Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 21 (kedd), 16:23

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 343 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 19 (vasárnap), 23:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Nem tudom ki mennyit látott a Buffy, a vámpírok réme című sorozatból, (én tv-ben annak idején, nem néztem) de én egy rész után maradandó károsodást szenvedtem legfőképpen a főszereplő magyar hangjától, de azért a vámpírok is kitettek magukért! A vámpírok alapjában véve nem arról híresek, hogy ilyen meg olyan szépek, és így tudják elcsábítani az embereket? Hát ezeknek a vámpíroknak az igazi "vámpír alakjuk" /mert hogy ezek szerint ilyen is van kérem szépen :-B / elég rusnyákra sikerültek. Teljesen lelohasszák az ember lelkesedését. Bár akkor inkább tíz Buffy féle vámpír, mint a csajszi magyar hangja! :shock: ~x(

És, akkor most a mindent eldöntő kérdés!! A sorozat a második résztől kezdve valamilyen megmagyarázhatatlan csoda folytán elviselhetővé válik?

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 17 (péntek), 14:43 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Robin Mors írta:
(Sajnos én még csak a filmeket láttam. A második könyv ugyan megvan, de nem akarom az első elolvasása nélkül nekiesni, azt meg majd neten kellene megrendelnem, mert azt nem lehet kapni sehol. :/)


Nekem megvan mind a 4 könyv a gépen, igaz még nem olvastam el, mindig találtam olyat ami előrébb való.

Ha kell átküldhetem neked a könyveket. Írj egy Pü-t és feldobom neked 4shared-re.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 17 (péntek), 13:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 20:20
Hozzászólások: 2157
Tartózkodási hely: Kells
Az Őrség tetralológiához volt valakinek szerencséje? (Éjjeli, Nappali, Alkonyi, Utolsó)
Szergej Lukjanyenko írta őket (mondjuk valamelyikhez társzerzője is akadt), és az első két részből készült film is. (Nekem sajnos az amerikai változat van meg, amiből kihagytak részeket. Ezt onnan tudom, hogy eredetileg az oroszt láttam.)
Kicsit olyan panel X-men hangulata van, de nekem tetszik.
A történet szerint vannak a Mások, a Sötét és a Fény szembenállását mutatja be. Elméletileg az ezer éves szerződésük szerint az Éjszakai és a Nappali őrségnek kell gondoskodnia a két oldal közötti békéről, de persze melyik sötét oldal ne próbálná ezt kijátszani. :wink:
A Sötétek nem csak vámpírok, de szerintem érdemes vele foglalkozni.
(Sajnos én még csak a filmeket láttam. A második könyv ugyan megvan, de nem akarom az első elolvasása nélkül nekiesni, azt meg majd neten kellene megrendelnem, mert azt nem lehet kapni sehol. :/)

_________________
"I see God in birds, and Satan in long words"
Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 13 (hétfő), 15:33 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Olvasta valaki a True bloodot? Én nem, és kíváncsi vagyok, hogy mennyiben hasonlít a sorozathoz, aminek viszont most a második évadjánál járok, és nagyon megszerettem. persze néhol sok a vér, és a szex, de kezdem megszokni. Engem kicsit az Anita Blake sorozatra emlékeztet. Még a vámpírok is hasonlítanak az ottanikhoz. persze, azért a két világ még így is majd egy óceánnyira van egymástól, de azért feltűnt néhány apró hasonlóság.

A történetben szerintem szerethető emberkék (meg más lények) vannak, legalábbis a sorozatban én sokukat megkedveltem.
Sam nagyon aranyos szerintem, és észrevettem, hogy az emberi arca is olyan, mint egy kutyáé. :D Billt már az első pillanatban megszerettem, bár néha egy csöppet idegesítő. Sookie pontosan olyan, amilyen egy ilyen sorozat főszereplőjének lennie kell. Egy gyönyörű lány, akit mindenki szeret, mert jó szívű (blabla), de ő kívülállónak érzi magát... talán egy kicsit Bellára emlékeztet Meyer könyvéből. Még szeretem Jessicát is, az vicces volt, amikor elkezdett káromkodni ott az erdőben, vagy hol. :D De az igazi kedvenceim Pam és Eric, de legfőképpen Eric. :D Komolyan néha csak miatta fogok bele a következő rész nézésébe. 8->


Akit már nem szeretek az Jason. A második évad elején ez az Isten imádata kikészít. Pedig az első évadban, amikor segített Eddie-n akkor szerettem. Spoiler: Am, ha most vissza megy a városba(táborban van xd), én a helyében elkerülném a vámpírokat. Akit még nem szeretek az tara anyja, bár mostanság már Tarát sem nagyon. Na meg azt a rezgősnőt a hülye malacával.

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 12 (vasárnap), 13:42 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 25 (szombat), 21:13
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: gondolatok mélyén..
Lionela írta:
De hát Moore könyvei mindig remekek, vámpírral, vagy anélkül :)


Mooretól én csak a Mocskos melót vettem meg anno, viszont az első részét sikerült csak elolvasnom és valahogy nem az volt az érzésem, hogy nekem tovább kell olvasnom, mert annyira fantasztikus.
Biff evangéliumát és a Vérszívó démonokat valószínűleg majd kölcsönkérem barátnőmtől, neki megvan és nagyon tetszett neki mindegyik. :#-)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 10 (péntek), 11:34 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 20:20
Hozzászólások: 2157
Tartózkodási hely: Kells
Lionela írta:
Kedvencem Peary a befagyasztott hulla, és a vele társalgó kezdő író. =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))



Igen, őt én is kedveltem. Olyan kis megértő volt. :)
Én kedvelem mondjuk a Császárt is, örülök, hogy ebbe a könyvbe is beletette, az ő hűséges szolgálóival együtt! :D

_________________
"I see God in birds, and Satan in long words"
Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 09 (csütörtök), 17:04 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Robin Mors írta:
Végre valaki! :D Én is így voltam vele, csak az előadásokon és gyakorlatokon prüszköltem fel nagyokat, amit utána ügyesen megpróbáltam köhögésnek álcázni. :)


Kedvencem Peary a befagyasztott hulla, és a vele társalgó kezdő író. =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

De hát Moore könyvei mindig remekek, vámpírral, vagy anélkül :)

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 22:07 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 20:20
Hozzászólások: 2157
Tartózkodási hely: Kells
Lionela írta:
Robin Mors írta:
Christopher Moore-tól senki nem olvasta a Vérszívó démonokat? Mondjuk tudom, hogy a Twilight az épp aktuális kedvence mindenkinek, és Moore könyvében nincsenek jóképű vámpírfiúk, de szerethetők a karakterek, és nem mellékesen betegre röhögöd magad az egészen. :)


Én olvastam. A vonaton enyhén szólva hülyének néztek, hogy végigröhögtem vele az utat.


Végre valaki! :D Én is így voltam vele, csak az előadásokon és gyakorlatokon prüszköltem fel nagyokat, amit utána ügyesen megpróbáltam köhögésnek álcázni. :)

_________________
"I see God in birds, and Satan in long words"
Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 21:54 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Robin Mors írta:
Christopher Moore-tól senki nem olvasta a Vérszívó démonokat? Mondjuk tudom, hogy a Twilight az épp aktuális kedvence mindenkinek, és Moore könyvében nincsenek jóképű vámpírfiúk, de szerethetők a karakterek, és nem mellékesen betegre röhögöd magad az egészen. :)


Én olvastam. A vonaton enyhén szólva hülyének néztek, hogy végigröhögtem vele az utat.

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 21:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
nekem megvan az első könyv, de félévig az egyik barátnőmnek volt kölcsönadva, most meg másnál van, szóval viheti, aki akarja XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 08 (szerda), 21:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 25 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Kinxto[w]n
Tania írta:
Fritz: köszönöm. :D Én nagyon sokszor elolvastam az első részt, aztán annyira megutáltam, hogy nagyon. X'DD szóval nem, valóban nem szereti mindenki aki olvasta, és ez ocsmány általánosítás, mert én egy csomó embert ismerek még, aki olvasta, és nem tetszett neki XD nem vagyok kíváncsi sem a további részeire, sem a következő filmekre :D


Pff, nekem meg azóta ott pislog az ágyam mellől, mert lusta vagyok felállni és benyomni a barátnőm képébe, hogy "nem, nem kell, olvasd el te, negyvenedszerre is". :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 07 (kedd), 17:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Fritz: köszönöm. :D Én nagyon sokszor elolvastam az első részt, aztán annyira megutáltam, hogy nagyon. X'DD szóval nem, valóban nem szereti mindenki aki olvasta, és ez ocsmány általánosítás, mert én egy csomó embert ismerek még, aki olvasta, és nem tetszett neki XD nem vagyok kíváncsi sem a további részeire, sem a következő filmekre :D

Robin: Moore-nak már több könyvét ajánlották nekem, és egyszerűen sehol sem találom =(

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 07 (kedd), 17:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 28 (vasárnap), 20:20
Hozzászólások: 2157
Tartózkodási hely: Kells
Christopher Moore-tól senki nem olvasta a Vérszívó démonokat? Mondjuk tudom, hogy a Twilight az épp aktuális kedvence mindenkinek, és Moore könyvében nincsenek jóképű vámpírfiúk, de szerethetők a karakterek, és nem mellékesen betegre röhögöd magad az egészen. :)

_________________
"I see God in birds, and Satan in long words"
Kép Kép Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 07 (kedd), 17:36 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 25 (szombat), 19:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Kinxto[w]n
Hmm, majdnem végigolvastam az egész témát...
Én Anne Rice-tól olvastam az Interjú a vámpírral könyvet, az jó volt, tetszett, sőt..!
Kicsit haragszom, pont ezért, mert a megyei könyvtárban alig tartanak AR-tól valamit.

A Twilightot kb. egy hónapja olvastam el, csakis azért, mert nagyon felb*szták az agyam a haverjaim, a barátaim [és az utcán, buszon erről vonyító menőcsaj-tömegek], hogy folyton erről beszéltek, beszélnek, nyuffognak, stb.

Valamelyik oldalon írta valaki ezt itt, hogy...
Idézet:
a Twilightot mindenki szereti aki olvasta.

Izé, akkor most üssetek le, nekem nagyon nem tetszett.
Tudom, kötözködős vagyok meg aljas, de az nem tetszett benne, hogy vártam, na végre, vámpíros történet, ösztönszint, sok vörös, stb. És erre csöpögött a rózsaszíntól. Eddy ilyen tökéletes, olyan tökéletes, Bella meg ehem...
De hát ha ez kell a népnek, a veszélyes-gyilkos-szerethető herceg, aki felkarolja a béna hercegnőjelöltet, akkor oké. Annak tökéletesen megfelel. Persze, jó dolog az a srác, akivel nem csak összebújsz, hanem még okosan beszélgetni is tudsz. Hmm.

A filmet, na azt is, "ha már mindenki más is" alapon megnéztem, angolul, de kb. 5-7 perc után kinyomtam. Sajnálom.

Hát na, egy kicsit undok voltam.
De a vámpíros dolgokat szeretem, módjával.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 07 (kedd), 16:39 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
jaja, elég erőltetett volna, mintha már nem tudta volna kitalálni, mit csináljon, hogy happy end legyen, mert tudjátok, előtte is mindig úgy volt, hogy az illető majdnem elvesztette a szerelmét, aztán mégsem, és amikor Jane meghalt, komolyan érdekelt, hogy oldja meg, hogy itt se legyen másképp. Akkor felmerült bennem, hogy mégis csak Butch lesz a nyerő, de neki meg ott volt már Marissa. Aztán visszajött ez a szellem, és... pff X'D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 07 (kedd), 16:27 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2009 április 02 (csütörtök), 14:24
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Nagykáta
Tudtok ajánlani Darren Shan alapú ficeket?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 04 (szombat), 21:08 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 25 (szombat), 21:13
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: gondolatok mélyén..
mboa írta:
Ward sorozata és Adrian könyve is tetszett :-)



Lara Adrian mintha koppintotta volna Ward stílusát, világát. Nekem bevallom, nem tetszett annyira.
És igen.. Nem nyerte meg a tetszésem ez a Jane-szellem :?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 03 (péntek), 20:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Én is olvastam a Vámpír csókját. Szerintem elég jó volt, olyan egyedi, de mégis sok más könyvre is hasonlított.
Spoiler: A kiválasztott csajszi árulása nem lepett meg, mert éreztem, hogy valamelyik kiválasztott elfogja árulni őket. De azért Riót sajnáltam.

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 július 02 (csütörtök), 17:49 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 14 (kedd), 21:49
Hozzászólások: 132
Ward sorozata és Adrian könyve is tetszett :-)

_________________
And if they do catch me, I shall never die another death. (Fugitive, Chapter X )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 június 28 (vasárnap), 13:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 augusztus 10 (vasárnap), 23:49
Hozzászólások: 176
Tartózkodási hely: Suncity
Sziasztok :)

Csatlakozom az FTT rajongó táborhoz :)
Olvastam eddig én is minden magyarul megjelent kötetet ( az első 3 itt virít a polcomon :) )
Őszintén szólva drukkoltam én is kicsit a V-Butch párosnak, pláne miután az ötödik könyv elején V bevallja h szerelems :) V amúgy az egyik nagy favoritom Z mellett, nagyon vártam a sztoriját, bár a vége nem tetszett annyira, összességében az egyik legjobb kötet szerintem. A végét összecsapottnak éreztem, Ward-nak marhára nem sikerült meggyőznie a happy end-ről...

Amúgy épp Lara Adrian - Vámpír csókját olvasom, amit rengetegen az FTT-hez hasonlítottak. Vannak benne mozzanatok, amik valóban hasonlíthatnak is az FTT-hez, de alapvetően szerintem tökre nem ugyanaz. Márcsak azért sem mert az FTT-k közül egyet sem bírtam letenni amíg a végére nem értem, ezt meg már sikerült párszor :D Egyébként jó kis sztori, a főszereplő csajsziért lehet néha aggódni rendesen :)

_________________
http://placeboaddicts.forumx.hu/ - Placebo rajongók ide :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 29 (péntek), 15:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Amúgy jaa, nálam is úgy volt, hogy elolvastam egy könyvet, és az aktuális szereplő lett a kedvencem. :D Amúgy tudom, hogy V-nek ő lesz a fele, de idegesít. Még csak egy csók se volt közte meg Butch között. =( Bár az egyik kötetben volt egy olyan, hogy másnaposan egymás mellett ébredtek, meztelenül, ki tudja, mi történt... Phury-t én se kedvelem annyira, viszont Rhage-et igen, meg Butch-ot is. V meg örök kedvenc, már az eleje óta, de egyszerűen nem vagyok kibékülve azzal, ahogy az író elképzeli. XD V-nek nincs kecskeszakálla, és kész. :D

egyébként a nők közül Wellsie-t nagyon bírtam, és szerintem gyönyörű a neve, sajnáltam nagyon.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 29 (péntek), 11:21 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 25 (szombat), 21:13
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: gondolatok mélyén..
Én megvettem és el is olvastam minden eddig megjelent FTT-t, az utolsó nem nyerte el annyira a tetszésem a vége miatt :o

Vishousnek Jane (lesz) a fele.

Az Alkonyatot és Újholdat majd könyvhétre tervezem megvenni, eddig csak a filmet láttam, szóval én nem tudok véleményt mondani a kettő közti különbségről eddig még. Majd meglátjuk, ha kíváncsiak vagytok, el is mondom majd mit gondolok, ha elolvastam őket.

Vámpíros könyvekben bővelkedni fogunk:
új Anita Blake könyv
Vámpíréhség hamarosan megjelenik
Lara Adrien könyvei
Remélhetőleg a Harapnivaló folytatása is megjelenik, ahogy gondolom az Eclipset is kiadják majd magyarul

Visszakanyarodva a Fekete Tőr testvériséghez, nekem Butch, John és Vishous a nagy kedvenceim, bár azokat a vámpírokat szeretem, akik éppen szerepelnek a könyvekben, vagy az azt megelőzőben, ez alól Phury a kivétel, őt nem sikerült eddig megkedvelnem, bocs, akik pedig őt favorizálják.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 27 (szerda), 21:00 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
én is kölcsön kaptam az összeset, szóval nincsenek meg... hmm, hát mindegyiknek ugye más a főszereplője, nekem nagyon tetszett az, amelyiknek Rhage volt, ő az egyik kedvenc szereplőm is lett, mostanában meg Butch és Vishous-fan vagyok :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 27 (szerda), 20:38 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 12:31
Hozzászólások: 37
Tania írta:
Vampire Girl írta:
Olvastátok már J.R. Ward-tól az Éjsötét Szeretőt? Igaz teljesen elkülönül Stephenie Meyer vámpírvilágának felépítésétől de ugyanúgy imádom, mint a Twilightot. Ajánlom mindenkinek aki még az Eclipsre vár...


én olvastam az eddigi összes megjelent részt (kivéve a legutóbbit, addig még nem jutottam el), és imádom. :D a világa, valahogy nem is tudom... szerintem messze sokkal jobban van felépítve, mint a Twilighté. és most spoiler:

az összes könyv alatt Butchnak és Vishousnek szurkoltam, összejöhetnének már X'DD Kár, hogy Butchnak már ott van Marissa, V-nek meg ez az akárki lesz az új könyvben, de ahogy belelapoztam a boltban, lesznek benne érdekes jelenetek *.*


Nem tudom...én valahogy nem tudok dönteni a két könyv közül...túlságosan imádom mind a kettőt! neked melyik tetszett legjobban a fekete tőr testvériség részei közül?
hallod én csak vadászok a kötetekre..reélme hamarosan el tudom őket olvasni mégcsak az elsőt olvastam sajnos!

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 27 (szerda), 19:45 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Vampire Girl írta:
Olvastátok már J.R. Ward-tól az Éjsötét Szeretőt? Igaz teljesen elkülönül Stephenie Meyer vámpírvilágának felépítésétől de ugyanúgy imádom, mint a Twilightot. Ajánlom mindenkinek aki még az Eclipsre vár...


én olvastam az eddigi összes megjelent részt (kivéve a legutóbbit, addig még nem jutottam el), és imádom. :D a világa, valahogy nem is tudom... szerintem messze sokkal jobban van felépítve, mint a Twilighté. és most spoiler:

az összes könyv alatt Butchnak és Vishousnek szurkoltam, összejöhetnének már X'DD Kár, hogy Butchnak már ott van Marissa, V-nek meg ez az akárki lesz az új könyvben, de ahogy belelapoztam a boltban, lesznek benne érdekes jelenetek *.*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 27 (szerda), 16:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 28 (vasárnap), 11:39
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Tyne & Wear, UK
Elvileg november tájékán adnak majd ki egy Engedj be! c. vámpíros könyvet. Júniustól lesz filmben (a logikát nem értem :? ), de azért hátha van, aki már látta/olvasta valami módon, szóval, akad itt olyan? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 19 (kedd), 18:19 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 12:31
Hozzászólások: 37
Kathy írta:
Vampire Girl írta:
Olvastátok már J.R. Ward-tól az Éjsötét Szeretőt? Igaz teljesen elkülönül Stephenie Meyer vámpírvilágának felépítésétől de ugyanúgy imádom, mint a Twilightot. Ajánlom mindenkinek aki még az Eclipsre vár...


Az a feketetőr testvériség sorozatában van, ugye? Terveztem az elolvasását, és fogom is. :-D


Igen, az és nagyon ajánlom mert olyan ...vámpíros :D

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 18 (hétfő), 21:41 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Vampire Girl írta:
Olvastátok már J.R. Ward-tól az Éjsötét Szeretőt? Igaz teljesen elkülönül Stephenie Meyer vámpírvilágának felépítésétől de ugyanúgy imádom, mint a Twilightot. Ajánlom mindenkinek aki még az Eclipsre vár...


Az a feketetőr testvériség sorozatában van, ugye? Terveztem az elolvasását, és fogom is. :-D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 18 (hétfő), 18:25 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 május 17 (vasárnap), 12:31
Hozzászólások: 37
Olvastátok már J.R. Ward-tól az Éjsötét Szeretőt? Igaz teljesen elkülönül Stephenie Meyer vámpírvilágának felépítésétől de ugyanúgy imádom, mint a Twilightot. Ajánlom mindenkinek aki még az Eclipsre vár...

_________________
Jeges mosoly arcodon
Keserű csókod ajkamon
Könnycsepp gördül államon
S eltűnsz, ahogy gondolom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 09 (szombat), 8:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 20 (péntek), 17:23
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Volterr, Olaszország
Luna Aurora írta:
Kidy írta:
Teljesen igazatok van, ami leginkább idegesít az az, hogy mennyire imádja Edwardot. Jó elképzelhető, hogy lehet ennyire szeretni valakit, de a new moonban szerintem egyszerűen szánalmas, amit ott szenved, ráadásul Jacobbal is szórakozik , ami engem irritál, mert Jacob-fan vagyok XD Viszont most lehet én vagyok a hibás, mert én még nem voltam ilyen hűde nagyon szerelmes, mint ő ,de szerintem kicsit tulzás ez a "állandóan veled akarok lenni, meg ne menj el" marhaság. Szerintem Bella, azon kívül, hogy ügyetlen (mert ez önmagában nem lenne probléma, nem egy ember bénázik, és olyankor jót lehet rajtuk röhögni vagy bármi), hanem szánalomra méltóan szerencsétlen, mégis szereti mindenki, szóval a mary Sue-val is egyet értek:D


pont emiatt a nagyon ide- meg odavagyok edwardért érthetetlen számomra amit művel az eclipse végén és ha már ilyen nagyon szeretek, imádok vkit, akiről hangoztatom h olyan mint az isten, akkor nem, nem szeretek más fiút is


pontosan Luna, szívemből szóltál :twisted: :wink:

_________________
"Jó lesz ez, Alice." vigyorgott. "Nem lehet mindegyik 911 Turbo."
Felsóhajtott. "Lehet, hogy legálisan is kéne szereznem egy olyat. Csodálatos volt."
"Majd kapsz tőlem egyet Karácsonyra," ígérte Edward.
"Sárgát," mondta Edwardnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 07 (csütörtök), 16:35 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Kidy írta:
Teljesen igazatok van, ami leginkább idegesít az az, hogy mennyire imádja Edwardot. Jó elképzelhető, hogy lehet ennyire szeretni valakit, de a new moonban szerintem egyszerűen szánalmas, amit ott szenved, ráadásul Jacobbal is szórakozik , ami engem irritál, mert Jacob-fan vagyok XD Viszont most lehet én vagyok a hibás, mert én még nem voltam ilyen hűde nagyon szerelmes, mint ő ,de szerintem kicsit tulzás ez a "állandóan veled akarok lenni, meg ne menj el" marhaság. Szerintem Bella, azon kívül, hogy ügyetlen (mert ez önmagában nem lenne probléma, nem egy ember bénázik, és olyankor jót lehet rajtuk röhögni vagy bármi), hanem szánalomra méltóan szerencsétlen, mégis szereti mindenki, szóval a mary Sue-val is egyet értek:D


pont emiatt a nagyon ide- meg odavagyok edwardért érthetetlen számomra amit művel az eclipse végén és ha már ilyen nagyon szeretek, imádok vkit, akiről hangoztatom h olyan mint az isten, akkor nem, nem szeretek más fiút is

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 07 (csütörtök), 13:22 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
én akkor már inkább Alice-re hasonlítok, bár sajnos nem látok a jövőbe XDD és igaz, hogy csak az első könyvet olvastam, szóval csak az alapján tudom Alice-is megítélni, de szerintem hasonlítok rá egy kicsit :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 07 (csütörtök), 9:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Luna Aurora írta:
Kathy írta:
Én is ilyen vagyok. :) De nem tudom. Engem idegesít Bella.
Őt mindenki szereti ilyen ügyetlennek, aranyosnak találják a bénaságait meg minden, de ha valaki a valós életben nagyon béna, azt nem fogják imádni. Bárki bármit mond ez így van. Belláért mégis már az egész iskola odáig volt meg vissza már az első pillanattól kezdve, és mondhatjuk, hogy Bellában nincs egy csöppnyi Mary Sue adalék se, ez nem igaz. És én ezért nem bírom. persze nem is utálom, de sosem volt a kedvenc szereplőm, és nem is lesz.


na ne, bella a modernkori mary sue x) spoiler:és már az első után így gondoltam, nemhogy a négyesnél nem csinál semmit csak edward után epekedik h aztán arról ne is beszéljünk h mindezek ellenére jacobot sem veti meg :roll: és tulképp tényleg a semmiért szeret bele mindenki, az első pillanattól kezdve spoiler:bár ezt még mindig hamarabb el tudom fogadni mint amilyen az utolsó végén....

igen, antibella vagyok xD és nem szégyellem :lol:


Teljesen igazatok van, ami leginkább idegesít az az, hogy mennyire imádja Edwardot. Jó elképzelhető, hogy lehet ennyire szeretni valakit, de a new moonban szerintem egyszerűen szánalmas, amit ott szenved, ráadásul Jacobbal is szórakozik , ami engem irritál, mert Jacob-fan vagyok XD Viszont most lehet én vagyok a hibás, mert én még nem voltam ilyen hűde nagyon szerelmes, mint ő ,de szerintem kicsit tulzás ez a "állandóan veled akarok lenni, meg ne menj el" marhaság. Szerintem Bella, azon kívül, hogy ügyetlen (mert ez önmagában nem lenne probléma, nem egy ember bénázik, és olyankor jót lehet rajtuk röhögni vagy bármi), hanem szánalomra méltóan szerencsétlen, mégis szereti mindenki, szóval a mary Sue-val is egyet értek:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 22:44 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Kathy írta:
Én is ilyen vagyok. :) De nem tudom. Engem idegesít Bella.
Őt mindenki szereti ilyen ügyetlennek, aranyosnak találják a bénaságait meg minden, de ha valaki a valós életben nagyon béna, azt nem fogják imádni. Bárki bármit mond ez így van. Belláért mégis már az egész iskola odáig volt meg vissza már az első pillanattól kezdve, és mondhatjuk, hogy Bellában nincs egy csöppnyi Mary Sue adalék se, ez nem igaz. És én ezért nem bírom. persze nem is utálom, de sosem volt a kedvenc szereplőm, és nem is lesz.


na ne, bella a modernkori mary sue x) spoiler:és már az első után így gondoltam, nemhogy a négyesnél nem csinál semmit csak edward után epekedik h aztán arról ne is beszéljünk h mindezek ellenére jacobot sem veti meg :roll: és tulképp tényleg a semmiért szeret bele mindenki, az első pillanattól kezdve spoiler:bár ezt még mindig hamarabb el tudom fogadni mint amilyen az utolsó végén....

igen, antibella vagyok xD és nem szégyellem :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 22:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Anne írta:
Kidy írta:
Ehhh XD Nekem sem a szíve csücske, amennyit össze tud szenvedni meg bénázni...


Lehet, hogy nekem pont ezért a kedvencem :-D Ugyanis én is nagyon hasonlítok rá: állandóan csetlek-botlok, és mindig vagy leverek valamit, vagy megbotlom pont ott, ahol nem kellene, meg én is a ronda-és-jelentéktelen-vagyok-miért-is-kellenék-bárkinek címszó alatt létezem :roll: És ilyen vagyok, nem tehetek róla. Bellát ezért is érzem nagyon közel magamhoz, közelebb, mint Jessicát, Alice-t, vagy akár Rosalie-t...


Én is ilyen vagyok. :) De nem tudom. Engem idegesít Bella.
Őt mindenki szereti ilyen ügyetlennek, aranyosnak találják a bénaságait meg minden, de ha valaki a valós életben nagyon béna, azt nem fogják imádni. Bárki bármit mond ez így van. Belláért mégis már az egész iskola odáig volt meg vissza már az első pillanattól kezdve, és mondhatjuk, hogy Bellában nincs egy csöppnyi Mary Sue adalék se, ez nem igaz. És én ezért nem bírom. persze nem is utálom, de sosem volt a kedvenc szereplőm, és nem is lesz.

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 19:34 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 28 (hétfő), 15:40
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Kidy írta:
Ehhh XD Nekem sem a szíve csücske, amennyit össze tud szenvedni meg bénázni...


Lehet, hogy nekem pont ezért a kedvencem :-D Ugyanis én is nagyon hasonlítok rá: állandóan csetlek-botlok, és mindig vagy leverek valamit, vagy megbotlom pont ott, ahol nem kellene, meg én is a ronda-és-jelentéktelen-vagyok-miért-is-kellenék-bárkinek címszó alatt létezem :roll: És ilyen vagyok, nem tehetek róla. Bellát ezért is érzem nagyon közel magamhoz, közelebb, mint Jessicát, Alice-t, vagy akár Rosalie-t...

_________________
"Nézz meg mindent, járj a magad útján s akkor nem árt meg semmi. Ha nem szép, amit látsz, hát aztán? Mindenképpen nézd meg. Legközelebb majd nem kell odanézned.."
Edna Ferber


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 10:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Tania írta:
hálaistennek. :D utálom Bellát. >.<


Ehhh XD Nekem sem a szíve csücske, amennyit össze tud szenvedni meg bénázni... Mondjuk lehet, hogy azért sem, mert én homlokegyenest más elveket vallok, mint ő, de ki tudja. Úgy látszik nálam ez berögzülés már, hogy a főszereplőket nem szeretem... a HP-ben is utálom Harryt, meg a brigádját is (Ron, Hermione)... :roll: :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 10:00 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
hálaistennek. :D utálom Bellát. >.<

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 9:50 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 28 (hétfő), 15:40
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Tania írta:
lool tényleg ilyen rossz? :lol: lehet, hogy megnézem, kíváncsi vagyok. :D pedig a könyv még úgy is írja, hogy fura volt Bellának, hogy ilyen fura kifejezéseket használ, meg régies szavakat. x'DDDD

Annyira azért nem szörnyű a szinkron :D Csak hát a szleng 8-| Bár Bella hangja akinek nem tetszik, az vigasztalódjon azzal, hogy úgysem beszél benne olyan sokat, karakterénél fogva :-D

_________________
"Nézz meg mindent, járj a magad útján s akkor nem árt meg semmi. Ha nem szép, amit látsz, hát aztán? Mindenképpen nézd meg. Legközelebb majd nem kell odanézned.."
Edna Ferber


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 06 (szerda), 9:29 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 22:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
lool tényleg ilyen rossz? :lol: lehet, hogy megnézem, kíváncsi vagyok. :D pedig a könyv még úgy is írja, hogy fura volt Bellának, hogy ilyen fura kifejezéseket használ, meg régies szavakat. x'DDDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 05 (kedd), 19:29 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 28 (hétfő), 15:40
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Kathy írta:
Nem vagy földhözragadt, igazad van. Edward vámpír lenne, akkor már ne adjanak a szájába szlenget.


Pláne ne, ha az a vámpír 1900 körül született 8-|

_________________
"Nézz meg mindent, járj a magad útján s akkor nem árt meg semmi. Ha nem szép, amit látsz, hát aztán? Mindenképpen nézd meg. Legközelebb majd nem kell odanézned.."
Edna Ferber


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 05 (kedd), 14:57 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Nem vagy földhözragadt, igazad van. Edward vámpír lenne, akkor már ne adjanak a szájába szlenget.

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 05 (kedd), 12:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 23 (kedd), 18:51
Hozzászólások: 980
Én nem láttam... viszont ez az "Esőt bírod" kicsit durva lehetett... annyira utálom, ha egy tök normális angol szöveget úgy el... rontanak egy idióta szinkronnal. Mert... pl Edward nem az a szlenges hapsi, hát nem úgy van, hogy pont, mivel vámpír kicsit antik szókészletet használ?:D Jó-jó, lehet én vagyok földhözragadt, de akkor is... nem akarom ezt a szinkronos-mesét megnézni XD Különben is Rob hangját egyszerűen imádom:D Kristennek meg olyan aranyos akcentusa van:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 03 (vasárnap), 9:30 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 február 20 (péntek), 17:23
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Volterr, Olaszország
Kathy írta:

Szerintem is Jessicáé volt az egyik legjobb. Mondjuk nekem Belláé nem tetszett. Edwardé még megszokható volt.


Nekem is Jessica hangja tetszett a legjobban, de Reneé és James katasztrófa volt... Edward beszólásaitól meg én is röhögőgörcsöt kaptam xD

_________________
"Jó lesz ez, Alice." vigyorgott. "Nem lehet mindegyik 911 Turbo."
Felsóhajtott. "Lehet, hogy legálisan is kéne szereznem egy olyat. Csodálatos volt."
"Majd kapsz tőlem egyet Karácsonyra," ígérte Edward.
"Sárgát," mondta Edwardnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 02 (szombat), 22:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Anne írta:
Kathy írta:
Látta valaki szinkronnal az Alkonyatot? Én igen. :-D Azóta is röhögő görcsöt kapok, ha rá gondolok. Azért volt egy-két durva hang, meg beszólás. Például Edward: Esőt bírod? Meg: Lecsekkolhatom? :? De az a leguglizhatod is kemény volt. :D


Jelentem, láttam. Nekem a guglis tetszett a legjobban, de a többi sem semmi :-) Azért ettől függetlenül jó volt, mondjuk nekem Edward magyar hangja kicsit furcsa volt, mert valahogy kevésbé... emberinek képzeltem el :x Bella viszont tetszett, a legjobb szinkronhang viszont egyértelműen Jessicáé volt, legalábbis szerintem.


Szerintem is Jessicáé volt az egyik legjobb. Mondjuk nekem Belláé nem tetszett. Edwardé még megszokható volt.

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 02 (szombat), 22:29 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
verityy írta:
Anne írta:
Kathy írta:
Látta valaki szinkronnal az Alkonyatot? Én igen. :-D Azóta is röhögő görcsöt kapok, ha rá gondolok. Azért volt egy-két durva hang, meg beszólás. Például Edward: Esőt bírod? Meg: Lecsekkolhatom? :? De az a leguglizhatod is kemény volt. :D


Jelentem, láttam. Nekem a guglis tetszett a legjobban, de a többi sem semmi :-) Azért ettől függetlenül jó volt, mondjuk nekem Edward magyar hangja kicsit furcsa volt, mert valahogy kevésbé... emberinek képzeltem el :x Bella viszont tetszett, a legjobb szinkronhang viszont egyértelműen Jessicáé volt, legalábbis szerintem.


Erről az estő bírodról az az emesés reklám jut eszembe: Metált bírod? Meg: Zoltánt bírod? :lol: :lol: Off vége :oops:


Igen, ez a lényeg. :D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 02 (szombat), 22:22 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 22 (vasárnap), 15:58
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Az Odú
Anne írta:
Kathy írta:
Látta valaki szinkronnal az Alkonyatot? Én igen. :-D Azóta is röhögő görcsöt kapok, ha rá gondolok. Azért volt egy-két durva hang, meg beszólás. Például Edward: Esőt bírod? Meg: Lecsekkolhatom? :? De az a leguglizhatod is kemény volt. :D


Jelentem, láttam. Nekem a guglis tetszett a legjobban, de a többi sem semmi :-) Azért ettől függetlenül jó volt, mondjuk nekem Edward magyar hangja kicsit furcsa volt, mert valahogy kevésbé... emberinek képzeltem el :x Bella viszont tetszett, a legjobb szinkronhang viszont egyértelműen Jessicáé volt, legalábbis szerintem.


Erről az estő bírodról az az emesés reklám jut eszembe: Metált bírod? Meg: Zoltánt bírod? :lol: :lol: Off vége :oops:

_________________
Az előző nevemen (verity) véletlenül átállítottam a témát, és nem jött be a fórum... XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 02 (szombat), 21:43 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 július 28 (hétfő), 15:40
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Kathy írta:
Látta valaki szinkronnal az Alkonyatot? Én igen. :-D Azóta is röhögő görcsöt kapok, ha rá gondolok. Azért volt egy-két durva hang, meg beszólás. Például Edward: Esőt bírod? Meg: Lecsekkolhatom? :? De az a leguglizhatod is kemény volt. :D


Jelentem, láttam. Nekem a guglis tetszett a legjobban, de a többi sem semmi :-) Azért ettől függetlenül jó volt, mondjuk nekem Edward magyar hangja kicsit furcsa volt, mert valahogy kevésbé... emberinek képzeltem el :x Bella viszont tetszett, a legjobb szinkronhang viszont egyértelműen Jessicáé volt, legalábbis szerintem.

_________________
"Nézz meg mindent, járj a magad útján s akkor nem árt meg semmi. Ha nem szép, amit látsz, hát aztán? Mindenképpen nézd meg. Legközelebb majd nem kell odanézned.."
Edna Ferber


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 május 01 (péntek), 17:14 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 június 24 (kedd), 15:26
Hozzászólások: 1685
Látta valaki szinkronnal az Alkonyatot? Én igen. :-D Azóta is röhögő görcsöt kapok, ha rá gondolok. Azért volt egy-két durva hang, meg beszólás. Például Edward: Esőt bírod? Meg: Lecsekkolhatom? :? De az a leguglizhatod is kemény volt. :D

_________________
...And believe that dreams come true every day. Because they do.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 április 23 (csütörtök), 11:28 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 14 (kedd), 7:49
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: A regényeim és a fantázia birodalmában
Luna Aurora írta:
via o_O írta:
én is beszállok a csapatba^^ szerintem a film egyik legjobb jelenete volt a kórházas Carlisle-os :D tiszta aranyos, főleg a midnight sun-ban :oops:


tiltakozom :lol: Carlisle legjobb jelenete az, amit kivágtak x) nagyon édesek Esmével :x



Én sajna az Alkonyatot csak angolul láttam a múltkor a videoplayer-en.

_________________
"Aramanth városa kör alakban,sőt dob formájában épült,hiszen magas fal veszi körül-ezt réges régen emelték,hogy védelmezzék a város népét a síkság harcias törzseitől."
/William Nicholson-A Szél Dalnoka/

"Az oké, ha félsz. A lényeg, hogy ne küzdj ellene."
\The 100\


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 343 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség