Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 20:26

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 28 (péntek), 20:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Halihóó djágaságaim!
Épségben hazaértem! Jelentem London még a helyén van!:D

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 20 (csütörtök), 21:57 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
óó *.* jó utat, Alexa >:D< :x
aztán épségben gyere majd haza C:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 20 (csütörtök), 19:38 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jajj vazz már te is elmécc? *srg* cryss most ment Skóciába, te Angliába mécc...ejjj...hijányozni fogsz szívem (mintha eddig nem hiányoztál volna kellően *srg*), majd gondojjá rám :-* :) jó utat, és szórakozást ;) vigyázz magadra :) lávjú :x

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 20 (csütörtök), 19:36 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Halihó Prüntyőkéim!:)

Csak elköszönni jöttem! Egy hétig nem leszek! Lodonban leszek sulistól:)
Szijjasztok! Szejesselek titeket! Legyetek jók!:)

:x :)

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 17 (hétfő), 9:34 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
jaj lau... :D :x

igen, olyan szemmpontból nagyon rossz ez, hogy már én is ráizgultam a kölcsönös, erotikától túlfűtött szemétkedésekre :) de akárhonnan is nézem, eddigi életem talán legfontosabb lépése előtt állok, és... minden mást mögé kell szorítanom :( nem állok fényesen a szakdogákkal, de bízom magamban annyira, hogy tudom: meg fogom csinálni, csak magamat ismerve az utolsó két hétben. az meg pont az az időszak :(

amúgy a mozartguklit küldhetnéd nekem :g, a macis pizsamát majd odaadom a táborban (e nyárra AKKORIS szervezünk tábor! *eltökélt*), hegedülni meg nagyon tudsz, ne is próbáld tagadni :)

luv ya, és ne feledd axel bácsi szavait: DONCSÚ KRÁÁÁÁÁJ TUNÁJT!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 17 (hétfő), 0:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Jan Collie írta:
hi agli :)
nekem sanszos, h ugril a skloci tali :(:( egyrészt szakdoga, másrészt színjátszok in english, készülünk egy darabbal, ahol én vagyok a női főszereplő, és valamikor olyantájt (ápr. 15-17 nemtom) lesz az angol szakest, ahol fellépünk... :(


:(( :(( :(( :(( :(( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nemááááááá!
Ejj, rohadtélet. És nem, nemfehérítem ki, tessön elviselni, ha már nem jössz. :-( Amúgy mostanában tudtam meg, hogy tiszára sem jön egy csomó ember ésés most ki vagyok akadva.

De Jan, én megírom a szakdogáid! Tényleg! Határidőre, tökéletes stílussal és nyelvezettel meg minden! És beköttetve, díszdobozban, egy csomag Mozartkuglival küldöm el a profodnak! Sz'al bármi, csak...
Najó. Ha nem, hát nem.
*szipog*
Most akkor kivel fogok szemtelenkedni? És kitől kapok macis pizsamát? Ésés, az sajnos rossz kifogás, hogy színjátszol, nekem konkrétan 18-án este lesz egy zenei gálám, amire előző két nap fogok egy csapat németet betanítani, angolul. Sehr vicces lesz. És addig még meg kéne tanulnom normálisan hegedülni, hogy a képembe ne röhögjenek. Szóval, valami jobbat találj ki mindenesetre. De leginkább gyere! :x :)

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 21:06 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
oksa :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 21:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Jan Collie írta:
agli: :x
mellesleg nem akarsz megnyilvánulni az ETT-ben, a kiemelteket illetően? :) csak egy egyetértést vagy hasonlót...? :)

a nem megnyilvánulásom aztat jelenti, hogy felőlem teljesen okés a dolog ;;)
tom, passzivitásom undorító és idegesítő XD dede, úgyis el tudjátok dönteni, mik legyenek az új kiemeltek :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 21:03 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
agli: :x
mellesleg nem akarsz megnyilvánulni az ETT-ben, a kiemelteket illetően? :) csak egy egyetértést vagy hasonlót...? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 20:55 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Jan Collie írta:
áj em fáking sokoldalú :D
még nem biztos, h nem tok menni, de egyre több minden esküszik össze ellenem :( pedig olyan szívesen mennék. ott lesz szinte mindenki, akit szeretek, és még a fél országot sem kellene átutaznom, h láthassalak titeket :(

én nem adom fel a reményt :) majd úgy csálom, hogy az univerzum megteremtse a megfelelő körülményeket és el tudj jönni :D (L)

*a Titkot nézte ma, azért ilyen optimista XD*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 20:53 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
aglarnis írta:
[
de wow :D színjátszol is... többek között :) annyira nem semmi


áj em fáking sokoldalú :D
még nem biztos, h nem tok menni, de egyre több minden esküszik össze ellenem :( pedig olyan szívesen mennék. ott lesz szinte mindenki, akit szeretek, és még a fél országot sem kellene átutaznom, h láthassalak titeket :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 20:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Jan Collie írta:
hi agli :)
nekem sanszos, h ugril a skloci tali :(:( egyrészt szakdoga, másrészt színjátszok in english, készülünk egy darabbal, ahol én vagyok a női főszereplő, és valamikor olyantájt (ápr. 15-17 nemtom) lesz az angol szakest, ahol fellépünk... :(

hahóóó :)
brühü :( egen, számítottam rá, hogy dolgod lesz meg minden, vhogy csak kibírom :(...

de wow :D színjátszol is... többek között :) annyira nem semmi

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 20:48 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
hi agli :)
nekem sanszos, h ugril a skloci tali :(:( egyrészt szakdoga, másrészt színjátszok in english, készülünk egy darabbal, ahol én vagyok a női főszereplő, és valamikor olyantájt (ápr. 15-17 nemtom) lesz az angol szakest, ahol fellépünk... :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 20:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
aglarnis írta:
hát még jó, hogy a skolciak jelentkeznek :) :D
jah ez alap drágaszágaim :D ha vki nem jelentkezik, annak ajjajjj lesz >:)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 20:46 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
hát még jó, hogy a skolciak jelentkeznek :) :D

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 16 (vasárnap), 19:07 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Izé izé, én is jelentkeztem:)

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 15 (szombat), 18:32 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
oké, még bőven ráérsz :)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 15 (szombat), 18:30 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
én meg majd csak fogok jelentkezni... de mindenképp megyek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 15 (szombat), 16:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
én is jelentkeztem :D ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 14 (péntek), 23:08 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Én jelentkeztem is :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 14 (péntek), 23:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
kössz Bellcsi :) :x
no akkor emberek, tessön jelentkezni!!!

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 14 (péntek), 22:36 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
okk. akkor tehát skolci meri tali április 19-étől 20-áig.
jelentkezni aaa meri talik szekció alternatív meri talik topikjában lehet (de mindjárt átnevezem egy kicsit C: )
tehát akkor jelentkezés ITT

megemlítendők:
- nick
- e-mail cím, esetleg telefonszám pü-ben? sose lehet tudni
- ki kivel érkezik, honnan jön? (bár ez még ráér)

a kor meg ilyesmi nem lényeges, szerintem nagyjából úgyis ismerünk mindenkit.
a pontos kezdés, részletes program meg ilyesmi meg majd később eldöntődik :D

kérdés, valaki? C:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 14 (péntek), 22:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
Agli most próbálja megérdeklődni, hogy tudnánk -e a koliban aludni a talin.
ameddig erre nem kerül sor, nem tudunk és nem is szeretnénk túl sok konkrétumot mondani... :D
annyiban már megegyeztünk, hogy mindenképp "mászkálós" talit szeretnénk (reméljük, az időjárás nem szól közbe) és lehetőleg kétnaposat, bár ha ez a kolis dolog nem jön össze, fogalmam sincs, hogy oldjuk meg az alvást.. >:

akkor megoldjuk vhogy máshogy az ittalvást :)
nem kell megijedni :D
egyelőre nincs infóm, sőőőt, inkább úgy kéne akkor Bell, hogy mostmán kiírni a jelentkezést meg elyenek, mer a koliban létszámmal lehet nyígni, hogy tudjuk nagyjából mennyien akarnak jönni, és kik szeretnének itt aludni...
az időpont meg már megvan lyánykák egy jó ideje XD
ápr. 19-20 volt, ha jól emlékszem XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 14 (péntek), 22:15 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Agli most próbálja megérdeklődni, hogy tudnánk -e a koliban aludni a talin.
ameddig erre nem kerül sor, nem tudunk és nem is szeretnénk túl sok konkrétumot mondani... :D

annyiban már megegyeztünk, hogy mindenképp "mászkálós" talit szeretnénk (reméljük, az időjárás nem szól közbe) és lehetőleg kétnaposat, bár ha ez a kolis dolog nem jön össze, fogalmam sincs, hogy oldjuk meg az alvást.. >:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 14 (péntek), 21:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
hátööö konkrétan én nem tudok semmit :)) úgyhogy csátlákozom á kérdésfeltevéshez ;;) :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 14 (péntek), 21:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
jánykák... (és fiúkák :D)
Van valami hír a talival kapcsolatban? Időpont, lesz-é nem lesz-é... van e rá igény... (még szép hogy van XD) stb.. ;;)
Mielőtt leharapná valaki a fejemet, én tényleg csak érdeklődöm XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 07 (péntek), 21:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
aglarnis írta:
oksaaa :)
annyira nagy boldogság, hogy kettőnk közül te tényleg gondolkodó lény vagy :x
semmire se mennék, ha nem lennél (L) XD


jaj, ne viccelj már :D
egyedül én is meg lennék lőve, az tuti :|

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 07 (péntek), 20:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
amúgy Agli, az jutott eszembe, hogy szervezhetnénk a skolci talit az "Alternatív meri talik" topikban. (2006 augusztusa óta tök kihalt)
vagy hogy mondjuk áttekinthetőbb legyen a dolog, lehetne itt a gyakorlati kérdések szervezése (helyszín, időpont, programok, ilyesmi) oda meg csak a jelentkezések kerülnének.

oksaaa :)
annyira nagy boldogság, hogy kettőnk közül te tényleg gondolkodó lény vagy :x
semmire se mennék, ha nem lennél (L) XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 07 (péntek), 19:55 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
amúgy Agli, az jutott eszembe, hogy szervezhetnénk a skolci talit az "Alternatív meri talik" topikban. (2006 augusztusa óta tök kihalt)

vagy hogy mondjuk áttekinthetőbb legyen a dolog, lehetne itt a gyakorlati kérdések szervezése (helyszín, időpont, programok, ilyesmi) oda meg csak a jelentkezések kerülnének.

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 07 (péntek), 16:02 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
XD egyszerűen érzékem van hozzá és kész,naXD
Köszi egyébként a tájékoztatást! :)

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 06 (csütörtök), 21:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Alexa Tonks írta:
Agli, már megint olyankor írok, amikor már hatszor elmondtátok a dolgokat?XD

egen XD de segáz :) majd összefoglalom neked a dolgokat, aztán elküldöm pü-ben.
am a skolci taliról volt szó :D ami áprilisban lesz vmikor, de még semmit nem mondok, mert Bellel kell még szervezkednünk meg minden :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 06 (csütörtök), 20:37 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Agli, már megint olyankor írok, amikor már hatszor elmondtátok a dolgokat?XD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 06 (csütörtök), 17:24 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Oh anyám! Kicsit nagyon lemaradtam... valaki mesélne nekem?:D

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 03 (hétfő), 19:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
na, én beszéltem Esztivel :D
és azt mondta, még nem biztos a 19-ei időpont, lehet, hogy egy héttel később lesz, szóval még ez sincs lefixálva XD
a végén még nonstop boldogíthatlak titeket :roll:
ésés Aglim, majd írj be ide, ha sikerült megtudni valamit a kolival kapcsolatban :)
(ja, és Csimbi mizuagéja XD nem történt meg :C Kavicsot, azt a d.f-t egyáltalán nem érdekelte az én kis drágaságom. Csimbi totál depressziósan hortyog itt mellettem :C)

na nemmmár O.O
Kavics mekkora egy mocsok!!!! :?
szegény Csimbi... adj át neki egy nagypuszit :x

na, majd alakul akkor Eszti bulija is meg minden :) nem bánnám, ha nonstop velünk lehetnél :x
igyekszem még a héten megtudni vmit a koliról :)
CupPpP Mindenkinek :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 03 (hétfő), 18:24 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
na, én beszéltem Esztivel :D
és azt mondta, még nem biztos a 19-ei időpont, lehet, hogy egy héttel később lesz, szóval még ez sincs lefixálva XD
a végén még nonstop boldogíthatlak titeket :roll:

ésés Aglim, majd írj be ide, ha sikerült megtudni valamit a kolival kapcsolatban :)

(ja, és Csimbi mizuagéja XD nem történt meg :C Kavicsot, azt a d.f-t egyáltalán nem érdekelte az én kis drágaságom. Csimbi totál depressziósan hortyog itt mellettem :C)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
na jólvan akkor :x

én meg megkérdezem holnap Esztit, hogy miként és főleg mikor tervezi ezt a szülinapot XD

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:48 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
nem akartalak semmiből kihagyni, ezt nem gondolhattad :(
tényleg..., hát szeresselek én téged, még ha nem is hiszed...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:45 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
és tuti csak ez az egy időpont jó neki?
mert ajj, én tökre szeretnék menni meg találkozni veletek meg a göszösökkel, csak na :roll: Eszti bulijára meg mindenképp el akarok menni, nem mindennap 18 az ember :)
na mindegy, majd azért tőle is megkérdezem majd, hogy lesz ez... ha csak este partizunk, akkor végülis délután meg másnap veletek tudok lenni. XD na mindegy, hátha változik még valami :roll:
msn-re most próbálok menni, de csak ezen a hülye ebuddy-s baromságon tudnék, ez meg nem akar felengedni :-/ de igyekszem.

na látod, ezt nem tudom, azért kiáltottuk ezt most ki, így nagy hirtelen, hogy ez tuti jó :) aztán nagyon reménykedtünk, hogy mindenki másnak is jó XD

persze, még jó, Eszti buliját nem is hagyhatod ki :) de ha az esti ivászatos meg minden :D akkor a többi idődet ránk is szánhatod ;;)
főleg, hogy nélküled én bele nem kezdek semmilyen szervezésbe XD
hisz megbeszéltük, máshogy nem is mehetne :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:42 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
aglarnis írta:
jajj nemár :(
én mondtam Launak, hogy mondjon egy tuti időpontot, mikor jó lenne neki, mivel ő kezdett el régen azzal fenyegetőzni, hogy lejönnek egyszer skolcra :D
aztán tegnap ezt mondta, gondoltuk bedobjuk, ki mit szól, van idő rákészülni, meg minden...

amúgy fenn vagyok msn-en, te?
csak mer nem látlak...


és tuti csak ez az egy időpont jó neki?
mert ajj, én tökre szeretnék menni meg találkozni veletek meg a göszösökkel, csak na :roll: Eszti bulijára meg mindenképp el akarok menni, nem mindennap 18 az ember :)
na mindegy, majd azért tőle is megkérdezem majd, hogy lesz ez... ha csak este partizunk, akkor végülis délután meg másnap veletek tudok lenni. XD na mindegy, hátha változik még valami :roll:

msn-re most próbálok menni, de csak ezen a hülye ebuddy-s baromságon tudnék, ez meg nem akar felengedni :-/ de igyekszem.

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Oks :)

Most nézem, hogy valami nem stimmel a te dátumoddal... Kezdve a 2006-al és a Keddel :))

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:40 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
crystine004 írta:
Jól van, tudom én :D Egyenlőre attól parázok, hogy nehogy valami közbejöjjön...
Meg anyunak is előkéne adni egy pirosmogyorós kíséretében, hogy mennyire rendes kölkök járnak a Merire, és síímán adhatunk pár emberkének egy ágyat estére :D Márha nem teher bejönni Barcikára... :roll:

anyudat addig még puhíthatod :D
a szállást meg egyelőre jegeljük :) majd én megkérdem, a koliban mi a helyzet, és akkor senkinek nem kell otthon ezen izélnie...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Jól van, tudom én :D Egyenlőre attól parázok, hogy nehogy valami közbejöjjön...

Meg anyunak is előkéne adni egy pirosmogyorós kíséretében, hogy mennyire rendes kölkök járnak a Merire, és síímán adhatunk pár emberkének egy ágyat estére :D Márha nem teher bejönni Barcikára... :roll:

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
crystine004 írta:
Gaeriel írta:
még nem tudjuk szivem xD tényleg csak tegnap tudtuk meg hogy mi hogy és mint. de majd valami biztos lesz. legfeljebb sétálunk egyet :D :D


Oks ^^ Mindenesetre ha kellek vagyok... :D

jajj na ez az XD
ettől féltem...
nyugiiii!!!!!
még sok idő van, majd alakulnak a dolgok

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:35 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
olyan érzésem van, hogy mindenből kimaradok :(
még egy netes közösségben is, ami azért elég nagy gápság.

de tényleg nem itt kéne drámázni XD msn?

jajj nemár :(
én mondtam Launak, hogy mondjon egy tuti időpontot, mikor jó lenne neki, mivel ő kezdett el régen azzal fenyegetőzni, hogy lejönnek egyszer skolcra :D
aztán tegnap ezt mondta, gondoltuk bedobjuk, ki mit szól, van idő rákészülni, meg minden...

amúgy fenn vagyok msn-en, te?
csak mer nem látlak...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:35 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Gaeriel írta:
még nem tudjuk szivem xD tényleg csak tegnap tudtuk meg hogy mi hogy és mint. de majd valami biztos lesz. legfeljebb sétálunk egyet :D :D


Oks ^^ Mindenesetre ha kellek vagyok... :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:32 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
jólvan, értem én, hogy miatta kellett...
engem csak az zavar, hogy ez az egész már tényként lett itt közölve, és... ha már elvileg együtt szervezzük, azért jól esett volna, ha szólsz és nem így kell megtudnom az időpontot.

szombaton éjfél körül még simán itt kóvályogtam a neten, szerintem msn-en is voltam... (gsz-be nem nagyon szoktam olvasgatni, úgyhogy azt nem láttam)

olyan érzésem van, hogy mindenből kimaradok :(
még egy netes közösségben is, ami azért elég nagy gápság.

de tényleg nem itt kéne drámázni XD msn?

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:32 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
De akkor hogyan és mint lett megbeszélve egyébként? Tehát 2 nap? És az a két nap úgy kétnap, hogy még másnap is vannak "programok" a hazamenetelen kívül?


még nem tudjuk szivem xD tényleg csak tegnap tudtuk meg hogy mi hogy és mint. de majd valami biztos lesz. legfeljebb sétálunk egyet :D :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:30 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
De akkor hogyan és mint lett megbeszélve egyébként? Tehát 2 nap? És az a két nap úgy kétnap, hogy még másnap is vannak "programok" a hazamenetelen kívül?

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:28 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
*kezd megnyugodni*

ez az lányok! conversation, conversation :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 02 (vasárnap), 21:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
nekem eléggé úgy tűnt, hogy már le van fixálva az időpont.. :|
egyébként msn-en írtam, de még csak nem is válaszoltál :( meg voltam is fenn egy csomót, de még csak hozzám se szóltál egyszer se :roll:

Tökmagom, tegnap lett lefixálva, eddig szart se tudtam, mivel valóban Lauhoz igazítva van ez egész dolog...
ja, na msn-en tényleg nem voltam ott, bocsi, ugyanis furcsa dolgok történnek mostanság XD meg akarjuk osztani a netet vagy mi :? aztán sokszor nem is vagyok gépnél, mikor elvileg ott vagyok, sokszor meg a tesóm idétlenkedik...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség