáziádat? :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 20:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Én pedig írtam is. :D Elég hosszú is lett... :D
Elő az ötletekkel, ihlettel, és kedvvel!!! :)

Most megint felpiszkáltad a fantáziámat, és itt hagytál ennyi (KEVÉS) infóval... :D

:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 19:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Idézet:
Akkor írjál! :D

Még az előzőre se válaszoltál... De majd erőt veszek magamon. :D
Nem kaptál kedvet egy Telihold fejezethez??? :D :-*


Már válaszoltam is! :D
Majd meglátom. Jelenleg dalszöveget gyártok, holnap a vonaton meg szerintem 20.2-t fogok írni. Persze ha ma este még lesz rá időm, és kedvem, akkor írok valami újat Telihold kapcsán. Abban is vannak jó ötleteim.

Na meg az éjjel eszembe jutott egy nagyon jó regényötlet. Habár akár novella is lehetne, mert nem fontos nagyon húzni. Egy olyan, amiben tökéletesen keverhetem a mai világot a középkorral, és nagyon izgis. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 18:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Akkor írjál! :D

Még az előzőre se válaszoltál... De majd erőt veszek magamon. :D
Nem kaptál kedvet egy Telihold fejezethez??? :D :-*

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 18:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:

Jut eszembe, még nem írtam... :-S
Úgy utálom ezeket a semmilyen ünnepeket, mindenki csak tunyul unalmában... (Főleg én. :#-) )És minden kihal... :( [/color]


Akkor írjál! :D

Hát igen. Én megdöntöttem a tunyulás rekordját. Tulajdonképpen nem sok értelmeset csináltam eddig. Csak úgy elment az idő. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 18:17 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Én sem tudom, miért van ekkor kihaltság.
És mire jöttél rá? :D


Már Lilly (asszem) a történetnél hsz-ben írta, szóval mind1. :D
Jut eszembe, még nem írtam... :-S
Úgy utálom ezeket a semmilyen ünnepeket, mindenki csak tunyul unalmában... (Főleg én. :#-) )És minden kihal... :(

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 17:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Helló!
Csoda, hogy nem hallok viszhangot... Miért van ekkora kihaltság??? :-/ Öhm, azt akartam kérdezni, hogy... már rájöttem, mind1. :D
Hogy állnak a Kisasszonykák? Majd bekukkantok Enikőhöz is...
:x


Én sem tudom, miért van ekkor kihaltság. :-/
És mire jöttél rá? :D

Egyelőre én kicsit megakadtam. A hétvégén egy sort sem írtam. :-S :-S Annyi volt az alkotásom, hogy kitaláltam Tessa jelenlegi (maradék), és a következő albumának számainak a címét. :) De holnap utazom vagy két órát a vonaton, szóval akkor folytatom majd a 20.2-t. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 24 (hétfő), 17:49 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Helló!
Csoda, hogy nem hallok viszhangot... Miért van ekkora kihaltság??? :-/ Öhm, azt akartam kérdezni, hogy... már rájöttem, mind1. :D
Hogy állnak a Kisasszonykák? Majd bekukkantok Enikőhöz is...
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 22 (szombat), 8:01 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Jelentem, hogy a 17. fejezet admin kézen van.

És ebben a fejezetben lesz az a bizonyos új szereplő, akit korábban megpróbáltatok kitalálni, és amin még Enikő is megdöbbent. :D:D:D

SZERK:

És már olvasható is a fejezet, habár már iszonyat mennyiségben kaptam az üres kritikákat. Hogy én hogy utálom őket!!! X-(

17. fejezet: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =71460&i=1

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 21 (péntek), 22:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
17.fejezet lebétulva! :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 22:25 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Tartottam magam, ugyanis befagyott (vagy mit csinált) a böngészőm. :D

Holnap írok valami lelkesítőt, oké? :D Amúgy nézem is... 21 kritika. Azanyja! Nagyon várhatták már a frisst. Akkor nézzük meg, mik a vélemények, még így, olvasás előtt. Erre üresek... :-O Nem tom, ez miért jó... :| Olyan kiábrándítóak. :(


Idézet:
idézem a kritikát (lilly tollából): és ha nem írna ilyen jól és sokat, és nem lenne egy fantasztikus bétája, akkor nem olvashatnánk ezeket a jó történeteket.

Megemlítődtem! Danke szépen!

Mindig mondjuk, hogy milyen jó béta vagy... Most mond azt, hogy hálátlanok vagyunk... >:P :D

Majd még adok életjelet, ha kommenteltem valami szépet és értelmeset. És MAGASZTALÓT. :D
:x

ÍRTAM: :D Csak nem lett annyira szép és magasztaló... :/

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 22:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Én meg adom a linket. AVD2 - 16. fejezet: http://www.fanfic.hu/merengo/viewstory. ... =71416&i=1 :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 22:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
idézem a kritikát (lilly tollából): és ha nem írna ilyen jól és sokat, és nem lenne egy fantasztikus bétája, akkor nem olvashatnánk ezeket a jó történeteket.

Megemlítődtem! Danke szépen! :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 21:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Már látni a frissek között az AVD2-t, és már viszket a kezem, hogy csaljak... :#-) Még tartom magam... egy darabig. :-Ą [/color]


Tessék tartani magadat, mert már annyi üres kritikát, és közte egy bunkó beszólást is kaptam, hogy már kicsit rühellem. X-(
Inkább várj még kicsit, és aztán írj egy kedves, magasztaló hozzászólást. :D:D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 21:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Ezt hogy érted? Hogy nincs ott a nevünk? Pl ha az én hozzászólásaimra válaszolsz, akkor ezt kell látnod az elején:
Yenna írta:

Nem, nekem nem ezt írja ki. Nincs ott a "Yenna"... :-S Annyira szar.

Idézet:
Vagyis közvetve ellenem Mert én Vickel vagyok, te meg nem, vagyis nem velem vagy, deshalb ellenem. Sorry, most kelltem fel, kicsit még pihent az agyam, uh mindjárt visszamegyek tentikézni...

Vöhh... Tessen a Néni visszamenni tentézni. :D Aztán majd holnap kipihenten tanulni, meg bétázni nekünk. :D
Idézet:
off:Mert kicsi vagy és tudatlan

De azért szeretlek :-*

Kicsi és tudatlan...? =(( Hát, höszi, AZÉRT én is szeretlek. :x :-*

Már látni a frissek között az AVD2-t, és már viszket a kezem, hogy csaljak... :#-) Még tartom magam... egy darabig. :-Ą

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség