Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2021 január 26 (kedd), 12:45

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 

Mit szertnél inkább olvasni tőlem?
A szavazás 2007 szeptember 14 (péntek), 19:33-kor befejeződött.
Fordítást 50%  50%  [ 1 ]
Saját írásű fic-et. 50%  50%  [ 1 ]
Szavazatok száma : 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szeptember 14 (vasárnap), 19:11 
Zöldfülű

Szóval jó sokára de ismét itt vagyok. Lesz friss méghozzá nem is sokára, már csak bétázásra vár. Jó hosszú lett 12 oldal már most de ez mindig szokott nőni még pár sorral.

Úgy hogy aki már talán elfelejtette hogy mi volt eddig annak javaslom hogy olvassa el újra az első hármat. 8)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 29 (szombat), 8:03 
Zöldfülű

Sziasztok!

Szóval szánom bánom, de sajnos bebizonyosodott, hogy az iskola mellett nem igazán tudok fordítani. Ha van szabad öt percem rögtön neki állok. De sajnos ez kevés. Nem tudom mikor lesz kész majd szólók. :oops:

De hogy addig se unatkozzatok. A már fent lévő utolsó fejezetben feltünik Adrian Purcy. Aki elivleg mardekáros volt de sajnos én nem emlékszem rá. A nevet egy az egybe átvette a magyar, tehát ez sem segít. Ha valakinek van ötlete hogy ki lehet ő akkor szívesen várom.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 20 (csütörtök), 19:56 
Zöldfülű

jaj, ne gondolj semmi rosszat :-D naon tetszik a fordítás és imádok magyarul olvasni, de annyira tetszik a sztori, h nem tom megvárni :oops:
de ha kész, akkor is biztos elolvasom majd

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 19 (szerda), 15:36 
jah,én olvastam a 7 befejező részt szóval ha valamire kíváncsiak vagytok szóljatok szívesen mesélgetek....:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 19 (szerda), 15:35 
hali

Dorisz nekem nagyon tetszik a fordításod és a mű maga is.Már nagyon várom a 4 -dik részt.Mikor lesz fent??

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 15 (szombat), 12:53 
Zöldfülű

Ha jól tudom itt nem lehet oldalt reklámozni. Szóval ha küldesz az email címmere valamit. Akkor email-ben szívesen elküldöm a linket ahol megtalálhatod az eredetit. A címem egy kicsit lejjebb van. 8)

Amúgy nem tetszik a fordítás, vagy csak gyakrolni szeretnéd az angol tudásodat? :oops:

Üdv:Dorisz

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 15 (szombat), 9:37 
Zöldfülű

szia!
szeretném elkérni tőled az eredetit, ha lehet... mert szeretném elolvasni eredeti nyelven is (ha ez angol v német)!!
köszi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 14 (péntek), 15:56 
Zöldfülű

Sziasztok!
Feltőltöttem a harmadik fejezetet. A negyedikre kicsit várni kell, ugyan is a hétvégén kökeményen töriznem kell, mert hétfőn tételből irunk. Már elkezdtem kiszótárzani, de ezúttal nyolc oldal, úgy hogy kicsit tovább tart. Valószínüleg a jövőhéten fogom lefordítani, igyekszem vele mostmár tényleg. De Dracynak, Spirit Blissnek és mint láthatjátok nekem is elekzdődött a suli. Tudom, hogy türelmesek vagytok és ezt köszönöm is. Csak továbbra is várom ezt a türelmet tőletek.

Puszi mindenkinek: Dorisz

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 04 (kedd), 19:11 
Zöldfülű

Szia vivus!
Küld el linket a doriszcafe@gmail.com-ra. Nem tudom hogy meg tudom-e nézni csütörtök előtt, akkor meg elutazom, három napra. Szóval nem igérek semmit, de ha megnéztem, majd írok. (Nem vagyok naon válogatós :D)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 03 (hétfő), 18:23 
Szia!

Nekem személy szerint tetszik a fici, és ezért szeretném megkérdezni,hogy felrakhatom-e az oldalamra?? Mielőtt döntenél, létszi nézz be hozzám (nem akarom rád erőszakolni a kérésem)...nem tudom, szerintem itt nem lehet reklámozni az oldalt :oops: ezért nem írom ide, majd ha kíváncsi vagy akkor küldök emailben egy linket. De tényleg jó lenne ha felrakhatnám :oops:

Válaszod előre is köszönöm...
Vivus

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 03 (hétfő), 12:44 
Zöldfülű

Nah szóval a folytatásokról!

A harmadik fejezet, már a Spiritnél van, ha ő is visszaküldi akkor felteszem. Az utánna lévő fejezetet viszont, nem tudom időpontra igeréni. Már foglalakoztam vele, de az iskolai és kollégiumi teendőim miatt nem igazán volt időm rá. Csütrötöktől meg háromnapos osztálykirándulásra kell mennem. Tehát nem leszek net közelben! Tényleg igyekszem, de nem igérek semmit, mert most vagyok 12-es és elég sok iskolai elfogalaltásgom van. Persze ez egyéni szoc. probléma. De tényleg minden tőlem telhetőt megteszek.

Szép napot mindenkinek!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 26 (vasárnap), 16:00 
Zöldfülű

Nah sziasztok!

Már elküldetm Dracynak a fejezetet, valószínüleg holnap fogja kijavítani utánna megy még Spirit Blissnek, meg Vaniliának, ha minden igaz. Ezért nem tudok gyorsan frissiteni. Nem akarom elkapkodni és nem is tudom. Mind a három segítőm a lehető leggyorsabban dolgozik.

De csak akkor töltöm fel az új fejezetet, ha az utánna lévő fordításával már meg vagyok, hogy tudjam igérni, igen lesz lassan folytatás.

Remélem ez így elég kielégítő válasz lett. 8)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Itt lehet szidni Doriszt.
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 25 (szombat), 19:33 
Zöldfülű

Sziasztok!
Ahogy igértem itt a ficblogom. Ide kérek minden óhajt-sóhajt a fordításommal kapcsolatban.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra