Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 20:52

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 07 (hétfő), 11:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
Máv válasza:

"Ha fejállomáson szakítja meg Budapesten utazását (Budapest Keleti, Déli és Nyugati pályaudvar), akkor az utazását 3 napon belül tudja folytatni Miskolc felé, anélkül hogy az útmegszakítást igazoltatná az állomáson."

Szal én már Móváron megveszem a jegyem XD

(amúgy hétfőtől sztrájk -.-)


Be', akkor csak a pösssstieknek és környékieknek veszek jegyet. :D Már ha van rá igény, hogy én itten "halálra" szervezzem magam. :roll: Hányadosztályra veszel, bogárka? ;;)

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 17:47 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Egész nap nem tudok veletek lenni sajna. Csak pár órára tudok csatlakozni. Nagyon le vagyok maradva a tételekkel:( De ott leszek feltétlenül!!

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 17:35 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Liona írta:
sztem megkérdem a MÁVot :lol:
Máv válasza:

"Ha fejállomáson szakítja meg Budapesten utazását (Budapest Keleti, Déli és Nyugati pályaudvar), akkor az utazását 3 napon belül tudja folytatni Miskolc felé, anélkül hogy az útmegszakítást igazoltatná az állomáson."

Szal én már Móváron megveszem a jegyem XD

(amúgy hétfőtől sztrájk -.-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 13:30 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
wow, mindenki mennyire zsong XD nagyon állat

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 13:26 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Miután én a második felében vagyok főként... :lol:
És nem, nem lesz itt semmi Deák tér, majd alkotunk valamit. :) Canisnak meg akkor szólj légyszíves!

*zsongzsongnagyonzsong*
akkor jó *.* *emiatt is zsong*
Végén téll megyek a sufniba :))

*zsongsokkaljobbanzsong*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 13:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Laurenar írta:
aglarnis írta:
jóvanna, én azt nem azért mondtam :)
mindenki oda megy, az elé, akit szeretne, ha akartok, mindenhova is mehettek felőlem :D :)


Én viszont azért mondom! :D
Sz'al, persze, bárki jön, tárt karokkal várom, de ha te nem leszel ott, akkor lassú kínhalálra készülj! :twisted: :x :x :x

már hogyne lennék ott :x nem véletlenül írtam, hogy az enyém vagy XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 13:19 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
Egész gálát végignézzük, ugye? *.*

És utána megyek akkor a Deák térre :))
Jah, majd Canisnak is szólni kell, mikor indulunk :roll: De azt elintézhetem :wink:

*zsongzsongzsong*


Miután én a második felében vagyok főként... :lol:
És nem, nem lesz itt semmi Deák tér, majd alkotunk valamit. :) Canisnak meg akkor szólj légyszíves!

*zsongzsongnagyonzsong*

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 12:26 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Amúgy meg te csak ne sírj, én egész délután-este öltönyben-nyakkendőben leszek. És csak azért nem frakkban vagy szmokingban, mert nincs. :D
Részvétem...
Egész gálát végignézzük, ugye? *.*

És utána megyek akkor a Deák térre :))
Jah, majd Canisnak is szólni kell, mikor indulunk :roll: De azt elintézhetem :wink:

*zsongzsongzsong*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 12:23 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
Nem. És hogy el is hidd: megkértem anyámat, hogy vegyen ki az utolsó két óráról. Szal a 12.50-es vonattal tudnék jönni, ami 14.53-ra ér be.


Semmi farmer? XD *behalt*
Akkor asszem lesz egy találkám a ruhásszekrényemmel :P


:x :x :x Nem gondoltam ám komolyan... :)

Amúgy meg te csak ne sírj, én egész délután-este öltönyben-nyakkendőben leszek. És csak azért nem frakkban vagy szmokingban, mert nincs. :D

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 12:20 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Amúgy meg: holmi iskolák neked fontosabbak, mint mi? :roll:
Nem. És hogy el is hidd: megkértem anyámat, hogy vegyen ki az utolsó két óráról. Szal a 12.50-es vonattal tudnék jönni, ami 14.53-ra ér be.


Semmi farmer? XD *behalt*
Akkor asszem lesz egy találkám a ruhásszekrényemmel :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 12:17 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
fél 4? :shock: OMG. Nekem 2ig suli van *srg*
kiöltözni? OMG x 45. Ha beöltözöm talpig feketébe, az megfelel? :lol:


Én spec. arra gondoltam, hogy legyen nálad valami, ami kényelmes és szép, és amúgy tökmindegy, micsoda. Csak mégsem farmerben meg rockerpulóverben, mert azért lehet, hogy a kapunál olyan furán néznek rád. :D

Amúgy meg: holmi iskolák neked fontosabbak, mint mi? :roll:

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 12:12 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Hát olyan délután 3-fél 4 fele már nem ártana. Merthogy hatkor kezdődik a gála, és ugyan nem kell magad nagyon kinyalni, de egy kicsit azért igen, és arra idő kell. Meg hogy odaérj, ahol aludni fogsz meg minden. :)
fél 4? :shock: OMG. Nekem 2ig suli van *srg*
kiöltözni? OMG x 45. Ha beöltözöm talpig feketébe, az megfelel? :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 12:10 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
Laurenar írta:
:oops: :oops: :oops: *eretvág*
jajjmár -.- *elveszi a kést*

Inkább azt mond meg, hogy pénteken kb mikor fussak be Bpre :wink:


Hát olyan délután 3-fél 4 fele már nem ártana. Merthogy hatkor kezdődik a gála, és ugyan nem kell magad nagyon kinyalni, de egy kicsit azért igen, és arra idő kell. Meg hogy odaérj, ahol aludni fogsz meg minden. :)

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 12:06 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
:oops: :oops: :oops: *eretvág*
jajjmár -.- *elveszi a kést*

Inkább azt mond meg, hogy pénteken kb mikor fussak be Bpre :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 12:05 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
Laurenar írta:
A tiednél valahogy nem néztem végig az időpontokat... *sírvaröhög*
szép mondhatom, meg se nézed a hszem? :lol:


:oops: :oops: :oops: *eretvág*

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:54 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
A tiednél valahogy nem néztem végig az időpontokat... *sírvaröhög*
szép mondhatom, meg se nézed a hszem? :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:53 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Hát igaziból két részletben kéne ezt megvenni, az a biztos. Szóval egyet péntekre Bp-re, egyet meg szombatra Miskolcra. Viszont visszafele meg az egészet. :D Nem egyszerű ez... :?
azt néztem, h vmiért az sokkal drágábban jönne ki :roll:
mert bnőm szerint meg csak a km-t nézik, szal vehetek egyből skolcig :roll:

sztem megkérdem a MÁVot :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:52 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
Laurenar írta:
Hogy tetszik? ;;)
már nem azért, de én is pont ezt másoltam be, csak "retúrral" :lol: azt veszünk, nem?
és akkor én egyből skolcig vegyek? XD


A tiednél valahogy nem néztem végig az időpontokat... *sírvaröhög*

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:51 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
én a jegyemet már Óváron megveszem :roll: Bár nem tom... most nekem BPig kell vennem, vagy jó Skolcig is?
*szőke kérdések*


Hát igaziból két részletben kéne ezt megvenni, az a biztos. Szóval egyet péntekre Bp-re, egyet meg szombatra Miskolcra. Viszont visszafele meg az egészet. :D Nem egyszerű ez... :?

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:50 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Hogy tetszik? ;;)
már nem azért, de én is pont ezt másoltam be, csak "retúrral" :lol: azt veszünk, nem?
és akkor én egyből skolcig vegyek? XD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:48 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
vedd úgy, h ez retúr :lol: diák oda 50%, retúr az x2, szal ennyi :roll:


Így már nem annyira tragikus a helyzet. :D

Elvira ezt hazudja: 10:05-kor indul a Keletiből egy gyors, ami olcsóbb, és 12:26-ra ér be Miskolc-Tiszai pu-ba, a jegy 1390,- másodosztályon és 2080,- az elsőn. Hogy tetszik? ;;) Roziéknak meg kiadjuk ordináriumban, hogy ez van, ezt tessék szeretni. :))

És nekem vasárnap majd vagy a 14:02-kor, vagy a 14:59-kor induló vonatot kéne elcsípnem... :roll:

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:41 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Linám, édesem, diáktarifát néztél?;;) Mert ez nekem is pettyet soknak tűnik... :?
vedd úgy, h ez retúr :lol: diák oda 50%, retúr az x2, szal ennyi :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:40 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Gaeriel írta:
jézus ez miért ilyen drága?? ált 1900 Ft a jegy xD vagy kevesebb xD


Linám, édesem, diáktarifát néztél?;;) Mert ez nekem is pettyet soknak tűnik... :?

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:39 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Amúgy majd ha mindent megbeszéltünk ezzel kapcsolatban, akkor megveszem a jegyeket, azzal is előrébb vagyunk.
én a jegyemet már Óváron megveszem :roll: Bár nem tom... most nekem BPig kell vennem, vagy jó Skolcig is?
*szőke kérdések*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:38 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Laurenar írta:
Liona írta:
Én egyelőre még azt se tudom, BP hogy lesz :lol:
de felőlem már megnézhetjük a menetrendet :roll: van egy 10 óra körül induló, ami dél - negyed egy körül ér be (ha jól emlékszem XD)


Csórók vagyunk vagy kényelemszeretők? Mert utóbbi esetben IC feltétlen javallott. Amúgy majd ha mindent megbeszéltünk ezzel kapcsolatban, akkor megveszem a jegyeket, azzal is előrébb vagyunk.


Lau nem akarok kötöszködni de egy nem IC-n is kényelmesen el lehet férni és szerintem szombaton nem is lesz nagy a forgalom :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:38 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
Én egyelőre még azt se tudom, BP hogy lesz :lol:
de felőlem már megnézhetjük a menetrendet :roll: van egy 10 óra körül induló, ami dél - negyed egy körül ér be (ha jól emlékszem XD)


Csórók vagyunk vagy kényelemszeretők? Mert utóbbi esetben IC feltétlen javallott. Amúgy majd ha mindent megbeszéltünk ezzel kapcsolatban, akkor megveszem a jegyeket, azzal is előrébb vagyunk.

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:36 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Liona írta:
Gaeriel írta:
ez IC?? mert ha igen akkor olyan dél körül ér be ha meg nem akkor fél egy körül :D :D
ezt mondtam:
Budapest-Keleti pu. 10:05 12:26 2:21 182 km 3.470 Ft 2.780 Ft - 1.

de én nem szólok, döntsenek a pestiek :lol:


jézus ez miért ilyen drága?? ált 1900 Ft a jegy xD vagy kevesebb xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:36 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Gaeriel írta:
ez IC?? mert ha igen akkor olyan dél körül ér be ha meg nem akkor fél egy körül :D :D
ezt mondtam:
Budapest-Keleti pu. 10:05 12:26 2:21 182 km 3.470 Ft 2.780 Ft - 1.

de én nem szólok, döntsenek a pestiek :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:34 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Liona írta:
]Én egyelőre még azt se tudom, BP hogy lesz :lol:
de felőlem már megnézhetjük a menetrendet :roll: van egy 10 óra körül induló, ami dél - negyed egy körül ér be (ha jól emlékszem XD)


ez IC?? mert ha igen akkor olyan dél körül ér be ha meg nem akkor fél egy körül :D :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:31 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Mellesleg, Lina, Tana, Fuxy: nem akarjuk kitalálni, hogy mikorra megyünk le? Én kábé péntek este tizenegytől (akkorra már biztos vége a gálának) bármikor ráérek. Úgyis pörögni fogok egy ideig...:D
Én egyelőre még azt se tudom, BP hogy lesz :lol:
de felőlem már megnézhetjük a menetrendet :roll: van egy 10 óra körül induló, ami dél - negyed egy körül ér be (ha jól emlékszem XD)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 06 (vasárnap), 11:29 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
aglarnis írta:
jóvanna, én azt nem azért mondtam :)
mindenki oda megy, az elé, akit szeretne, ha akartok, mindenhova is mehettek felőlem :D :)


Én viszont azért mondom! :D
Sz'al, persze, bárki jön, tárt karokkal várom, de ha te nem leszel ott, akkor lassú kínhalálra készülj! :twisted: :x :x :x

Mellesleg, Lina, Tana, Fuxy: nem akarjuk kitalálni, hogy mikorra megyünk le? Én kábé péntek este tizenegytől (akkorra már biztos vége a gálának) bármikor ráérek. Úgyis pörögni fogok egy ideig...:D

Bytheway, nekem majd valamikor délután 5-6 körülre vissza kell érnem vasárnap, mert a nagyonkishúg első szülinapját fogjuk családilag ünnepelni. :x :x :x Hüpp... hogy megnőtt már... :-<

Liona írta:
nem igazán, de valószínűleg mi is olyankörül... fél egy fél kettő között :roll:

de még nem beszéltünk erről... én még ezt se tom, péntek este kinél leszek :lol:


Na erről beszélek. Amúgy szerintem megoldjuk ezt okosban, mint ahogy már mondtam. Majd beszélek a másik két nőszeméllyel. :lol:

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laurenar 2008 április 06 (vasárnap), 11:35-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 19:32 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Cara írta:
tényleg lina, tudni már vmit arról, hogy mikor érkeztek? xD
nem igazán, de valószínűleg mi is olyankörül... fél egy fél kettő között :roll:

de még nem beszéltünk erről... én még ezt se tom, péntek este kinél leszek :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 19:31 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
tényleg lina, tudni már vmit arról, hogy mikor érkeztek? xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 19:30 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Luna Aurora írta:
Gaeriel írta:
mivel Lau le van foglalva biztos hogy tally és Luna elé megyek a búzára :D (oké legszívesebben mindenhova mennék) szal oda biztosan megyek éa ők asszem egy körül érkeznek. :D


13:15-kor érkezünk majd meg :)


na én is arra gondoltam csak nem akartam hülyeséget mondani xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 19:29 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
aglarnis írta:
Gaeriel írta:
mivel Lau le van foglalva biztos hogy tally és Luna elé megyek a búzára :D (oké legszívesebben mindenhova mennék) szal oda biztosan megyek éa ők asszem egy körül érkeznek. :D

jóvanna, én azt nem azért mondtam :)
mindenki oda megy, az elé, akit szeretne, ha akartok, mindenhova is mehettek felőlem :D :)


:D :D de mondjuk ha lesz rá udőm én tényleg mindenki elé rohangálni fogok de az első tally és Luna :D :x

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 19:28 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Gaeriel írta:
mivel Lau le van foglalva biztos hogy tally és Luna elé megyek a búzára :D (oké legszívesebben mindenhova mennék) szal oda biztosan megyek éa ők asszem egy körül érkeznek. :D


13:15-kor érkezünk majd meg :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 19:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Gaeriel írta:
mivel Lau le van foglalva biztos hogy tally és Luna elé megyek a búzára :D (oké legszívesebben mindenhova mennék) szal oda biztosan megyek éa ők asszem egy körül érkeznek. :D

jóvanna, én azt nem azért mondtam :)
mindenki oda megy, az elé, akit szeretne, ha akartok, mindenhova is mehettek felőlem :D :)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 19:22 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
mivel Lau le van foglalva biztos hogy tally és Luna elé megyek a búzára :D (oké legszívesebben mindenhova mennék) szal oda biztosan megyek éa ők asszem egy körül érkeznek. :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 18:36 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
akkor csak simán lemaradtam :D okés xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 18:36 
Offline
Billentyűzetgyilkos
Avatar

Csatlakozott: 2006 június 14 (szerda), 13:22
Hozzászólások: 6619
Tartózkodási hely: Mesevilág
Cara írta:
akkor biztos álmodtam, hogy gréta mondta xD


nem álmodtad, tényleg úgy volt, h pénteken lemegy és korábban jön vissza, de szerencsére már nem :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 18:33 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
akkor biztos álmodtam, hogy gréta mondta xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 18:31 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Cara írta:
de asszem Tana már pénteken itt lesz...vagy rosszul tudom? vagy ezt csak álmodtam? =))
nem, velünk jön ő is szombaton :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 18:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
de asszem Tana már pénteken itt lesz...vagy rosszul tudom? vagy ezt csak álmodtam? =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 18:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Cara írta:
én megyek mindenki elé :D már aki pénteken du 3 után érkezik, az elé -.-" hülye iskola...
én is nagyon izgatott vagyok *.*
majd felmegyek mösönre, ott le lehet támadni ;)

szombat-vasárnap van betervezve béjbi :)
szal a suli nem tud beleszólni XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 18:11 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
én megyek mindenki elé :D már aki pénteken du 3 után érkezik, az elé -.-" hülye iskola...
én is nagyon izgatott vagyok *.*
majd felmegyek mösönre, ott le lehet támadni ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 17:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Én már várom nagyon nagyon nagyon :D

És szeretnék majd akkorra bemenni, amikor ti is összegyűltetek, Skolciak :) Szerencsére nekem gyakran jár busz :)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 17:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
Agli, tudsz jönni msn-re ma este?
megbeszélhetnénk a talis programokat XD
amúgy meg már csak két hét van addig ;A;
jajj, remélem, nem csak én vagyok tök izgatott XD D:

persze :) leszek msn-en.
én is izgatott vagyok XD
főleg, hogy egyelőre problémák vannak az elhelyezéssel...
na, de előre nem akarok itt senkit ijesztegetni XD

ja, és ATöbbiSkolci!!! tőletek is várjuk az észrevételeket.
meg majd össze kellene állítani a listát is, hogy ki mikor érkezik és hova, és hogy ki megy majd ki elé...
Lau az enyém!!! XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 17:30 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Belldandy írta:
jajj, remélem, nem csak én vagyok tök izgatott XD D:
én a részemről már napok óta csak zsongok *zsongzsongzsong*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 05 (szombat), 17:12 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Agli, tudsz jönni msn-re ma este?
megbeszélhetnénk a talis programokat XD

amúgy meg már csak két hét van addig ;A;
jajj, remélem, nem csak én vagyok tök izgatott XD D:

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 március 28 (péntek), 20:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
üdv újra itthon szívem >:D< >:D< >:D<

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség