Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 18:04

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:39 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát nem tudom. még múltkor mondták a többiek hogy a ptójegy nincs benne meg drága dehát lehet hogy én értettem félre *srg*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
a pótjegy sztem mán alapból bele van számolva...de ne bízz bennem =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:30 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
ezt már én is néztem de ami fél 8kor indul még mindig jobb mint ami fél hétkor mert a pótjegy elég drága XD *ehh*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
na azért néztem visszafelé vonatot, hátha nyet sztrájk akkor már xD
18:05 20:26 2:21 182 km 2.080 Ft 1.390 Ft - 1.
ez végülis elfogadható árú másodosztályra 1400 Ft szal nem is annyira vészes
18:35 20:32 1:57 182 km 2.470 Ft 1.780 Ft [P] 1
ez már vészesebb, mert kell pótjegy
19:35 21:32 1:57 182 km 2.600 Ft 1.910 Ft 1.
hát erről inkább ne is beszéljünk *ehh*
20:05 22:26 2:21 182 km 2.080 Ft 1.390 Ft - 1.
még ez van, ez is elfogadható, viszont kicsit későre ér vissza
ennyiii

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 19:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Cara írta:
és esetleg csütörtök? :-S hogy lehetőleg mindenki ott legyen x"D


Pénteken nagydogát írok matekból meg angolból XD Nemnagyon tudok én elmenni...

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 19:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
és esetleg csütörtök? :-S hogy lehetőleg mindenki ott legyen x"D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 19:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Pénteken ígysem tudom majd hogy hol fog állni a fejem XD
Extragyors megbeszélést kell tartanom az osztálytársaimmel (ami szvsz nem fog összejönni)
Aztán (vagyis helyett XD) az öcsémet viszem a farsangjukra, mivel anyu/apu dolgozik... (szép az élet.... )
Aztán kotrás haza, pakolni, mert vendégeink jönnek, plusz még megbeszélés msn-en unokatesómmel, hogy mikor és hol találkozom vele pesten, majd azután bepakolok, a vendégekkel foglalkozom... És időt kéne ejteni arra is, hogy aludjak, de ha jön Zoltán is (a fogadott bátyusom ^^) valszeg az este a beszélgetésre megy rá... ergo hoplt fáradtan megyek oda,... ahova még nemtom hogy hova XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 19:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
de ahhoz ki is kell menni a jegyirodába, azt meg nem tom mikor ejthetnénk meg *srg* a kérdés még mindig áll: ki ér rá pénteken? akkor elmennénk a tiszaira, megérdeklődnék a sztrájkot és ha nem lesz megvennénk a jegyet is :) na? :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 19:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Akkor még mindig nem tudni mikor megyünk és mivel? :)) Hát ez menő XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 19:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Kérdezzétek meg a jegyirodában, hogy meddig várható a sztrájk pontosan, és ahhoz tudtok majd igazodni O:-)

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 11 (hétfő), 20:19 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát egész nap úgyse fognak szrájkolni. am én pénteken öt után körül (XD) már ráérek XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 11 (hétfő), 20:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
hmm nemtom...reménykedek, hogy nem egész nap sztrájkolnak, viszont akkor illenék elmenni jegyet venni *srg* pénteken ki ér rá? :D xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 11 (hétfő), 20:09 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát de nem szrájkolnak egész nap. múltkor is csak délig szrájkoltak.
hát van olyan hogy negyed hatkor indul vissza és nincs átszállás aztán van olyan ami valamikor hat után nem tudom pontosan mikor indul és cirka öt óra az út átszállással meg mindennel :-S

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 11 (hétfő), 20:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
hát valószínű, hogyha szombaton sztrájkolnak, nem vonattal jövünk haza *srg* mikor van busz? *előre fél*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 11 (hétfő), 20:05 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
de akkor szombaton biztosan szrájklonak? mert én teljesen le vagyok maradva *srg* meg ha igen akkor este már vonattal jövünk nem? mert néztem menetrendet és hát nem túl kedvező a hazajövetel busszal :-S

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 11 (hétfő), 19:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
drágáim, akkor mostmár tuti a busz? :) és Kissel megyünk majd a helyszínre? és kik jönnek vissza még aznap? xD csak hogy tudjam, hogy kikkel szervezkedjek a hazatérésről *ehh* vicces lesz *srg*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 10 (vasárnap), 22:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Bellcsi!
épp fenn vagyunk msn-en Kissel :)
gyere,ha erre jársz *.*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 09 (szombat), 20:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Dede mi megvettük a könyvet Zsuzsával :)

ésés basszus!
tudtam, hogy hisztérikus leszek miatta, de amit művelek...
esk minden második oldalon sírok és... ez nem vicc!!!!

és igazából az agyamra megy, hogy mindenhol csak a fikázásokat olvasom :?
én nem szeretem Rowlingot, de tényleg, sokan tudják, miért XD
de... sztem simán jó a hetes könyv!

és simán nem fogok magamhoz térni utána még vagy egy hétig XD

akkor holnap jövök Csajok és megbeszéljük (L)
Puszker Mindenkinek!

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 09 (szombat), 19:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Hello ! Nagyon jó volt a tegnapi találkozó:D

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 09 (szombat), 15:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
*bepof*
én is a taliról álmodtam xD háromnapos volt, és én nem vittem semmit, aglarnis+Lor+néhány másik meris egy hatalmas hullámmedencében voltak állandóan, valakivel ettem chocapicet, és fele társaság buddhára itta magát XD fárasztó álom volt ^^
*kipof*

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 09 (szombat), 14:09 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
örömmel látom, h jössz a talira, kis :x:x:x see ya there ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 09 (szombat), 13:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Óóóó.
Szemét bótosok. :evil:
De legalább a hangulat jó volt a kellemetlenségek ellenére is. :)

Uff, én meg képzeljétek, a taliról álmodtam éccaka. Valami borzalmasan sült el a zegész. =)) :))
Először is én lekéstem, mer' túl hosszasan koktéloztam egy nálam... hmm... legalább 5 évvel fiatalabb, zsenge, szekszuális fiúcskával. :)) Aztán meg... szivatós feladatok voltak, mindenki tök hamar lelépett, Ti el se jöttetek, viszont az Apokalipszis igen. =))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 09 (szombat), 11:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Kisera írta:
Na Rékli, mivót tegnap? :roll: *kiváncsiskodik*


:-S hát, nem tudtuk megvenni a könyveket... ugyanis egyedül a tesco kezdte volna éjféltől árulni, onnan meg egy kicsit nehézkes lett volna hazajönni este :C (anyu rendkívül tapintatosan azt mondta, hogy: én ugyan nem megyek ki érted a város másik felébe! :roll: ) végigjártuk 'skolc könyvesboltjait, de egyikben se lehetett kapni, csak reggeltől (persze a kirakatba kitették a szemetek :-S fel kellett volna törni XD) szóval én majd ma délután megyek megvenni :C

viszont a tali nagyon jó volt, én legalábbis jól éreztem magam :x rengeteget röhögtünk :))

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 09 (szombat), 11:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Na Rékli, mivót tegnap? :roll: *kiváncsiskodik*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 08 (péntek), 13:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
aglarnis írta:
akkor vasárnap msn (L) és megbeszéljük, mennyit bőgtem rajta XD
puszker!


Okkkvetlenül. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 08 (péntek), 12:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Kisera írta:
Jó talizást meg HáPéHetezést kívánok Nektek, Skolcia népe! ^.^

köszönjük szépen :)
akkor vasárnap msn (L) és megbeszéljük, mennyit bőgtem rajta XD
puszker!

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 08 (péntek), 10:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Jó talizást meg HáPéHetezést kívánok Nektek, Skolcia népe! ^.^


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 22:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Gaeriel írta:
hát hetek utolsó napja...lehet hogy szombaton is van X'D sztem élő embertől kell megkérdezni hogy pontoan mikor is van busz X''D

egen az lesz :) jövő héten megkérdem

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 22:07 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát hetek utolsó napja...lehet hogy szombaton is van X'D sztem élő embertől kell megkérdezni hogy pontoan mikor is van busz X''D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 22:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Gaeriel írta:
az nem vasárnap? XD amúgy ez most mire is vonatkozik? XD

hát a buszra, ami 6:30kor indul...
de ha csak vasárnap, akkor az marha jó :S akkor nem is lesz busz vagy mi XD
ezt nem hiszem el, lehet én néztem el vagy nemtom...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 21:57 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
aglarnis írta:
ja, az van mellé írva, hogy a hetek utolsó munkanapján és szabadnapokon XD
a szabadnapokon az mitet jelent? XD


az nem vasárnap? XD amúgy ez most mire is vonatkozik? XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 21:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
ja, az van mellé írva, hogy a hetek utolsó munkanapján és szabadnapokon XD
a szabadnapokon az mitet jelent? XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 21:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
szal most néztem meg, elvileg 6:30kor indul reggel busz pestre XD
hahhha, jó lesz...
és azzal 9re bent vagyunk, utána meg már későn indul...

szal cryss akkor lehet, nem tudok eléd menni barcikára, mert nincs buszom olyan korán, de a búzára be tudsz jönni egyedül is, nem? ;;)
mert akkor én bent maradnék skolcon a koliban...

szal szal... evvan

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 21:11 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Cara írta:
hmm akkor marad a buszocka *ehh* nah az bonyolultabb lesz x"D de az a baj, hogy még csak el se tudok menni holnap megkérdezni :(( majd nyaggatom anyát, úgyis itthon lesz de. , és ha tudok valamit, majd este tájékoztatlak titeket :) beírom majd fórumra is cryss ;) :)
úgy néz ki, hogy nem tudok este maradni :? sztem, max 9ig ha elengednek és az még a jobbik eset *srg*


Oks :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 21:10 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
én a 8-nak is örülnék X'D anyámnak valami baja van...megint X''D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 21:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
hmm akkor marad a buszocka *ehh* nah az bonyolultabb lesz x"D de az a baj, hogy még csak el se tudok menni holnap megkérdezni :(( majd nyaggatom anyát, úgyis itthon lesz de. , és ha tudok valamit, majd este tájékoztatlak titeket :) beírom majd fórumra is cryss ;) :)
úgy néz ki, hogy nem tudok este maradni :? sztem, max 9ig ha elengednek és az még a jobbik eset *srg*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 21:06 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Most a TV-ben aztatat mondották, hogy jövhét péntektől lesz megint sztrájk... :?

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 20:58 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jaja akkorra kéne már xD és akkor mikor vennénk meg a von-vonjegyet? :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 20:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Cara írta:
mint kiderült anya elfelejtette megkérdezni drága buszosainkat... *srg* akkor most mi legyen? :roll:

nem gáz, jövő héten majd utánanézek a buszoknak :)
meg hátha addigra kiderül, hogy akkor lesz e von-von vagy nem XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 20:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
mint kiderült anya elfelejtette megkérdezni drága buszosainkat... *srg* akkor most mi legyen? :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 20:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Ahoj emberek :)
Itt az ideje lekezdeni szurkolni, hogy a mi vonatunkat lehetőleg ne "sztrájkolják" majd ki... Mert marhára nem lenne poénos... :roll:
Holnap nagyon szeretnék menni, de mivel lévén, hogy jelenleg a talira is csak annyi pénzem van, hogy oda megyek, meg félig visszaérek, így nem tudok kiköhögni még 400 Forintot sem... =)) (annyi a busz a teringettét XD) Nektek azért jó szórakozást :)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 20:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
aglarnis írta:
ezt nézzétek meg XD annyira lávli *.*
és annyira poén, ahogy Hófehérke bepicsul és elszalad a Herceg elől XD

http://www.youtube.com/watch?v=xhdbJwOcj70
és aztán jön az erkélyjelenet xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 20:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Cara írta:
a búza felöli nem jó? :) ott jobban látjuk egymást, csak azért :)

oksa :) ottan jó lesz

ezt nézzétek meg XD annyira lávli *.*
és annyira poén, ahogy Hófehérke bepicsul és elszalad a Herceg elől XD

http://www.youtube.com/watch?v=xhdbJwOcj70

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 20:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
a búza felöli nem jó? :) ott jobban látjuk egymást, csak azért :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 20:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
óóóó holnap taliiiii *.* :D
akkor fél hat, pláza
ott mondjuk vmelyik bejáratnál vagy nemtom XD hogy megtaláljuk egymást...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 14:02 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
aglarnis írta:
Belldandy írta:
*__* mint medve :x

ó ó ó!!!!
ez miben is volt?! XD
ööö, ugye aaa zegyik M. Moore könyvben? XD


igen, a mocskos melóban XD az orosz néni szavajárása :D

na jó, hát akkor.. tényleg csak a színvilág fog stimmelni XD

egy a biztos, hogy nem azt a borzasztó felsőt veszem fel, mint a halloweeni bulin :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 12:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Kisera írta:
Ajjj lyányok, most ehhez milyen veriszpesssöl cucc köll sztetek? XD
Csak a színvilág a lényeg meg aaaaa Tudjátokmi. Sztem. Ne lihegjünk mán túl. XD /Öhm... De ha csak kiélvezitek a PPP-ket, abban nem akarlak megakadályozni titeket... :roll: /

XD egen, asszem tényleg csak PPP kiélvezése vót ;;)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 12:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
aglarnis írta:
hát ez az XD hogy aglinak sincsenek hozzá cuccai XD
de vhogy majd megoldom :roll:


Ajjj lyányok, most ehhez milyen veriszpesssöl cucc köll sztetek? XD
Csak a színvilág a lényeg meg aaaaa Tudjátokmi. Sztem. Ne lihegjünk mán túl. XD /Öhm... De ha csak kiélvezitek a PPP-ket, abban nem akarlak megakadályozni titeket... :roll: /


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 10:25 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Belldandy írta:
Jan Collie írta:
jajjj bell, az aváááád!!!! :x:x:x:x:x:x
*épp most nézett inuyashát*

ó, nem inuyasha C: bár kétségkívül hasonlít rá :D
ő superbi squalo a katekyo hitman rebornból :x csodás ezüsthajú maffiózó, és az "UOOOII!" ordítások mestere XD
imádom őt :x annyira próbál badass lenni, de szeginy csak szánalomra méltó. XD kicsit emlékeztet valakire (magamra XD)


óóó szép hosszú neve van :D akkoris inus, és ezért teccik :-P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 07 (csütörtök), 10:22 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
*__* mint medve :x

ó ó ó!!!!
ez miben is volt?! XD
ööö, ugye aaa zegyik M. Moore könyvben? XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség