Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 2:47

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3349 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 67  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 1:20 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
XDDDDD

Budapest város szép lesz újra,
minden sarkon áll egy...

... lámpaoszlop.
________________________

Ül a vízparton egy lány,
csendesen mormolja imáját,
közben a víz nyaldossa a...

... térdét.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 1:17 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 12:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
:D :D :D :D :D :D

- Agyon lehet-e ütni az anyóst egy törülközővel?
- ???
- Persze, csak jól bele kell csavarni a vasalót


A parancsnok utasítja az újoncokat:
- A nősek balra, a nőtlenek jobbra!
Az egyik kiskatona megszólal:
- És a melegek hova álljanak?
Erre a parancsnok:
- Mögém, nagyon szorosan mögém!

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 1:15 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
XDDDDD hehe... szopacs.

Négy homokos ül egy fürdőkádban. Melyikük pukizott?

Csak az utolsó lehetett.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 1:13 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 12:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
:D ez jó...

Egy házaspár épp az ágyban fekszik, mikor betör hozzájuk egy szökött fegyenc. Megkötözi mindketttőjüket, aztán a nő fülébe súg valamit és bemegy a fürdőszobába. Azt mondja a férj az asszonynak:
- Drágám te is látod ez egy bűnöző. Ki tudja miért csukták le? Biztosan hosszú ideje nem látott nőt ezért meg fog erőszakolni. Jelen helyzetben nem tudok mit tenni érted és ezért kérlek, ne állj ellen. Valószínűleg az életünk függ attól, hogy hogyan viselkedsz vele. Csak azt akartam mondani, hogy bármi történjék is, én szeretlek!
Mire a feleség:
- Szivem, kösz hogy így aggódsz értem, de teljesen fölösleges. Az imént elmondta nekem az az alak hogy homoszexuális és érdeklődött, hogy tartunk-e itthon vazelint. Drágám légy erős, én is szeretlek!

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 1:11 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
looooooooool XDDDDDDDD

Hogy hívják a holland impotenst?
Van De Loog.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 1:09 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 12:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
:D :D :D

Piroska megy a nagymamához. a farkas már várja. Mikor bemegy hozzá Piroska, kérdi tőle:
- Nagymama, miért ilyen nagy a füled?
- Azért, hogy jobban halljalak!
- Miért ilyen nagy az orrod?
- Azért, hogy jobban szagolhassalak!
- Miért ilyen nagy a szemed?
- A tökömön térdelsz!

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 1:07 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
áúúúú XDDDDD
-Hogy hívják a francia hegymászót?
- ???
- Löpotyansz.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 1:04 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 18 (kedd), 12:34
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Edward karjaiban <3
Jöttem ide bepofátlankodni :D

Vicclap.hu? :D én onnan szedelőzök mindig XDDDD

- Nagymama, miért van úgy kidülledve a szemed?
- Piroska! Legalább a WC-n hagyjál békén!


=))

_________________
"Nem akarom félbe szakítani, hogy akkor is minden más lenne, ha Potter hajlandó lett volna első próbálkozásra megdögleni, vagy legalább a következő pár alkalommal megejthette volna." :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
A róka és a nyuszi kifogják az aranyhalat. Mondja nekik, hogy lehet három kívánságuk. Először a róka:
- Egy szép, szőke rókalányt kérek a jobb oldalamra! - meg is kapja, jön a nyuszi:
- Egy Harley Davidsont akarok!
Megint a róka:
- Most egy szép barna rókalányt kérek a bal oldalamra!
Nyuszi: egy totál jó kéró kéne a mostani helyén!
Róka:
- Végül pedig egy fekete rókalányt kérek ide az ölembe!
Nyuszika felpattan a Harley-jára, fejébe húzza a bukót, majd odaszól az aranyhalnak:
- Utolsó kívánság: legyen a róka impotens!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:54 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
úúúristen XDDDDDDDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:53 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Egy apáca beül egy taxiba és bemondja a címet. Elindulnak, de a taxis gyakran néz rá kacéran. Végül az apáca nem bírja tovább, és
megszólítja:
- Gyermekem! Miért bámulsz rám ilyen forró és kéjes tekintettel? Mondd csak el bátran, mire gondolsz!
- Bocsásson meg érte, anyám! Egész életemben arra vágytam, hogy orálisan kielégítsen egy apáca.
- Fiam! Berta nővér vagyok, és azt hiszem, segíthetek a problémádon. Mi a neved?
- Karcsi.
- Nős vagy?
- Nem!
- Akkor rendben.
Azzal megesik az aktus. Miután végeztek:
- Ez isteni volt - lelkendezik a taxis, majd sírva fakad.
- Hazudtam, anyám! Nem Karcsinak hívnak, nős vagyok, van három gyerekem.
- Semmi gond, én Gábor vagyok. De most már kapcsolj rá, mert lemaradok az álarcosbálról!

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:47 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Tania írta:
A rendőr megállít egy kamionost. Kérdezősködik, körülnéz, majd megcsóválja a fejét:
- Itt valami nem stimmel maga körül. Maga azt mondja, dzsemet szállít, a papírra jam van írva, én viszont nem látok mást, csak lekvárt.


LoL =))

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
XD

A rendőr megállít egy kamionost. Kérdezősködik, körülnéz, majd megcsóválja a fejét:
- Itt valami nem stimmel maga körül. Maga azt mondja, dzsemet szállít, a papírra jam van írva, én viszont nem látok mást, csak lekvárt.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:24 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Teherautó beszorul a felüljáró alá. Jön a rendőr:
- Beszorultunk? Beszorultunk?
- Nem vazzeg, hidat szállítok!

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:15 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Tania írta:

LOOOOOOOOL XDDDDD

- Anyu, az iskolában csúfolnak, hogy vámpír vagyok!
- Ez hülyeség, kisfiam, ne hallgass rájuk!
- De tényleg anyu!
- Ne hallgass rájuk! Most pedig edd meg a levest, mielőtt megalvad!


=))

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:11 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
Yasmine írta:
Unoka kérdezi:
- Nagyi, nem láttad a tablettáimat? Az volt ráírva, hogy Extasy.
- Francba a tablettáiddal! Láttad a sárkányt a konyhában??!


LOOOOOOOOL XDDDDD

- Anyu, az iskolában csúfolnak, hogy vámpír vagyok!
- Ez hülyeség, kisfiam, ne hallgass rájuk!
- De tényleg anyu!
- Ne hallgass rájuk! Most pedig edd meg a levest, mielőtt megalvad!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:10 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Unoka kérdezi:
- Nagyi, nem láttad a tablettáimat? Az volt ráírva, hogy Extasy.
- Francba a tablettáiddal! Láttad a sárkányt a konyhában??!

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:07 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
-Hány okos szőke fér be egy liftbe?
-???
-Az összes.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:06 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
- Hány kemény fickó kell egy kiégett villanykörte kicseréléséhez?
- Egy sem. A kemény fickók nem félnek a sötétben.


:lol:

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 22 (szerda), 0:05 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
A férj látja, hogy csomagol a felesége és megkérdi tőle:
- Mit csinálsz, drágám?
- Elhagylak.
- De mért?
- Mert a szomszédok azt mondták, hogy pedofil vagy.
- Ejnye, drágám, ilyen ronda szót egy tízévestől...

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 23:59 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 16 (csütörtök), 21:31
Hozzászólások: 7136
Tartózkodási hely: A hátad mögött
ezt ismerem, nagyon durva XDDDDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 23:58 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
A tanítónéni a szünet után kérdezi az elsős kisiskolásokat:
- Na Józsika, mit csináltál a szünetben?
- Egész nap játszottam a homokozóban, várat építettem!
- Jól van! Betűzd szépen: épít.
- É, pé, í, té.
- Ügyes vagy, ötöst kapsz! Hát te, Pistike?
- Én segítettem Józsinak várat építeni!
- Jól van! Betűzd szépen: segít.
- Es, e, gé, í, té.
- Ügyes vagy! Te is ötöst kapsz! Hát te, Gazsika?
- Én nem csináltam semmit, mert a Józsi meg a Pisti nem akart velem játszani, mert cigány vagyok!
- Ejnye, ejnye, Józsi, Pisti! Ez nem szép dolog. Tudjátok mi ez? Faji diszkriminació. Gazsika, betűzd szépen: faji diszkrimináció!

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 22:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Ezek berongálnak... XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 22:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 26 (hétfő), 10:56
Hozzászólások: 3508
Tartózkodási hely: Sosehol
Yaaaaaas ezek nagyon fájnak X'DDD

_________________
Csak pár centire vagyunk a semmitől ide, milliárd fényév a mindenség, innen is látszik, milyen szép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 22:18 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Bemegy egy férfi a kocsmába, rendel öt konyakot, majd gyors egymásutánban lehúzza. A csapos együttérzőn megjegyzi:
- Nehéz napja volt, ugye?
- Hajjaj, ma tudtam meg, hogy homokos a fiam.
Másnap ismét bejön, rendel megint öt konyakot, megissza őket. A csapos megkérdi:
- Még mindig a tegnapi dolog miatt iszik?
- Nem, ma megtudtam, hogy az öcsém is a fiúkat szereti.
Harmadnap már eleve részegen jön, és tíz konyakot rendel. A csapos szánakozva kérdezi:
- Hát maguknál senki sem szereti a nőket?
- Dehogynem, a feleségem...

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 22:14 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Zsuzsa férje, Lajos néhány napig kómában fekszik. Hűséges neje mellette virraszt. Egyik éjjel Lajos magához tér és int a feleségének, hogy hajoljon közelebb.
- Drága Zsuzsa, te mindig kitartóan mellettem voltál, akkor is, amikor kirúgtak az állásomból, amikor az üzletem csődbe ment, amikor meglőttek, amikor elvették a házunkat, amikor az egészségem kezdett odalenni. Te mindig velem voltál és mellettem álltál. Tudod, mit gondolok?
- Mit, kedvesem? - kérdi a hűséges asszony.
- Azt gondolom, hogy k...vára nem hozol szerencsét!

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 21:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Oksza ^^
Eh, nem adom fel :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 21:14 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Én is először neten keresgéltem, aztán eszembe jutott, h láttam már vhol. Ezt a képet, momentán, úgy mentettem le vkitől, csak már nem tudom honnan és kitől! :oops:

ui.: viszont imádni való és ölelgethető pici nyuszikat találtam!!! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Zsuhe!!! Végre fent vagy :) Honnan van az aláírásképed? Itt erőlködöm, de sehol nincsDragon Tamer fanart :S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:54 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
Én voltam a vendég, csak elfelejtettem bejelentkezni. (vicces, ha azt írod auto bejelnt. és nem teszi meg :twisted: )

Próbáltam én "magyarul" olvasni, de csak nem akart leesni! Így viszont... $fal


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:28 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Oké, deazért nem vonom vissza :)

Na, hogy ne offoljunk, jön az öcsém vicce:

-Honnan ismered meg a terroristát a strandon?
-Még a gyerekmedencébe is bombát ugrik.

Egen. Én öcsém ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
nem kell bocsánatot kérned :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Bocs :oops: :#-)

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
gyorsabb voltál :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Sofie Strange írta:
Istenem de durva XXXD

Olvasd fel magyarul kiejtve...


Én már voltam olyan gonosz és felvilágosítottam :#-)

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Istenem de durva XXXD

Olvasd fel magyarul kiejtve...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
Ju (izé, lyu)
kamon
szőr
van

:) *aranyosan pislog*

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 21 (kedd), 20:01 
Christabel írta:
You
come on
sir
one.
Ha leesik, a fejeteket a falba veritek. XD Én már megtettem.



vki segítene, mert nekem sehogysem akart leesni! :oops: :oops:


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 20 (hétfő), 15:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
zsofiy írta:
*megtapogatja a fejét.*


Errőljut eszembe xD
Angol kisfiú bemegy a boltba, és megkérdezi az eladót:
- Van faszán, Sir?


* lefordult a székről *

Franciásan kiejtve egészen mulatságos:

Möszijő lökápádon Mádám visít, de tühr. ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 20 (hétfő), 13:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
*megtapogatja a fejét.*


Errőljut eszembe xD
Angol kisfiú bemegy a boltba, és megkérdezi az eladót:
- Van faszán, Sir?

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 20 (hétfő), 13:36 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 27 (hétfő), 20:40
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Louisiana
Tegnap milyen morbidat hallottam.
Mondjátok jó magyaros kiejtéssel egyben:
You
come on
sir
one.
Ha leesik, a fejeteket a falba veritek. XD Én már megtettem.

_________________
godric is my maker, deal with it hookah


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 20 (hétfő), 1:26 
Offline
Ó-nagy-admin "micsoda perverz"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 22:40
Hozzászólások: 2213
Tartózkodási hely: mikor hol ^^
Két kígyó megy a sivatagban.
- Melyikük a bokszoló?
- A Balboa.

_________________
#steddie


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 15 (szerda), 13:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Beatrix írta:
Sofie Strange írta:
http://makani.deviantart.com/


Jaj... Ezek csodálatosak. Ő kihozza azt a stílust a karakterekből, és ténylegesen azt látjuk, amit kell, legalábbis szerintem.
Síiriustól kezdve Ronon keresztül a Malfoy family-ig mindenkiről ez a véleményem, és csodás Sevit tud rajzolni 8-> ;;) :x


Igen! Meg tetszik, hogy humoros és frappáns ^^ Az arcok és a kezek nagyon életűek... mondjuk lehet az álla némelyiknek kicsit hosszú...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 14 (kedd), 17:16 
Sofie Strange írta:
http://makani.deviantart.com/


Jaj... Ezek csodálatosak. Ő kihozza azt a stílust a karakterekből, és ténylegesen azt látjuk, amit kell, legalábbis szerintem.
Síiriustól kezdve Ronon keresztül a Malfoy family-ig mindenkiről ez a véleményem, és csodás Sevit tud rajzolni 8-> ;;) :x


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 14 (kedd), 17:05 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 13 (hétfő), 20:10
Hozzászólások: 599
"Olyan vagy, mint egy csésze: aljas és nagy fülű."

Vörös szemű pasi a golyóival
Hogy az ember lánya szülés közben se unatkozzon!
Ezennel bejelentem, h hasonló sírkövet akarok!
Ezen nem nevetni kell, hanem megzabálni!

Ha már pici, akkor fehér és tigrincs!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 08 (szerda), 9:52 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Tényleg az! Nekem olyan Disneys HP artnak tűnik, és való igaz, nagyon helyes ahogyan megrajzolja Luciust meg Narcissát... csak kicsit hegyes az álluk * kötözködik *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 08 (szerda), 9:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Sofie Strange írta:
http://makani.deviantart.com/ - itt egy link, régen itt is fenn volt, ha nincs, elküldöm vhogy mélben :)


Bakker, azok a kedvenceim. Olyan cunc a Lúsösssze meg a Cissája is, hogy arra nincs is szó. XD

/OFF voltam... bocseszkó... :roll: /


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 08 (szerda), 9:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
http://makani.deviantart.com/ - itt egy link, régen itt is fenn volt, ha nincs, elküldöm vhogy mélben :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 08 (szerda), 9:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 15 (szombat), 19:48
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Szabad ég alatt :)
Sofie Strange írta:
Igeeeen!!!!! Van egy Makani nevű lány, aki HP fanart-tal foglalkozik, és pl ő is rajzolt egy ilyet Lucius-Draco formában... :D:D:D


Mutiiiii... :D

_________________
Vienna :-*
HP7 Epilógusom


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 08 (szerda), 9:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Igeeeen!!!!! Van egy Makani nevű lány, aki HP fanart-tal foglalkozik, és pl ő is rajzolt egy ilyet Lucius-Draco formában... :D:D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3349 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 67  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség