Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2021 április 13 (kedd), 11:57

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 70 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Cathy111 elmepalotája
HozzászólásElküldve: 2017 július 25 (kedd), 13:55 
Zöldfülű

Sziasztok, felkerült a következő fejezet, a kilencedik. Jó hosszú lett:D Jó olvasást:)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 július 08 (szombat), 8:47 
Zöldfülű

Sziasztok, viszonylag hosszú idő után most felkerült a 8. fejezet. :) Íme

És időközben írtam egy ilyet is: Sirius
Nem is tudom mit mondjak róla, egy novelláról van szó, kicsit szomorú, kicsit humoros, a cím alapján már biztosan kitaláltatok, hogy Sirius Blackről szól, de nem kapcsolódik régebbi írásaimhoz.

Jó olvasást, ha belenéztek valamelyikbe :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 február 20 (hétfő), 18:10 
Zöldfülű

Szia, hallottam már arról a filmről, meg is akartam nézni, mert titokban és reménytelenül szerelmes vagyok James McAvoyba, meg a trailerét is láttam és elég menő kis filmnek ígérkezett, de aztán olvastam róla sok elítélő kritikát (tudom, ezeknek nem szabad hinni:D), meg el is csúsztam azzal, hogy moziban megnézzem, szóval valahogy elkallódott, de most, hogy írtál mindenképp szánok már rá időt:D Így, hogy Hunter jutott róla eszedbe, még inkább:)
Úgyhogy köszi az ajánlást:D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 február 05 (vasárnap), 10:24 
Zöldfülű

Szia Cathy!

Még mindig imádom a történeted, és alig várom a folytatást! De igazából most azért ugrottam be, hogy elmeséljem, hogy a héten láttam egy filmet, ami húú... Hát a főszereplő lányról rögtön az első tizedmásodpercben Hunter jutott eszembe, a személyisége és a kinézete is annyira őt idézi, én egész film alatt nem tudtam elvonatkoztatni tőle! :) A filmről már biztos hallottál, az a címe, hogy "Széttörve", a csajszit pedig Caseynek hívják (de az én fejemben csak Hunter), szerintem mindenképp csekkold majd le. :D Szóval csak ennyi, meg hogy kíváncsian várom az új részt, sok ihletet és szabadidőt kívánok!
Puszi, Nessy

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 január 12 (csütörtök), 16:43 
Zöldfülű

Új fejezet, Oscar $coffe

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 november 28 (hétfő), 22:43 
Zöldfülű

Írok egy új történetet. A Soha-fény helyett. Azt leszedtem, átírtam, kivágtam egy szálat. Újraépítettem Huntert, átgondoltam, újrafogalmaztam és olyan reménnyel vágok bele, hogy itt nem fogok elakadni.
A Soha-fényt ezért is szedtem le. Mert elakadtam benne. De jó hír(?) hogy ez kottra ugyanaz a történet, csak jobb a címe, és úgy alapból jobb. Szerettem volna itt is tisztázni.
Köszönöm a figyelmet:Ddd

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 november 13 (vasárnap), 14:03 
Zöldfülű

Úristen ezek nagyon jók. És Elle Fanning mint Lily, najó:D imádom. És nagyon megmelengette a szívem, hogy vannak akik meg most is olvassák a történetet, szóval érezd hálámat:D❤

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 november 05 (szombat), 20:43 
Írópalánta

Halihó!

Szóval, mostanság fejeztem be Mi rossz időbe születtünk-et, és rögtön utána botlottam bele ezekbe:

https://www.youtube.com/watch?v=WFGngbWTDec
https://www.youtube.com/watch?v=QAk1niVIxqU

És azonnal az jutott eszembe, hogy mennyire passzolnak hangulatban. Úgyhogy, gondoltam elküldöm. :D

Fanfic:Nextgen
Egyebek:Tumblr

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 június 20 (hétfő), 21:32 
Fanficbúvár

Izé, szóval csak így idejöttem becsacsogni, mert kényszert éreztem arra, hogy közöljem, hogy aaaa, és igen, Johnny Depp nekem is egyértelműen Sirius. :xx:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 június 20 (hétfő), 20:22 
Zöldfülű

Hallottam, ahogy a fura őrület növekedni kezdett a lelkedben

Krügerék, Hunter, félelem és reszketés, - egy újabb pályaudvar mindentől függetlenül -, szellemek és új fejezet. Há!:D

((És én személy szerint szeretem, ha az író mutogat képeket a karaktereiről, mert szerintem mindig érdekes, hogy mások hogyan képzelik el a szereplőket, annak ellenére, ha én nem is mindig úgy alkotom meg őket a fejemben, szóval ezért is, és annak ellenére, hogy mindig igyekszem olyan képet találni, amin nem ismert emberek vannak, hanem "noname" modellek, mert ha *bődületes blőd példa (bár annyira nem, mert ez egyébként true story, dehát ki nem bűnös abban, hogy Johnnyt szívdöglesztőnek találja?)* Johnny Depp egyik képe ihlet meg Siriusra (milyen jó, hogy ebben a történetben nem szerepel Sirius, haha, következetesség, haha), akkor akarva-akaratlanul hatással van rám Johnny Depp (főleg a szerepei (pedig milyen jó lenne valóban ismerni, nem?:D)) személyisége, legalábbis nálam így van, és akkor egy másik dolog, hogy csomószor képek ihletnek meg, és előbb van egy képem egy szereplőről, mint leírásom, na ez nem azt jelenti, hogy ilyen fantáziátlan vagyok *kínos kacaj* (remélem legalábbis), csak azt, hogy szeretem a szép embereket - tehát nem szívesen teszek be ismert embereket, de atyaég ha valakit érdekel kiről mintáztam (rossz szó), kik ihlették Krügerék gyerkőceit, Pypert és Oscart, akkor itt egy kép. És kizárólag ez a kép. Halál))

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 május 16 (hétfő), 14:36 
Zöldfülű

"- Jó, mindegy. Ha megbántom, megengedem, hogy a szart is kiverd belőlem.
- Ehhez nem kell engedély – ráncolja a homlokát Albus.
- Húú – somolyog Rogers. – Imádom, mikor ilyen kis harcias vagy."

Új fejezet! Szelíd gyűlölet

Ezekbe meg belefutottam. Luca Lovegood, Scorpius

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 május 09 (hétfő), 17:53 
Zöldfülű

Elfolyva bár, de törve nem, itt vagyok, meg itt van valami más is.
A drágák kóvályognak a Roxfort árnyékában, és minden nagyon új, meg nagyon dark, meg nagyon (remélem) király. Komolytalan, olcsó kaland
Ha jók akkor tényleg jók. Ha rosszak, akkor pedig még jobbak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 április 30 (szombat), 18:38 
Zöldfülű

Április utolsó napján, itt az új fejezet! Luna lányai

Remélem mindenkinek jól telik a napja, és élvezi ezt a semmire se való, vacak, szeszélyes időt. Ha nem élvezi(!:D) akkor van egy jó hírem, a történet egy kis időre elrepít a ködös, szeles őszbe. Sőt, Angliába! Sőt, a Roxfortba! Sőt, egy kallódó kamaszlány kavargó kondolatai közé! Á, na. A lényeg, hogy jött a friss.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 április 21 (csütörtök), 20:17 
Zöldfülű

Azt hittem, hogy nem fogom ma feltenni az új fejezetet, de tévedtem. Egyáltalán nem éreztem magamban lendületet, hogy írjak, de valahogy mégis a laptop elé keveredtem, hát írtam. Én egészen bele tudok zuhanni a történet hangulatába, és miközben írok kábé elvesztem minden időérzékem:D De nem baj, mert ahogy haladok a történettel, úgy bontakoznak ki előttem is a szereplők, és én egyre jobban szeretem őket. Na, befejezem a szövegelést:)
Szóval feltettem az újat, név szerint a 7. fejezetet Fehér éjszakák. Remélem mindenkinek elnyeri majd a tetszését.

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 április 18 (hétfő), 17:33 
Zöldfülű

Hétfő van, és feltöltöttem az új fejezetet, ígéret pipa!
Harperről egyre többet írok, ha valaki kíváncsi, honnan mintáztam/ihletődtem tá-dáá.
A fejezetről: sok minden történik benne, és közben mégsem. Sok dologra, mintha fény derülne, és többre homály borul. Csak a szokásos cucc.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 április 14 (csütörtök), 18:21 
Zöldfülű

5. fejezet fönn!
Jégherceg, tündérbor, éjibáb, semmiségek, bosszúságok, hitvány alakok, és napvilág. A következő fejezet hétfőn várható :)

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 április 13 (szerda), 16:30 
Zöldfülű

Sziasztok srááácok, nagy hírek :D
Oké, kicsik.
Oké, nem is hírek. Csak.
Ma este/holnap délután felkerül az új fejezet, hát igen. Aztán. Kritikában küldte egy kedves-lelkes egyén, k13 név alatt: Hunter. Nekem meg tetszik, úgyhogy megosztom itt is:D Az idetévedők, és lelkesek mind megoszthatják velem a Hunter-elképzeléseiket, ha van ilyen (de akár az Albus baglya-elképzeléseket is), én tök kíváncsi vagyok, meg nyitott :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 április 07 (csütörtök), 17:23 
Zöldfülű

Hiriajuu írta:
UPDATE: Tökre nem bírtam magammal amúgy, és nekiálltam, és imádomimádom, majd írok rá kritit is, ha lesz időm. :)

Ah, légy üdvözölve :give: Nagyon jólesik már a tudat is, hogy olvasol^^

Másik: hamarosan fent lesz a 4. fejezet is. Szorgalmasan (eheheh) írosgatom a történetet, ha nem hétfőn, akkor csütörtökön lehet majd frissre számítani.
Addig is legyetek jók, én felakasztottam azt a pisztolyt a falra. ;)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 április 04 (hétfő), 11:21 
Sztorihajhász

cathy111 írta:
Aww, jaj miért vagy ilyen drága?;u;

Mellesleg!:D Töretlenül törtetek, tök lassan, na de sebaj. Kint a 2. fejezet. Úgy tűnik számomra, hogy ez a heti frissítés menni fog, csütörtököt-pénteket-szombatot? belőve :)

Ezer meg egy kritika-tartozást törlesztek éppen, de úúúú, nagyon örvendezek, és amint kicsit fölzárkóztam minden ügyemmel, tuti rá fogom vetni magam! :xx:

UPDATE: Tökre nem bírtam magammal amúgy, és nekiálltam, és imádomimádom, majd írok rá kritit is, ha lesz időm. :)

“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”
― Neil Hilborn, The Future

Mostantól itt: AO3. Továbbá: Spotify, Facebook, tumblr, Flight Rising.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 március 31 (csütörtök), 18:02 
Zöldfülű

Idézet:
Én várni fogom, az már biztos. :D Nextgent amúgy is imádom, ahogy te csinálod, úgy meg főleg, szóval hajrá! :xx:

Aww, jaj miért vagy ilyen drága?;u;

Mellesleg!:D Töretlenül törtetek, tök lassan, na de sebaj. Kint a 2. fejezet. Úgy tűnik számomra, hogy ez a heti frissítés menni fog, csütörtököt-pénteket-szombatot? belőve :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 március 24 (csütörtök), 16:18 
Sztorihajhász

cathy111 írta:
Sziasztok. Az történt, hogy mindenek ellenére suttyomban belekezdtem egy újabb történetbe. Nem, én sem tudom, hogy történt, de így esett. Ez most új, annyira új, hogy teljesen más szereplőkkel, teljesen más időben játszódik. De azért a Roxfortban.
Nekem mindig is közel álltak a szívemhez a nextgenes gyerekek, főleg Albus, így várható volt, hogy ha írok, akkor őt teszem meg főszereplőmmé. Szóval, így is történt.
Rendszertelen rendszerességgel töltöm majd fel, és valamiért úgy érzem, megéri aktiválni a ficblogomat, ha másért nem is, akkor pofás képekért a szereplőkről. Imádom őket.
Szóval Albus, Scorpius, Hunter és Rose hatodikos éveiben járunk, remélem tetszeni fog.

Én várni fogom, az már biztos. :D Nextgent amúgy is imádom, ahogy te csinálod, úgy meg főleg, szóval hajrá! :xx:
(Jaaa, meg most írtam ám a két elmaradt Lokis fejire is, mert láttam hogy válaszoltál és eszembejutott hogy az elmaradt és hát az mégsem járja.

“ I think a lot about killing myself, not like a point on a map but rather like a glowing exit sign at a show that's never been quite bad enough to make me want to leave. See, when I'm up I don't kill myself because, holy shit, there's so much left to do! When I'm down I don't kill myself because then the sadness would be over, and the sadness is my old paint under the new. ”

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016 március 24 (csütörtök), 16:14 
Zöldfülű

Sziasztok. Az történt, hogy mindenek ellenére suttyomban belekezdtem egy újabb történetbe. Nem, én sem tudom, hogy történt, de így esett. Ez most új, annyira új, hogy teljesen más szereplőkkel, teljesen más időben játszódik. De azért a Roxfortban.
Nekem mindig is közel álltak a szívemhez a nextgenes gyerekek, főleg Albus, így várható volt, hogy ha írok, akkor őt teszem meg főszereplőmmé. Szóval, így is történt.
Rendszertelen rendszerességgel töltöm majd fel, és valamiért úgy érzem, megéri aktiválni a ficblogomat, ha másért nem is, akkor pofás képekért a szereplőkről. Imádom őket.
Szóval Albus, Scorpius, Hunter és Rose hatodikos éveiben járunk, remélem tetszeni fog.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cathy111 2016 április 07 (csütörtök), 16:55-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 04 (kedd), 8:09 
Zöldfülű

Úristen, Úristen, Úristen :taps:
Ááá, megőrülök, mennyire cukker vagy már:D Jesszus, brittanys:DDD
Úúúú, hát még itt elsipítozhatnék, de inkább megkímélem tőle a fórum népét, de Úúúristeeeen, hát én ezeket imádomimádomimádom.

Jaj de rohadt jóóók Üldözzön a szeretetem a sírig! :xx:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Cathy111 elmepalotája (Mi rossz időbe születtünk)
HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 03 (hétfő), 19:57 
Zöldfülű

Kedves Cathy! Így búcsúzóul ehhez a fichez csak ezt tenném még hozzá:

http://www.theatozreview.com/2013/07/11 ... ght-us-ii/

Bár páran lemaradtak róla... Nos, őket gyorsan összeollóztam:
http://kepfeltoltes.hu/view/150803/celi ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/150803/lily ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/150803/brit ... es.hu_.jpg

;) :) Köszönjük Neked Celine-t! Puszcsi!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 augusztus 03 (hétfő), 12:03 
Zöldfülű

Istentelenül hálás vagyok, hogy olyan olvasóim vannak, mint ti, mert kaptam ezernyi édes kritikát, és millió bátorítást. Köszönöm, hogy végigkövettétek Celine bolondos-borongós történetét, és csak remélni merem, hogy akárcsak feleannyit is tudtam nyújtani, mint amennyi örömöt, élményt, és mosolyt ti adtatok nekem.

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=119737

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 július 29 (szerda), 9:22 
Zöldfülű

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=119737

Számításaim alapján olyan négy-öt ember olvashat, szóval, gondoltam, ha van idôm ilyeneken gondolkozni, akkor már nyugodtan írhatok pár sort a ficblogba is. Íme :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 július 13 (hétfő), 10:13 
Zöldfülű

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122620&i=1
Új fejezet, botrányos leírás, izgalmas találkozások, viharos szerelmek, közelgő vég...
Örömmel jelentem be a Milyen szabályok szerint játszunk 16. fejezetét, olvassátok örömmel :)

Lassan egyébként tényleg a vége felé cammogunk, hogy mi lesz a történet után, arról lövésem sincs, mert nem tervezek harmadik részt, se másik nagyobb lélegzetvételű történetet. A Potteres novellafüzért szeretném továbbfűzni egy nyári táboros/fesztiválos/fluffos szösszenettel, ami folytatása lenne a karácsonyi cukiságnak. Ha még nem olvastad, de szeretnéd, akkor itt: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=119092 megtalálod :)
De koncentráljunk a jelenre, lehet, hogy holnap homlokon talál egy meteordarab, és Celine-ék szála örök időkre elvrratlan marad, ki tudja?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 július 10 (péntek), 20:10 
Zöldfülű

Sziasztok, srácok, felkerült az új fejezet.
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122572&i=1
Ez a 15. fejezet.
Amint a címe is mutatja.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 június 11 (csütörtök), 15:38 
Zöldfülű

Íme az új fejezet: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=122144&i=1 :haha:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 június 10 (szerda), 10:20 
Zöldfülű

Hiriajuu, kis édes vagy, elég a tudat, hogy olvasol, mostanában nagyon elmaradtam, de készülőben van az új fejezet, szóval szerintem ma felrakom. Legyél máskor is szemtelen, és gyere puncsolni, mert nagyon jól esik, ha hiányzok valakinek :D Remélem, még emlékeztek, hol tart a sztori :DD

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 június 07 (vasárnap), 22:45 
Sztorihajhász

Jajj, cathy, nem tudom, merre jársz, de kerülj elő, és hozz egy új fejezetet, mert már szabályosan elvonási tüneteim vannak. :xx: (És igen, mániákusan olvasom a sztorit, csak folytatásosokhoz borzasztóan nem szeretek és nem is szoktam kritikát írni.) Kérlek kérlek kérlek hiányzik Celine nagyon és az egész hangulat és argh. Ha kell, könyörgök is! (Vagy telespamellek kritikákkal. Építő jellegű értelmessel, nyugi. De akkoris.) Lécciiii szánd meg hű rajongóidat (tuti van még sok másik is, csak ők nem ennyire szemtelenek hogy idejöjjenek puncsolni). :roll:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 május 18 (hétfő), 15:16 
Zöldfülű

Már feltöltöttem az új fejezetet (http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121798&i=1)ami naaaaaggyon kreatív módon azt a címet viseli, hogy: Benjy.
Kiről tudunk meg többet?
Na, kiről?
http://data1.whicdn.com/images/178929486/large.jpg

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 május 11 (hétfő), 19:51 
Zöldfülű

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=121701&i=1
Új fejezet. Kedvcsináló? Van! Mi az? Ez: Sötét Nagyúr.

Ez?

Igen, ez.

De csak ennyi?

Aha.

Komolyan?

Igen!

nyomokban tartalmaz lily evanst, pirinyó knízást, siriust, pirinyó motort, james pottert, pirinyó babát, dumbledore-t, pirinyó filozofálást, halált, árulást, benjyt, és rendet, és fluff, és húúú, de mnnyire, hogy fluff, főleg a vége. na AZ fluff. Olyan... boldog befejezés. juj, és pirinyó celine. de az a pirinyónál is pirinyóbb.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cathy111 2015 július 07 (kedd), 12:36-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 május 08 (péntek), 15:28 
Zöldfülű

Kép

Hát ez Johnny Depp, de szerintem meg kísértetiesen Sirius.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 május 05 (kedd), 17:31 
Zöldfülű

Eine Minuten und die neuest fejezet.... oké, abbahagyom, mégiscsak az angol a fő nyelvem, és ez nem is csoda :D Az új fejezetben helyet kap: Egy jól ismert szereplő, aki új! Egy új szereplő, aki jól ismert! Celine! Sirius levele! Egy idézet a The Smiths-től! Egy csodaszép vers! Minden irónia nélkül! (Most komolyan, szerintem tényleg csodaszép.) Lily! Hús! Vonatok! Sárkány! Nem, csak vicceltem!

Aki írta: Cathy111
Aki bemutatja: Merengő
Aki kritikát ír: ;;)

Hamarosan...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 április 22 (szerda), 17:25 
Zöldfülű

Tartsuk fejünket a víz felett.
Új fejezet pillanatokon/órákon/napokon belül.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 április 13 (hétfő), 19:38 
Zöldfülű

Gyerekek, LoLa_ linkelt nekem egy tök jó képet Celine-ről, muszájnak éreztem ide is feltenni:
http://kepfeltoltes.hu/120524/fekete-feher-fotok_4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

További híreink:
$rose új szereplőkkel bővült a gárda. Név szerint:
Benjy ~ aki nem sokat beszél, és nem tudom, hogy fog-e többet, a terveim szerint fog, de nekem nem szabad hinni.
Marlene ~ aki beszél. Sokat. Sőt, szerepel. Sőt, Celine elég nyíltan véleményt is nyilvánít róla. Valaki kedveli, valaki nem. (Többségben vannak azok akik nem!) Szóval megosztó személyiség, de az a fajta béna megosztó személyiség, aki tudat alatt iszonyúan idegesít. Miiind ismerjük az ilyet.
$rose Cathy111 (én) nyakába veszi Erdélyt. (Ez milyen hülye kifejezés már.) Szóval oszt. kirándulásra megyek, és ezért nem leszek, előre beszámíthatóan csütörtöktől szombatig. Hiszen problémák jöhetnek, jönnek is, de mindig megoldom őket.
$rose Ha lusta dög leszek, szerdán lesz új fejezet. Ha iszonyúan lusta dög leszek, akkor vasárnap. Ha olyan lusta dög leszek, hogy már az iszonyúan lusta dögök is lenézően méregetnek, akkor később.

És most muszáj ellovagolnom egy szivárvány-puffancson, ez annyira király.
:beee:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 április 08 (szerda), 16:17 
Zöldfülű

Leah, én meg téged imádlak amiért ilyen kedveseket írsz, mindjárt elpirulok :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 április 08 (szerda), 16:15 
Zöldfülű

Feketepont nekem, amiért ennyit csúsztam, ezerbocsánat mindenkitől, most töltöttem fel az 5., általam fejezetnek nevezett dolgot, amit ilyen... hát nem tudom:O. Dolgok történnek benne. És Sirius megpróbál elmondani valamit. Ú, jaj igen: Rend :-D büszke vagyok rá, hogy eljutottam idáig :D Na jó, ez kezd kínos lenni, inkább befogom
és
elsompolygok
mielőtt
tovább
rontanám
a
helyzetet
:balra:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 április 06 (hétfő), 20:48 
Zöldfülű

Drága Cathy!

Remélem, hogy minél hamarabb folytatod a történetet, mert én komolyan mondom, függő lettem. Nincs olyan nap, hogy ne gondolnék a Celine-Sirius kettősre, és a különböző jelenetekre, amik mélyen az emlékezetembe vésődtek. Nagyon imádom a sztorit, és nagyon hiányzik, mióta nem írod. Siess kérlek! :)

Ölel,
Leah

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 február 07 (szombat), 20:44 
Zöldfülű

Aaah:D ez a ciiiim.... De megfogadtam, hogy nem torok fel tobbe. Eros vagyok. Kibirom. Megnezek egy filmet. Mondjuk a Capat. :D De ez a ciiiiiiiiim!!!!! Maraligvarom, hogyolvashassam.

szerk.: Na, ma (vasárnap) elolvastam. Arra számítottam, hogy már ebben a részben lesz éxakadás, ezért eléggé felcsigáztál; nagyon kíváncsi vagyok a balhéjukra. Mármint olyan "hozok popcornt"-kíváncsi. :D Persze hangosan vihorásztam megint szerintem az összes párbeszéden, de ez nem újdonság. Imádom a humorod! :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 február 01 (vasárnap), 17:57 
Zöldfülű

Jaj, dehogy sértődtem meg, azért nem tudtam mostanában válaszolgatni a kritikákra, mert hétvégén táborban voltam :) Nyugi, én nem szoktam (csak néha) olyat csinálni, hogy gondolok egyet, és belecsapok a lecsóba, szóval meg van ennek a kis "félre-lépésnek" minden oka, és következménye, és már egy párbeszéd is, és egy igencsak hosszú, és (úgy emlékszem) szép monológ Celine-től, mikor megtudja a (fél)(negyed)igazságot, de ne aggódjatok, semmi: "Pedig én úgy szerettelek, hogy szebben nem lehet." típusú dolog. (Ez valami dal nem? Melyik ez a dal?) És nem folyik át a történet musicalbe, ahol Sirius és Celine, hátukat a falnak vetve zenébe öntik bánatukat/bűntudatukat, csak azért, hogy aztán könnyek között Sirius bocsánatot kérjen, mire Celine megbocsát, és elutaznak végre Párizsba, szóval sajnos, nem sajnos, nem lesz semmi ilyen :)
Ádáz csatajelenet, hehe. Én szeretném, hogy legyen, végül is háromszor csaptak össze a Sötét Nagyúrral, meg egyébként is, az tök menő.
Hm..., ez a James dolog érdekes, köszi, hogy megosztottad, én nem sokszor nézek utána ilyeneknek, főleg, mert fel sem merül bennem, és főleg mert nem is lenne időm, amit tudok, hogy James egy kviddics-isten, és éppen ezért nem írtam bele kviddics-meccset, mert unalmas lett volna visszahallgatni Harry meccseit, ahogy húú, elkapta a csikeszt, és éljen James, és Lily szemszög: "De édes, ahogy fújja a haját a szél, és awh." Nem éreztem magamban elég kreativitást, hogy újraálmodjam James önajnározó karrierjét, és nem éreztem magamban elég erőt ahhoz, hogy leírjak egy tipikus kviddics mérkőzést. Majd talán az egyik Potter családos novellába, ha még írok olyat egyáltalán, megálmodok egy kviddics meccset. Ki tudja :)
Één is örülök, hogy egyezik a Tapmancs ízlésünk :D
És majd írok, valamikor, remélhetőleg a héten, de hétvégén biztosan, szóval, nem ígérhetek semmit, csak azt, hogy reagálok a kritikákra :)
Na, most elmerülök egy teljesen másik világban, Bánk bán tragikus, és szövevényes kalandjaiban, szép estét mindenkinek, aki benéz ide :)

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cathy111 2016 március 24 (csütörtök), 16:17-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 január 31 (szombat), 1:29 
Zöldfülű

Heeey, remélem nem voltam nagyon nyers a kritikával, nehogy egy percig is azt hidd, hogy negatívnak szántam, mert NEM !!!!!!!!!!!444!!!NÉGY!! Csak feltűnt az a két dolog, és gondoltam inkább megírom, amit észrevettem, mert nem szép dolog elsunnyogni az ilyesmit, nem? Én legalábbis úgy utálom, amikor utólag mondja meg nekem valaki a véleményét egy fontos dologgal kapcsolatban... :/ Csak tisztázni akartam ezt, nehogy félreérts. Mert egyébként nagyon tetszett a fejezet:)

Jah, és hogy megnyugtassalak, bármit is hozzon a jövő (vagy inkább Te:D), én elfogadom. Bár szomorú leszek, ha Sirius nem találja meg az útját a valaha kitalált leginkább hozzáillő OC-hez, de egy-két véres, ádáz csatajelenettel ezt könnyen feledtetni lehet velem... :P :) Megamúgyis. Kit akarok becsapni? Sirius sorsa egyértelmű, egyszerűen nincs az az útvonal, ami ne ahhoz a célhoz vezetné, ahova végül megérkezik. És ő aztán tényleg nem egy örök romantikus (mint James... ezt nem is mondtam, de ez is annyira cuki volt!! <3 :D), meg szerintem Celine-nel együtt ha megkapnák a rózsaszín felhőjüket, nem tudnának mit kezdeni vele.
De annak örülök, hogy egyezik a Tapmancs-ízlésünk! :D

Amúgy mostanában nagyon ráérek fontos dolgokon gondolkodni, ezért ma egy csomót böngésztem és nyomoztam, hogy kiderítsem, milyen posztja volt Jamesnek a kviddics-csapatban. És - pappararaaamm - úgy tűnik, nincs rá konkrét, 100%ig megbízható válasz. :D Állítólag egyszer egy interjúban Rowling kijelentette, hogy "James was a chaser", de nem találtam meg magát az interjút. Ezzel szemben a könyvekben egyértelműen utalás van rá, hogy seeker volt (5. könyv), plusz az első filmben ki is jelentik a jelvénnyel...
Személy szerint nekem az a diplomatikus megoldás imponál a legjobban, miszerint (mint Ginny az 5-6. könyvben) mindkét pozícióban játszott attól függően, hogy épp hol volt emberhiány.

Köszönöm a figyelmet, remélem átérzitek ti is a fent tárgyalt kérdés(ek) fontosságát! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 január 30 (péntek), 13:33 
Zöldfülű

Cuki trógerek, ez nagyon tetszik :D
Ú, a rajz nagyon jó, én is pontosan ilyennek képzeltem Siriust Tapmancsként, de ezt a képet még nem láttam. Mivel ugye a harmadik részben tűnik fel először, és ott kezdetben ijesztő alak, ezért az én képzeletemben megmaradt félelmetesnek, hiába, hogy aztán átváltozik Gary Oldmanné :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 január 29 (csütörtök), 18:11 
Zöldfülű

cathy111 írta:
Hát, az történt, hogy feltöltöttem a harmadik fejezetet is, de a második még mindig nincs fent. Tényleg bocsi azoktól, akik mindig becsületesen kivárják, hogy felkerüljön az új, és nem törik fel, ez most rossz, de be kell látnunk, és talán megértenünk, az adminok sem gépek. Nagyon sajnálom, mindenesetre. Remélem hamarosan már fent lesz :)

Becsszó, én meg akartam várni, de csak ma délutánig bírtam:D Nehariiiii! Viszont cserébe szépen összeszedtem a kedvenceimet a 2. fejezetből:
"...egy halálfaló-felhő sincs az égen, csak Dumbledore-felhők, apró, fehér pamacsok...", Siriust "kiküldték, mert rágyújtott" :D , a szülős párbeszéd - ezen meghaltam, meg a szomszéd lányon és a flörtölős bácsikán is. Nagyon tetszett, hogy C. és S. ilyen kis cuki trógerek, meg hogy a pályaudvaros összeborulás még nem jelenti azt, hogy minden meg is van oldva kettejük között. Tök reális, egy kapcsolat sosem ilyen egyszerű, és nagyon nagy pozitívum, hogy megdolgoztatod még őket:)
Lilyék is cukimukik voltak, imádnivaló, amilyennek leírtad a Potter-házat!

És ígérem, hogy most erős leszek (jó, igazából csak baromi álmos) és nem töröm fel a harmadik fejezetet.

Jaj és még valami: most először úgy érzem, találtam egy képet, ami hasonlít ahhoz, ahogy én elképzelem Tapmancsot.
http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/i/2 ... ctator.jpg
(Anno még a HP3 előtt olvastam a Jane Eyre-t, amiben szó van Gytrashról, aki egy hatalmas szellemkutya, amolyan hellhound az angol folklórban. Én a Zordót - és később Tapmancsot - mindig ugyanúgy láttam magamban, mint ahogy annak idején Gytrasht és Mr. Rochester kutyáját, aki amúgy Pilot névre hallgat, de egyik filmben sem elég fekete... :( :D)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 január 29 (csütörtök), 17:11 
Zöldfülű

Hát, az történt, hogy feltöltöttem a harmadik fejezetet is, de a második még mindig nincs fent. Tényleg bocsi azoktól, akik mindig becsületesen kivárják, hogy felkerüljön az új, és nem törik fel, ez most rossz, de be kell látnunk, és talán megértenünk, az adminok sem gépek. Nagyon sajnálom, mindenesetre. Remélem hamarosan már fent lesz :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 január 29 (csütörtök), 14:18 
Zöldfülű

http://data2.whicdn.com/images/137037137/large.jpg ez tetszik :) (tekergők, fiatalon)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 január 28 (szerda), 19:52 
Zöldfülű

Ú, tökre jók:o Egyébként SRÁCOK már tegnap este feltöltöttem az új fejezetet, de még mindig nincs fönt! :( Bocsi, nem tudok mit tenni, engem zavar a legjobban :(

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cathy111 2016 március 24 (csütörtök), 16:16-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 január 28 (szerda), 18:24 
Zöldfülű

lilibeth írta:
lilibeth írta:
cathy111 írta:
Na, és ide is szeretném belinkelni lilibeth alkotását, aki polyvoron nagyszerű outfiteket alkotott Lily és Celine számára. Lesd meg őket :)
Lily: http://www.polyvore.com/cgi/set?id=146459555
Celine: http://www.polyvore.com/cgi/set?id=146457359

és itt vannak a fiúk is:
James: http://www.polyvore.com/james_potter/set?id=146681799
Sirius: http://www.polyvore.com/sirius_black/set?id=146683009

Brittany: http://www.polyvore.com/cgi/set?id=147342614
Remus: http://www.polyvore.com/remus_lupin/set?id=147191066
(csak hogy én is shipeljem őket, ha már Jamesék úgyis próbálták)

Három Celine olyan egyszerű őt öltöztetni
Roxfort express: http://www.polyvore.com/celine_hogwarts ... =147645056 (bármikor elfogadnám, a háttérben beszóló Tapmanccsal együtt :D)
Egy laza nap: http://www.polyvore.com/celine_lazy_day ... =147646303 (művész Celine)
Halloween-i bál: http://www.polyvore.com/celine_hallowee ... =147649137 (négy dongó: három sárga meg egy fekete)
(ontom magamból a szetteket... ha van valami esemény, amit kihagytam/szeretnétek, légyszi írjátok meg <3 )

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015 január 27 (kedd), 20:50 
Zöldfülű

Wow, Lilibeth, Werewolf McWerewolf táskája naaagyon tetszik, egy olyat én is elfogadnék:3

Meg jaj, mit is akartam... Jaj, igen:D Most töltöttem fel az új fejezetet, hogy mikor kerül fel, (hát reméljük hamar), már nem rajtam múlik :)
Hogy Celine honnan ilyen értesült a Sötét Nagyúr dolgait, és kinézetét illetően, arról majd a következő fejezetben bővebben írok :) (Egyébként nem egy olyan nagy titok, csak, hogy tudjátok, nem feledkeztem meg róla :))

Meeeg, tettem bele egy jó kis francia párbeszédet, ha megtanuljátok bárhol, ismtélem, bááárhol tudtok vele hódítani :D (Na jó, csak kamatoztatni akarom a csekélyke franciatudásomat :D)

Remélem nektek valamivel jobban telnek a hétköznapjaitok, mint nekem, ha tanultok akkor kitartást, ha betegek vagytok jobbulást, ha fáradtak egy jó nagy bögre kávét, ha szomorúak, akkor egy hatalmas ölelést küldök:) Kitartást, mert már csak pár hónap (hazudtam), és itt a nyár. Ugye nem csak én várom nagyon a nyarat?

Még ha így is van, én nagyon várom :D

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 70 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra