Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 21:50

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 42  Következő

Melyik történetemet olvasnád el szívesebben? Ez csak egy kérdés, és csak a közvéleménykutatás céljából teszem fel.
A Valiron dinasztia 2 28%  28%  [ 8 ]
Lepidoptera (fantasys töri) 7%  7%  [ 2 ]
Saját vámpíros történet 14%  14%  [ 4 ]
Star Wars fic (Luke/OC) 24%  24%  [ 7 ]
Vámpírnaplók fic (Stefan/Elena, Damon/Bonny) 17%  17%  [ 5 ]
Jégtündérek I. - A három erő 10%  10%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 29
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 21:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
*kiscsillag* írta:
Idézet:
Ha ellenem vagy, nem kapsz! >:P

Én nem ellened vagyok, csak Myláék mellett. :D >:P

Vagyis közvetve ellenem :-P Mert én Vickel vagyok, te meg nem, vagyis nem velem vagy, deshalb ellenem. :D:D:D Sorry, most kelltem fel, kicsit még pihent az agyam, uh mindjárt visszamegyek tentikézni...

*kiscsillag* írta:
off: Nekem miért nem úgy idéz, mint nektek? Olyan béna vagyok... :(

off:Mert kicsi vagy és tudatlan :-P :-P :))

De azért szeretlek :-*

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 17:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:

off: Nekem miért nem úgy idéz, mint nektek? Olyan béna vagyok... :(


Ezt hogy érted? Hogy nincs ott a nevünk? Pl ha az én hozzászólásaimra válaszolsz, akkor ezt kell látnod az elején: [quote="Yenna"]

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 17:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Ha ellenem vagy, nem kapsz! >:P

Én nem ellened vagyok, csak Myláék mellett. :D >:P

Idézet:
Már a harmadik részt javítom. Amint végzek a fejezettel, töltöm fel. És biztos vagyok benne, hogy nagyon fog nektek tetszeni.

Kiváncsi lettem. :D
:x

off: Nekem miért nem úgy idéz, mint nektek? Olyan béna vagyok... :(

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 16:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:

Mikor kaphatjuk meg a javítottat??? :D


Már a harmadik részt javítom. Amint végzek a fejezettel, töltöm fel. :) És biztos vagyok benne, hogy nagyon fog nektek tetszeni. :D:D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 16:40 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
*kiscsillag* írta:
Naaa... Nincs egyezkedés! :D Ez egy szavazás, és még pluszért is lobbiztál. Myla/Marcust a népnek!!! :D
:x
Mikor kaphatjuk meg a javítottat??? :D


Ha ellenem vagy, nem kapsz! >:P

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 16:39 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Naaa... Nincs egyezkedés! :D Ez egy szavazás, és még pluszért is lobbiztál. Myla/Marcust a népnek!!! :D
:x
Mikor kaphatjuk meg a javítottat??? :D

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 16:34 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
de Myla és Marcus ketten kaptak annyit, uh az feleződik :D:D:D

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 16:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Még mindig csak egy voksom van Vickyre? 8-> Ugye nem!... 8->


Ha kettő voksod is van, még akkor is döntetlen a dolog.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 16:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Nagy tapsot nekem, 16. fejezet lebétulva :) Most elteszem a többit holnapra, de szerintem megcsinálom halnap a 17est is :) Kicsi lazulás jön suli téren, de az a baj, hogy csak egy kicsi. Még mindig csak egy voksom van Vickyre? 8-> Ugye nem!... 8->

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 14:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
szóval akkor megérdemlem: ||
nem érdemlem: -
Köcce Csillag! :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 14:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Akkor szavazzunk, hogy megérdemlem -e a duplapontot

megérdemlem: |
nem érdemlem:


Na, most ez??? :D Éljen a demokrácia! Én szavazok, ha lehet. :D

Hogy állnak egyébként a Kisasszonykák? :D :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 13:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Yenna írta:
Eniko28 írta:
Nem is éri meg neked dolgozni... :( nem is ismered el a munkámat... :((


Mi az, hogy nem ismerem el?????? Igenis elismerem! [-(

Egyébként már számtalanszor mondtam, hogy tetszenek a javításaid. :) És azért, mert nem adok neked két pontot, még nem jelenti az ellenkezőjét!


Akkor szavazzunk, hogy megérdemlem -e a duplapontot :-P

megérdemlem: |
nem érdemlem:

:D:D:D

SZERK: ha ma megcsinálom a 16.fejezet maradékát, akkor kapok duplex voksot? 8->

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 8:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
fenella írta:
Én Myla/Marcusra szavaznék ha lehet. Bár én még új vagyok, lehet nem is volna szabad bepofátlankodnom. Amúgy a történeteid tetszenek amit már olvastam belőle. Úgy megragadod az ember képzeletét, hogy nem lehet letenni. Tulajdonképpen ki is adhatnád. Megyek vissza olvasni


Szia!
Bárki jöhet ide, nincs megtiltva senkinek. :D
És nagyon örülök, hogy tetszenek a regényeim. :)
A kiadáson már gondolkoztam, de az egyetlen kiadó, aki kiadná, túlságosan sokat kér, úgyhogy egyelőre napoltam a témát.

Akkor eddig:

Daniel: |
Myla/Marcus: ||||
Vic: |||

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 8:02 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2010 május 20 (csütörtök), 7:25
Hozzászólások: 26
Yenna írta:
Ez egyre izgalmasabb. :D De még mindig nincs döntés:

Daniel: |
Myla/Marcus: |||
Vic: |||


Én Myla/Marcusra szavaznék ha lehet. Bár én még új vagyok, lehet nem is volna szabad bepofátlankodnom. Amúgy a történeteid tetszenek amit már olvastam belőle. Úgy megragadod az ember képzeletét, hogy nem lehet letenni. Tulajdonképpen ki is adhatnád. Megyek vissza olvasni


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 20 (csütörtök), 7:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Nem is éri meg neked dolgozni... :( nem is ismered el a munkámat... :((


Mi az, hogy nem ismerem el?????? Igenis elismerem! [-(

Egyébként már számtalanszor mondtam, hogy tetszenek a javításaid. :) És azért, mert nem adok neked két pontot, még nem jelenti az ellenkezőjét!

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 22:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Nem is éri meg neked dolgozni... :( nem is ismered el a munkámat... :((

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 22:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Én vagyok a béta, az én szavazatom kettőt ér!!! (éljen a demokrácia :D ) Úgyhogy Vickyre mégegyet lécci :)


:))
Na majd meglátjuk. Ha döntetlen lesz az állás még akkor is, amikor befejezem a 20.2-t (Jelentem, elkészültem a 20.1-el. 6 oldal és 14 sor lett. Összesen pedig a 270. oldalnál járok. :D), akkor kettőnek számolom a szavazatodat. :D De csak akkor. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 21:42 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Én vagyok a béta, az én szavazatom kettőt ér!!! (éljen a demokrácia :D ) Úgyhogy Vickyre mégegyet lécci :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 20:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Ez egyre izgalmasabb. :D De még mindig nincs döntés:

Daniel: |
Myla/Marcus: |||
Vic: |||

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 20:27 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Myla/Marcus romantikázásra szavazok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 20:03 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Vic

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 17:57 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Yenna írta:
Sziasztok!
Na szépen beindult itt az élet a szavazással. :D

Eddig:

Daniel: |
Myla/Marcus: |
Vic: ||


Myla/Marcus. Ők olyan aranyos pár.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 15:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Sziasztok!
Na szépen beindult itt az élet a szavazással. :D

Eddig:

Daniel: |
Myla/Marcus: |
Vic: ||

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 15:40 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 11:23
Hozzászólások: 59
Hali.
Régen jártam erre, de nincs időm :-S
Am én Vicre szavazok :) Róla olyan keveset tudunk :)

Pussz

_________________
"Ha könnycsepp lennél sose sírnék, nehogy elveszítselek." :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 15:04 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 január 14 (csütörtök), 18:19
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Szigethalom
Halli!! :D
Gondoltam ide is benézek :D Én a Danielre szavazok :$

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 14:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Akkor eddig:

Daniel: -
Myla/Marcus: |
Vic: |

Most szólok, hogy az nyer, és az fog szerepelni a 20.3-ban, amelyikre több szavazat jön! :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 14:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Vick

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 13:55 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Enikő, én a Te fórumodon is ugyanannyit lógok. :D Megosztódok. :D :x

Marcus és Myla!!!! :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 13:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Ja, és egy kérdés, és ez most nem hülyéskedés. :D

Nincs konkrét ötletem, hogy mi legyne a 20.3-ban. A 20.2 már nagyjából megvan, hogy mi lesz benne. Ezért megkérdezném, hogy kiről olvasnátok szívesen. És jobb, ha jó sokan válaszoltok, mert csak így tudom meg, hogy ki kiről olvasna szívesen. Leírom a lehetőségeket:

Daniel
Marcus/Myla
Vic

Van időtök, mert még a 20.1 nincs is meg, de azért írjatok! :D

SZERK:
Elkezdtem a 6. oldalt. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 13:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Egyébként a hétvégén fogok bétulni :) Gondoltam megemlítem.


Ez egy igazán jó hír. :D Meg az is, hogy már az ötödik oldalt írom a 20. fejezetben. :D Lassan végzek a 20.1-el.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 11:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Na az bizos, hogy nem kihalt! Szeritnem a legnagyobb forgalom ezen a fórumon van :D Többet vagyok itt, mint a sajátomon! Egyébként a hétvégén fogok bétulni :) Gondoltam megemlítem. További információk a honlapunkon, csak hogy ne offoljak :D ( http://www.yennaenci.gportal.hu/gindex.php?logout=1 )

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 19 (szerda), 6:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
De ráértek... Egyébként tényleg, minek ez a mi legyen dolog, ha egyszer úgyse az lesz? :-? #-o


Mert miért ne? Egyébként is a véleményeteket kérdeztem, ami nem biztos, hogy egyezik az enyémmel. Csak kíváncsi voltam, és így legalább nem kihalt a fórum. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 22:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
De ráértek... Egyébként tényleg, minek ez a mi legyen dolog, ha egyszer úgyse az lesz? :-? #-o

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 20:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Igen... $fal De fáj a fejem. :D Am. is megszokhattam volna. :D Mindig ez van... de legalább pörög az élet. :D
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 20:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Idézet:
Hát pedig én már Jeanine-ként írtam.


Na puff. Akkor minek volt ez a nagy felhajtás??? :D
Csak bolondítassz minket... :-S
:x


Csak megkérdeztem, hogy kinek melyik tetszik. És ha megnézzük a Jeanine-ra amúgy is sok szavazat érkezett. :)

És már miért ne csináljak ilyen felhajtást? :D Akkor legalább törhetitek a fejeteket, hogy miért kérdezem. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 20:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Idézet:
Hát pedig én már Jeanine-ként írtam.


Na puff. Akkor minek volt ez a nagy felhajtás??? :D
Csak bolondítassz minket... :-S
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 19:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Eniko28 írta:
Én tudom, ki a tag és nem egy Jeanine, nekem elhihetitek. Szóval gyorsan váltsatok át a Joyce-ra! :)


Hát pedig én már Jeanine-ként írtam.

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 19:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Én tudom, ki a tag és nem egy Jeanine, nekem elhihetitek. Szóval gyorsan váltsatok át a Joyce-ra! :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 19:33 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 szeptember 22 (kedd), 19:47
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Hungary
Yenna írta:
Nektek melyik tetszik jobban? Jayna, Jeanine, Jeanna, Joan, Joyce?

Már van egy szavazatom a Joyce-ra, én pedig a Jeanine-ra voksolok. :)



Jeanine-ra szavazok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 19:05 
Offline
Írópalánta

Csatlakozott: 2009 augusztus 31 (hétfő), 17:58
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szia!

Én Jeanine vagy a Joyce -ra szavazok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 17:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Joyce

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 14:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
*kiscsillag* írta:
Pozitiv vagy negatív szereplő? Mert ha +, akkor Joyce, ha -, akkor Jeanna. :D
Ilyenkor mindig fúrja az oldalamat, hogy mit találtál ki... :-S Legyen már vége a nyamvadt vizsgaidőszaknak, meg a sulinak!!! $fal
:x


:D
Ő egy 1 fejezet erejéig megjelenő szereplő, és abszolúte pozitív. :) Egyébként nálam egyelőre a Jeanine a nyerő. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 14:29 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Pozitiv vagy negatív szereplő? Mert ha +, akkor Joyce, ha -, akkor Jeanna. :D
Ilyenkor mindig fúrja az oldalamat, hogy mit találtál ki... :-S Legyen már vége a nyamvadt vizsgaidőszaknak, meg a sulinak!!! $fal
:x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 18 (kedd), 14:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Nektek melyik tetszik jobban? Jayna, Jeanine, Jeanna, Joan, Joyce?

Már van egy szavazatom a Joyce-ra, én pedig a Jeanine-ra voksolok. :)

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 17 (hétfő), 14:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 05 (vasárnap), 19:54
Hozzászólások: 1046
Tartózkodási hely: Valiron és Beaumont
Na, ha megegyeztünk abban, hogy a nyuszik nagyon aranyosak... eldöntöm, hogy fogják hívni. Vagyis már el is döntöttem. :D De még kicsit odébb van, amikor megjelenik a regényben. Kb a 24. fejezetben. :)

Elkezdtem a 3. oldalt a 20. fejezetben (hétévégén pihenőt tartottam, és inkább filmet néztem :) ), és összesen a 266. oldalt kezdtem. :D

_________________
Kép
https://www.facebook.com/YennaBirodalma


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 17 (hétfő), 13:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
Lucc írta:
Eniko28 írta:
most őszintén, mi a bajotok a Pöcivel?


Nekem egy pöcegödör jut róla az eszembe, ne haragudj...

amúgy a nyuszi aranyos a képen. :wink:


Hááát, kinek a pap, kinek a paplan... De a nyuszkók tényleg cukik :)

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 17 (hétfő), 13:19 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Én diplomatikus leszek. Nem nyilatkozom. :D
De azért :x

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 17 (hétfő), 13:05 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2009 november 01 (vasárnap), 17:38
Hozzászólások: 37
Eniko28 írta:
*kiscsillag* írta:
Ezt az apróságot megtarthattad volna... :/ De legalább nem lesz ilyen izé neve a nyuszónak. :)


most őszintén, mi a bajotok a Pöcivel?


Nekem egy pöcegödör jut róla az eszembe, ne haragudj...

amúgy a nyuszi aranyos a képen. :wink:

_________________
A kaktusz is azért szúr, mert senki nem simogatja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 21:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 október 26 (péntek), 22:23
Hozzászólások: 534
*kiscsillag* írta:
Ezt az apróságot megtarthattad volna... :/ De legalább nem lesz ilyen izé neve a nyuszónak. :)


most őszintén, mi a bajotok a Pöcivel?

_________________
Gilmore Girls - Szívek Szállodája S08
Háború és béke
Voldemort Bosszúja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 május 16 (vasárnap), 20:12 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2009 október 06 (kedd), 15:01
Hozzászólások: 3777
Tartózkodási hely: Miskolc
Ezt az apróságot megtarthattad volna... :/ De legalább nem lesz ilyen izé neve a nyuszónak. :)

_________________
„Az ember mindig legyen tisztában azzal, hogy kicsoda. Vagy, hogy ki nem.” J.R. Ward


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2080 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség