Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2021 szeptember 19 (vasárnap), 18:25

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 52 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: DoroThya ficblogja
HozzászólásElküldve: 2015 október 26 (hétfő), 20:32 
Szárnybontogató

Sziasztok!

Jelenleg adminkézen van a Menta és eper új fejezete, amire ismét csak várni kellett, ezért újra bocsánatot kérek :(

Mentségemre legyen mondva, hogy kaptam ihletet bőven, és ugyan még nem került fel az új rész, de már nekiláttam a következőnek. ;;)

Pusszanat :xx:

<3 Fred, George, Sirius, Remus <3 - imádó ^^

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 február 22 (vasárnap), 17:14 
Szárnybontogató

Kedves Mindenki!

Nos először is bocsánatot kérek , amiért ilyen hosszú időre eltűntem (még kiszámítani sem merem, mennyi időre tűntem el). Nem szeretnék magyarázkodni, nem keresek kifogásokat. Bocsánat mindenkitől, tényleg.

Kárpótlásul viszont frissült a Menta és eper című ficem, mégpedig a 19. fejezettel, ami az azonos fejezetcímet kapta. Már feltöltöttem az oldalra, jelenleg adminkézen van.

Igyekszem hozni mihamarabb a 20. fejezetet!

Puszi mindenkinek!

u.i.: remélem nem esztek meg :cry: :-(

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 december 03 (kedd), 15:17 
Zöldfülű

Kedves DoroThya!

Azért írok, mert szólni szeretnék, hogy írtam neked egy privát üzenetet a Menta és eper című ficcedel kapcsolatban. (Bocsi, hogy itt is zaklatlak, csak gondoltam biztos, ami biztos így is szólok. A kritikákban is jeleztem már.) Lenne egy dolog, amit szeretnék veled megosztani, és szerintem nagyon fontos lenne (egy kis segítség), de ezt inkább majd e-mail fordultával "mondanám" el neked. :)

Egyébként, még mindig a nagy kedvencem ez a ficc, és remélem, hogy hamarosan olvashatom/olvashatjuk az új fejezeteket!

Ui.: Én nem haragszom rád azzal kapcsolatban, hogy egy ideje nem frissítettél, és ha megnyugtat, én veled leszek a végéig! :) 8)

Üdv
Cassandra Potter

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 november 09 (szombat), 12:44 
Szárnybontogató

Kedves Mindenki!

Sajnálom, amiért így eltűntem, és sajnos nem is tudom megmondani pontosan, mikor fogok visszatérni, ugyanis eléggé besűrűsödött minden (munka, suli, stb.), és írásra nem nagyon jut időm, pedig szeretnék írni, folytatni a történeteket...
Természetesen a sztorik NEM maradnak befejezetlenül - én is utálom, ha egy ficnek nincs befejezése, úgyhogy tudom, milyen érzés olvasóként ezzel szembesülni.
Ha esetleg valaki még nem haragszik rám annyira, és várja a történeteim végét, annak szívesen írok mailt, ha lesz frissítés, így elsőkézből megtudja, hogy alakul tovább a szereplők sorsa - csak írjátok meg privátban a mail-címeteket!

Köszönöm mindenkinek, aki bíztat és buzdít a folytatásra, és várja még a ficeimet!

Szép napot!
DoroThya

U.i.: Végül - de nem utolsó sorban - hálásan köszönöm annak, aki beajánlotta a Virágok között c. ficemet kiemeltnek, és az adminoknak is, amiért kiválasztották, és érdemesnek találták, hogy kikerüljön! KÖSZÖNÖM!

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 október 27 (vasárnap), 11:25 
Szárnybontogató

Szia! A Menta és eperből mikor lesz új fejezet?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 július 23 (kedd), 8:06 
Szárnybontogató

Sziasztok!

Először is nagyon köszönök minden kritikát, nagyon hálás vagyok minden kedves szóért, vagy építő hozzászólásért. :)

Tervezem, hogy hamarosan jön egy frissítés a Menta és eperből, ám nem tudom még, hogy mikor, mivel most kicsit alábbhagyott az ihletem, de garantálom, hogy nem kell attól tartani, hogy a történet befejezetlen marad. Bocsánat mindenkitől, aki várja az új részt. :(

És bocsánatot kérek a Keltazöld falak mögött c. ficemre váróktól is, mivel a folytatást már elkezdtem írni, ám nem jutottam még el a minimum szószámhoz, szóval még az is kicsit várat magára, de megígérhetem, hogy lesz folytatás, nem felejtettem el! :)

Egyébiránt a terveim között szerepel egy Ron/Draco fic, ami körülbelül 20 évvel a háború után játszódik, tehát szereplőink már negyvenes éveiket fogják taposni. A történet középpontjában az alkoholizmus fog állni, ám azt hiszem, hogy spoilerből ennyi így is elég :) A történetet nem egyedül írom, társszerzőm: a_anthony :)

Illetve a gépemen pihen egy rövidke novella ötlete is, ami Harry 4. évében játszódik, egészen pontosan a 2. próba alatt... vagyis a fic a víz alatt fog játszódni, és Madam Puddifoot-kategóriás lesz :)

Végül - de egyáltalán nem utolsó sorban - Clarey-vel összeállunk egy hosszú történet erejéig a közeljövőben, aminek a sztorija már lassan, de biztosan kezd összeállni, szóval hamarosan elérjük az írási fázist. :D A fic egyébként Ron/Fleur párosítású lesz.

Remélem továbbra is a kedvetekben tudok/tudtam/tudunk járni :)
Kellemes olvasást, és gyönyörű, napsütésben gazdag nyarat kívánok minden kedves olvasómnak!

Puszi!
DoroThya

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 július 14 (vasárnap), 17:50 
Szárnybontogató

c.l.a.r.e.y írta:
Szió!
Tyűű... szépen végigolvastam magam a lemaradásomon. Továbbra is nagy kedvencem vagy, néhány kósza kritikával ezt ki is nyilvánítottam. ;;)
Ezenkívül nyávognék egy sort, hogy a tébolydás törinek lesz-e befejezése, mert az még mindig piszkálja a fantáziámat.
Várom az újabb gyöngyszemed!

:-*
C

Szia Clarey!

Jaj, úgy örülök, hogy visszatértél, és köszönöm ismét, hogy elolvastad az új történeteimet, fejezeteimet! És köszönöm a sok-sok kritikát, elismerő szót, eszméletlen jól estek! :)
A tébolydás sztorit mostanában kissé félreraktam, és bocsánat is érte, kissé kemény téma, és jobban neki kell, hogy üljek. De természetesen nem hagyom befejezetlenül - én sem szeretem, ha egy sztori lezáratlan marad.

Puszillak!
D.

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 július 13 (szombat), 23:45 
Könyvmoly

Szió!
Tyűű... szépen végigolvastam magam a lemaradásomon. Továbbra is nagy kedvencem vagy, néhány kósza kritikával ezt ki is nyilvánítottam. ;;)
Ezenkívül nyávognék egy sort, hogy a tébolydás törinek lesz-e befejezése, mert az még mindig piszkálja a fantáziámat.
Várom az újabb gyöngyszemed!

C

- Of what did she succumb?
- I drove a stake through her heart and cut off her head.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 július 10 (szerda), 20:59 
Szárnybontogató

Sziasztok! :)

Felkerült a Menta és eper 18. fejezete, ami a Táncoló babák címet kapta.
Ebben a részben Hermione és Sirius ellátogatnak a lány szüleihez, és bizony itt elkezdődik valami... :)

Mindeközben megpróbálkoztam életem első slash irományával, amit kifejezetten a_anthony-nak ajánlottam. Egy könnyed kis Sirius-Remus párosítású ficről lenne szó, ami hosszas tépelődés után az Édes kín címet kapta.
Figyelmeztetés: enyhe OOC karakterek jelenhetnek meg, és egy csóknyi méretű slash erotikus tartalom. :)

Kellemes olvasást és szép napot/estét kívánok minden kedves olvasómnak! :)
DoroThya

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 július 08 (hétfő), 20:52 
Szárnybontogató

Asane írta:
Találtam pár jobb képet Sirusról, hiába, nagyon tetszik a kép, amit kaptál a_anthony-tól, nekem kicsit idősnek tűnik rajta a pali... ^^"

Az elsőn rövid a haja, akárcsak a történetben, a másik kettőn pedig félhosszú ^^ :)

http://www.nndb.com/people/550/000022484/ga_oldman.jpg

http://www.celebrities.pl/gary_oldman/gary1.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-NDfd-tLld88/T ... dman+2.jpg

Szia Asane!

Először is nagyon örülök, hogy írtál ide a ficblogomba :)
És köszönöm a képeket, amiket küldtél, de igazából magát az alapképet én választottam, mivel a történetben kb. így képzelem el Siriust. A filmekben és a könyvekben is már ezt az idősebb Siriust láthattuk és ismerhettük meg, én csupán csak "fiatalítottam" rajta egy picit, de csak külsőre. :)

Még egyszer köszönöm, hogy írtál, és köszi a képeket is! :) :)
Puszi!
DoroThya

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 július 07 (vasárnap), 13:08 
Zöldfülű

Találtam pár jobb képet Sirusról, hiába, nagyon tetszik a kép, amit kaptál a_anthony-tól, nekem kicsit idősnek tűnik rajta a pali... ^^"

Az elsőn rövid a haja, akárcsak a történetben, a másik kettőn pedig félhosszú ^^ :)

http://www.nndb.com/people/550/000022484/ga_oldman.jpg

http://www.celebrities.pl/gary_oldman/gary1.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-NDfd-tLld88/T ... dman+2.jpg

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 június 08 (szombat), 18:09 
Szárnybontogató

Sziasztok!

Felkerült a Menta és eper 16. fejezete, ami a Tervek címet kapta. Ebben a részben Hermione és Sirius egyre jobban közeledik már egymáshoz, egyre többet beszélgetnek... :)

Emellett felkerült az Októberi melankólia második, és egyben utolsó fejezete is.
itt találjátok: Vízcsobogás.

Mindeközben elkezdtem írni egy új sztorit, a prológusa már fel is került az oldalra.
A történet címe: Keltazöld falak mögött.
A fic Voldemort/Hermione párosítású, a kategória: Sötét Varázslatok.
Tartalom: Hermione és barátai a hatodik évüket kezdik a Roxfortban, ám a lány bizalmába olyasvalaki férkőzik, akivel előtte rossz viszonyban volt. Sajnos azzal, hogy összebarátkozik vele, élete egyik legnagyobb hibáját követi el. Figyelmeztetés: A történet kissé AU; illetve erősen 18-as jelenetekkel lesz tele (durva nyelvezet, kínzás, erotikus tartalom és talán még némi femslash és nemi erőszak is előfordulhat... ez utóbbi kettő még a jövő zenéje - majd ahogy jön az ihlet :) ). Nem áll szándékomban OOC karaktereket írni, tehát hősszerelmes Voldemort nem lesz benne semmiképp :D Kritikáknak nagyon örülnék, már csak azért is, mert tőlem távol áll ez a műfaj - éppen hogy csak szeretném kipróbálni magam. (A prológus csak egy kis rövidke bevezető!) (A történetet a címre kattintva érhetitek el!)

Kellemes olvasást kívánok mindenkinek!

DoroThya

Profil||Ficblog

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DoroThya 2013 július 10 (szerda), 21:01-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 május 06 (hétfő), 20:56 
Szárnybontogató

Sziasztok!!

Felkerült a Menta és eper új, 13. fejezete, ami a A múlt rabjai címet kapta (a címre kattintva tudjátok elolvasni). Ebben a részben Sirius és Hermione beszélget, míg a bájitalt főzik, és fény derül arra is, hogy ki a titokzatos idegen, aki már a bájitalműhelyben van, mikor a lány megérkezik.

Ám mielőtt kellemes olvasást kívánnék, készítettem egy kis összesítést :) Én ezzel szeretném megköszönni mindenkinek azt, hogy olvassátok/olvastátok a történeteim, és írtok/írtatok kritikát!
Külön köszönet jár a visszatérő olvasóimnak, és a Kritika Klubos véleményezőknek!

A kék gyémánt (Első rész) Megtekintés 120 Kritikák: 5 (1 KK-s kritika)
A kék gyémánt: Második rész Megtekintés: 96 Kritikák: 5 (3 KK-s kritika)

Aranyló hópelyhek (elsõ fejezet) Megtekintés: 214 Kritikák: 5 (1 KK-s kritika)
Második fejezet: Viharos reggel Megtekintés: 96Kritikák: 2
Harmadik fejezet: Fájdalmas múlt és boldog jövő? Megtekintés: 84 Kritikák: 6 (1 KK-s kritika)
Negyedik fejezet: Karácsony előtt Megtekintés: 61 Kritikák: 3
Ötödik fejezet: Aranyló hópelyhek Megtekintés: 80 Kritikák: 5 (1 KK-s kritika)

Az Abszol út sötét titka Megtekintés:100 Kritikák: 2

Az amneziátor (Első rész) Megtekintés: 230 Kritikák: 4
Második rész Megtekintés: 60 Kritikák: 4 (1 KK-s kritika)

Az ezüst hattyú (Első rész: Légüres tér) Megtekintés:1417 Kritikák: 12 (2 KK-s kritika)
A hattyú és a lepel Megtekintés:1222 Kritikák: 6
Sosem leszel túl rajta Megtekintés:1214 Kritikák: 3
Álom vagy valóság? Megtekintés:1199 Kritikák: 3
Remény Megtekintés:949 Kritikák: 6
A folyóparton Megtekintés: 1013 Kritikák: 7
Az ezüst hattyú Megtekintés:1452 Kritikák: 7
Újra a boltban Megtekintés:772 Kritikák: 7
Ausztrália Megtekintés:867 Kritikák: 6
A vörösbor hatása alattMegtekintés: 813 Kritikák: 10
Napsütés Megtekintés:823 Kritikák: 7
Mr. és Mrs. Wilkins Megtekintés:847 Kritikák: 5
Au revoir, Ausztrália! Megtekintés:1020 Kritikák: 6
Lopott pillanatok Megtekintés: 695 Kritikák: 6
Édes bűntudat Megtekintés: 1461 Kritikák: 8 (1 KK-s kritika)
Gyötrelem Megtekintés: 543 Kritikák: 5 (1 KK-s kritika)
Molly születésnapja Megtekintés: 904 Kritikák: 3
Az Odú félhomályában Megtekintés: 828 Kritikák: 5
Kritikus állapotok Megtekintés:893 Kritikák: 4
Valami véget ér, valami kezdődik? Megtekintés:446 Kritikák: 2
A sebek felszakadnak Megtekintés:598 Kritikák: 2
Utolsó fejezet: Tizennégy évvel később Megtekintés: 457 Kritikák: 11
Az igazi ezüst hattyú (Alternatív befejezés) Megtekintés: 330 Kritikák: 7

A_anthony&DoroThya: Wi-fi a Roxfortban Megtekintés: 55 Kritikák: 0

Menta és eper (Első fejezet: Az idegen) Megtekintés: 1105 Kritikák: 15 (1 KK-s kritika)
Második fejezet: A vacsora Megtekintés: 698 Kritikák: 5
Harmadik fejezet: Lehetne rosszabb? Megtekintés: 637 Kritikák: 6 (1 KK-s kritika)
Negyedik fejezet: A házimanók védelmében Megtekintés: 586 Kritikák: 5
Ötödik fejezet: A Három Seprűben Megtekintés: 644 Kritikák: 6 (1 KK-s kritika)
Hatodik fejezet: Vegyes érzelmek Megtekintés: 547 Kritikák: 6
Hetedik fejezet: Visszhangok Megtekintés:596 Kritikák: 5
Nyolcadik fejezet: Segítség (!) Megtekintés: 715 Kritikák: 5
Kilencedik fejezet: Egy nyugalmasabb délután Megtekintés: 493 Kritikák: 6
Tizedik fejezet: Csillogás Megtekintés: 378 Kritikák: 9
Tizenegyedik fejezet: A szívbűvölő Megtekintés: 370 Kritikák: 8
Tizenkettedik fejezet: Egy újabb nehéz nap Megtekintés: 296 Kritikák: 7
Tizenharmadik fejezet: A múlt rabjai Megtekintés:184 Kritikák: 11

Októberi melankólia (Első fejezet: Kavicsok)Megtekintés: 78 Kritikák: 2

Van az a nap, ami megváltoztat Megtekintés: 142 Kritikák: 3
Második rész: Draco Megtekintés: 118 Kritikák: 6

Virágok között Megtekintés: 128 Kritikák: 6 (2 KK-s kritika)

Kellemes olvasást kívánok!
DoroThya

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 május 02 (csütörtök), 12:33 
Szárnybontogató

Donna írta:
Sziaaaa:D igen megint én .. : D http://images2.fanpop.com/images/photos ... 24-768.jpg ezt a képet találtam ma totál véletlenül és hát te jutottál eszembe $alien

Szia!
Hmm, vajon miért pont én jutottam eszedbe? :D :D Amúgy jó kis kép, lehet a kövi fejezethez mellékelem is ezt a képet :D
Egyébként láttam, hogy szereted a többi tekergőt is (kivétel Peter... megértelek :D) :) A napokban írtam egyébként egy Remus/Ginny párosítású kis novellát, ami két részes, de még csak az első van fenn, a második készül :) Ha érdekel, itt megtalálod: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=106682
Októberi melankólia a címe :)

Egyébként visszatérve a Menta és eperre, már szépen halad a következő fejezet, remélem még a héten elkészülök vele, és akkor feltöltöm! :)
További szép napot! És újfent köszönöm, hogy írtál! :)
Puszillak!
D.

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 május 01 (szerda), 20:46 
Zöldfülű

Tartózkodási hely: tekergés Tapmancs tekergő oldalán Roxmorts felé a Félszemű banyaúton keresztül <33
Sziaaaa:D igen megint én .. : D http://images2.fanpop.com/images/photos ... 24-768.jpg ezt a képet találtam ma totál véletlenül és hát te jutottál eszembe $alien

"- Higgy nekem - szólt a varázsló. - Nem árultam el Lilyt és Jameset. Ha megölnek, se árultam volna el őket." - Sirius Tapmancs Szipák Tapi Black <3

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 május 01 (szerda), 15:59 
Szárnybontogató

Donna írta:
igen, itt is fellelhető vagyok csak nem valami gyakran :) akkor jövök ha van kiért, és ma láttam hogy van ficblogod szükségét éreztem tiszteletemet tenni nálad :) ó, de jó ezt olvasni! tényleg nagyon várom a folytatást, halálra izgulom magamat.. :D nagy kedvencem lettél nagyon rövid idő alatt! :) örülök neki hogy nem zavarlak mert akkor itt (is) gyakori látogatóddá válok!:)

szép akkori napszakot amikor elolvasod! :D :)
puszi!

Szia Donna!
Örülök, hogy itt is meg lehet téged találni! :)
Köszönöm, hogy benéztél, és örülök, hogy a kedvenced lett a történetem :)
Rendben, úgyis jól jön néha egy kis noszogatás :D :D
Köszi :D Neked is! :)
Puszillak!

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 május 01 (szerda), 1:00 
Zöldfülű

Tartózkodási hely: tekergés Tapmancs tekergő oldalán Roxmorts felé a Félszemű banyaúton keresztül <33
igen, itt is fellelhető vagyok csak nem valami gyakran :) akkor jövök ha van kiért, és ma láttam hogy van ficblogod szükségét éreztem tiszteletemet tenni nálad :) ó, de jó ezt olvasni! tényleg nagyon várom a folytatást, halálra izgulom magamat.. :D nagy kedvencem lettél nagyon rövid idő alatt! :) örülök neki hogy nem zavarlak mert akkor itt (is) gyakori látogatóddá válok!:)

szép akkori napszakot amikor elolvasod! :D :)
puszi!

"- Higgy nekem - szólt a varázsló. - Nem árultam el Lilyt és Jameset. Ha megölnek, se árultam volna el őket." - Sirius Tapmancs Szipák Tapi Black <3

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 április 30 (kedd), 23:12 
Szárnybontogató

Donna írta:
Sziaaaa:)) (igen most már itt is zaklatlak, ne haragudj:D) el kell mondanom hogy NAGYON azaz NAGYON várom a Menta és eper 13. fejezetéééééét! sok ihlet szálljon a vállaidra:)) :D

Szia Donna!

Jaj, úgy örülök, hogy itt is írtál! :) Köszönöm szépen a jókívánságot! >:D< Tegnap már elkezdtem írni, holnap lesz egy kis időm, úgyhogy majd akkor folytatom tovább, hogy minél hamarabb feltölthessem :) Annyira jól esett, hogy írtál, annyira köszönöm!! :#-)
És egyáltalán nem haragszom, amiért itt is írtál, éppen ellenkezőleg! _U_

További szép estét kívánok!
Puszillak!
D.

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 április 30 (kedd), 22:11 
Zöldfülű

Sziaaaa:)) (igen most már itt is zaklatlak, ne haragudj:D) el kell mondanom hogy NAGYON azaz NAGYON várom a Menta és eper 13. fejezetéééééét! sok ihlet szálljon a vállaidra:)) :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 április 29 (hétfő), 16:10 
Szárnybontogató

shanon widow írta:

jártam nálad ;)
a véleményem a novellánál pihen :)

Szia Shanon!

Juj, nagyon szépen köszönöm, hogy írtál!! :) :) Örülök, hogy benéztél! :)
Puszi! Szép napot!
D.

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 április 29 (hétfő), 15:11 
Betűmániákus

DoroThya írta:
Sziasztok!

A mai nap folyamán felkerült egy novellám, ami a Virágok között (Még nem késő) címet kapta.
A ficet a napokban elhunyt Richard Griffiths tiszteletére írtam, aki Vernon Dursleyt alakította nekünk a filmekben.
Rövid, kicsit szomorkás drabble, amiben Vernon bácsi gondolatait írom le a saját életéről; Petuniával és Harryvel való viszonyáról.

A történetet itt találjátok: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=106043

És ha van időtök, kérlek véleményezzétek :)
Előre is köszönöm!
D.

jártam nálad ;)
a véleményem a novellánál pihen :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 április 25 (csütörtök), 20:05 
Szárnybontogató

Sziasztok!

A tegnap folyamán felkerült egy kétrészes novellám első része, Októberi melankólia címmel. A fic Remus/Ginny párosítású, pár hónappal a háború után játszódik. A második (és egyben befejező) rész még ezen a héten fel fog kerülni, vagy maximum a jövő hét folyamán.
Figyelmeztetés: AU (a történet nem veszi figyelembe Remus halálát, a Remus-Tonks szálat és a Harry-Ginny szálat sem).

És lenne egy másik történet, ami szintén tegnap került fel, ám nincs túl nagy megtekintésszáma sem, ezért örülnék néhány kósza kritikának :)
A ficet a_anthony-val írtam, vicces, verses :) WVV kategóriájú, nem hosszú.
A címe: Wi-fi a Roxfortban. Arról szól, hogy mi történne, ha lehetne internetezni a varázslóiskolában. :) :)

A ficeket a címekre kattintva érhetitek el.
Nagyon örülnék kritikáknak, ugyanis nagyon gyorsan lekerültek a főoldalról.
Előre is köszönöm!
DoroThya

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 április 01 (hétfő), 0:06 
Szárnybontogató

Sziasztok!

A mai nap folyamán felkerült egy novellám, ami a Virágok között (Még nem késő) címet kapta.
A ficet a napokban elhunyt Richard Griffiths tiszteletére írtam, aki Vernon Dursleyt alakította nekünk a filmekben.
Rövid, kicsit szomorkás drabble, amiben Vernon bácsi gondolatait írom le a saját életéről; Petuniával és Harryvel való viszonyáról.

A történetet itt találjátok: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=106043

És ha van időtök, kérlek véleményezzétek :)
Előre is köszönöm!
D.

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 március 14 (csütörtök), 21:22 
Szárnybontogató

Sziasztok!

Ma felkerült a Menta és eper új, kilencedik fejezete.
A fejezet neve: Egy nyugalmasabb délután.

Szép napot!
D.

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 február 28 (csütörtök), 20:02 
Szárnybontogató

Sziasztok! :oops:

Először is szeretném nagyon szépen megköszönni annak, aki jelölt az Arany Főnix díjra, mint Legjobb zöldfülű. Nagyon-nagyon hálás vagyok érte, el sem tudom mondani, mennyire jól esett! KÖSZÖNÖM! _U_ <:-P :-*

És ha már itt vagyunk, íme a történeteim:

A kék gyémánt (16)
Hollóháti Heléna/Véres Báró/Griffendél Godrik párosítású történet, két részes, befejezett. Főszerepben Heléna, aki gyermekként anyja nyomdokaiba akar lépni, ám belátja, hogy eszét nem tőle örökölte, és döntése végzetessé válik...

Aranyló hópelyhek (nk)
Albus Dumbledore/Minerva McGalagony párosítású, karácsonyi, öt részes, befejezett. A Tűz Serlege idején játszódik. A főszereplő McGalagony professzor, akinek megismerhetjük eddigi, nem túl fényesre sikeredett magánéletét, ami Dumbledore professzor mellett jobbá alakul...

Az Abszol út sötét titka (16)
A Zsebpiszok közben található tébolydáról szól, két részes történet, a Tekergők főszereplésével, akik elhatározzák, hogy az épületet nem csak kívülről nézik meg... A fic Sötét Varázslatok kategóriás!

Az amneziátor (12)
Ron/saját szereplő párosítású történet, eddig csak az első rész van fenn (A második - egyben utolsó - rész már elbírálásra vár). Az amneziátori munka másnak csak álom, Ron viszont saját bőrén tapasztalja az árnyoldalát, mégpedig egy mugli lány mellett...

Az ezüst hattyú (16)
George Weasley/Hermione Granger párosítású, 23 fejezetes regény (a 23. alternatív befejezés), ami a háború utáni nyáron játszódik. /Életem első története :oops: / George mély szomorúságba esik Fred elvesztése után, és a rá nehezedő nyomás mellett némi remény csillan fel, mégpedig Hermione személyében...

Menta és eper (18)
Sirius Black/Hermione Granger páros, jelenleg befejezetlen (folyamatos frissítés alatt áll). A háború után 4 évvel játszódik (enyhe AU van a történetben, de csak annyi, hogy Sirius él). Hermione a Mágiaügyi Minisztériumban dolgozik szorgalmasan, mint lelkes manóvédő. A munkája mellett magánélete nem igazán van, ám egy szép nap találkozik újra Ronnal, aki elhívja őt egy kis összejövetelre az Odúba. Azonban az összejövetel mégsem olyan kicsi, mint amilyennek gondolja, ugyanis feltűnik még az oly rég nem látott Sirius Black is...

Van az a nap, ami megváltoztat (16)
Draco gyermekkoráról szóló két részes történet (befejezett!). Enyhe OOC található benne, mivel a mardekáros fiú itt csak 8 éves. Ez a fic amolyan crossover-szerűség, mivel egy régi film (My Girl - Az első szerelem) az alapja (ha valaki nem látta, nem gond, a sztori enélkül is érthető!!). A legkisebb Malfoy összebarátkozik egy félvér kislánnyal, ám ezt a szülei nem nézik jó szemmel...

Előre is hálásan köszönöm mindenkinek a megtekintéseket és a kritikákat! _U_

DoroThya

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 február 17 (vasárnap), 15:41 
Szárnybontogató

Felkerült a Menta és eper új, nyolcadik fejezete! :)
Megtaláljátok ITT.

Kritikákat most is szívesen fogadok! ;)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 február 03 (vasárnap), 16:24 
Szárnybontogató

Sziasztok!

Pár hónapja felkerült második ficem, A kék gyémánt címmel.

Két részes kis történet, Hollóháti Heléna, Griffendél Godrik és Véres Báró "párosítású". Idáig azért nem írtam ezt ide ki, mert rajzot akartam készíteni hozzá, de valahogy elmaradt... talán a jövőben pótolom.

Az alaptörténet a hetedik könyvben olvasható, én csupán a lány szemszögéből írom le az egészet, és belevittem egy plusz Griffendél-szálat is. (Plusz a megjelenés óta kijavítottam és kiegészítettem itt-ott)

A fic Heléna első roxforti napjával kezdődik.

Kép

A történetet pedig ITT olvashatjátok.

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 február 02 (szombat), 10:26 
Szárnybontogató

Sziasztok!

Két hírem is van: Az első az, hogy felkerült az oldalra a Menta és eper 6. fejezete :)
Ebben a részben jelenik meg Hermione cikke, amibe beleírta Sirius nevét is...
Itt találjátok: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=104501&i=1

A második pedig, hogy találtam a történethez egy bétát, mégpedig Crystal Frost személyében! :) Ezúton is szeretném megköszönni előre is a munkáját!! _U_ _U_

Kellemes olvasást! :)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 január 27 (vasárnap), 14:32 
Szárnybontogató

Sziasztok!

Felkerült az oldalamra a már említett novellám, ami az Abszol úti tébolydáról szól. A címe: Az Abszol út sötét titka.
A történet két részes lesz, és a tébolydát a tekergők főszereplésével ismerhetjük meg. A négy fiú a hetedév megkezdése előtt ellátogat a híres sétányra, amikor is Jamesnek eszébe jut, hogy van egy tébolyda, ahova ellátogathatnának.
Az első fejezet, aminek címe: A rossz döntés itt olvasható:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=104400

Itt a Menta és eper negyedik fejezete: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=104353&i=1

Ebben a részben a manókról szóló cikket írja Hermione, illetve találkozik Siriusszal... :)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 január 25 (péntek), 19:43 
Szárnybontogató

Sziasztok!
Felkerült a harmadik fejezete a Menta és eper című regényemnek. 45-en törték fel a történetet, ami persze hízelgő, de nagyon kevesen hagytak kritikát :-(
Egyébként a negyedik rész már készen van, máris feltöltöm, az ötödiket pedig most írom :D :D (azt hiszem, tényleg sok a szabadidőm! :oops: )

A harmadik fejezetet itt olvashatjátok:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=104325&i=1
Ebben a részben Sirius és Hermione között egy kis nézeteltérés alakul, ami után a lány eléggé rosszul érzi magát. Mindezek mellett viszont még egy esti sétája is kudarcba fullad...
Figyelmeztetés: Durva nyelvezet (de csak egy helyen!)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 január 24 (csütörtök), 16:16 
Szárnybontogató

c.l.a.r.e.y írta:
Szióó!
Jaj, de jó, hogy megírod! >:D< Úgy várom, mint a karácsonyt! Szerintem az egy fantasztikus gondolat volt, még csak nem is találkoztam hasonlóval ficben sem (persze lehet, hogy nem vagyok még elég olvasott). Szerintem tényleg megéri bővebben kifejtened, legalábbis rám mindenképpen számíthatsz az olvasók között. És ugyan már! Nekem tééényleg semmi közöm nem volt hozzá, csak kikívánkozott belőlem, hogy szívesen olvasnám. ;)
Nagyon sok ihletet és szabadidőt kívánok hozzá Neked!

C

Szia!
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! :) Két részben teszem fel a történetet, az elsőt már tegnap megírtam, fel is töltöttem, jelenleg engedélyre vár :) Ha fenn lesz, belinkelem ide, mert szerintem nem biztos, hogy főoldalra kerül. :?

Mindeközben feltettem a Menta és eper új részét, remélem minél hamarabb olvasható lesz :)
Mostanában sok a szabadidőm (vége a vizsgáknak... szerencsére _U_ ), tele vagyok ötletekkel, remélem nem baj :-D :-D :-D
Puszika! :-*

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 január 24 (csütörtök), 0:03 
Könyvmoly

DoroThya írta:
Mindeközben elkezdtem egy új történetet, aminek az alaptörténetét ebben a fejezetben olvashatjátok, ám ez a novella külön sztoriként lesz feltöltve.
Szeretném megköszönni a novella megírásának ötletét Clarey-nek! :) ;)

Szióó!
Jaj, de jó, hogy megírod! >:D< Úgy várom, mint a karácsonyt! Szerintem az egy fantasztikus gondolat volt, még csak nem is találkoztam hasonlóval ficben sem (persze lehet, hogy nem vagyok még elég olvasott). Szerintem tényleg megéri bővebben kifejtened, legalábbis rám mindenképpen számíthatsz az olvasók között. És ugyan már! Nekem tééényleg semmi közöm nem volt hozzá, csak kikívánkozott belőlem, hogy szívesen olvasnám. ;)
Nagyon sok ihletet és szabadidőt kívánok hozzá Neked!

C

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 január 23 (szerda), 12:07 
Szárnybontogató

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=104200

Tegnap felkerült a Menta és eper második fejezete! :) Örülnék néhány igazi kritikának... :oops:
Egyébként ebben a fejezetben Hermione a Weasley családnál vacsorázik, ahova Sirius is hivatalos... ;;)

Mindeközben elkezdtem egy új történetet, aminek az alaptörténetét ebben a fejezetben olvashatjátok, ám ez a novella külön sztoriként lesz feltöltve.
Szeretném megköszönni a novella megírásának ötletét Clarey-nek! :) ;)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 január 20 (vasárnap), 15:41 
Szárnybontogató

Sziasztok!
Felkerült az oldalra az új regényem, aminek címe Menta és eper.
Sirius és Hermione párosítású, 4 évvel a csata után.
Hermione 21 évesen a Mágiaügyi Minisztériumban dolgozik, és folytatja a házimanók védelmét. Barátaival rendszeresen tartja a kapcsolatot, ám a munka teljesen lefoglalja minden idejét. Egy nyári napon Ron elhívja az Odúba egy vacsorára, ahova eljönnek a család barátai, még a rég nem látott Sirius Black is...
Figyelmeztetések: enyhe AU, mert itt Sirius él; illetve 18-as karikás rész is előfordulhat :)

A történetet itt találjátok:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=104200

Egy kis kép a történetbeli Siriusról...:
Kép

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 január 13 (vasárnap), 13:01 
Szárnybontogató

Azoknak, akiket érdekelnek az irományaim :-D :
18-án lesz az utolsó vizsgám, és utána jövök a frissekkel :) Elkezdtem írni a napokban egy Sirius/Hermione történetet (amiből előre láthatólag regény lesz :oops: ), illetve jön az Amneziátor második része is :) Illetve tervbe van véve egy Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya fanfic is, amiből valószínűleg egy novella fog kikerekedni :)

Puszilok mindenkit! És aki most velem együtt szenved a vizsgaidőszakban (vagy bármilyen más iskolai frászban), annak sok szerencsét és kitartást kívánok!! :)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013 január 05 (szombat), 16:35 
Szárnybontogató

Felkerült az oldalra a második része is a Van az a nap, ami megváltoztat című ficemnek, így már olvasható a két részes, befejezett történet.

Itt található:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=103669

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 30 (vasárnap), 13:23 
Szárnybontogató

Felkerült az oldalra első Draco-s ficem, aminek címe: Van az a nap, ami megváltoztat.

A történet a 8 éves Dracoról szól, aki értetlenül áll szülei nézetei előtt, és mindene a játék. Ebben társra lel Annie személyében, aki nem sokkal lakik messzebb a Malfoy családtól. A probléma az, hogy Annie bizony félvér.
A két gyermek nagyon jó barátságban van, amit a gazdag Malfoy család nem néz jó szemmel.
Talán annyi OOC van a történetben, hogy Draco olyan, mint egy normális gyerek, csak bizonyos Malfoy-os vonásokkal jelenítem meg; ám a történet arról szól igazából, hogy Draco miért is változott apja tökéletes képmására, és miért nem maradt olyan, amilyen előtte volt.
Figyelmeztetés: A fic egy amolyan crossover, egy régi filmről (címe: My Girl- Az első szerelem) mintáztam az egészet, mert én valahogy így képzelem el Draco gyermekkorát.
A történet első fejezetét itt találjátok:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=103669

És ezúton kívánok minden kedves olvasómnak BOLDOG ÚJ ÉVET!!! :)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 29 (szombat), 14:04 
Szárnybontogató

c.l.a.r.e.y írta:
DoroThya írta:
Nagy örömmel jelentem be, hogy Az ezüst hattyú hamarosan eléri az 1400-as megtekintést!! :) >:D< _U_

Gratulálok!!! ;;)
A Dracós írást pedig nagyon várom, kisgyerekkorú szereplőkről bármilyen mennyiségben imádok olvasni!!
C

Köszi! :) A Draco-s írás egyik felét már felraktam, de még engedélyre vár (bár nem hiszem, hogy most már kikerül a főoldalra, mert már 2-3 napja, hogy beküldtem:/) . Előre szólok, hogy nem egy szívderítő írás lesz, de majd a ficben megindoklom, hogy miért! :)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 29 (szombat), 4:21 
Könyvmoly

DoroThya írta:
Nagy örömmel jelentem be, hogy Az ezüst hattyú hamarosan eléri az 1400-as megtekintést!! :) >:D< _U_

Gratulálok!!! ;;)
A Dracós írást pedig nagyon várom, kisgyerekkorú szereplőkről bármilyen mennyiségben imádok olvasni!!
C

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 27 (csütörtök), 23:10 
Szárnybontogató

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 26 (szerda), 22:23 
Szárnybontogató

c.l.a.r.e.y írta:
DoroThya írta:
U.i.: Remélem jól telt a karácsony, a cicás jókívánságod nagyon tetszett (fájdalmasan ismerős az előző karácsonyokon történtek óta), szerencsére nálunk nem tört össze semmi (még), pedig 4 lökött macskám van. :D

Köszönöm, nagyon jól telnek eddig az ünnepek, remélem, feléd is minden jól alakul! NÉGY CICA! Húúúh... itt eggyel is meggyűlik az angyalfa baja, bár eléggé minimalista a huszonnegyedikei borulás miatt. Sok szerencsét a további napokhoz!
De, ha már erre járok megérdeklődöm, hogy mi a helyzet Az amneziátor-ral, izgulok Ron boldogsága miatt, és nagyon kíváncsi vagyok a befejezésre is.
És nagyon nagyon tetszik az Aranyló hópelyhek befejezése, megszerettetted velem ezt a párost!
További boldog karácsonyozást, bár azért tudom, hogy vizsgaidőszakban annyira nem felhőtlen...
>:D< Puszi:

C
(Ui.: Nagyon tetszik a cicás avatarod!)

Remélem a cicád nem döntött úgy, hogy további támadásokat intéz a fa ellen :D Amúgy köszi, remélem nálunk sem lesz borulás :D
Hűha, hát már a fele megvan, de még nincsen kész az Amneziátor 2. része. Igyekszem frissíteni a napokban!
Egyébként most délután elkezdtem írni egy Draco-s történetet, amiben Draco még 8 éves, és arra kapunk választ, hogy miért lett olyan, amilyennek megismertük a könyvekben.
Köszönöm! Örülök, hogy sikerült megszerettetnem őket :)
Neked is további jó karácsonyozást! Hát igen a vizsgaidőszak eléggé rányomja a bélyegét az ünnepre, de most szerencsére a szénszünet miatt a tanulást hanyagolhatom egy kis időre :D
Puszillak!!! :)
U.i.: Köszi! :) Nekem meg az Alice-s avatarod tetszik :D

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 26 (szerda), 20:40 
Könyvmoly

DoroThya írta:
U.i.: Remélem jól telt a karácsony, a cicás jókívánságod nagyon tetszett (fájdalmasan ismerős az előző karácsonyokon történtek óta), szerencsére nálunk nem tört össze semmi (még), pedig 4 lökött macskám van. :D

Köszönöm, nagyon jól telnek eddig az ünnepek, remélem, feléd is minden jól alakul! NÉGY CICA! Húúúh... itt eggyel is meggyűlik az angyalfa baja, bár eléggé minimalista a huszonnegyedikei borulás miatt. Sok szerencsét a további napokhoz!
De, ha már erre járok megérdeklődöm, hogy mi a helyzet Az amneziátor-ral, izgulok Ron boldogsága miatt, és nagyon kíváncsi vagyok a befejezésre is.
És nagyon nagyon tetszik az Aranyló hópelyhek befejezése, megszerettetted velem ezt a párost!
További boldog karácsonyozást, bár azért tudom, hogy vizsgaidőszakban annyira nem felhőtlen...
>:D< Puszi:

C
(Ui.: Nagyon tetszik a cicás avatarod!)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 24 (hétfő), 10:51 
Szárnybontogató

Sziasztok!

Felkerült az Aranyló hópelyhek utolsó (mégpedig karácsonyi) része!

Én ezzel a fejezettel kívánok mindenkinek Kellemes Ünnepeket!
Örülök, hogy olyan sokan olvastátok a történeteimet, és őszintén örülök, hogy csatlakoztam a Merengőhöz :)

Puszilok mindenkit! Legyen szép napotok! :)

DoroThya

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 22 (szombat), 10:21 
Szárnybontogató

Sziasztok!
Felkerült az új történetem, az Aranyló hópelyhek utolsó előtti fejezete :)
Albus Dumbledore/Minerva McGalagony párosítású történet, öt fejezetből álló kisregény, ami Harryék 4. évében játszódik, a Trimágus Tusa idején.

Kép

Ebben a részben (negyedik) eltölthetünk Minervával egy karácsony előtti roxmortsos délutánt.
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=102605

Még ma vagy holnap befejezem az utolsó részt és feltöltöm! ;)

Profil||Ficblog

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára DoroThya 2013 február 03 (vasárnap), 23:24-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 15 (szombat), 20:49 
Szárnybontogató

Nikki Blue írta:
Szia! :)

Hmm, nagyon érdekes az új történeted. :) Én mindenképpen olvasni fogom, és holnap írók is rá neked véleményt! :D

:-h Nikki

Szia!
Köszönöm, remélem tetszeni fog! :) És köszönöm előre is a véleményed!! :wink:
D.

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 15 (szombat), 18:10 
Írópalánta

Szia! :)

Hmm, nagyon érdekes az új történeted. :) Én mindenképpen olvasni fogom, és holnap írók is rá neked véleményt! :D

:-h Nikki

Kép Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 14 (péntek), 21:50 
Szárnybontogató

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán felkerült a Merengőre az új történetem, Az amneziátor/The Forgotten címmel.
A fic főszereplője Ron, aki a háború után 3 évvel amneziátornak áll. Míg a munka másoknak egy álom, Ron rájön, hogy igazából nem olyan szép és jó, ahogy azt az emberek gondolják. Hermionével a kapcsolata véget ért, kóros összeférhetetlenség miatt. Aztán nem elég, hogy egyedül van, és mindenki boldog körülötte, de még egy nap aztán arra is rájön, hogy a munkának még mindig nem ismerte ki jól az árnyoldalát....

Kép

A történetet itt találjátok:
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=103187

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 14 (péntek), 11:29 
Szárnybontogató

Hihi :D Egyébként feltöltöttem tegnap este az új történetem első részét, jelenleg adminkézen van, de amint felengedik, ide is kirakom az elérhetőségét, meg mindent! :)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 13 (csütörtök), 19:56 
Könyvmoly

DoroThya írta:

Drága Clarey!
Igazából te adtad az ötletet, amikor megláttam, hogy van ficblogod, gondoltam én is nyitok egyet, remélem nem baj :oops: :oops:
Köszönöm, igyekeztem :) Most a kék gyémánthoz próbálok valami rajzot csinálni. :)
Hihi, az is lesz valamikor mostanában, csak most vizsgaidőszakom van, meg még ötleteket gyűjtök, de közben belekezdtem egy új, kicsit rövidke történetbe ami már félig kész van... :-D :-D Úgyhogy igyekszem!! :)

Akkor mindenre türelmesen várok! ;;) - vagy csak úgy csinálok, mint aki türelmes, és nem izgul! >:D<

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012 december 10 (hétfő), 20:33 
Szárnybontogató

c.l.a.r.e.y írta:
De Te is nyitottál egyet, ennek örülök!! Nagyon tetszik ez a rajz, remélem a többi ficedhez is lesz! 8->
És ha már itt van, akkor meg is ragadom az alkalmat, hogy nyafoghassak Aranyló hópelyhek frissért! *nyaf-nyaf*, mikor lesz??
;;)
C

Drága Clarey!
Igazából te adtad az ötletet, amikor megláttam, hogy van ficblogod, gondoltam én is nyitok egyet, remélem nem baj :oops: :oops:
Köszönöm, igyekeztem :) Most a kék gyémánthoz próbálok valami rajzot csinálni. :)
Hihi, az is lesz valamikor mostanában, csak most vizsgaidőszakom van, meg még ötleteket gyűjtök, de közben belekezdtem egy új, kicsit rövidke történetbe ami már félig kész van... :-D :-D Úgyhogy igyekszem!! :)

Profil||Ficblog

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 52 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]