Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2024 május 21 (kedd), 17:55

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 379 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 október 26 (szombat), 14:30 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Nulla történetes kategóriánk nincs, ezeknél csak még nincsenek átrakva a történetek, vagy nincsen megnyitva szereplőlista híján.
Megvitatjuk újra a Lumionét, rendben?

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 október 26 (szombat), 13:49 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 30 (kedd), 22:35
Hozzászólások: 272
stoobie írta:
Lilyana írta:
Perselusfan írta:
Sziasztok!

Úgy vettem észre, egyre gyakoribb a Hermione/Lucius kategória. Pontosan nem tudom, hány történet van feltöltve ide, de jobb lenne, ha egy kategóriába lenne szedve, és nem csak véletlenül találnék rájuk. Most eléggé rákattantam erre a párosra :D

Xoxo


Már más is kérte, de egyelőre még kevés van ahhoz, hogy saját kategóriát kaphassanak. :)



Sziasztok!

Még mindig kevés? :)


Sziasztok!

Én is ezt kérdezem: Még mindig kevés? Bevallom, kicsit piszkálja az orrom, hogy vannak olyan kategóriák, ahol 0 történet van, és Lumionénak nem lehet, pedig abból már több is. Anno, mikor felhoztam, tudomásul vettem és megértettem, hogy kevés volt. Azóta szerintem több lett. Én mostanában nem sűrűn járok erre, de jó lenne úgy jönni, hogy egy helyen keresgélhetnék köztük. Sajnos a kereső nem adja ki mindet, pedig tudom, hogy vannak, mert van, amit olvastam is régen, de így visszakeresve nem találom. :(
Szóval most ismét kérném, hogy ha lehet, legyen nekik is egy saját külön kategória. *nagyon szépen néz* $pray

_________________
Reszelt vizet mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 31 (szombat), 14:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
mellons írta:
Hát most hirtelen én sem tudom, hogy terveztünk-e már ilyesmit, mindenesetre ez nem tűnik rossz ötletnek szerintem. Egyféle alkategóriaként jól működhetne a már bevált fő kategóriák mellett. Így rá lehetne keresni csak a fordításokra is. Nem tudom, hogy a többiek mit szólnak majd hozzá, de vettük az ötletet.


Köszi a választ :-)

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 31 (szombat), 11:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Hát most hirtelen én sem tudom, hogy terveztünk-e már ilyesmit, mindenesetre ez nem tűnik rossz ötletnek szerintem. Egyféle alkategóriaként jól működhetne a már bevált fő kategóriák mellett. Így rá lehetne keresni csak a fordításokra is. Nem tudom, hogy a többiek mit szólnak majd hozzá, de vettük az ötletet.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 augusztus 30 (péntek), 20:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 13 (hétfő), 0:13
Hozzászólások: 1515
Tartózkodási hely: Szeged
Eszembe jutott egy kategória ötlet. Nem tudom, terveztek-e ilyen az új oldalra, de lehetne egy kategória külön a fordításoknak, mert én pl. nem mindig találom meg, amit éppen olvasni akarok, így egyszerűbb lenne keresni. Előre is köszi a választ.

_________________
Blog, Stories of LL, Facebook, Twitter, Moly


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 július 30 (kedd), 21:31 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2012 november 03 (szombat), 21:12
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Roxfort, Mardekár ház klubhelyisége, ifj. James Potter mellett
Én köszi! :)

_________________
“Egyikünk élete sem könnyű. És akkor? Legyen bennünk kitartás, és mindenekelőtt bízzunk önmagunkban. Hinnünk kell benne, hogy tehetségesek vagyunk valamiben, és ezt a valamit -kerül, amibe kerül- meg tudjuk valósítani.” (Marie Curie)

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 július 29 (hétfő), 23:30 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
_Bellatrix_ írta:
Sziasztok!
Fogalmam sincs, hogy jó témában írok, ezért előre is bocsi. A kérdésem pedig az lenne, hogy csak én vagyok olyan vaksi, hogy Madam P. kávézójában nem találom a szereplők között James Siriust ( :x ) ? Már nem is tudom, hányszor átnéztem, s nem találom. ~x(
Ha pedig tényleg nincs, akkor szeretném kérni, hogy őt vegyétek fel a szereplők listájára.
Előre is köszönöm.

Szép napot,

Bellatrix


Szia!

A nagy általános MP-ből elvándorolt szegény a Nagyterembe, így ott már ketten bóklásztak James Siriusok. Visszairányítottam őket a saját házukba, büntetőmunkaként pedig a könyvtárban kell segíteniük portalanítani.
Köszönjük, hogy szóltál! :)

Lyla

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 július 28 (vasárnap), 21:48 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2012 november 03 (szombat), 21:12
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Roxfort, Mardekár ház klubhelyisége, ifj. James Potter mellett
Sziasztok!
Fogalmam sincs, hogy jó témában írok, ezért előre is bocsi. A kérdésem pedig az lenne, hogy csak én vagyok olyan vaksi, hogy Madam P. kávézójában nem találom a szereplők között James Siriust ( :x ) ? Már nem is tudom, hányszor átnéztem, s nem találom. ~x(
Ha pedig tényleg nincs, akkor szeretném kérni, hogy őt vegyétek fel a szereplők listájára.
Előre is köszönöm.

Szép napot,

Bellatrix

_________________
“Egyikünk élete sem könnyű. És akkor? Legyen bennünk kitartás, és mindenekelőtt bízzunk önmagunkban. Hinnünk kell benne, hogy tehetségesek vagyunk valamiben, és ezt a valamit -kerül, amibe kerül- meg tudjuk valósítani.” (Marie Curie)

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 július 13 (szombat), 20:56 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Alysha írta:
Sziasztok! :)
Nagyon új vagyok még itt és nem nagyon ismerem ki magam még a kategóriák között.A helyzet az, hogy van pár sztorim a Superman történetekből ismert Zod-ról. Ezeket az írásaimat oda rakjam vagy esetleg a Private Drive egyéb kategóriájába?
Előre is köszönöm a segítséget! :)

Szia!

Ha egy adott történetet fel tudsz tölteni a saját, külön kategóriájába, akkor annak ott a helye, ha pedig nincs még külön kategóriája (vagy nincs még megnyitva az adott kategória), akkor válaszd a Privet Drive-ot.

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 július 12 (péntek), 15:13 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 július 12 (péntek), 15:05
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :)
Nagyon új vagyok még itt és nem nagyon ismerem ki magam még a kategóriák között.A helyzet az, hogy van pár sztorim a Superman történetekből ismert Zod-ról. Ezeket az írásaimat oda rakjam vagy esetleg a Private Drive egyéb kategóriájába?
Előre is köszönöm a segítséget! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 július 11 (csütörtök), 19:53 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Szuper, köszönöm! >:D<


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 július 11 (csütörtök), 17:52 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Chris írta:
Eddy_ írta:
Sziasztok!

Igaz, még alig 20 történet van a Teen Wolfos kategóriánál, viszont most vettem csak észre, amikor be akartam jelölni, hogy Isaac nincs a szereplők között. Fel lehetne őt is venni? A történetek közt egyelőre még a sterek a "menő", de a sorozatban egyre nagyobb szerepet kap ő is, így vszeg egyre több fic is fog róla születni, meg egyébként sincs túl sok állandó szereplő a sorozatban, de ő az :)

Előre is köszönöm a választ!

Persze, betesszük őt is. (Mi is imádjuk. :D )


Már választható is. :) Jó írogatást!

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 július 11 (csütörtök), 15:30 
Offline
Ó-nagy admin "Verem-úrnő"
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 07 (hétfő), 14:41
Hozzászólások: 2730
Tartózkodási hely: erdei tisztás
Eddy_ írta:
Sziasztok!

Igaz, még alig 20 történet van a Teen Wolfos kategóriánál, viszont most vettem csak észre, amikor be akartam jelölni, hogy Isaac nincs a szereplők között. Fel lehetne őt is venni? A történetek közt egyelőre még a sterek a "menő", de a sorozatban egyre nagyobb szerepet kap ő is, így vszeg egyre több fic is fog róla születni, meg egyébként sincs túl sok állandó szereplő a sorozatban, de ő az :)

Előre is köszönöm a választ!

Persze, betesszük őt is. (Mi is imádjuk. :D )

_________________
♥ Marauders ♥


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 július 04 (csütörtök), 15:06 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2009 július 14 (kedd), 22:24
Hozzászólások: 6248
Sziasztok!

Igaz, még alig 20 történet van a Teen Wolfos kategóriánál, viszont most vettem csak észre, amikor be akartam jelölni, hogy Isaac nincs a szereplők között. Fel lehetne őt is venni? A történetek közt egyelőre még a sterek a "menő", de a sorozatban egyre nagyobb szerepet kap ő is, így vszeg egyre több fic is fog róla születni, meg egyébként sincs túl sok állandó szereplő a sorozatban, de ő az :)

Előre is köszönöm a választ!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 június 17 (hétfő), 17:14 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 11 (csütörtök), 8:53
Hozzászólások: 1508
Lilyana írta:
Perselusfan írta:
Sziasztok!

Úgy vettem észre, egyre gyakoribb a Hermione/Lucius kategória. Pontosan nem tudom, hány történet van feltöltve ide, de jobb lenne, ha egy kategóriába lenne szedve, és nem csak véletlenül találnék rájuk. Most eléggé rákattantam erre a párosra :D

Xoxo


Már más is kérte, de egyelőre még kevés van ahhoz, hogy saját kategóriát kaphassanak. :)



Sziasztok!

Még mindig kevés? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 június 06 (csütörtök), 15:58 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 június 06 (csütörtök), 15:53
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :)
Én azt szeretném, ha lenne egy Fred/Hermione vagy esetleg George/Hermione kategória Madam Puddifoot kávézójában. :-)
Tudom, hogy kevés történet van de jó lenne őket megtalálni külön kategóriában. :-D és lehet, hogy többen írnának ilyen történetet akkor.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 május 03 (péntek), 17:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2012 augusztus 06 (hétfő), 21:56
Hozzászólások: 178
Tartózkodási hely: Bermuda-háromszög
Sziasztok!

Én a BBC Sherlock kategória szereplői közé szeretném kérni Carl Powerst, ha ez lehetséges. Tudom ugyan, hogy vele még egyetlen egy történet sem íródott itt, és ha pont emiatt nem lehet, megteszi a "Más szereplő" is, de mivel az írásom második felében szinte főszereplővé lép elő, gondoltam megkérdezem, lehet-e bővíteni a listát. :)

Előre is köszi! ^^

_________________
„− Nevetséges, Dudley még egy teát sem tud megfőzni, hogy tudna elkészíteni egy akármilyen kotyvalékot? Minek akarnak ezek gyufából tűt csinálni? Ha annyira kell nekik egy tű, vegyenek egy varrószaküzletben! Önvédelmi kalauz?! Petunia, ezek meg akarják támadni Dudleyt?! Vagy azt akarják, hogy Dudley harcoljon? De hát ő a légynek sem tudna ártani! Mibe akarják ezek belekeverni a mi fiunkat, heh? Ő is úgy fogja végezni, mint a semmirekellő nővéred, meg a munkanélküli férje!”
FELVÉVE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 április 11 (csütörtök), 18:41 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2009 március 25 (szerda), 19:03
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Nagykáta
Kedves Adminok! (:
Azon gondolkodtam, hogy elférne-e a szereplők között Tom Denem, aki bár egy személy Voldemorttal, mégis a fiatal karakter még nem annyira... "voldemortos". Így aki konkrétan a fiatal Nagyúrral kapcsolatos regényeket, novellákat, stb. keresné, könnyebben megtalálná a kívánt írást, hiszen a felnőtt Tomról, vagyis Voldemortról szóló történeteket nem dobná be a kereső. (:
Nem baj, ha nem megoldható, vagy ha hülyeség az egész, csak egy ötlet volt. ^^

Üdv: Anne

_________________
"A nagyság irigységet vet, az irigység gyűlöletet teremt, a gyűlölet hazugságot szül."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 február 19 (kedd), 19:59 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 február 19 (kedd), 18:28
Hozzászólások: 2
Lilyana írta:
szergej89 írta:
Sziasztok!

Most regeltem még csak az oldalra, de már jó ideje nézegetem. Jó sok sztori és írás van fent, de szerintem elférne esetlegesen egy szerepjáték kategória is. Nekem jó pár történet gyűlt össze az évek során, amelyeket a játékok inspiráltak, gondoltam kezdetnek megoszthatom veletek, ha lesz rá lehetőség.

Ha nem, akkor majd nekiállok egy más sztorinak is hamarosan.

U.I.: Még1× grat az oldalhoz, hatalmas :)


Szia!

Köszönjük a kedves szavakat! :)
Szerepjáték kategóriában nagyon gondolkodtunk, de egyelőre nincs túl sok belőlük a Merengőn, így ezeket a Privet Drive/Könyv-, film- és sorozatalapú ficek/ "Egyéb" fantázianevű alkategóriájába száműztük, ami viszont még nincs megnyitva. De hamarosan meg lesz. :)
Ha már tényleg sok sztori lesz, ami szerephez köthető, akkor megfontoljuk majd, hogy különszedjük.

Ha már most szeretnél feltölteni, akkor egyszerűen a Privet Drive szekcióba töltsd fel a történetet, majd a végén mi átpakoljuk, ha megnyílt a neki megfelelő kategória. :)



Okés, köszi szépen :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 február 19 (kedd), 19:51 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
szergej89 írta:
Sziasztok!

Most regeltem még csak az oldalra, de már jó ideje nézegetem. Jó sok sztori és írás van fent, de szerintem elférne esetlegesen egy szerepjáték kategória is. Nekem jó pár történet gyűlt össze az évek során, amelyeket a játékok inspiráltak, gondoltam kezdetnek megoszthatom veletek, ha lesz rá lehetőség.

Ha nem, akkor majd nekiállok egy más sztorinak is hamarosan.

U.I.: Még1× grat az oldalhoz, hatalmas :)


Szia!

Köszönjük a kedves szavakat! :)
Szerepjáték kategóriában nagyon gondolkodtunk, de egyelőre nincs túl sok belőlük a Merengőn, így ezeket a Privet Drive/Könyv-, film- és sorozatalapú ficek/ "Egyéb" fantázianevű alkategóriájába száműztük, ami viszont még nincs megnyitva. De hamarosan meg lesz. :)
Ha már tényleg sok sztori lesz, ami szerephez köthető, akkor megfontoljuk majd, hogy különszedjük.

Ha már most szeretnél feltölteni, akkor egyszerűen a Privet Drive szekcióba töltsd fel a történetet, majd a végén mi átpakoljuk, ha megnyílt a neki megfelelő kategória. :)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 február 19 (kedd), 18:32 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2013 február 19 (kedd), 18:28
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Most regeltem még csak az oldalra, de már jó ideje nézegetem. Jó sok sztori és írás van fent, de szerintem elférne esetlegesen egy szerepjáték kategória is. Nekem jó pár történet gyűlt össze az évek során, amelyeket a játékok inspiráltak, gondoltam kezdetnek megoszthatom veletek, ha lesz rá lehetőség.

Ha nem, akkor majd nekiállok egy más sztorinak is hamarosan.

U.I.: Még1× grat az oldalhoz, hatalmas :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 január 29 (kedd), 21:37 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Cortez írta:
Éppen most töltöttem fel egy Yuyu Hakusho fanficet és meglepődve láttam, hogy az anime/manga opciók alatt nem szerepel ez a sorozat. Esetleg lehetne bővíteni vele.


Szia!
Eddig nem volt rá igény.
Feljegyeztem magamnak, hogy akkor csináljunk egy ilyet is, de ha netán a kategórianyitások zárása után nem találnál ilyet, írj nekem, légyszi egy mailt vagy privát üzit! :)

Lyla

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2013 január 29 (kedd), 17:49 
Offline
Szárnybontogató

Csatlakozott: 2012 március 26 (hétfő), 19:29
Hozzászólások: 65
Éppen most töltöttem fel egy Yuyu Hakusho fanficet és meglepődve láttam, hogy az anime/manga opciók alatt nem szerepel ez a sorozat. Esetleg lehetne bővíteni vele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2012 december 27 (csütörtök), 17:13 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Januárban a Teen Wolf kategóriát is megnyitjuk és áthelyezzük a történeteket. :)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2012 december 27 (csütörtök), 12:30 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2009 június 09 (kedd), 18:19
Hozzászólások: 7287
Tartózkodási hely: Lengyeltóti
Az adminok már megelőztek. ;) Parancsolj: Teen Wolf - Farkasbőrben (Az elérési útvonala: Kategóriák --> Privet Drive --> Könyv-, film- és sorozatalapú ficek --> Sorozat --> Teen Wolf - Farkasbőrben)

Történetek még nincsenek benne, de szerintem előbb-utóbb lesz mit olvasnod itt is, nem kell keresgélned. :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép Kép
Tekergős április 1.: Roxfort Hangja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2012 december 27 (csütörtök), 9:01 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2012 december 27 (csütörtök), 8:58
Hozzászólások: 1
én még új vagyok az oldalon és csak annyit szeretnék kérni hogy legyen egy teen wolf kategória,mert szeretném olvasni öket csak nincs annyi időm hogy keresem a sok fanfic között,előre is köszönöm :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2012 június 22 (péntek), 23:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 június 11 (péntek), 9:32
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Valahol Európában
Sziasztok!

Jól láttam, hogy a Nagyteremben Rose Weasley nincs benne a szereplők között? Mert én egyáltalán nem tudom felvenni. Viszont James Siriusból kettő is van.
Kibővítenétek Rose-zal a listát?

Előre is köszi :)

Botkrisz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 december 05 (hétfő), 11:35 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Szerintem még Vámpírnaplókból sincsen túl sok történet, noha egyre szaporodnak, de a jövő évi új meris rendszer már tökéletesen alkalmas lesz ennek a szűrésére. Addig a google keresőt tudom ajánlani, ha beírod a keresett kifejezés mellé, h Merengő fanfiction, akkor egészen biztosan dob ki merengős sztoritalálatokat. (Ellenőriztem. :) )

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 november 29 (kedd), 17:28 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2011 november 08 (kedd), 19:51
Hozzászólások: 31
Nem tudom nagy kérés-e de szerintem lassan egy Vámpírnaplók kategória is jó lenne. Én szeretem olvasni őket, de nehéz kiszűrni a többitől.

_________________
Csecselégy avagy az anglisztikus elszabadult :D

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 23 (kedd), 17:21 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Ha lesz annyi (szerintem legalább harminc, ha nem több), akkor igen, a még szócskán van a hangsúly.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 23 (kedd), 16:21 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 19 (péntek), 0:39
Hozzászólások: 287
Ugye itt a még szócskán van a hangsúly? 8->

_________________
A szivárványon innen, s túl~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 23 (kedd), 11:38 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2009 december 30 (szerda), 22:04
Hozzászólások: 5117
Tartózkodási hely: Miskolc City
Nincs még annyi fic, hogy külön kategóriát lehessen neki nyitni.

_________________
Nincs fontosabb dolog a feleslegesnél!

Kép
Írásaim, fordításaim: Fülemüle (White Collar fanfic) ¤¤¤ Harry új otthona ¤¤¤ Crelus-trilógia: Alta Mente ¤¤¤ Harry Potter, az azkabani fogoly ¤¤¤ Samuel Blackwell
¤¤¤ A többi történetem a profilomon elérhető!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 augusztus 22 (hétfő), 13:06 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2010 március 19 (péntek), 0:39
Hozzászólások: 287
Sziasztok!

Szintén kategória módosítást szeretnék! Az utóbbi időben feltűnt, hogy Slash egyébben számos Sirius/James fic található. Nem lehetnének külön kategóriások esetleg?

_________________
A szivárványon innen, s túl~


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 július 18 (hétfő), 13:23 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 16 (vasárnap), 17:49
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Kápmegyer
Lilyana írta:

Már más is kérte, de egyelőre még kevés van ahhoz, hogy saját kategóriát kaphassanak. :)


Akkor csak reménykedek benne, hogy többen is írnak ilyen történeteket, és nemsokára elég lesz, hogy saját kategóriát kapjon. Lehet, hogy majd én is belefogok egybe :P

Xoxo

_________________
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=57072

Az álarc mögött
Befejezett!!!!

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=93550

Alice hagyatéka - Lisa és Jasper története
Befejezett!!!!

Ha beszélgetni akartok velem bármiről, itt elérhető vagyok:
http://twitter.com/Perselusfan


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 július 18 (hétfő), 11:24 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
Perselusfan írta:
Sziasztok!

Úgy vettem észre, egyre gyakoribb a Hermione/Lucius kategória. Pontosan nem tudom, hány történet van feltöltve ide, de jobb lenne, ha egy kategóriába lenne szedve, és nem csak véletlenül találnék rájuk. Most eléggé rákattantam erre a párosra :D

Xoxo


Már más is kérte, de egyelőre még kevés van ahhoz, hogy saját kategóriát kaphassanak. :)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 július 18 (hétfő), 9:59 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2010 május 16 (vasárnap), 17:49
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Kápmegyer
Sziasztok!

Úgy vettem észre, egyre gyakoribb a Hermione/Lucius kategória. Pontosan nem tudom, hány történet van feltöltve ide, de jobb lenne, ha egy kategóriába lenne szedve, és nem csak véletlenül találnék rájuk. Most eléggé rákattantam erre a párosra :D

Xoxo

_________________
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=57072

Az álarc mögött
Befejezett!!!!

http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=93550

Alice hagyatéka - Lisa és Jasper története
Befejezett!!!!

Ha beszélgetni akartok velem bármiről, itt elérhető vagyok:
http://twitter.com/Perselusfan


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 június 28 (kedd), 22:12 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 30 (hétfő), 20:22
Hozzászólások: 10887
Tartózkodási hely: Angyalföldön ^^
vadonviki írta:
Sziasztok!
Nem tudom, ezzel a kéréssel fordult-e már valaki a vezetőséghez, remélem, nem idegesítelek titeket olyannal, ami már elhangzott.
A Jpop/Jrock kategóriában rendre tünedeznek fel egyéb ázsiai pop/rock ficek, de ezen kívül is, azaz PD/slash-ben is vannak jelen ilyenek. Teljesen átláthatatlan a dolog, ahogy néztem, az írók, akik pl. az ázsiain belül második legnépszerűbb koreai zenében alkotnak, nem tudják, melyik kategóriába is kellene feltölteniük, és teljes a káosz, az olvasók dolgát pedig eléggé megnehezíti, hogy több kategóriát is át kell nyálazniuk, ha nem akarnak elmulasztani egy történetet sem a kedvenc együttesükről.
Ha lehetséges már létező kategóriák átnevezése, én azt tartanám legcélszerűbbnek, ha Jpop/Jrock helyett ezentúl Apop/Arock (vagy Asian pop-rock) néven futna a dolog, már ez is átláthatóbbá tenné ezt a részleget.
Előre is köszi, ha meggondoljátok!
Minden ázsiai zenéért rajongó nevében:
vadonviki


A káoszos dolgot nem értettük, mi nem látjuk ezt ennyire szörnyűnek, Japánban játszódó történetek vannak a sima PD-ben, de azok nem élő zenészesek. Ha mégis van ilyen, amivel találkoztál, légyszi, küldd el Yasmine-nak e-mailben, de én bízom benne, hogy erre nem kell sort keríteni. :)
Abban viszont igazad van, hogy koreaiak is előfordulnak a a japánok közt, így mivel a kategória amúgy is gyűjtőkategóriaként funkcionált, megváltoztattuk a nevét Ázsiai pop/rockra. Jó böngészést! ;)

_________________
wiiii ^^ * nyuff-nyuff: cukorkahangulaaat <3 *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 június 27 (hétfő), 22:01 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 26 (vasárnap), 21:55
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Miskolc delta sugarú környezetében
Sziasztok!
Nem tudom, ezzel a kéréssel fordult-e már valaki a vezetőséghez, remélem, nem idegesítelek titeket olyannal, ami már elhangzott.
A Jpop/Jrock kategóriában rendre tünedeznek fel egyéb ázsiai pop/rock ficek, de ezen kívül is, azaz PD/slash-ben is vannak jelen ilyenek. Teljesen átláthatatlan a dolog, ahogy néztem, az írók, akik pl. az ázsiain belül második legnépszerűbb koreai zenében alkotnak, nem tudják, melyik kategóriába is kellene feltölteniük, és teljes a káosz, az olvasók dolgát pedig eléggé megnehezíti, hogy több kategóriát is át kell nyálazniuk, ha nem akarnak elmulasztani egy történetet sem a kedvenc együttesükről.
Ha lehetséges már létező kategóriák átnevezése, én azt tartanám legcélszerűbbnek, ha Jpop/Jrock helyett ezentúl Apop/Arock (vagy Asian pop-rock) néven futna a dolog, már ez is átláthatóbbá tenné ezt a részleget.
Előre is köszi, ha meggondoljátok!
Minden ázsiai zenéért rajongó nevében:
vadonviki

_________________
"A csodák nem természeti törvényekkel állnak ellentétben, csak azzal, amit a természetről tudunk." /Szent Ágoston/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 június 20 (hétfő), 17:33 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2009 április 26 (vasárnap), 21:55
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Miskolc delta sugarú környezetében
Rinny írta:
Sziasztok! :)
Én is kérni szeretnék kategória módosítást. Ugyan még csak olvasó vagyok, és nem író. Madam Puddifoot kávézójában nincs Piton/Ginny kategória, ilyen történetekkel viszont már találkoztam. De keresni nem tudok rá, mert ugye ilyen kategória nincs. Nem tudom pontosan, hány ilyen témájú fic lehet, de az én dolgomat kicsit megkönnyítenétek, ha egy "halmazban" megtalálhatnám őket. :) És a Lucius/Luna se lenne rossz. :D Köszönök mindent előre is, még ha kérésem nem is talál meghallgattatásra. :)
Rinny

Van benne valami, hogy sokat segítene az adott páros rajongóin, de gondolj bele, ha minden egyes párosításnak nyitnának egy kategóriát, akkor már azok között nem lehetne eligazodni, elvégre a lehetőségek száma a végtelenhez konvergál...
Javaslom a "Van valami jó fic?" topicot, én mindig oda megyek, ha ilyen jellegű problémám van. :)

_________________
"A csodák nem természeti törvényekkel állnak ellentétben, csak azzal, amit a természetről tudunk." /Szent Ágoston/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 június 16 (csütörtök), 21:34 
Offline
Zöldfülű

Csatlakozott: 2011 május 15 (vasárnap), 13:53
Hozzászólások: 1
Sziasztok! :)
Én is kérni szeretnék kategória módosítást. Ugyan még csak olvasó vagyok, és nem író. Madam Puddifoot kávézójában nincs Piton/Ginny kategória, ilyen történetekkel viszont már találkoztam. De keresni nem tudok rá, mert ugye ilyen kategória nincs. Nem tudom pontosan, hány ilyen témájú fic lehet, de az én dolgomat kicsit megkönnyítenétek, ha egy "halmazban" megtalálhatnám őket. :) És a Lucius/Luna se lenne rossz. :D Köszönök mindent előre is, még ha kérésem nem is talál meghallgattatásra. :)
Rinny


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Re:
HozzászólásElküldve: 2011 június 10 (péntek), 18:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2011 június 09 (csütörtök), 17:46
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: A Föld Pusztaságán, valahol Westeros környékén, a Roxfot kastélyában, Stiles szobája mellett.
Cartwright írta:
ukume írta:
Én is támogatom a Tonks/Remus kategóriát. :D Nagyon örülnék neki. :x $star


Sziasztok!
Én is egyetértek a javaslattal, amiatt is, mivel a könyvekben alappárnak számítanak! :)


Üdv mindenkinek! Egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy jó lenne, ha lenne Remus/Tonks párosítás! Nekem történetesen ők a kedvenc szereplőim, és nagyon örülnék neki, ha könnyebben megtalálnám az ilyen párosítású ficceket.

_________________
Kép

"I have stood at the very edge. I have looked into the abyss. If I'd have taken one more step, I would have fallen.
But no matter how far I ran away from God, he was still waiting ahead."
(Penny Dreadful)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 május 26 (csütörtök), 13:03 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 14:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Luna_L írta:
Sziasztok,

Feltettem egy Harry/Hermione párosítású novella első részét, de a szereplők között pont kettejüket nem tudtam bejelölni.
Kérlek, tegyétek be őket a listába :)

köszi,
Luna_L

Pótolva. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 május 26 (csütörtök), 12:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2010 augusztus 20 (péntek), 7:00
Hozzászólások: 884
Sziasztok,

Feltettem egy Harry/Hermione párosítású novella első részét, de a szereplők között pont kettejüket nem tudtam bejelölni.
Kérlek, tegyétek be őket a listába :)

köszi,
Luna_L


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 április 24 (vasárnap), 10:55 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 04 (péntek), 19:59
Hozzászólások: 237
Tartózkodási hely: Valahol a Malfoyok közelében...
Oké. Azért köszi a választ! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 április 23 (szombat), 18:20 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 19 (péntek), 10:01
Hozzászólások: 104
Rendben van


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új kategória vagy szereplő kérése
HozzászólásElküldve: 2011 április 14 (csütörtök), 14:21 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2007 július 31 (kedd), 13:56
Hozzászólások: 6753
Tartózkodási hely: Neverland
Nos, az biztos, hogy nem a fent említett három történet indítaná el. Nem túl elterjedt páros, ti is még csak most ismerkedtek vele. A kategóriák, az újak nyitása mindig a keresést könnyíti meg, nem igazán arról szól, hogy legyen hová feltölteni, ha valaki belekezd egy rendhagyó felállásba. A rendezettség és keresés könnyítés pedig érthetően akkor szükséges, ha már számos történet született adott témában.
Bár canon páros, mégis Tonks/Remus is alig, talán ha 10-20 sztori van, és nem hiszem, hogy a Hermione/Lucius páros most robbanásszerű fellendülésbe fogna.
Ha valaki ilyet szeretne olvasni, a fórumon bizonyára ajánlani fogják neki, ha látják, hogy született most már ilyen párosítás is.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re:
HozzászólásElküldve: 2011 április 11 (hétfő), 17:00 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2011 március 04 (péntek), 19:59
Hozzászólások: 237
Tartózkodási hely: Valahol a Malfoyok közelében...
Reszeltvíz írta:

Szeretném, ha lenne egy Lucius/Hermione kategória Madam Puddifoot kávézójában.


Sziasztok!

Én is ezzel a kéréssel fordulnék az adminokhoz. Tudom, hogy még kevés történet van ezzel a párossal, de én most írok egyet, valamint hamarosan hozok egy nyolc fejezetes fordítást is róluk.
Esetleg megközelítőleg tudnátok valami számot mondani arról, hogy hány történet után nyitnátok nekik külön kategóriát? :)

Előre is nagyon köszönöm a segítséget és választ!

Üdv.: Lana


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re:
HozzászólásElküldve: 2011 április 03 (vasárnap), 23:52 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2008 szeptember 19 (péntek), 10:01
Hozzászólások: 104
ukume írta:
Én is támogatom a Tonks/Remus kategóriát. :D Nagyon örülnék neki. :x $star


Sziasztok!
Én is egyetértek a javaslattal, amiatt is, mivel a könyvekben alappárnak számítanak! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 17 (csütörtök), 17:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2011 január 19 (szerda), 23:42
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Miskolc
Shyen írta:
Sziasztok! :)
Azon gondolkodom, hogy lehetne egy Severitus kategória pl. a Nagyteremben.



Sziasztok!

Ennek én is örülnék, mert igazság szerint Severitust, Snarry-t vagy Drarry-t olvasok a Merengőn és az utolsó kettőnek van már saját kategóriája. Azonban a Severitusokból már olyan sok van, hogy a kereső sem dobja ki.

Amit Shyen felvetésében ír, hogy lehet egy történet pl Drarry de mellette Severitus is, erre nem lehetne, hogy több kategóriát is kaphasson egy írás? Vagy, ha nem, akkor tegye be mindkét kategóriába :D

Mint pl. egy LiveJournalon is a Tag-ek: többet beírok és bármelyikre rá tudok keresni.


Köszi előre is :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 március 08 (kedd), 17:56 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2008 december 30 (kedd), 22:35
Hozzászólások: 272
Szép jó napokat!

Szeretném, ha lenne egy Lucius/Hermione kategória Madam Puddifoot kávézójában. Készülök feltölteni egy 3 fejezetes történetecskét róluk, majd hamarosan egy forítást is 7 fejezetben, és olvastam nemrég mástól is ezt a párost. Tudom, hogy nem sok, de talán jó lenne nekik egy külön hely. És ki tudja, hány történet jön még később...

Köszönettel:
Reszeltvíz

_________________
Reszelt vizet mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 379 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség