Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 19:27

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 10:18 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
én nem megyek :roll:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 8:50 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Fuhú, már időpont is van? :D Baró :D

Ha akkor nem jön közbe semmi, szerintem anyumat megtudom győzni, hogy 2-3 főt szállásoljunk el. :) Nem tutira mondom, de megpuhítható :lol:

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 0:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
én esk azon is gondolkodtam, hogy egy estére nem lehetne e titeket az egyetemi koliban elszállásolni XD
majd utánaérdeklődöm :D
azért az vicces lenne, de tökjó...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 0:19 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
*besunny*

Nehogy elfelejtődjön... (hahaha :lol:)

MISKOLCI GÉESZ+ TALÁLKOZÓ ÁPRILIS 19-20-ÁN. :x :x :x

Aki a nyemmiskolciakat vendégül tudja látni egy éjre, annak tessön jelentkezni aglarnisnál (:twisted:), majd ő kiosztja a szobákat. :lol: Ötleteim szerint szombaton reggel mennénk le és vasárnap este jönnénk vissza. Ezalatt bármi szépséges vagy öhm, szóval mégszépségesebb program belefér. Persze szigorúan a Törvény figyelembevételével... =)) =)) =))

Kérés/kérdés/óhaj/sóhaj/bánat/panasz esetén tessön nyugalommal hozzám fordulni, úgysem tudok megoldani semmit. :D

*kisunny*

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 21:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
jujj és képzeld! Csimbinek hétfőn lesz a... a... mizuagéja XD
de rajtam kívül senki se hajlandó gyertyákat és halk zenét biztosítani... :roll:


O.O
úristen, Csimbi (L) ... jajjj...

hát gondoltuk ezt már régebben is, hogy a halk zene és gyertyafény nem valószínű, hogy biztosítva lesz :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 21:11 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
Belldandy írta:
Csimbinek hétfőn lesz a... a... mizuagéja XD
de rajtam kívül senki se hajlandó gyertyákat és halk zenét biztosítani... :roll:


=)) =)) =)) =)) =)) =))
gésák rulez :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 21:09 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
aha :) na majd akkor hátha ezt majd le tudom tölteni én is XD
bár ezen a téren meglehetősen tapasztalatlan vagyok :C

ésés igen hétvégén mindenképp konferenciálni kell :x
a laptopra valamiért nem tudom feltelepíteni az msn-t, mert mindenféle baromságot ír ki, viszont anyu ma elutazott valami wellness-hétvégére, úgyhogy az elkövetkezendő napokban enyém a nagy gép is C:

jujj és képzeld! Csimbinek hétfőn lesz a... a... mizuagéja XD
de rajtam kívül senki se hajlandó gyertyákat és halk zenét biztosítani... :roll:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 20:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
Agli, honnan töltöd le ezeket a filmeket? ;;)
én is úgy megnéznék már valami jót XD


torrenttel töltöm le :) ésés tökjó, most hogy beteg vagyok és itthon tespedek megnéztem csomó filmet XD

:? skolc de ratyi, hogy nem játszák azt a mesét... pedig megnéztem volna veled...

ja, és remélem, hétvégén tudunk msn-ezni :)
jó lenne :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 19:56 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Agli, honnan töltöd le ezeket a filmeket? ;;)
én is úgy megnéznék már valami jót XD

jajj képzeld amúgy :C skolcon nem játsszák az egyiptomos rajzfilmet, amiről a múltkor msn-en picsultam :'CC
de talán jobb is, ha nem látom XD mindenki úgy lehúzta a kritikákban XD olyanokat írtak, hogy maximum nyolc éves korig élvezhető meg nemtom :roll:
kapja be mindenki!! >:

abban meg egyetértek, hogy ez a nap tök ratyi. :s
sőt, nekem az egész hét az :roll: még jó, hogy holnap már péntek.

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 19:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Nem ismerem...

Hát igen... ezt én is remélem, hogy lesz jobb is... :roll:

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 19:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
crystine004 írta:
Az melyik film? ;;)


Jane Austen és az elcseszett vagyis inkább nem létező szerelmi életéről szól...
ésés müüü :(

egen, úgy látszik, ez egy ilyen nap...
csak lesz jobb is... egyszer.

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 19:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Totál szégyellem magam meg minden, de hozzád szólnék...

Az melyik film? ;;)

Am ma mindenki ilyen hangulatban van? Nekem sem kellett sok a mai nap, és már sírtam is...

Aztán meg... ajj... >:D<

Dehogy kéne elsánod magad!

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 28 (csütörtök), 19:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
egy végképp elcseszett, szentimentalista, idealista és romantikus sz@r vagyok, hiába tagadom...

megnéztem ma a Becoming Jane-t és akkorát bömböltem rajta...

kérlek, többet ne is szóljatok hozzám :?
nem érdemlem meg! semmit!

ajjj, el kéne ásnom magam XD :?

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 27 (szerda), 20:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Alexa Tonks írta:
Cara! Tudom, h a nem olyan régen volt Zsuszi nap, úgyh boldog névnapot útólagosan is! puszi:)
*ölelget* köszi drága :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 27 (szerda), 17:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Cara! Tudom, h a nem olyan régen volt Zsuszi nap, úgyh boldog névnapot útólagosan is! puszi:)

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 27 (szerda), 17:43 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
50? Hűha, akkor szép számmal voltatok:) Sajnálom h nem tudtam menni!
Örülök, h sikerült vonatot fognia mindenkinek! Meg h jól éreztétek magatokat!

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 26 (kedd), 19:09 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Alexa Tonks írta:
Hallo!

Naggyon nagyon le vagyok maradva már:(
Milyen volt a meris buli? Sikerült hazajutni , minden rendben volt? Vonatok? Sokan voltatok? Tudtok ennyi kérdésre válaszolni?XD


Hááátőőő ha én is jó vagyok... :D
Szerintem jó volt a buli, bár néhol kicsit ki voltunk már fáradva... Aztán a Jan pénztárcájától eltekintve nem volt semmi gond, és ugyebár az is meglett :) A vaonatok Hál'égnek mentek éppen. Mondjuk én csak másnap jöttem haza, de a többiek még aznap este.
Éshát kb 50-en voltunK? Na ezt nemtudom XD
Úgy ennyi :)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 26 (kedd), 19:04 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Hallo!

Naggyon nagyon le vagyok maradva már:(
Milyen volt a meris buli? Sikerült hazajutni , minden rendben volt? Vonatok? Sokan voltatok? Tudtok ennyi kérdésre válaszolni?XD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 25 (hétfő), 19:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
aglarnis írta:
na a szoposzkópnál már csak ez jobb XD
nem bírom megunni

http://www.okorszem.hu/horoszkop.htm

:x


Én börtönbe kerülök, mert csak Rákok vannak börtönbe :)) Szép kilátások a jövőmre XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 22:04 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
aglarnis írta:
na a szoposzkópnál már csak ez jobb XD
nem bírom megunni

http://www.okorszem.hu/horoszkop.htm

:x


=)) =)) én már megmondtam hogy engem hamar ki fognak nyírni XXD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
igen, ezt ismerem, és utálom xDxD a zorozslán uccsó mondata miatt :evil:
nem, ezután nem következik inkább mégsem fehérbetűs rész...

de tényleg egy egoista nyomorék vagyok, aki iszonyatosan hiú és arrogáns xDxD scak az az tusó mondat... :roll:

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jézus ez de durva xD értéktelen kis szarházi vagyok :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
na a szoposzkópnál már csak ez jobb XD
nem bírom megunni

http://www.okorszem.hu/horoszkop.htm

:x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:47 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Laurenar írta:
Szemtől szembe. Szó szerint: fej a fejnek. :D


áá értem kösz :D valamit tanultam most franciából XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
aglarnis írta:
óóó te jó ég XD
hát micsoda perverz gyermeket nemzettem én?! XD
vagy ez most ööö, semmiféle perverz utalásizé nem volt... :roll:
volt benne olyan is, de nem sok ^^ és igazából ha belegondolok nem is igazán volt perverz, ami eszembe jutott :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Cara írta:
hátööö...nemtom xD fejfej.... hmm erről sokminden eszembe jut, amit ide nem írnék le xD de monnyuuuk, gondolnék négyszemköztreee, fejfej mellettreee meg ilyene is :D

óóó te jó ég XD
hát micsoda perverz gyermeket nemzettem én?! XD
vagy ez most ööö, semmiféle perverz utalásizé nem volt... :roll:

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Laurenar írta:
Szemtől szembe. Szó szerint: fej a fejnek. :D
majdnem xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
hátööö...nemtom xD fejfej.... hmm erről sokminden eszembe jut, amit ide nem írnék le xD de monnyuuuk, gondolnék négyszemköztreee, fejfej mellettreee meg ilyene is :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:36 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Gaeriel írta:
Cara írta:
a tete az a fej nem? xD


jó addig eljutottam dehát nem tudok vele mit kezdeni és most idegesít XD


Szemtől szembe. Szó szerint: fej a fejnek. :D

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:35 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Cara írta:
a tete az a fej nem? xD


jó addig eljutottam dehát nem tudok vele mit kezdeni és most idegesít XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
a tete az a fej nem? xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:28 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
zsofiy írta:
ugyanmár, törődj bele hogy mindent tudzs xDxD ez egy ilyen világ, professönel vagy írásban és (..)ban :D

haha =))
na egen, bár jó lennék... akármelyikben XDXDXD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aglarnis 2008 február 23 (szombat), 21:35-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:27 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Laurenar írta:
aglarnis írta:
na mostmivan? XD
megszégyeníteni engem?! miért mikor hol???


Ezt inkább... öh. Sz'al tête-à-tête.


ez mit jelent? *nagyonnemjó a francia tanára és most kiváncsi*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
aglarnis írta:
zsofiy írta:
aglarnis itt is köszi :) bárki bármit mond, ez akkor is jóféle xD

sziv :)
ésés nemisjóféle XD hazudik!!!!


ugyanmár, törődj bele hogy mindent tudzs xDxD ez egy ilyen világ, professönel vagy írásban és (..)ban :D

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:19 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
zsofiy írta:
aglarnis itt is köszi :) bárki bármit mond, ez akkor is jóféle xD

sziv :)
ésés nemisjóféle XD hazudik!!!!

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:18 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
aglarnis írta:
na mostmivan? XD
megszégyeníteni engem?! miért mikor hol???


Ezt inkább... öh. Sz'al tête-à-tête.

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
aglarnis itt is köszi :) bárki bármit mond, ez akkor is jóféle xD

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:15 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Laurenar írta:
Ejjjjjj...
Most erre kifejezetten gonosz és perverz válaszom van, de igyekszem menteni nem létező jóságomból, ami még menthető. Meg nem akarlak izé, megszégyeníteni... :D Dede... sz'al, ehm, na jó, tényleg nem fejezem be...

na mostmivan? XD
megszégyeníteni engem?! miért mikor hol???

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:13 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
zsofiy írta:
gee szivem szeretlek :x *nincs kedve püt írni xD xD*


én is téged :x

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
gee szivem szeretlek :x *nincs kedve püt írni xD xD*

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:11 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
aglarnis írta:
jajjj csajok!!!!
most látom azt aaaa szoposzkópot vagy mit géeszben XD ésés ujjjj =))
Skorpió vagyok wazz :roll:
mindent tudok, amit nem, az valsz, nem is létezik =))


*besunny*

Ejjjjjj...
Most erre kifejezetten gonosz és perverz válaszom van, de igyekszem menteni nem létező jóságomból, ami még menthető. Meg nem akarlak izé, megszégyeníteni... :D Dede... sz'al, ehm, na jó, tényleg nem fejezem be...

*kisunny*

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
aglarnis írta:
jajjj csajok!!!!
most látom azt aaaa szoposzkópot vagy mit géeszben XD ésés ujjjj =))
Skorpió vagyok wazz :roll:
mindent tudok, amit nem, az valsz, nem is létezik =))


bepof:

luna kiszedte a linket, meg van még nyitva neked?
(én oroszlán vagyok xDxD meg kell dugni cserébe xD)
oda tudnád adni ha még megvan? :-S meg kell mutatnom valakinek xD

kipuff

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:10 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
én is skorpió vagyok =))

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
jajjj csajok!!!!
most látom azt aaaa szoposzkópot vagy mit géeszben XD ésés ujjjj =))
Skorpió vagyok wazz :roll:
mindent tudok, amit nem, az valsz, nem is létezik =))

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:08 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
aha :D *ehh* szólj rám holnap, hogy rakjam be táskába ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:05 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
zsuzsiii ugye hozod majd a csillagport?? ;;) ;;)

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 21:02 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jaja a Csillagpor annyira jó volt :) meg is néztem utána mégegyszer ^^
pedig én Claire-t nem bírtam a Rómeó és Júliába, ebbe viszont elvarázsolt vagy mi xD :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:59 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Cara írta:
aglarnis írta:
...
Keirát én se bírom elviselni :? meglátom és legszívesebben kifutnék a világból *ehh*
Claire Danest én legutóbb a Csillagporban láttam, és tök jó volt benne :) először azt hittem Fleurt látom, aztán leesett a következő pillanatban, hogy nem ő az xD

a Csillagpor vmi annyira édes film :) :x nekem nagyon tetszett
Claire meg valóban gyönyörűséges volt benne...
ilyet is ritkán mondok XD kevés színésznő van, akit imádok, de ez a kevés mindig elbűvöl...
a leglegebb színésznő Cate Blanchett :x feleségül akarom venni XD XD XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
aglarnis írta:
...
Keirát én se bírom elviselni :? meglátom és legszívesebben kifutnék a világból *ehh*
Claire Danest én legutóbb a Csillagporban láttam, és tök jó volt benne :) először azt hittem Fleurt látom, aztán leesett a következő pillanatban, hogy nem ő az xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 február 23 (szombat), 20:52 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
én most nagyon belezúgtam ebbe a kékszemű tsodásfijúkába ;;)
dede úristen, komolyan fel sem merült volna benne, hogy ő Mr Tumnus, ha nem olvasom...
annyira furi XD
am a Vágy és vezeklés nem is volt olyan rossz, egyszer bőgnöm is kellett XD
de Keira Knightley azér hát na :roll: nem bírom elviselni a csajt XD
és nemrég olvastam, hogy majdnem az Estében is ő lett a főszereplő :?
az kellett volna még...
Claire Danes tökéletes volt (L)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség