Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 18:21

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:19 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
óó én fél miskolcot fel tudnám sorolni hogy hol legyen szal inkább lelövöm magam xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
én már gondolkodtam is, hogy hol lehetne tartani XD
(nem a Bükk áruházban XD) (bár kétségkívül maradandó élmény lenne XD)
majd ha jössz fel msn-re, átbeszéljük :x
meg Londont is :D

húúúú oksaaaaaaaa :D
tali és London meg minden :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:11 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
én már gondolkodtam is, hogy hol lehetne tartani XD
(nem a Bükk áruházban XD) (bár kétségkívül maradandó élmény lenne XD)
majd ha jössz fel msn-re, átbeszéljük :x
meg Londont is :D

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
crystine004 írta:
Még a végén szervező leszel... >:)

majd ráhárítok mindent Bellcsire XD muhaha...
na jó nemis ;;)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Még a végén szervező leszel... >:)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 20:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Luna Aurora írta:
*ő is nagyon lelkesen várja a talit* :)

ez tökjó *.*
kezdetben, mikor Lau fenyegetett ezzel, aszittem, csak szivat XD
dede, ha többen jösztök, vagy akartok...
akkor tökjós (L)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 20:55 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
*ő is nagyon lelkesen várja a talit* :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 20:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
imádom, mikor mindenki ilyen lelkes XD
de majd ha már tényleg szervezkedni kell XD muhaha, az lesz érdekes :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 20:51 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
jajj igen olvastam és annyira király :D :D meg én is segítek mindenben :D egy kiadós idegrohamot is októberben kaptam utoljára xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 20:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Nem is azt mondom, hogy nagyon messze van... És nem kerülne annyiba semmi, meg ajj, jó volna na! De élveném :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 20:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
crystine004 írta:
Én segítek bármiben ha kell majd :) (Mondjuk Barcikáról kevés a lehetőségem XD) De nagon jól hangzik :D

viccelsz :D barcika közel van, mindenképp bevonunk, ha arra kerül a sor, senki nem marad ki a jóból XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 20:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Én segítek bármiben ha kell majd :) (Mondjuk Barcikáról kevés a lehetőségem XD) De nagon jól hangzik :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 20:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
gyojjj figyeltétek :D
vagy ha nem, akkor gyorsan figyeljétek meg XD
hogy a meritali topicban többen is ráizgultak, hogy skolcon legyen a köv tali XD
titta jóóó, remélem sokan jönnek, hogy minél többet kelljen szervezkedni, és minél több skolci kapjon idegrohamot miatta :D
annyira jó lesz (L)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 18 (hétfő), 14:47 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Belldandy írta:
Jan, akkor meglett a pénztárcád? tök jó :D
te találtad meg vagy valaki más?


fekete kutya véletlenül elrámolta :D tudtam én, h csak valaki eltette a nagy kavarodásban. ma reggel láttam, h szólt kutya, h nála van, azóta már beszéltünk. ha minden igaz, apám ma visszaveszi tőle, és este már nálam lesz :):)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 18 (hétfő), 14:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
persze, remekül éreztem magam nálatok, Kis :x
én örülök, hogy elmehettem ^__^

Jan, akkor meglett a pénztárcád? tök jó :D
te találtad meg vagy valaki más?

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 18 (hétfő), 11:07 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Jan Collie írta:
támogatom!!!! :D

nagyooon jóóóó :D :)
és annyira örülök, hogy meglett a pénztárcád *.*
nagyon drukkoltam :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 18 (hétfő), 9:01 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
aglarnis írta:
fél skolc adja a merit is XD
mostmán tényleg itten kell lennie a köv talinak XD


támogatom!!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 18 (hétfő), 8:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Én benne vagyok :D És akkor talán nem fél ötkor kéne kelnem XD

Mikorra értetek haza? Mi szombaton olyan nyolc körül értünk "haza", majd vasárnap fél tizenegykor már indultam is haza. Kettőkor már itthon voltam ^^ (aztán meg tanulhattam... de legalább jól voltam)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 17 (vasárnap), 22:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
ojjj skolciak, teljesen le vagyok törve XD
gsz leköröz itten minket összetartásilag, bandailag XD

bár :roll:
fél skolc nagyon gsz-es, de akkoris!!!

fél skolc adja a merit is XD

mostmán tényleg itten kell lennie a köv talinak XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 17 (vasárnap), 20:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 16:29
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Home Sweet Home
Beszámolót? Hát... ezt inkább meghagyom a többieknek. :roll:

Én csak annyit írok, hogy nagyon örültem Réklinek, hogy elgyütt hozzánk, szerény hajlékunkba, és remélem, nem érezte rosszul magát itten. :) :-*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 17 (vasárnap), 18:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Ollé miskolciak!XD
NA kérem a beszámolókat!:D

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 15 (péntek), 8:30 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
aglarnis írta:
na jóvan, Cara :)
akkor így jó is lesz...
de akkor a 7kor a tiszain, az tényleg 7kor a tiszain legyen XD
szal senki ne késsen ha lehet ;;)


Oks oks...
Akkor még mindig áll, hogy bejösz értem? ;;)
Beszélni kéne, de bedöglött a netem otthon... elküdöm pü-ben a számomat, és rámcsörögsz... ok?

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 20:32 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
jah XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 20:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
helyes következtetés :D
höhö jó lesz a doga X')

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 20:28 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
jáá enniyre XD nem nem írtunk de jövő héten fogunk és meg is adta hogy miből XD tesztes lesz XD
na jól van akkor mi két jegyet veszünk szombatonXD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 20:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
szerinted? ha ezekből a hsz-ekből sme jössz rá xD ennyire fáradt vagy? O_o írtatok fizikából? O_o

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 20:22 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
gonosz vagy :evil: na naiv vagyok mondd meg hogy mi van na xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 20:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
találd ki :-P

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 20:18 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
gúnyolódsz vagy komolyan mondod? xD tudod nem érzem az élt a hangodban XXD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 20:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
nem már csakazért se fogunk kapni :roll: ha nem kapunk max felszűllnuk és állunk a vonaton xD és kicselezzük a kalauzokat xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 20:12 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
biztos hogy lesz időnk megvenni a jegyeket? meg kapunk is mert nekünk még a visszafelé jegyeket is meg kéne venni :roll:

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 18:44 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
na jóvan, Cara :)
akkor így jó is lesz...
de akkor a 7kor a tiszain, az tényleg 7kor a tiszain legyen XD
szal senki ne késsen ha lehet ;;)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 18:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
nekem oké, ha szombaton vesszük meg :) és akkor a fél8assal mennénk? szal ezzel?
07:33 09:57 2:24 182 km 2.080 Ft 1.390 Ft - 1.
1400 a jegy és akkooor találkozzunk 7kor monnyuk a tiszain? :) na? :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 17:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
na XD rendkívüli tehetségemnek köszönhetően azt is sikerült észrevennem, hogy Lio írta meritalis cuccosba, hogy a hírekben vót, hogy végképp tuti nem lesz sztrájk szombaton

hujjj de jó XD
szal...

ménem elég szombat reggel megvenni a jegyeket? :roll:
csak csak mer akkor holnap be kéne mennem jóval hamarabb XD és amúgy is dolgom van és izé...
na mindegy...
nem beszélgetek mán itt magamban XD...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 14 (csütörtök), 17:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
gyojjjj, szinte meghat, hogy mennyire nem haladtok nélkülem XD (L)

szal szorri, de a sz@r regisztrációs hét miatt még a fórumot se tudtam nézni meg semmi...

nya!!!
akkor... én mán azt sem tom, kik jönnek :D
Bell, Cara, Gaeriel, Cryss...
és jön még akkor Claret is?

szóóóval, először is, Cryss, már írtam korábban de nagyon úgy néz ki, nemtok eléd bemenni barcira :S nagyon bocsi, de olyan korán sehogyse lenne buszom...
de barcikán felszállsz a skolci buszra, skolcon leszállt a búzán :D és ott talizhatunk, főleg, ha úgyis busszal megyünk XD...

nya, többiek...
most akkor... mivan?! XD
tököm tele van ezzel a sz@ros vonvonos mindenséggel mán!
pénteken én csak este leszek skolcon, az meg nemtom mennyire megoldható, hogy megvegyétek a többiek jegyét is... sejtésem szerint semennyire :)
de nem baj, nem lehetne aznap reggel megvenni és kész? kicsit odamegyünk hamarabb aztán jóvan...

remélem lesztek ma este és tudunk még itt kommunikálni XD
Cuppppp!

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 13 (szerda), 21:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
bell, majd szólnuk :) elvileg holnap már tudni fogjuk lesz-e sztrájk szombaton :) ha nem lesz akkor vonattal megyünk? mert ezt még nem beszéltük meg xD és akkor pénteken meg kéne venni a jegyeket *srg* nemtom hanyadszorra írom =)) =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 13 (szerda), 21:13 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
elvileg van, de nem igazán szuperál.. XD
szóval pénteken fogjuk újratelepíteni a teljes windowst az ex-infótanárommal XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 13 (szerda), 19:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Belldandy írta:
Úristen...
több, mint 4000 ismeretlen fájl (vlsz. vírus) sorakozik katonás rendben a dokumentumaim közt :-/
én mindjárt a Tiszának megyek :CC
*nyávog, bár senki se kíváncsi rá*


Huh szegény! Nekem is volt már egyszer ennyi vírusom a gépen, azt hittem megőrülök tőlük. Bár azt hiszem nekem vmi 8000-nél járt már a vége feléXD
De van vírusírtód,igaz?

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 22:56 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Úristen...
több, mint 4000 ismeretlen fájl (vlsz. vírus) sorakozik katonás rendben a dokumentumaim közt :-/
én mindjárt a Tiszának megyek :CC
*nyávog, bár senki se kíváncsi rá*

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 22:19 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
hahó mindenki C:
vírusos a laptopom, szóval az elkövetkezendő napokban nem sokat leszek gépközelben, mert megy a szervizbe :C
és csak anyu gépén tudok lenni, max. naponta fél órát :C
ha valami konkrét kiderül, írjatok sms-t, oké? Agli talán tudja a számomat. (igen, jó a telefonom! XD másfél év után... ;_; )
pussz, szombaton találkozunk C:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 21:18 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
akkor holnap öö...miután rita megcsinálta a körmöm bár az attól függ hogy hány órája van...na mind1 majd megbeszéljük XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 21:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
nekem jó :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 21:16 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
szivem mi lenne ha holnap elmennénk mi ketten megkérdezni hogy akkor lesz-e szrájk? és akkor szólunk a többieknek hogy mi van és valamelyik nap elmegyünk megvenni a jegyeket, na?

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:56 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
okké xD =))

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
de amúgy jó kérdés még az, hogy hanyan jövünk vissza? mert juciék elvileg mennek kishez bellel, zsuzsa? akkoor cryss elvileg marad bmx talin, clar fennmarad gsz talira, és akkor maradunk mi ketten? =)) az buli... (bocsiiiii, ha kihagytam valakit *npt* )

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:51 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát anyám nem hiszem hogy örülne a legkésőbbi vonatnak X'D szal lehet hogy a fél 8assal kéne jönni de várjuk meg a többieket is mert ha jobb az olcsóbb jegy akkor megdumálom anyát XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
akkor marad aaaaa melyik? xD nekem aztán tökmindegy melyikkel jövünk xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
*bepofi*
aszma pótjegy árát nem számolják bele, az külön van...
*kipofi*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:41 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát mit tudom én *srg* meg kéne őket kérdezni erről xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 12 (kedd), 20:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
azt is mondták, hogy nincs benne? O_o bittos xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség