Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 14:44

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 20 (vasárnap), 19:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 16:58
Hozzászólások: 11
No kérem, fent van az új fejezet :)

_________________
"I love you too, snuggle-bear" <3

<i>(Jennavere - The Veela Enigma)</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 16 (szerda), 17:58 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 02 (péntek), 10:13
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Budapest
Szia! Örülök, várom! :)

_________________
"Valami jót tenni vele? Tudnék valami nagyon jót tenni vele, csak le kéne vennie azt a nadrágot – NEM! Rossz Harry!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 december 16 (szerda), 13:27 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 16:58
Hozzászólások: 11
hali mindenki!
Jó hír, a következő fejezet már a bétámnál van,pár napon belül lesz friss ^^

_________________
"I love you too, snuggle-bear" <3

<i>(Jennavere - The Veela Enigma)</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 november 27 (péntek), 15:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 16:58
Hozzászólások: 11
Hello mindenki,

Ne haragudjatok, de a frissítés kérdéses, most hétvégén valószínűtlen, mert a jövőheti vizsgáim száma 6ra emelkedett. Sajnálom :(

_________________
"I love you too, snuggle-bear" <3

<i>(Jennavere - The Veela Enigma)</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 17:53 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 16:58
Hozzászólások: 11
meichan írta:
Sziasztok lányok!
Bocsi,hogy beleszólok de én tudok segíteni.A véla engima fordítását megtaláljátok a stormbird85.livejournal.com oldalon és sajnos még csak a 10-ig fejezetig van kész.Nagyon elfoglalt de szerintem befogja fejezni.Remélem tudtam segíteni.

A vélagyermek holdgyermek fordítása nagyon szuper.Nem rég találtam rá de még nem jutottam odáig,hogy írjak is kritikát de majd bepótolom.Addig is itt elmondom,hogy imádom.Igazán jó történetet választottál ki,Én még nem olvastam hasonlót sem.Pont emiatt tetszik.Imádom,hogy itt Harry teljesen más mint általában a fanficcekben.Már nagyon várom a folytatását.
További sok sikert!


Szia! Hű, nagyon köszi az infót! :) Köszi szépen a bátorítást :))

Szeretném ha tudnátok, hogy hamarosan elutazok egy hétre külföldre, ami alatt egész biztosan nem lesz frissítés, (vagyis nem haltam meg, nem azért nem lesz :) de előtte készülök egy kis kárpótlással :) Remélem összejön.

_________________
"I love you too, snuggle-bear" <3

<i>(Jennavere - The Veela Enigma)</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 25 (vasárnap), 1:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 26 (szerda), 15:12
Hozzászólások: 656
Sziasztok lányok!
Bocsi,hogy beleszólok de én tudok segíteni.A véla engima fordítását megtaláljátok a stormbird85.livejournal.com oldalon és sajnos még csak a 10-ig fejezetig van kész.Nagyon elfoglalt de szerintem befogja fejezni.Remélem tudtam segíteni.

A vélagyermek holdgyermek fordítása nagyon szuper.Nem rég találtam rá de még nem jutottam odáig,hogy írjak is kritikát de majd bepótolom.Addig is itt elmondom,hogy imádom.Igazán jó történetet választottál ki,Én még nem olvastam hasonlót sem.Pont emiatt tetszik.Imádom,hogy itt Harry teljesen más mint általában a fanficcekben.Már nagyon várom a folytatását.
További sok sikert!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 24 (szombat), 21:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 16:58
Hozzászólások: 11
Nilo írta:
Szia!
Nagyon tetszenek a fordításaid! Már alig várom az új részét a vgy-hgy-nek:D
Kiváncsi vagyok Draco meddig bírja a "szenvedést" xD
Én is imádom a Drarryket:D
Láttam, hogy a Véla enigma című írásból idéztél..szeretném megkérdezni, hogy hol olvastad? Én régen megtaláltam, de akkor még nem volt befejezve..csak sajnos már nem emlékszem, hogy hol..meg a fordítójára sem... ha jól emlékszem egy Livejournalos oldalon volt. Tudsz segíteni?
Nagyon tetszett az az írás..lehet, hogy azóta már elkészült a fordítás végig.:D
köszi
További sok sikert!


Szia! Nagyon köszi, a VCMC hamarosan frissül:) A szöszit is kemény fából fargaták :)

A véla enigma, hm, eredetileg a köddé vált Jennavere írta (a merin Drachiss tartotta vele a kapcsolatot összeköttetésen keresztül asszem), de ha emlékeim nem csalnak, a Véla Enigmát pont nem Drachiss fordítja, hanem a "Stormbird and Dragonfly" vagy hasonló név alatt tevékenykedő fordító/írópáros (vagy lehet hogy csak simán Stormbird? meg nem mondom, rég volt :S), és talán a 6-7. fejezetig jutottak el mikor még én is figyelemmel kísértem. Próbáltam most megkeresgetni, de nem találom sehol, Stormbird oldala 2007ben bezárt. Nem tudom sajnos, max az angol fellelhetőséget :(

_________________
"I love you too, snuggle-bear" <3

<i>(Jennavere - The Veela Enigma)</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 23 (péntek), 22:08 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 augusztus 20 (csütörtök), 13:34
Hozzászólások: 76
Szia!
Nagyon tetszenek a fordításaid! Már alig várom az új részét a vgy-hgy-nek:D
Kiváncsi vagyok Draco meddig bírja a "szenvedést" xD
Én is imádom a Drarryket:D
Láttam, hogy a Véla enigma című írásból idéztél..szeretném megkérdezni, hogy hol olvastad? Én régen megtaláltam, de akkor még nem volt befejezve..csak sajnos már nem emlékszem, hogy hol..meg a fordítójára sem... ha jól emlékszem egy Livejournalos oldalon volt. Tudsz segíteni?
Nagyon tetszett az az írás..lehet, hogy azóta már elkészült a fordítás végig.:D
köszi
További sok sikert!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 23 (péntek), 15:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 16:58
Hozzászólások: 11
Shanee írta:
Szia! Akkor kezdem én :D Imádom azokat a töriket, amiket lefordítasz nekünk, köszönöm! :D Várom a Vgy-Hgy-t :) Puszi: Shanee


Ó, köszi szépen!! :) a frissítést most nyomtam fel, remélem átmegy ^^

_________________
"I love you too, snuggle-bear" <3

<i>(Jennavere - The Veela Enigma)</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 22:05 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 január 02 (péntek), 10:13
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Budapest
Szia! Akkor kezdem én :D Imádom azokat a töriket, amiket lefordítasz nekünk, köszönöm! :D Várom a Vgy-Hgy-t :) Puszi: Shanee

_________________
"Valami jót tenni vele? Tudnék valami nagyon jót tenni vele, csak le kéne vennie azt a nadrágot – NEM! Rossz Harry!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Naiare - SLASH fordítások & írások
HozzászólásElküldve: 2009 október 21 (szerda), 21:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 01 (vasárnap), 16:58
Hozzászólások: 11
Oké, nem tudom hogy működik ez az egész, de azt hiszem mostantól itt lehet piszkálni ha valami kérdés, óhaj, sóhaj, panasz van, vagy ajánlani szeretnétek valamit lefordításra :o

_________________
"I love you too, snuggle-bear" <3

<i>(Jennavere - The Veela Enigma)</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség