Merengő Fórum

Fanfic fanatikusok gyülekezőhelye
Pontos idő: 2026 június 24 (szerda), 20:41

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 107  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 14 (szerda), 19:54 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
Alexa Tonks írta:
Ehhez mi kevesek vagyunk, Bell! Ide Uri kell! És akkor már magunkat is képesek leszünk felemelni, és röptetni a levegőben!XD


*lábat töröl, bepofi*

erre voldi is képes ám :D x)


*kipofi*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 14 (szerda), 17:39 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Ehhez mi kevesek vagyunk, Bell! Ide Uri kell! És akkor már magunkat is képesek leszünk felemelni, és röptetni a levegőben!XD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 13 (kedd), 16:57 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
én mindig benézek, de nem nagyon jár erre senki :<
fel kéne támasztani a topikoot :-P
mindenki tegye a kezét a monitorra, és küldjük a pozitív energiákat!
(múködj!! XD na jó, ez szar poén volt)

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 12 (hétfő), 17:46 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Miért haldoklik a topic? Csak én vagyok talpon a vidéken??XD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 08 (csütörtök), 14:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
XD Majd beszökökXD (Bár a kémiákról inkább kiszökni volt szokásom:P)

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 07 (szerda), 19:43 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Alexa Tonks írta:
Arra még van egy hónapom szerencsére:D Szóval most élvezem a szabadságom:D:D Lehet h benézek majd a sulitokba, beülök óráraXD
nyugodtan xD gyere el egy kémia órára :D lásd, hogy én mit szenvedek el heti két alkalommal =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 07 (szerda), 19:14 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Arra még van egy hónapom szerencsére:D Szóval most élvezem a szabadságom:D:D Lehet h benézek majd a sulitokba, beülök óráraXD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 07 (szerda), 17:39 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
nah örülök, hogy örülsz ^^ biztos jól sikerült az a fránya magyar is ;) drukkolunk :) és a szóbelinél is szurkolunk ;) :-*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 07 (szerda), 16:45 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Én is megyek a MENre. Pénteken. Ha vki már írta h jön ekkor, vagy kiveséztétek már a témát, akkor bocs de nincs erőm visszaolvasni. Úgy érzem mintha leszívták volna az agyamat.XD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 07 (szerda), 16:44 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
aglarnis írta:
Alexa, azért ha benézel esetleg, majd informálj, mi volt, jó? ;;)
*továbbra is drukkol*


LETUDTAM! VÉGE! Már csak a szóbelik vannak hátra...XD
Fúúj emberek, ilyen sz@r érettségisort! Kész. A magyarnál szívrohamot kaptam.Azért a remény hal meg utoljáraXD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:30 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
óó persze mindenki első gondolata a gyász lesz XD persze végülis gyászolunk mert vizsgázunk...azt muszáj meggyászolni*elmegy gyászolni*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
akkor gyere feketébenn
akkor meg rámfogják, hogy gyászolok *ehh* marad a lila ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:25 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
akkor gyere feketébenn

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
jól van tőlem aztán. én viszont abban leszek amiben a Wilde-oson is voltam szal...
de nekm igazából nem az a bajom, hogy fehérbe kell menni xD hanem az, hogy egyetlen fehér felsőm van, és az is garbó, abba meg megsülnék, pláne, hogy jó időt mondanak *ehh*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:15 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
jól van tőlem aztán. én viszont abban leszek amiben a Wilde-oson is voltam szal...

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:14 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
sztem nem halsz bele ha beraksz a táskádba egy fehér felsőt XD ne szenvedj már! ez vizsga muszáj megadni a módját xD
jah..ahha. akkor se megyek fehérbe. sztem senki nem fog haragudni :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:13 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
sztem nem halsz bele ha beraksz a táskádba egy fehér felsőt XD ne szenvedj már! ez vizsga muszáj megadni a módját xD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:10 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
de ez szívás, én nem akarok fekete-fehérben menni xD rajtam lesz a feka gatya, meg felveszem hozzá a lila felsőmet :D király vagyok =))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:05 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
jah XD :D
öö...nem tudom *srg* én arra gondoltam hogy fekete-fehérben leszek mert az ugye mindig muszáj de semmit nem beszéltünk meg :roll: szal én a biztonság kedvéért azt veszem fel :)

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 20:00 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
=))=)) nem semmi =))
de akkor is jó lenne látni *.*
há jah... ki tudja, lehet, hogy csütörtökön majd látjuk a főutcán hazafelé =)) tényleg, ugye nem kell kiöltözni vizsgára? O_______o

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 19:57 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
=))=)) nem semmi =))
de akkor is jó lenne látni *.*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 19:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
naná :D hát mégis ki miatt menne oda? :D:D amúgy kik lesznek még ott?
passz ezt is csak azért tudom, mert tegnap du unalmamban kapcsolgattam a tévét és a viván mester tomi új zenekarának a preimer klippje ment xD a banda neve Jack Jack *szemöldökráng* =)) és ott mondták, hogy a legeslegelső koncertjük itt lesz az egyetemi napokon 8-án *sihííír* jah és hogy milyen vicces lesz, mert senki nem fogja tudni rajtuk kívül a szöveget, mivel még csak ez az egy számuk megy a tévében és ez is csak tegnaptól :))

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 19:53 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
Cara írta:
Gaeriel írta:
hmm...tesóm megy egyetemi napokra *srg*
tudom én, hogy csak és kizárólag mester tomi miatt megy oda :D


naná :D hát mégis ki miatt menne oda? :D:D amúgy kik lesznek még ott?

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 19:47 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
Gaeriel írta:
hmm...tesóm megy egyetemi napokra *srg*
tudom én, hogy csak és kizárólag mester tomi miatt megy oda :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 19:40 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
hmm...tesóm megy egyetemi napokra *srg*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 19:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
én nagyon szeretnék meni egyetemi napokra, de nem fog sikerülni, mert pénz sajna nuku :( pedig ott lesz Mester Tomi is :(( na de mindegy, majd egyszer ^^"
jaja szurkolunk holnap is ;) töri igaz?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 17:57 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
eddig hogy sikerültek az érettségik?
a matekba épp csak belekukkantottam ma délután, de nem mertem sokáig nézegetni, nehogy sokkot kapjak :D
szurkolunk holnapra is! >:D<

más: egyetemi napokra jön valaki?

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 14:50 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
jaja tudnunk kell hogy sikerült ;) nagyon szurkolok drága :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 06 (kedd), 12:20 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Alexa, azért ha benézel esetleg, majd informálj, mi volt, jó? ;;)
*továbbra is drukkol*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 04 (vasárnap), 18:26 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Alexa Tonks írta:
Agli: most azért képben vagyok vmilyen szinten, ugye?:D

óóóó :) nagyonjó vagy (L)
és nagyon-nagyon drukkolok, drukkolunk Neked!
ne félj, ennyi enerdzsivel, amennyit áramoltatunk feléd, csak jó lehet minden :) (L)
szeretünk!

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 04 (vasárnap), 16:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 február 09 (csütörtök), 17:53
Hozzászólások: 639
Tartózkodási hely: itt...izé..Miskolc:)
Nah csajosok!
Tessön nekem drukkolni hétfőn kedden szerdán! Mindenki szorítson ezerrel értem. Remélem hamar túlesek ezen az érettségis izén, mert már a szívroham környékez ebben a pillanatban.
Agli örülök h szejelmetes vagy!
Bell kíváncsian várom a hajdról a képetXD
pusz mindenkinek

ui: Agli: most azért képben vagyok vmilyen szinten, ugye?:DD

_________________
You could give a million reasons change the world and change the time
Could not give me the secrets of your heart and of your mind!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 04 (vasárnap), 8:44 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
nincs kép sajnos (vagy inkább szerencsére)
majd lefényképeztetem a suliban az egyik barátnőmmel, vagy ilyesmi, nekem ugyanis nem működik a telefonom másfél éve.
kisebb-nagyobb megszakításokkal. de azért egyszer se éreztem ingert arra, hogy megjavíttassam vagy újat vegyek :-P
Carám, ez de aranyos XD de azért gondold meg, rengeteg drága festék elmenne rá ;A;

amúgymegggg ezt a csávót eléggé meg tudnám ölelgetni

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 03 (szombat), 19:18 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
igenigen a blogodon keresztül találtam meg és igen, nagyon nagyon tetszik *.* gondolkozom rajta, hogy kinyomtattatom anyával :D

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 03 (szombat), 11:27 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Belldandy írta:
én csak annyi hírrel tudok szolgálni, hogy ma befestettem a hajam *.*
ésés ilyen érdekes sötétvörös lett, nagyon furcsa látvány =A= de állítólag jobb, mint a szőke.

óóóóóóóóóóóóóó, de nagyon kiváncsi vagyok :)
*elképzeli*
óóóóóóóóóóóóóó, sztem nagyon jól áll :) (L)
*szeretne majd képet*

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 20:36 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
csinálj egy képet ;;)

ja am én is elkezdtem de mindig másfelé figyelek szal iszonyat lassan haladok *srg*

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 20:35 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
na majd meglátjátok, nekem egyre jobban tetszik *.*
főleg, ha majd kiegyenesítem holnap reggel*.*

Cara: fúú, a blogon keresztül találtad meg?
remélem, tetszik <:

_________________
britannia, rule the waves


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Belldandy 2008 május 03 (szombat), 1:35-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 19:17 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 március 31 (péntek), 13:53
Hozzászólások: 1149
Tartózkodási hely: drowning in my own mind
júúúj Bell ^^ látni akarlak :D pláne, hogy most olvasom a képregényedet és *.* láv nagyon ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 19:14 
Offline
A Legnagyobb Fandomvadász
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 12 (vasárnap), 20:09
Hozzászólások: 1994
Tartózkodási hely: GSZ miskolci ablakpárkánya
úú Bell *.* én most tök kiváncsi lettem :) valahogy nehéz elképzelni vörös hajjal XD

_________________
Fórumszabályzat
Kép
"Én vagyok a sorsom ura, lelkem kapitánya."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 02 (péntek), 19:08 
Offline
Sztorihajhász
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 19 (csütörtök), 21:53
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Miskolc
Agli, nyuu *.*
"május van, és májusban mindenki nagyon szerelmes..."
*dalra fakad, rémes hangon kornyikál*

én csak annyi hírrel tudok szolgálni, hogy ma befestettem a hajam *.*
ésés ilyen érdekes sötétvörös lett, nagyon furcsa látvány =A= de állítólag jobb, mint a szőke.

_________________
britannia, rule the waves


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 01 (csütörtök), 11:51 
Offline
Fanfic-faló
Avatar

Csatlakozott: 2006 január 21 (szombat), 21:48
Hozzászólások: 3334
Tartózkodási hely: DE ÁOK, a nap 24 órájában :D
Fúúú Agli, basszus de örülök neked! :))) Hát elhiszem hogy virulsz! :D

Cryss és többiek, ti meg ne búsuljatok mert a tavsz utánmeg a nyárjön. ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 május 01 (csütörtök), 9:04 
Offline
Fanfic-faló

Csatlakozott: 2006 január 20 (péntek), 17:13
Hozzászólások: 3931
aglarnis írta:
mutatnék róla képet, ha fenn lenne iwiwen vagy lenne róla XD
szal egy fejjel magasabb nálam, barna hajú, barna szemű, szép a keze nagyon (L), és jó popsija van XD (L)

hosszú hajú? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 30 (szerda), 22:57 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
aglarnis írta:
mutatnék róla képet, ha fenn lenne iwiwen vagy lenne róla XD
szal egy fejjel magasabb nálam, barna hajú, barna szemű, szép a keze nagyon (L), és jó popsija van XD (L)


*.*
ezek fontos dolgok :D piros pont neki :D x) ^^

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 30 (szerda), 22:42 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
zsofiy írta:
a tökéletes pasi :D
a kezek nagggyonsokat számítanak =) *mmint komolyan*
na örülök neked hogy örülsz =]
*halványan sugallja a világegyetemnek hogy ja, így kellene csinálni ezt vele is*

ugyehogy tényleg sokat számítanak a kezek? :) sztem is!
ne halványan sugalld, hanem nagyon, esk, nekem is így jött be XD totál durva...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 30 (szerda), 22:15 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2006 április 30 (vasárnap), 18:35
Hozzászólások: 657
Tartózkodási hely: in the Pie Hole =]
a tökéletes pasi :D
a kezek nagggyonsokat számítanak =) *mmint komolyan*

na örülök neked hogy örülsz =]
*halványan sugallja a világegyetemnek hogy ja, így kellene csinálni ezt vele is*

Ádám? :D na, jóhogy most jó ^^
*kipofozza magát*

_________________
tudom, tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 30 (szerda), 22:06 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
tally írta:
*bepofi*

ejj, nagyon jó azt olvasni, h ilyen jól vagy és ennyire boldog :) kijárt már ^^ és jó, h kitart a dolog ^^

am h néz ki edem? ;;) *kíváncsi, le lehet ütni nyugodtan ezért*

*kipofi*

mutatnék róla képet, ha fenn lenne iwiwen vagy lenne róla XD
szal egy fejjel magasabb nálam, barna hajú, barna szemű, szép a keze nagyon (L), és jó popsija van XD (L)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 30 (szerda), 22:03 
Offline
Fanficbúvár
Avatar

Csatlakozott: 2007 augusztus 16 (csütörtök), 10:18
Hozzászólások: 666
Tartózkodási hely: a napos oldal
*bepofi*

ejj, nagyon jó azt olvasni, h ilyen jól vagy és ennyire boldog :) kijárt már ^^ és jó, h kitart a dolog ^^

am h néz ki edem? ;;) *kíváncsi, le lehet ütni nyugodtan ezért*

*kipofi*

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 30 (szerda), 21:05 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
*beront*
*körbetáncikál*
*love Edem - feliratokat pingál mindenfelé XD*

:) halihóóóóó :)

kihal a topic, szal gondoltam belerondítok kicsit a szerelemnyálas picsogásommal XD

dede, annyira jóóól vagyok

:oops:

remélem tijis :) (L)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 25 (péntek), 18:57 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
crystine004 írta:

Akkoraztánmármost mosolyogj nekem! :)

Ajj.. itt a tavasz...

egyfolytában virul a fejem XD

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 25 (péntek), 18:56 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
Jan Collie írta:
aglarnis írta:
van egy Edemem :oops: :x

az a körömfestés.... :D:D:D fent van iwiwen? hadd kukkoljam meg!
aztán nem akarsz kicsit bővebben írni a körülményekről? hogyan, mikor, merre, meddig, hány méter...? :x:x:x *örül örül örül*

nincs fenn se iwiwen, se myvipen XD minek is...
dede szívesen mesélek... csak lehet, hogy nem itt :D majd megdoblak egy pü-vel mondjuk :)
puszker (L)

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 április 25 (péntek), 18:54 
Offline
Könyvmoly
Avatar

Csatlakozott: 2006 május 30 (kedd), 21:00
Hozzászólások: 1036
Tartózkodási hely: 'Skolc
tally írta:
wíííííí, de örülök neked, nektek :D *.* már nagyon megérdemled a boldogságot és egy rendes hapsit, ezt a csókát ^^ örülök, h kinyílt a szeme végre ^^ remélem, h sokáig kitart boldogságod, boldogságotok, örülök nagyon, h összejöttetek, nem mintha oly nagyon ismernénk egymást x') :roll: de örülök, tom, h ez mennyit jelent most neked és aww, de jó :D ^^ :) <3

annyira köszönöm :) :x
és igen XD ez tényleg jár már nekem...

_________________
<i>'It's a new dawn It's a new day It's a new life For me And I'm feeling good'
</i>

<i>'But I want, want, want to be your love Want to be your love for real'</i>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5305 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 107  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség