Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 6:22

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 03 (hétfő), 5:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
neknük sztem max 4 óránk lesz XD és az is mind osztályfőnöki :D amin persze mindenki ülni fog és kussban marad (haha jó pojén XD) mert ofőbácsi kicsit...szótlan az osztályfőnöki órákon...mindig csak megírja a nplót aztán törődik a mga dolgával...hát nemtom most hogy lesz :roll: pás nektek
ZEDIT: kávééééééét @-) (:|

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 21:37 
úgy van, ahogy Lily mondja, majd egy hét múlva, de addig is szétidegeskedhetem az agyam a hülye tárgyfelvételen meg hasonlókon :S

de nem baj, majd őszi szünetben összejövünk és Dízni maraton :D
*kissé előre gondolkodik XD*

Jó éjt Mindenkinek! :)


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 21:19 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Én meg matricabiszniszelek, azért nem írogattam... nem mintha annyira aktív lennék. :oops:

Jaja, nekünk még egy hét múlva... de addig beíratkozás meg egyebek... XD

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 21:05 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
aglarnis írta:
Soook szerencsét, kitartást és türelmet minden drágalátos gyermekemnek a sulikezdéshez!
:) :x


köszi, anyu :x neked is :)
nektek még nem holnap kezdődik, ugye?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Soook szerencsét, kitartást és türelmet minden drágalátos gyermekemnek a sulikezdéshez!
:) :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:51 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Sofie Strange írta:
bekukk - nekem nyolc XXD *kikukk* :)


nyolc? D:
pedig én azt hittem, tizenegyedikben eleve kevesebb óránk lesz, mint tavaly... mert ugye kiesik a kémia meg a földrajz...
ekkorákat csalódik az ember D:
*csak reménykedik, hogy nekik megmarad a napi 7 maximum (+ fak, sálálá)*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
bekukk - nekem nyolc XXD *kikukk* :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:48 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Sofie Strange írta:
Jó éjszakát, én mentem :) *kitérdekel XXD *


engem ^_^ jóéjt :-*

képzőjétek, nekünk meg már holnap meg lesz tartva mind a hét óra XD
szuper...
(az én anyukám szuper! XDDDD)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Jó éjszakát, én mentem :) *kitérdekel XXD *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Pusssz drága :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
nya én lassan menek...megnézem melyik füzetemet viszem holnap XD meg hogy van-e pija holnapra, mert ha nincs akkor meg kell, hogy verjem apámékat, amiért megitták :D :roll:
úgyhogy pussz mindenkinek és sok szerencsét a holnaphoz, annak akinek kell ;) remélem sikerül túlélnetek
és Gaeriel: fogalalom a helyünket reggel, szal gyere majd az ablakmelletti padsor uccsóelőtti padjába XD nekem ablak kelllllllll :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
nekem az nem gond XXD a fehérítés :D a fogakat a szokásos shopban beszerzem ^^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
hmmm én feketébe megyek szal nekem jöhet a vámpír is XD majd addig beszerzünk fogakat :twisted: és megyek kifehéríteni magam :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Am én vámpír leszek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Cara írta:
jaja én is várom már az ősziszünetet...vajon lesz helóvín-party ala merisztájl? remélem igen :D


énis! Ti minek öltöztök? közösben kéne menni, nem akarok megint egyedül kiállni XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 20:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jaja én is várom már az ősziszünetet...vajon lesz helóvín-party ala merisztájl? remélem igen :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 19:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
naravna írta:
Sofie Strange írta:
Én már az őszi szünetet várom XXD visszaszámlálás indul...


én a következő nyarat *sírvaröhögős szmájli*


Jók vagyunk XXXD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 19:21 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Sofie Strange írta:
Én már az őszi szünetet várom XXD visszaszámlálás indul...


én a következő nyarat *sírvaröhögős szmájli*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 19:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Én már az őszi szünetet várom XXD visszaszámlálás indul...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 19:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
naravna írta:
Gaby írta:
lehet h ki kéne vennem egy nap szabit ^^


már most? :D :-P ;)

sosem leeht elég korán kezdni :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 19:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Hát nekem Kabay János Ének-és Idegennyelv Tagozatos Általános Iskola, ezt követte a Benedek Elek Ált. Isk, most a Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon... XXD a köv remélem "csak" ennyi lesz hogy ELTE 8->
* álmodikanyomor *


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 19:01 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Gaby írta:
lehet h ki kéne vennem egy nap szabit ^^


már most? :D :-P ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 19:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
de leglaább nekem bezsúfolni mindeféle jelentkezési meg adatlapon ^^
blőá holnpa suli.
ja am most voltam transzba, vagyis erdélybe, smot jtötem haah és a földessel voltam, nekik meg nem kell bemenni első 2 órára, de velem milesz???? énis tökfáradt vagyok :( lehet h ki kéne vennem egy nap szabit ^^

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
hát nekem meg volt 11. számú Vörösmarty Mihály ált. iskola, most meg Fráter György Katolikus Gimn. és Koll. és ált. isk. :D szal az Avasi tényleg tömör XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:52 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Gaby írta:
a mi giminknek meg szerintem a legrövidebb a neve... Avasi..iylen szép művészien kifejezve... :D


az tök jó :D kimondani mongyuk mi is csak enelgét szoktunk ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:52 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Cara írta:
igazából nemtom miért...hát nem vagyunk vmi naaaagy katolikusak :D tekintve, hogy templomba elmegyek karácsonykor meg húsvétkor is talán XD meg persze amikor a suli miatt muszáj XD szal...annyiban különbözünk egy átlag sulitól/gimitől, hogy "kötelező" köpenyt hordani (amit hordtunk is, de utoljára 5.be XD) esetleg a sulipólót felvesszük néha, van hittanóránk és néha el kell menni sulimiséjkre, amúgy semmi extra


én meg se vok keresztelkedve.. de így legalább a vallásom nem ütközik az ateizmusommal :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
Sofie Strange írta:
Mivel az Avason van :D

najó de enniy? h avasi gimnázium.. hát az előző suliaimhoz, a Szabó Lőrinc ált és német kéttany. isk.hez , emg a féniy gyula miskolci jezsuita gimn. és koll. hoz ékpest kcisit tömrenek tűnik :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Mivel az Avason van :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
igazából nemtom miért...hát nem vagyunk vmi naaaagy katolikusak :D tekintve, hogy templomba elmegyek karácsonykor meg húsvétkor is talán XD meg persze amikor a suli miatt muszáj XD szal...annyiban különbözünk egy átlag sulitól/gimitől, hogy "kötelező" köpenyt hordani (amit hordtunk is, de utoljára 5.be XD) esetleg a sulipólót felvesszük néha, van hittanóránk és néha el kell menni sulimiséjkre, amúgy semmi extra

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 12 (péntek), 17:01
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Mc
a mi giminknek meg szerintem a legrövidebb a neve... Avasi..iylen szép művészien kifejezve... :D

_________________
Kiba's lak :D
:x Hideto-sama :x Dracimaci :x me :x 0,5 :x evribádi (néha)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Kaotikus Ginázium XXD

A miénk Átlag-és Selejtképző Reformer Gimnázium


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:43 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Cara írta:
Jaja...Kat. suli...de inkább Kaotikus, mint Katolikus :))


mert? :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Jaja...Kat. suli...de inkább Kaotikus, mint Katolikus :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:27 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
Cara, te egyházi suliba jársz? ezt pl még nem tudom rólad ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
höh én fél7re értem haza évnyitóról :D szal az enyém is szar volt :)) T_T mint mindig... és holnap reggel megkezdődik a csata a jó helyekért a teremben tisztelt hölgyeim és (ha egyáltalán betéved ide néha, olyan egyed) uraim! :D
nézek szét most is a templomba (:S) és láttam egy szőke hosszabb hajú csávót, mondom mi van, új gyerek jön a suliba? (kísértetiesen hasonlított amúgy Bélára távolról) és rájöttem, hogy az csak Máté öcsém :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:11 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
Jaj ti cegények. Nektek már holnaptól suli. Jézusom, de pocsék lehet... sebaj, jövő héttől én is megtapasztalom a suli örömeit... :((

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 18:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Sofie Strange írta:
Felőlem mehetünk XXD olyan hatkörül hívj ha érdekel... addig évnyitó


Tárgytalan már, mert a sok teendő van még, meg úgy elhúzódott a nyomorék évnyitó! Láttalak! mi is akkor végeztünk, amikor ti:S Haldokoltam szó szerint!

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 14:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Felőlem mehetünk XXD olyan hatkörül hívj ha érdekel... addig évnyitó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 02 (vasárnap), 10:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Alexa Tonks írta:
Holnap este nem akar valaki jönni velem HP5-re? csak úgy hirtelen ötletkéntXD


Szívesen megnézném veled sokadszorra is (Mackófelsős Voldie RULZ! XD), ha nem lenne köztünk az a kéccáz kilométer vagy mennyi *saccolt* .

Én ma Piafot nézek valszeg. :) Nagyon mexerettem mostanában a zenéjét, meg amúgyis... szeressem a fhanszijákat. XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 01 (szombat), 19:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Holnap este nem akar valaki jönni velem HP5-re? csak úgy hirtelen ötletkéntXD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 01 (szombat), 16:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
My Girl írta:

Agli, hogy vagy??


Jobban köszi :)
Most már megmaradok XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 01 (szombat), 15:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Hah, tudok én udvaroltatni, ha akarok. :lol: XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 01 (szombat), 14:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 14:50
Hozzászólások: 874
Tartózkodási hely: Hyde és Gackt között
Igen Boldog névnapot Kis :-*

Agli, hogy vagy??

_________________
KépSucker love is heaven sent...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szeptember 01 (szombat), 8:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 július 26 (szerda), 20:35
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: mindig ott, ahol jól érzem magam
Hahó mostmár jó a netem, (ezért a gép rossz)
Utólag is boldog nénvapot, Kis! Na és persze Bellának is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 31 (péntek), 21:29 
Offline
Betűmániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 10 (szerda), 18:36
Hozzászólások: 5752
Tartózkodási hely: Mindig máshol :-)
*bepof*

Sorry, én csak itt kujtorgok, de szinte be sem nézek... :oops:

Kisera boldog névnapot! Én még ilyenről is megfeledkezek... *süllyed jó mélyre*

_________________
Kép
"Minden karakter, akit eddig játszottam más-más dimenzió. Nem érdekelnek a szavak, amelyek összekötik őket."
Alan Rickman Forever - In Memoriam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 31 (péntek), 20:50 
Boldogságos névnapot neked, Kis!

*akarta ma msn-en írni, de sosenem talált ott*
Puszker :x


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 31 (péntek), 20:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Cara írta:
de Draco tényleg alig van benne...bezzeg Lucius :twisted:


Lúsössz sincs benne eleget. :P XD *telhetetlen*
De amikor feltűnik a színen... beragyogja azt a *#&*@ filmet (amit egyébként szeretek, mer' HáPé... de filmnek akkorse nagy szám :)).
És fantörpikus volt az eredeti hanggal megnézni. :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 31 (péntek), 20:13 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Cara írta:
de Draco tényleg alig van benne...


azért eléggé sokszor lehet megtalálni :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 31 (péntek), 20:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
de Draco tényleg alig van benne...bezzeg Lucius :twisted:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 augusztus 31 (péntek), 20:07 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
És majd most fogom gépről angolul. :) Én arra hajtottam, minél több jelenetben találjam meg Dracót. XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség