Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 19:24

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:23 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
nekem eléggé úgy tűnt, hogy már le van fixálva az időpont.. :|
egyébként msn-en írtam, de még csak nem is válaszoltál :( meg voltam is fenn egy csomót, de még csak hozzám se szóltál egyszer se :roll:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:21 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Jan Collie írta:
*nagy boci szemekkel néz*

:) szeretünk mi is :x
és leálltam, nem is itt kellett volna...
majd megbeszéljük ezt Bellel.

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:20 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
jaj csajok... neeee, ne már ne... sírni fogok, nem viccelek.

agli: nem durranjon el a buksid :(:(:( :x
bell: ne vedd magadra, agli a légynek se tudna ártani, nemhogy a barátjainak... félreértés van, félreértés!! :(:(:( neked is: :x

*nagy boci szemekkel néz*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
az egyik legkedvesebb barátnőm akkor tölti be a tizennyolcat, és persze nagy buli lesz :D

amúgy meg... eléggé rosszul esik, hogy úgy volt, hogy Jucival szervezzük a talit, erre ő egyáltalán meg se kérdezett, és nem is válaszolt mikor írtam neki meg semmi. magyarul nem valami felemelő érzés, ha ennyire nyilvánosan szarnak az ember fejére.

így már úgy se lenne kedvem menni, ha egyébként ráérnék.

mivan?! :?
megint én vagyok a szemétmocsok, ahogy mindig, mert szarok rád is meg Kisre is?!
baró, tényleg...
csak tudnám, mikor mire nem válaszoltam...
mivel még kurva sok idő van taliig, kb bele sem gondoltam a szervezésbe, de ha belegondoltam volna, biztos, hogy Veled, együtt...
mindegy.

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:09 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
én nem megyek :roll:

mivan?!
mivanmivanmivan?!

na jó, most durrant el az agyam :?
vagy az agyamban egy ér vagy váááá XD vmi...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 20:59 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Hát jó akkor persze hogy megyek. :D Viszont mivel elvileg szervezőféle vagy mi is leszek a világbajnokságon nem tom mikor érek majd rá, de este gondolom igen... :D

Addig meg elvileg még talizok tallyval meg Lunával is békéscsabán. :) Majd beilleszkedek. XD

Ha meg nem, hát Cryss, Lena, jól elleszünk. :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 20:32 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Am meg... Nem leszünk annyira kívülállóak... Bízom a göszösökben, és amúgysem egy beburkolózós csapat... Amúgy is szétnyomtuk egymát már Geevel meg Zsuval, szóval közös téma van :))

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 20:32 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gumilakók :)) ez tetszik =)) ví ár dö inhebitönc of dö gám :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 20:29 
Offline
Tollforgató
Avatar

Csatlakozott: 2007 szeptember 26 (szerda), 15:39
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Szolnok sziti
Héj! Ananke és Cryss! Ha minden úgy megyen, ahogyan aztat Merlin akaratja megvalósítja, akkor hárman lecünk kívülállók. Persze ha azt nekem a kedves Gumilakók megengedik. :)
:-D

_________________
<3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 20:26 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Cara írta:
jah dee, hozzá akartam írni, hogy ananke: neeem nem jöhetsz mert kitiltunk miskolcról :D


Aztat én nem hagyom :D *megszólalt a barcikai*

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 20:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jah dee, hozzá akartam írni, hogy ananke: neeem nem jöhetsz mert kitiltunk miskolcról :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 20:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
most kezdjek el gondolkodni hogy ezt mért ide írtad?? xD
mert nem tudtam mit írni az előzőkhöz =)) =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 20:16 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
most kezdjek el gondolkodni hogy ezt mért ide írtad?? xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 20:13 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
"lecc deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeensz"
avagy
Wciked - Dancing through life

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 19:51 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Ajj, komolyan :D Dejóóóó

Akkor nem leszek egyedül már tutira kívülálló :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 19:16 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Húúú emberek, én pont akkor leszek Skolcon mert a karaténk ágának lesz világbajnoksága... :D Szóval hogy is lesz ez a tali? Ugye engem se fogtok kiutálni ha megyek? ;;) Mert töxívesen találkoznék midnenkivel. :)

szerk: Cryss, mástnem majd elleszünk együtt, mint kívülállók.:D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 18:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Laurenar írta:
GéEsz+. Akinek ez nem érthető, az forduljon bizalommal kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez. :twisted:
(Tehát noha nem "hivatalos" Merengő-találkozó, és az egész abból indult ki, hogy aglarnist ráncba kell szedni, de bárki jöhet, aki nem retten vissza tőlem. 8) )


Látom nem értettél meg... Én csak attól félek, hogy elmegyek, én szerény kívülállőja a göszönek (jó néha benézek XD) És vagytik ti, akiknek közös témájuk van, és én csak nézek... és nézek...

Am meg... nem ilyedek meg én senkitől... én szoktam rémiszgetni >:)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 17:17 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Belldandy írta:
...


Én is sajnálom, és valójában én tehetek róla, de mindegy mostmár. :(
Amúgy nem volt miről pü-zni neked, mondom, csak tegnap tudtam meg én is az időpontot, Juditnak meg csak este tudtam megmondani, és akkor kábé rögtön írtam is ide ki a hirdetést... :roll: Sz'al itt megint én kavartam a... a kávét. De egyébként két napos a cucc, sz'al ha egyik nap ráérsz, én tökszívesen találkoznék veled is. :)

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 16:45 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Laurenar írta:

Úúúúh, szerintem itt én vagyok a feketes*ggű... :roll: Sz'al az van, hogy direkt hozzám lett igazítva, merthogy én nem érek rá akármikor, mert zenekarom van szombaton... biztos ezért nem beszélt róla Judit, meg én is csak tegnap tudtam meg, sz'al egyáltalán nem arról van szó, hogy kihagytunk volna a buliból, csak ilyen hülyén jött ki... meg persze megint nekem kellett a középpontban lenni... :roll: Ne haragudj! :?


jó, nyilván nem te tehetsz róla, nem is haragszom rád.
csak... legalább egy pü-t dobhatott volna Juci, hogy én ráérek -e vagy bármi, ha már egyszer úgy volt, hogy együtt csináljuk.
így kicsit olyan, mintha az, hogy én ráérek -e, egyáltalán senkit se érdekelne (jó hát nyilván titeket nem annyira, mert ti nem ismertek XD de aszittem, Juccnak számít :S)
ezt a szülinap-dolgot meg nem azért találtam ki,hogy szánalamas bosszút álljak bárkin is (hűű, nem leszek ott a talin, ez aztán a nagy bosszú! XD), hanem mert tényleg így jött ki. ami azért vicces, mert általában minden hétvégén otthon poshadok. :))
na mindegy, azért sajnálom, hogy így alakult :C

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 16:31 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Belldandy írta:
amúgy meg... eléggé rosszul esik, hogy úgy volt, hogy Jucival szervezzük a talit, erre ő egyáltalán meg se kérdezett, és nem is válaszolt mikor írtam neki meg semmi. magyarul nem valami felemelő érzés, ha ennyire nyilvánosan szarnak az ember fejére.

így már úgy se lenne kedvem menni, ha egyébként ráérnék.


Úúúúh, szerintem itt én vagyok a feketes*ggű... :roll: Sz'al az van, hogy direkt hozzám lett igazítva, merthogy én nem érek rá akármikor, mert zenekarom van szombaton... biztos ezért nem beszélt róla Judit, meg én is csak tegnap tudtam meg, sz'al egyáltalán nem arról van szó, hogy kihagytunk volna a buliból, csak ilyen hülyén jött ki... meg persze megint nekem kellett a középpontban lenni... :roll: Ne haragudj! :?

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 16:25 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Gaeriel írta:
Bell hogy hogy??


az egyik legkedvesebb barátnőm akkor tölti be a tizennyolcat, és persze nagy buli lesz :D

amúgy meg... eléggé rosszul esik, hogy úgy volt, hogy Jucival szervezzük a talit, erre ő egyáltalán meg se kérdezett, és nem is válaszolt mikor írtam neki meg semmi. magyarul nem valami felemelő érzés, ha ennyire nyilvánosan szarnak az ember fejére.

így már úgy se lenne kedvem menni, ha egyébként ráérnék.

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 15:09 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
crystine004 írta:
De ez az "egyébként is tali" ugye azt takarja, hogy a nem göszösök se lesznek elfelejtve? ;;)


*besunny*

GéEsz+. Akinek ez nem érthető, az forduljon bizalommal kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez. :twisted:
(Tehát noha nem "hivatalos" Merengő-találkozó, és az egész abból indult ki, hogy aglarnist ráncba kell szedni, de bárki jöhet, aki nem retten vissza tőlem. 8) )

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Na akkor én is... Angolozni kéne XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:22 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
szija Gee :-*

Lassan én is lépek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:21 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Gaeriel írta:
na én lépek anyám hazajött *srg* pápá :-*


pás :-*

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:21 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
na én lépek anyám hazajött *srg* pápá :-*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:20 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
Gaeriel írta:
ja és carának nem adott vissza xD


Amikor én mentem sem adott vissza.. verjük meg :twisted:


oké :twisted:

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:16 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Messze lakunk egymástól gyerekek, ez van :lol:

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:16 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaeriel írta:
Nagykanizsa meg hét óra xD ha szerencséd van xD
*srg* Kellett nekem ilyen messzire születnem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Gaeriel írta:
ja és carának nem adott vissza xD


Amikor én mentem sem adott vissza.. verjük meg :twisted:

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:15 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
Liona írta:
Az ilyenen én is mindig meglepődöm... Egyik fiú osztálytársam meg, akihez átmentünk monopolyzni, lehülyézte az anyját, meg ugráltatta: hozzál innivalót, rendelj pizzát...

Fúh, én mernéki ilyeneket csinálni... :shock: Már nem lenne fejem XD
ú

=)) hát nekem se xD én annyit sem mondhatok hogy nem xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:15 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaeriel írta:
jézus :shock: nem épp az erőszak híve vagyok de azt a gyereket jól pofon kellett volna vágni xD
Ühüm, mi is így voltunk vele. De mindig így beszél az anyjával...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:15 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Liona írta:
crystine004 írta:
azámja :D Kazinbarcika... Miskolctól lassú busszal háromnegyed órányi, gyors busszal fél órányi, kocsival 20 percnyire :D
Én Mosonmagyaróvár. Miskolctól vonattal legjobb esetben 4 és fél óra kiírás szerint.


Nagykanizsa meg hét óra xD ha szerencséd van xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Liona írta:
Az ilyenen én is mindig meglepődöm... Egyik fiú osztálytársam meg, akihez átmentünk monopolyzni, lehülyézte az anyját, meg ugráltatta: hozzál innivalót, rendelj pizzát...

Fúh, én mernéki ilyeneket csinálni... :shock: Már nem lenne fejem XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:14 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Liona írta:
Gaeriel írta:
úgy ki voltam akadva egyszer barátnőmre hogy a nagyanyjával hogy beszél: Mami csinálj kaját!! :shock: csak kicsit néztem xD
Az ilyenen én is mindig meglepődöm... Egyik fiú osztálytársam meg, akihez átmentünk monopolyzni, lehülyézte az anyját, meg ugráltatta: hozzál innivalót, rendelj pizzát...


jézus :shock: nem épp az erőszak híve vagyok de azt a gyereket jól pofon kellett volna vágni xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:13 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
Gaeriel írta:

én mért emlékszem úgy hogy egy órát utaztunk?? *srg*


Mer akkoriban csúsztak az utak?

XD

Am najó... ha rosz napja van a buszsofőrnek, egy óra XD


XD
ja és carának nem adott vissza xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:13 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
crystine004 írta:
azámja :D Kazinbarcika... Miskolctól lassú busszal háromnegyed órányi, gyors busszal fél órányi, kocsival 20 percnyire :D
Én Mosonmagyaróvár. Miskolctól vonattal legjobb esetben 4 és fél óra kiírás szerint.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:12 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Gaeriel írta:

én mért emlékszem úgy hogy egy órát utaztunk?? *srg*


Mer akkoriban csúsztak az utak?

XD

Am najó... ha rosz napja van a buszsofőrnek, egy óra XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:12 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaeriel írta:
úgy ki voltam akadva egyszer barátnőmre hogy a nagyanyjával hogy beszél: Mami csinálj kaját!! :shock: csak kicsit néztem xD
Az ilyenen én is mindig meglepődöm... Egyik fiú osztálytársam meg, akihez átmentünk monopolyzni, lehülyézte az anyját, meg ugráltatta: hozzál innivalót, rendelj pizzát...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:11 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
Liona írta:
Crys, te is skolc környéki vagy?


azámja :D Kazinbarcika... Miskolctól lassú busszal háromnegyed órányi, gyors busszal fél órányi, kocsival 20 percnyire :D


én mért emlékszem úgy hogy egy órát utaztunk?? *srg*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:10 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Liona írta:
Crys, te is skolc környéki vagy?


azámja :D Kazinbarcika... Miskolctól lassú busszal háromnegyed órányi, gyors busszal fél órányi, kocsival 20 percnyire :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:10 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
Gaeriel írta:
igen ez az a tali amire te is hivatalos vagy mert ugye géesz tali meg úgy egyébként is tali szal :D


De ez az "egyébként is tali" ugye azt takarja, hogy a nem göszösök se lesznek elfelejtve? ;;)


iiigen ez azt jelenti :D mármint takarja x'D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaeriel 2008 március 02 (vasárnap), 11:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:09 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Liona írta:
Gaeriel írta:
óó és szabadna tudni mi az? csakhogy felkészüljek XD
Ajándékba mindig viszek anyukám sütötte sütit, amiben méreg van :twisted:

Amúgy meg élőben én vagyok a megtestesült Udvariasság :D És ezt most komolyan mondtam :D


hajjaj xD a süti jó ötlet XD mi mindig örülünk a sütinek :D

jajj vendégségben én is xD úgy ki voltam akadva egyszer barátnőmre hogy a nagyanyjával hogy beszél: Mami csinálj kaját!! :shock: csak kicsit néztem xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:09 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Crys, te is skolc környéki vagy?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Gaeriel írta:
igen ez az a tali amire te is hivatalos vagy mert ugye géesz tali meg úgy egyébként is tali szal :D


De ez az "egyébként is tali" ugye azt takarja, hogy a nem göszösök se lesznek elfelejtve? ;;)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:06 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaeriel írta:
óó és szabadna tudni mi az? csakhogy felkészüljek XD
Ajándékba mindig viszek anyukám sütötte sütit, amiben méreg van :twisted:

Amúgy meg élőben én vagyok a megtestesült Udvariasság :D És ezt most komolyan mondtam :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:04 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Liona írta:
Gaeriel írta:
igen ez az a tali amire te is hivatalos vagy mert ugye
Ó :D:D:D

Én nem vagyok torokvágós típus, nekem más módszerem van >:)XD


óó és szabadna tudni mi az? csakhogy felkészüljek XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:03 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaeriel írta:
igen ez az a tali amire te is hivatalos vagy mert ugye
Ó :D:D:D

Én nem vagyok torokvágós típus, nekem más módszerem van >:)XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 11:02 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
igen ez az a tali amire te is hivatalos vagy mert ugye géesz tali meg úgy egyébként is tali szal :D
Bell hogy hogy??

ja és csak nagyon talán tudok szállásolni. ha anyámmat meg tudnám győzni hogy senki nem vágja el a torkunkat alvás közben akkor két ember jöhetne. de közlöm hogy velem egy ágyban kéne aludniuk szal mindenki gondolja meg alaposan XD :lol:

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 10:42 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Április 19-20? Ez az a tali, amire én is hivatalos vagyok? :x

Ha tudok menni, engem is el kellene majd szállásolni :S Meg jó lenne, ha Bp-től a pestiekkel mehetnék tovább...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Googlebot valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség