Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 20:45

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 25 (péntek), 18:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
mimimi??? akkor ti most együtt?.... :-O
óóó, Anyu!! :x:x:x:x >:D< >:D< >:D<
úgy örülök neked, hogy azt el nem tudod képzelni!! :)
annyira megérdemled a boldogságosságot <33
ma este tartasz nekem beszámolót msn-en, ugyi?
sok puszmák és ölelés :-*

annyira köszönöm :x
ésés igennn XD kicsit meg van ijedve amúgy, de nem lesz itt semmi baj...
eldöntöttem...és az enyém. kész :D
és még jó, hogy beszámolok msn-en :D :x
ceretlek (L)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 25 (péntek), 17:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
aglarnis írta:
van egy Edemem :oops: :x


Akkoraztánmármost mosolyogj nekem! :)

Ajj.. itt a tavasz...

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 25 (péntek), 14:11 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
aglarnis írta:
van egy Edemem :oops: :x

az a körömfestés.... :D:D:D fent van iwiwen? hadd kukkoljam meg!
aztán nem akarsz kicsit bővebben írni a körülményekről? hogyan, mikor, merre, meddig, hány méter...? :x:x:x *örül örül örül*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 25 (péntek), 13:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
*bepofi*
:shock:
*.*

wíííííí, de örülök neked, nektek :D *.* már nagyon megérdemled a boldogságot és egy rendes hapsit, ezt a csókát ^^ örülök, h kinyílt a szeme végre ^^ remélem, h sokáig kitart boldogságod, boldogságotok, örülök nagyon, h összejöttetek, nem mintha oly nagyon ismernénk egymást x') :roll: de örülök, tom, h ez mennyit jelent most neked és aww, de jó :D ^^ :) <3

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 25 (péntek), 13:15 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
mimimi??? akkor ti most együtt?.... :-O

óóó, Anyu!! :x:x:x:x >:D< >:D< >:D<
úgy örülök neked, hogy azt el nem tudod képzelni!! :)
annyira megérdemled a boldogságosságot <33
ma este tartasz nekem beszámolót msn-en, ugyi?

sok puszmák és ölelés :-*

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 25 (péntek), 9:25 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
ááááááááááááááááááááá *nem bír magával*
CsajokCsajokCsajok!!!
BellcsiBellcsiBellcsi! (L)

én...
ááááááááááááááááááááá *XD*
jajjj, kész vagyok. úgy bevonzottam, hogy magam sem hiszem el.
van egy Edemem :oops: :x

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 24 (csütörtök), 19:37 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
köszi szívem :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 24 (csütörtök), 19:33 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
rossz szokás! de cuki a képed!!!:D

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 24 (csütörtök), 19:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
nemtom xD punnyadunk :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 24 (csütörtök), 19:18 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Halihó!

Kihalóban a topic? Mi ez a lustaság?

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 19 (szombat), 9:16 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
én is viszek hálózsákot :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 19 (szombat), 8:45 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
hozzatok, ha tudtok XD
szerintem én is viszek majd egyet :)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 19 (szombat), 8:16 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
tudom, hogy nincs fent senki, de vigyünk hálózsákot? xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 22:53 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Cara írta:
most esett le, hogy cryss aváján sawyer és kate keze van =))


;;) Biony...

Várom a holnapot! :x

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 21:05 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
oké, ott leszek :)
jóéjt <3
holnap taliii :x

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 21:04 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
na innen is búcsúzok, akkor holnap féldélben Bell :-*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 21:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
okés, akkor hogyha akar vki, akkor odajön féldélre :) csak lehetőleg szóljon, hogy várjuk meg, ha itt fórumon nem szólna :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 20:59 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
én is akartam ezt kérdezni XD
hogy ne fussunk -e össze még a kimenés előtt XDD

nekem jó a 11.30 szinvapark :3

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 20:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
most esett le, hogy cryss aváján sawyer és kate keze van =)) =))
szal amit eredetileg akartam: holnap nem kéne vmikor találkozni még a tiszais várakozás előtt? olyan féldél körül szinvapark?
szerk.: gréta most írt, hogy beszéltetek róla, hogy nem találkozunk előtte szal vegyétek úgy, hogy nem mondtam semmit :))

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cara 2008 április 18 (péntek), 21:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 18 (péntek), 15:16 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
hahó!
ebben a szent pillanatban derült ki, hogy Gabi (anyu barátja) ide tudná nekünk adni a lakását a hétvégére.
két + két fél szobás, van két franciaágy és két heverő.

közel van skolc belvárosához, szóval könnyen közlekednénk meg minden.

na? remélem, még nincs túl késő, én is csak most tudtam meg.

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 19:41 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
:)
De ha kell valami más, szóljatok :D

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 19:29 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
crystine004 írta:
Gaeriel írta:
nálam a Shrek 3 van :D de amúgy majd jövő héten visszakapod :D félek hogy előbb-utóbb nem fogom megtalálni *srg*


=)) Jó hogy szólsz, az már az eszemben sem volt XD
*mindenét elhagyná se venné észre*


néha én is elfelejtem hogy nálam van XD aztán amikor eszembe jut rögtön elkezdek ordítani a tesómnak hogy hooool vaaaan??? XD ő meg fél percen belül megtalálja XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 19:29 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jaja jövő héten visszakapod, megtaláltam szal nincs gond xD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 19:25 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Gaeriel írta:
nálam a Shrek 3 van :D de amúgy majd jövő héten visszakapod :D félek hogy előbb-utóbb nem fogom megtalálni *srg*


=)) Jó hogy szólsz, az már az eszemben sem volt XD
*mindenét elhagyná se venné észre*

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 19:25 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
nálam a Shrek 3 van :D de amúgy majd jövő héten visszakapod :D félek hogy előbb-utóbb nem fogom megtalálni *srg*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 19:23 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Cara írta:
a Rrrrr az nálamnál van :D nemtom gréta vitt-e tőled vmit XD


=)) Nemgond... nem kell tudnia tesókámnak, hogy foggalmam sem volt XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 19:23 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
a Rrrrr az nálamnál van :D nemtom gréta vitt-e tőled vmit XD

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 19:22 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Oh csajszik... (Cara, Gaeriel)
Valamejikőtök vitt tőlünk egy DVD-t és a nővérem a múltkor kereste. Kérdezte kinél is van, én meg kinyögtem Gee nevét, mert emlékeim szerint neki adtam...
szal kinél is van amúgy? XD

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:57 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Cara írta:
jajaja :D vagy ha nem is jön össze, nálunk este megnézhetjük :)) ;)


akár ott is, de szeretném majd Lunámmal együtt megnézni :x
de majd meglátjuk, mi lesz...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:56 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Alexa Tonks írta:
menjünk bobozni! kérlek!:D


jaj, az mekkora volt XDDD
életemben nem ordítottam annyit egy huzamban |D
legyen megiiint *.*

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Liona írta:
Hercegnő és a kobold :D

Cara, végülis este, ha összejön a ház... ;)
jajaja :D vagy ha nem is jön össze, nálunk este megnézhetjük :)) ;) szerk.: mármint ha áll még, hogy hozzám jössz (feleségül :)) ) ;;)

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cara 2008 április 10 (csütörtök), 18:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:55 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Liona írta:
crystine004 írta:
Milyen mesét? ;;)


Hercegnő és a kobold :D


:x

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:55 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
crystine004 írta:
Milyen mesét? ;;)


Hercegnő és a kobold :D

Cara, végülis este, ha összejön a ház... ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 14 (péntek), 19:32
Hozzászólások: 630
Tartózkodási hely: Valahol a föld felett de közel még a talajhoz...
Liona írta:
a mesét vigyem, vagy arra nem lesz idő?
:D


Milyen mesét? ;;)

_________________
Mesebeli tévedések jönnek sorba
A királyfi...
Jön, megy valahova.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:53 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Liona írta:
a mesét vigyem, vagy arra nem lesz idő?
:D
fogalmam sincs lesz-e idő rá :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:53 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
a mesét vigyem, vagy arra nem lesz idő?
:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:49 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
gréta: akartad mondani az én első dolgom lesz, hogy szólok, ha a ház összejön :D
még nem jött össze xD majd jövő héten ügyeskedünk anyával =))
alexa: mennénk bobozni, ha eljutnánk Tapolcára, csak ez időjáráskérdés :?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 18:38 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
menjünk bobozni! kérlek!:D

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 17:41 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát majd meglátjuk mi lesz :D
XD ja hát az menni fog XD meg majd üvöltözünk XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 17:39 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
engem nem zavar a tömeg :) ameddig nem akkora, hogy nyomorgat meg ilyesmi XD
ha meg nem halljuk egymást a hangzavarban XD akkor majd kézzel-lábbal kommunikálunk, mint a majmok. és még valaki XD (Agli tudja ;) )

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 17:20 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
szerintem jól sejted mert nem nagyon lehet eltéveszteni :D
jajj ennek örülök :D nem tudtam ki, mit fog hozzá szólni...bár szombat este lehet hogy nem lesz épp üres de igazából fogalmam sincs XD eddig csak egyszer voltam és az is szerdán volt szóval nem tudom xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 17:16 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
jajj, akkor azt hiszem, sejtem, hol lehet :)
és mostmár nagyon kíváncsivá tettél vele, remélem, majd benézünk oda :D

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 17:14 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hát a Galéria az maga a Galéria XD ami a sötét kapunál van és ott van bent egy művészklub is :D tök hangulatos hely...még zongorázni is lehet :D igaz a falon a festés kicsit fura dehát kibírjuk XD

persze hogy szólunk :D nekem első dolgom lesz főleg ha összejön :D :D

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 17:10 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
ohh, én még nem hallottam róla :( *szégyelli magát erőteljesen*
de biztos klassz hely lehet, mehetünk :)

értem akkor XD szóval ha kiderül valami, feltétlen írjátok be nekünk, ok?
cupp :*

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 16:55 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
oké akkor nem halok bele a buszjegyárakba XD
am én gondoltam arra hogy estefeél a Galériába is beülhetnénk az ugyebár egy művészklub és mi mind művészek vagyunk (igen mindenki!) :D

nem nincs és majd csak jövő héten lesz valamikor mert a házat furfangosan kell ám kölcsönkérni XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 16:50 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
ömm, hát dumáltunk róla egy kicsit a hétvégén, de csak annyira jutottunk, hogy sétálgatunk majd a belvárosban, beülünk egy kiülős helyre XD kávézó, kajálda vagy ilyesmi.
esetleg kimehetnénk Tapolcára is, az augusztusi talin is ott voltunk, és én nagyon jól éreztem magam.. meg gondolom a többiek is :)

szóval akkor a villanyrendőrig el lehet jutni villamossal, onnan egy busz Tapolcáig (+ vissza)
de nem hinném, hogy ezen kívül túl sokat buszoznánk.

a házzal kapcsolatban van valami fejlemény?

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 10 (csütörtök), 16:43 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
am Bell agli van már valami pontos a programmal azon kívül hogy sétálni fogunk? :D mert nekem csak villamos bérletem van és szeretném tudni hogy mennyit fogunk buszozni mert akkor a pénzemet úgy kell beosztani :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 08 (kedd), 5:53 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Én úgy láttam, van másodosztály is...
Nem, a 10.05-ön csak első osztály van :?
Budapest-Keleti pu. 10:05 12:26 2:21 182 km 3.470 Ft 2.780 Ft - 1.

Az egy órával korábbi vonaton van másodosztály...
Budapest-Keleti pu. 09:05 11:58 1 2:53 182 km 3.290 Ft 2.780 Ft - 1.2.

:roll:

szerk. lehet, hogy pénteken BKV sztrájk *srg a köbön*


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 07 (hétfő), 21:41 
Offline
Írópalánta
Avatar

Csatlakozott: 2007 december 19 (szerda), 23:17
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Bp-PomázCity tengely
Liona írta:
Laurenar írta:
Hányadosztályra veszel, bogárka? ;;)
Na látod, ez egy jó kérdés... Pestre másodosztályon jövök, de másnap, amivel megyünk miskolcra, azon csak elsőosztály van :?
Nemleszezígyjó, de nagyon nem XD....


:shock:

Én úgy láttam, van másodosztály is...

_________________
C'est moi: a szemtelen, taknyos kölyök és Baka . :wink:

Útáljuk Együtt az Egyetemi Szervezést Klub - gyere, csatlakozz te is!

"Ne a tükröt hibáztasd, a te pofád ferde!" (Gogol)

Ars longa, vita brevis.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 07 (hétfő), 14:25 
Offline
Fanficbúvár

Csatlakozott: 2006 március 18 (szombat), 12:23
Hozzászólások: 689
Laurenar írta:
Hányadosztályra veszel, bogárka? ;;)
Na látod, ez egy jó kérdés... Pestre másodosztályon jövök, de másnap, amivel megyünk miskolcra, azon csak elsőosztály van :?
Nemleszezígyjó, de nagyon nem XD....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség