Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 22 (hétfő), 19:05

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 március 07 (vasárnap), 21:39 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 10 (szerda), 17:57
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Kalap Úr fiókja
Hihettek a szemeteknek, felkerült az új fejezet. :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 26 (kedd), 12:00 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 10 (szerda), 17:57
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Kalap Úr fiókja
sziasztok! szeretnék mindenkitől bocsánatot kérni, de az Esélyed sincs! történet folytatása meghatározatlan ideig szünetel...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 17 (vasárnap), 14:51 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 10 (szerda), 17:57
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Kalap Úr fiókja
mivel nincs motivációs erőm, sőt, semmilyen sem, az új fejezetből egyetlen betű sincs megírva még. remélhetőleg ma estére összekaparom magam. na majd még írok fejleményeket.

szerk: mivel úgy látom, igazából senkit se érdekel, lesz-e fejezet, vagy sem, ma már nem fogom megírni. majd talán holnap, ha lesz erőm, és bocsánat mindenkitől... a fejemben megvan, de nem látom értelmét leírni

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 13 (szerda), 20:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 10 (szerda), 17:57
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Kalap Úr fiókja
Az egyperces feltöltve, elbírálásra vár. Kíváncsian várom a véleményeteket. :-D

szerk: elbírálva

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 január 13 (szerda), 17:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 10 (szerda), 17:57
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Kalap Úr fiókja
Nnna, ha minden igaz, akkor ma este feltöltök egy új egyfejezetest, Ő címmel. :roll: Előre csak annyit, hogy Draco szemszögéből fogjuk látni a dolgokat...

kérem, hogy használjátok a blogot, végül is, nektek lett csinálva. :-D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Mythia vadászterülete
HozzászólásElküldve: 2010 január 11 (hétfő), 20:06 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 10 (szerda), 17:57
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Kalap Úr fiókja
Hello mindenkinek!

Néha bekövetkezik az, hogy érzelmi vagy épp elfoglaltsági, esetleg ihlethiányi (ilyen szó szerintem nincs is :oops: :-D) ok(ok) miatt csúszik egy fejezet. Mivel nem akarok olvasókat veszíteni, akik hiába várakoznak, illőnek tartottam, hogy nyissak egy ilyen ficblogot :lol:
Szóval itt majd lehet nyaggatni, nógatni, piszkálni, hogy "mivanmár?" Mert sajnos kell, hogy rugdossatok... nem szó szerint. :lol:
Örvendenék, ha nem csak az erre járó padlásszörnyek használnák ezt a topicot, szóval tessék írni bátran, nem harapok. :lol: :wink:

Mythi

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség