Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 23 (kedd), 2:47

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212 ... 1216  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 05 (szerda), 8:21 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
SzJ írta:
:shock: :shock: Valaki olvasta Enahmától a Senkifiát? :-<


Én olvastam... És gondolom mondani se kell ugyanolyan remkemű, mint a többi írása...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 04 (kedd), 22:32 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Én még régebben elkezdtem olvasni az oldalán, de aztán áttértem a BNAP-ra :D

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 április 04 (kedd), 21:59 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 19:49
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: monitor előtt, általában komáromban
:shock: :shock: Valaki olvasta Enahmától a Senkifiát? :-<

_________________
Létezik egy olyan pillanat, amikor kettesben maradunk egy férfival, és ennek mindketten tudatára ébredünk. Ketten együtt, és ez mindig lehetőségeket rejt magában. Belénk hasít egymás jelenléte. Ez zavarhoz, szexhez vagy félelemhez vezethet, pasastól és helyzettől függően. / az egyetlen, az igazi: Anita Blake/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 28 (kedd), 20:43 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 19:49
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: monitor előtt, általában komáromban
Lillia_hun írta:
GothWitch írta:
Lillia_hun írta:
Hali! Tud valaki segíteni? Rowling szerint mikor van Hermione szülinapja? Szept. 9-én vagy 19-én?

Előre is köszi annak, aki válaszol!


Hörmnek??

Haj ól emlékszem, 9.én.


Köszi szépen! :-)


Valszeg már késő, de 19-én. Csak azért jegyeztem meg, mert nekem meg 20-án :D

_________________
Létezik egy olyan pillanat, amikor kettesben maradunk egy férfival, és ennek mindketten tudatára ébredünk. Ketten együtt, és ez mindig lehetőségeket rejt magában. Belénk hasít egymás jelenléte. Ez zavarhoz, szexhez vagy félelemhez vezethet, pasastól és helyzettől függően. / az egyetlen, az igazi: Anita Blake/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ...
HozzászólásElküldve: 2006 március 28 (kedd), 10:54 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 23 (csütörtök), 14:03
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Mindenütt csak ott nem ahol te szeretnéd...
Szerintem Harrynek túl sok dolga volt képzelt baráthoz... ^-^

_________________
*Shounen-ai Addict*
...we belong to each other.... bármit is jelentsen XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 19 (vasárnap), 15:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 14:30
Hozzászólások: 280
Tartózkodási hely: underneath the bridge
Belldandy írta:
Ki mondta, hogy illogikus itt kérdezni? :roll:
A hatos könyv előtt szó se esett ron szülinapjáról...


lehet hogy még meg se született előtte... ő volt harryék képzelt barátja^^

_________________
mint luna "lunatic" lovegood, egyenesen kötelességem, hogy szerelmes legyek harrybe, ronba, dracóba....... meg pitonba, mer apám azt mondta, hogy vámpír és én betegesen vonzódom a vámpírokhoz, ugye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Belldandy írta:
Ki mondta, hogy illogikus itt kérdezni? :roll:
A hatos könyv előtt szó se esett ron szülinapjáról...


Ez tény.. max abból tudhatta az ember,h. kinek mikor van a szülinapja,h. naponta felvánszorgott Rowling honlapjára, hátha vkit ünnepel az írónő :)

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Ki mondta, hogy illogikus itt kérdezni? :roll:
A hatos könyv előtt szó se esett ron szülinapjáról...

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:49 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Bell, Drága :x: köszönöm a kiigazítást :)

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:46 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
Thunder írta:
Belldandy írta:
Tényleg, nem szemét dolog, hogy Harry mindig elvárja, hogy júliusban neki küldjenek ajándékokat szülinapjára, de ő sosem ad Hermionénak vagy Ronnak? :? :roll:



Szokott adni ő is... vagy az karácsony ? :D


Az karácsony... de a hatban már Ron szülinapjára is külön fejezet koncentrált :D

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:42 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 14:30
Hozzászólások: 280
Tartózkodási hely: underneath the bridge
Belldandy írta:
A karácsony az... És egyébként JK nem említette a szülinapokat a könyvben... én legalábbis nem emlékszem rá. :roll:


nos képzeljük el a helyzetet.

regényt írsz.

hp-ficet.

meg akarod írni hermione szülinapját.

de elfelejtetted, vagy nem emlékszel pontosan.

létezik a merengő.

ott van egy csomó hp-fanatikus.

nem túl logikus, hogy őket kérdezed, ahelyett, hogy végiglapozol 6 könyvet? :-P

_________________
mint luna "lunatic" lovegood, egyenesen kötelességem, hogy szerelmes legyek harrybe, ronba, dracóba....... meg pitonba, mer apám azt mondta, hogy vámpír és én betegesen vonzódom a vámpírokhoz, ugye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:37 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
A karácsony az... És egyébként JK nem említette a szülinapokat a könyvben... én legalábbis nem emlékszem rá. :roll:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:41
Hozzászólások: 1728
Tartózkodási hely: Bp
Belldandy írta:
Tényleg, nem szemét dolog, hogy Harry mindig elvárja, hogy júliusban neki küldjenek ajándékokat szülinapjára, de ő sosem ad Hermionénak vagy Ronnak? :? :roll:



Szokott adni ő is... vagy az karácsony ? :D

_________________
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:33 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:54
Hozzászólások: 3291
Tartózkodási hely: már nem SOTE :)
MA 20.00kor lesz az ISMERKEDŐ EST a Meri Tali topic ismerkedő topicjában

_________________
(el)Foglalt

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:28 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 16:25
Hozzászólások: 465
Tartózkodási hely: Die ágya 8)
Belldandy írta:
Tényleg, nem szemét dolog, hogy Harry mindig elvárja, hogy júliusban neki küldjenek ajándékokat szülinapjára, de ő sosem ad Hermionénak vagy Ronnak? :? :roll:


De! Ez tök szenyóság! Tényleg, JK megemlítette akármelyik könyvben is Hermione vagy Ron szülinapját? Mert én nem emlékszem rá.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 18 (szombat), 18:06 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Tényleg, nem szemét dolog, hogy Harry mindig elvárja, hogy júliusban neki küldjenek ajándékokat szülinapjára, de ő sosem ad Hermionénak vagy Ronnak? :? :roll:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 16 (csütörtök), 12:48 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 1:36
Hozzászólások: 554
GothWitch írta:
Lillia_hun írta:
Hali! Tud valaki segíteni? Rowling szerint mikor van Hermione szülinapja? Szept. 9-én vagy 19-én?

Előre is köszi annak, aki válaszol!


Hörmnek??

Haj ól emlékszem, 9.én.


Köszi szépen! :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 16 (csütörtök), 12:29 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 20:31
Hozzászólások: 599
Lillia_hun írta:
Hali! Tud valaki segíteni? Rowling szerint mikor van Hermione szülinapja? Szept. 9-én vagy 19-én?

Előre is köszi annak, aki válaszol!


Hörmnek??

Haj ól emlékszem, 9.én.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 16 (csütörtök), 12:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 25 (szerda), 1:36
Hozzászólások: 554
Hali! Tud valaki segíteni? Rowling szerint mikor van Hermione szülinapja? Szept. 9-én vagy 19-én?

Előre is köszi annak, aki válaszol!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 19:28 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
aneszto írta:
meg valamiért most naon fáradt vok :cry: *megpróbál nem bealudni gép előtt* nyah, télleg pápᢢ

Hehe, én ma hazajöttem a suliból, mert olyan kedvem volt, és elaludtam itthon... 8)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 19:21 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 20:24
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Gumiszoba, számokra való tekintet nélkül
meg valamiért most naon fáradt vok :cry: *megpróbál nem bealudni gép előtt* nyah, télleg pápᢢ

_________________
"Halott indul hozzád, Uram / Lelkét ezer kínba taszítsd! / Könnytől terhes üvöltése / Megváltja majd bűneimet"

**Gumiszoba-alapító**


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 19:17 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 20:24
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Gumiszoba, számokra való tekintet nélkül
jéé... én lennék a 12.? ez vicces^^ hümm. mindenki, szerintem én most lelépek... olyan unszimpatikus ez az este... punnyadós... holnap dél körül már nagy találati eséllyel kereshettek

_________________
"Halott indul hozzád, Uram / Lelkét ezer kínba taszítsd! / Könnytől terhes üvöltése / Megváltja majd bűneimet"

**Gumiszoba-alapító**


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 18:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 23 (hétfő), 11:22
Hozzászólások: 870
Tartózkodási hely: Szavakba öntött álmok között, valahol a lelkedben...
cijasztok... de rég írtam ide... most már biztos, h nem érem utol a többieket, de nem izgat... :D Lio, jó a képed :mrgreen:

Jan itt van esetleg vhol? áhh, inkább megkeresem priviben

_________________
Kép

"Biztos Krisztusnak se üvöltözték folyamatosan a partról, hogy Figyelj, öreg, vízen jársz!, mert akkor tutira elsüllyedt volna." (Anita Blake)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 17:26 
Offline
Ó-nagy-admin "backstage"
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:59
Hozzászólások: 11671
Tartózkodási hely: Álmok Világa
Villette írta:
Zel írta:
Villette írta:
[uote="Zel"]


(tudtam hogy valamiért nagyon ismerős az aláírásod :D csak nem az Angel Sanctuary-ből szetted? az egy igen jó kis anime :) )

Öhh, hát nem igazán...
Ez egy Kispál dalszöveg.
(Etetés)


de a kép, arról beszélek, az onnan van...

Jha, bocs, az igen... :roll: :)[/quote]

Ezzel már én is szemeztem egy ideje... Bár a kép a mangából van és nem az animéből, már ha egy 3 részes OVA-t animének lehet nevezni...
Tényleg... *hümmögve elgondolkodik* Kár hogy nem csinálták meg az egész mangát animébe. Pedig tök szép, és tanulságos...

_________________
Macskák hatalmon!

Kép

MyAnimelist


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 16:15 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Zel írta:
Villette írta:
Zel írta:


(tudtam hogy valamiért nagyon ismerős az aláírásod :D csak nem az Angel Sanctuary-ből szetted? az egy igen jó kis anime :) )

Öhh, hát nem igazán...
Ez egy Kispál dalszöveg.
(Etetés)


de a kép, arról beszélek, az onnan van...

Jha, bocs, az igen... :roll: :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 16:12 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
Villette írta:
Zel írta:


(tudtam hogy valamiért nagyon ismerős az aláírásod :D csak nem az Angel Sanctuary-ből szetted? az egy igen jó kis anime :) )

Öhh, hát nem igazán...
Ez egy Kispál dalszöveg.
(Etetés)


de a kép, arról beszélek, az onnan van...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 16:07 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Birbiri írta:
Váá le lettem taszítva.....nna igen voltam én első is....ez következik ha vki elhanyagolja a fórumot, na nembaj! Lesz ez még így se!

Ejj, mami...
Hát sok szerencsét, de egykönnyen nem fog menni a dolog... :-P
:wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 16:05 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Zel írta:


(tudtam hogy valamiért nagyon ismerős az aláírásod :D csak nem az Angel Sanctuary-ből szetted? az egy igen jó kis anime :) )

Öhh, hát nem igazán...
Ez egy Kispál dalszöveg.
(Etetés)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 10:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Váá le lettem taszítva.....nna igen voltam én első is....ez következik ha vki elhanyagolja a fórumot, na nembaj! Lesz ez még így se!

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 14 (kedd), 10:26 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
Villette írta:
Ehh, hát igen, nem semmi ott fenn, az a harmadik hely...
*megveregeti fakanalával a vállát*

Nyah, visszamegyek főzni, drága Farkaskának... :P
*kilibben*



(tudtam hogy valamiért nagyon ismerős az aláírásod :D csak nem az Angel Sanctuary-ből szetted? az egy igen jó kis anime :) )

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 13 (hétfő), 20:57 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Ehh, hát igen, nem semmi ott fenn, az a harmadik hely...
*megveregeti fakanalával a vállát*

Nyah, visszamegyek főzni, drága Farkaskának... :P
*kilibben*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 13 (hétfő), 20:39 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
ez van, gyerekek. szeretem a statisztikát! azért majd remélem észreveszik páran :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 13 (hétfő), 20:37 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 20:51
Hozzászólások: 475
Tartózkodási hely: what d'ya think?
ráértem, és - mivel biztos nem vagyok normális - toplistát készítettem a fórumozókból, hozzászólások alapján! :D
tessék:

1. Lionela, ó-nagy-admin - 1430 hozzászólás (messze elhúz a többiektől, nagy tapsot neki!!! _U_)

2. zsyraf, Merengőfüggő - 1082 hozzászólás (ez se semmi =D> )

3. Villette, Merengőfüggő - 1004 hozzászólás (még ez is ezren felül <:-P )

4. Biribiri, Betűmániákus - 926 hozzászólás

5. Farkas a farkas, Betűmániákus - 754 hozzászólás

6. Lyt, Fanfic-faló - 694 hozzászólás

7. Kylee, Fanfic-faló - 685 hozzászólás

8. Cirdan, Fanfic-faló - 659 hozzászólás

9. Larten_H, Fanfic-faló - 553 hozzászólás

10. Belldandy, ó-nagy-admin - 456 hozzászólás

[11. Kristie, webmistress, a meri szerkesztője - 455 hozzászólás

12. aneszto, Sztorihajhász - 439 hozzászólás]


mindenkinek gratulálunk, az utolsó két versenyzőt meg szerettem volna említeni, hiszen olyan szoros a mezőny! :D

a fenti lista 2006. 03. 13-án készült, 20:37-kor

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naravna 2006 március 24 (péntek), 23:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:43 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Birbiri írta:
vááá bocsi értettem mit mondtál....csak nálamot kifelejtettem.....ehh énis "kicsit" szétszórt vok.....

Megértelek...:)

Ezek után nálam már csak Kispál jöhet szóba, ezekben az időkben, mert a hangulatomat tükrözi a stílusával, meg a burkolt mondanivalójával. :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:40 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Villette írta:
Birbiri írta:
igen értelek csak az az érdekes h a kiégés szakas csak pár óráig tart....ha pár napig az már sok.....

:roll:
Hát a metaforáimat nem kell mindig szó szerint érteni...:-P
/Vagy akkor tényleg nem sikerült összehoznom egy jó hasonlatot... Hangoztatom, most is "ki vagyok égve"...:-P/

Nálam az ilyen "kiégés" eltarthat több hónapig is... Sajnos...

vááá bocsi értettem mit mondtál....csak nálamot kifelejtettem.....ehh énis "kicsit" szétszórt vok.....

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:38 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Birbiri írta:
igen értelek csak az az érdekes h a kiégés szakas csak pár óráig tart....ha pár napig az már sok.....

:roll:
Hát a metaforáimat nem kell mindig szó szerint érteni...:-P
/Vagy akkor tényleg nem sikerült összehoznom egy jó hasonlatot... Hangoztatom, most is "ki vagyok égve"...:-P/

Nálam az ilyen "kiégés" eltarthat több hónapig is... Sajnos...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:34 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Villette írta:
Birbiri írta:
Villette írta:
Régen velem is ez volt, de aztán kifogyott a lélekerőm, teljes mértékben, és most "töltődöm"... :wink:

értem akkor jó töltődést....de érdekes ilyenkor mintha kicsit meghaltunk volna lelkileg......és ha újra töltődött akkor megintz kicsit megszületik....ehh de elvont vok ma....

Nem, szerintem nem vagy elvont - vagy akkor én is az vagyok :-P -, mert én is így érzek mindig, amikor ez történik velem...
Nem tudom, lehet, hogy csak velem van így, de vannak időszakok, amikor teljesen kiégek, mint egy régi villanykörte, majd miután kicserélték az égőmet, újra izzom, mint egy eszelős neonlámpa... :wink:
*ismételten szereti a furcsa hasonlatokat* 8)

igen értelek csak az az érdekes h a kiégés szakas csak pár óráig tart....ha pár napig az már sok.....

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:32 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Birbiri írta:
Villette írta:
Régen velem is ez volt, de aztán kifogyott a lélekerőm, teljes mértékben, és most "töltődöm"... :wink:

értem akkor jó töltődést....de érdekes ilyenkor mintha kicsit meghaltunk volna lelkileg......és ha újra töltődött akkor megintz kicsit megszületik....ehh de elvont vok ma....

Nem, szerintem nem vagy elvont - vagy akkor én is az vagyok :-P -, mert én is így érzek mindig, amikor ez történik velem...
Nem tudom, lehet, hogy csak velem van így, de vannak időszakok, amikor teljesen kiégek, mint egy régi villanykörte, majd miután kicserélték az égőmet, újra izzom, mint egy eszelős neonlámpa... :wink:
*ismételten szereti a furcsa hasonlatokat* 8)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:29 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Villette írta:
Régen velem is ez volt, de aztán kifogyott a lélekerőm, teljes mértékben, és most "töltődöm"... :wink:

értem akkor jó töltődést....de érdekes ilyenkor mintha kicsit meghaltunk volna lelkileg......és ha újra töltődött akkor megintz kicsit megszületik....ehh de elvont vok ma....

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:27 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Birbiri írta:
Villette írta:
Birbiri írta:
Azt énis tudom h az egészet nem tudom megváltani....de az még lehet h egy nagyon kis részét igen....vááá én mint örök optimista....de akkorsem tok lemondani a lázadásról ez van.... :-D

Valahol még én sem "nőttem ki", csak a "mostani énem-ben" hátrébb szorult ennek az elvnek a gondolata, és egy ideig szerintem csöndben is fog maradni... :wink:
Én maradok az örök pesszimista... :roll:
Ezt már sokan mondták...
Persze, ha megereőltetem magam, nagy dolgokra vagyok képes, ezt is mondták, de ott van az a kicsi ha... :roll: :-P

nnna igen....de szerintem a lázadásból nem kell kinőni...én b izti nem törődök bele a sorsomba h nem lessz jobb!! azértse......inkább kűzdök és a vesztembe rohanok...hurrá én a megfontolt!


Régen velem is ez volt, de aztán kifogyott a lélekerőm, teljes mértékben, és most "töltődöm"... :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:24 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Zel írta:



én a belül lázongó és kívűl csak néha mutatom ki típus vagyok :D de náalma z abszolút favorit ÁKOS, HIM, meg van mé egykettő amit szeretek, Animék zenéje, Depeche mode néhány coldplay meg placebo, pl a filmzenéket nagyon szeretem

Hmm...
Ákost én is szeressem, mert ő tud valamit... :P :wink:
Depeche Mode-ért meg a barátnőm rajong, szóval valamilyen szinten azt is meg tudom érteni... :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:24 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Villette írta:
Birbiri írta:
Azt énis tudom h az egészet nem tudom megváltani....de az még lehet h egy nagyon kis részét igen....vááá én mint örök optimista....de akkorsem tok lemondani a lázadásról ez van.... :-D

Valahol még én sem "nőttem ki", csak a "mostani énem-ben" hátrébb szorult ennek az elvnek a gondolata, és egy ideig szerintem csöndben is fog maradni... :wink:
Én maradok az örök pesszimista... :roll:
Ezt már sokan mondták...
Persze, ha megereőltetem magam, nagy dolgokra vagyok képes, ezt is mondták, de ott van az a kicsi ha... :roll: :-P

nnna igen....de szerintem a lázadásból nem kell kinőni...én b izti nem törődök bele a sorsomba h nem lessz jobb!! azértse......inkább kűzdök és a vesztembe rohanok...hurrá én a megfontolt!

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:23 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Birbiri írta:
Azt énis tudom h az egészet nem tudom megváltani....de az még lehet h egy nagyon kis részét igen....vááá én mint örök optimista....de akkorsem tok lemondani a lázadásról ez van.... :-D

Valahol még én sem "nőttem ki", csak a "mostani énem-ben" hátrébb szorult ennek az elvnek a gondolata, és egy ideig szerintem csöndben is fog maradni... :wink:
Én maradok az örök pesszimista... :roll:
Ezt már sokan mondták...
Persze, ha megereőltetem magam, nagy dolgokra vagyok képes, ezt is mondták, de ott van az a kicsi ha... :roll: :-P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:21 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
Villette írta:
Birbiri írta:
hihi a lázadás örök! Kispált énis szeressem bár régen kicsit jobban de most is hallgatom meg szeretem....

Én arról lemondtam, amikor rájöttem, hogy nem tudom megváltoztatni a világot... 8)
Meg egy kicsit jobban el is merültem lelkileg a dolgokban, és a "hangulatomhoz illőbb" zenét választottam.
Nálam Lovasi az örök (legalábbis most még igen...:-P), és minden este azt hallgatom...
Megvan az összes albumuk... 8)

Vagy Bikini szól még a szobámban, de az csak egy személyt juttatott régen az eszembe, de most már inkább próbálom elfelejteni...

Lennt meg apa hallgatja a Pink Floyd-ot, vagy Deep Purple-t... :wink:
Koncertre is akartam menni 26-án, és úgy volt, hogy jegyem is lesz, de a végén nem jött össze... :-( :roll:




én a belül lázongó és kívűl csak néha mutatom ki típus vagyok :D de náalma z abszolút favorit ÁKOS, HIM, meg van mé egykettő amit szeretek, Animék zenéje, Depeche mode néhány coldplay meg placebo, pl a filmzenéket nagyon szeretem

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:20 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Azt énis tudom h az egészet nem tudom megváltani....de az még lehet h egy nagyon kis részét igen....vááá én mint örök optimista....de akkorsem tok lemondani a lázadásról ez van.... :-D

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:18 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 18:37
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Haraszti city
Farkas a farkas írta:
jólvan, én emg az animét utálom...



én a junkiest és az animéket is szeretem bár az animéket sokkalta jobban :D :P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Birbiri írta:
hihi a lázadás örök! Kispált énis szeressem bár régen kicsit jobban de most is hallgatom meg szeretem....

Én arról lemondtam, amikor rájöttem, hogy nem tudom megváltoztatni a világot... 8)
Meg egy kicsit jobban el is merültem lelkileg a dolgokban, és a "hangulatomhoz illőbb" zenét választottam.
Nálam Lovasi az örök (legalábbis most még igen...:-P), és minden este azt hallgatom...
Megvan az összes albumuk... 8)

Vagy Bikini szól még a szobámban, de az csak egy személyt juttatott régen az eszembe, de most már inkább próbálom elfelejteni...

Lennt meg apa hallgatja a Pink Floyd-ot, vagy Deep Purple-t... :wink:
Koncertre is akartam menni 26-án, és úgy volt, hogy jegyem is lesz, de a végén nem jött össze... :-( :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:12 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Villette írta:
Birbiri írta:
Nem mondtam semmi rosszat...szíved joga h ne szeresd.....és csak gondoltam hátha érdekel vkit h énis szeressem bár szerintem ez egy elhamarkodott gondolat volt....na nembaj

Nem is vettem a szívemre.;;)
:-P

Nekem túl őőő hogy is mondjam...
Régen szerettem az ilyen "lázongó" zenét, de akkor sem a Junkiest hallgattam, mert nekem nem tetszett.
Most inkább megmaradok a "veterán rock"-nál :-P, és ilyen Kispál jellegű zenénél, és persze az örök COB-nál... :wink:

hihi a lázadás örök! Kispált énis szeressem bár régen kicsit jobban de most is hallgatom meg szeretem....

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:10 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 22 (vasárnap), 18:59
Hozzászólások: 2795
Tartózkodási hely: magamon kívül
Birbiri írta:
Nem mondtam semmi rosszat...szíved joga h ne szeresd.....és csak gondoltam hátha érdekel vkit h énis szeressem bár szerintem ez egy elhamarkodott gondolat volt....na nembaj

Nem is vettem a szívemre.;;)
:-P

Nekem túl őőő hogy is mondjam...
Régen szerettem az ilyen "lázongó" zenét, de akkor sem a Junkiest hallgattam, mert nekem nem tetszett.
Most inkább megmaradok a "veterán rock"-nál :-P, és ilyen Kispál jellegű zenénél, és persze az örök COB-nál... :wink:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 március 05 (vasárnap), 19:07 
Offline
Zöldfülű
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 16:54
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: jó társaságban
Nem mondtam semmi rosszat...szíved joga h ne szeresd.....és csak gondoltam hátha érdekel vkit h énis szeressem bár szerintem ez egy elhamarkodott gondolat volt....na nembaj

_________________
Lehet, hogy a mennyben jobb a klíma, de a pokolban több az ismerős!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60775 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1206, 1207, 1208, 1209, 1210, 1211, 1212 ... 1216  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség