Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 18:05

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
4 tesóóóó *.* Trójaaaa *.* gareeeett *.* :x
és olyan jó volt őt nézni :x és rájöttem, hogy én Ed Speelerst is szeretem :)) mert eddig nem túlzottan csíptem, de most olyan nyálas kedvemben voltam, és megszerettem ^^
Ed
mégegy Ed :D :x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:46 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
4 tesóóóó *.* Trójaaaa *.* gareeeett *.* :x

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jaja imádom a 4 tesót, és Markot is belőle ;) ésésés biony ő Patroklosz a Trójából :) 8->
Mr. Tumnust én is imádom :x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Cara írta:
Juci, ismerős? négy tesóból van :)

hát még jóhogymán ismerős :D a 4tesó az jóóóós *.*
Mark Wahlberg... a szívem örökké érted dobog :x XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
jajj Mr Tumnus a szívem csücske :x XD
és Garrett Hedlund is tök szépi :3
az eragont nem láttam, de a Trójában ő Patroklosz és fúúú *.*

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jééé tényleg ő miszter tumnusz :) :) én ma eragont néztem :)) gagyi a film, de imádom benne Garrett Hedlundot :x :x http://media01.cgchannel.com/images/gio ... lund_1.jpg
Juci, ismerős? négy tesóból van :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
ááá wazzz, most néztem meg a Vágy és vezeklést és váááá XD
a főszereplő srác, James McAvoy, annyira édespofa :x és sikerült rájönnöm, hogy ő a Narniából Mr Tumnus XD és ez totál kikészített...

na mindegy...

http://www.imdb.com/media/rm2672269824/nm0564215

mondjátok, hogy nem édi ;;) :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
aglarnis írta:
dede basszus tényleg annyira durva...
mmint, hogy mindenféleképp tsodálatos az az ember *.*
és nem tudom, miért XD mmint jó pasi... de vhogy olyan furán jó XD
az meg szintén vitathatatlan sztem, hogy remek színész (L)


egen, van egy kisugárzása, karizmatikus jelleme, ami annyira magával ragadja az embert.... és a játéka meg überelhetetlen, bármilyen szerepet el tud játszani *.* <3

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:40 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
aglarnis írta:
dede basszus tényleg annyira durva...
mmint, hogy mindenféleképp tsodálatos az az ember *.*
és nem tudom, miért XD mmint jó pasi... de vhogy olyan furán jó XD
az meg szintén vitathatatlan sztem, hogy remek színész (L)


*bőszen bólogat*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
tally írta:
aglarnis írta:
egen tuti XD erre előre készülj fel

aakor nekem nem popcorn kell, hanem lvór xDD

dede basszus tényleg annyira durva...
mmint, hogy mindenféleképp tsodálatos az az ember *.*
és nem tudom, miért XD mmint jó pasi... de vhogy olyan furán jó XD
az meg szintén vitathatatlan sztem, hogy remek színész (L)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
aglarnis írta:
egen tuti XD erre előre készülj fel

aakor nekem nem popcorn kell, hanem lvór xDD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:34 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
tally írta:
és egen, johnny *.*
félek belegonmdolni, h mien reakcióim lesznek a moziban xDD kisebb nyáltócsa xD

egen tuti XD erre előre készülj fel

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
aglarnis írta:
ezt a filmet amúgy sztem moziban érdemes megnézni :)
olyan a képi világa meg minden...
meg hát Johnnyt is nagyban jó élvezni XD...


hát igen, tim bácsi megint nagyot alkotott :D *.*
meg a zenéje *.*
és egen, johnny *.*
félek belegonmdolni, h mien reakcióim lesznek a moziban xDD kisebb nyáltócsa xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
tally írta:
én nem tom leszedni,. nem enged a gép torrentezni sem már, csoda, h még mindig nem omlott össze a rendszer x')
igen, eldöntöttem, h kivárom vh xD márcsak vállalkozó szellemű egyén kéne, aki ezt megnézi velem moziban xD :D

ezt a filmet amúgy sztem moziban érdemes megnézni :)
olyan a képi világa meg minden...
meg hát Johnnyt is nagyban jó élvezni XD...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
aglarnis írta:
én itthon néztem a gépen :D
letőtöttem simán XD
dede megéri várni :) biztos tetszeni fog


én nem tom leszedni,. nem enged a gép torrentezni sem már, csoda, h még mindig nem omlott össze a rendszer x')
igen, eldöntöttem, h kivárom vh xD márcsak vállalkozó szellemű egyén kéne, aki ezt megnézi velem moziban xD :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
tally írta:
*muszáj bepofiznia*
awwww, tudd emg, h irigyellek xDD nálunk majd csak csütörtöktől vetítik, addig ppangok és nyüszürgök, annyira akarom már látni xDD a zenéje megvan, minden fellelhető filmes anyagot megnéztem már róla, szal várok xDD
*kipofi*

én itthon néztem a gépen :D
letőtöttem simán XD
dede megéri várni :) biztos tetszeni fog

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 0:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
*muszáj bepofiznia*

awwww, tudd emg, h irigyellek xDD nálunk majd csak csütörtöktől vetítik, addig ppangok és nyüszürgök, annyira akarom már látni xDD a zenéje megvan, minden fellelhető filmes anyagot megnéztem már róla, szal várok xDD
*kipofi*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 22 (péntek), 23:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
megnéztem ma a Sweeney Todd-ot bíbíbí XD
elég beteg, de nem rossz...
Alan Rickman is énekel basszus XD nagyon morbid...
de hát Johnny Depp eccerűen meg elbűvölő :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 22 (péntek), 20:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
én is erre gondoltam csak nem akartam benézni xD
hát ha mégsem erről volt szó, akkor ketten néztük be xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 22 (péntek), 20:47 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
én is erre gondoltam csak nem akartam benézni xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 22 (péntek), 20:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
nem tudom melyik a korizós én ebből kérek felvilágosítást. valaki?
mikor a hősök terét még nem újították fel, és csak egy nagy placc volt fák nélkül, akkor télen elkerítettek egy részt a minor felé eső oldalon és ott lehetett korizni :) aztán felújították és most már egy nagy placc fákkal (hehe, erdő :D ), padokkal, monstrum szoborral, vízköpővel (=szökőkút) és logikus, hogy már nem lehet ott korizni :D érthető voltam vagy érthető voltam? :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 22 (péntek), 20:43 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Claret írta:
Gaeriel írta:
ja a hősök terét...téééényleg :D az milyen szép tavasszal meg nyáron :D :D lehet lábat is ézatni :D :D


megbocsá, de sürgős felvilágosításra van szükségem. én eddig meg voltam róla győződve, hogy a hősök tere az, ahol télen korizni lehet, és a villanyrendőrnél lévő plázst újították fel, és ott lehet lábat áztatni.
én nem tudok ilyen dilemmákkal aludni menni, gyere vissza, Gee, segíts rajtam.


szivem te mióta is élsz skolcon?? *srg* na szóval a hősök tere az ami a villanyrendőrnál van DE nem a buszmegállónál hanem a másik irányben ahol a földes a berze a minor meg a posta van és ott lehet lábat áztatni is. nem tudom melyik a korizós én ebből kérek felvilágosítást. valaki?

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 23:21 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
aglarnis írta:
nahát jóvanmáááár XD
skolci topicban nem arról beszélünk, hogy mikor lesz Debrecenben tali, hanem, hogy a legközelebbi tali skolcon lesz XD ;;)
*nagyon beleélte magát*


A legközelebbi mindenképp skolcon. :D Nekem mostanában nincs időm taliszervezésre, deee nyáron péel tábor után még augusztusban szívesen bevállalok egy debreceni városézős talit. :)

De miskolc is nagyon jó hely amúgy,tök szép város. :) Jó lesz menni. Bár a lényeg csak ott van, hogy veletek leszek. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 23:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
nahát jóvanmáááár XD
skolci topicban nem arról beszélünk, hogy mikor lesz Debrecenben tali, hanem, hogy a legközelebbi tali skolcon lesz XD ;;)
*nagyon beleélte magát*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 23:06 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
tally írta:
Luna Aurora írta:
énisénis akarok *.* itt lakok 45 percre tallytól XD


igen, akkor naná, h te is jössz baba :) ki nem hagyunk ;) :)


Gyááá, egyértelmű. :D Akkor kis mini húsvéti csabai tali lesz. :) Ott legalább jó a pláza, be lehet ülni. :D

Ja és lehet majd debreceni is, csak nem túl praktikus, ha oda jön mindenki, ahol amúgy alig van valaki. Mármint, a skolciak sokan vannak, ne már őket mozgassuk hozzám debrecenbe. :lol: De attól lehet majd itt is talit. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 23:04 
Offline
Szárnybontogató
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 07 (péntek), 19:13
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: ne keress, idegenekkel nem szoktam
Gaeriel írta:
ja a hősök terét...téééényleg :D az milyen szép tavasszal meg nyáron :D :D lehet lábat is ézatni :D :D


megbocsá, de sürgős felvilágosításra van szükségem. én eddig meg voltam róla győződve, hogy a hősök tere az, ahol télen korizni lehet, és a villanyrendőrnél lévő plázst újították fel, és ott lehet lábat áztatni.
én nem tudok ilyen dilemmákkal aludni menni, gyere vissza, Gee, segíts rajtam.

_________________
Egy Letűnt Földtörténeti Kor Ölelgetősnyakbabújós Perverz Kúllábú Szépségideáljainak Klubtagja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:58 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
jaj, igen, volt a ping-pongos, az nekem is nagyon tetszett :)
és a római étterem :x mgé nem hallottam róla, de tök jó lehet *.*

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:58 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
Luna Aurora írta:
Ananke írta:
Tally: akkor készülj, húsvétkor talizunk:))


énisénis akarok *.* itt lakok 45 percre tallytól XD


igen, akkor naná, h te is jössz baba :) ki nem hagyunk ;) :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
Ananke írta:
Tally: akkor készülj, húsvétkor talizunk:))


okés, énm benne vok :D :)


és én debreceni taliban is benne lennék x)
nem a helyszín fontos, hanem a résztvevők ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:57 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Ananke írta:
Tally: akkor készülj, húsvétkor talizunk:))


énisénis akarok *.* itt lakok 45 percre tallytól XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:56 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Ööö húú, elmentem fürödni erre egyből Debrecen lett a téma.

Mindenesetre bárki erre jár szóljon nyugodtan, és ha éppen csak hatszáz dolgom van 1200 helyett boldogan szakítok időt rá. :D

Tally: akkor készülj, húsvétkor talizunk:))

Bell: A Calico Jack jó, de van még sok jó hely, pl a Pálma, vaaagy a Lucullus, amit úgy reklámoznak, hogy egy fickó ókori római ruhában járkál a belvárosban Lucullus táblátlóbálva. XD
A dobosoknál meg nekem a ping-pongos játékuk is tetszett, olyan volt most is? Az volt a lényeg, hogy két ping-pongütő-szerű dobot fogtak,és azzal játszottak, mintha lenne egy labda, ami ugye nem volt, de hangra tök olyan volt mintha tényleg játszanának... Olyan ritmusérzékük van, hogy elképesztő. XD

Hát Debrecen nagyon szép. Mármint persze itt élek, látom a millió hátrányát is, ennek ellenére elkötelezett debreceni vagyok,az egyik legszebb magyar város. :)

Egyszermég itt is csinálunk egy talit. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:56 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
Laurenar írta:
Soksoksok. Már nem számolom... :))

Tuti tudsz festeni, ne izéjj már!:) És asszem, akkor sok házat veszek Valle d'Aostában, aztán az lesz a Meriszanatórium. :D


én sem számolok már terveimet xD
hát, az a gyengém xD de nem adom fel, szereztem már pöpec festéket, már csak ihlet kéne x")
úúúú, akkor mi majd megyünk :D de hagyd nyitva az ablakot :D ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:54 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
tally írta:
ezek hanyadikok a sorban? :D xDD

am én is mennék szép helyre lakni *.* hátha lenne ihlet és kiderülne, h festeni is tudok x")


Soksoksok. Már nem számolom... :))

Tuti tudsz festeni, ne izéjj már!:) És asszem, akkor sok házat veszek Valle d'Aostában, aztán az lesz a Meriszanatórium. :D

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
Laurenar írta:
De nem, én nem önmegtagadni akarok. Csak szeretnék egy zugot, ahová vissza lehet vonulni a világ elől néha alkotni. Majd felszerelek bent egy templomi orgonát is... :D Annyira szép az a hely. És nagyon fura a dialektusa, sz'al majd ha megtanultam a napoletanót meg a friulanót, akkor a valdostano következik...:D


ezek hanyadikok a sorban? :D xDD

am én is mennék szép helyre lakni *.* hátha lenne ihlet és kiderülne, h festeni is tudok x")

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:43 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
aglarnis írta:
inkább Tibet mán akkor XD
az egyedüli a hely, ahol sikerülhetne a totális önmegtalálás...
mekkora szerencse, hogy sose juthatok el oda XD...


De nem, én nem önmegtagadni akarok. Csak szeretnék egy zugot, ahová vissza lehet vonulni a világ elől néha alkotni. Majd felszerelek bent egy templomi orgonát is... :D Annyira szép az a hely. És nagyon fura a dialektusa, sz'al majd ha megtanultam a napoletanót meg a friulanót, akkor a valdostano következik...:D

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
ózdon sem voltam még x"D

viszont egerben igen :D 8) xDD

menjünk lakni görögországba :D ott meghívnak mindig piálni xDD na meg hát gyenyerűséges *.*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:37 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
aglarnis írta:
Gaeriel írta:
-nem...mért? -hát az magyarország legszebb városa XD

aztaaaaaa XD
na jó, nem fikázzuk Ózdot, mer még a végén megtalálnak és kicsinálnak XD XD XD Ózd f@sz@ hely XD...


igeeeen :D tök olcsó a piac meg minden XXD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Laurenar írta:
Akkor már inkább Valle d'Aosta valamelyik kis hegyi faluja. Ott legalább hegyek vannak meg zergék meg gleccser. Veszek ott egy házat ha sok pénzem lesz... *álmodozik*)

inkább Tibet mán akkor XD
az egyedüli a hely, ahol sikerülhetne a totális önmegtalálás...
mekkora szerencse, hogy sose juthatok el oda XD...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Gaeriel írta:
-nem...mért? -hát az magyarország legszebb városa XD

aztaaaaaa XD
na jó, nem fikázzuk Ózdot, mer még a végén megtalálnak és kicsinálnak XD XD XD Ózd f@sz@ hely XD...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:34 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Laurenar írta:
Hehe. Szerintem meg PomázCity, a Világváros a legszebb és legkúlabb hely az egész Univerzumban, sz'al ti, távoli BAZ-megye népei csak valami platóni barlang-illúzióban élhettek... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (Nemt'om, érződik-e a hangomból az irónia... 8) Szeressem Pomázt, mert nyugis, de olyan szinten semmi sincs itt, hogy az félelmetes. Akkor már inkább Valle d'Aosta valamelyik kis hegyi faluja. Ott legalább hegyek vannak meg zergék meg gleccser. Veszek ott egy házat ha sok pénzem lesz... *álmodozik*)


erről az jutott eszembe hogy Nagykanizsa baromi szép és csodálatosan gyönyörűséges város főleg tavasszal de baromi unalmas XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
tudom... csúf vagyok és hűtlen XD
dede... a belsőm csodálatos!! XD

nekem Te mindenhogy tsodás vagy :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:33 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
aglarnis írta:
O.o mitsodaaaaa????
skolcnál szebb város nincs =))
te te te... Bellcsi XD csúnya Bellcsi
*feszít a lokálpatrióta XD *


jajj erről jut eszembe: egyik ismerősünk pesten volt dolgozni és ott volt egy öreg pesti bácsika aki nem tudta hol van miskolc még azt se hogy borsod megy pffffffff erre beszól az ismerősöm hogy -és ózdot se ismeri akkor? -nem...mért? -hát az magyarország legszebb városa XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:32 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
aglarnis írta:
O.o mitsodaaaaa????
skolcnál szebb város nincs =))
te te te... Bellcsi XD csúnya Bellcsi
*feszít a lokálpatrióta XD *


Hehe. Szerintem meg PomázCity, a Világváros a legszebb és legkúlabb hely az egész Univerzumban, sz'al ti, távoli BAZ-megye népei csak valami platóni barlang-illúzióban élhettek... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (Nemt'om, érződik-e a hangomból az irónia... 8) Szeressem Pomázt, mert nyugis, de olyan szinten semmi sincs itt, hogy az félelmetes. Akkor már inkább Valle d'Aosta valamelyik kis hegyi faluja. Ott legalább hegyek vannak meg zergék meg gleccser. Veszek ott egy házat ha sok pénzem lesz... *álmodozik*)

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:32 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
aglarnis írta:
Belldandy írta:
de apumék debreceniek, szóval néha én is járok le hozzájuk :) szerintem is nagyon szép város XD mindenesetre szebb, mint skolc XD *enyhén illojális* XD

O.o mitsodaaaaa????
skolcnál szebb város nincs =))
te te te... Bellcsi XD csúnya Bellcsi
*feszít a lokálpatrióta XD *


tudom... csúf vagyok és hűtlen XD
dede... a belsőm csodálatos!! XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:31 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
hm.... én sem sklcon, sem debrecenben nem voltam még, szal nem tok álláspontot foglalni xD ja de: csaba koszos és unalmas x") XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
de apumék debreceniek, szóval néha én is járok le hozzájuk :) szerintem is nagyon szép város XD mindenesetre szebb, mint skolc XD *enyhén illojális* XD

O.o mitsodaaaaa????
skolcnál szebb város nincs =))
te te te... Bellcsi XD csúnya Bellcsi
*feszít a lokálpatrióta XD *

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:27 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Laurenar írta:
*visszasunny*

Debrecen kúúúúl. Mindkét szülőm debreceni, meg a fele rokonságom ott él, sz'al elég gyakran vagyok arrafelé. :D Szeressem nagyon. :) :x

*elsunny*


juj, nekem is C: én Debrecenben születtem, csak úgy... tizenöt éve költöztünk skolcra (úristen, de ijesztő ezt kimondani O_o)

de apumék debreceniek, szóval néha én is járok le hozzájuk :) szerintem is nagyon szép város XD mindenesetre szebb, mint skolc XD *enyhén illojális* XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:27 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Gaeriel írta:
Ananke írta:
Fúú, énmég a múltkorában láttam a dobosokat, hát maradandó élmény volt, nagyon klasszak.:D
Debrecen, mint tiszta város? Hát ha benne élsz nem annak tánik. XD viszont az éttermek tényleg jók. :D Hol ettetek?


szerintem is tök tiszta város bár én már elég rég jártam arra XD de tökszép hely *.* de láv miskolc is :x csak szegény nem túl tiszta XXD


Nekem nővérem tanul Debrecenben és... :x A házukból a kilátás nagyon szép ^^ (10. -en laknak XD)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:25 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Ananke írta:
Fúú, énmég a múltkorában láttam a dobosokat, hát maradandó élmény volt, nagyon klasszak.:D
Debrecen, mint tiszta város? Hát ha benne élsz nem annak tánik. XD viszont az éttermek tényleg jók. :D Hol ettetek?


szerintem is tök tiszta város bár én már elég rég jártam arra XD de tökszép hely *.* de láv miskolc is :x csak szegény nem túl tiszta XXD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 21 (csütörtök), 22:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Ananke írta:
Fúú, énmég a múltkorában láttam a dobosokat, hát maradandó élmény volt, nagyon klasszak.:D
Debrecen, mint tiszta város? Hát ha benne élsz nem annak tánik. XD viszont az éttermek tényleg jók. :D Hol ettetek?


Calico Jacknek hívják a helyet :) az egész úgy van megcsinálva, mint egy kalózhajó, még a berendezése is olyan *.* nekem nagyon tetszett :D

ja, és a dobosok engem is teljesen elvarázsoltak *.* hogy van ennyi energiájuk hozzá? :D
ráadásul amikor azt a nagy dobot verték, de nem is gyorsan, hanem egy ideig még a magasban tartották azt az ütőt *.* hát én tuti rögtön elejtettem volna vagy nemtudom XD szóval teljesen hasra vagyok esve tőlük XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség