Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 18:20

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Najó, szervezgessetek még :) Jóéjszakát nektek! :-*

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
Ananke írta:
Hát ha arra járok mindenképp, szimpi voltál, sajnáltam is hogy nem tudtunk beszélgtni. Mint sok más emberrel se. XD
Bár sajna az sem mostanában lesz, hogy lesz időm csabára menni, esetleg húsvétkor.
Törit tanít alapból, de némelyik osztálynak magyart is. Plusz osztályfőnök folyamatosan. :D Amúgy a lencsésin laknak. :)

Fú, azért tudnak valamit a géeszesek. :lol: Jó ötlet, csak sok zsé meg idő kéne hozzá. :D


igen, én is beszélgettem volna veled, akárcsak sok más emberrel is... na de majd legközelebb :)
hm, már húsvét sincs messze x')
én a lencsésire jártam 8 évig suliba x)

ó, csak idő kell ehhez :D kell 2 váltásruha, angyali tekintet és mázli és végigstoppolgathatsz xDD max kikötsz olaszországban luxusprostiként xDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:22 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Belldandy írta:
juj, azokat láttam :) most kedden voltam éppen Debrecenben (megnézni a japán dobosokat) és tökre tetszettek :x olyan szép tisztáknak látszottak :)

Debrecen nekem mindig olyan idillikusan tiszta városnak tűnik :x és az éttermek is tök jók ott :) kedden olyan jót ettem az egyik étteremben *.*


*visszasunny*

Debrecen kúúúúl. Mindkét szülőm debreceni, meg a fele rokonságom ott él, sz'al elég gyakran vagyok arrafelé. :D Szeressem nagyon. :) :x

*elsunny*

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:20 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Belldandy írta:
Ananke írta:
Óóóó, debiben is vannak a rém ronda zötyögős régi villamosok, amiken még beszélgetni se lehet, olyan hangosak, és ha túl közelállsz az ajtóhoz komoly halláskárosodástokoz a csengő, meg vannak a csodás új kék vilik, amikre meg programként is bes szoktunk ülni menni végállomástól végállomásik, mert meleg és sok ismerőssel lehet találkozni és jót tudunk beszélgetni. :D


juj, azokat láttam :) most kedden voltam éppen Debrecenben (megnézni a japán dobosokat) és tökre tetszettek :x olyan szép tisztáknak látszottak :)

Debrecen nekem mindig olyan idillikusan tiszta városnak tűnik :x és az éttermek is tök jók ott :) kedden olyan jót ettem az egyik étteremben *.*


Fúú, énmég a múltkorában láttam a dobosokat, hát maradandó élmény volt, nagyon klasszak.:D
Debrecen, mint tiszta város? Hát ha benne élsz nem annak tánik. XD viszont az éttermek tényleg jók. :D Hol ettetek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:19 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
Laurenar írta:
*besunny*

tallym, az a felvetésünk Zee-vel közös projektről szólt, és a témája nem egészen csak a felkutatásra irányult, hanem annál moderálandóbb dolgok voltak célkeresztben. Jah, és a hölgyekre voltunk elsősorban kíváncsiak... :lol:

*kisunny


:)) én a finomítottabb verziót adtam elő xD de már lunával is beszéltük 1x aszm, h ha kevesen jönnek talikra, akkor mi inulunk neki xD :lol:

és bátyus, kényelmes ágyam lesz :D xDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:18 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Ananke írta:
Óóóó, debiben is vannak a rém ronda zötyögős régi villamosok, amiken még beszélgetni se lehet, olyan hangosak, és ha túl közelállsz az ajtóhoz komoly halláskárosodástokoz a csengő, meg vannak a csodás új kék vilik, amikre meg programként is bes szoktunk ülni menni végállomástól végállomásik, mert meleg és sok ismerőssel lehet találkozni és jót tudunk beszélgetni. :D


juj, azokat láttam :) most kedden voltam éppen Debrecenben (megnézni a japán dobosokat) és tökre tetszettek :x olyan szép tisztáknak látszottak :)

Debrecen nekem mindig olyan idillikusan tiszta városnak tűnik :x és az éttermek is tök jók ott :) kedden olyan jót ettem az egyik étteremben *.*

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:18 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
tally írta:
Ananke írta:
Tally, temeg békéscsabai vagy? Mintha valahol olvastam volna. :D Mamámék ott laknak, Keresztanyám meg a Szentgyögyiben tanít. :)


ühüm, csabai vok :) ha esetleg 1x errejársz és nem rettentelek el, akkor felőlem összefuthatnánk :)
ha nem vesznek fel a begbe, a szegyába mentem volna rajzolni x) am melyik szakon tanít? :)

am 1x már felvetült agöszöben, h körbeutazzuk kicsiny hazánkat a merisek felkutataása végett xDD


Hát ha arra járok mindenképp, szimpi voltál, sajnáltam is hogy nem tudtunk beszélgtni. Mint sok más emberrel se. XD
Bár sajna az sem mostanában lesz, hogy lesz időm csabára menni, esetleg húsvétkor.
Törit tanít alapból, de némelyik osztálynak magyart is. Plusz osztályfőnök folyamatosan. :D Amúgy a lencsésin laknak. :)

Fú, azért tudnak valamit a géeszesek. :lol: Jó ötlet, csak sok zsé meg idő kéne hozzá. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:17 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Laurenar írta:
*besunny*

tallym, az a felvetésünk Zee-vel közös projektről szólt, és a témája nem egészen csak a felkutatásra irányult, hanem annál moderálandóbb dolgok voltak célkeresztben. Jah, és a hölgyekre voltunk elsősorban kíváncsiak... :lol:

*kisunny


XD Akkor eltart majd egy darabig :mrgreen: :lol:

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:17 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Laurenar írta:
tally írta:
am 1x már felvetült agöszöben, h körbeutazzuk kicsiny hazánkat a merisek felkutataása végett xDD


*besunny*

tallym, az a felvetésünk Zee-vel közös projektről szólt, és a témája nem egészen csak a felkutatásra irányult, hanem annál moderálandóbb dolgok voltak célkeresztben. Jah, és a hölgyekre voltunk elsősorban kíváncsiak... :lol:

*kisunny


hmm...én erről lemaradtam szerintem :))

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:17 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
Gaeriel írta:
ja a hősök terét...téééényleg :D az milyen szép tavasszal meg nyáron :D :D lehet lábat is ézatni :D :D


Most gondold el... soook-soook Meris áztatja a lábikóját... :D


hát az vicces látvány XD sorban eymása mellett meg egymással szemben (mert ugye úgy is lehet) a merisek lábat áztatnak XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:16 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
tally írta:
am 1x már felvetült agöszöben, h körbeutazzuk kicsiny hazánkat a merisek felkutataása végett xDD


*besunny*

tallym, az a felvetésünk Zee-vel közös projektről szólt, és a témája nem egészen csak a felkutatásra irányult, hanem annál moderálandóbb dolgok voltak célkeresztben. Jah, és a hölgyekre voltunk elsősorban kíváncsiak... :lol:

*kisunny

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Gaeriel írta:
ja a hősök terét...téééényleg :D az milyen szép tavasszal meg nyáron :D :D lehet lábat is ézatni :D :D


Most gondold el... soook-soook Meris áztatja a lábikóját... :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
Ananke írta:
Tally, temeg békéscsabai vagy? Mintha valahol olvastam volna. :D Mamámék ott laknak, Keresztanyám meg a Szentgyögyiben tanít. :)


ühüm, csabai vok :) ha esetleg 1x errejársz és nem rettentelek el, akkor felőlem összefuthatnánk :)
ha nem vesznek fel a begbe, a szegyába mentem volna rajzolni x) am melyik szakon tanít? :)

am 1x már felvetült agöszöben, h körbeutazzuk kicsiny hazánkat a merisek felkutataása végett xDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:14 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Belldandy írta:
jaj, a skolci villamosok XD inkább ne is beszéljünk róla :roll:
én csak a pirosat szeretem (a bécsit XD) azon ritkán vannak emberek :D
viszont a régi típusú piros... pfujj. XD ha láttatok már gyomorforgatóan koszos járgányokat, hát ez az. >:
(csak próbálom meghozni a kedveteket skolchoz XD)


Óóóó, debiben is vannak a rém ronda zötyögős régi villamosok, amiken még beszélgetni se lehet, olyan hangosak, és ha túl közelállsz az ajtóhoz komoly halláskárosodástokoz a csengő, meg vannak a csodás új kék vilik, amikre meg programként is bes szoktunk ülni menni végállomástól végállomásik, mert meleg és sok ismerőssel lehet találkozni és jót tudunk beszélgetni. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:12 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Ananke írta:
Szegeden is van. :) De debrecenben csak egy járat, ami ciki, mert skolcon meg van több is, nem? :lol: Meg szegeden is van több...


Merifesztivál :lol: Amúgy tök jó lenne. :D Vagy ilyen vándorfesztivál dolog, egyik nap itt, másik nap ott. Körbe az országban. XD


ja keményen kettő :D de én szeretem mert egyszerű a közlekedés :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:11 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
aglarnis írta:
ojjmár XD azér miskolcon lehet egyetsmást *szereti skolcot*


Én szeretem a fornettit :D

De egyébként mondták, hogy most (vagy már másfél éve XD) felújítottak valami prakot Miskolcon, és hogy az milyen szép...


ja a hősök terét...téééényleg :D az milyen szép tavasszal meg nyáron :D :D lehet lábat is ézatni :D :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
aglarnis írta:
ojjmár XD azér miskolcon lehet egyetsmást *szereti skolcot*


Én szeretem a fornettit :D

De egyébként mondták, hogy most (vagy már másfél éve XD) felújítottak valami prakot Miskolcon, és hogy az milyen szép...

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
jaj, a skolci villamosok XD inkább ne is beszéljünk róla :roll:
én csak a pirosat szeretem (a bécsit XD) azon ritkán vannak emberek :D
viszont a régi típusú piros... pfujj. XD ha láttatok már gyomorforgatóan koszos járgányokat, hát ez az. >:
(csak próbálom meghozni a kedveteket skolchoz XD)

_________________
britannia, rule the waves


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Belldandy 2008 február 21 (csütörtök), 22:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
crystine004 írta:
Gaeriel írta:
de tényleg van azokon kívül egy pár hely ahova beülhetünk :D de nem olyan fontos az XD amjd megállunk a plusznál és veszünk fornettit XD


Micsoda program :lol:

ojjmár XD azér miskolcon lehet egyetsmást *szereti skolcot*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Gaeriel írta:
tally írta:
jé, skolcon van villamos? O.o ok, vidéki vok, nálunk még az sincs :lol: *srg*

ezaz, majd lesz merifesztivál :D xD


hát nem sok helyen van...azt tudom hogy pesten debrecenben meg miskolcon...még valahol?? sikítson aki tudja XD


Szegeden is van. :) De debrecenben csak egy járat, ami ciki, mert skolcon meg van több is, nem? :lol: Meg szegeden is van több...


Merifesztivál :lol: Amúgy tök jó lenne. :D Vagy ilyen vándorfesztivál dolog, egyik nap itt, másik nap ott. Körbe az országban. XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:05 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Gaeriel írta:
de tényleg van azokon kívül egy pár hely ahova beülhetünk :D de nem olyan fontos az XD amjd megállunk a plusznál és veszünk fornettit XD


Micsoda program :lol:

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:03 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
tally írta:
jé, skolcon van villamos? O.o ok, vidéki vok, nálunk még az sincs :lol: *srg*

ezaz, majd lesz merifesztivál :D xD


hát nem sok helyen van...azt tudom hogy pesten debrecenben meg miskolcon...még valahol?? sikítson aki tudja XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:03 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
crystine004 írta:

Miskolcon is van sok jó hely... asszem XD *Ismeri a szinvát és a plázát a mozik végett*


Hátén még két-három iskolában is jártam, mivel miskolci a karate-egyesületem.

Tally, temeg békéscsabai vagy? Mintha valahol olvastam volna. :D Mamámék ott laknak, Keresztanyám meg a Szentgyögyiben tanít. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:02 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
Én szerettem... :#-) Mondjuk tény, hogy ami ált érdekelt, az későn volt XD

Miskolcon is van sok jó hely... asszem XD *Ismeri a szinvát és a plázát a mozik végett*


de tényleg van azokon kívül egy pár hely ahova beülhetünk :D de nem olyan fontos az XD amjd megállunk a plusznál és veszünk fornettit XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:01 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
tally írta:
jé, skolcon van villamos? O.o ok, vidéki vok, nálunk még az sincs :lol: *srg*

ezaz, majd lesz merifesztivál :D xD


Van :D
Barcikán sincsen, de nem is hiányzik XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:00 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Én szerettem... :#-) Mondjuk tény, hogy ami ált érdekelt, az későn volt XD

Miskolcon is van sok jó hely... asszem XD *Ismeri a szinvát és a plázát a mozik végett*

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:59 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
jé, skolcon van villamos? O.o ok, vidéki vok, nálunk még az sincs :lol: *srg*

ezaz, majd lesz merifesztivál :D xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:58 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
aglarnis írta:
csinálunk mi fesztivált ha úgy van XD
a kocsonyafesztivál meg felidegesített :S másfelé ment a busz, és csomót kellett gyalogolnom a búzára XD


jajj tényleg tesóm is mondta XD egy órát utazott különböző buszokkal mire elért az egyetemre mert nem tudta hogy honnan indul mivel a villamosvezető nem mondta be XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
crystine004 írta:
*visszakukk*
:D KASZA-feszt :D Jójó, az Barcika, De akkor is jó... Csak Drága XD

az túl későn van...nyár vége, és még sz@r is XD meg tényleg drága, nem éri meg...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
*visszakukk*
:D KASZA-feszt :D Jójó, az Barcika, De akkor is jó... Csak Drága XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
csinálunk mi fesztivált ha úgy van XD
a kocsonyafesztivál meg felidegesített :S másfelé ment a busz, és csomót kellett gyalogolnom a búzára XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
aglarnis írta:
micsoda forgalma lett skolci topicnak XD *örül*


már ezért megérte =)) :D x)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:51 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Ananke írta:
Óóóó csajok. :D Bocs hogy így befurakszom de feltett szándékom, hogy ha lesz a tali (márpedig megcsináljuk, mástnem csak bevállalom debrecenben:) ) akkor elmegyek. :)) Már annyira hiányzik mindenki.

Szóóóval ötletelgetni szívesen segítek, bár asszem ebben jobbak avgytok nálam: mászkálós tali tök jó ötlet, az meg, hogy egy helyen aludjunk megint! Elsőre az jutott eszembe róla, mikor Sirius miatt a HPben mindenki a Nagyteremben aludt együtt. :D

*bezsongott:D*

Amúgy pusszantásmindenkinek. :)

ötletelgetésben sztem mindenkire szükség lesz :)
és ezaz XD
micsoda forgalma lett skolci topicnak XD *örül*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:51 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
tally írta:
xD én még azt is túlélem xDD sztem nem unnám magam el xD max csak fáradnék és akkor nem akarjátok hallani a "poénjaimat" XD

am meg én mindenben benne vok xD sok kilóméter vana lábamban, skolcon még nem voltam, szal ha császkálunk, nekem az is jó xD ha jácccótér, nekem az is jó :D szal nekem bármi jöhet xDD


amúgy én rájöttem hogy ez akkor lenne a legkirályabb ha valamelyik fesztivál épp akkor lenne XD de ez persze csak az én fesztivál-mániám XD most is kovsonya fesztivál van és az egész város békákkal van tele :D wííííí :D :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:49 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Óóóó csajok. :D Bocs hogy így befurakszom de feltett szándékom, hogy ha lesz a tali (márpedig megcsináljuk, mástnem csak bevállalom debrecenben:) ) akkor elmegyek. :)) Már annyira hiányzik mindenki.

Szóóóval ötletelgetni szívesen segítek, bár asszem ebben jobbak avgytok nálam: mászkálós tali tök jó ötlet, az meg, hogy egy helyen aludjunk megint! Elsőre az jutott eszembe róla, mikor Sirius miatt a HPben mindenki a Nagyteremben aludt együtt. :D

*bezsongott:D*

Amúgy pusszantásmindenkinek. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:49 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
Belldandy írta:
mit szólnál öt óra nonstop játékhoz? :->
na jó, csak vicceltem XD
amúgymeg szeretettel várunk >:D<


xD én még azt is túlélem xDD sztem nem unnám magam el xD max csak fáradnék és akkor nem akarjátok hallani a "poénjaimat" XD

am meg én mindenben benne vok xD sok kilóméter vana lábamban, skolcon még nem voltam, szal ha császkálunk, nekem az is jó xD ha jácccótér, nekem az is jó :D szal nekem bármi jöhet xDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:47 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
na ez az :roll: ennél a mostani időnél minden jobb :-S

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:46 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
tally írta:
bármi is lesza program, én mek :D x) ha akarjátok, ha nem XD


akkarjuk...és ha valaki nem akkor is XD :twisted: de olyan úgy sincs hogy valaki nem akarja :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:46 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
tally írta:

bármi is lesza program, én mek :D x) ha akarjátok, ha nem XD


mit szólnál öt óra nonstop játékhoz? :->
na jó, csak vicceltem XD
amúgymeg szeretettel várunk >:D<

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:45 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Belldandy írta:
hú, ez tetszik, akár ilyen része is lehetne a dolognak *.*
mehetnénk tapolcára, vagy... lilafüredre kisvonattal XD tényleg, jár még a kisvonat? már jó tíz éve nem ültem rajta :))
csak ez tényleg az időjárás függvénye :c
na, de ilyen kicsinyességek nem állhatnak egy SKOLCI bagázs útjába! :))


persze hogy jár :D és fog is ha én mondom :D én utoljára karácsonykor ültem rajta :D :D
ez az a hülye szeles és hideg idő után nekünk már semmi sem akadály :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
aglarnis írta:
óóóó hát perszehogy!!!! sétálós mászkálós, nagykorúaknak ivósos talicucc lenne jó XD


hm, sztem a korhatárt át kéne gondolni :D xDD

bármi is lesza program, én mek :D x) ha akarjátok, ha nem XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
hú, ez tetszik, akár ilyen része is lehetne a dolognak *.*
mehetnénk tapolcára, vagy... lilafüredre kisvonattal XD tényleg, jár még a kisvonat? már jó tíz éve nem ültem rajta :))
csak ez tényleg az időjárás függvénye :c
na, de ilyen kicsinyességek nem állhatnak egy SKOLCI bagázs útjába! :))

én mindenképp jövős-menős talira gondoltam...
az idő meg kit érdekel XD XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:41 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Gaeriel írta:
hát az attól függ hogy mit akarunk csinálni XD mert mondjuk nem feltétlenül egy teremben kéne lennünk főleg nem ha jó idő is lesz hanem mondjuk sétálni egy kicsit (xD) játszótérre meniiii XD vagy valami mászkálós vagy nem tudom *srg*

óóóó hát perszehogy!!!! sétálós mászkálós, nagykorúaknak ivósos talicucc lenne jó XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:40 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Gaeriel írta:
hát az attól függ hogy mit akarunk csinálni XD mert mondjuk nem feltétlenül egy teremben kéne lennünk főleg nem ha jó idő is lesz hanem mondjuk sétálni egy kicsit (xD) játszótérre meniiii XD vagy valami mászkálós vagy nem tudom *srg*


hú, ez tetszik, akár ilyen része is lehetne a dolognak *.*
mehetnénk tapolcára, vagy... lilafüredre kisvonattal XD tényleg, jár még a kisvonat? már jó tíz éve nem ültem rajta :))
csak ez tényleg az időjárás függvénye :c
na, de ilyen kicsinyességek nem állhatnak egy SKOLCI bagázs útjába! :))

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:37 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Belldandy írta:
Gaeriel írta:
óó én fél miskolcot fel tudnám sorolni hogy hol legyen szal inkább lelövöm magam xD


neee, inkább oszd meg velünk :D
mikre gondoltál?


hát az attól függ hogy mit akarunk csinálni XD mert mondjuk nem feltétlenül egy teremben kéne lennünk főleg nem ha jó idő is lesz hanem mondjuk sétálni egy kicsit (xD) játszótérre meniiii XD vagy valami mászkálós vagy nem tudom *srg*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
hú, az tényleg jó lenne *.* de akkor úgy, hogy mindenki egy helyen aludna C:
és akkor lehetne kétnapos a tali XD csak akkor tényleg nagyon fontos, hogy találjunk megfelelő helyet :D na majd holnap estig még filózok rajta :D

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
hát én igazából úgy gondoltam, hogy jobb lenne egy helyben alvós dolog :roll:
de persze azt nemtom, hogyan oldjuk meg XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:30 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
hát ez nekem meg se fordult a fejemben XD mármint, ha főleg kelet-magyarországiak (keleti partiak XD) jönnének, akkor ők még simán hazaérnének este, nem? vagy te inkább eleve este kezdenéd a talit?
ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem örülnék, ha bármelyik merist is a lyukas ágyamba csábíthatnám :)) *gonoszkacaj*

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:24 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
engem az egész szervezésben inkább az izgat, hogy ha mondjuk hétvégére jön le a jónép, ami tökjó lenne, akkor az elhelyezést hogyan oldjuk meg :D
én a koliban be tudnék vállalni pár embert, de max 3at sztem...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 21:20 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Gaeriel írta:
óó én fél miskolcot fel tudnám sorolni hogy hol legyen szal inkább lelövöm magam xD


neee, inkább oszd meg velünk :D
mikre gondoltál?

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség